2019. május

2019máj1810:0023:00KiemeltKELLYS Bakonyerdő Maraton XCM OBBakonybél - SportpályaSzakág:MTB XCKategória:OB

Eredmények

Hely Rajtszám Név Egyesület Idő
Rövid táv (125)
    U13 fiú (gyf) (5)
1 R107 Kálmán Dániel Ákos ZKSE 1:39:50
2 R85 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 1:54:46
3 R48 Horváth Bence Focus Team Hungary 2:01:06
4 R89 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team 2:08:29
5 R128 Olcsvári Botond ROAD KSE 2:23:56
    U13 lány (gyn) (1)
1 R141 Motován Dóra Focus Team Hungary 2:21:53
    U15 férfi (u15f) (5)
1 R87 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 1:29:36
2 R88 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 1:39:14
3 R135 Wimmer Máté István Superior MTB Team 1:46:47
4 R76 Vas Barnabás Merida Maraton Team-CST 1:47:00
5 R49 Motován Ádám Focus Team Hungary 2:01:05
    U15 női (u15n) (1)
1 R106 Bruchner Regina ZKSE 1:53:42
    U17 férfi (u17f) (6)
1 R77 Horváth Áron Mihály Superior MTB Team 1:23:41
2 R109 Török Huba Crosskovácsi 1:28:38
3 R71 Dózsa Zétény Superior MTB Team 1:42:48
4 R102 Bitó Márton 1:59:02
5 R120 Pék Csaba 2:10:43
DNF
DNF R17 Varga Marcell Tamási BringaSport
    U17 női (u17n) (3)
1 R134 Gergely Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:53:42
2 R31 Bittmann Panna KTM Team Hungary 2:25:08
3 R91 Baranya Rebeka Tatanka Racing Team 2:31:51
    U19 férfi (u19f) (5)
1 R97 Maróti János Tatanka Racing Team 1:39:06
2 R96 Maroti Dávid Tatanka Racing Team 1:40:39
3 R68 Szvercsek Márk Superior MTB Team 1:51:24
4 R60 Dankó Bálint 2:07:11
5 R95 Janó Ádám Tatanka Racing Team 2:23:09
    U19 női (u19n) (1)
1 R126 Szlovencsák Panka 2:08:27
    Felnőtt férfi (ff) (17)
1 R138 Ábrahám Gergely 1:23:51
2 R125 Bódi Márton 1:24:47
3 R82 Cserháti Péter Bakony Racing Team 1:25:20
4 R69 Vingl Balázs Trek SE 1:28:40
5 R123 Pataki Roland Bringabanda SC 1:28:40
6 R34 Dombi Gábor 1:35:15
7 R44 Szabó Roland 1:35:29
8 R45 Tóth Máté Bringabanda SC 1:37:39
9 R133 Szabó Dávid Kiválók Kerékpáros Sportegyesület 1:42:44
10 R42 Stefanut-Győrfi Dániel Superior Team Sopron 1:45:30
11 R121 Szakács Krisztián 1:47:20
12 R72 Balom Soma Evolúció Kisbér 1:49:02
13 R93 Horváth András Ferenc Tatanka Racing Team 1:55:48
14 R111 Havanecz Márk Valhalla Team 1:59:00
15 R115 Heblinger Ármin Farkas Pagony ISE 2:03:19
16 R43 Steinmacher Máté 2:14:00
DNF
DNF R81 Ferenczy Tamás Bakony Racing Team
    Felnőtt női (fn) (1)
1 R90 Homor Regina 1:53:25
    Master1 férfi (m1f) (27)
1 R112 Szegedi Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:24:00
2 R64 Kocsis János BringAjka KSE 1:25:19
3 R20 Krompáczki Péter KTM Team Hungary 1:27:14
4 R11 Demeter Zoltán Superior MTB Team 1:29:09
5 R36 Hűvösvölgyi Márton Fillari Team Budaörs 1:31:24
