2019. december

201915decEgész napKőbányai Bringapark Cyclo-Cross Magyar KupaBudapest - Kőbányai BringaparkSzakág:Cyclo-crossKategória:MKSZ Magyar Kupa

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Kör Idő
Férfi U7
1 ANDRÁS Kornél Krisztián 7 0:07:49
2 STORCZ-NAGY Vince Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 7 0:08:39
3 ROTARU Ábel 7 0:08:39
4 MÁRMAROSI Adrián 6 0:08:10
5 HORVÁTH Álmos SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 6 0:08:42
6 KÁLDI Zalán Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 2 0:07:49
7 SEBESTYÉN Lukács FRO Kerékpáros Egy. (FRO Kids) 1 0:08:15
Férfi U9
1 ANDRÁS Péter Patrik 7 0:06:01
2 MÁRMAROSI Manuel Szekszárdi Szabadidős KE 7 0:07:32
3 JAKAB Benett 7 0:07:50
Nő U7
1 HEGEDŰS Helga Bike Zone Gödöllő KE 6 0:07:56
2 SEBESTYÉN Olívia FRO Kerékpáros Egy. (FRO Kids) 4 0:08:31
Nő U9
1 STORCZ-NAGY Réka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 7 0:06:31
Férfi Hobby CX
1 BÓKA Zoltán 3 0:30:09
2 MÁRKUS János Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 3 0:30:40
3 JUHANAK Jan CK Rimavská Sobota 3 0:30:56
4 GROSZ Zoltán Bringabanda SC SE 3 0:31:13
5 LANECKER József 3 0:32:35
6 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő KE 3 0:32:38
7 BAKSAY Gergely Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:33:32
8 MEIDL András Megathlon SE 3 0:33:44
9 FRÖHLICH Zoltán 3 0:34:49
10 KOVÁCS Máté Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:35:18
11 BELLA András HeloVelo Bike and Cafe 3 0:36:52
12 SZABÓ Csaba 2 0:33:38
Férfi Hobby MTB
1 MOLNÁR György HOTE SE (HOTE Cycling Team) 3 0:28:45
2 LÁSZLÓ Tibor Városi SE Dunakeszi 3 0:32:48
3 BAKŠA Ondrej CK Rimavská Sobota 3 0:33:01
4 KÜRTHY Levente Meditech Sportclub 3 0:33:15
5 VARGA Ádám stevensbikes 3 0:35:21
6 KERESZTESI Csaba 3 0:35:43
7 HEGEDŰS Attila Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 3 0:36:17
8 PUSZTAI Márton stevensbikes 3 0:42:00
9 BLÁZSOVICS Csaba 2 0:35:40
DNS SZIGYÁRTÓ László Sportiv Nomad Multisport
DNS KARAKAI Viktor Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST)
Nő Hobby CX
1 MÁRIÁN Krisztina Miránk-DOMKK 3 0:38:18
Férfi Master3
1 ROZGONYI Sándor Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 3 0:28:12
2 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:28:47
3 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő KE 3 0:30:08
4 BENCZ Zoltán Footstrong SE 3 0:30:30
5 PAP László 3 0:31:55
6 DÓZSA György Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:32:04
7 KOLB Tamás Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:33:12
8 GELENCSÉR Ferenc Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:33:22
9 GAJDOS Tamás Dr. Bátorfi Agria KTK 3 0:33:46
10 GOMBOLAI László Vitalitás SE 3 0:34:56
11 SZEBENI Endre Budaörsi Triatlon Klub 2 0:34:04
DNF FÉSÜS László Meditech Sportclub (Meditech SC)
Férfi U15
1 VAS Barnabás Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 3 0:25:24
2 TAKÁCS Zsombor Tamás Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:25:37
3 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:27:47
4 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 3 0:28:27
5 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:28:30
6 MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE 3 0:28:46
7 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő KE 3 0:28:49
8 BAKSAY Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:31:17
9 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:31:46
10 VALO Roman CK Rimavská Sobota 3 0:32:03
11 KISS Benedek 3 0:32:25
12 SZABADOS Máté Bike Zone Gödöllő KE 3 0:33:31
13 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő KE 3 0:33:46
14 FÖLDESI Csaba Miklós CrossKovácsi SKE 3 0:35:30
15 SÜLLE Iván Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:25:20
16 GÁL Milán Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:32:24
DNS BENEDEK Levente Bike Zone Gödöllő KE
Férfi U17
1 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:25:20
2 MAGYAR Gergő Port Hotels Grupo Sime 3 0:25:21
3 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:26:28
4 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 3 0:26:29
5 MINDSZENTI Ákos Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:26:46
6 BODA Márton Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:27:03
7 RADICS Milán Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 3 0:27:03
8 VARGA Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:27:37
9 DEME Erik Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 3 0:30:03
10 VÁGI Levente István Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:31:25
11 MAROS András Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 3 0:32:11
12 SZÁNTÓ Péter Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 3 0:35:31
