2019. június

2019jún1510:30Crosskovácsi Mountain Bike MarathonNagykovácsi - Teleki-Tisza-kastélySzakág:MTB XCKategória:MK

Eredmények

Hely. Név Egyesület Idő Körök Gap
Minitáv (51)
    U9 (3)
        Férfiak (3)
1 Anderko Aron CARCOVER RACING TEAM 22:22 1
2 Polyik Márk Crosskovácsi SE 23:20 1 + 0:58
3 Barabas Olivér 28:02 1 + 5:40
    U11 (9)
        Nők (2)
1 Rantal Sára Crosskovácsi 24:45 1 24:45
2 Barabas Elsa 36:31 1 + 11:46
        Férfiak (7)
1 Székelyhídi Máté Crosskovácsi 23:38 1 23:38
2 Csábi Csanád 25:56 1 + 2:18
3 Bartl Olivér Superior MTB Team 26:44 1 + 3:06
4 Száz Péter 32:39 1 + 9:01
5 Pelikán Bendegúz 35:35 1 + 11:57
6 Branyiczky-Czirják Zsombor 36:50 1 + 13:12
7 Zóka-Ujhelyi Benjámin Speed-Way Team 39:40 1 + 16:02
    U13 (12)
        Férfiak (12)
1 Marczal Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 16:34 1 16:34
2 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 16:37 1 + 0:03
3 Gábor Milán Superior MTB Team 16:41 1 + 0:07
4 Péter Nándor Salgótarjáni HKE 17:08 1 + 0:34
5 Tóth Márk Martin Crosskovácsi 17:23 1 + 0:49
6 Varga Márk 18:34 1 + 2:00
7 Balázs Örs Crosskovácsi 19:06 1 + 2:32
8 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team 21:05 1 + 4:31
9 Polyik Barnabás Crosskovácsi SE 21:10 1 + 4:36
10 Anderko David CARCOVER RACING TEAM 21:14 1 + 4:40
11 Zsigmond Balázs 24:52 1 + 8:18
12 Dömök Botond 27:31 1 + 10:57
    U15 (5)
        Nők (1)
1 Bali Emese Salgótarjáni HKE 19:44 1 19:44
        Férfiak (4)
1 Izsó Dániel AKSE 19:16 1 19:16
2 Hegyi Máté 22:22 1 + 3:06
3 Császár Gergő 28:53 1 + 9:37
4 Rakovics Marcell 34:48 1 + 15:32
    U17 (4)
        Nők (2)
1 Bula Zsófia 20:56 1 20:56
2 Bittmann Panna KTM Team Hungary 20:57 1 + 0:01
        Férfiak (2)
1 Csizmazia Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 16:28 1 16:28
2 Szabó-Király Olivér 23:51 1 + 7:23
    FELNŐTT (F) (11)
        Nők (6)
1 Kubik Csenge Superior MTB Team 20:54 1 20:54
2 Havasi Andrea 22:55 1 + 2:01
3 Szépné Csibi Mónika 25:27 1 + 4:33
4 Csoma Anita 31:12 1 + 10:18
5 Cindy Koszta 36:01 1 + 15:07
6 Simányi Katalin Team CoachKuzma Egyesület 37:43 1 + 16:49
        Férfiak (5)
1 Péter Nándor Salgótarjáni HKE 17:18 1 17:18
2 Szabo Gabor 17:43 1 + 0:25
3 Kuzma Ádám Team CoachKuzma Egyesület 19:53 1 + 2:35
4 Kovács Zsolt Péceli TE Cseuz Ördögei 22:18 1 + 5:00
5 Kubik Zsolt Superior MTB Team 24:06 1 + 6:48
    MASTER 3 (M3) (4)
        Nők (1)
1 Nyári Krisztina 30:03 1 30:03
        Férfiak (3)
1 Halász Károly 17:47 1 17:47
2 Polonkai László HOTE SE 19:52 1 + 2:05
3 Horváth József Superior MTB Team 22:11 1 + 4:24
    MASTER 4 (M4) (3)
        Férfiak (3)
1 Pallos Zoltán Freeriderz SC 22:16 1 22:16
2 Angeli Ervin 22:29 1 + 0:13
3 László Tibor 27:03 1 + 4:47
Rövidtáv (306)
    U15 (16)
        Nők (1)
1 Kiss Luca Vegan Energy Food Team 2:03:31 2 2:03:31
        Férfiak (15)
1 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 1:24:35 2 1:24:35
2 Feldhoffer Bálint Fillari Team Budaörs 1:25:08 2 + 0:33
3 Egri Vince Crosskovácsi SE 1:26:02 2 + 1:27
4 Magyar Balázs Crosskovácsi 1:31:03 2 + 6:28
5 Adorján Nicolas 1:33:31 2 + 8:56
6 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 1:34:04 2 + 9:29
7 Berencsi Benedek Speed-Way Team 1:35:35 2 + 11:00
8 Fazekas Mór Vegan Energy Food Team 1:40:36 2 + 16:01
9 Deme Erik BTS SE 1:43:47 2 + 19:12
10 Szarka Regő ÓKE 1:44:53 2 + 20:18
11 Földesi Csaba Miklós Crosskovácsi 1:45:21 2 + 20:46
12 Suták Péter Crosskovácsi SE 1:56:27 2 + 31:52
13 Zóka-Ujhelyi Domonkos Speed-Way Team 2:07:26 2 + 42:51
14 Tamás Bence DVTK-Freeriderz 2:17:26 2 + 52:51
15 Erdei Benjamin 2:29:30 2 + 1:04:55
    U17 (14)
        Nők (2)
1 Csikár Lili Focus Team Hungary 1:47:14 2 1:47:14
2 Baranya Rebeka Tatanka Racing Team 2:07:22 2 + 20:08