6 R127 Zeke Norbert Mátra Biker 1:34:53
7 R116 Szabó Tivadar Evolúció Kisbér 1:38:18
8 R18 Juhász Ákos ÁkosBike Team Aszód 1:39:15
9 R83 Kardos Viktor Tatanka Racing Team 1:41:07
10 R131 Horváth Szabolcs ZKSE 1:45:49
11 R62 Varga Szabolcs 1:46:02
12 R122 Szabó László Evolúció Kisbér 1:46:02
13 R63 Czenki Tamás ZKSE 1:47:57
14 R114 Kauker Gergely Farkas Pagony ISE 1:51:50
15 R26 Raffai Pál 1:56:03
16 R139 Doba Péter Bringabanda SC 1:57:06
17 R56 Németh László 1:57:06
18 R57 Endre Jenei 2:00:22
19 R70 Szalai Dániel Tatanka Racing Team 2:07:07
20 R27 Kis Szabolcs 2:07:10
21 R98 Jérig Ádám Tatanka Racing Team 2:11:13
22 R113 Holler János 2:15:20
23 R19 Sándor Zoltán ÁkosBike Team Aszód 2:16:32
24 R16 Tilistyák Gergő OTE Sports Team 2:20:39
25 R9 Pecsenye Péter 2:23:13
26 R54 Olcsvári Szilárd ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 2:23:59
27 R101 Beke Gábor Evolúció Kisbér 3:07:53
    Master 1 női (m1n) (2)
1 R130 Kiss Nóra Meditech Sport Club 1:59:02
2 R66 Marosi Eszter FEMAT-ZKSE 2:24:22
    Master 2 férfi (m2f) (34)
1 R92 Dallos Kornél Tatanka Racing Team 1:23:59
2 R105 Paár Vilmos ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 1:28:39
3 R129 Papp Sándor Focus Team Hungary 1:29:09
4 R79 Kőszegi Krisztián Trek SE 1:31:56
5 R140 Kovács Zoltán 1:32:32
6 R84 Nagy Szilárd Bakony Racing Team KSE 1:33:06
7 R21 Zsemberi Zoltán Bringabanda SC 1:36:04
8 R78 Háden Tamás ZKSE 1:36:09
9 R32 Bognár Balázs Superior MTB Team 1:37:30
10 R124 Ondrisek Péter 1:37:58
11 R119 Andreyev Kostyantyn 1:43:47
12 R5 Miczkó János 1:45:58
13 R132 Lovász Gábor Gyömrő VSK 1:50:20
14 R14 Kőszegi Csaba Trek SE 1:51:51
15 R33 Bugyi Imre 1:53:06
16 R99 Mező Sándor Tatanka Racing Team 1:58:58
17 R74 Liszicsán Zoltán 1:59:43
18 R46 Würtz Tamás 1:59:44
19 R80 Kollár László 2:07:20
20 R58 Kovács István ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 2:09:54
21 R37 Kenyó Endre 2:11:02
22 R53 Nagy Tamás 2:13:04
23 R143 Pécsi Péter 2:14:04
24 R117 Horváth Balázs 2:14:12
25 R67 Pribula Adrián MASH Racing Team 2:19:59
26 R145 Horváth Zoltán 2:25:36
27 R103 Tóth László Bringabanda SC 2:25:39
28 R136 Koczka László 2:25:57
29 R137 Csömör József 2:26:08
30 R73 Horváth Attila 2:36:04
31 R51 Trnovszky Krisztiav 2:37:54
32 R118 Simon Máté 2:52:31
33 R25 Pesthy Péter 3:06:18
DNF
DNF R40 Pásztor László Trek SE
    Master 2 női (m2n) (2)
1 R23 Wagner Viktória Merida Maraton Team-CST 2:10:55
2 R144 Császárné Baráth Barbara 2:14:45
    Master 3 férfi (m3f) (9)
1 R2 Ódor János Kiválók Kerékpáros Sportegyesület 1:32:55
2 R30 Bertók Gábor 1:58:24
3 R104 Gyergyádes Zoltán 1:59:03
4 R24 Hordós István 2:00:31
5 R29 Patyi Péter 2:01:01
6 R59 Kozár László 2:20:40
