2019. július

2019júl2010:00KiemeltV4 Special Series Vásárosnamény – NyíregházaVásárosnaménySzakág:OrszágútKategória:UCI,UCI 1.2

Eredmények

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 43 AUER Daniel AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:22:38
2 80 PELIKÁN János Zsombor HUN PANNON CYCLING TEAM 3:22:41
3 88 KOROSEC Rok SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:22:44
4 5 MALECKI Kamil POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:22:44
5 103 TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:22:44
6 29 CENTRONE Ivan LUX TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:22:44
7 49 INNOCENTI Simone (*) ITA DELLIO GALINA 3:22:44
8 106 CULLY Jan Andrej SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:22:44
9 26 WINTER Laurin GER TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:22:44
10 82 DINA Dániel (*) HUN PANNON CYCLING TEAM 3:22:44
11 61 LAJCHA Juraj SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:22:50
12 77 SZARKA Gergely (*) HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:22:50
13 107 MAHDAR Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:22:50
14 68 COMA Richard (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:22:50
15 86 GROSELJ Matic SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:22:53
16 90 HILL Benjamin AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:23:13
17 3 WAWRZYNIAK Karol (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:23:18
18 54 PEGORARO Gino (*) ITA DELLIO GALINA 3:23:18
19 94 LICHNOVSKY Ludek CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:23:33
20 78 ZATHURECZKY Márk (*) HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:23:37
21 6 TU Chih Hao (*) TPE CCC DEVELOPMENT TEAM 3:23:38
22 105 VARHANOVSKY Jakub (*) SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:24:21
23 30 FRANZ Toni (*) GER TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:24:21
24 4 STOSZ Patryk POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:24:21
25 108 BELLAN Juraj SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:24:21
26 35 SCANDIUZZI Davide (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC 3:24:21
27 28 BEARD Cameron (*) USA TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:24:21
28 36 PAOLINI Emanuele (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC 3:24:21
29 91 BARTA Tomas (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:24:21
30 81 MÓRICZ Dániel HUN PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
31 92 TYRPEKL Karel (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:24:21
32 45 KOLB Stefan (*) AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:24:21
33 70 BERES Stanislav SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:24:21
34 72 MAILK Robert SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:24:21
35 83 OROSZ Gergő (*) HUN PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
36 64 GAVENDA Martin (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:24:21
37 110 KARL Ádám (*) HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA 3:24:21
38 25 RÓZSA Balázs HUN TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:24:21
39 104 CANECKY Marek SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:24:21
40 79 FILUTÁS Viktor HUN PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
41 97 PETRACHE Marius-Cristian ROU UWT DEVRON WEST 3:24:21
42 85 FINKST Tilen (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:24:21
43 89 SKOK Anze (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:24:21
44 76 PÁPAI Ádám HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:24:21
45 109 TAFI Andrea ITA PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA 3:24:21
46 74 LOVASSY Krisztián HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:24:21
47 9 DEMENTIEV Yehor UKR TEAM NOVAK 3:24:21
48 2 WALKOWIAK Kacper (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:24:21
49 66 GAVENDA Miroslav (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:24:21
50 34 LEONI Alberto (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC 3:24:21
51 101 ANDREI Ionut-Andrei (*) ROU UWT DEVRON WEST 3:24:21
52 84 SZABÓ Miklós (*) SVK PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
53 55 D. KOVÁCS Dávid (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:24:21
54 13 HOPFGARTNER Paul AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:24:21
55 18 SÖLKNER Stefan AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:24:21
56 1 ANIOLKOWSKI Stanislaw (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:24:21
57 96 PSZCZOLARSKI Wojciech POL PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:24:21
58 95 RUGOVAC Denis CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:24:21
59 58 ISTLSTEKKER Zsolt (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:24:21
60 44 GÖTZINGER Valentin (*) AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:24:21
61 27 MULLER Gabriel FRA TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:24:21
62 87 POTOCKI Viktor (*) CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:24:21
63 11 MOLINA RICO Wilmar (*) COL TEAM NOVAK 3:24:21
64 33 BOAGA Francesco (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC 3:24:21
65 73 GÖNCZY Gergő HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:24:21
66 15 POLANSEK Eric AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:24:21
67 60 SCHNEIDER Sebestyén (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:24:21
68 71 KASKO David (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:24:21
69 38 BODZÁN Károly HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:24:41
70 63 ZEMAN Alex (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:24:41
71 41 KOVÁCS Kristóf HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:24:41
72 8 BALÁZSI Lóránt (*) ROU TEAM NOVAK 3:24:41
73 98 BABAITA Dan-Mihai (*) ROU UWT DEVRON WEST 3:24:41
74 75 PÁLYI Csaba HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:24:41
75 62 HAVRAN Ivan (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:24:41
76 57 SZENTPÉTERI András HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:24:41
77 14 OCHSENHOFER Peter AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:24:45
78 37 PÜSPÖKI Dániel HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:24:45
79 56 VÍGH Zoltán HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:24:49
80 32 BESSEGA Davide (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC 3:24:49
81 53 BOBBO Riccardo (*) ITA DELLIO GALINA 3:24:54
82 51 MENEGALE Elia (*) ITA DELLIO GALINA 3:24:54
83 10 RESTREPO DIOSA Jaime Albert COL TEAM NOVAK 3:24:54
84 47 SALZMANN Jodok AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:25:03
85 31 BERTIZZOLO Achille (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC 3:25:07
86 50 SALI Edoardo (*) ITA DELLIO GALINA 3:25:07
87 52 GANDIN Stefano ITA DELLIO GALINA 3:25:07
88 59 MOLNÁR Gábor (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:25:58
89 40 URBÁN Jakab HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:28:08
90 65 VRABEL Radovan SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:28:08
7 NOVAK Carol-Eduard ROU TEAM NOVAK
12 ARROYAVE CANAS Daniel (*) COL TEAM NOVAK
16 HOFFMANN Tristan (*) AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD
69 KOMORA Andrej (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION
93 DOLNICEK Marek (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV
99 CHEPETAN Emil-Nicolae ROU UWT DEVRON WEST
100 FARCAS Remus-Adrian ROU UWT DEVRON WEST
102 CRISAN Daniel ROU UWT DEVRON WEST
111 BALÁS Attila HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA
112 DÉVAI Dániel HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA
113 ÉDER Patrik HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA
114 VÖRÖS Gergely HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA

Szervező

MERSEmozgasegeszsegrekreacio@gmail.com 2040 Budaörs, Fagyöngy u. 1.

Időpont

2019. július 20. szombat

Helyszín

Vásárosnamény

Back to top button
Close
Close
X
X