2019. szeptember

2019szep0710:0010. Fehérkő-lápa Hillclimb Gravel RaceMiskolc - Bükkszentkereszt Hegyikerékpáros és Terepfutó versenyBükkszentkereszt - FocipályaSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

2 Próba (Hegyikerékpár)
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 125 Molnár Péter HOTE SE 33:59.46
2 135 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 37:43.95 3’44.50″
3 130 Fari Hote 38:02.78 4’03.33″
4 124 Komjáti Bálint 38:12.78 4’13.33″
5 128 Urr Szabolcs team 3K 38:25.05 4’25.59″
6 127 Csuja Gábor 38:27.54 4’28.09″
7 126 Kerékgyártó Norbert ZKSE 39:19.10 5’19.64″
8 129 Magyar Károly 42:30.50 8’31.04″
9 133 Erőss Béla NYÍR-MTB 44:27.42 10’27.96″
10 136 Balázs József cycling people 47:02.56 13’03.11″
11 103 Erőss Béla NYÍR-MTB 59:06.03 25’06.57″
12 134 Ostorházi Renáta Bükki Hegyisportért Egyesület 59:18.84 25’19.38″
13 132 Zádory Eszter Bükki Hegyisportért Egyesület 1:04:26.40 30’26.94″
14 131 Losonczki József 1:12:47.63 38’48.18″
2 Próba (Terepfutás)
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 27 Csuja Gábor 40:14.17
2 25 Molnár Péter HOTE SE 40:43.49 0’29.31″
3 24 Komjáti Bálint 41:17.52 1’03.34″
4 35 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 42:45.15 2’30.98″
5 28 Urr Szabolcs team 3K 43:03.86 2’49.68″
6 26 Kerékgyártó Norbert ZKSE 43:13.95 2’59.78″
7 36 Balázs József cycling people 48:52.57 8’38.39″
8 29 Magyar Károly 49:10.81 8’56.63″
9 33 Erőss Béla NYÍR-MTB 55:16.38 15’02.21″
10 34 Ostorházi Renáta Bükki Hegyisportért Egyesület 55:28.23 15’14.05″
11 30 Fari Hote 56:07.68 15’53.51″
12 32 Zádory Eszter Bükki Hegyisportért Egyesület 1:01:42.93 21’28.75″
13 31 Losonczki József 1:03:23.08 23’08.90″
CX Open
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 85 Dovák Dávid HOTE 37:08.91
2 107 Vinnai Balázs Piccolaro15 37:19.42 0’10.51″
3 83 Baranczó Benedek 38:08.60 0’59.69″
4 84 Demko Gabi 43:00.45 5’51.54″
5 82 Elek Norbert 50:54.20 13’45.30″
6 86 Márián Krisztina Miránk-DOMKK 56:01.73 18’52.82″
Hegyikerékpár MTB U13 Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 46 Leányvári Áron DVTK-Freeriderz 58:26.10
Hegyikerékpár MTB U17 Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 47 Lónyai Levente Kis-Galya KSE 36:14.26
2 48 Boda Márton DVTK-Freeriderz 41:14.89 5’00.63″
3 52 Tamás Bence DVTK-Freeriderz 57:54.93 21’40.67″
4 49 Kovács Kornél NG Project Kft. 1:05:09.97 28’55.71″
Hegyikerékpár MTB U17 Nő
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 50 Leányvári Sára Kis-Galya KSE 45:14.64
Hegyikerékpár MTB Felnőtt Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 99 Burgermeister Balazs Cube-Csomor 29:49.17
2 104 Takács-Valent Márk PCCC 31:27.37 1’38.21″
3 87 Magicz Dávid HOTE SE 31:45.85 1’56.69″
4 65 Medgyes Gábor KTM Team Hungary 32:27.95 2’38.79″
5 105 Takács-Valent Máté PCCC 41:52.70 12’03.53″
Hegyikerékpár MTB Master Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 95 Lengyel László 36:40.56
