2019. augusztus

2019aug24Egész napVillányi országúti mezőnyversenyAUTOCITY-SKODA CYCLING CHALLENGEVillánySzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Kategória Idő
 U17
1 256 Szabó Csongor Szekszárdi SZKE U17 1:55:20
2 261 Nemes Noel Szekszárdi SZKE U17 2:03:34
3 263 Maros András Lotus Cycling Team U17 2:08:17
4 252 Straubinger Balázs szekszárdi kerékpáros S.E. U17 2:09:01
DNF 260 Novák Ádám AUTOCITY SKODA ZENGŐ U17
DNF 264 Czirkos Barnabás ksI SE U17
 Senior férfi II
1 355 Nagy Attila Senior férfi II 1:55:19
2 351 Bauer Attila AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi II 2:05:06
3 354 Kökény Ferenc Senior férfi II 2:30:00
 U19
1 205 Schumann Máté Lotus Cycling Team U19 1:54:47
2 204 Koleszár Olivér U19 1:54:48
3 211 Forró Lajos Szekszárdi SZKE U19 1:54:49
4 208 Csenki Csongor szeleshát Birtok Kecskemét SE U19 1:54:50
5 201 Bagarus Bence Lotus Cycling Team U19 1:55:11
 Master nő
1 482 Lénárd Henrietta AUTOCITY SKODA ZENGŐ Master nő 2:05:25
2 484 Sohár Judit Fittbike SE Amatőr Sportegyesület Master nő 2:08:35
3 486 Vándor Nóra VTE Master nő 2:08:45
 Senior férfi I
1 305 Takács Ferenc AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 1:54:51
2 320 Kraft Ferenc Tibor Fit Boys Senior férfi I 2:00:16
3 315 Björn Ehring Team Taunus-Express Senior férfi I 2:04:53
4 309 Balázs Tibor Szekszárdi SZKE Senior férfi I 2:05:35
5 321 Ferk Zoltán Senior férfi I 2:08:30
6 319 Vitári Csaba 480 Fit Boys Cycling Senior férfi I 2:08:33
7 311 Telek István Senior férfi I 2:09:20
8 303 Lénárd Béla AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 2:13:28
9 317 Szerencsés József k3SE Senior férfi I 2:13:32
10 316 Csoknyai Attila Senior férfi I 2:13:45
11 304 Pigniczki Árpád AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 2:14:28
12 318 Szabó György Sentirec Senior férfi I 2:19:02
13 313 Pápay Géza Peac Asztalitenisz Senior férfi I 2:24:43
 Elit nő
1 451 Jordán Dorka Lotus Cycling Team Elit nő 1:55:11
2 456 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team Elit nő 2:08:22
DNF 453 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team Elit nő
DNF 455 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team Elit nő
DNF 462 Temela Eszter Fehérvár Cycling Team Elit nő
 Master I
1 62 Szél Gábor k3SE Master I 1:50:47
2 78 Krausz Tibor Paks Master I 1:54:48
3 72 Tornyai Miklós Master I 1:54:54
4 53 Szalai Gábor Egyéni Master I 1:54:54
5 80 Máté Tamás epronex-BSS Oil Master I 1:54:57
6 68 Horváth Zoltán Lotus Cycling Club Master I 1:55:00
7 76 Hederics Zoltán Master I 1:55:11
8 79 Szajdan Zsolt zengő SE Master I 2:05:11
9 81 Takács Zoltán fitBike Master I 2:08:28
10 69 Losonczi Laszlo Master I 2:08:45
11 63 Garai Dávid Master I 2:09:04
12 77 Valkay Gábor Master I 2:09:10
13 75 Klovár Tamás Master I 2:12:34
DNF 58 Füredi László AUTOCITY SKODA ZENGŐ Master I
 Master II
1 52 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master II 1:54:48
2 487 Kalocsa Krisztián KTC Master II 1:54:49
3 176 Angyalföldi Richárd epronex-BSS Oil Master II 1:54:59
4 169 Sikari Gábor BVSC Zugló Master II 1:55:02
5 172 Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE Master II 2:00:10
6 173 Knézics Attila k3SE Master II 2:03:43
7 159 Szabó György Autocity Skoda Zengő Team Master II 2:04:53
8 174 Csenki Csaba Szeleshát Birtok Kecskemét SE Master II 2:04:58
9 177 Szalánczy Csaba epronex-BSS Oil Master II 2:05:03
10 179 Bánlaki Zsolt Master II 2:05:17
11 167 Szalai Zoltán Master II 2:05:28
12 163 Béda László Szekszárdi SZKE Master II 2:08:27
13 158 Wunderlich Tamás Fittbike-PJKE Master II 2:08:34
14 168 Orbán Zoltán Master II 2:28:50
15 178 Gimica Ferenc Master II 2:28:50
DNF 175 Nyáryi Gábor OTE Sports Team Master II
 Elit férfi I
1 4 Bodzán Károly autocity Skoda Zengő Team Elit férfi I 1:50:35
2 24 Molnár Gábor BVSC Zugló Elit férfi I 1:50:42
3 29 Szilágyi Tamás Pécsi JKE Bringa Akadémia Elit férfi I 1:50:42
4 15 Mack Márton Szekszárdi SZKE Elit férfi I 1:50:44
5 25 Lippai Marcell Narke Cycling Team Elit férfi I 1:50:45
6 33 Gönczy Gergő Epronex-BSS Oil Elit férfi I 1:50:48
7 19 Schneider Sebestyén Szekszárdi SZKE Elit férfi I 1:51:06
8 5 Istlstekker Zsolt BVSC Zugló Elit férfi I 1:53:32
9 27 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team Elit férfi I 1:54:18
10 34 Antalovics Krisztián ELITE NOVI SAD Elit férfi I 1:54:36
11 31 Sasvári Dániel Narke Cycling Team Elit férfi I 1:54:46
12 18 Balassa Péter AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 1:54:48
13 35 Antalovics Péter ELITE NOVI SAD Elit férfi I 1:55:07
14 30 Balogh András Narke Cycling Team Elit férfi I 1:56:28
15 32 Magyar Dominnik Elit férfi I 2:05:28
16 13 Dani Botond Elit férfi I 2:08:42
DNF 17 Berecz Bence Lotus Cycling Team Elit férfi I
DNF 28 Püspöki Dániel AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I
 Elit férfi II
1 113 Comor Zoltán autocity Skoda Zengő Team Elit férfi II 1:50:46
2 127 Rózsavölgyi Péter fRO Racing Elit férfi II 1:54:23
3 132 Huszti Gábor Elit férfi II 1:54:50
4 103 Czigler Zoltán AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 1:54:50
5 105 Kovács Miklós AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 1:54:51
6 129 Éder Patrik PTKE Elit férfi II 1:54:51
7 130 Sipos Gergely k3SE Elit férfi II 1:54:53
8 133 Oláh Gábor Szingo SE Elit férfi II 2:00:15
9 128 Fónai László Elit férfi II 2:19:02
10 107 Márkus János Fehérvár Cycling Team Elit férfi II 2:27:40
DNF 109 Salamon László Szekszárdi Szabadidős KE Elit férfi II
DNF 120 Pál Balázs Gyula Elit férfi II
DNF 131 DR. Takács Ádám k3SE Elit férfi II
DNF 134 Dóra Milán Elit férfi II

Szervező

Zengő SEzengosport@gmail.com 7694 Hosszúhetény, Ormándi u. 8.

Időpont

2019. augusztus 24. szombat

Helyszín

Villány

Villány

Back to top button
Close
Close
X
X