2019. április

2019ápr2010:00Hegyi OBOrfű - Horgász büféSzakág:OrszágútKategória:OB

Eredmények

I. futam II. futam
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
RADICS MILÁN SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES U15 08:16,52 1 36:00,00 2 3 1
VARGA KRISTÓF HUNGARO FONDO U15 08:26,35 4 35:44,00 1 5 2
MAJOROS DÁVID KŐBÁNYA CYCLING TEAM U15 08:20,10 2 36:33,00 3 5 3
HANCZ TAMÁS SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE U15 08:41,69 5 36:43,00 4 9 4
TÓTH MÁRKÓ GYAC U15 08:24,20 3 38:32,00 8 11 5
TOMKA ISTVÁN SÁRÉTI SE – OPTIMIT U15 08:51,56 7 37:41,00 5 12 6
MAROS ANDRÁS LOTUS CYCLING TEAM U15 08:44,16 6 38:07,00 6 12 7
PAKOT ANDRÁS GUSZTÁV KŐBÁNYA CYCLING TEAM U15 09:06,22 9 38:29,00 7 16 8
CSÁKI SZABOLCS KONTENT-DKSI U15 09:06,03 8 39:01,00 9 17 9
MAGYAR BENDEGÚZ KIS-GALYA KSE U15 09:39,22 12 39:16,00 10 22 10
LELKES BENCE SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE U15 09:36,74 11 39:25,00 11 22 11
DARÓCZI TAMÁS DEBRECENI SPORTCENTRUM U15 10:06,32 14 42:17,00 12 26 12
FEHÉRVÁRI MARCELL IMRE KSI SE U15 10:02,42 13 45:27,00 13 26 13
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
KOVÁCS KORINNA DEBRECENI SPORTCENTRUM WU17 09:13,77 1 38:31,00 1 2 1
DOBI LILI DEBRECENI SPORTCENTRUM WU17 09:19,32 2 38:36,00 2 4 2
KOVÁCS JUDIT KONTENT-DKSI WU17 09:37,04 4 39:32,00 3 7 3
FISCHER FANNI HUNGARO FONDO WU17 09:19,94 3 40:47,00 5 8 4
LEÁNYVÁRI SÁRA KIS-GALYA KSE WU17 09:39,70 5 39:47,00 4 9 5
JÁNOSSY FANNI DEBRECENI SPORTCENTRUM WU17 10:05,51 6 43:22,00 6 12 6
SÁRY BOGLÁRKA KSI SE WU17 10:07,83 7 45:49,00 7 14 7
FAZEKAS FRUZSINA KSI SE WU17 11:21,49 8 46:27,00 8 16 8
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
ÁRVAI KRISTÓF KONTENT-DKSI U17 07:25,64 2 34:49,00 1 3 1
SZIJÁRTÓ ZÉTÉNY KONTENT-DKSI U17 07:10,58 1 34:49,00 2 3 2
MAGYAR GERGŐ GYAC U17 07:35,98 3 35:17,00 3 6 3
SZEGEDI MARCELL KSI SE U17 07:59,78 4 35:24,00 4 8 4
LEPOLD ZOLTÁN ANTAL GREEN RIDERS – CSEPEL- SZIGETI KERÉKPÁR ÉS TRIATLON SPORTEGYESÜLET U17 08:04,23 5 35:40,00 6 11 5
KOVÁCS GYULA DEBRECENI SPORTCENTRUM U17 08:14,46 9 35:30,00 5 14 6
KREKÁCS BARNA HUNGARO FONDO U17 08:14,42 8 35:59,00 7 15 7
CZIRKOS BARNABÁS KSI SE U17 08:13,88 7 36:22,00 8 15 8
VARGA MARCELL TAMÁSI BRINGASPORT U17 08:04,80 6 36:30,00 10 16 9
BÁN BENEDEK SZEKSZÁRDI SZABADIDŐS KE U17 08:16,94 10 36:27,00 9 19 10
TOMKA MÓZES SÁRRÉTI SE – OPTIMIT U17 08:32,13 11 36:37,00 11 22 11
HOLCZER PÉTER KONTENT-DKSI U17 08:56,55 16 37:19,00 8 24 12
SZABÓ CSONGOR SZEKSZÁRDI SZABADIDŐS KE U17 08:40,24 12 36:51,00 12 24 13
DARÓCZI PÉTER DEBRECENI SPORTCENTRUM U17 08:50,67 14 37:21,00 14 28 14
SÁNDOR ZALÁN KSI SE U17 08:54,82 15 38:05,00 15 30 15