2 102 Komjáti Péter 42:22.09 5’41.54″
3 97 Bartha Gábor 42:56.79 6’16.23″
4 96 Hortai Bence Gy.B. Banda 43:54.38 7’13.83″
5 91 Pázmándi Peti HOTE SE 45:50.94 9’10.38″
6 90 Fejes Viktor 48:58.50 12’17.95″
7 92 Szloboda Ádám CTM Racing 49:09.26 12’28.70″
8 93 Gerliczky István bringazok.hu 50:13.47 13’32.92″
9 94 Tóth Dávid Gy.B. Banda 52:34.29 15’53.74″
10 101 Egri Gábor KKSK – Factory Aréna 52:52.50 16’11.95″
Hegyikerékpár MTB Master II. Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 67 Kovács Győző VeloClass Velence 34:34.13
2 53 Molnár György HOTE SE 37:37.77 3’03.64″
3 78 Lobermayer Istvan 38:13.91 3’39.78″
4 58 Juhász Zoltán HOTE SE 39:59.58 5’25.44″
5 57 Magyar Zsolt Diósgyőri Tájékozódási futó Club (DTC) 42:18.03 7’43.90″
6 60 Horváth Máté 42:56.97 8’22.84″
7 62 Balogh Gábor 43:48.92 9’14.78″
8 64 Kiszely Ákos 44:21.94 9’47.81″
9 66 Boda József 44:57.54 10’23.41″
10 80 Rácz György 49:05.20 14’31.06″
11 79 Cserpák Péter HOTE SE 51:12.65 16’38.52″
12 61 Imre György 54:19.82 19’45.68″
13 77 Leányvári Gábor 57:29.76 22’55.62″
14 56 György József Sándor ACÉL VÁZ 57:33.39 22’59.26″
15 54 Dédesi Péter ACÉLVÁZ 1:04:04.92 29’30.78″
16 63 Rudolf Attila Nyír mtb 1:08:12.73 33’38.59″
17 59 Andorfi Tibor 1:08:14.18 33’40.05″
18 68 Katona Péter NG Project Kft. 1:15:41.68 41’07.54″
19 70 Dávid Gábor NG Project Kft. 1:16:44.85 42’10.72″
20 69 Kovács Csaba NG Project Kft. 1:17:00.39 42’26.25″
21 55 Borbély Zsolt 1:27:43.97 53’09.83″
Hegyikerékpár MTB Master III. Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 81 Tamás Tibor DVTK- Freeriderz 39:29.94
2 72 Kánya Zsolt Bükkszentlászlói SKE 40:00.15 0’30.20″
3 74 Krajnyák Tibor 43:45.18 4’15.24″
4 73 Lengyel László 44:03.66 4’33.72″
5 76 Polonkai László HOTE SE 48:21.07 8’51.12″
6 75 Dévald István Nyír MTB 51:45.42 12’15.48″
7 71 Búza László Bükkszentkereszt 57:33.05 18’03.10″
Hegyikerékpár MTB Master Nő
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 40 Mihálffy Krisztina Speed-way 52:26.34
2 39 Magyarné Németh Réka Bükki Vadmacskák 55:07.48 2’41.15″
3 51 Katalin Klamancsek 56:22.50 3’56.16″
4 41 Kovács Piroska 1:06:12.82 13’46.49″
5 38 Gerliczky Éva bringazok.hu 1:08:39.58 16’13.25″
6 42 Vaszkun Anita 1:21:36.00 29’09.67″
7 37 Palicsi Tímea VeloClass Velence 1:43:28.66 51’02.32″
Hegyikerékpár MTB Senior Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 44 Gál István Kerékpársport 2000 SE 46:11.35
2 43 Bondár Lászlo Nyir Mtb 56:22.96 10’11.61″
Trail Running Master III. Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 13 Kiss István 56:24.59
Trail Running Felnőtt Nő
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 23 Lukács Orsolya 54:03.38
2 22 dr. Papp Júlia 1:04:42.63 10’39.26″
Trail Running
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 10 Bacsó Bence Bükki Műhely Mountain Hippy 38:19.19
2 3 Fábián Norbert 41:17.58 2’58.38″
3 8 Rácz Róbert Tiszaújvárosi Triatlon Klub 42:35.86 4’16.67″
