2019. március

2019már3110:0016. Sajó Péter EmlékversenyÉvadnyitóTevelSzakág:Országút

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
 U9
1 908 Máramarosi Manuel 0:15:27
 U11
1 986 LENCSE MÁTÉ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 0:09:10
2 995 Bán Botond Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 0:09:45
3 994 Mármarosi Marcel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 0:10:09
4 992 Steig Benjamin Szekszárdi Kerékpáros S. E. 0:10:56
WU11
1 945 HORVÁTH JÁZMIN SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 0:09:14
2 948 Mármarosi Alexa Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 0:09:46
3 947 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 0:12:01
4 946 Láng Krisztina Trek S. E. 0:15:42
 U13  25 km
1 330 Dorogi Alex Kőbánya Cycling Team 0:43:12
2 335 BALASKÓ ÁDÁM SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 0:43:21
3 334 Kőrösi Gábor Trek S. E. 0:44:38
4 337 IVÁNYI ZÉTÉNY SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 0:46:14
5 332 Kiss Zsombor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 0:46:21
 WU13
1 902 Percic Nikolina Szpartak Szabadka 0:10:15
2 904 Menyhárt Míra Trek S. E. 0:11:38
 U15  35 km
1 252 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 1:03:00
2 254 Bosko Velicic Borac Čačak 1:03:00
3 257 Radics Milán Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 1:03:00
4 274 Dario Cigic Parcetic S Team Zombor 1:03:01
5 270 Malovec Samuel Olympyk Trnava 1:03:02
6 261 Tóth Márkó Győri Atlétikai Club 1:03:03
7 267 HANCZ TAMÁS SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 1:03:04
8 269 Drobny Tomas Olympyk Trnava 1:03:10
9 251 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 1:03:11
10 253 Pakot András Kőbánya Cycling Team 1:03:17
11 250 Csáki Szabolcs KONTENT-DKSI 1:03:20
12 276 David Demonja S Team Zombor 1:03:24
13 262 Máthé Bence Trek S. E. 1:03:24
14 281 Matej Vilim S Team Zombor 1:03:36
15 287 Sergej Vezmar S Team Zombor 1:04:37
16 271 Seliga Matej Olympyk Trnava 1:04:40
17 265 Szoboszlai Péter Zsombor Trek S. E. 1:04:49
18 259 Kurczina Milán Győri Atlétikai Club 1:05:22
19 264 Menyhárt Márk Trek S. E. 1:05:42
20 285 Milos Vasovic S Team Zombor 1:07:05
21 280 Dusan Stanic S Team Zombor 1:09:57
22 273 Fritz Márton BUI SZSE 1:22:06
DNF 255 Maros András Lotus Cycling Team DNF
DNF 256 Szántó Péter Lotus Cycling Team DNF
 WU15  25 km
1 901 Kőszegi Bianka KSI.SE 0:45:06
2 905 Pohner Gréta BUI SZSE 0:54:42
 U17  85 km
1 177 Mészáros Bence Willebrord Wil Vooruit 2:16:01
2 194 SZIJÁRTÓ ZÉTÉNY KONTENT-DKSI 2:16:01
3 197 Árvai Kristóf KONTENT-DKSI 2:16:02
4 182 Mihajlo Stolic S Team Zombor 2:16:02
5 188 Magyar Gergő Győri Atlétikai Club 2:19:00
6 183 Igor Nadoveza S Team Zombor 2:22:29
7 193 Dejan Cogoljevic Borac Čačak 2:22:49
8 187 Durko Lukas Olympyk Trnava 2:23:07
9 189 Percic Mark Szpartak Szabadka 2:23:08
10 199 Bán Benedek Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:25:11
11 198 Szabó Csongor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:26:00
12 192 Czirkos Barnabás KSI.SE 2:27:02
13 184 Varga Marcell Tamási BringaSport Egyesület 2:27:16
14 191 Sándor Zalán KSI.SE 2:27:20
15 181 Nemanja Markovic S Team Zombor 2:27:21
16 196 Holczer Péter KONTENT-DKSI 2:27:21
17 190 Bolic Mihajlo Szpartak Szabadka 2:31:17
18 176 Budaházi Bence Postás Sport Egyesület 2:38:25
19 180 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S. E. 2:42:49
20 185 Seliga Michal Olympyk Trnava 2:57:15
 WU17  35 km
