2019. április

2019ápr2810:00KiemeltII. Kanizsa Nagydíj XCONagykanizsa - Csónakázó-tóSzakág:MTB XCKategória:MK,UCI C2

Eredmények

Pl. Bib Surname, name Club Nat Time
u9 fiú (u9f) (4)
1 1902 CSENTERICZ Levente ZKSE HUN 7:05
2 1901 BRUCHNER Máté ZKSE HUN 7:19
3 1904 HORVÁTH Bálint Focus Team Hungary HUN 7:20
4 1907 BURGERMEISTER Bence Cube-Csömör HUN 10:40
u11 fiú (u11f) (15)
1 1105 BAKÓ Donát PCCC HUN 15:48
2 1104 MARTONICS Armand ZKSE HUN 16:16
3 1101 MÓRI Márton Superior MTB Team HUN 16:21
4 1103 RÓNAY Kristóf Bike Zone Gödöllő HUN 16:38
5 1108 LOVÁSZ Máté Focus Team Hungary HUN 16:41
6 1120 TÍMÁR Péter ZKSE HUN 17:04
7 1109 MOLNÁR Ágoston Focus Team Hungary HUN 17:14
8 1112 NAGY Lél Bátor Focus Team Hungary HUN 17:59
9 1110 MOLNÁR Mór ZKSE HUN 19:15
10 1123 SZÉP Damján ZKSE HUN 19:52
11 1125 MISETA Levente Superior MTB Team HUN 20:01
12 1124 KULTSÁR Lőrinc ZKSE HUN 20:02
13 1107 ILLÉS Bence Focus Team Hungary HUN 20:25
14 1116 GERGELY Apor Ágoston Veszprémi Spartacus SE HUN 21:13
15 1115 BURGERMEISTER Olivér Cube-Csömör HUN 21:14
u11 lány (u11n) (6)
1 1201 SZÜCS Borbála ZKSE HUN 17:53
2 1202 ÁDÁM Gabriella Sarolta ZKSE HUN 18:41
3 1210 KÁLMÁN Luca ZKSE HUN 19:32
4 1205 CSER Antónia Superior MTB Team HUN 19:32
5 1207 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team HUN 20:17
6 1206 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő HUN 20:22
u13 fiú (u13f) (16)
1 1323 KÁLMÁN Dániel Ákos ZKSE HUN 20:51
2 1301 KOVÁCS Áron Focus Team Hungary HUN 21:44
3 1305 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi HUN 22:17
4 1318 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE HUN 23:07
5 1316 MARCZAL Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 23:27
6 1312 HORVÁTH Bence Focus Team Hungary HUN 23:39
7 1311 GÁBOR Milán Superior MTB Team HUN 23:53
8 1317 OLCSVÁRI Botond ROAD KSE HUN 24:39
9 1319 SIKE Roland András Superior MTB Team HUN 25:21
10 1303 KISS István Bike Zone Gödöllő HUN 25:42
11 1304 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő HUN 25:44
12 1327 KORBULY-ZAFOUREK Zoárd Superior MTB Team HUN 26:35
13 1307 RÉVÉSZ Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 26:56
14 1324 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team HUN 28:27
15 1326 ARADI Bendegúz Superior MTB Team HUN 30:06
16 1306 HORVÁTH Dávid ZKSE HUN 30:31
u13 lány (u13n) (5)
1 1406 SZABÓ Léna ZKSE HUN 23:59
2 1403 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő HUN 24:58
3 1401 SZÜCS Júlia ZKSE HUN 26:13
4 1404 MOTOVÁN Dóra Focus Team Hungary HUN 28:03
5 1405 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő HUN 33:41
u15 fiú (u15f) (16)
1 1520 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST HUN 30:24
2 1504 FÜRI Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő HUN 30:45
3 1516 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team HUN 30:57
4 1505 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team HUN 31:12
5 1502 KISS Ádám György VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 32:10
6 1503 MONOSTORI Noel VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 32:14
7 1524 ÁDÁM Szabolcs László ZKSE HUN 33:34
8 1501 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team HUN 34:08
9 1511 IVÁN Borisz Márk ZKSE HUN 34:10