4 4 Rév Balázs Jakus team 45:33.48 7’14.28″
5 2 Nagy András Pál 48:34.42 10’15.23″
6 5 Bíró Tamás NNBT 51:09.22 12’50.02″
7 11 Kapusi Krisztián 51:47.37 13’28.18″
8 21 Orosz Péter 52:16.92 13’57.73″
9 17 Polgárné Mátrai Barbara 52:50.98 14’31.79″
10 19 Petró Réka Nomád Terepfutó Suli-MVSI 53:54.49 15’35.30″
11 23 Lukács Orsolya 54:03.38 15’44.18″
12 7 Varga László 54:42.43 16’23.24″
13 16 Csisztu Mónika Hote 56:08.81 17’49.62″
14 13 Kiss István 56:24.59 18’05.40″
15 14 Imets Kinga 57:07.87 18’48.67″
16 22 dr. Papp Júlia 1:04:42.63 26’23.44″
17 20 Bényei Zsuzsanna 1:18:36.11 40’16.91″
Trail Running Master Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 3 Fábián Norbert 41:17.58
2 4 Rév Balázs Jakus team 45:33.48 4’15.90″
3 2 Nagy András Pál 48:34.42 7’16.85″
4 5 Bíró Tamás NNBT 51:09.22 9’51.64″
Trail Running Master II. Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 8 Rácz Róbert Tiszaújvárosi Triatlon Klub 42:35.86
2 11 Kapusi Krisztián 51:47.37 9’11.51″
3 7 Varga László 54:42.43 12’06.57″
Trail Running Felnőtt Férfi
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 10 Bacsó Bence Bükki Műhely Mountain Hippy 38:19.19
2 21 Orosz Péter 52:16.92 13’57.73″
Trail Running Master Nő
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 17 Polgárné Mátrai Barbara 52:50.98
2 16 Csisztu Mónika Hote 56:08.81 3’17.83″
3 14 Imets Kinga 57:07.87 4’16.88″
4 20 Bényei Zsuzsanna 1:18:36.11 25’45.12″
2 Próba  Master Férfi
Helyezés Rajtszám Név Csapat Futás Kerékpár Összesen
1 25 Molnár Péter HOTE SE 0:40:43 0:33:59 1:14:42
2 24 Komjáti Bálint 0:41:17 0:38:12 1:19:29
3 35 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 0:42:45 0:37:43 1:20:28
4 26 Kerékgyártó Norbert ZKSE 0:43:13 0:39:19 1:22:32
2 Próba  Master II. Férfi
Helyezés Rajtszám Név Csapat Futás Kerékpár Összesen
1 27 Csuja Gábor 0:40:14 0:38:27 1:18:41
2 28 Urr Szabolcs Csapat 3K 0:43:03 0:38:25 1:21:28
3 29 Magyar Károly 0:49:10 0:42:30 1:31:40
4 30 Fari Hote 0:56:07 0:38:02 1:34:09
5 36 Balázs József cycling people 0:48:52 0:47:02 1:35:54
2 Próba  Master III. Férfi
Helyezés Rajtszám Név Futás Kerékpár Összesen
1 31 Losonczki József 1:03:23 1:12:47 2:16:10
2 Próba  Felnőtt Nő
Helyezés Rajtszám Név Csapat Futás Kerékpár Összesen
1 34 Ostorházi Renáta Bükki Hegyisportért Egyesület 0:55:28 0:59:18 1:54:46
2 Próba  Senior Férfi
Helyezés Rajtszám Név Csapat Futás Kerékpár Összesen
1 33 Erőss Béla NYÍR-MTB 0:55:16 0:59:06 1:54:22
2 Próba  Master Nő
Helyezés Rajtszám Név Csapat Futás Kerékpár Összesen
1 32 Zádory Eszter Bükki Hegyisportért Egyesület 1:01:42 1:04:26 2:06:08
Trail Running abszolút lista
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 10 Bacsó Bence Bükki Műhely Mountain Hippy 38:19.19
2 27 Csuja Gábor 40:14.17 1’54.98″
3 25 Molnár Péter HOTE SE 40:43.49 2’24.29″
4 24 Komjáti Bálint 41:17.52 2’58.32″
5 3 Fábián Norbert 41:17.58 2’58.38″
6 8 Rácz Róbert Tiszaújvárosi Triatlon Klub 42:35.86 4’16.67″