1 984 Bojana Vujasinovic S Team Zombor 1:03:20
2 993 KOVÁCS JUDIT KONTENT-DKSI 1:03:23
3 990 Fazekas Fruzsina KSI.SE 1:04:09
4 987 Sáry Boglárka KSI.SE 1:09:05
 U19  110 km
1 100 ADMIR KOLASINAC Szerb Válogatott 2:33:35
2 107 SZTEVÁN JOVÁNOV Szerb Válogatott 2:33:35
3 103 DÁVID LUKOVICS Szerb Válogatott 2:33:36
4 112 Mack Márton Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:33:39
5 106 NERMIN CSÁTOVICS Szerb Válogatott 2:33:39
6 114 Nagy Bendegúz Mátyás KONTENT-DKSI 2:33:41
7 131 Csorba Bence Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 2:33:53
8 134 Muskovits Dávid KSI.SE 2:43:35
9 132 Koleszár Olivér Szekszárdi Kerékpáros S. E. 2:44:30
10 119 Jovan Djumic Borac Čačak 2:44:31
11 127 Csenki Csongor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 2:46:19
12 108 Genzler Tamás Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:48:39
13 113 Kovács Dániel KONTENT-DKSI 2:51:28
14 115 Polyák Gábor KONTENT-DKSI 2:52:40
15 133 Bagossy Levente András KSI.SE 3:12:53
DNF 117 Aleksa Radmilac Borac Čačak DNF
 WU19  85 km
1 72 Sara Pocula 2:27:19
2 65 Fördős Kata Barbara CUBE-Csömör 2:28:34
DNF 68 Tircsi Andrea KSI.SE DNF
 U23  110 km
1 96 GYORGYE GYURICS Szerb Válogatott 2:31:38
2 94 Vas Balázs Epronex – Bss Oil Team 2:31:56
3 97 DUSÁN VESZELINOVICS Szerb Válogatott 2:33:31
4 93 Zathureczky Márk Epronex – Bss Oil Team 2:33:36
5 90 Kiss Hunor Máté KONTENT-DKSI 2:33:40
6 95 Szarka Gergely Epronex – Bss Oil Team 2:33:45
7 87 Stefan Sretenovic Borac Čačak 2:33:53
8 88 Tristan Hoffmann ARBÖ headstart ON 2:33:53
9 99 ANDREJ GALOVICS Szerb Válogatott 2:33:54
10 83 Schneider Sebestyén Bvsc-Zugló 2:33:56
11 80 Kádár-Németh Kristóf Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 2:47:46
12 91 Árvai Krisztián KONTENT-DKSI 3:12:45
DNF 89 Budai Zalán Sólyom Team SE DNF
 Elit  110 km
1 2 MÁRKÓ DANILOVICS Szerb Válogatott 2:31:38
2 5 Sztevan Kliszurics 2:31:38
3 47 Rózsa Balázs Team Differdange-Geba 2:32:32
4 14 Solymosi Márton Epronex – Bss Oil Team 2:32:57
5 7 Gönczy Gergő Epronex – Bss Oil Team 2:33:30
6 11 Pályi Csaba Epronex – Bss Oil Team 2:33:33
7 45 Stanković Marko 2:33:37
8 1 DUSÁN KALABA Szerb Válogatott 2:33:38
9 35 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team 2:33:39
10 44 Földi Bence Bike Zone 2:33:40
11 31 Bodnar Krizstian RSC ARBÖ Südburgenland 2:33:43
12 23 Balogh Lajos Sólyom Team SE 2:33:52
13 8 Király Levente Epronex – Bss Oil Team 2:33:53
14 10 Lovassy Krisztián Epronex – Bss Oil Team 2:33:54
15 12 Pápai Ádám Epronex – Bss Oil Team 2:34:05
16 21 Vígh Zoltán KONTENT-DKSI 2:34:32
17 4 SZTEFÁN SZTEFÁNOVICS Szerb Válogatott 2:36:57
18 33 Paul Hopfgartner ARBÖ headstart ON 2:38:26
19 46 Karatović Danijel 2:39:49
20 17 Deréki Barna Pécsi JKE-Bringa Akadémia 2:42:37
21 38 Trkulja Nikola Elite 2:44:31
22 42 Jovan Rajkovic Borac Čačak 2:44:31
23 6 Durucz Miklós Epronex – Bss Oil Team 2:51:11
 WElit  85 km
1 239 Borissza Johanna BVSC-Zugló 2:19:21
2 233 Kormos Veronika Anna Health Mate Ladies Team 2:23:08
3 84 Savić Maja Cycling club “DUBL” Novi Sad 2:25:35
4 223 Marton Orsolya Ferencvárosi Torna Club 2:27:20
5 235 Haffner Kata VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:27:27
6 234 Horváth Adél Superior mtb Team 2:27:43
7 245 Hadzi Ilic Maja Elite 2:27:54
8 980 Ányos Szilvia BUI SZSE 2:28:25
9 249 Kovács Petra KONTENT-DKSI 2:31:26
 Senior1  60 km
1 237 Szél Gábor K3SE 1:30:37
2 236 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team 1:32:44
3 290 Krausz Tibor Paksi egyéni 1:34:30
