2019. augusztus

2019aug09Egész nap11KiemeltDownhill Országos Bajnokság 2019Eplény - BringarénaSzakág:MTB DHKategória:OB

Eredmények

Rank Bib. Name Club Time Gap
  Elite Férfi
1 2 Baranek Rastislav Kellys Factory Team 01:52.977
2 4 Ferenczi Marcell DVTK-Freeriderz 01:53.535 00:00.558
3 1 Palotai Gábor FRO Racing 01:55.481 00:02.504
4 6 Keresztes Péter LiMiT Racing Team 01:56.245 00:03.268
5 5 Giebiszer André LiMiT Racing Team 01:56.263 00:03.286
6 8 Palla Gergő DVTK-Freeriderz 01:59.134 00:06.157
7 12 Kina Ivo Mountain Racing Team 01:59.467 00:06.490
8 15 Galavits Tamás Focus Team Hungary 01:59.692 00:06.715
9 21 Kántor Miklós 2GP LiMiT Team 02:00.372 00:07.395
10 20 Jelenszky Bálint Top Cycles 02:01.909 00:08.932
11 13 Veres Gusztáv Bendegúz FRO Racing 02:03.323 00:10.346
12 7 Muszula Balázs LiMiT Racing Team 02:04.375 00:11.398
13 14 Glokker Zoltán Olivér PSN Zrt. 02:06.221 00:13.244
14 24 Marcina Peter Cube-CMS 02:07.451 00:14.474
15 11 Vitai Krisztián 2GP LiMiT Team 02:09.996 00:17.019
16 23 Magyar Gergő DVTK-Freeriderz 02:15.404 00:22.427
17 9 Bognár Balázs István FRO Racing 02:16.380 00:23.403
18 3 Lenthár Gábor FRO Racing 02:29.462 00:36.485
19 19 Gyüker Szilveszter PSN Zrt. 02:36.786 00:43.809
20 18 Tóth Ádám Mátrai Betyárok Kerékpáros Se 02:43.373 00:50.396
21 22 Magyar Zoltán DVTK-Freeriderz 02:52.065 00:59.088
22 10 Szijjártó József Hypno Team Racing 03:06.592 01:13.615
23 17 Zacsik Ádám Tibor DVTK-Freeriderz 03:42.600 01:49.623
  Női
1 85 Megyaszai Lilla FRO Racing 02:11.264
2 82 Seffer Judit Meditech SK 02:23.701 00:12.437
3 86 Tóth-Almási Borbála Limitless Team – XCO Nagykaniz 02:26.875 00:15.611
4 81 Vincze Erzsébet 2GP LiMiT Team 02:26.903 00:15.639
5 87 Trócsányi Laura VKE-Nelson Pepperl + Fuchs Tea 02:53.628 00:42.364
6 83 László Hajnalka Hypno Team Racing 03:03.343 00:52.079
  Junior
1 118 Fábry Kamil Kellys Factory Team 02:04.439
2 104 Szabó Boldizsár Hypno Team Racing 02:04.903 00:00.464
3 106 Cserjési Patrik DVTK-Freeriderz 02:05.808 00:01.369
4 103 Lubinszki Ádám Mátrai Betyárok Kerékpáros SE 02:06.526 00:02.087
5 102 Szász András Bálint LiMiT Racing Team 02:06.833 00:02.394
6 108 Füzesi Zoltán Mátyás LiMiT Racing Team 02:06.974 00:02.535
7 105 Cseh Martin Mátrai Betyárok Kerékpáros SE 02:07.270 00:02.831
8 111 Felhős Vazul Hypno Team Racing 02:07.799 00:03.360
9 101 Apró Tóbiás DVTK-Freeriderz 02:10.169 00:05.730