        Férfiak (12)
1 Török Huba Crosskovácsi 1:21:49 2 1:21:49
2 Bertalan Tamás Crosskovácsi 1:26:47 2 + 4:58
3 Varga Marcell Tamási BringaSport 1:28:54 2 + 7:05
4 Bús Miklós Tivadar C.E.S. 1:33:36 2 + 11:47
5 Szemere Barnabás ORBEA Forza Racing Team 1:35:32 2 + 13:43
6 Hunics Balázs Superior MTB Team 1:38:07 2 + 16:18
7 Illés Márton Péceli TE 1:40:21 2 + 18:32
8 Tóth Bálint Superior MTB Team 1:40:24 2 + 18:35
9 Kandra Benjamin 1:41:41 2 + 19:52
10 Tatár Márton Superior MTB Team 1:41:47 2 + 19:58
11 Váradi Máté Crosskovácsi SE 1:44:18 2 + 22:29
12 Marosvolgyi Bence Superior MTB Team 2:23:12 2 + 1:01:23
    U19 (10)
        Nők (4)
1 Bali Sára Salgótarjáni HKE 1:31:07 2 1:31:07
2 Hebling Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:44:37 2 + 13:30
3 Györe Evelin C.E.S. 1:55:22 2 + 24:15
4 Bottlik Zsuzsanna 2:13:29 2 + 42:22
        Férfiak (6)
1 Szedeli Krisztián Tamási BringaSport 1:30:10 2 1:30:10
2 Katona Tamás 1:31:33 2 + 1:23
3 Maróti János Tatanka Racing Team 1:33:31 2 + 3:21
4 Szvercsek Márk Superior MTB Team 1:38:27 2 + 8:17
5 Magyar Levente 1:54:15 2 + 24:05
6 Kenyó Kristóf 2:03:07 2 + 32:57
    FELNŐTT (F) (30)
        Nők (5)
1 Kargul Anett Bringabanda SC 2:03:45 2 2:03:45
2 Bobula Dalma 2:06:43 2 + 2:58
3 Gáti Adrien Judit 2:12:25 2 + 8:40
4 Dúl Bernadett Ozdi Kerékpáros Egyesület 2:46:40 2 + 42:55
5 Kormos Judit Renáta 3:19:08 2 + 1:15:23
        Férfiak (25)
1 Kámán Krisztián Roprint Racing Team 1:20:30 2 1:20:30
2 Pataki Roland Bringabanda 1:21:09 2 + 0:39
3 Marlok Szabolcs 1:23:04 2 + 2:34
4 Molnár-Farkas Gergő 1:24:34 2 + 4:04
5 Béres Bence ZKSE 1:26:02 2 + 5:32
6 Tóth Máté Bringabanda SC 1:30:19 2 + 9:49
7 Kenesei Benjámin 1:40:55 2 + 20:25
8 Juhász Róbert 1:43:13 2 + 22:43
9 Magyar Ádám 1:43:33 2 + 23:03
10 Lassu Bence Superior MTB Team 1:44:40 2 + 24:10
11 Paless Gergely Péceli TE Cseuz Ördögei 1:45:17 2 + 24:47
12 Stocker Dávid 1:46:17 2 + 25:47
13 Hagyó Péter 1:47:19 2 + 26:49
14 Fodor Tamás 1:53:39 2 + 33:09
15 Radnai Attila 1:54:10 2 + 33:40
16 Koczka Tamás 1:55:37 2 + 35:07
17 Borody Bence Fillari Team Budaörs 1:58:58 2 + 38:28
18 Dr. Somogyi András 2:01:16 2 + 40:46
19 Doszev Gábor Bringabanda SC 2:11:50 2 + 51:20
20 Kovács Máté Antal Sportstuff   Racing 2:11:53 2 + 51:23
21 Molnár Péter Ozdi Kerékpáros Egyesület 2:16:22 2 + 55:52
22 Szántó Mózes 2:32:33 2 + 1:12:03
23 Kormos István Péter 2:46:55 2 + 1:26:25
24 Bottlik Gábor 2:47:49 2 + 1:27:19
25 Varga Áron 2:54:31 2 + 1:34:01
    MASTER 1 (M1) (79)
        Nők (7)
1 Kőszegi Kornélia Trek SE 1:38:39 2 1:38:39
2 Hegedűs Beáta Trek Team 1:41:46 2 + 3:07
3 Kiss Nóra Meditech Sport Club 1:48:21 2 + 9:42
4 Ferencz Anna Bringabanda SC 1:52:09 2 + 13:30
5 Márkus Melinda Superior MTB Team 2:14:17 2 + 35:38
6 Kovács Anikó Bringabanda 2:14:41 2 + 36:02
7 Somoskői Dóra 29:48 1 + 1 lap
        Férfiak (72)
1 Krompáczki Péter KTM Team Hungary 1:14:59 2 1:14:59
2 Várhidi Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:15:06 2 + 0:07
3 Szegedi Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:17:42 2 + 2:43
4 Demeter Zoltán Superior MTB Team 1:19:53 2 + 4:54
5 Bálint József Salgótarjáni HKE 1:19:53 2 + 4:54
6 Balázs Viktor 1:19:58 2 + 4:59
7 Takács Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:22:19 2 + 7:20
8 Riegel Dániel Superior MTB Team 1:24:02 2 + 9:03
9 Gréczi István Bringabanda 1:25:22 2 + 10:23
10 Böjte Csongor Buruczki Training System 1:25:23 2 + 10:24
11 Szigeti Ferenc 1:27:42 2 + 12:43
12 Neruda Nándor Merida Maraton Team-CST 1:27:48 2 + 12:49
13 Simonyi András Trek Team 1:27:49 2 + 12:50
14 Salga Ákos Trek SE 1:30:40 2 + 15:41
15 Tóth Krisztián MASH Racing Team 1:32:07 2 + 17:08
16 Berta Rajmund HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:32:20 2 + 17:21