10 1508 ADORJÁN Nicolas Superior MTB Team HUN 34:11
11 1525 RÓNAY Bálint Bike Zone Gödöllő HUN 34:33
12 1521 HEUSCHMIDT Levente Superior MTB Team HUN 34:50
13 1512 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő HUN 34:57
14 1526 SZÖLLŐSSY Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 35:15
15 1548 MAGYAR Balázs Crosskovácsi HUN 36:30
16 1515 MOTOVÁN Ádám Focus Team Hungary HUN 38:29
u15 lány (u15n) (3)
1 1603 BRUCHNER Regina ZKSE HUN 33:28
2 1601 GREMAN Szonja PCCC HUN 33:33
3 1602 OROSZ Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 39:42
u17 férfi (u17f) (11)
1 1701 PATAKI Barnabás PCCC HUN 42:41
2 1718 HORVÁTH Áron Mihály Superior MTB Team HUN 42:42
3 1717 TAKÁCS-VALENT Márk PCCC HUN 42:42
4 1702 CSUJA Bálint Superior MTB Team HUN 43:08
5 1715 LŐRINCZ Benedek Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN 44:11
6 1705 TÖRÖK Huba Crosskovácsi HUN 45:27
7 1720 HEGEDŰS Csaba Olivér VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 49:31
8 1710 BERTALAN Tamás Crosskovácsi HUN 52:09
9 1723 CSÁKAI Bence TelkiBike Team HUN 55:02
10 1721 MÓROCZ Barnabás Focus Team Hungary HUN 56:06
Withdrawals
DNF 1707 VRÁNICH Botond Focus Team Hungary HUN Withdrawal
u17 nő (u17n) (5)
1 1802 BOKROS Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN 50:34
2 1804 BUKOVÁCZ Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN 52:33
3 1801 TRÓCSÁNYI Laura VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 53:53
4 1807 ORAVECZ Lora PCCC HUN 54:58
5 1803 GERGELY Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 59:22
u19 férfi (u19f) (12)
1 905 BARANYI Dávid Áron Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN 1:05:34
2 903 TRUNTSCHKA Baptiste VELOPROSHOP BY MAXPERF FRA 1:07:02
3 901 FÜLÖP Ádám István VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 1:09:00
4 906 GERELY Attila Crosskovácsi HUN 1:10:11
5 902 TAKÁCS Máté Cube-Csömör HUN 1:11:06
6 909 ATTWENGER Moritz LYSIVIR Racing Team Oberösterreich AUT 1:12:03
7 914 SZABÓ Levente INTERCYCLING Team HUN 1:12:43
8 912 KUBAT Eduard Dinamo-BikeXpert-Superbet ROU 1:13:09
9 907 KOSÁNYI Péter Gábor Focus Team Hungary HUN 1:13:52
10 913 STETTLER Andrea XXSports Racing SUI 1:16:05
11 904 KISS Milán Márk Superior MTB Team HUN 1:12:41
Withdrawals
DNF 908 LŐRINCZ Bendegúz Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN Withdrawal
u19 nő (u19n) (2)
1 801 VAS Kata Blanka Merida Maraton Team-CST HUN 1:02:13
2 802 HEBLING Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 1:16:04
elite férfi (ef) (24)
1 2 PARTI András Trek SE HUN 1:41:28
2 3 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team HUN 1:42:39
3 19 FETTER Erik Pannon Cycling Team HUN 1:43:08
4 6 BSCHERER Moritz KTM Pro Team AUT 1:44:53
5 10 DEMANGEON Killian Marseilletechnoteam13-Headbike-Hutchinson FRA 1:44:53
6 20 GAUGET Lucas Marseilletechnoteam13-Headbike-Hutchinson FRA 1:44:55
7 4 KONIAIEV Oleksandr Ukraine National Team UKR 1:45:42
8 27 DELPECH Ludovic Marseilletechnoteam13-Headbike-Hutchinson FRA 1:47:43
9 12 ZÖGER Manfred Picher Racing Team AUT 1:49:23
10 9 BURUCZKI Szilárd Cube-Csömör HUN 1:51:34
11 25 SYLVESTER Balázs Tibor ZKSE HUN 1:52:11
12 11 MIHALKOVITS Lukas ASKÖ MK Factory Racing Team AUT 1:55:03
13 28 VODOLAHA Viktor Ukraine National Team UKR 1:55:32