7 35 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 42:45.15 4’25.96″
8 28 Urr Szabolcs team 3K 43:03.86 4’44.66″
9 26 Kerékgyártó Norbert ZKSE 43:13.95 4’54.76″
10 4 Rév Balázs Jakus team 45:33.48 7’14.28″
11 2 Nagy András Pál 48:34.42 10’15.23″
12 36 Balázs József cycling people 48:52.57 10’33.37″
13 29 Magyar Károly 49:10.81 10’51.61″
14 5 Bíró Tamás NNBT 51:09.22 12’50.02″
15 11 Kapusi Krisztián 51:47.37 13’28.18″
16 21 Orosz Péter 52:16.92 13’57.73″
17 17 Polgárné Mátrai Barbara 52:50.98 14’31.79″
18 19 Petró Réka Nomád Terepfutó Suli-MVSI 53:54.49 15’35.30″
19 23 Lukács Orsolya 54:03.38 15’44.18″
20 7 Varga László 54:42.43 16’23.24″
21 33 Erőss Béla NYÍR-MTB 55:16.38 16’57.19″
22 34 Ostorházi Renáta Bükki Hegyisportért Egyesület 55:28.23 17’09.03″
23 30 Fari Hote 56:07.68 17’48.49″
24 16 Csisztu Mónika Hote 56:08.81 17’49.62″
25 13 Kiss István 56:24.59 18’05.40″
26 14 Imets Kinga 57:07.87 18’48.67″
27 32 Zádory Eszter Bükki Hegyisportért Egyesület 1:01:42.93 23’23.73″
28 31 Losonczki József 1:03:23.08 25’03.88″
29 22 dr. Papp Júlia 1:04:42.63 26’23.44″
30 20 Bényei Zsuzsanna 1:18:36.11 40’16.91″
DQ 18 Pallos Zoltán DVTK Freeriderz
Kerékpár abszolút lista
Helyezés Rajtszám Név Team Idő Hátrány
1 99 Burgermeister Balazs Cube-Csomor 29:49.17
2 104 Takács-Valent Márk PCCC 31:27.37 1’38.21″
3 87 Magicz Dávid HOTE SE 31:45.85 1’56.69″
4 65 Medgyes Gábor KTM Team Hungary 32:27.95 2’38.79″
5 125 Molnár Péter HOTE SE 33:59.46 4’10.29″
6 67 Kovács Győző VeloClass Velence 34:34.13 4’44.97″
7 47 Lónyai Levente Kis-Galya KSE 36:14.26 6’25.10″
8 95 Lengyel László 36:40.56 6’51.39″
9 85 Dovák Dávid HOTE 37:08.91 7’19.74″
10 107 Vinnai Balázs Piccolaro15 37:19.42 7’30.25″
11 53 Molnár György HOTE SE 37:37.77 7’48.61″
12 135 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 37:43.95 7’54.79″
13 130 Fari Hote 38:02.78 8’13.62″
14 83 Baranczó Benedek 38:08.60 8’19.43″
15 124 Komjáti Bálint 38:12.78 8’23.62″
16 78 Lobermayer Istvan 38:13.91 8’24.75″
17 128 Urr Szabolcs team 3K 38:25.05 8’35.88″
18 127 Csuja Gábor 38:27.54 8’38.38″
19 126 Kerékgyártó Norbert ZKSE 39:19.10 9’29.93″
20 81 Tamás Tibor DVTK- Freeriderz 39:29.94 9’40.78″
21 58 Juhász Zoltán HOTE SE 39:59.58 10’10.41″
22 72 Kánya Zsolt Bükkszentlászlói SKE 40:00.15 10’10.98″
23 48 Boda Márton DVTK-Freeriderz 41:14.89 11’25.73″
24 105 Takács-Valent Máté PCCC 41:52.70 12’03.53″
25 57 Magyar Zsolt Diósgyőri Tájékozódási futó Club (DTC) 42:18.03 12’28.87″
26 102 Komjáti Péter 42:22.09 12’32.93″
27 129 Magyar Károly 42:30.50 12’41.33″
28 97 Bartha Gábor 42:56.79 13’07.62″
29 60 Horváth Máté 42:56.97 13’07.81″
30 84 Demko Gabi 43:00.45 13’11.28″
31 74 Krajnyák Tibor 43:45.18 13’56.02″
32 62 Balogh Gábor 43:48.92 13’59.75″
33 96 Hortai Bence Gy.B. Banda 43:54.38 14’05.22″
34 73 Lengyel László 44:03.66 14’14.50″
35 64 Kiszely Ákos 44:21.94 14’32.78″
36 133 Erőss Béla NYÍR-MTB 44:27.42 14’38.25″