10 110 Moldvai András Mátrai Betyárok Kerékpáros SE 02:11.918 00:07.479
11 107 Schüszterl Ákos FRO Racing 02:13.970 00:09.531
12 109 Füzesi Máté Dániel LiMiT Racing Team 02:15.631 00:11.192
13 113 Galavits Gergő Mátyás Pécsi Junior Bringa Akadémia 02:17.474 00:13.035
14 115 Nyikos Balázs Szekszárdi Kerékpáros SE 02:24.568 00:20.129
15 116 Lengyel Ábel DVTK 02:59.125 00:54.686
DNS 117 Antal Dániel Femat-ZKSE
DNF 114 Török Richárd Szekszárdi Kerékpáros SE
  Masters
1 208 Cser Máté FRO Racing 02:01.008
2 201 Sebestyén Krisztián FRO Racing 02:03.847 00:02.839
3 207 Kollár Balázs FRO Racing 02:07.030 00:06.022
4 210 Wiesenganger Michal Kellys Factory Team 02:07.775 00:06.767
5 203 Deli Győző 2GP LiMiT Team 02:09.627 00:08.619
6 204 Halász László Mátrai Betyárok Kerékpáros SE 02:11.375 00:10.367
7 209 Somoghy Tamás FRO Racing 02:19.219 00:18.211
8 211 Kovács-Gombos Ádám FRO Racing 02:19.879 00:18.871
9 205 Gönczi Gábor FRO Racing 02:20.338 00:19.330
10 202 Gál Lukács FRO Racing 02:23.821 00:22.813
11 206 Papp Norbert PSN Zrt. 02:44.685 00:43.677
  Open
1 302 Németh Ádám 02:02.690
2 391 Gréczi Bálint Crossingwaves Team 02:03.689 00:00.999
3 301 Krizsák János 02:04.014 00:01.324
4 430 Szőllősi Gábor 02:05.179 00:02.489
5 355 Kovács László 02:05.482 00:02.792
6 398 Vanczák Róbert 02:06.203 00:03.513
7 455 Young Róbert 02:06.282 00:03.592
8 369 Vér Szabolcs Hypno Team Racing 02:08.394 00:05.704
9 303 Faludi András 02:09.698 00:07.008
10 304 Völgyi Péter 02:09.771 00:07.081
11 458 Tóth Erik Mátrai Betyárok Kerékpáros SE 02:09.987 00:07.297
12 349 Boronyák Péter Femat-ZKSE 02:10.176 00:07.486
13 334 Kopasz Milán 02:11.177 00:08.487
14 399 Nagy Márton 02:11.345 00:08.655
15 310 Csicsai Ádám 02:12.059 00:09.369
16 311 Kupfer Zoltán 02:12.612 00:09.922
17 376 Kapeller Félix 02:12.857 00:10.167
18 412 Kois Róbert Hypno Team Racing 02:13.263 00:10.573
19 411 Antal Márk 02:14.082 00:11.392
20 372 Nagy Dávid Krisztián 02:15.001 00:12.311
21 400 Dobi Sándor 02:15.321 00:12.631
22 339 Bara Balázs 02:15.617 00:12.927
23 417 Vígh-Kiss Gábor Lőrinc 2000 SE 02:15.935 00:13.245
24 345 Oláh Bence 02:16.352 00:13.662
25 413 Nochta Bálint Hypno Team Racing 02:16.573 00:13.883
26 435 Augusztin Ákos FRO Racing 02:16.635 00:13.945
27 407 Tóth Dávid 02:16.763 00:14.073
28 353 Mészégető Bence Femat-ZKSE 02:16.987 00:14.297
29 394 Vajda Árpád 02:17.389 00:14.699