17 Harsányi Zoltán 1:32:29 2 + 17:30
18 Bahul József 1:32:44 2 + 17:45
19 Borsi Tamás Ozdi Kerékpáros Egyesület 1:33:53 2 + 18:54
20 Czenki Tamás ZKSE 1:34:26 2 + 19:27
21 Becsei Kornél Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:34:31 2 + 19:32
22 Vass Péter Robert Bosch Kft 1:34:49 2 + 19:50
23 Mayer Gábor BIKE ZONE Gödöllő 1:39:05 2 + 24:06
24 Berecz Péter 1:40:38 2 + 25:39
25 Juhász Ákos ÁkosBike Team Aszód 1:41:11 2 + 26:12
26 Raffai Pál ÁkosBike Team Aszód 1:41:11 2 + 26:12
27 Farkas Milán 1:41:19 2 + 26:20
28 Dr. Nagy Gergely Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:43:47 2 + 28:48
29 Csikász Gergely 1:44:19 2 + 29:20
30 Konrád Attila 1:44:59 2 + 30:00
31 Wolsky Norbert 1:49:09 2 + 34:10
32 Hugyecz Attila 1:49:24 2 + 34:25
33 Jager István 1:50:39 2 + 35:40
34 Varga Szabolcs 1:52:23 2 + 37:24
35 Weber Alain 1:54:27 2 + 39:28
36 Szegedi Attila Vegan Energy Food Team 1:54:32 2 + 39:33
37 Horváth Ádám Salgótarjáni HKE 1:55:12 2 + 40:13
38 Balaskó Krisztián 1:55:53 2 + 40:54
39 Kelemen Krisztián MASH Racing Team 1:55:56 2 + 40:57
40 Deák Dániel 1:56:18 2 + 41:19
41 Zala Zsolt 1:56:31 2 + 41:32
42 Erdei Sándor 1:57:46 2 + 42:47
43 Kis Szabolcs 1:58:31 2 + 43:32
44 Tilistyák Gergő OTE Sports Team 2:00:04 2 + 45:05
45 HARGITAI ZOLTÁN 2:00:05 2 + 45:06
46 Bánrévi Zsolt 2:00:15 2 + 45:16
47 Sándor Zoltán ÁkosBike Team Aszód 2:00:29 2 + 45:30
48 Horváth Ádám 2:01:26 2 + 46:27
49 Jenei Endre 2:02:53 2 + 47:54
50 Hornyák László Superior MTB Team 2:02:56 2 + 47:57
51 Jobbágyi Péter 2:03:37 2 + 48:38
52 Gyűrű Tamás 2:03:51 2 + 48:52
53 Balázs Ádám 2:05:46 2 + 50:47
54 Mezei Bálint 2:07:01 2 + 52:02
55 Pecsenye Péter 2:09:04 2 + 54:05
56 Hódi Zoltán 2:10:35 2 + 55:36
57 Dr. Halász Bálint 2:12:30 2 + 57:31
58 Baksa Tamás 2:14:18 2 + 59:19
59 Stocker István 2:14:28 2 + 59:29
60 Maróti Bence 2:19:43 2 + 1:04:44
61 Gábor Farkas 2:23:13 2 + 1:08:14
62 Szalai Dániel Tatanka Racing Team 2:23:41 2 + 1:08:42
63 Mekva Tamás 2:26:12 2 + 1:11:13
64 Matus Tamás 2:26:18 2 + 1:11:19
65 Dobozi András 2:29:31 2 + 1:14:32
66 Kapàs Gergely 2:32:02 2 + 1:17:03
67 Simon Péter 2:40:52 2 + 1:25:53
68 Kovács Tamás 2:47:51 2 + 1:32:52
69 Dávid Péter 2:51:13 2 + 1:36:14
70 Mészáros Milán Tamási BringaSport 4:14:07 2 + 2:59:08
71 Vajda Mihály 23:42 1 + 1 lap
72 Hegedüs Zsolt EGER MTB 23:46 1 + 1 lap
    MASTER 2 (M2) (111)
        Nők (10)
1 Lakatos Susann 1:44:19 2 1:44:19
2 Pósa Bianka KISTRI 1:56:40 2 + 12:21
3 Goldoványi Krisztina Péceli TE Cseuz Ördögei 1:59:52 2 + 15:33
4 Csonka-Tóvári Zsuzsanna Sólyom Team 2:00:47 2 + 16:28
5 Bartalis Kriszta ROPRINT Racing Team 2:01:36 2 + 17:17
6 Bakonyi Györgyi Vegan Energy Food Team 2:03:38 2 + 19:19
7 Wagner Viktória Merida Maraton Team-CST 2:03:46 2 + 19:27
8 Szűcsné Eke Enikő 2:16:30 2 + 32:11
9 Kocsis Mónika 2:39:00 2 + 54:41
10 Hámori Judit 2:39:34 2 + 55:15
        Férfiak (101)
1 Kőszegi Krisztián Trek SE 1:21:08 2 1:21:08
2 Paár Vilmos ROAD KSE 1:21:47 2 + 0:39
3 Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST 1:22:56 2 + 1:48
4 Kovács Zoltán 1:23:54 2 + 2:46
5 Komáromi József 1:23:57 2 + 2:49
6 Patkás Dániel 1:24:09 2 + 3:01
7 Laczko András Sportstuff   Racing 1:24:23 2 + 3:15
8 Vámos László gyenettó 1:25:28 2 + 4:20
9 Pásztor László Trek SE 1:25:33 2 + 4:25
10 Horváth Zoltán Greenway-Ormánság 1:26:00 2 + 4:52
11 Horváth Miklós Chili Sport 1:27:14 2 + 6:06
12 Erdélyi Zsolt bringa erdő 1:27:36 2 + 6:28
13 Demjén Gábor 1:27:48 2 + 6:40
14 Zsemberi Zoltán Bringabanda SC 1:28:14 2 + 7:06
15 Rácz Ákos Sólyom Team 1:28:55 2 + 7:47
16 Juhász József BIKE ZONE Gödöllő 1:29:22 2 + 8:14
17 Andrusch István PCCC 1:29:23 2 + 8:15
18 Bognár Balázs Superior MTB Team 1:30:59 2 + 9:51
19 Ondrisek Péter 1:31:23 2 + 10:15