37 66 Boda József 44:57.54 15’08.38″
38 50 Leányvári Sára Kis-Galya KSE 45:14.64 15’25.47″
39 91 Pázmándi Peti HOTE SE 45:50.94 16’01.77″
40 44 Gál István Kerékpársport 2000 SE 46:11.35 16’22.19″
41 136 Balázs József cycling people 47:02.56 17’13.40″
42 76 Polonkai László HOTE SE 48:21.07 18’31.90″
43 90 Fejes Viktor 48:58.50 19’09.34″
44 80 Rácz György 49:05.20 19’16.03″
45 92 Szloboda Ádám CTM Racing 49:09.26 19’20.09″
46 93 Gerliczky István bringazok.hu 50:13.47 20’24.31″
47 82 Elek Norbert 50:54.20 21’05.04″
48 79 Cserpák Péter HOTE SE 51:12.65 21’23.49″
49 75 Dévald István Nyír MTB 51:45.42 21’56.26″
50 40 Mihálffy Krisztina Speed-way 52:26.34 22’37.17″
51 94 Tóth Dávid Gy.B. Banda 52:34.29 22’45.13″
52 101 Egri Gábor KKSK – Factory Aréna 52:52.50 23’03.34″
53 61 Imre György 54:19.82 24’30.65″
54 39 Magyarné Németh Réka Bükki Vadmacskák 55:07.48 25’18.32″
55 86 Márián Krisztina Miránk-DOMKK 56:01.73 26’12.56″
56 51 Katalin Klamancsek 56:22.50 26’33.33″
57 43 Bondár Lászlo Nyir Mtb 56:22.96 26’33.80″
58 77 Leányvári Gábor 57:29.76 27’40.59″
59 71 Búza László Bükkszentkereszt 57:33.05 27’43.88″
60 56 György József Sándor ACÉL VÁZ 57:33.39 27’44.23″
61 52 Tamás Bence DVTK-Freeriderz 57:54.93 28’05.77″
62 46 Leányvári Áron DVTK-Freeriderz 58:26.10 28’36.93″
63 103 Erőss Béla NYÍR-MTB 59:06.03 29’16.86″
64 134 Ostorházi Renáta Bükki Hegyisportért Egyesület 59:18.84 29’29.67″
65 54 Dédesi Péter ACÉLVÁZ 1:04:04.92 34’15.75″
66 132 Zádory Eszter Bükki Hegyisportért Egyesület 1:04:26.40 34’37.23″
67 49 Kovács Kornél NG Project Kft. 1:05:09.97 35’20.81″
68 41 Kovács Piroska 1:06:12.82 36’23.66″
69 63 Rudolf Attila Nyír mtb 1:08:12.73 38’23.56″
70 59 Andorfi Tibor 1:08:14.18 38’25.02″
71 38 Gerliczky Éva bringazok.hu 1:08:39.58 38’50.42″
72 131 Losonczki József 1:12:47.63 42’58.47″
73 68 Katona Péter NG Project Kft. 1:15:41.68 45’52.51″
74 70 Dávid Gábor NG Project Kft. 1:16:44.85 46’55.69″
75 69 Kovács Csaba NG Project Kft. 1:17:00.39 47’11.22″
76 42 Vaszkun Anita 1:21:36.00 51’46.84″
77 55 Borbély Zsolt 1:27:43.97 57’54.80″
78 37 Palicsi Tímea VeloClass Velence 1:43:28.66 1h13’39.49″
2 Próba  abszolút lista
Helyezés Rajtszám Név Team Futás Kerékpár Összesen
1 25 Molnár Péter HOTE SE 0:40:43 0:33:59 1:14:42
2 27 Csuja Gábor 0:40:14 0:38:27 1:18:41
3 24 Komjáti Bálint 0:41:17 0:38:12 1:19:29
4 35 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 0:42:45 0:37:43 1:20:28
5 28 Urr Szabolcs Csapat 3K 0:43:03 0:38:25 1:21:28
6 26 Kerékgyártó Norbert ZKSE 0:43:13 0:39:19 1:22:32
7 29 Magyar Károly 0:49:10 0:42:30 1:31:40
8 30 Fari Hote 0:56:07 0:38:02 1:34:09
9 36 Balázs József cycling people 0:48:52 0:47:02 1:35:54
10 33 Erőss Béla NYÍR-MTB 0:55:16 0:59:06 1:54:22
11 34 Ostorházi Renáta Bükki Hegyisportért Egyesület 0:55:28 0:59:18 1:54:46
12 32 Zádory Eszter Bükki Hegyisportért Egyesület 1:01:42 1:04:26 2:06:08
13 31 Losonczki József 1:03:23 1:12:47 2:16:10

