2019. május

2019máj1209:00Orfűi KritériumOrfű - AquaparkSzakág:OrszágútKategória:SzabadidősSorozat:AKESZ Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Idő Nem Kategória Táv
U13-WU15-U15-WU17-U17-Wsenior-Senior2
1 348 Tóth Kurucz Áron EKKE 00:39:04.449 férfi U17 25 km
2 366 Bán Benedek Szekszárdi SZKE 00:41:44.179 férfi U17 25 km
1 311 Varga Kristóf Superior Road Cycling Team 00:41:45.928 férfi U15 25 km
1 310 Labancz István 00:41:49.178 férfi Senior2 25 km
3 355 Szabó Csongor Szekszárdi SZKE 00:41:51.178 férfi U17 25 km
4 253 Novák Ádám AUTOCITY SKODA ZENGŐ 00:41:58.177 férfi U17 25 km
5 291 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S. E. 00:41:58.927 férfi U17 25 km
2 314 Bauer Attila Zengő Se 00:42:09.676 férfi Senior2 25 km
3 265 Csintalan Miklós Brigetio KSE 00:43:36.164 férfi Senior2 25 km
2 322 Szántó Péter Lotus Cycling Team 00:44:41.657 férfi U15 25 km
6 354 Bakó Jonatán Szekszárdi SZKE 00:45:15.652 férfi U17 25 km
3 317 Szoboszlai Péter Zsombor Trek S.E. 00:45:16.662 férfi U15 25 km
1 305 Budai Katalin BTS SE 00:45:16.902 WSenior 25 km
4 318 Máthé Bence Trek S.E. 00:45:17.152 férfi U15 25 km
1 330 Németh Bettina Tímea TEAM SunVelo Se. 00:45:31.150 WU17 25 km
5 319 Menyhárt Márk Trek S.E. 00:45:55.647 férfi U15 25 km
6 281 Szabó Balázs Gergely BUI SZ SE 00:47:12.887 férfi U15 25 km
1 288 Péter Lichtenberger Ábris K3SE 00:47:13.887 férfi U13 25 km
4 316 Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM 00:47:25.885 férfi Senior2 25 km
5 268 Leányvári József Brigetio KSE 00:47:49.382 férfi Senior2 25 km
7 284 Bíró Levente 00:49:36.369 férfi U15 25 km
1 282 Szabó Gréta Adél BUI SZ SE 00:49:37.120 WU15 25 km
2 351 Bognár Balázs BUI SZSE 00:49:38.368 férfi U13 25 km
2 252 Csőgör Brigitta TRI-CO Triatlon Klub 00:49:48.867 WU15 25 km
2 264 Tehelová Zuzana Brigetio KSE 00:50:15.614 WSenior 25 km
3 345 Takács Barnabás 00:50:35.612 férfi U13 25 km
3 359 Mudra Málna PSN Triatlon 00:51:45.602 WU15 25 km
4 360 Mudra Nilla PSN Triatlon 00:51:51.602 WU15 25 km
6 299 Benkő istván Stubers bike team 00:52:23.348 férfi Senior2 25 km
4 294 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. 00:53:44.587 férfi U13 25 km
8 270 Ifj.Papp Mihály Brigetio KSE 00:53:53.346 férfi U15 25 km
9 362 Lázár Hunor Marcell 00:54:41.081 férfi U15 25 km
5 347 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi SzKE 00:56:18.818 WU15 25 km
6 352 Bíró Nóra Szakszárdi SzKE 01:02:16.023 WU15 25 km
7 321 Menyhárt Míra Trek S.E. 01:03:59.010 WU15 25 km
WU19-Welite-Wmaster-Senior1
1 327 Jordán Dorka Lotus Cycling Team 01:33:35.669 WU19 55 km
1 279 Balás Attila Pécsi JKE-Bringa Akadémia 01:18:33.284 férfi Senior1 55 km
2 297 Bakos András Bakony Bike K.E. 01:18:54.031 férfi Senior1 55 km
3 303 Takács Péter Mazsola KSE 01:18:54.781 férfi Senior1 55 km
4 295 Gall Anthony Bakony Bike K.E. 01:31:23.686 férfi Senior1 55 km
5 356 Balázs Tibor Szekszárdi SZKE 01:32:54.924 férfi Senior1 55 km
1 304 Ábel Melinda BTS 01:33:03.624 WMaster 55 km
2 312 Benczés Krisztina Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 01:33:03.974 WMaster 55 km
6 309 Szabó Péter Green Riders 01:33:05.423 férfi Senior1 55 km
7 255 Lénárd Béla AUTOCITY SKODA ZENGŐ 01:33:09.672 férfi Senior1 55 km
8 365 Pataki Gábor 01:33:20.921 férfi Senior1 55 km
3 256 Lénárd Henrietta AUTOCITY SKODA ZENGŐ 01:35:24.155 WMaster 55 km
1 262 Seres Judit Bringa Barátok 01:45:20.580 WElit 55 km
2 332 Horváth Gréta ASE Kerékpár 01:50:55.287 WElit 55 km
3 307 Kargul Anett BringaBanda SC 01:52:50.772 WElit 55 km
DNF 364 Kónya Attila DNF férfi Senior1 55 km
DNF 350 Csoknyai Attila DNF férfi Senior1 55 km
DNF 308 Szelestei Péter Mazsola KSE DNF férfi Senior1 55 km
Master
1 334 Szél Gábor K3 SE 01:54:38.759 férfi Master 80 km
2 306 Antal Attila Merida CST Road Team 01:56:08.748 férfi Master 80 km
3 399 Deréki Barna Pécsi JKE-Bringa Akadémia 01:56:10.997 férfi Master 80 km
