2019. május

201912máj10:00KiemeltV4 Ladies Series PannonhalmaPannonhalmaSzakág:OrszágútKategória:UCI 1.2

Eredmények

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 56 KIRILLOVA Polina RUS NATIONAL TEAM RUSSIA 2:41:09
2 49 MACHACOVA Jarmila CZE TEAM DUKLA PRAHA 2:41:15
3 7 BRZEZNA Monika POL MAT ATOM DEWELOPER 2:41:29
4 11 WILKOS Katarzyna POL MAT ATOM DEWELOPER 2:43:34
5 55 SYRADOEVA Margarita RUS NATIONAL TEAM RUSSIA 2:43:36
6 8 SOWA Karolina POL MAT ATOM DEWELOPER 2:43:41
7 57 CHERNYCHEVA Galina RUS NATIONAL TEAM RUSSIA 2:43:44
8 51 VAN NECK Melissa CZE TEAM DUKLA PRAHA 2:43:49
9 60 IVANOVA Irina RUS NATIONAL TEAM RUSSIA 2:43:53
10 2 VAS Kata Blanka (*) HUN NATIONAL TEAM HUNGARY 2:44:07
11 9 RYSZ Kaja (*) POL MAT ATOM DEWELOPER 2:44:38
12 3 MATUZ Etelka HUN NATIONAL TEAM HUNGARY 2:44:57
13 14 JANDOVA Veronika CZE WHEEL DIVAS CYCLING TEAM 2:45:24
14 20 DETTMER Lorraine GER UNION RADRENNTEAM PIELACHTAL 2:45:37
15 59 STARODUBOVA Valentina RUS NATIONAL TEAM RUSSIA 2:46:33
16 10 HUMELT Weronika (*) POL MAT ATOM DEWELOPER 2:46:40
17 44 BACIKOVA Alzbeta SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA 2:48:42
12 PIETRZAK Lucja POL MAT ATOM DEWELOPER DNF
13 KLOTZ Sandra GER WHEEL DIVAS CYCLING TEAM DNF
58 VINOGRADOVA Viktoriia RUS NATIONAL TEAM RUSSIA DNF
38 MACHNER Katharina AUT LANDESRADSPORTVERBAND STEIERMARK DNF
6 SCHMIDEL Regina (*) NATIONAL TEAM HUNGARY DNF
45 KADLECOVA Monika SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
41 WINDISCH Veronika AUT LANDESRADSPORTVERBAND STEIERMARK DNF
43 MEDVEDOVA Tereza SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
27 PÉTERI Niké HUN FEHÉRVÁR CYCLING TEAM DNF
47 SVRCKOVA Barbora SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
23 HERMANOVSKA Hana CZE UNION RADRENNTEAM PIELACHTAL DNF
40 HARTL Manuela GER LANDESRADSPORTVERBAND STEIERMARK DNF
39 GRUBER-STADLER Hannah AUT LANDESRADSPORTVERBAND STEIERMARK DNF
19 BERGER-SCHAUER Tina AUT UNION RADRENNTEAM PIELACHTAL DNF
29 TEMELA Eszter HUN FEHÉRVÁR CYCLING TEAM DNF
50 KOHOUTKOVA Kateřina CZE TEAM DUKLA PRAHA DNF
31 HONOS Csenge (*) HUN KSI MIX DNF
1 HAFFNER Kata HUN NATIONAL TEAM HUNGARY DNF
4 KOVÁCS Petra (*) HUN NATIONAL TEAM HUNGARY DNF
15 SCHOENEMEYER Lotta (*) GER WHEEL DIVAS CYCLING TEAM DNF
16 TRCKOVA Daniela (*) CZE WHEEL DIVAS CYCLING TEAM DNF
17 JANECK Maria GER WHEEL DIVAS CYCLING TEAM DNF
21 GÖTZINGER Elisa AUT UNION RADRENNTEAM PIELACHTAL DNF
22 STREICHER Hannah AUT UNION RADRENNTEAM PIELACHTAL DNF
25 HIDEG Nóra Zsuzsanna HUN FEHÉRVÁR CYCLING TEAM DNF
26 KAPOTT Szonja HUN FEHÉRVÁR CYCLING TEAM DNF
32 LÁSZLÓ Tamara (*) HUN KSI MIX DNF
33 KOVÁCS Vivien (*) HUN KSI MIX DNF
34 BORISSZA Johanna Kitti (*) HUN KSI MIX DNF
46 HUHASOVA Zuzana SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
48 DEBNAROVA Laura SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
52 CETKOVSKA Ema CZE TEAM DUKLA PRAHA DNF
54 BAJGEROVA Nikola CZE TEAM DUKLA PRAHA DNF

Szervező

MERSEmozgasegeszsegrekreacio@gmail.com 2040 Budaörs, Fagyöngy u. 1.

Időpont

2019. május 12. vasárnap

Helyszín

Pannonhalma

Back to top button
Close
Close
X
X