4 294 Tornyai Miklós Egyéni 1:34:30
5 288 Szalai Gábor Egyéni 1:34:30
6 292 Szekeres Péter Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 1:40:34
7 293 Hajas Tibor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 1:41:23
8 289 Kiss Ernő Paksi egyéni 1:44:40
9 295 Csibi Attila Bonyhád 1:44:41
9 238 Váradi Krisztián FIAT KB Autoteam 1:45:01
10 297 Szentgyörgyi Géza Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:45:36
 Senior2  60 km
1 307 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 1:30:23
2 306 Vörös Ferenc Pécsi JKE-Bringa Akadémia 1:34:05
3 318 Havas Péter 1:34:31
4 308 Keszericze Zsolt AUTOCITY SKODA ZENGő 1:34:31
5 304 Wunderlich Tamás 480 Fit Boys-PJKE 1:35:01
6 302 Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:40:11
7 311 Szalai Zoltán Egyéni 1:40:54
8 301 Béda László Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:44:38
9 303 Dr. Papp Tivadar Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:45:18
10 315 Zoltan Blum Egyéni 1:49:51
11 313 Fazekas Zoltán Egyéni 1:52:44
12 310 Viktor Endre Paksi egyéni 1:56:54
13 300 Szalánczy Csaba Epronex – BSS Oil Team 2:09:42
 Senior3  60 km
1 15 Balás Attila Pécsi JKE-Bringa Akadémia 1:30:24
2 396 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Egyesület 1:34:31
3 317 Hegymegi István DKSI 1:35:00
4 345 Björn Ehring Tanny Express 1:40:22
5 395 Živković Nenad BK Sokol Vinkovci 1:40:34
6 394 Jelenkoviæ Siniša BK Hajduk Kula 1:42:31
7 397 Mecanin Milan Újvidék 1:46:06
8 316 Nagy Attila Sólyom Team SE 1:49:47
9 399 Genzler Csaba Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:53:53
10 398 Imrek Ernst RSC ARBÖ Südburgenland 2:00:46
11 390 Puskas Djura Egyéni 2:19:35
 Amatőr  85 km
1 30 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team 2:05:25
2 29 Sasvári Dániel Narke Cycling Team 2:05:55
3 221 Szőke Gábor Saxum KSC 2:06:48
4 43 Püspöki Dániel AUTOCITY SKODA ZENGő 2:08:15
5 16 Csomor Zoltán Pécsi JKE-Bringa Akadémia 2:08:15
6 81 Berecz Bence Lotus Cycling Team 2:08:20
7 206 Kovács Miklós AUTOCITY SKODA ZENGő 2:11:36
8 201 Kovács György Epronex – BSS Oil Team 2:11:47
9 126 Schumann Máté Lotus Cycling Team 2:11:50
10 124 Rukchon Koychuen Lotus Cycling Team 2:11:50
11 218 dr Kovács Kristóf Kőbánya Cycling Team 2:11:51
12 299 Gregó Zoltán Epronex – BSS Oil Team 2:11:54
13 202 Salamon László Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:12:00
14 200 Albert Ádám Lászlo Epronex – BSS Oil Team 2:19:02
15 123 Bagarus Bence Lotus Cycling Team 2:19:08
16 220 Márkus László Saxum KSC 2:19:09
17 217 Fritz János Paksi egyéni 2:19:26
18 209 Balaskó Milán SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 2:19:31
19 298 Máté Tamás Epronex – BSS Oil Team 2:19:41
20 212 Bajčetić Milovan BK Hajduk Kula 2:19:42
21 211 Sivč Bojan BK Hajduk Kula 2:19:44
22 205 Porkoláb István Spuri Futó és Triatlon Klub 2:19:45
23 208 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 2:24:00
24 214 Nagy László Egyéni 2:28:48
25 67 Jordán Dorka Lotus Cycling Team 2:33:26
26 268 LELKES BENCE SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 2:36:50
27 266 GANGL BENCE SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE 2:37:13
28 222 Sebestyén László Székesfehérvár Egyéni 2:39:38
29 26 Petró Károly Sólyom Team SE 2:46:08
DNF 230 Al Saidi Leila Egyéni DNF
DNF 178 PALIK MÁRK SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE DNF
DNF 179 FARKAS MÁTÉ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDő SE DNF
DNF 213 Nagy József Egyéni DNF