Olvasd tovább

Versenykiírás

MISKOLC- BÜKKSZENTKERESZT HEGYIKERÉKPÁROS- ÉS TEREPFUTÓ VERSENY

A verseny nyílt, minden igazolt és amatőr versenyző számára.

A VERSENY HELYE ÉS IDEJE:
2019. szeptember 7. szombat. 10:00 órától

Rajt: 3535 Miskolc, Móra Ferenc u. 81.
Cél: Kis-dél tető Kilátó, Bükkszentkereszt

Versenyközpont: Lapka Sportpálya Bükkszentkereszt, Jókai u. 74.

A RAJT IDŐPONTJA:
Terepfutás: 10.00-kor,
Hegyikerékpár: 10.30 órától.

RAJTSZÁM ÁTVÉTEL:
8:00-11:00 között a rajt helyszínén.
Csomagok felszállítására idén is lesz lehetőség.
A táskákban hagyott értéktárgyakért a rendező nem vállal felelősséget!

NEVEZÉS:
Nevezésre 2018. augusztus 10-től  szeptember 5-ig az alábbiak szerint van lehetőség:
Kedvezményes előnevezési időszak augusztus 10 – 23. között:

Basic nevezés: 5 000 Ft
(U13, U17 korcsoportnak: 4 000 Ft)
Chip-es időmérés
1 tál meleg étel
Öltöző, zuhanyzó használata
Ingyenes parkolási lehetőség
A versenyzőkről készült képek ingyenes letöltése

X nevezési csomag: 8 000 Ft
(U13, U17 korcsoportnak 7 000 Ft)
Jubileumi befutóérem
Cycling People – FLHC Póló

Chip-es időmérés
1 tál meleg étel
Öltöző, zuhanyzó használata
Ingyenes parkolási lehetőség
A versenyzőkről készült képek ingyenes letöltése

Előnevezésnek kizárólag azon nevezéseket tudjuk elfogadni, melyek esetében a nevezési díj az előnevezési időszak végéig a rendező bankszámlájára megérkezik!

Bankszámla számunk: K&H Bank 10400690-06901985-00000000

Aug. 24- szeptember 5. között: 
Nevezési díj minden kategóriában: 6 000 Ft
Tartalma:
Chip-es időmérés
1 tál meleg étel Öltöző, zuhanyzó használata
Ingyenes parkolási lehetőség
A versenyzőkről készült képek ingyenes letöltése

Augusztus 23-a után leadott és befizettett nevezőknek nincs lehetőségük FLHC Póló rendelésére

A nevezési díjak nem tartalmazzák felelősség- és balesetbiztosítást!

HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!