30 393 Papp Gábor 02:17.567 00:14.877
31 447 Megyimorecz Gábor 02:17.604 00:14.914
32 423 Kriston Barnabás 02:18.191 00:15.501
33 404 Balázs Péter 02:18.391 00:15.701
34 440 Takács Gábor Hypno Team Racing 02:18.769 00:16.079
35 381 Sher Eliyahn 02:19.035 00:16.345
36 463 Molnár Mátyás 02:19.399 00:16.709
37 309 Zömbik Ádám FRO Racing 02:20.207 00:17.517
38 374 Németh Sàndor 02:21.250 00:18.560
39 395 Molnár Dániel Femat-ZKSE 02:21.447 00:18.757
40 445 Szopori Ádám 02:21.589 00:18.899
41 365 Jancsó Gergő Crossingwaves Team 02:21.641 00:18.951
42 307 Berkó Donát 02:21.688 00:18.998
43 377 Regényi Levente 02:21.960 00:19.270
44 461 Laborc Dániel FRO Racing 02:22.180 00:19.490
45 371 Gyurkó Dániel 02:22.450 00:19.760
46 420 Balla Zoltán 02:22.892 00:20.202
47 308 Dezse Ákos 02:23.099 00:20.409
48 397 Vágó Máté 02:23.379 00:20.689
49 305 Apró Botond DVTK-Freeriderz 02:24.117 00:21.427
50 439 Turi Martin 02:24.332 00:21.642
51 368 Frivalszky Róbert Hypno Team Racing 02:25.164 00:22.474
52 419 Németh Krisztián 02:25.244 00:22.554
53 383 Bakai Péter Bakonybetyárz 02:25.351 00:22.661
54 335 Szabó Tamás 02:25.549 00:22.859
55 318 Vékony Tibor 02:25.674 00:22.984
56 378 Bencze Richárd 02:25.963 00:23.273
57 416 Pap Lukács 02:26.425 00:23.735
58 328 Fórián Albert 02:27.486 00:24.796
59 414 Szlávik Ákos 02:27.882 00:25.192
60 357 Madarász Domonkos Péter 02:27.915 00:25.225
61 403 Sziebert Balázs 02:28.373 00:25.683
62 362 Cziczeri László 02:29.761 00:27.071
63 444 Varga Zsolt KKE AC 02:29.799 00:27.109
64 367 Várszegi Roland Hypno Team Racing 02:29.930 00:27.240
65 354 Olárnyik László FRO Racing 02:30.620 00:27.930
66 332 Erdősi Milán 02:30.976 00:28.286
67 434 Jármai Róbert Crazy Action Team, Aintcare Ra 02:31.060 00:28.370
68 459 Ziemer Tamás 02:31.200 00:28.510
69 315 Horváth Marcell 02:31.778 00:29.088
70 388 Hoffmann Máté 02:31.880 00:29.190
71 425 Darvas Kázmér Koppány 02:33.268 00:30.578
72 342 Németh József 02:33.510 00:30.820
73 321 Baksa Nándor 02:33.754 00:31.064
74 341 Liszkai Máté 02:34.622 00:31.932
75 379 Budai Armand 02:35.632 00:32.942
76 424 Ipolyi Ernő 02:36.001 00:33.311
77 363 Csörge István 02:36.045 00:33.355
78 330 Gyurkó Gergely István Alpin School Team 02:36.265 00:33.575
79 313 Szabó László 02:36.328 00:33.638
80 441 Stefánka Zoltán FRO Racing 02:38.189 00:35.499
81 396 Szerző Péter FRO Racing 02:38.205 00:35.515
82 429 Major Tibor 02:39.777 00:37.087
