2019. december

201928decEgész napÚttárs Cyclo-Cross Gála TörökbálintTörökbálint - Fortuna Beach és KempingSzakág:Cyclo-cross

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Lakhely/Egyesület Körszám Idő
 Hobbi CX férfi
1 221 KIS Lehel 3 0:30:46
2 526 BÓKA Zoltán 3 0:31:43
3 468 MÁRKUS János Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 3 0:32:38
4 535 BAKSAY Gergely Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:34:48
5 456 KÜRTHY Levente Meditech Sportclub 3 0:36:15
6 467 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő KE 3 0:36:43
7 523 FRÖHLICH Zoltán 3 0:40:54
8 223 TÓTH Bence 2 0:30:48
222 KOVÁCS Máté Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 0
 Hobbi MTB férfi
1 465 NERUDA Nándor Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 3 0:32:45
2 445 KARAKAI Viktor Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 3 0:33:19
3 444 TÓTH Tamás Mátra Biker SC 3 0:34:21
4 224 BUGLEDITS Mihály 3 0:34:48
5 545 LEHMANN Tibor Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:35:13
6 446 GÁBOR Bence Újbuda Mountain Bike SZSE 3 0:35:15
7 541 KORBULY-ZAFOUREK Szabolcs FATE 3 0:36:33
8 544 TÓTH Ferenc 3 0:36:35
9 543 TÖRŐCSIK Béla 3 0:38:06
10 568 KERESZTESI Csaba 3 0:42:06
11 441 SZERDAHELYI Balázs Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:43:29
12 443 SZOTYORI Róbert 3 0:45:41
13 574 SZEBENI Endre Budaörsi Triatlon Klub 2 0:42:05
dnf 449 TÓTH Gábor 1 0:14:49
511 KARAKAI Viktor Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 0
542 ZSOFCSÁK Péter Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
 Hobbi CX nő
 Hobbi MTB nő
1 540 PUTNÓCZKI Dorka Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:38:43
 WU15/WU17 lány
1 226 GREMAN Szonja Limitless 3 0:31:31
2 578 BRUCHNER Regina Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 3 0:33:05
3 395 TÓTH Réka Kis-Galya KSE 3 0:34:15
372 FISCHER Fanni Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
 U15 fiú
1 429 VAS Barnabás Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 3 0:25:56
2 364 TAKÁCS Zsombor Tamás Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:26:51
3 379 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 3 0:30:20
4 382 ZSEMBERY Boldizsár Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:30:44
5 551 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:31:56
6 499 MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE 3 0:32:13
7 365 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:32:53
8 438 KISS Benedek 3 0:34:50
9 385 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:35:02
10 448 VALO Roman CK Rimabská Sobota 3 0:35:44
11 440 TAKÁCS Marcell Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:36:03
12 558 BAKSAY Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:39:11
324 VALO Roman CK Rimabská Sobota 0
562 FÖLDESI Csaba Miklós CrossKovácsi SKE 0
 U17 fiú
1 390 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:27:24
2 383 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:28:14
3 387 RADICS Milán Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 3 0:28:33
4 442 PORUBSKY Robert Teplice KPHC 3 0:29:05
5 380 HAJDER Benedek Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:29:43
6 225 SOÓS Gergő Gyula Fergeteg Triatlon SE 3 0:31:38
7 399 SZÖLLŐSSY Ádám Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 3 0:32:13
8 397 VÁGI Levente István Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:34:10
9 577 MAROS András Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 3 0:37:10
10 576 SZÁNTÓ Péter Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 2 0:27:19
 Master3 férfi
1 361 FÉSÜS László Meditech Sportclub (Meditech SC) 3 0:27:59
2 360 ROZGONYI Sándor Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 3 0:31:16
3 219 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:31:44
4 362 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő KE 3 0:32:33
5 367 BENCZ Zoltán Footstrong SE 3 0:35:23
