2019. november

201910nov10:00CIVIS-CLEAN Cyclocross TiszaújvárosTiszaújváros - Tisza-szigetSzakág:Cyclo-cross

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Kör Idő
Hobbi CX férfi
1 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 3 0:33:16
2 DEMKO Gábor Saat Sport 3 0:33:16
3 CSOBÁN Csaba DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 3 0:35:28
4 FRÖHLICH Zoltán 3 0:39:08
DNS SZOBOTA László 0
Hobbi CX nő
1 MÁRIÁN Krisztina Miránk-DOMKK 3 0:38:03
Hobbi MTB férfi
1 MOLNÁR György HOTE SE (HOTE Cycling Team) 3 0:30:55
2 BALOGH Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:31:05
3 KISZELY Ákos 3 0:32:03
4 TESLÉR Attila 3 0:34:23
5 KVETKO Michal 3 0:35:06
6 PÁPAI Balázs Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:35:58
7 BÁN Csaba Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:37:49
8 JORDÁN László 3 0:38:23
9 DANKU László Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:39:18
10 BALOGH Máté Kistarcsai Vízisport RCE 3 0:40:19
11 VÁGÁSI Viktor 3 0:44:28
12 NÉMETH Ádám 2 0:36:40
DNS RÓNAI Ferenc Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub (Vialand Racing Team) 0
DNS PÁZMÁNDI Péter HOTE SE (HOTE Cycling Team) 0
Hobbi MTB nő
1 BÓNA Kinga Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:38:03
2 KISS Anna Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:40:19
Master3 férfi
1 ROZGONYI Sándor Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 3 0:31:49
2 VOZÁR Zoltán Róbert Kisvárda Bringások KSE 3 0:32:32
3 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:33:07
4 SVECZ Zoltán 3 0:35:21
5 PAP László 3 0:36:33
6 GAJDOS Tamás Dr. Bátorfi Agria KTK 3 0:38:05
7 POLONKAI László HOTE SE (HOTE Cycling Team) 3 0:43:22
8 BUZA László HOTE SE (HOTE Cycling Team) 2 0:30:04
9 FEJES Miklós HegyiBringa SE 2 0:33:31
U15 fiú
1 MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE 3 0:32:33
2 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 3 0:33:31
3 ZSEMBERY Boldizsár Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:34:21
4 VALO Roman CK Rimavská Sobota 3 0:34:24
5 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:35:28
6 GÁSPÁR Barnabás József Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:39:41
7 HEVESI Vajk Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:42:23
8 VARGA Martin Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:46:07
9 DANKU László Botond Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2 0:30:19
10 KISS Ádám Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2 0:33:23
U17 fiú
1 PORUBSKY Robert KPHC Turčianske Teplice 3 0:28:42
2 TAKÁCS-VALENT Márk Pilis Cross-Country Club 3 0:29:37
3 SOÓS Gergő Gyula Fergeteg Triatlon SE 3 0:32:18
4 KOVÁCS Gyula Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:33:47
5 VÁGI Levente István Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:34:23
6 TÓTH Zalán Antal Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:35:27
7 KISS Marcell Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:40:35
8 BAKÓ Ferenc Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:42:25
9 CSÜLLÖG Marcell János Martfűi Úszó és Triatlon Klub 3 0:43:39
10 HAJDU Máté Bendegúz Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:45:17
11 SZABOLCSI Bálint Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:30:31
12 PÁPAI Péter Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2 0:30:34
DNS LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 0
WU15 lány
1 TÓTH Réka Kis-Galya KSE 3 0:34:00
2 HAJDU Panna Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:31:18
3 BÁN Lilla Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:32:00
4 BARTÓK Hanna Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:34:12
5 FILEP Zóra Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:35:40
WU17 lány
1 LEÁNYVÁRI Sára Kis-Galya KSE 3 0:35:24
2 BERENCSI Lili Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:28:52
3 LEHMANN Sára Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:31:18
4 DEÁK Boglárka Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2 0:31:44
5 VÁGÁSI Vanda Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:34:32
6 KURUCZ Réka Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:40:22
DNS BÁCSMEGI Laura Martfűi Úszó és Triatlon Klub 0
Master2 férfi
1 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egy. 5 0:48:53
2 ADAME László Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:50:19