83 324 Nagy Barnabás 02:39.822 00:37.132
84 337 Idaházi Márk 02:39.990 00:37.300
85 392 Matza Iván 02:41.807 00:39.117
86 373 Gergely Viktor 02:42.211 00:39.521
87 453 Fejes Máté 02:43.172 00:40.482
88 442 Csorba Miklós 02:44.798 00:42.108
89 436 Kardos István FRO Racing 02:44.830 00:42.140
90 457 Begov Péter 02:45.361 00:42.671
91 375 Németh Gergely 02:45.789 00:43.099
92 351 Szabó Benjamin Femat-ZKSE 02:46.321 00:43.631
93 437 Apró Zsolt 02:46.925 00:44.235
94 452 Eperjessy Ervin 02:47.085 00:44.395
95 347 Fogas Gyula 02:47.102 00:44.412
96 350 Fekete Mátyás Femat-ZKSE 02:47.880 00:45.190
97 428 Szántó Levente 02:49.694 00:47.004
98 343 Horváth Zoltán 02:50.145 00:47.455
99 410 Ferencz Zsombor 02:50.321 00:47.631
100 405 Juhász Ádám 02:50.628 00:47.938
101 316 Szakmáry Ádám FRO Racing 02:51.083 00:48.393
102 427 Zügn Kristóf 02:51.359 00:48.669
103 431 Tanács Levente 02:51.665 00:48.975
104 446 Hódi Gergő 02:52.349 00:49.659
105 312 Sós Beni Hypno Team Racing 02:52.751 00:50.061
106 326 Szalkai Dániel 02:53.236 00:50.546
107 370 Gálfi Dominik 02:57.906 00:55.216
108 426 Dobos Richárd 03:00.430 00:57.740
109 314 Nagy Martin 03:01.522 00:58.832
110 382 Gulyás Bálint 03:02.177 00:59.487
111 451 György Péter 03:03.287 01:00.597
112 422 Szabados Lajos 03:05.393 01:02.703
113 366 Kállai Roland 03:05.504 01:02.814
114 325 Nagy Lajos 03:06.750 01:04.060
115 306 Nagy Zsombor 03:09.173 01:06.483
116 449 Putnoki Mihály Norbert 03:09.949 01:07.259
117 421 Dávid Zsófi Eszter 03:15.712 01:13.022
118 418 Nagy Benedek Nocomment Riders 03:17.829 01:15.139
119 333 Akkir Benedek 03:19.394 01:16.704
120 327 Hajzer István 03:30.431 01:27.741
121 322 Horváth Ferenc Hijackers Crew 04:02.173 01:59.483
122 402 Tóth Bence 04:29.089 02:26.399
123 387 Magasi József László 06:18.728 04:16.038
DNS 317 Kiss Bálint
DNS 352 Völgyi Krisztián Femat-ZKSE
DNS 406 Marton Norbert
DNS 415 Roben Rómeó
DNS 438 Varga Bálint
DNS 460 Sárkány Bence
DNF 323 Balogh Gergő Kassák KSE
DNF 331 Szontágh Dominik
DNF 338 Rádi Bence
DNF 344 Sziklavári István
DNF 346 Krasznai Tamas
DNF 409 Péntek Dominik
DNF 432 Károlyi Marcell
  Merev
1 510 Molnár Gergely 02:13.752
2 503 Tarjányi György 02:21.554 00:07.802
3 502 Flanek Bertalan 02:27.162 00:13.410
4 504 Bánovics Barna 02:57.182 00:43.430
5 501 Straub Dániel 03:15.064 01:01.312
DNS 509 Lakatos Tibor
  Előfutó
1 999 Víg Balázs Péter 03:16.210