A VERSENY SZABÁLYAI:

Terepfutás
Hegyi terepfutóverseny tömegrajttal. A győztes az, aki a rajttól a célig a kijelölt útvonalon a legrövidebb időn belül ér fel.
A versenyző mindig köteles sportszerűen viselkedni, és az őt utolérő gyorsabb versenyzőt akadályozás nélkül elengedni.
A versenyzőknek mindenkor szem előtt kell tartaniuk a természet védelmét, és biztosítaniuk kell tisztaságának megőrzését.
Külső segítség igénybevétele, a kijelölt útvonalról történő letérés, kizárást von maga után.

Hegyikerékpár /MTB CROSS COUNTRY 
Hegyi (Cross Country, Point-to-Point) mezőnyverseny korcsoportonkénti tömegrajttal. A győztes az, aki a rajttól a célig a kijelölt útvonalon a legrövidebb időn belül ér fel.
Csak emberi erővel hajtott két egyenlő (maximum 29 colos) kerékátmérőjű, kerékkel ellátott eszközzel lehet elindulni. Szigorúan tilos bármilyen mágneses, elektromechanikus vagy elektronikus eszköz használata (kivéve a láncot a fogaskerekeken mozgató elektromos váltót), melynek célja a kerékpár sebességének növelése vagy haladásának könnyítése. Fejvédő használata kötelező!

CX Open (Cyclocross/Gravel)
CX Open Cyclocross/Gravel nyílt kategória: kortól, nemtől független. A kategória feltétele: merev villa, gumiabroncs méret: ETRTO 33-622 és 40-622 között, azaz minimum 33mm, maximum 40 mm széles gumiköpeny használata engedélyezett, melyet az indulásánál a versenybíró ellenőriz. Szigorúan tilos bármilyen mágneses, elektromechanikus vagy elektronikus eszköz használata (kivéve a láncot a fogaskerekeken mozgató elektromos váltót), melynek célja a kerékpár sebességének növelése vagy haladásának könnyítése. Fejvédő használata kötelező!

2 Próba (Terepfutás+Hegyikerékpár)
Azok, akik a verseny “2 Próba” számában neveznek, a terepfutás- és a hegyikerékpár számban is indulnak, ezért részükre a Terepfutás és a Hegyikerékpár szabályai egyaránt vonatkoznak.
A “2 Próbán” induló versenyzők rangsorolása: a futás- és a hegyikerékpár időeredményüket összeadjuk, és azt rangsoroljuk.
Lebonyolítás: A “2 próba” számban nevezettek a terepfutókkal együtt rajtolnak. A célba érkezésüket követően a hegyikerékpár rajtjához a versenybizottság által külön biztosított egyedi időpontban kell megjelenniük ismét a Rajtban.

Figyelem! A korábbi értékelési rendszer megváltozott: a “2 Próba” versenyszámban indulók csak a 2 próba számban kerülnek korcsoportonként értékelésre, valamint időeredményük beszámít a “Hegy Királya” abszolut eredmények értékelésénél. 

Általános szabályok:
A versenyző mindig köteles sportszerűen viselkedni, és az őt utolérő gyorsabb versenyzőt akadályozás nélkül elengedni. A versenyzőknek mindenkor szem előtt kell tartaniuk a természet védelmét, és biztosítaniuk kell tisztaságának megőrzését. Külső segítség igénybevétele, a kijelölt útvonalról történő letérés, nem megfelelő kerékméret használata kizárást von maga után. A verseny nem zárt pályán zajlik, ezért a versenyzőkre a KRESZ szabályai vonatkoznak. A verseny szervezői az útvonal forgalmi szempontból kritikus szakaszain részleges útvonal biztosítással irányítják a forgalmat. A pályairányítók, rendezők utasításait be kell tartani! A kijelölt útvonalat mindenki saját felelősségére használja, annak tudatában, hogy a versenyen elsősegélynyújtó szolgálat nem működik; ezt a versenyző a rajtszám átvételével elismeri. A verseny közben a versenyzőket ért károkért a szervező, a rendező és az Északerdő Zrt. nem vonható felelősségre.
A résztvevők hozzájárulnak, hogy a versenyen készült hang- és képanyagon szerepeljenek, azért ellenszolgáltatást nem kérnek.

DÍJAZÁS, EREDMÉNYHIRDETÉS
Minden megtartott korcsoport első három helyezettje érmet és a támogatók által összeállított ajándékcsomagot kap. Eredményhírdetés 14.00 órakor.