4 328 Horvtáh Zoltán Lotus Cycling Team 01:56:13.977 férfi Master 80 km
5 353 Bíró Zoltán Szekszárdi SZKE 01:56:19.246 férfi Master 80 km
6 329 Hricz András Sólyom Team SE 01:56:19.498 férfi Master 80 km
7 260 Keszericze Zsolt AUTOCITY SKODA ZENGŐ 01:56:19.748 férfi Master 80 km
8 367 Gáspár Levente 01:56:19.996 férfi Master 80 km
9 370 Stodulka Péter 01:56:22.997 férfi Master 80 km
10 346 Bognár András 01:56:24.996 férfi Master 80 km
11 369 Vasiljev Dejan S.T.S. Superior Team Sopron 01:56:25.995 férfi Master 80 km
12 261 Éger Zoltán Mátyás 480 Fit Boys 01:57:10.490 férfi Master 80 km
13 263 Pogonyi Tibor Bringa Barátok 02:03:51.940 férfi Master 80 km
14 289 Katona Csaba 02:18:00.831 férfi Master 80 km
15 296 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. 02:18:19.839 férfi Master 80 km
16 251 Csőgör Péter TRI-CO Triatlon Klub 02:19:19.071 férfi Master 80 km
17 283 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók – KTOF 02:47:16.608 férfi Master 80 km
DNF 271 Papp Tamás Mihály Brigetio KSE DNF férfi Master 80 km
DNF 363 Sikari Gábor BVSC-Zugló DNF férfi Master 80 km
DNF 286 Petró Károly ASE Kerékpár DNF férfi Master 80 km
DNF 259 Gulyás Tamas AUTOCITY SKODA ZENGŐ DNF férfi Master 80 km
DNF 375 Nyári Gábor DNF férfi Master 80 km
DNF 361 Fejes Mihály Green Riders DNF férfi Master 80 km
DNF 374 Vörös Ferenc Pécsi JKE- Bringa Akadémia DNF férfi Master 80 km
DNF 276 Wunderlich Tamás Pécsi JKE-Bringa Akadémia DNF férfi Master 80 km
U19-Elite1-Elite2
1 313 Mészáros Bence willebrord wil vooruit 03:04:27.978 férfi U19 124 km
1 301 Sasvári Dániel Narke Cycling Team 03:00:09.761 férfi Elit1 124 km
2 278 Szilágyi Tamás Pécsi JKE-Bringa Akadémia 03:00:50.755 férfi Elit1 124 km
1 280 Csomor Zoltán Pécsi JKE-Bringa Akadémia 03:01:49.748 férfi Elit2 124 km
3 368 Horváth Tamás EDO Bike Team 03:03:26.486 férfi Elit1 124 km
2 292 Koleszár Olivér Szekszárdi Kerékpáros S. E. 03:04:28.231 férfi U19 124 km
3 373 Fábián Csongor WV de Ijsselstreek NL 03:04:29.738 férfi U19 124 km
4 267 Madarász Áron Brigetio KSE 03:04:29.739 férfi Elit1 124 km
4 372 Fábián Zalán WV de Ijsselstreek NL 03:04:30.228 férfi U19 124 km
2 290 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 03:04:30.988 férfi Elit2 124 km
5 326 Schumann Máté Lotus Cycling Team 03:04:31.737 férfi U19 124 km
6 358 Mack Márton Szekszárdi SZKE 03:04:31.738 férfi U19 124 km
3 336 Rózsavölgyi Péter FRO Racing 03:04:33.477 férfi Elit2 124 km
4 357 Salamon László Szekszárdi SZKE 03:04:33.728 férfi Elit2 124 km
5 258 Bodzán Károly AUTOCITY SKODA ZENGŐ 03:04:39.226 férfi Elit1 124 km
6 302 Lippai Marcell Narke Cycling Team 03:04:39.978 férfi Elit1 124 km
7 325 Bagarus Bence Lotus Cycling Team 03:04:43.457 férfi U19 124 km
5 340 Takács Ádám K3SE 03:04:52.475 férfi Elit2 124 km
7 273 Héregi Péter Brigetio KSE 03:09:47.437 férfi Elit1 124 km
6 335 Egyedi Zoltán Tamási BringaSoprt 03:13:47.486 férfi Elit2 124 km
8 339 Rózsa Balázs Team Differdange-Geba 03:14:46.226 férfi Elit1 124 km
7 272 Zádori Sándor Brigetio KSE 03:15:14.974 férfi Elit2 124 km
9 371 Sándor Tamás Lotus Cycling Team 03:18:23.623 férfi Elit1 124 km
10 324 Berecz Bence Lotus Cycling Team 03:28:23.623 férfi Elit1 124 km
8 349 Strausz Balázs 03:36:01.647 férfi U19 124 km
8 343 Medvid Vjacseszlav 03:48:56.210 férfi Elit2 124 km
9 298 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. 03:54:10.995 férfi Elit2 124 km
10 269 Gregor Zoltán Brigetio KSE 03:56:55.959 férfi Elit2 124 km
11 287 Monostori Ákos Szerpentin K.E. 03:59:02.693 férfi Elit2 124 km
12 376 Nagy Máté Cseuz Ördögei 03:59:16.926 férfi Elit2 124 km
DNF 254 Püspöki Dániel AUTOCITY SKODA ZENGŐ DNF férfi Elit1 124 km
DNF 274 Vörös Gergely 480 Fit Boys Cycling DNF férfi Elit2 124 km

Versenykiírás

Országúti Mezőnyverseny

Szervező

SMKSZinfo@tourdepelso.hu 8600 Siófok, Koch R. u. 27/B

Időpont

2019. május 12. vasárnap

Helyszín

Orfű - Aquapark

7677 Orfű, Dollár út 1.

Back to top button
Close
Close
X
X