13 KRAUTWURST Bence Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:25:36
DNS AL-SAIRAFI Dávid Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team)
DNS PORUBSKY Robert KPHC Turčianske Teplice
Nő U17
1 TÓTH Réka Kis-Galya KSE 3 0:30:17
2 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő KE 3 0:32:31
3 BRUCHNER Regina Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 3 0:34:08
4 KRAUTWURST Panna Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:27:07
1 LEÁNYVÁRI Sára Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:31:27
2 FISCHER Fanni Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:32:46
Férfi Master2
1 ADAME László Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:42:40
2 ZÓKA-UJHELYI Zoltán SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 5 0:43:43
3 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 5 0:43:49
4 FILEPKÓ Gábor Szentendrei Kinizsi H. SE 5 0:43:54
5 KLEIN Tamás Footstrong SE 5 0:43:57
6 JURÁK András CoffeeRide SE 5 0:43:58
7 FEDOR István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:44:22
8 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egy. 5 0:44:59
9 NÉMETH Roland Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 5 0:44:59
10 GALAJDA Péter 5 0:45:14
11 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) 5 0:46:06
12 PÁSZTOR László Trek Szabadidő SE (Trek SE) 5 0:46:13
13 NYÍRI József Pavé-Sport Kft. (Lastig) 5 0:46:26
14 SIBYLA Branislav 5 0:46:31
15 ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:46:43
16 GREGÓ Zoltán Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 5 0:46:44
17 HERMANN Róbert 5 0:46:56
18 KISS Attila CoffeeRide SE 5 0:47:51
19 DERVALICS Gábor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 5 0:47:58
20 SZEKERES Péter Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 5 0:48:19
21 HORVÁTH Szabolcs Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 5 0:48:57
22 KISS Gábor Bike Zone Gödöllő KE 5 0:49:05
23 SZALAY Béla FRO Kerékpáros Egy. (FRO Racing) 5 0:49:15
24 LADVENICZA Tamás Bike Zone Gödöllő KE 5 0:50:16
25 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 5 0:50:25
26 RÓNASZÉKI István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:50:52
27 LOSONCZI László Támadááás! 5 0:51:42
28 SOMOGHY Attila Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 5 0:51:54
29 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE 5 0:53:22
30 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:53:28
31 HENRIQUES DIAS MARQUES André Biondo Bike Club SE 4 0:43:05
32 FÖLDESI Gábor CrossKovácsi SKE 4 0:43:31
33 MÁTÉ János Meditech Sportclub 4 0:43:57
34 KOVÁCS György 4 0:44:10
35 NAGY Tamás Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 4 0:47:21
36 WAGNER István 4 0:48:13
DNF KÁLDI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 1 0:11:34
DNS VITKOVICS Péter Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE)
DNS HEGEDŰS Ádám Bike Zone Gödöllő KE
DNS SZÁSZ Viktor Vitalitás SE
DNS TÖRÖK András CrossKovácsi SKE
DNS MARIK Gyula 575 Team Kft.
DNS FEHÉR Csaba Merkapt Maraton Team SE
DNS SÁFÁR Tamás Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES)
DNS SÁROSI Endre Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team)
DNS GÁBOR Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team)
Férfi U19
1 ADAME Ármin Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:42:40
2 CSUJA Bálint Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:44:27
3 CSÁKAI Bence Telki Multisport Egy. (Telki Bike Team) 5 0:49:40
4 CSENKI Csongor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 5 0:50:10
Férfi U11
1 SZILASI Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:16:08
2 KOVÁCS Béla DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 2 0:16:48
3 BARABÁS Olivér János Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:16:59
4 MISETA Levente Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:17:00
5 BÁNFAI Olivér Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:17:09
6 LACZKÓ Olivér Péter Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:17:47
7 ZÓKA-UJHELYI Benjámin SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 2 0:18:22
8 LEÁNYVÁRI Benjámin Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 2 0:18:22
9 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi Szabadidős KE 2 0:19:50
10 SPECZIÁR Olivér Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:20:40
11 SZABÓ Kristóf Központi Sport és Ifjúsági Egy. 2 0:25:27
DNS SZIGYARTO Roland Sportiv Nomad Multisport
Férfi U13
1 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 2 0:15:27
2 TÓTH Márk CrossKovácsi SKE 2 0:15:30
3 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 2 0:15:51