20 Tóth Tamás Mátra Biker SC 1:34:05 2 + 12:57
21 Kömöz Róbert Roprint Racing Team 1:34:22 2 + 13:14
22 Savanyu Roland 1:34:29 2 + 13:21
23 Kámán Csaba Ernő Roprint Racing Team 1:37:19 2 + 16:11
24 Ludmerczki Tibor 1:39:38 2 + 18:30
25 Czére Krisztián ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 1:39:40 2 + 18:32
26 Kerek Róbert Sportstuff   Racing 1:40:27 2 + 19:19
27 Kürthy Levente 1:40:49 2 + 19:41
28 Szajlai Gáspár Péter HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:41:22 2 + 20:14
29 Pincze Gábor PCCC 1:41:30 2 + 20:22
30 Nagy Gergely 1:41:45 2 + 20:37
31 Kimmel János 1:41:46 2 + 20:38
32 JAROS Zsolt Mátra Biker SC 1:43:38 2 + 22:30
33 Miczkó János 1:44:10 2 + 23:02
34 Kőszegi Csaba Trek SE 1:45:27 2 + 24:19
35 Brachna Gábor Péceli TE Cseuz Ördögei 1:46:16 2 + 25:08
36 Kersánszki Tamás 1:47:25 2 + 26:17
37 Bugyi Imre 1:49:44 2 + 28:36
38 Röth András 1:49:50 2 + 28:42
39 Kollár László 1:49:51 2 + 28:43
40 Vitkovics Péter FEMAT-ZKSE 1:50:25 2 + 29:17
41 Sram Gábor Bringabanda SC 1:50:42 2 + 29:34
42 Adamkó Gergely 1:50:55 2 + 29:47
43 Hegedűs Attila Merida Maraton Team-CST 1:51:03 2 + 29:55
44 Bereczk Roland 1:52:36 2 + 31:28
45 Pethô József evopro 1:54:58 2 + 33:50
46 Szikszai Zoltán 1:55:14 2 + 34:06
47 Németh Balázs 1:55:32 2 + 34:24
48 Jenei Zoltán 1:55:39 2 + 34:31
49 Háden Tamás ZKSE 1:56:53 2 + 35:45
50 Barabás János 1:57:39 2 + 36:31
51 Gombolai László Vitalitás SE 1:57:57 2 + 36:49
52 Horváth Zsolt 1:58:20 2 + 37:12
53 Rigó Zsolt BIKE ZONE Gödöllő 2:00:14 2 + 39:06
54 Székely Bertalan 2:01:35 2 + 40:27
55 Gáspár András 2:03:36 2 + 42:28
56 Dobai László 2:03:45 2 + 42:37
57 Tatár Antal Superior MTB Team 2:03:47 2 + 42:39
58 Czakó Csaba 2:03:55 2 + 42:47
59 Szabó Gábor 2:04:28 2 + 43:20
60 Wieszt Árpád 2:05:29 2 + 44:21
61 Czakó Péter Jbike Team 2:05:37 2 + 44:29
62 Bartl István 2:07:32 2 + 46:24
63 Csonka Lajos Sólyom Team 2:08:25 2 + 47:17
64 Sári Tamás 2:08:45 2 + 47:37
65 Szép Zsolt 2:10:12 2 + 49:04
66 Vitkai Zoltan Crosskovácsi SE 2:10:16 2 + 49:08
67 Pesthy Péter 2:14:38 2 + 53:30
68 Tóth-Pál János 2:14:42 2 + 53:34
69 Kozák Attila Bringabanda SC 2:15:02 2 + 53:54
70 Pribula Adrián MASH Racing Team 2:16:20 2 + 55:12
71 Kenyó Endre 2:16:49 2 + 55:41
72 Deme Roland 2:16:49 2 + 55:41
73 Bedő Péter 2:16:52 2 + 55:44
74 Ördög Szilárd CSEUZ ÖRDÖGEI 2:18:24 2 + 57:16
75 Polyik Attila 2:19:50 2 + 58:42
76 Varga Tamás 2:20:16 2 + 59:08
77 Magyar Tamás 2:21:26 2 + 1:00:18
78 Halász László Jbike Team 2:21:45 2 + 1:00:37
79 Tángli András 2:23:13 2 + 1:02:05
80 Soós Győző FESTO – AM SE 2:23:15 2 + 1:02:07
81 Hidvégi Ariel Merida Maraton Team-CST 2:23:27 2 + 1:02:19
82 Taks Sándor 2:27:08 2 + 1:06:00
83 Hidas Gergely 2:27:36 2 + 1:06:28
84 Jánosi Zoltán 2:28:04 2 + 1:06:56
85 Hodász Tibor 2:28:18 2 + 1:07:10
86 Wachtler Tamas 2:29:19 2 + 1:08:11
87 Kóka Antal 2:29:37 2 + 1:08:29
88 Salgóvári István Superior MTB Team 2:30:52 2 + 1:09:44
89 Jónás Péter 2:32:42 2 + 1:11:34
90 Csapai Gábor 2:36:48 2 + 1:15:40
91 Carlos Costa 2:39:01 2 + 1:17:53
92 Bányai Márton 2:42:17 2 + 1:21:09
93 Huba Eörs 2:47:12 2 + 1:26:04
94 Lakauer Csaba 2:58:45 2 + 1:37:37
95 Szabó László 3:17:36 2 + 1:56:28
96 Nagy Péter Salgótarjáni HKE 17:28 1 + 1 lap
97 Király Ákos 18:56 1 + 1 lap
98 Szentpéteri Balázs BTS SE 18:57 1 + 1 lap
99 Silkó Olivér Sportstuff   Racing 19:24 1 + 1 lap
100 FARKAS LÁSZLÓ 23:48 1 + 1 lap
DNF Baranyai András MASZAT BIKE TEAM Nem teljesítő 0
    MASTER 3 (M3) (31)
        Nők (3)
1 Gévay Lilianna HegyiBringa SE 2:16:43 2 2:16:43
2 Blastyáknétekécs Szilvia 2:26:01 2 + 9:18
3 Tehelné Brányik Zsuzsa Brigetio KSE 2:30:21 2 + 13:38
        Férfiak (28)
1 Fésüs László Meditech Sport Club 1:19:09 2 1:19:09