7 R12 Giriti Sándor 2:25:34
8 R35 Horváth Béla 2:31:51
9 R38 Mohai Károly 2:48:54
    Master 3 női (m3n) (1)
1 R61 Csizmadia Krisztina 2:49:03
    Master 4 férfi (m4f) (5)
1 R6 Rakovics Vilmos Vuelta Sportegyesület 1:47:21
2 R110 Hardi János Bakony Racing Team 1:47:55
3 R52 Lénárt László KTM Team Hungary 2:02:16
4 R7 Laposa Tibor 2:05:38
5 R142 Koltai Ferenc PRO TRIAL SE 2:18:39
Közép táv (116)
    U19 férfi (u19f) (4)
1 K114 Fülöp Ádám István VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 3:06:17
2 K135 Kosányi Péter Gábor Focus Team Hungary 3:07:00
3 K122 Takács Máté Cube-Csömör 3:11:17
4 K69 Pintér Patrik Tatanka Racing Team 4:00:44
    U19 női (u19n) (1)
1 K121 Kiss Kata Emma VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:21:45
    Felnőtt férfi (ff) (14)
1 K116 Sylvester Balázs Tibor ZKSE 3:10:03
2 K99 Vock Mátyás Bakony Racing Team KSE 3:12:28
3 K117 Hugauf Marcell Buruczki Training System 3:12:30
4 K94 Belencsák Dorián Milán Tamási BringaSport 3:13:16
5 K57 Süle Róbert Focus Team Hungary 3:25:28
6 K109 Tordai András Tatanka Racing Team 4:04:29
7 K108 Zoller Márton István Kiválók Kerékpáros Sportegyesület 4:08:36
8 K2 Hornung András VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:17:40
9 K119 Nagy Péter 4:21:46
10 K39 Böröczky Péter 4:41:44
11 K103 Csima Szabolcs 4:49:04
12 K42 Harkai Máté 5:06:47
13 K100 Vincze Ádám Tatanka Racing Team 5:08:37
DNF
DNF K137 Zoboki Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
    Felnőtt női (fn) (5)
1 K6 Balázs Beáta Bringabanda 3:36:37
2 K111 Horváth Adél Superior MTB Team 3:57:45
3 K10 Király Katalin Trek SE 4:14:45
4 K56 Ringelhann Fanni Focus Team Hungary 4:21:56
5 K115 Kovács Kinga UTE 5:09:36
    Master1 férfi (m1f) (23)
1 K13 Czinkoczki Zoltán Bringabanda SC 3:08:25
2 K93 Karafa Balázs Merida Maraton Team-CST 3:13:53
3 K118 Koncz Szabolcs Tatanka Racing Team 3:18:49
4 K80 Horváth Sándor ZKSE 3:26:53
5 K125 Rostetter Mátyás Ogre Bike 3:29:18
6 K133 Radnai Gábor 3:57:44
7 K113 Varga István Fehérvár Cycling Team 3:58:34
8 K139 Istenes Ferenc Tatanka Racing Team 3:59:09
9 K78 HERKE TAMAS 4:01:38
10 K65 Vámosi László FEMAT-ZKSE 4:04:03
11 K71 Lendvai Szabolcs FEMAT-ZKSE 4:08:36
12 K87 Heizler Zsolt 4:17:44
13 K95 Schmidt Gergely Pavé Cycling Academy 4:33:22
14 K35 Oskó Dániel 4:34:43
15 K45 Lovrity Krisztián 4:40:15
16 K92 Tóth Balázs 4:42:20
17 K27 Kuti Péter 4:46:34
18 K131 Tóth Róbert 4:58:11
DNF
DNF K24 Törőcsik Péter Bálint
DNF K59 Primász Péter Merida Maraton Team-CST
DNF K68 Gludovátz Gábor KTM Team Hungary
DNF K123 Kusz Mátyás ZKSE
DNF K134 Búr Zsolt Vialand Racing Team
    Master 1 női (m1n) (6)
1 K16 Láng Melinda Meditech Sport Club 3:45:31
2 K74 Szekeres Viktória KTM Team Hungary 3:57:58