FARKAS MÁTÉ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE U17 08:46,75 13 39:16,00 17 30 16
PALIK MÁRK SZENYORKERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE U17 09:26,33 17 39:01,00 16 33 17
SZUTOR GÁBOR KONTENT-DKSI U17 09:38,04 18 43:46,00 18 36 18
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
JORDÁN DORKA LOTUS CYCLING TEAM WU19 08:52,59 1 38:32,00 1 2 1
FERENCZI NIKOLETT DEBRECENI SPORTCENTRUM WU19 09:11,13 2 38:36,00 2 4 2
TIRCSI ANDREA KSI SE WU19 09:53,02 3 42:46,00 3 6 3
NAGY GRÉTA NATASA KONTENT-DKSI WU19 11:50,46 4 43:10,00 4 8 4
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
BAJORFI ÁDÁM GYAC U19 07:09,44 1 42:28,00 1 2 1
LEPOLD SÁMUEL GREEN RIDERS – CSEPEL- SZIGETI KERÉKPÁR ÉS TRIATLON SPORTEGYESÜLET U19 07:22,91 2 42:28,00 2 4 2
CSORBA BENCE SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES U19 07:30,64 4 42:32,00 4 8 3
TOMKA BOÁZ DR. BÁTORFI-AGRIA KTK. U19 07:28,89 3 42:40:00 6 9 4
NAGY BENDEGÚZ MÁTYÁS KONTENT-DKSI U19 07:38,40 7 42:32:00 3 10 5
MACK MÁRTON SZEKSZÁRDI SZABADIDŐS KE U19 07:44,80 9 42:32:00 5 14 6
MUSKOVITS DÁVID KSI SE U19 07:35,48 6 42:57:00 8 14 7
KOLESZÁR OLIVÉR SZEKSZÁRDI KERÉKPÁROS S. E. U19 07:31,16 5 42:57:00 9 14 8
SCHUMANN MÁTÉ LOTUS CYCLING TEAM U19 07:50,45 12 42:57:00 7 19 9
CSENKI CSONGOR SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES U19 07:39,01 8 43:02:00 12 20 10
FÁBIÁN CSONGOR WV DE IJSSELSTREEK NL. U19 07:58,54 15 43:10:00 11 26 11
FŰZFA AMBRUS SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE U19 07:46,57 10 43:56:00 17 27 12
BAGARUS BENCE LOTUS CYCLING TEAM U19 07:58,39 14 43:56:00 16 30 13
FORRÓ LAJOS SZEKSZÁRDI SZABADIDŐS KE U19 08:11,80 19 43:33:00 14 33 14
PAULUSZ MARTIN KSI SE U19 07:47,34 11 46:39:00 22 33 15
SÁNTA ÁRMIN KONRÁD KONTENT-DKSI U19 08:16,26 21 43:33:00 13 34 16
GENZLER TAMÁS SZEKSZÁRDI SZABADIDŐS KE U19 08:02,89 17 44:00:00 18 35 17
POLYÁK GÁBOR KONTENT-DKSI U19 08:45,15 26 43:02:00 10 36 18
KOVÁCS DÁNIEL KONTENT-DKSI U19 08:22,88 22 43:48:00 15 37 19
DOBI GERGŐ DEBRECENI SPORTCENTRUM U19 08:03,25 18 44:10:00 19 37 20
AKLAN GYÖRGY HUNGARO FONDO U19 07:59,92 16 46:26:00 21 37 21
BERTALAN SOMA SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE U19 08:11,98 20 44:21:00 20 40 22
GOHÉR MIHÁLY SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES U19 07:57,77 13 58:13:00 27 40 23
FALVI BOTOND GYAC U19 08:38,38 24 47:46:00 23 47 24
BAGOSSY LEVENTE ANDRÁS KSI SE U19 08:24,58 23 47:53:00 24 47 25
STRAUSZ BALÁZS KSI SE U19 08:44,19 25 49:37:00 26 51 26
ZVEKÁN ZSOMBOR SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES U19 09:30,48 27 25 52 27
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