6 229 SZABÓ György Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:36:23
7 371 DÓZSA György Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:37:18
8 366 KOLB Tamás Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:37:32
9 491 KÁRMÁN József Trek Szabadidő SE (Trek SE) 3 0:38:22
10 370 GELENCSÉR Ferenc Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:26:10
389 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 0
394 PAP László 0
 U19 férfi
1 250 ADAME Ármin Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:37:42
2 277 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egy. 4 0:38:01
3 334 KOVÁCS Árpád Gyula Bike Zone Gödöllő KE 4 0:42:21
4 316 CSÁKAI Bence Telki Multisport Egy. (Telki Bike Team) 4 0:44:00
5 330 VÁGÁSI Zoltán Tiszaújvárosi Triatlon Klub 4 0:45:17
6 333 TAKÁCS Dániel Szentendrei Kinizsi H. SE 4 0:46:02
276 CSUJA Bálint Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
318 CSENKI Csongor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 0
 Master2 férfi
1 323 ZÓKA-UJHELYI Zoltán SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 4 0:37:42
2 251 ADAME László Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:38:20
3 255 KLEIN Tamás Footstrong SE 4 0:39:52
4 253 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 4 0:40:34
5 254 FILEPKÓ Gábor Szentendrei Kinizsi H. SE 4 0:40:46
6 319 ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:40:47
7 288 GALAJDA Péter 4 0:40:48
8 292 HERMANN Róbert 4 0:40:58
9 218 SIBYLA Branislav 4 0:41:13
10 258 FEDOR István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:41:59
11 266 DERVALICS Gábor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 4 0:42:35
12 291 GREGÓ Zoltán Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 4 0:42:50
13 261 NYÍRI József Pavé-Sport Kft. (Lastig) 4 0:43:03
14 257 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) 4 0:43:14
15 320 KISS Attila 4 0:44:00
16 336 TOKAJI NAGY Csaba Footstrong SE 4 0:44:23
17 259 SZEKERES Péter Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 4 0:44:47
18 503 HORVÁTH Szabolcs Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 4 0:45:10
19 309 MÁRMAROSI Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE 4 0:45:28
20 260 KÁLDI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 4 0:45:36
21 295 LADVENICZA Tamás Bike Zone Gödöllő KE 4 0:46:28
22 331 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő KE 4 0:46:37
23 231 ZSIGMONDI Zoltán 4 0:46:52
24 270 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 4 0:47:17
25 264 PÁSZTOR László Trek Szabadidő SE (Trek SE) 4 0:47:47
26 322 RÓNASZÉKI István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:49:22
27 335 DEMETER Balázs Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:49:28
28 294 FÖLDESI Gábor CrossKovácsi SKE 4 0:49:49
29 262 MÁTÉ János Meditech Sportclub 4 0:50:03
30 314 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:37:47
31 293 TÖRÖK András CrossKovácsi SKE 3 0:37:52
32 305 GYIMESI István 3 0:40:23
33 273 VITKOVICS Péter Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 3 0:45:51
dnf 230 EGERVÁRI Gergely 2 0:25:59
256 JURÁK András CoffeeRide SE 0
267 SÓS Sándor Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
268 NAGY Tamás Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 0
315 LOSONCZI László Támadááás 0
332 JUHÁSZ Imre Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 0
564 SÁROSI Endre Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
569 GÁBOR Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
 WMaster nő
1 112 FILEPKÓ Mónika Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:41:53
2 103 KOVÁCS Fruzsina Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:46:11
3 104 KRISTON Judit Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:38:28
121 CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE 0
 WU23 nő
1 102 HORVÁTH Adél Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:35:29
2 114 KAPOTT Szonja Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 3 0:36:43