Olvasd tovább

Versenykiírás

Rendező:

Tevel Önkormányzata és a

Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület

 Schneider Konrád, 7100 Szekszárd, Petőfi u.13.

Tel: 06-74/316-455, mobil: +36-70/313-58-45

schgz@freemail.hu, schgz68@gmail.com,

www.szszke.net

 Verseny típusa: Nyílt Országúti mezőnyverseny( legnépesebb nemzetközi utánpótlás mezőnyökkel !) Magyar kupa futam, igazolt licenccel rendelkező U11, WU11 (-2009), U13, WU13 (2007-2008), U15, WU15 (2005-2006) U17, WU17 (2003-2004), U19, WU19 (2001-2002), U23 (97-2000), Elite (96- ) versenyzők és amatőr(1979 után születettek), Senior 1(1975-1979)- Senior 2(1970-1974)- Senior 3 (1969-ben és előtte születettek) kerékpárosok részére.

Valamint

Tehetségkutató verseny, kerékpár megkötés nélkül: U7 (2013-ban és utána születettek), U9 (2012-2014) U11 (2009-2011) WU13 (2007-2008) gyerekek számára

 Verseny helye, útvonala:, Tevel – Bonyhádvarasd- – Zomba-Paradicsompuszta- Kisdorog – Tevel(Tolna megye)

Ideje: 2019. 03. 31. Vasárnap 10.00 

Versenyközpont: 2019. 03. 31. 08:30 – 09.45 között lesz nyitva (címe: 7181 Tevel, Fő utca 288. Polgármesteri Hivatal A technikai értekezlet 10.00 – 10.30 között zajlik a csapatvezetők és a versenybíróság tagjainak részvételével. A csapatautók sorrendje technikai értekezleten lesz kisorsolva.

Díjazás: Egyéni érem díjazás 1-3, győzteseknek tárgyjutalom.

Díjkiosztó az U19, Elite U23-as verseny befutója után 14.30-tól.

Program:

Rajt:          Tevel, Fő  utcai Polgármesteri hivatal

Cél:           Tevel utáni  hegytető

Start:

U13, WU15                  10.45          25 km – (fordítós !)

fordító: Paradicsompusztai elágazó, domb aljában.

Célba érkezés várható időpontja: 11.25-től

Elite, U23, U19            11.00          110 km    4 kör

Célba érkezés várható időpontja: 13.35-től

Amatőr férfi                  11.05          85 km –    3 kör

Célba érkezés várható időpontja: 12.50-től

U17, WU19, Nők          11.10          85 km –    3 kör

Célba érkezés várható időpontja: 12.55-től

Senior 1,2,3                 11.15          60 km –    2 kör

Célba érkezés várható időpontja: 12.35-től

U15, WU17,                 11.20          35 km –    1 kör

Célba érkezés várható időpontja: 11.55-től

Versenybíróság: Az MKSZ VK jelöli ki.

Általános szabályzatok:

  1. A verseny az MKSZ és az UCI szabályai alapján kerül megrendezésre, ideértve az áttételek meghatározását. Áttételek átkötése, lezárása nem engedélyezett. A szabálytalan áttétellel rendelkezőket a versenybíróság rajthoz állni nem engedi, vagy  a versenyből kizárja

     Áttételek: U11, U13 (9-12 év) 5,85 m, (52×19) U15 (13-14 év) 6,14 m (52×18) U17 és WU17(15-16 év) 7,01 m (52×16) U19 (17-18 év) 7,93 m (52×14) WU13 5,85 m, WU 15 6,14 m, , WU19 7,93 m.

A versenybíróság az áttételeket a szakaszok előtt és után is ellenőrizheti, a vétkes versenyzőket kizárja.

Versenyzők kötelesek az egyesületi mezben indulni, válogatott mez viselése nem engedélyezett.