Olvasd tovább

Versenykiírás

Augusztusban érkezik a hazai downhill legfontosabb eseménye, a Downhill Országos Bajnokság! A helyszín az eplényi Síaréna, ahol a négyüléses felvonó biztosítja a felszállítást a bajnoki pályára! Sok újdonság és meglepetés várható, hogy pontosan mik, arról az esemény facebook oldalán lehet majd tájékozódni, ahol azonnal értesülhettek a részletekről, további programokról és az aktuális helyzetről! Ha Országos Bajnok akarsz lenni, ha kíváncsi vagy rá, hogy ki lesz az, vagy ha biciklizni szeretnél a hazai mezőnnyel, akkor mindenképp itt a helyed!

VERSENY TÉTJE: A verseny győztesét avatják 2019 Downhill Magyar Bajnokává

PÁLYA: A döntött kanyarokkal, ugratókkal, technikás szakaszokkal és további pályaelemekkel tarkított nyomvonal egységes lejtéssel bír, egymást gyorsan követő változatos részekkel és mindenki számára teljesíthető nyomokkal. A rendezvényre új szakaszokkal és új pályaelemekkel bővül.

Szintkülönbség: 185m

Hossz: 1,5 km

NEVEZÉS:                       

Online előnevezés:    2019.07.24. 12:00 – 2019.08.07. 23:59, Nevezés menüpontban

Helyszíni nevezés:

2019.08.09-én 11:00-18:00

2019.08.10-én 09:00-16:00

2019.08.11-én 08:00-08:30

NEVEZÉSI DÍJ:

UCI licences versenyzőknek előnevezéssel: 9.000 Ft
UCI licenccel nem rendelkezőknek előnevezéssel: 10.000 Ft

UCI licences versenyzőknek helyszíni nevezéssel: 11.000 Ft
UCI licenccel nem rendelkezőknek helyszíni nevezéssel: 12.000 Ft

NEVEZÉS TARTALMAZZA: 

Rajtszám

Felvonó bérlet a rendezvény 3 napjára

Nevezési csomag

DEPÓTERÜLET:               

Az MKSZ-nél bejegyzett egyesületeknek lehetőségük van előzetesen depóterületet foglalni. A foglalásokat csapatnévvel és terület mérettel (beleértve sátrakat és autókat is) az info@limitracing.com email címre várjuk 2019. augusztus 4-ig.

KATEGÓRIÁK:         

Elite Férfi (-2000) (csak UCI licenccel rendelkezők)

Női (csak UCI licenccel rendelkezők)

Junior (2001-2005) (csak UCI licenccel rendelkezők)

Masters (-1989) (csak UCI licenccel rendelkezők)

Open

Merev (merevvázas kerékpárosok)

IDŐTERV:        

2019. augusztus 9., péntek:

  • 11:00-18:00: Nevezés
  • 12:00-13:00: Downhill gyalogos pályabejárás
  • 13:00-18:00: Downhill szabadedzés (a pályán meg lehet állni)

2019. augusztus 10., szombat:

  • 09:00-16:00: Nevezés
  • 10:00-13:00: Downhill hivatalos edzés (a pályán meg lehet állni)
  • 13:00-14:00: Downhill TOP 30 edzés (világranglista, magyar ranglista alapján)
  • 14:00-16:00: Downhill hivatalos edzés (a pályán nem lehet megállni)
  • 15:00-16:30: Team Parallel Slalom edzés
  • 16:30-17:15: Team Parallel Slalom rajtgépes edzés
  • 17:30-        : Team Parallel Slalom időmérő
  • 18:30-        : TEAM PARALLEL SLALOM DÖNTŐK
  • Eredményhirdetés az utolsó futam után negyed órával.

2019. augusztus 11., vasárnap:

  • 08:00-08:30: Utolsó nevezési idő
  • 08:30-10:30: Downhill kötelező edzés (legalább 2 kör)
  • 11:00-        : Downhill időmérő
  • 14:30-        : DOWNHILL OB DÖNTŐ
  • Eredményhirdetés az utolsó induló beérkezése után fél órával.
  • Értékes nyeremények sorsolása közvetlenül az eredményhirdetés után.

DÍJAZÁS: 300.000 Ft pénzbeli összdíjazás

Elite Férfi:

  1. helyezett:   60.000 Ft
  2. helyezett:   30.000 Ft
  3. helyezett:   20.000 Ft
  4. helyezett:   15.000 Ft
  5. helyezett:   10.000 Ft

Junior:

  1. helyezett:   30.000 Ft
  2. helyezett:   20.000 Ft
  3. helyezett:   15.000 Ft
  4. helyezett:   10.000 Ft
  5. helyezett:     5.000 Ft

Masters:

  1. helyezett:   25.000 Ft
  2. helyezett:   15.000 Ft
  3. helyezett:   10.000 Ft

Női:

  1. helyezett:   20.000 Ft
  2. helyezett:   10.000 Ft
  3. helyezett:     5.000 Ft

További értékes tárgynyeremények (mindegyik kategóriában), valamint a kategóriák győzteseit serleggel, a dobogósokat éremmel jutalmazzuk.

FELSZÁLLÍTÁS: Négyüléses sílifttel (Szent-Sólyom)

SZÁLLÁS: http://dhracing.hu/szallas

ELSŐSEGÉLY, MENTŐ: Célterületnél és a pályán.

Szervező

LiMiT Racing Teaminfo@limitracing.com 1125 Budapest, Szarvas Gábor utca 65.

Időpont

2019. augusztus 9. péntek - 2019. augusztus 11. vasárnap

Helyszín

Eplény - Bringaréna

8413 Eplény, Malomvölgyi út 1.

Back to top button
Close
Close
X
X