3 109 PÉTERI Niké Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 3 0:37:50
4 116 LÁSZLÓ Tamara Bianka Központi Sport és Ifjúsági Egy. 3 0:38:27
 WU11 lány
1 174 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő KE 2 0:12:29
2 140 KÁRPÁTI Mira Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:14:54
3 508 STOJANOVSKA Dalija Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:18:12
 U11 fiú
1 509 SZILASI Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:11:50
2 170 BARABÁS Olivér János Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:11:53
3 215 MISETA Levente Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:12:12
4 150 BÁNFAI Olivér Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:12:23
5 550 ZÓKA-UJHELYI Benjámin SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 2 0:12:37
6 549 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi Szabadidős KE 2 0:13:31
7 168 SPECZIÁR Olivér Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:17:34
 WU13 lány
1 548 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős KE 2 0:12:21
2 183 ZILAHY Boróka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:12:46
3 169 BARABÁS Elsa Réka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:13:59
 U13 fiú
1 141 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 2 0:10:52
2 447 GÁBOR Milán Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:11:04
3 152 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 2 0:11:20
4 546 KORBULY-ZAFOUREK Zoárd Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:11:33
5 227 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 2 0:11:52
6 581 ZÓKA-UJHELYI Domonkos SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 2 0:11:56
7 232 MÓRI Márton Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:12:08
8 513 SIMON Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:12:10
9 154 HAJDER Gergely Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:12:40
10 213 SPECZIÁR Levente Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:16:20
142 TÓTH Márk CrossKovácsi SKE 0
144 GÁBOR Milán Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
151 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 0
214 MÓRI Márton Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
 Master1 férfi
1 3 CSER Gábor Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 7 1:03:02
2 57 SZALAY Péter Bike Zone Gödöllő KE 6 1:00:01
3 7 ZSIVITY Zorán Mesterbike ILB Factory SE (Mesterbike 575 Team) 6 1:00:49
4 40 SCHMIDT Gergely Pavé-Sport Kft. (Pavé Cycling Academy) 5 0:57:09
5 12 SZTREHÁRSZKI László Bringabanda SC SE 5 1:00:41
dnf 47 KOVÁCS Ádám Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 1 0:13:23
6 KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 0
18 HORVÁTH Attila Vilmos SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 0
 U23 férfi
1 69 VAS Balázs Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 7 0:55:48
2 68 LEHMANN Csongor Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6 0:56:45
3 35 VARGA Viktor Tamási BringaSport Egy. 6 0:57:36
4 67 OROSZ Gergő Pannon Cycling Kft. (Pannon Cycling Team) 6 0:58:14
5 48 GOHÉR Mihály Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 6 1:08:48
6 63 MADARÁSZ Áron Brigetio Kerékpáros SE 5 1:01:51
4 KUTS Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
20 FŰZFA Ambrus Szenyor Kerékpáros SE (Szenyor Kerékpáros SE) 0
 Elit férfi
1 45 BURUCZKI Szilárd Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 7 1:02:34
2 61 FEJES Gábor CK Spartak Tlmače 7 1:02:55
3 39 HUGAUF Marcell Fillari Team MTB SE (Fillari Team Budaörs) 7 1:03:04
4 58 RÓZSA Balázs 6 0:56:37
5 31 GÉRNYI Balázs Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 0:59:39
6 51 LEHMANN Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6 1:00:49
7 60 DURUCZ Miklós Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 6 1:01:57
8 15 NAGY Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:56:52
8 FORINTOS Norbert András BME Cycling 0

