VERSENYNAPTÁR 2020 2019 2018

Szakág

Kategória

Sorozat

Infó

201905jan00:0023:59VácCrossVác - Derecske dűlőSzakág:Cyclo-crossKategória:MKSZ Magyar Kupa

201913jan00:0023:59II. Decathlon BorsodcrossCyclo-cross Országos BajnokságMiskolc - Miskolci Egyetem KörcsarnokSzakág:Cyclo-crossKategória:MKSZ Országos Bajnokság

201920janEgész napTechnokor-Plus Kupa4. Tirpák Cross sorozat V. futamSzakág:Cyclo-cross

201902feb00:00Évadnyitó versenyTatabánya - Móra Ferenc Általános IskolaSzakág:Művészkerékpár

201909feb00:00Agroker Tirpák Cross4. Tirpák Cross sorozat VI. futamNyíregyháza - Sóstói erdőSzakág:Cyclo-cross

201923feb10:00ELEMInátor Vitanika Airport BudaörsEleminátor utánpótlás fekészítő technikai versenyBudaörs - RepülőtérSzakág:MTB XC

201909már10:0023:50PEEX tavaszköszöntő BMX jamSzakág:BMX FreestyleInfó:Szabadidős rendezvény

201915már00:00Tamási Hegyi Kupa 2019Szakály - BenzinkútSzakág:Országút

201916már10:0023:50Factory FreestyleMiskolc - Factory ArénaSzakág:BMX FreestyleInfó:Szabadidős rendezvény

201916már10:00ELEMInátor Vitanika ÚjbudaELEMInátor utánpótlás felkészítő technikai versenyBudapest - Öveges József KözépiskolaSzakág:MTB XC

201923már00:00FaTu kupaBaj - Szent István Általános IskolaSzakág:Kerékpárlabda

201923már10:00Rákóczi KupaFelkészülési és kvalifikációs verseny Romhány - II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaSzakág:Művészkerékpár

201924már09:0023:50IX. Félsziget KupaTihany - Bencés IskolaSzakág:OrszágútSorozat:AKESZ Amatőr BajnokságInfó:Szabadidős rendezvény

201930márEgész napI. Ipark Kupa Regionális Szezonnyitó-kerékpárversenyPécs - Déli Ipari ParkSzakág:Országút

201930már10:00ELEMInátor Vitanika Diósd BringaparkELEMInátor utánpótlás felkészítő technikai versenyDiósd - Teambike BringaparkSzakág:MTB XC

201931már10:0016. Sajó Péter EmlékversenyÉvadnyitóSzakág:Országút

201906ápr00:0023:00Isaszegi kerékpáros emléktúraBudapest - Kőbányai Szabadidő KözpontSzakág:OrszágútInfó:Szabadidős rendezvény

201906ápr09:0023:00Tatai TornaKvalifikációs forduló Iskolás és Junior kategóriánakTata - Tatai ACSzakág:Művészkerékpár

201907ápr10:0023:50kerékvár-BÉKÁS IdőfutamTahitótfalu - Szabadság útSzakág:OrszágútSorozat:AKESZ Amatőr BajnokságInfó:Szabadidős rendezvény

201913ápr00:0023:00XXIV. Nyílt Teremkerékpár Országos BajnokságHungary Open - Európa KupaTatabánya - Móra Ferenc Általános IskolaSzakág:MűvészkerékpárKategória:MKSZ Országos Bajnokság

201913ápr07:0023:00VitézlőSzendrő - Petőfi térSzakág:OrszágútInfó:Szabadidős rendezvény

201913ápr11:0023:00K3 SE Kerékpáros KupaBárdudvarnok - Általános IskolaSzakág:OrszágútInfó:Szabadidős rendezvény

201914ápr08:0023:50Crosskovácsi Szezonnyító XCO UP Magyar KupaversenyNagykovácsi - Szent Sebestyén kápolnaSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Magyar KupaSorozat:MKSZ-Kométa Tehetségkutató verseny

201914ápr10:0023:00Stop Cukrászda IdőfutamBajna - FocipályaSzakág:OrszágútSorozat:AKESZ Amatőr BajnokságInfó:Szabadidős rendezvény

201920ápr10:0023:00Hegyi OBOrfű - Horgász büféSzakág:OrszágútKategória:MKSZ Országos Bajnokság

201927ápr00:0023:59II. Nyíregyházi Sport ContestNyíregyháza - BMX ParkSzakág:BMX FreestyleKategória:MKSZ Magyar Kupa

201927ápr09:0023:50DECATHLON Kerékpáros Diák Liga 20191. fordulóSzakág:MTB XCInfó:Szabadidős rendezvény

201927ápr(ápr 27)13:0028(ápr 28)16:00IV. Tour de AjkaAjka - VárosligetSzakág:OrszágútInfó:Szabadidős rendezvény

201928ápr09:0017:00SZTK - Szekszárdi Triál KupaSzekszárd – Béla király térSzakág:TrialKategória:MKSZ Magyar Kupa

201928ápr10:0023:00XIX. Péti NagydíjPétfürdő - Horváth István Ált. Isk.Szakág:OrszágútSorozat:AKESZ Amatőr BajnokságInfó:Szabadidős rendezvény

201928ápr10:0023:50II. Kanizsa Nagydíj XCONagykanizsa - Csónakázó-tóSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Magyar Kupa,UCI C2