BUZSÁKI VIRÁG EPRONEX – BSS OIL TEAM WElit 08:05,20 2 44:16,00 1 3 1
MATUZ ETELKA FTC WElit 07:52,74 1 44:27,00 2 3 2
TEMELA ESZTER FEHÉRVÁR CYCLING TEAM WElit 08:37,33 3 49:04,00 3 6 3
PÉTERI NIKÉ FEHÉRVÁR CYCLING TEAM WElit 08:52,32 4 49:41:00 5 9 4
VARGA TÍMEA ASE KERÉKPÁR WElit 08:57,14 6 49:24:00 4 10 5
HIDEG NÓRA FEHÉRVÁR CYCLING TEAM WElit 09:03,55 7 51:49:00 8 15 6
KOVÁCS KINGA ÚJPESTI TORNA EGYLET WElit 09:23,57 10 49:53:00 6 16 7
KOVÁCS VIVIEN KSI SE WElit 09:09,58 9 50:23:00 7 16 8
HONOS CSENGE KSI SE WElit 08:56,06 5 54:37:00 11 16 9
KAPOTT SZONJA FEHÉRVÁR CYCLING TEAM WElit 09:08,81 8 54:30:00 10 18 10
BENCZÉS KRISZTINA DR. BÁTORFI-AGRIA KTK. WElit 09:24,32 11 52:52:00 9 20 11
KOVÁCS PETRA KONTENT-DKSI WElit 09:38,90 13 59:56:00 12 25 12
DR. AL SAIDI LEILA AUTOCITY SKODA ZENGŐ WElit 09:26,86 12 1:09:34:00 13 25 13
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
ISTLSTEKKER ZSOLT BVSC-ZUGLÓ U23 07:19,32 3 38:29,00 1 4 1
OROSZ GERGŐ PANNON CYCLING TEAM U23 07:15,94 2 39:20,00 2 4 2
FORRAY ANDRÁS PANNON CYCLING TEAM U23 07:14,53 1 39:34,00 3 4 3
MOLNÁR GÁBOR BVSC-ZUGLÓ U23 07:34,44 4 40:03,00 4 8 4
RÉVFALUSI BALÁZS TREK SE U23 07:44,66 6 41:36,00 5 11 5
BERECZ BENCE LOTUS CYCLING TEAM U23 07:38,87 5 42:59,00 7 12 6
KÁDÁR-NÉMETH KRISTÓF SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES U23 08:01,25 9 42:50:00 6 15 7
SÁNDOR TAMÁS LOTUS CYCLING TEAM U23 07:52,72 7 44:30,00 8 15 8
MONOSTORI SAMU BENDEGÚZ BRINGAJKA KSE U23 07:53,83 8 46:27,00 9 17 9
Név Sportegyesület Kat. Idő Pontszám Idő Pontszám Összesen Helyezés
ZATURECZKI MÁRK EPRONEX – BSS OIL TEAM U23 06:49,76 1 38:06,00 1 2 1
SZENTPÉTERI ANDRÁS KONTENT-DKSI Elit 07:02,70 1 38:06,00 1 2 2
MÓRICZ DÁNIEL PANNON CYCLING TEAM Elit 07:03,10 3 38:22,00 2 5 3
PELIKÁN JÁNOS PANNON CYCLING TEAM Elit 07:02,70 1 39:11:00 4 5 4
VÍGH ZOLTÁN KONTENT-DKSI Elit 07:03,85 4 38:54:00 3 7 5
CSOMOR ZOLTÁN PÉCSI JKE-BRINGA AKADÉMIA Elit 07:05,82 5 39:17:00 5 10 6
MOLNÁR TAMÁS ASE KERÉKPÁR Elit 07:16,77 7 39:27:00 7 14 7
VÖRÖS FERENC PÉCSI JKE-BRINGA AKADÉMIA Elit 07:30,38 10 39:20:00 6 16 8
URBÁN JAKAB KŐBÁNYA CYCLING TEAM Elit 07:15,39 6 39:41:00 10 16 9
LIPPAI MARCELL NARKE CYCLING TEAM (SKSC) Elit 07:19,19 9 39:27:00 8 17 10
SZILÁGYI TAMÁS PÉCSI JKE-BRINGA AKADÉMIA Elit 07:19,07 8 39:41:00 9 17 11
VARGA SZABOLCS SAXUM KSC Elit 07:33,21 11 41:00:00 11 22 12
DÁNYI PÁL CSŐVÁZ KSE Elit 07:51,73 12 41:50:00 12 24 13
DOLEZSAI BALÁZS VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM Elit 08:01,48 13 42:45:00 13 26 14
GALI TIBOR MMT Elit 08:47,94 14 48:44:00 14 28 15
SZABÓ BÁLINT SOLT NARKE CYCLING TEAM (SKSC) Elit 07:03,06 15 1:38:49:00 15 30 16
NAGY ZSOLT SUPERIOR MTB TEAM Elit 09:43,11 15 16 31 17