  1. Kerék-, és gépcsere a verseny során csak az út jobb oldalán megengedett. Minden egyéb segítségadás tilos. Az esetleges bukás és géphiba miatt a mezőnyből kiállni kényszerülő versenyző felzárkózásához „idegen” segítséget nem vehet igénybe.
  2. Versenyen minden versenyző saját felelősségére indul, a közlekedési szabályok betartása mellett. Követniük kell a rendőrség vagy a biztosítást végző szervek utasításait, lehetőség szerint az úttest bal oldalát szabadon hagyva kell haladniuk, hogy a versenyt kísérő gépjárművek elhaladását ne akadályozzák. Esetleges balesetért, vagy kárért a rendező semmilyen felelősséget nem vállal és azért kártérítésre nem kötelezhető. A versenyzők a rendező által kibocsátott rajtszámot kötelesek viselni, a kiadott rajtszámot behajtani, levágni, megcsonkítani TILOS! A leadott számok után a befizetett kauciót (1000,- Ft/ fő) visszakapják.
  3. A versenyzőknek a bukósisak viselése kötelező! Esőkabát vagy más hasonló ruhadarab viselése abban az esetben lehetséges, ha átlátszó anyagból készült, hogy biztosítsa a rajtszámok tiszta láthatóságát.
  4. A csapatok tagjai csak egymás között cserélhetnek felszerelést, ételt és italt. A versenyzők nem húzhatják vagy lökhetik meg egymást vagy egy másik versenyzőt. Nem állhatnak gépjármű szélárnyékában vagy lökhetik el magukat arról, nem húzathatják magukat vele.
  5. A versenyzőknek a rajt előtt az aláíróívet alá kel írni, amellyel kinyilvánítják, hogy elfogadják a verseny szabályait. Az aláírás a rajt előtti 15 percig lehetséges.
  6. A frissítés a verseny 50. kilométerétől az utolsó 20 km-ig engedélyezett.
  7. A csapatvezetők képviselik csapatuk tagjait is, és felelősek azok cselekedeteiért technikai szempontból és a szabályok betartását illetően is. Együtt kell működniük a Szervezőkkel és a Versenybírósággal, hogy biztosítható legyen a verseny zökkenőmentes lebonyolítása.
  8. Kísérőautókra vonatkozó szabályok:

Kísérni csak érvényes licenccel lehetséges.

Kísérőautók a zsűri autó mögött haladhatnak. 160 cm-nél magasabb kocsik, független a kapott sorszámtól, a kocsisor végére kell, hogy besoroljanak.

  1. 11. A versenybíróság és a Szervező fenntartja a jogot a szabályok megváltoztatására speciális körülmények hatására. A szabályok esetleges megváltoztatásáról minden résztvevő tájékoztatást kap.

A versenypálya közelében lévő kórházak, mentőállomások listája:

Mentők: 104

Kórházak:                     Balassa János Kórház

7100 Szekszárd, Béri Balogh Ádám u 5/7. +36/74-501-500 (porta

Városi Kórház- Rendelőintézet

7150 Bonyhád, Bajcsy-Zsilinszky utca 25. +36/74-550-999

Nevezési díj: Előnevezésben a tehetségkutató versenyre (Tevelen belül U11,WU13-ig) 3.000,- Ft (MKSZ Licences 2.000,- Ft),a többi országúti versenyre utánpótlás U17 ig 6.000,- Ft (MKSZ Licences 5.000,- Ft), U 19 és felnőtt 8.000,- Ft/fő (MKSZ Licences 7.000,-Ft) (csak 03. 26.-ig megküldött és elutalt nevezések esetén). Helyszínen 10.000,- ill. 15.000,- Ft/fő.9:45 ig ! Teveli gyerekeknek a tehetségkutató versenyre a nevezés ingyenes (regisztráció szükséges !) A helyszínen nevezési díj 9.45-ig fizetendő ! Előnevezési határidő: 2019. 03 26. kedd a www.szszke.net oldalon !

Minden előnevező étkezésben részesül és minden U19 és felnőtt előnevező és az utánpótlás csapatok vezetői is egy palack Dúzsi bort kapnak !

A rendező a változtatás jogát fenn tartja magának !

Időpont

2019. március 31. vasárnap

Helyszín

Tevel

Szervező

Szekszárdi SZKEschgz@freemail.hu 7100 Szekszárd, Petőfi u. 13.

Back to top button
Close
X
X