Időpont

2019. december 28.

Helyszín

Törökbálint - Fortuna Beach és Kemping

2045, Törökbálint, Dózsa György u. 158.

Szervező

Superior MTB Team[email protected] 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Versenyinformáció

Az év legnagyobb és legőrültebb cyclo-cross bulija, ahonnan Te sem hiányozhatsz! Haverok és buli, sör és forralt bor, street food és palacsinta. Jelentős értékű-összegű tárgyi és kp. díjazás a versenyeken, crazy futam a legbulisabb jelmezes indulókkal, retró bringákkal. Lesz sarazás és sörözés, néhány celeb meg rengeteg jó arc, köztük Te is. Mert ha itt leszel, erre a bulira még sokáig emlékezni fogsz!

Figyelem változás a kiírásban!

Az ötödik rajtot követően 13:50 és 14:15 között jótékonysági futamot rendezünk a diabétesszel küzdő gyerekek javára! A futamon bárki, indulhat kerékpár megkötés nélkül, de a bukósisak kötelező! Nem verseny! Nincs külön mérve, értékelve! A gyerekeket adományoddal, magadat minél több kör megtételével jutalmazhatod! Ránk is fog férni egy kis mozgás az ünnepek között!

A jótékonysági futam támogatói díja egységesen 5.000 Ft, melyet a lenti számlára kell utalni, vagy a helyszínen a nevezésben fizetni. Utaláskor kérjük a közleményben feltüntetni a futamon induló nevét és “diabéteszes gyerekekért teszem” szlogent.

Az elit futam 15 perc csúszással azaz 14:30-kor indul! Köszönjük a megértést!

Korcsoportok

Kategória Születési év 
U11 fiú/lány – U11/WU11 2010-2011
U13 fiú/lány – U13/WU13 2008-2009
U15 férfi/nő – U15/WU15 2006-2007
U17 férfi/nő – U17/WU17 2004-2005
U19 férfi/nő – U19/WU19 2002-2003
U23 férfi/nő – U23/WU23 1998-2001
Elit férfi/nő – Elit/Elit 1991-1997
Master1 férfi – M1 1981-1990
Master2 férfi – M2 1971-1980
Master3 férfi – M3 -1970
Hobbi férfi és nő -2007

 

Időrend:

Ötödik rajtot követően 13:50-14.15 között jótékonysági futam bárki bármilyen bringával indulhat, aki befizette a 5000 Ft támogatási díjat és feltette az egyedi rajtszámot! (Nem verseny, nincs díjazva, annyit tekersz amennyi jólesik!)

Rajt  Időpont Kategória Születési év Futam ideje Pálya Kötelező CR kerékpár 
Első rajt 10:00 Hobbi MTB Női -2007 30-35p Teljes táv Nem
Első rajt 10:00 Hobbi MTB Férfi -2007 30-35p Teljes táv Nem
Első rajt 10:00 Hobbi Női CX -2007 30-35p Teljes táv Igen
Első rajt 10:00 Hobbi Férfi CX -2007 30-35p Teljes táv Igen
Második rajt 10:45 WU15 2006-2007 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 U15 2006-2007 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 WU17 2004-2005 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 U17 2004-2005 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 Master3 -1970 25-30p Teljes táv Nem (OB-n igen)
Harmadik

rajt

11:30 U19 2002-2003 40-45p Teljes táv Igen
Harmadik

rajt

11:30 Master2 1971-1980 40-45p Teljes táv Igen
Negyedik rajt 12:30 WU11 2010-2011 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 U11 2010-2011 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 WU13 2008-2009 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 U13 2008-2009 10-15p Rövidített táv Nem
Ötödik rajt 13:00 WU23 1998-2001 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 WU19 2002-2003 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 Elit nő 1991-1997 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 Master Női 1990 előtt 40-45p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:30 Master1 1981-1990 55-60p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:30 Elit 1991-1997 55-60p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:30 U23 1998-2001 55-60p Teljes táv Igen
16:00 Eredmény hirdetés

Nevezés:

Az előnevezés a banki átutalással együtt válik érvényessé (2019.12.20 -ig beérkezett utalások tekinthetők érvényesnek). A helyszíni nevezés az adott kategóriák rajtja előtt egy órával zárul.

Számlainformáció: Újbuda Mountain Bike és Szabadidő Sportegyesület 10101542-74050400-01004003

Előnevezési díj első periódus: (nevezési határidő: 2019.12.01.)

  • U11-U15 500 Ft
  • U17- 000 Ft

Előnevezési díj második periódus: (nevezési határidő: 12.02-12.23)

  • U11-U15 900 Ft
  • U17- 000 Ft

December 23-a után történő nevezés illetve a helyszíni nevezés:

  • U11-U15 900 Ft
  • U17- 000 Ft

Díjazás

Minden futam első három helyezettje érem díjazásban részesül, valamint a szponzorok  tárgyi ajándékát kapja.

Nyilatkozat

A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek.  A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak.  Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon, valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek.  Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.

A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat illetve az UCI szabályai az irányadók. https://bringasport.hu/szakagak/cyclo-cross/

Back to top button
Close
Close