3 K58 Pataky Kitti 4:14:46
4 K83 Petrovits-Juhász Tímea Merida Maraton Team-CST 4:28:03
5 K70 Kőszegi Kornélia Trek SE 4:49:36
6 K30 Prohászka Judit 6:15:46
    Master 2 férfi (m2f) (35)
1 K98 Vock Balázs Bakony Racing Team KSE 3:16:26
2 K96 Fekete Zsolt Bakony Racing Team KSE 3:22:59
3 K91 Szilágyi Szabolcs MASH Racing Team 3:25:22
4 K79 Nabha Ilias 3:28:26
5 K112 Dervalics Gábor ZKSE 3:28:30
6 K51 Motován Miklós Focus Team Hungary 3:28:47
7 K22 Vastag Szabolcs Bringabanda SC 3:38:30
8 K97 Marosvölgyi Csaba Bakony Racing Team 3:54:57
9 K132 Móczár Adorján Bike Zone Gödöllő 4:03:23
10 K38 Bittmann Zsolt KTM Team Hungary 4:09:20
11 K50 Távoly Péter Speed-Way Team 4:09:31
12 K44 Losonczi Laszlo 4:10:51
13 K23 Veingartner Balázs 4:11:51
14 K140 Bittmann Károly VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:21:44
15 K104 Földesi Gábor Crosskovácsi SE 4:22:02
16 K11 Szakonyi Győző 4:22:06
17 K102 Bodoki Róbert 4:23:08
18 K4 Szemere Márton 4:28:04
19 K127 Takács Péter Agro-Alfa Team 4:34:58
20 K73 Pálffy György 4:45:37
21 K43 Kovács Gergely Pécsi Junior KE 4:47:46
22 K28 Moharos Vilmos 4:49:07
23 K101 Sinkai Rajmund Tatanka Racing Team 4:49:19
24 K7 Adamkó Gergely 4:49:25
25 K72 Márton András 4:49:39
26 K120 Bakos János 4:49:41
27 K31 Tóth Péter 4:51:13
28 K129 Távoly Tamás Speed-Way Team 4:54:19
29 K136 Hebök Attila 5:05:59
30 K46 Sike András 5:14:44
31 K89 Nagyistók Gábor Agro-Alfa Team 5:23:07
32 K76 Tóth Tibor 5:32:22
33 K66 Tamás János Evolúció Kisbér 5:34:45
34 K47 Szabados Péter Superior MTB Team 5:35:47
DNF
DNF K85 Fedor István Merida Maraton Team-CST
    Master 2 női (m2n) (3)
1 K105 Imre Zsófia PCCC 4:15:00
2 K81 Chovanyecz Emese ZKSE 4:19:55
3 K86 Karácsonyi Ildikó Merida Maraton Team-CST 5:02:07
    Master 3 férfi (m3f) (25)
1 K82 Kelemen Imre Vialand Racing Team 3:11:13
2 K53 Lakatos Péter Focus Team Hungary 3:25:31
3 K52 Böhm Lajos Focus Team Hungary 3:29:27
4 K77 Egei Tamás Trek SE 3:30:36
5 K75 Tordai Csaba Trek SE 3:34:49
6 K26 Freeman Karl 3:49:42
7 K128 Nagy Tibor Hello Velo 3:49:57
8 K67 Bodócs Mihály Meditech Sport Club 3:51:39
9 K124 Mihályi Zoltán 4:01:38
10 K130 Takács Gábor Salgótarjáni HKE 4:01:45
11 K64 Tamás Tibor DVTK-Freeriderz 4:01:58
12 K8 Kardos Tibor 480 Fit Boys-PJKE 4:03:41
13 K138 John Tuki MASH Racing Team 4:05:42
14 K126 Hernáth Attila Agro-Alfa Team 4:07:07
15 K84 Pósfalvi Tamás Merida Maraton Team-CST 4:17:07
16 K40 Gelencsér Ferenc Superior MTB Team 4:27:31
17 K18 Molnár László TSSE 4:30:18
18 K41 Halász Jozsef 4:32:38
19 K63 Bakó Csaba Telekom SC 4:39:20
20 K21 Szilàgyi Zoltàn Kiválók-BakonySport KSE 4:40:10
21 K106 Pataki Ferenc PCCC 4:46:06
22 K54 Plájer Lajos Focus Team Hungary 4:50:26