2 Ódor János Kiválók Kerékpáros Sportegyesület 1:24:43 2 + 5:34
3 Bencz Zoltán Footstrong SE 1:35:48 2 + 16:39
4 Varga Zsolt Salgótarjáni HKE 1:38:59 2 + 19:50
5 Belme Lajos 1:39:14 2 + 20:05
6 Bognár János Telki BikeTeam 1:41:06 2 + 21:57
7 Gapanecz András Bringabanda SC 1:44:40 2 + 25:31
8 Selmeczi Imre 1:46:18 2 + 27:09
9 Schmaus Vilmos Telki BikeTeam 1:47:11 2 + 28:02
10 Őrszigety Dávid 1:47:32 2 + 28:23
11 Lakatos Ede Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub 1:47:36 2 + 28:27
12 Giriti Sándor ÁkosBike Team Aszód 1:50:10 2 + 31:01
13 Kókai Gábor GIANT Gyömrő 1:50:58 2 + 31:49
14 John Tuki MASH Racing Team 1:52:35 2 + 33:26
15 Judák János 1:55:13 2 + 36:04
16 Jaros Péter Mátra Biker SC 1:57:48 2 + 38:39
17 Szabó Imre Vegan Energy Food Team 2:03:45 2 + 44:36
18 Éliás Róbert 2:05:44 2 + 46:35
19 Kozár László 2:11:31 2 + 52:22
20 Molnár Ferenc 2:12:22 2 + 53:13
21 Zsigri Sándor MASH Racing Team 2:16:21 2 + 57:12
22 Brandhuber Attila PCCC 2:17:10 2 + 58:01
23 Tasi Sándor 2:23:28 2 + 1:04:19
24 Kereszty Marcell 2:23:33 2 + 1:04:24
25 Mets Miklós 2:24:47 2 + 1:05:38
26 Dr. Hadnagy József 2:24:48 2 + 1:05:39
27 Bényei Ferenc MiGreen Team Visegrád 2:51:47 2 + 1:32:38
28 Mohai Károly 3:22:36 2 + 2:03:27
    MASTER 4 (M4) (15)
        Férfiak (15)
1 Plájer Lajos Focus Team Hungary 1:41:26 2 1:41:26
2 Zelmer Erhard Vegan Energy Food Team 1:41:29 2 + 0:03
3 Wágner János Vitalitás SE 1:42:38 2 + 1:12
4 Rakovics Vilmos Vuelta Sportegyesület 1:43:04 2 + 1:38
5 Csintalan Miklós Brigetio KSE 1:58:23 2 + 16:57
6 Szalontay András Merida Maraton Team-CST 2:02:30 2 + 21:04
7 Bondár László NYÍR-MTB 2:04:44 2 + 23:18
8 Kocsi Sándor   Nagykáta 2:11:22 2 + 29:56
9 Dr. Szakács Zoltán 2:11:59 2 + 30:33
10 Nemcsics Ákos 2:15:41 2 + 34:15
11 Jakab József Salgótarjáni HKE 2:17:59 2 + 36:33
12 Zsigmond József 2:27:57 2 + 46:31
13 Horváth Ferenc 3:20:20 2 + 1:38:54
14 Varga Péter 22:44 1 + 1 lap
15 Temesi Ernő 25:56 1 + 1 lap
Középtáv (198)
    U19 (7)
        Férfiak (7)
1 Gerely Attila Crosskovácsi 2:16:19 2 2:16:19
2 Izsó Norbert AKSE 2:27:13 2 + 10:54
3 Osterling Ádám MASH Racing Team 2:33:56 2 + 17:37
4 Pintér Patrik Tatanka Racing Team 2:43:15 2 + 26:56
5 Rittgasszer Tamás Superior MTB Team 2:43:21 2 + 27:02
6 Bottlik József 3:28:37 2 + 1:12:18
7 Földesi András János Crosskovácsi 3:34:36 2 + 1:18:17
    FELNŐTT (F) (19)
        Nők (3)
1 Balázs Beáta Bringabanda 2:34:20 2 2:34:20
2 Haffner Katalin VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:46:58 2 + 12:38
3 Király Katalin Trek SE 2:56:19 2 + 21:59
        Férfiak (16)
1 Földi Bence Bike Zone Gödöllő 2:07:15 2 2:07:15
2 Hugauf Marcell Buruczki Training System 2:12:59 2 + 5:44
3 Ábrahám Gergely 2:24:30 2 + 17:15
4 Belencsák Dorián Milán Tamási BringaSport 2:24:37 2 + 17:22
5 Darányi Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 2:25:15 2 + 18:00
6 Erős András Merida Maraton Team-CST 2:37:33 2 + 30:18
7 Hornung András VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:41:37 2 + 34:22
8 Kálóczi Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:41:37 2 + 34:22
9 Berta Marcell Marcali KSE 2:42:05 2 + 34:50
10 Farkas Balázs Ozdi Kerékpáros Egyesület 2:53:22 2 + 46:07
11 Jobbágy Balázs Sólyom Team 3:21:42 2 + 1:14:27
12 Harkai Máté 3:24:21 2 + 1:17:06
13 Bencsik Ákos Merida Maraton Team-CST 3:30:52 2 + 1:23:37
14 Oláh Levente 4:22:54 2 + 2:15:39
15 Vogl Zoltán 4:25:20 2 + 2:18:05
DNF Zsutai Máté Nem teljesítő 0
    MASTER 1 (M1) (55)
        Nők (5)
1 Láng Melinda Meditech Sport Club 2:38:37 2 2:38:37
2 Pataky Kitti 2:47:40 2 + 9:03
3 Szekeres Viktória KTM Team Hungary 2:50:18 2 + 11:41
4 Tanács Gabriella Team Heavy Pedál Szeged 3:11:50 2 + 33:13
5 Toader Gabriela 669 seiseinove team 3:37:34 2 + 58:57
        Férfiak (50)