3 KLEIN Tamás Footstrong SE 5 0:50:49
4 ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:51:01
5 SIBYLA Branislav 5 0:51:09
6 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) 5 0:51:30
7 SOÓS Károly Sólyom Team SE 5 0:55:00
8 EKE Zoltán Kisvárda Bringások KSE 5 0:55:04
9 FEDOR István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:55:49
10 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 5 0:56:35
11 FEKETE Barnabás Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 5 0:57:20
12 SZALAY Béla FRO Kerékpáros Egy. (FRO Racing) 5 0:58:11
13 PÁSZTOR László Trek Szabadidő SE (Trek SE) 5 0:58:50
14 VASS József Kisvárda Bringások KSE 5 0:59:40
15 SZÁSZ Viktor Vitalitás SE 5 1:00:45
16 PAPP Zoltán 5 1:00:52
17 KÁLDI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 5 1:01:20
18 RÓNASZÉKI István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:51:32
19 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE 4 0:52:08
20 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:52:41
DNS HORVÁTH Máté 0
DNS NYÍRI József Pavé-Sport Kft. (Lastig-cross) 0
DNS ERDŐS László 0
DNS KELEMEN Attila Kisvárda Bringások KSE 0
DNS SÁROSI Endre Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
DNS VINNAI Zsolt ViniBike Kerékpáros SE 0
DNS GONDA Imrich 0
DNS DIČA Peter 0
U19 férfi
1 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egy. 5 0:50:19
2 ADAME Ármin Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:55:44
3 VÁGÁSI Zoltán Tiszaújvárosi Triatlon Klub 4 0:49:48
U11 fiú
1 KOVÁCS Béla DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 2 0:17:23
2 LEÁNYVÁRI Benjámin Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 2 0:19:08
3 BARABÁS Olivér János Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:19:11
4 STOLCZENBERGER Zalán Kis-Galya KSE 2 0:19:47
5 LACZKÓ Olivér Péter Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:20:44
6 IZSÁK Csaba Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:28:52
U13 fiú
1 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 2 0:15:35
2 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 2 0:16:22
3 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 2 0:17:04
4 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 2 0:17:53
5 LEÁNYVÁRI Áron Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 2 0:17:53
6 VARGA Richárd Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:23:14
7 KURUCZ Gergő Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:27:41
8 JORDAN Demeter Tiszaújvárosi Triatlon Klub 1 0:15:40
9 KISS Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub 1 0:17:18
WU13 (WU11) lány
1 TÓTH Emese Kis-Galya KSE 2 0:18:23
2 BARABÁS Elsa Réka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:23:01
3 SIBYLA Kassia 2 0:23:02
4 BÁN Petra Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:23:19
5 OROSZ Eszter Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:23:37
6 HAJDU Gréta Emma Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:27:20
7 GÁL Boglárka Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:27:47
DNS JUHOS Lia Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0
WMaster nő
1 CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE 3 0:34:58
2 FILEPKÓ Mónika 3 0:40:58
3 KRISTON Judit Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:50:47
DNS SÁTEK Orsolya SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 0
WU23 nő
1 LÁSZLÓ Tamara Bianka Központi Sport és Ifjúsági Egy. 3 0:39:27
2 PUTNÓCZKI Dorka Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:41:44
Elit férfi
1 FEJES Gábor CK Spartak Tlmače 6 0:57:53
2 FORINTOS Norbert András BME Cycling 6 1:05:35
3 GREC Georgian 6 1:06:45
4 DURUCZ Miklós Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 6 1:09:31
Master1 férfi
1 REITINGER Gábor Vitalitás SE 6 1:04:33
2 GÉCZI Gergő Kisvárda Bringások KSE 6 1:06:51
3 HACSI Ákos Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 5 0:58:46
4 SCHMIDT Gergely Pavé-Sport Kft. (Pavé Cycling Academy) 5 1:04:12
5 KOVÁCS Ádám Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 4 1:01:25
DNS KRASNAN Stefan 0
U23 férfi
1 OROSZ Gergő Pannon Cycling Kft. (Pannon Cycling Team) 6 1:02:04
2 SINKO-URIBE Ábel Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6 1:04:15
3 VARGA Dániel Bence Salgótarjáni HKE 6 1:09:40
4 SINKO-URIBE Aurél Tiszaújvárosi Triatlon Klub 5 0:59:13
DNS BRŠEL Samuel CK Dukla Bratislava 0

