2019. május

201901máj12:00222 Börzsöny Ásza hegyi időfutam versenyDiósjenő - Börzsönyi útSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Abszolút eredménylista

HELYEZÉS IDŐ (perc:mp) RAJTSZÁM NÉV KATEGÓRIA
1 7:57 1206 Makács Gábor Férfi Master I
2 8:02 1203 Simon Tamás Férfi Master I
3 8:17 1228 Belencsák Dorián Férfi felnőtt
4 8:45 1242 Urbán Jakab Férfi felnőtt
5 8:48 1235 Petró Károly Férfi Master II
6 9:10 1200 Szilágyi Szabolcs Férfi Master II
7 9:32 1231 Dr. Bakos Gergő Férfi Master I
8 9:40 1212 Kapornai József Férfi Master II
9 9:52 1229 Bíró Zoltán Férfi Master II
10 9:56 1221 Dr. György Zsolt Férfi Master III
11 10:16 1213 Reitinger Gábor Férfi Master I
12 10:20 1218 Osterling Ádám Férfi Ifi
13 10:21 1201 Szabó Viktor Férfi Master I
14 10:42 1222 Konc Gábor (CSÖVES) Férfi Master II
15 10:44 1211 Horváth Gréta Női Felnőtt
16 10:45 1205 Csímár András Férfi Master I
17 10:49 1233 Huszár László Férfi Senior
18 11:01 1215 György István (Pityuka) Férfi Master II
19 11:03 1216 Bali Sára (Sára) Női Ifi
20 11:04 1217 Kotroczó Nándor (Nándi) Férfi Master II
21 11:11 1210 Beppe Férfi Master III
22 11:17 1234 Papp Zoltán Férfi Senior
23 11:21 1240 Nagy Tibor Férfi Master II
24 11:31 1220 Benczés Krisztina Női Master
25 11:39 1219 Papp Zoltán Férfi Master II
26 11:44 1225 Szabó Krisztián (Krisztián) Férfi Master II
27 11:47 1241 Podlovics János Férfi Master I
28 11:55 1202 Somoghy Attila Férfi Master III
29 12:03 1224 Galbács Tamás Férfi Master I
30 12:32 1230 Baranyai Gábor Férfi Master I
31 13:04 1223 Csábi Dávid (CSÁBI) Férfi Master I
32 13:23 1204 Deák Dániel Férfi Master I
33 14:14 1207 Gombolai László (GOMBI) Férfi Master II
34 14:14 1237 Wágner János Férfi Senior
35 15:02 1226 Szentmártoni Szilárd Férfi Master II
36 16:27 1236 Csatári Szilárd Férfi Master II
37 16:51 1208 Ulviczki László (Mazsola) Férfi Master II
38 18:25 1232 Belencsák-Varga Szilvia Női Master
39 19:39 1209 Gordos Attila (Pantani) Férfi Master III
40 19:48 1238 Vaskor Gábor Férfi Master III
41 20:47 1227 Annus Szilárd Férfi Master I