Olvasd tovább

Versenykiírás

A felnőtt férfi, a felnőtt női, az utánpótlás férfi, az utánpótlás női korcsoportok számára kiírt hegyi országúti országos bajnokságot 2019. április 20-án, szombaton rendezi a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ) és a Zengő SE.

1. A verseny fő támogatói

  • Magyar Kerékpáros Szövetség
  • Csofém Bt.
  • Tv-torony kilátó étterem

Támogatók

  • Baranya Megyei Polgárőr Szövetség
  • Fotoplus

2. A verseny rendezője

Zengő Sportegyesület MKSZ országúti szakága

3. A verseny célja

A Magyarország felnőtt és utánpótlás korú versenyzők részére kiírt egynapos, kétszakaszos egyéni hegyi országúti magyar bajnoki verseny helyezési sorrendjeinek eldöntése.

A versenyen minden Magyarországon leigazolt versenyző indulhat, akit egyesülete szabályosan benevez, és 12 hónapnál  (utánpótlás esetében 6 hónapnál) nem régebbi orvosi igazolással rendelkezik.
A versenyen a versenyzők közül csak az vehet részt, aki a Szövetség által kiadott,
2019-es évre vonatkozó, Magyarországon rendezendő kerékpárversenyekre érvényes engedéllyel rendelkezik, és azt a helyszínen bemutatja.

Licencszel nem rendelkező versenyzők nem indulhatnak!

4. A verseny központja

Orfű C szektor Horgász büfé

5. A verseny időpontja

2019. április 20. (szombat)

6. Nevezés módja

Előnevezés: 2019. április 3-tól Tour de Pécs honlapján.

7. Nevezési határidő

2019. április 12. péntek 24.00 óráig

A rajtlista megtekinthető a Tour de Pécs honlapján.

8. Nevezési díj

Nevezési díj nincs

Az igazolt futamokon csak azon magyar versenyzők nevezhetnek, akiknek az egyesülete befizette az éves szövetségi tagdíjat. Helyszínen való nevezést nem fogadunk el!

9. Korcsoportok

·         Felnőtt Férfi Elite 1979-1996

·         Férfi U23 1997-2000

·         Ifi Fiú U19 2001-2002

·         Serdülő Fiú U17 2003-2004

·         Haladó Fiú U15 2005-2006

·         Felnőtt Nő WU Elite 2001 előtt született

·         Ifi Lány WU 19 2001-2002

·         Serdülő Lány WU 17 2003-2004

10. Értékelés

A két futamon a versenyzők pontot kapnak, a pontozás során a futam győztese 1 pontot, a második 2 pontot, a többi versenyző a helyezés számának megfelelő pontot kap.
A verseny győztese az a versenyző, aki az egyéni időfutamon és a tömegrajtos verseny összeségében a legjobb helyezés számmal, a legkevesebb ponttal rendelkezik.
Pont azonosság esetén a tömegrajtos futamon elért jobb helyezés száma dönt.
A versenyben minden korcsoport külön kerül értékelésre.