1 Hauser Tamás PROSPORT TEAM KÖSICE 2:15:05 2 2:15:05
2 Karafa Balázs Merida Maraton Team-CST 2:16:19 2 + 1:14
3 Czinkoczki Zoltán Bringabanda SC 2:18:05 2 + 3:00
4 iBRÁNYI Attila Vitalitás SE 2:18:26 2 + 3:21
5 Soltész Péter Pavé 2:18:27 2 + 3:22
6 Szabó Zsolt Életerő KSE 2:19:45 2 + 4:40
7 Szabó Róbert Életerő KSE 2:20:54 2 + 5:49
8 Varga István Fehérvár Cycling Team 2:22:59 2 + 7:54
9 Héjja Attila Superior MTB Team 2:25:16 2 + 10:11
10 Horváth Sándor ZKSE 2:27:02 2 + 11:57
11 Rostetter Mátyás OgreBike Team 2:29:42 2 + 14:37
12 Sztrehánszki László Bringabanda 2:30:32 2 + 15:27
13 Horváth Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 2:31:00 2 + 15:55
14 Homonnay András ROPRINT Racing Team 2:33:01 2 + 17:56
15 Csonka Milán KKE ALPOKOCYCLES 2:33:16 2 + 18:11
16 Brah Alexandro 669 seiseinove team 2:33:26 2 + 18:21
17 Májer Balázs Merida Maraton Team-CST 2:37:34 2 + 22:29
18 Fülöp Zoltán 2:39:23 2 + 24:18
19 Pap Péter 2:40:41 2 + 25:36
20 Radnai Gábor “HÍNÁR” 2:44:53 2 + 29:48
21 Vass István 2:46:16 2 + 31:11
22 Reznik Sándor PCCC 2:46:31 2 + 31:26
23 Katona Bálint 2:46:33 2 + 31:28
24 Hermann Róbert 2:51:04 2 + 35:59
25 Vámosi László ZKSE 2:51:43 2 + 36:38
26 Vastag Dávid 3:00:50 2 + 45:45
27 Solymosi Gábor 3:05:06 2 + 50:01
28 Oskó Dániel 3:05:38 2 + 50:33
29 Vadócz Máté 3:07:20 2 + 52:15
30 Svéd Csaba Trek SE 3:08:00 2 + 52:55
31 Beöthy Miklós 3:19:21 2 + 1:04:16
32 Molnár Gergely Bringabanda SC 3:19:40 2 + 1:04:35
33 Takács Máté Superior MTB Team 3:22:17 2 + 1:07:12
34 Doba Péter Bringabanda SC 3:22:34 2 + 1:07:29
35 Petromárkó Miklós BIKE ZONE Gödöllő 3:24:18 2 + 1:09:13
36 Szaszkó Gergő EGER MTB 3:30:11 2 + 1:15:06
37 Lovrity Krisztián 3:32:56 2 + 1:17:51
38 Varga Ádám 3:32:58 2 + 1:17:53
39 Kuti Péter 3:34:04 2 + 1:18:59
40 Lóth Gábor 3:36:57 2 + 1:21:52
41 Gulyás Péter Merida Maraton Team-CST 3:43:15 2 + 1:28:10
42 Szabó Gábor 3:44:01 2 + 1:28:56
43 Viktor Németh 3:56:42 2 + 1:41:37
44 Vámosi Gergely Mecsek Maraton Team SE. 4:13:29 2 + 1:58:24
45 Máté Temesvári 4:22:54 2 + 2:07:49
46 Könczöl Gábor 4:33:22 2 + 2:18:17
DNF Primász Péter Merida Maraton Team-CST Nem teljesítő 0
DNF Hugyi Zoltán Nem teljesítő 0
DNF Velle Ferenc Áron Nem teljesítő 0
DSQ Pók Bálint Kizárva 2
    MASTER 2 (M2) (78)
        Nők (5)
1 Chovanyecz Emese ZKSE 2:58:14 2 2:58:14
2 Mráz Katalin Száguldó Virágok SE 3:17:59 2 + 19:45
3 Karácsonyi Ildikó Merida Maraton Team-CST 3:29:46 2 + 31:32
4 Nagy Noémi Fehérvár Cycling Team 3:39:52 2 + 41:38
5 Figler Anita Ózdi KE 4:46:59 2 + 1:48:45
        Férfiak (73)
1 Medgyes Gábor KTM Team Hungary 2:11:21 2 2:11:21
2 Csámpa Tibor Buruczki Training System 2:18:43 2 + 7:22
3 Kovács András Merida Maraton Team-CST 2:21:35 2 + 10:14
4 Vastag Szabolcs Bringabanda SC 2:23:36 2 + 12:15
5 Nabha Ilias Epronex-BSS Oil Team 2:26:36 2 + 15:15
6 Kandzsarov Péter Bringabanda 2:31:02 2 + 19:41
7 Kiss István Bike Zone Gödöllő 2:32:35 2 + 21:14
8 Kiss Gábor Bike Zone Gödöllő 2:33:00 2 + 21:39
9 Tóth Gábor Bringabanda SC 2:33:27 2 + 22:06
10 Takács Szabolcs Sólyom Team 2:34:30 2 + 23:09
11 Fedor István Merida Maraton Team-CST 2:36:45 2 + 25:24
12 Dr. Bús László C.E.S. 2:46:01 2 + 34:40
13 Móczár Adorján BIKE ZONE Gödöllő 2:48:30 2 + 37:09
14 Dervalics Gábor ZKSE 2:48:33 2 + 37:12
15 Sáromi Bence 2:48:34 2 + 37:13
16 Kun Dávid 2:49:07 2 + 37:46
17 Gabriel Luca 669 seiseinove team 2:51:21 2 + 40:00
18 Szücs Gergely Hit.hu Cycling Team 2:52:25 2 + 41:04
19 Máté János Meditech Sport Club 2:57:01 2 + 45:40
20 Kovács Miklós 2:57:10 2 + 45:49
21 Bihari Gábor Merida Maraton Team-CST 2:57:14 2 + 45:53
22 Mohácsi Géza 2:57:57 2 + 46:36
23 Kispál Gábor Jbike Team 2:58:48 2 + 47:27
24 Staub Zsolt Kiválók-BakonySport KSE 3:02:16 2 + 50:55
25 Abrán József 3:03:02 2 + 51:41