Férfi abszolút

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény Kategória
1 1206 Makács Gábor Szerpentin SE 7:57 Férfi Master I
2 1203 Simon Tamás 8:02 Férfi Master I
3 1228 Belencsák Dorián Tamási Bringa Sport 8:17 Férfi felnőtt
4 1242 Urbán Jakab Kőbányai Tolna Klub 8:45 Férfi felnőtt
5 1235 Petró Károly ASE Kerékpár 8:48 Férfi Master II
6 1200 Szilágyi Szabolcs Mash Racing 9:10 Férfi Master II
7 1231 Dr. Bakos Gergő Salgótarjáni HKE 9:32 Férfi Master I
8 1212 Kapornai József Biondo 9:40 Férfi Master II
9 1229 Bíró Zoltán SzSzKE 9:52 Férfi Master II
10 1221 Dr. György Zsolt Mátra Biker 9:56 Férfi Master III
11 1213 Reitinger Gábor Vitalitás SE 10:16 Férfi Master I
12 1218 Osterling Ádám Mash Racing 10:20 Férfi Ifi
13 1201 Szabó Viktor Biondo 10:21 Férfi Master I
14 1222 Konc Gábor (CSÖVES) 222 Sport 10:42 Férfi Master II
15 1205 Csímár András 10:45 Férfi Master I
16 1233 Huszár László Karbona 10:49 Férfi Senior
17 1215 György István (Pityuka) 222 Sport 11:01 Férfi Master II
18 1217 Kotroczó Nándor (Nándi) Salgótarjáni HKE 11:04 Férfi Master II
19 1210 Beppe Friends Racing Bike 11:11 Férfi Master III
20 1234 Papp Zoltán SAC Karbon 11:17 Férfi Senior
21 1240 Nagy Tibor Gruppetto 11:21 Férfi Master II
22 1219 Papp Zoltán 11:39 Férfi Master II
23 1225 Szabó Krisztián (Krisztián) 222 Sport 11:44 Férfi Master II
24 1241 Podlovics János 11:47 Férfi Master I
25 1202 Somoghy Attila Blue Scorpions 11:55 Férfi Master III
26 1224 Galbács Tamás 222 Sport 12:03 Férfi Master I
27 1230 Baranyai Gábor 12:32 Férfi Master I
28 1223 Csábi Dávid (CSÁBI) 222 Sport 13:04 Férfi Master I
29 1204 Deák Dániel 13:23 Férfi Master I
30 1207 Gombolai László (GOMBI) Vitalitás SE 14:14 Férfi Master II
31 1237 Wágner János Vitalitás SE 14:14 Férfi Senior
32 1226 Szentmártoni Szilárd 15:02 Férfi Master II
33 1236 Csatári Szilárd 16:27 Férfi Master II
34 1208 Ulviczki László (Mazsola) 222 Sport 16:51 Férfi Master II
35 1209 Gordos Attila (Pantani) 222 Sport 19:39 Férfi Master III
36 1238 Vaskor Gábor 222 Sport 19:48 Férfi Master III
37 1227 Annus Szilárd 20:47 Férfi Master I

Női abszolút

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény Kategória
1 1211 Horváth Gréta ASE Kerékpár 10:44 Felnőtt
2 1216 Bali Sára Salgótarjáni HKE 11:03 Ifi
3 1220 Benczés Krisztina Dr. Bátorfi Agria 11:31 Master
4 1232 Belencsák-Varga Szilvia 18:25 Master

Férfi Master I

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény
1 1206 Makács Gábor Szerpentin SE 7:57
2 1203 Simon Tamás 8:02
3 1231 Dr. Bakos Gergő Salgótarjáni HKE 9:32
4 1213 Reitinger Gábor Vitalitás SE 10:16
5 1201 Szabó Viktor Biondo 10:21
6 1205 Csímár András 10:45
7 1241 Podlovics János 11:47
8 1224 Galbács Tamás 222 Sport 12:03
9 1230 Baranyai Gábor 12:32
10 1223 Csábi Dávid (CSÁBI) 222 Sport 13:04
11 1204 Deák Dániel 13:23

Férfi Master II

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény
1 1235 Petró Károly ASE Kerékpár 8:48
2 1200 Szilágyi Szabolcs Mash Racing 9:10
3 1212 Kapornai József Biondo 9:40
4 1229 Bíró Zoltán SzSzKE 9:52
5 1222 Konc Gábor (CSÖVES) 222 Sport 10:42
6 1215 György István (Pityuka) 222 Sport 11:01
7 1217 Kotroczó Nándor (Nándi) Salgótarjáni HKE 11:04
8 1240 Nagy Tibor Gruppetto 11:21
9 1219 Papp Zoltán 11:39
10 1225 Szabó Krisztián 222 Sport 11:44
11 1207 Gombolai László (GOMBI) Vitalitás SE 14:14
12 1226 Szentmártoni Szilárd 15:02
13 1236 Csatári Szilárd 16:27
14 1208 Ulviczki László (Mazsola) 222 Sport 16:51

Férfi Master III

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény
1 1221 Dr. György Zsolt Mátra Biker 9:56
2 1210 Beppe Friends Racing Bike 11:11
3 1202 Somoghy Attila Blue Scorpions 11:55
4 1209 Gordos Attila (Pantani) 222 Sport 19:39
5 1238 Vaskor Gábor 222 Sport 19:48