4 GÁBOR Milán Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:16:23
5 SIMON Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:16:28
6 SIKE Roland András Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:16:51
7 MARCZAL Marcell Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 2 0:16:52
8 MÓRI Márton Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:17:08
9 BAKÓ Donát Pilis Cross-Country Club (Hazzard Cross Country) 2 0:17:19
10 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 2 0:17:29
11 LEÁNYVÁRI Áron Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 2 0:17:39
12 ZÓKA-UJHELYI Domonkos SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 2 0:18:10
13 MINDSZENTI Áron Gábor 2 0:20:45
14 SPECZIÁR Levente Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:22:33
DNS CSORBA Zalán Kis-Galya KSE
Nő U11
1 KÁRPÁTI Mira Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:17:30
2 BÁLVÁNYOS Rita Bike Zone Gödöllő KE 2 0:17:53
3 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő KE 2 0:18:35
4 STOJANOVSKA Dalija Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:23:55
Nő U13
1 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő KE 2 0:16:26
2 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős KE 2 0:17:00
3 BENEDEK Zsófia Bike Zone Gödöllő KE 2 0:19:08
4 BARABÁS Elsa Réka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:19:50
5 SÁFÁR Lili Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 2 0:32:05
DNS SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő KE
Nő Elite (U23)
1 BONDOR Eniko-Salome Sportiv Nomad Multisport (Nomad Merida CST) 3 0:30:22
2 PÉTERI Niké Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 3 0:31:01
3 LÁSZLÓ Tamara Bianka Központi Sport és Ifjúsági Egy. 3 0:31:45
Nő Master
1 CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE 3 0:29:07
2 SZEKERES Viktória 1WD Motorsport Egy. (KTM Team Hungary) 3 0:31:15
3 FILEPKÓ Mónika Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:32:38
4 KOVÁCS Fruzsina Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:34:27
5 KRISTON Judit Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:38:26
Férfi Elite
1 BÚR Zsolt Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub (Vialand Racing Team) 7 0:54:28
2 BURUCZKI Szilárd Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 7 0:55:47
3 RÓZSA Balázs 7 0:57:40
4 DARÁNYI Bence Péceli Túrakerékpáros Egylet (Cseuz Ördögei) 7 0:57:54
5 HUGAUF Marcell Fillari Team MTB SE (Fillari Team Budaörs) 7 0:58:18
6 STAN George-Cristian Sportiv Nomad Multisport (Nomad Merida CST) 7 0:58:33
7 FEJES Gábor CK Spartak Tlmače 7 0:58:59
8 FORINTOS Norbert András BME Cycling 7 1:00:29
9 FERENCZI Balázs Veszprémi Kerékpáros Egy. (HeloVelo Bike and Cafe) 7 1:00:52
10 DURUCZ Miklós Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 7 1:01:32
11 BODA Péter Kristóf Mesterbike ILB Factory SE (Mesterbike 575 Team) 6 0:54:34
12 BALAUCA Sergiu Sportiv Nomad Multisport (Nomad Merida CST) 6 0:55:10
13 NAGY Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 0:57:38
DNS NOCHTA Zsolt Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team)
DNS GÉRNYI Balázs Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team)
Férfi Master1
1 CSER Gábor Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 7 0:57:25
2 SZABÓ András Balázs SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 7 0:59:41
3 SZALAY Péter Bike Zone Gödöllő KE 7 1:00:12
4 HACSI Ákos Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 7 1:01:44
5 ZSIVITY Zorán Mesterbike ILB Factory SE (Mesterbike 575 Team) 7 1:02:03
6 HORVÁTH Attila Vilmos SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 7 1:02:09
7 MIRON Elisei Sportiv Nomad Multisport (Nomad Merida CST) 7 1:02:11
8 REITINGER Gábor Vitalitás SE 7 1:02:51
9 KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 6 0:54:45
10 SCHMIDT Gergely Pavé-Sport Kft. (Pavé Cycling Academy) 6 0:56:36
11 VALKÓ András HeloVelo Bike and Cafe 6 0:59:04
12 SZTREHÁRSZKI László Bringabanda SC SE 6 1:00:21
13 SEBESTYÉN Krisztián FRO Kerékpáros Egy. (FRO Racing) 5 0:54:33
14 KOVÁCS Ádám Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 5 0:55:12
DNF DOVÁK Dávid HOTE SE (HOTE Cycling Team) 2 0:17:09
DNS SCHILLER Gábor SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team)
DNS SZEKERES Zsolt 1WD Motorsport Egy. (KTM Team Hungary)
Férfi U23
1 FŰZFA Ambrus Szenyor Kerékpáros SE 7 0:59:35
2 KUTS Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 0:54:42
3 GOHÉR Mihály Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 6 0:54:46
4 MÜLLER Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 0:58:26
DNF VARGA Dániel Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 1 0:10:52