26 Kis Balázs 3:03:55 2 + 52:34
27 Móder Zoltán Evolúció Kisbér 3:05:01 2 + 53:40
28 Távoly Péter Speed-Way Team 3:05:05 2 + 53:44
29 Márkus Gyula 3:05:37 2 + 54:16
30 Papp Zoltán 3:09:43 2 + 58:22
31 Molnár Gábor 3:10:21 2 + 59:00
32 Bula Tamás 3:11:50 2 + 1:00:29
33 Mráz János Team Heavy Pedál – Szeged 3:11:52 2 + 1:00:31
34 Bagi Csaba 3:14:41 2 + 1:03:20
35 Várkonyi Gábor Életerő KSE 3:15:01 2 + 1:03:40
36 Lukács Károly 3:15:14 2 + 1:03:53
37 Debre László 3:15:38 2 + 1:04:17
38 Farkas Richard Lippo sc 3:17:00 2 + 1:05:39
39 Telek György Fillari Team Budaörs 3:17:46 2 + 1:06:25
40 SZŰCS Tibor 3:18:10 2 + 1:06:49
41 Zsigmondi Zoltán 3:18:31 2 + 1:07:10
42 Nagy Ferenc Döke Komlói Egyesülete 3:20:27 2 + 1:09:06
43 Jakó Zsolt 3:21:33 2 + 1:10:12
44 Benedek Gábor BIKE ZONE Gödöllő 3:21:53 2 + 1:10:32
45 Flamich Gábor 3:24:27 2 + 1:13:06
46 Szemere Márton 3:24:45 2 + 1:13:24
47 Kurinczi Engelbert 3:25:09 2 + 1:13:48
48 Pokrovenszki Péter 3:26:29 2 + 1:15:08
49 Németh Róbert 3:28:06 2 + 1:16:45
50 Györe Szabolcs C.E.S. 3:32:31 2 + 1:21:10
51 Göncző Attila C.E.S. 3:33:11 2 + 1:21:50
52 Gálfi-Bódi Ajtóny 3:34:36 2 + 1:23:15
53 Marosvölgyi Krisztian Superior MTB Team 3:35:22 2 + 1:24:01
54 Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 3:36:45 2 + 1:25:24
55 Tóth István 3:40:20 2 + 1:28:59
56 Égető Csaba 3:44:33 2 + 1:33:12
57 Bognár Tibor nierkapt maratonn team se 3:50:00 2 + 1:38:39
58 Bakos János 3:55:09 2 + 1:43:48
59 Karai Péter 4:06:17 2 + 1:54:56
60 Novák Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:09:33 2 + 1:58:12
61 Horváth Zsolt Marcali KSE 4:10:07 2 + 1:58:46
62 Tóth Ferenc 4:10:11 2 + 1:58:50
63 Mészáros Zsolt 4:11:47 2 + 2:00:26
64 Tamás János Evolúció Kisbér 4:16:40 2 + 2:05:19
65 Báló Krisztián 4:20:31 2 + 2:09:10
66 Rosta Gábor 4:21:20 2 + 2:09:59
67 Sárosi Péter 4:36:06 2 + 2:24:45
68 Fiteró László 4:43:57 2 + 2:32:36
DNF Kelemen Attila Kisvárda és Környéke Bringások KSE Nem teljesítő 0
DNF Holló Tibor Merida Maraton Team-CST Nem teljesítő 0
DNF Dr. Fehér István Nem teljesítő 0
DNF Fetter Zsolt PCCC Nem teljesítő 0
DSQ Kovács Tamás Merida Maraton Team-CST Kizárva 2
    MASTER 3 (M3) (39)
        Nők (1)
1 Ďurčová Monika 3:44:29 2 3:44:29
        Férfiak (38)
1 Nagy Tibor HELO-VELO 2:34:00 2 2:34:00
2 Egei Tamás Trek SE 2:34:16 2 + 0:16
3 Bodócs Mihály Meditech Sport Club 2:39:59 2 + 5:59
4 Gönczi Attila DVTK-Freeriderz 2:42:44 2 + 8:44
5 Freeman Karl 2:43:23 2 + 9:23
6 Szabó György 2:46:30 2 + 12:30
7 Takács Gábor Salgótarjáni HKE 2:49:00 2 + 15:00
8 Kardos Tibor 480 Fit Boys-PJKE 2:49:03 2 + 15:03
9 Guba László 2:52:43 2 + 18:43
10 Mihályi Zoltán 2:52:43 2 + 18:43
11 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő 2:57:52 2 + 23:52
12 Hernáth Attila agro-alfa team 2:57:57 2 + 23:57
13 Tóth Árpád Bike4life 3:04:46 2 + 30:46
14 Keczko Zoltán MIERKAPT MARATON TEAM SE 3:07:08 2 + 33:08
15 Koncz Róbert 3:08:34 2 + 34:34
16 Schmid Christoph 3:09:43 2 + 35:43
17 Gelencsér Ferenc Superior MTB Team 3:17:25 2 + 43:25
18 Lender György HegyiBringa SE 3:18:31 2 + 44:31
19 Sajcz László Péceli TE Cseuz Ördögei 3:21:46 2 + 47:46
20 Silinger István Marcali KSE 3:32:23 2 + 58:23
21 Zonkó Ferenc Merida Maraton Team-CST 3:33:15 2 + 59:15
22 Kretz Ferenc 3:37:00 2 + 1:03:00
23 Baranyai László 3:37:13 2 + 1:03:13
24 Cristofaletti Corrado 669 seiseinove team 3:37:38 2 + 1:03:38
25 Mihályi Balázs 3:37:55 2 + 1:03:55
26 Kovács László Trek SE 3:38:32 2 + 1:04:32
27 Ďurčov Milan 3:43:45 2 + 1:09:45
28 Marlok Róbert 3:45:21 2 + 1:11:21
29 Kondacs Zoltán Team Heavy Pedál – Szeged 3:46:05 2 + 1:12:05
30 Czemmel Zoltán 3:48:37 2 + 1:14:37
31 Halász Jozsef 3:53:51 2 + 1:19:51
32 Vukovics József C.E.S. 3:55:45 2 + 1:21:45