Férfi Senior

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény
1 1233 Huszár László Karbona 10:49
2 1234 Papp Zoltán SAC Karbon 11:17
3 1237 Wágner János Vitalitás SE 14:14

Férfi felnőtt+Férfi Ifi

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény Kategória
1 1228 Belencsák Dorián Tamási Bringa Sport 8:17 Felnőtt
2 1242 Urbán Jakab Kőbányai Tolna Klub 8:45 Felnőtt
3 1218 Osterling Ádám Mash Racing 10:20 Ifi

 

Időpont

2019. május 1. szerda

Helyszín

Diósjenő - Börzsönyi út

2643 Diósjenő, Börzsönyi út 116.

Szervező

222 Sport222sport@222sport.com 2660 Balassagyarmat, Köztársaság tér 1.

Versenykiírás

Versenytáv/Útvonal (rajt / cél):

A verseny 3030m távon, folyamatosan emelkedő, közepes minőségű, 189 m szintemelkedésű országúton zajlik.

Nem zárt pályás verseny, tehát a forgalom elől nem elzárt területen történik. A KRESZ szabályainak betartása kötelező!

Rajt:

  1. május 1. (szerda) 12:00

Egyéni hegyi időfutam verseny, amely 1 perces időközönkénti indítással zajlik.

Minden Versenyző csak egy kategóriában indulhat!

Rajtidő a rajtnál elhelyezett óra szerint. A rajtszámok a rajtidőt jelzik, az első induló 12:00-kor indul, ez a rajtszám a 1200 lesz. Az a Versenyző, aki lekési a rajtot, a saját idejéből veszítve indulhat.

Minden Versenyző számára kötelező a rajtból indulás, amelyet a Rendező regisztrál.

Rajt előtt minden Versenyzőt név és rajtszám szerint fogunk szólítani legkésőbb 3 perccel az indulása előtt.

Tessék figyelni a rajtidőre!

Rajt helyszín:

Diósjenő, Börzsöny utca 116. számú ház utáni kereszteződés. (tszf: 305m)

GPS koordináták: 47.94237 19.02529

Cél: a Börzsöny hegység Závoz területén (tszf.: 494m)

Nevezés:

Előnevezésre 2019. április 25-ig van lehetőség, amelynek díja: 1000 Ft. Előnevezés módja: Banki átutalással, a 222 Sport Alapítvány  10103719 – 23058900 – 01005009 számú bankszámlájára.

A közlemény rovatba a következőket kérjük megadni:

  1. a Versenyző neve
  2. a Versenyző születési ideje (év, hónap, nap)

A vonatkozó jogszabályok értelmében az átutalásokról számlát állítunk ki, amelyet a Versenyző a verseny helyszínen vehet át.

 

Helyszíni nevezés 2000 Ft, amely kizárólag készpénzben történhet.

Helyszínen történő nevezés és a rajtszámok átvétele 2019. május 1-jén, 10-13 óra között lehetséges.

Kategóriák:

Férfi kategóriák:

Ifi: 2001-2005 között születettek (14-18 évesek)
Felnőtt: 2000-1990 között születettek  (19-29 évesek)
Master I: 1989-1980 között születettek (30-39 évesek)
Master II: 1979-1970 között születettek (40-49 évesek)
Master III: 1969-1960 között születettek (50-59 évesek)
Senior: 1959-ben és előtte születettek (60 évesek és idősebbek)

 

Női kategóriák:

Ifi: 2001-2005 között születettek (14-18 évesek)

Felnőtt:       2000-1980 között születettek (19-39 évesek)

Master:          1979-ben és előtte születettek (40 évesek és idősebbek)

 

Amennyiben egy     kategóriában csak három nevező indul, akkor korcsoport összevonására kerülhet sor.