14 15 BURTA Roberto-Dumitru Scott Faresin Team ROU 1:56:06
15 21 MARTIN Ianis Marseilletechnoteam13-Headbike-Hutchinson FRA 1:57:00
16 7 BORSOS Benedek SVS Pro Team HUN 1:41:43
17 8 RÉVFALUSI Balázs Trek SE HUN 1:41:46
18 17 PODOBA Kristián CK CykloGlajza Banská Bystrica SVK 1:45:18
19 14 CSONKA Olivér Trek SE HUN 1:46:22
20 23 FÖRDŐS Gergő Jenő Cube-Csömör HUN 1:49:33
21 13 DOLEZSAI Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 1:52:02
22 22 ZOBOKI Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 2:00:15
23 29 TAKÁCS Balázs Kontent-DKSI HUN 1:43:36
Withdrawals
DNF 18 KIRÁLY Levente Epronex-BSS Oil Team HUN Withdrawal
elite nő (en) (7)
1 501 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing HUN 1:44:37
2 503 KESEG STEVKOVA Janka Slovak National Team SVK 1:46:04
3 505 BUZSÁKI Virág Pavé Cycling Academy HUN 1:49:10
4 502 POPOVA Iryna Ukraine National Team UKR 1:56:14
5 504 ŠIMORA Andrea Slovak National Team SVK 1:50:13
6 506 KIRÁLY Katalin Trek SE HUN 1:57:49
7 507 SEFFER Judit Meditech Sport Club HUN 1:51:25
master 1 férfi (m1f) (6)
1 103 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör HUN 56:01
2 102 CSER Gábor Epronex-BSS Oil Team HUN 58:24
3 101 GUBANCSIK Péter ZKSE HUN 1:04:26
4 105 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő HUN 1:05:31
5 104 FIBECZ Zsolt Cube-Csömör HUN 57:19
6 106 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary HUN 58:45
master 2 férfi (m2f) (9)
1 209 MEDGYES Gábor KTM Team Hungary HUN 42:06
2 204 HORVÁTH Csaba István Focus Team Hungary HUN 42:08
3 202 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team HUN 46:21
4 210 MOTOVÁN Miklós Focus Team Hungary HUN 46:41
5 201 DERVALICS Gábor ZKSE HUN 47:01
6 205 BALUKA Balázs Trek SE HUN 50:24
7 208 FEHÉR Csaba Merkapt SE HUN 51:08
8 206 TÖRÖK András Crosskovácsi HUN 57:07
9 203 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör HUN 59:37
master 3 férfi (m3f) (5)
1 304 LAKATOS Péter Focus Team Hungary HUN 31:02
2 305 FÉSÜS László Meditech Sport Club HUN 31:15
3 306 KREÁCSIK Miklós Alpinbike Team Giant Endura HUN 35:34
4 303 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE HUN 35:59
5 301 KARDOS Tibor 480 Fit Boys-PJKE HUN 36:44
sport férfi (sff) (1)
1 2100 SZABÓ Dániel 37:27
Non-starters
DNS 1 HARING Martin Slovak National Team SVK
DNS 5 GLAJZA Ondrej Slovak National Team SVK
DNS 16 CHARMES Theo TEAM CYCLISTE DU GOLFE FRA
DNS 26 ZOLLER Márton István Kiválók Kerékpáros Sportegyesület HUN
DNS 207 KLEIN Tamás Footstrong SE HUN
DNS 302 KELEMEN Imre Vialand Racing Team HUN
DNS 910 CHURFÜRST Daniel UNION RC Bikerei AUT
DNS 911 HATZ Lukas Friesis-Bikery Junior RT AUT
DNS 1126 KORBULY-ZAFOUREK Zalán Superior MTB Team HUN
DNS 1203 ÁDÁM Viktória Eszter ZKSE HUN
DNS 1506 SÁGI Péter Pál Superior MTB Team HUN
DNS 1510 GERGELY Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN
DNS 1513 MAGYAR Balázs Crosskovácsi HUN
DNS 1518 SZÖLLŐSSY Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN
DNS 1722 TAKÁCS-VALENT Máté PCCC HUN
DNS 1808 TÓTH-ALMÁSI Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN

Szervező

TKTKinfo@tktk.hu 2800 Tatabánya, Farkastó u 48.

Időpont

2019. április 28. vasárnap

Helyszín

Nagykanizsa - Csónakázó-tó

Nagykanizsa, Csónakázó-tó

Back to top button
Close
Close
X
X