33 Száraz Zoltán C.E.S. 4:01:43 2 + 1:27:43
34 Jármai János 4:06:16 2 + 1:32:16
35 Szendkei László MIERKAPT MARATON TEAM SE 4:14:30 2 + 1:40:30
36 Czibere Gábor 5:44:19 2 + 3:10:19
DNF László Hidasi Crosskovácsi SE Nem teljesítő 0
DNF Molnár László TSSE Nem teljesítő 0
Hosszútáv (50)
    FELNŐTT (F) (9)
        Férfiak (9)
1 Palumby Zsombor SVS Pro Team 3:00:05 3 3:00:05
2 Buruczki Szilárd Cube-Csömör 3:05:38 3 + 5:33
3 Borsos Benedek SVS Pro Team 3:08:31 3 + 8:26
4 Révfalusi Balázs Trek SE 3:31:12 3 + 31:07
5 Varga Viktor Tamási BringaSport 3:31:48 3 + 31:43
6 Nochta Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:07:39 3 + 1:07:34
7 Hambuch Bertold Telki BikeTeam 4:26:01 3 + 1:25:56
8 Farkas Péter 4:46:01 3 + 1:45:56
9 Hegedűs András 4:48:59 3 + 1:48:54
    MASTER 1 (M1) (17)
        Férfiak (17)
1 Blazsó Márton EDO BIKE TEAM 3:04:40 3 3:04:40
2 Burgermeister Balázs Cube-Csömör 3:13:33 3 + 8:53
3 Zsivity Zorán Mesterbike 575 Team 3:21:28 3 + 16:48
4 Cser Gábor 3:39:48 3 + 35:08
5 Kovács Tamás 3:42:42 3 + 38:02
6 Székely Árpád Meditech Sport Club 4:00:03 3 + 55:23
7 Árva Zsolt DVTK-Freeriderz 4:00:39 3 + 55:59
8 Banya Zoltán 4:00:39 3 + 55:59
9 Kosurnyikov Ádám Bringabanda SC 4:12:50 3 + 1:08:10
10 Sipos Attila Bringabanda SC 4:28:39 3 + 1:23:59
11 Bodnár Márton HegyiBringa SE 4:50:33 3 + 1:45:53
12 Kovács Tamás Zomby NAGY SE 5:01:59 3 + 1:57:19
13 Szűcs Gábor Bringabanda 5:17:44 3 + 2:13:04
DNF Tóth Tibor Evosoft Nem teljesítő 2
DNF Schmidt Zoltán Nem teljesítő 2
DNF Hattyár Dániel Merida Maraton Team-CST Nem teljesítő 2
DNF Szihalmi Zsolt Nem teljesítő 1
    MASTER 2 (M2) (24)
        Férfiak (24)
1 Zóka-Ujhelyi Zoltán Speed-Way Team 3:22:43 3 3:22:43
2 Hasenfratz Péter PCCC 3:23:57 3 + 1:14
3 Csóka Zsolt 3:26:45 3 + 4:02
4 Kis József Merida Maraton Team-CST 3:33:23 3 + 10:40
5 Szilágyi Szabolcs MASH Racing Team 3:41:28 3 + 18:45
6 Száva Tamás KKB SE 3:44:43 3 + 22:00
7 Vas Péter Merida Maraton Team-CST 3:44:44 3 + 22:01
8 Pap Sándor Focus Team Hungary 3:51:33 3 + 28:50
9 Baluka Balázs Trek SE 4:07:38 3 + 44:55
10 Németh ROLAND VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:08:01 3 + 45:18
11 Kiss Zoltán 4:17:45 3 + 55:02
12 Farkas Attila Salgótarjáni HKE 4:24:37 3 + 1:01:54
13 Kugler Péter Kiválók-BakonySport KSE 4:26:26 3 + 1:03:43
14 Karakai Viktor Merida Maraton Team-CST 4:34:38 3 + 1:11:55
15 Kis András Szegedi Kerékpáros SC 4:34:46 3 + 1:12:03
16 Szakonyi Gábor 4:51:54 3 + 1:29:11
17 Földesi Gábor Crosskovácsi SE 5:01:11 3 + 1:38:28
DNF Horvath Attila Nem teljesítő 2
DNF Svajka Pavel Nem teljesítő 2
DNF Fejes ‘1×1’ Barnabás Nem teljesítő 2
DNF Fodor Gábor Salgótarjáni HKE Nem teljesítő 2
DNF Papp Atilla Meditech Sport Club Nem teljesítő 2
DNF Biki Norbert Kiválók-BakonySport KSE Nem teljesítő 2
DNF Budenszki Péter Vitalitás SE Nem teljesítő 2
E-bike (13)
    MASTER 1 (M1) (2)
        Férfiak (2)
1 Kamenyiczki Zoltán 1:50:33 2 1:50:33
2 Varga Dániel 2:51:01 2 + 1:00:28
    MASTER 2 (M2) (7)
        Férfiak (7)
1 Grill Mayer Gábor 1:37:40 2 1:37:40
2 Sonnleitner Zsolt 1:54:43 2 + 17:03
3 Fenyvesi Csaba 2:18:14 2 + 40:34
4 Pencz Tamás 2:23:01 2 + 45:21
5 Fajt György 2:26:18 2 + 48:38
6 Varga Balázs 2:51:03 2 + 1:13:23
7 Jager József 2:52:39 2 + 1:14:59
    MASTER 3 (M3) (3)
        Férfiak (3)
1 Konkoly András 1:48:32 2 1:48:32
2 Szabó László 2:51:24 2 + 1:02:52
3 Bodi Attila 2:55:27 2 + 1:06:55
    MASTER (M) (1)
        Nők (1)
1 Giriti Sándorné ÁGI ÁkosBike Team Aszód 3:23:00 2 3:23:00

Szervező

Crosskovácsi Sport- és Környezetvédő Egyesületmarathon@crosskovacsi.hu 2094 Nagykovácsi, Kolozsvár tér 3.

Időpont

2019. június 15. szombat

Helyszín

Nagykovácsi - Teleki-Tisza-kastély

2094 Nagykovácsi, Kossuth Lajos u. 2.

Back to top button
Close
Close
X
X