Az esetleges összevonás legszűkebb rendezési elve: Ifi+Felnőtt, Master I.+II., Master III.+Senior

 

Nevezési, versenyzési és versenymegtekintési szabályzat

  1. A verseny nem lezárt pályán zajlik, ezért a KRESZ szabályainak betartása, különösen a jobbra tartás kötelező! Ez nem csak a nevezőkre és a versenyzőkre, hanem a versenyt megtekintőkre, vagyis a nézőkre is vonatkozik.
  2. Szabályosan viselt (becsatolt) kerékpáros fejvédő használata a verseny ideje alatt kötelező!
  3. A nevezéskor kapott rajtszámot jól láthatóan, a kerékpár kormányán, szemből jól olvashatóan kell elhelyezni!
  4. A versenyen csak megfelelő műszaki állapotú (működőképes fék és váltórendszer), kizárólag emberi erővel meghajtott kerékpárral lehet indulni. Elektromos kerékpárral, illetve pedelec-kel nem lehet indulni.
  5. Kerékpár típusra és kerék átmérőre való korlátozás nincs. Külön értékelés kerékpár kategóriánként nem lesz.
  6. Könyöklő, telekerék, aero fejvédő használata megengedett.
  7. A verseny korcsoportonkénti győztese az a versenyző, aki a legrövidebb idő alatt teljesíti a távot, külső segítség igénybevétele nélkül.
  8. Autós kíséretre nincs lehetőség.
  9. A verseny kézi időméréssel történik.
  10. A versenyhelyszínen a rendező megbízásából kép- és hangfelvétel készül, amelyhez a nevezők, továbbá az ott tartózkodó bármely ember (nézők, kísérők, közreműködők) külön írásbeli engedély nélkül visszavonhatatlanul hozzájárulnak és egyben kijelentik, hogy semmilyen ellenszolgáltatási igényük nincs ezzel kapcsolatban. A verseny helyszínén tartózkodók egyben azt is elismerik, hogy megismerték ezt a szabályzatot.
  11. A nevezés aláírásával és leadásával a Nevező a verseny szabályait elfogadta, valamint kijelenti, hogy megfelelő egészségi állapotban van és felkészült a versenyen való részvételre.
  12. A versenyhelyszínen mindenki saját felelősségére tartózkodik, épségére mindenki maga ügyel. Az esetleges balesetek kapcsán a nevezők, a Versenyzők és a versenyt megtekintők tudomásul veszik, hogy a Rendező semmilyen felelősséggel nem tartozik. Minden Versenyző számára kötelező a Felelősségvállalási Nyilatkozat (1. számú melléklet) aláírása, amelyet 18 év alattiak esetében kérünk kinyomtatva, szülő által aláírtan a versenyhelyszínre hozni! Ennek hiányában a 18 év alatti Versenyzőt nem indítjuk. A 18 év fölötti Versenyzők a versenyhelyszínen írják alá a nyilatkozatot.

Díjazás, eredményhirdetés:

Eredményhirdetés az utolsó beérkező után körülbelül fél óra elteltével, várhatóan 14 órakor lesz, a závozi (célterület) parkolóban.

  • Pénzdíjazás

Az abszolút leggyorsabb három helyezett részesül pénzdíjazásban női és férfi kategóriákban a verseny támogatója, a Megafon 95,7 MHz (www.megafonfm.hu )  rádióállomás jóvoltából.

Az abszolút legjobbak pénzdíja:

  1. hely: 15.000,- Ft
  2. hely: 10.000.- Ft
  3. hely: 5.000.- Ft

Abban az esetben, ha a férfiak és a nők abszolút mezőnyében 10-10 főnél kevesebb induló van, úgy a pénzdíjak kifizetésére nem kerül sor.

  • Tárgyjutalom

Korcsoportonként az első három helyezett ajándék díjban részesül.

Parkolás:

Korlátozott számban a célterületen (Závoz) van lehetőség parkolni. A rajthelyszínen a környező utcákon is van lehetőség szabályos parkolásra.  A verseny ideje alatt a célterületi parkolót elhagyni nem lehetséges.

Kérünk minden résztvevőt, hogy sportszerű magatartásával emelje a rendezvény színvonalát!

Sok szeretettel várunk mindenkit!

Házy Attila, a 222 Sport Alapítvány kurátora

Back to top button
Close
Close
X
X