Időpont

2019. november 10.

Helyszín

Tiszaújváros - Tisza-sziget

Szervező

Tiszaújvárosi Triatlon Klubtiszaujvaros@triatlon.t-online.hu 3580 Tiszaújváros, Teleki Blanka út 6.

Versenyinformáció

Korcsoportok

Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat

Kategória

Születési év

U11 fiú/lány – U11/WU11

 2010-2011

U13 fiú/lány – U13/WU13

 2008-2009

U15 férfi/nő – U15/WU15

 2006-2007

U17 férfi/nő – U17/WU17

 2004-2005

U19 férfi/nő – U19/WU19

2002-2003

U23 férfi/nő – U23/WU23

1998-2001

Elit férfi/nő – Elit/WElit

1991-1997

Master1 férfi – M1

1981-1990

Master2 férfi – M2

1971-1980

Master3 férfi – M3

-1970

Hobbi férfi és nő

-2007

Időrend

Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat

Rajt

Időpont

Kategória

Születési év

Futam ideje

Pálya

Kötelező CR kerékpár

Első rajt

10:00

Hobbi MTB Női
2007
30-35 p Teljes táv Nem
Hobbi MTB Férfi Teljes táv Nem
Hobbi Női CX Teljes táv Igen
Hobbi Férfi CX Teljes táv Igen
Második rajt

10:45

WU15

2006-2007 25-30 p Teljes táv Nem

U15

2006-2007 Teljes táv Nem

WU17

2004-2005 Teljes táv Nem

U17

2004-2005 Teljes táv Nem

Master3


1970
Teljes táv Nem

(OB-n
Igen)

Harmadik rajt

11:30

U19

2002-2003 40-45 p Teljes táv Igen

Master2

1971-1980 Teljes táv Igen
Negyedik rajt

12:30

WU11

2010-2011 10-15 p Rövidített táv Nem

U11

2010-2011 Rövidített táv Nem

WU13

2008-2009 Rövidített táv Nem

U13

2008-2009 Rövidített táv Nem
Ötödik rajt

13:00

WU23

1998-2001 40-45 p Teljes táv Igen

WU19

2002-2003 Teljes táv Igen

Elit Nő

1991-1997 Teljes táv Igen

Master

1981-1990 Teljes táv Igen
Hatodik rajt

14:15

Master1

1981-1990 55-60 p Teljes táv Igen

Elit

1991-1997 Teljes táv Igen

U23

1998-2001 Teljes táv Igen

15:45

Eredmény hirdetés

Nevezés

Korcsoport

Előnevezés

Helyszíni
nevezés

Hobbi korcsoportok

5.000 Ft

7.000 Ft

WU11-U11, WU13-U13, WU15- U15

3.500 Ft

5.000 Ft

WU17-U17, WU19-U19, WU23-U23

5.000 Ft

7.000 Ft

Master, Elit

5.000 Ft

7.000 Ft

Számlainformáció

Nevezési díj kiegyenlítése átutalással az alábbi bankszámlára 2019. november 7-ig:

Számla tulajdonosa: Tiszaújvárosi Triatlon Klub

Bank: OTP Bank Nyrt

Bankszámlaszám: 11734114-29900686

Díjazás

Kategóriánkénti érem díjazás

Nyilatkozat

A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek. A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak. Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek. Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.

A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat illetve az UCI szabályai az irányadók.

Back to top button
Close
Close
X
X