11. Díjazás

A verseny 1-3. helyezettjei minden korcsoportban éremdíjazásban részesülnek, továbbá az Elit, az U23, az U19, a WElit és a WU19 korcsoportokban az első helyezettek magyar bajnoki mezt kapnak. A győztesek a Csofém Bt. külön díjaiban részesülnek.

12. Utánpótlás korcsoportok – maximális áttételek:

Haladó fiú U15 6,14 m

Serdülő női WU17 6,94 m

Serdülő fiú U17 6,94 m

Ifi nő WU19 7,93 m

Ifi férfi U19 7,93 m

13.Indulási sorrend:

I. Hegyi Egyéni Időfutam:

Rajt: 11 órától folyamatosan fél – 1 percenként.

·         Haladó Fiúk U15 (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

·         Serdülő Fiúk U17 (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

·         Serdülő Lányok WU17 (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

·         Ifi Lányok WU19 (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

·         Felnőtt Nők WElit (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

·         Ifi Fiúk U19 (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

·         Férfiak U23 (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

·         Elit Férfiak (Orfű-Abaligeti út) 3,7 km

II.Hegyi Tömegrajtos Verseny

·         14.00: Haladó Fiúk U15 (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis) 15km

·         14.00: Serdülő Fiúk U17 (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis) 15km

·         14.10: Serdülő Lányok WU17 (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis) 15km

·         14.10: Ifi Lányok WU19 (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis) 15km

·         15.00: Ifi Fiúk U19 (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis – Mandulás – Tv-torony) 22,2 km

·         15.00: Felnőtt Nők WElit (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis – Mandulás – Tv-torony) 22,2 km

·         15.10: Férfiak U23 (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis – Mandulás – Tv-torony) 22,2 km

·         15.10: Elit Férfiak (Orfű – Abaliget – Remeterét – Lapis – Mandulás – Tv-torony) 22,2 km

14. A versenybíróság

A versenybíróságot a rendező szerv kéri fel, és az MKSZ VK hagyja jóvá.

15. Költségek

A verseny költségeit a szervezők, a résztvevők költségeit a nevezők, ill. a nevező sportegyesület fizeti.

16. Tájékoztatás:

·         rajtszámok átvétele: 2019. április 20. 9.30 órától

·         rajtszámok: a versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott, illetve a napján kapott rajtszámokat viselni

·         kerék- és gépcsere az út menet szerinti jobb oldalán, az UCI szabályai szerint megengedett

·         esetleges bukás, géphiba esetén a versenybíróság új rajtot nem engedélyez

·         zárt, kemény héjú kerékpáros fejvédő használata kötelező

·         a verseny lebonyolítása az MKSZ szabályai szerint történik

·         a versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget

·         a helyszínen orvosi ügyelet biztosítva lesz

·         minden résztvevő a jelentkezési lap aláírásával hozzájárul, hogy versenyről készült film– és képanyagokban, valamint azok reklám célú felhasználásában szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kérhet

·         előre nem látható körülmények miatt a rendezőség fenntartja a változtatás jogát (útvonal, indulási sorrend, csoportok összevonása, stb.)

·         technikai értekezlet 2019. április 20. 10.30 órakor

17. Doppingkontroll:

A verseny után, a versenybíróság döntése értelmében, a dopping ellenőrzésre kijelölt versenyzők kötelesek megjelenni a vizsgálaton.

18. Óvás

Óvás nincs. A verseny befejezése után 30 percig fogad el a versenybíróság írásbeli észrevételt, melyet a helyszínen tárgyal és hirdeti ki az eredményt.

19. Kapcsolat:

Email: hegyibajnoksag@gmail.com

Tel.: +36302645860

Versenyigazgató: Herke Szabolcs

A verseny végén a Kilátó étterem egy tál meleg étellel várja a célba érkező versenyzőket!

Minden résztvevőnek eredményes versenyzést és sportszerű küzdelmet kívánunk!

Szervező

Zengő SEzengosport@gmail.com 7694 Hosszúhetény, Ormándi u. 8.

Időpont

2019. április 20. szombat

Helyszín

Orfű - Horgász büfé

7677 Orfű, C szektor

Back to top button
Close
Close
X
X