Időpont

2019. december 15.

Helyszín

Budapest - Kőbányai Bringapark

Hangár utca 10.

Szervező

Versenyinformáció

Információk

Főszervező: Eisenkrammer Károly

Felelős szervező: Balázs Tibor Telefon: 0036 30 494 88 66 E-mail: [email protected]

Nevezéssel kapcsolatos kérdések: Prommer Anett Telefon: 0036 1 273 18 61 E-mail: [email protected]

 Kiállítók, Csapat sátrak: Chrenkó Júlia Telefon: 0036 30 871 24 81 E-mail: [email protected]

Korcsoportok

Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat

Kategória

Születési év

U7 fiú/lány – U7/WU7

2014-2015

U9 fiú/lány – U9/WU9

2012-2013

U11 fiú/lány – U11/WU11

2010-2011

U13 fiú/lány – U13/WU13

2008-2009

U15 férfi/nő – U15/WU15

2006-2007

U17 férfi/nő – U17/WU17

2004-2005

U19 férfi/nő – U19/WU19

2002-2003

U23 férfi/nő – U23/WU23

1998-2001

Elit férfi/nő – Elit/WElit

1991-1997

Master1 férfi – M1

1981-1990

Master2 férfi – M2

1971-1980

Master3 férfi – M3

-1970

Hobbi férfi és

-2007

Időrend

Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályza

Rajt

Időpont

Kategória

Születési
év

Futam
ideje

Pálya

Kötelező
CR kerékpár

Nulladik rajt

9:30

U7fiú/WU7lány

2014-

5p

Mini táv

Nem

Nulladik rajt

9:40

U9fiú/WU9lány

2012-2013

10p

Mini táv

Nem

Első rajt

10:00

Hobbi MTB Női

-2007

30-35p

Teljes táv

Nem

Első rajt

10:00

Hobbi MTB Férfi

-2007

30-35p

Teljes táv

Nem

Első rajt

10:00

Hobbi Női CX

-2007

30-35p

Teljes táv

Igen

Első rajt

10:00

Hobbi Férfi CX

-2007

30-35p

Teljes táv

Igen

Második rajt

10:45

WU15

2006-2007

25-30p

Teljes táv

Nem

Második rajt

10:45

U15

2006-2007

25-30p

Teljes táv

Nem

Második rajt

10:45

WU17

2004-2005

25-30p

Teljes táv

Nem

Második rajt

10:45

U17

2004-2005

25-30p

Teljes táv

Nem

Második rajt

10:45

Master3

-1970

25-30p

Teljes táv

Nem

Harmadik rajt

11:30

U19

2002-2003

40-45p

Teljes táv

Igen

Harmadik rajt

11:30

Master2

1971-1980

40-45p

Teljes táv

Igen

Negyedik rajt

12:30

WU11

2010-2011

10-15p

Rövidített táv

Nem

Negyedik rajt

12:30

U11

2010-2011

10-15p

Rövidített táv

Nem

Negyedik rajt

12:30

WU13

2008-2009

10-15p

Rövidített táv

Nem

Negyedik rajt

12:30

U13

2008-2009

10-15p

Rövidített táv

Nem

Ötödik rajt

13:00

WU23

1998-2001

40-45p

Teljes táv

Igen

Ötödik rajt

13:00

WU19

2002-2003

40-45p

Teljes táv

Igen

Ötödik rajt

13:00

Elit nő

1991-1997

40-45p

Teljes táv

Igen

Ötödik rajt

13:00

Master Női

1981-1990 

40-45p

Teljes táv

Igen

Hatodik rajt

14:15

Master1

1981-1990

55-60p

Teljes táv

Igen

Hatodik rajt

14:15

Elit

1991-1997

55-60p

Teljes táv