KORCSOPORTOK

Hegyikerékpár 
U13 lány: 9-12 éves (2010 – 2007)
U13 fiú: 9-12 éves (2010 – 2007)
U17 lány: 13-16 éves (2006 – 2003)
U17 fiú: 13-16 éves (2006 – 2003)
U23 nő: 17 – 22 éves (2002 – 1997)
U23 férfi: 17 – 22 éves (2002 – 1997)
Felnőtt nő (Elite): 23 – 29 éves (1996 – 1990)
Felnőtt férfi (Elite): 23 – 29 éves (1996 – 1990)
Master nő: 30 éves kortól (1989 – és előtte születettek)
Master férfi: 30 – 39 éves (1989 – 1980)
Master II. férfi: 40 – 49 éves (1979 – 1970)
Master III. férfi: 50 – 59 éves (1969 – 1960)
Senior férfi: 60 éves kortól (1959 és előtte születettek)

Amennyiben az U13 és az U17 korosztályú versenyzők nem rendelkeznek érvényes versenyengedéllyel, az indulás feltétele a kitöltött Szülői Nyilatkozat.

Terepfutás 
U13 lány: 9-12 éves (2010 – 2007)
U13 fiú: 9-12 éves (2010 – 2007)
U17 lány: 13-16 éves (2006 – 2003)
U17 fiú: 13-16 éves (2006 – 2003)
U23 nő: 17 – 22 éves (2002 – 1997)
U23 férfi: 17 – 22 éves (2002 – 1997)
Felnőtt nő (Elite): 23 – 29 éves (1996 – 1990)
Felnőtt férfi (Elite): 23 – 29 éves (1996 – 1990)
Master nő: 30 éves kortól (1989 – és előtte születettek)
Master férfi: 30 – 39 éves (1989 – 1980)
Master II. férfi: 40 – 49 éves (1979 – 1970)
Master III. férfi: 50 – 59 éves (1969 – 1960)
Senior férfi: 60 éves kortól (1959 és előtte születettek)

Amennyiben az U13 és az U17 korosztályú versenyzők nem rendelkeznek érvényes versenyengedéllyel, az indulás feltétele a kitöltött Szülői Nyilatkozat.

2 Próba
Felnőtt nő (Elite): 23 – 29 éves (1996 – 1990)
Felnőtt férfi (Elite): 23 – 29 éves (1996 – 1990)
Master nő: 30 éves kortól (1989 – és előtte születettek)
Master férfi: 30 – 49 éves (1989 – 1970)
Senior férfi: 50 éves kortól (1969 és előtte születettek)

A szervezők a nevezések függvényében fenntartják a jogot a korcsoportok módosítására (min. 5 fő/ korcsoport)!
RAJT IDŐPONTOK 
(a nevezők létszámának függvényében változhat)

10:00 Terepfutás 
(minden korcsoport+2Próba)

10:30 1. Futam – MTB
U13 F/N
U17 F/N
MASTER NŐ
SENIOR FÉRFI

10:45 2. Futam – MTB
U23 NŐ
FELNŐTT NŐ (ELIT)
MASTER 2. FÉRFI
MASTER 3. FÉRFI

11:00 3. Futam  – Cyclocross
CX OPEN

11:30 4. Futam – MTB
U23 FÉRFI
FELNŐTT FÉRFI (ELIT)
MASTER FÉRFI

12:00 5. Futam – MTB
2 PRÓBA – összes korcsoport

RENDEZŐ:
HOTE SPORTEGYESÜLET
3534 Miskolc, Gagarin u. 10.
Adószám: 18445671-1-05
K&H Bank 10400690-06901985

KAPCSOLAT:
Kalotai Norbert
főszervező
www.feherkolapahillclimb.hu
www.facebook.com/feherko.hillclimb
Mindennemű változtatás jogát fenntartjuk!

Szervező

HOTE Sportegyesülethello@hotesport.hu 3534 Miskolc, Gagarin u. 10.

Időpont

2019. szeptember 7. szombat

Helyszín

Bükkszentkereszt - Focipálya

Back to top button
Close
Close
X
X