23 K14 Dózsa György Superior MTB Team 4:52:23
24 K15 Fülöp Tamás 4:56:30
25 K17 Marlok Róbert 4:59:54
Hosszú táv (50)
    Felnőtt férfi (ff) (9)
1 H55 Szatmáry András Cube-Csömör 4:06:38
2 H56 Buruczki Szilárd Cube-Csömör 4:31:57
3 H7 Varga Viktor Tamási BringaSport 4:53:02
4 H61 Nochta Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 5:28:31
DNF
DNF H28 Dolezsai Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
DNF H50 Ferenczi Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
DNF H57 Révfalusi Balázs Trek SE
DNF H26 Boda Péter Kristóf Mesterbike 575 Team
DNF H35 Vas Balázs Merida Maraton Team-CST
    Master1 férfi (m1f) (17)
1 H59 Blazsó Márton Mesterbike 575 Team 4:20:01
2 H60 Burgermeister Balázs Cube-Csömör 4:24:41
3 H33 Hattyár Dániel Merida Maraton Team-CST 4:31:10
4 H44 Timár Zsolt Bakony Racing Team KSE 4:41:47
5 H19 Zsivity Zorán Mesterbike 575 Team 4:57:50
6 H51 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 5:07:27
7 H42 Horváth Attila Vilmos Speed-Way Team 5:10:56
8 H2 Székely Árpád Meditech Sport Club 5:20:03
9 H11 Kovács Tamás Mesterbike 575 Team 5:23:35
10 H45 Keöd Ágoston Bakony Racing Team KSE 5:26:14
11 H3 Fülöp Zoltán 5:36:07
12 H58 Árvay Dénes Bike Zone Gödöllő 5:40:42
DNF
DNF H39 Dremák Krisztián Superior MTB Team
DNF H30 Tamás László Szentgáli TT Egyesület
DNF H16 Schleining Rudolf Szegedi Kerékpáros SC
DNF H43 Kovács Tamás Zomby NAGY SE
DNF H17 Schmidt Zoltán
    Master 2 férfi (m2f) (24)
1 H20 Horváth Csaba István Focus Team Hungary 4:34:49
2 H53 Medgyes Gábor KTM Team Hungary 4:43:17
3 H29 Kis József Merida Maraton Team-CST 4:43:40
4 H5 Hasenfratz Péter PCCC 4:44:23
5 H24 Bráz Ladislav 4:53:04
6 H49 Halász Róbert Tatanka Racing Team 5:19:40
7 H52 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület 5:19:46
8 H48 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 5:21:15
9 H54 Baluka Balázs Trek SE 5:49:42
10 H9 Kun Dávid 6:00:38
11 H34 Karakai Viktor Merida Maraton Team-CST 6:07:10
DNF
DNF H15 Papp Atilla Meditech Sport Club
DNF H36 Vas Péter Merida Maraton Team-CST
DNF H12 Biki Norbert Kiválók-BakonySport KSE
DNF H18 Staub Zsolt Kiválók-BakonySport KSE
DNF H14 Kugler Péter Kiválók-BakonySport KSE
DNF H13 Kis András Szegedi Kerékpáros SC
DNF H31 Török András Crosskovácsi
DNF H62 Móder Zoltán Evolúció Kisbér
DNF H41 Horvath Attila
DNF H21 Kakas László Focus Team Hungary
DNF H47 Várallyai László Bakony Racing Team KSE
DNF H40 Zóka-Ujhelyi Zoltán Speed-Way Team
DNF H22 Csóka Zsolt

Szervező

George KSEinfo@pannonmaraton.hu 9022 Győr, Szent István út 39.

Időpont

2019. május 18. szombat - 2019. május 18. szombat

Helyszín

Bakonybél - Sportpálya

8427 Bakonybél, Malom u. 7.

Back to top button
Close
Close
X
X