Igen

Hatodik rajt

14:15

U23

1998-2001

55-60p

Teljes táv

Igen

Magasugró verseny

14:35

Eredményhirdetés területe

 

15:45

Eredmény
hirdetés

Nevezés

Előnevezés módja: Az online nevezés két részből áll.

1.   Online regisztráció a versenyzek.hu oldalán

2.  Fizetés: bankkártyával, átutalással vagy postai úton.

Bankszámlaszám: Kőbányai Torna Club SE, 10300002–10512520–49020012

Postacím: Kőbányai Torna Club SE, 1103 Budapest, Hangár utca 10.

Személyesen: Vuelta Sportiroda, 1103 Budapest, Hangár utca 10. (Kőbányai Bringapark), munkanapokon 9-16 óra között

FIGYELEM!  Az online nevezés csak fizetéssel együtt érvényes, a nevezés időpontjának pedig az összeg bankszámlánkon való jóváírásának napja számít, vagy az irodánk címére érkezett postai csekk napja! Az előnevezés akkor érvényes, ha nevezési díj befizetésre került, és az internetes regisztráció sikeres volt.

Helyszíni nevezés módja és rajtszám átvétel:

Személyesen az alábbi időpontokban, a versenyközpontban:

Vuelta Sportiroda, 1103 Budapest, Hangár utca 10.

2019. december 14. szombat, 13:00-16:00

– 2019. december 15. vasárnap, 8:00-tól, mely az adott rajt előtt egy órával zárul

A helyszínen csak készpénzes fizetésre van lehetőség.

 

Online
nevezés 2019.12.12-ig

(csütörtök
éjfélig)

Helyszíni
nevezés

SZOMBAT

13:00-16:00

Helyszíni
nevezés

VASÁRNAP

8:00-tól
az adott rajt előtt egy óráig

U7, U9

1 000
Ft

2 000
Ft

2 000
Ft

U11, U13; U15

3 500
Ft

4 900
Ft

4 900
Ft

U17, U19, U23, Elit, Master, Hobbi

5 000
Ft

7 000
Ft

7 000
Ft

Kerékpáros Magasugró verseny

ingyenes

ingyenes

Nevezési díj tartalma:

  • Rajtcsomag
  • Rajtszám
  • Chip
  • Karszalag a meleg ételhez
  • Bringapark logóval ellátott ajándék (AZ ELSŐ 200 BEFIZETETT NEVEZÉS MELLÉ)
  • egészségügyi biztosítás (mentőautóval)
  • chipes időmérés
  • MKSZ által delegált bírók
  • meleg egytálétel a verseny után
  • kerékpármosási lehetőség
  • zuhanyzási lehetőség
  • kulturált, fűtött öltöző

Számlainformáció

Kőbányai Torna Club SE – Cím: 1103 Budapest Hangár u. 10. – MKB: 10300002–10512520–49020012

Díjazás

Minden kategóriában a dobogós helyezettek érmet kapnak.

Magasugróverseny dobogós helyezettjei tárgynyereményt, első helyezett 10 000 forint pénz díjat kap.

Nyilatkozat

A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek. A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak. Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek. Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.

A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat illetve az UCI szabályai az irányadók.

Back to top button
Close
Close