2019. július

2019júl13Egész napBORSOD MTB BAJNOKA 20194. FUTAM MISKOLC - GÖRÖMBÖLYMiskolc - GörömbölySzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

U7 fiú (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 85 Nagy Nándor DVTK-Freeriderz Miskolc 1:04.53
2 94 Mády Áron Miskolc 1:13.76 0’09.23″
3 86 Feledy Zoltán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 1:15.57 0’11.04″
4 96 Zagyvai Hunor Miskolc 1:25.18 0’20.65″
5 88 Girus Bence Hajdúnánás 1:37.17 0’32.64″
6 87 Molnár Máté HOTE SE Miskolc-Görömböly 1:47.33 0’42.81″
7 91 Balázs Dénes Miskolc-Görömböly 1:47.67 0’43.14″
U7 lány (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 89 Kovács Bíborka Miskolc 1:22.32
2 93 Csorba Hermina Léna Bükkszentkereszt 1:27.37 0’05.06″
3 90 Horváth Dóra Miskolc-Görömböly 1:52.86 0’30.55″
U9 fiú (2011-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 78 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 7:26.11
2 74 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 8:34.20 1’08.10″
3 73 Mezei Benedek Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 8:38.57 1’12.47″
4 77 Juhász Ákos HOTE SE Miskolc 9:04.47 1’38.37″
5 76 Polonkai Marcell nincs Sajóörös 9:22.16 1’56.05″
6 75 Girus Gergő nincs Hajdúnánás 10:18.23 2’52.13″
U9 lány (2011-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 83 Töreczki Zita Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 3:58.52
2 82 Trám Noémi Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:03.94 0’05.42″
3 79 Kiss-Kulcsár Marietta Tiszaújváros 4:26.22 0’27.70″
4 81 Feledy Eszter Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:29.64 0’31.13″
5 84 Tóth Blanka Miskolc 5:14.64 1’16.12″
6 80 Juhász Zoé Anna Tiszalúc 5:25.07 1’26.56″
U11 fiú (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 61 Leányvári Benjámin DVTK-Freeriderz Miskolc 9:43.05
2 63 Feledy Bence Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 10:06.96 0’23.92″
3 65 Galuska Márk Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 10:39.98 0’56.93″
4 60 Nagy Marcell DVTK-Freeriderz Miskolc 11:58.79 2’15.74″
5 66 Töreczki Barna Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 12:28.69 2’45.65″
6 64 Kovács Zsombor Miskolc 13:22.31 3’39.26″
U11 lány (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 70 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 7:26.88
2 68 Molnár Fanni HOTE SE Miskolc 8:11.59 0’44.72″
3 69 Lasánszki Sára Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 8:15.56 0’48.69″
4 71 Szolnoki Nóra Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 8:18.39 0’51.51″
5 67 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna Tiszaújváros 8:53.12 1’26.25″
6 72 Tóth Zsófia Miskolc 8:53.62 1’26.74″
U13 fiú (2007-2008)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 50 Leányvári Áron DVTK-Freeriderz Miskolc 9:43.21
U13 lány (2007-2008)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 54 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team Budapest 6:50.82
2 56 Nagy Csenge Team 3k KAZINCBARCIKA 6:57.16 0’06.33″
3 52 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 7:17.95 0’27.13″
4 53 Csikász Panni Kazincbarcika 8:31.88 1’41.05″
U15 fiú (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 49 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team Budapest 14:33.39
2 47 Csorba Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:06.66 0’33.26″
3 46 Király Zétény Team3K Varbó 15:30.97 0’57.58″
4 48 Magyar Botond Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:45.84 1’12.45″
5 55 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team Budapest 17:27.69 2’54.30″
6 45 Juhász Zoltán BHE Tiszalúc 24:04.99 9’31.60″
U15 lány (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 97 Torkos Zsuzsanna Miskolc 33:41.97
U17 fiú (2003-2004)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 43 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team Budapest 42:12.90
2 44 Pakot Andrást Gusztáv Kőbánya Cycling Team Budapest 42:50.61 0’37.71″
3 41 Szarka Regő Ózdi Kerékpáros Egyesület Novaj 45:42.07 3’29.17″
4 40 Cservák Zalán team3K Encs 45:42.28 3’29.38″
5 42 Tamás Bence DVTK-Freeriderz Miskolc 1:01:43.85 19’30.95″
Felnőtt női (2004 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 39 Palágyi Alexandra Miskolc 37:01.66
2 38 Ullik Anett Miskolc 43:10.28 6’08.62″
Senior férfi (1969 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 18 Boros Gyula Miskolc 43:00.77
2 34 Gönczi Attila DVTK-Freeriderz Miskolc 43:58.90 0’58.13″
3 35 Tamás Tibor DVTK-Freeriderz Miskolc 46:33.41 3’32.64″
4 36 Polonkai László HOTE SE Miskolc 59:07.97 16’07.21″
5 17 Jobbágy András KAZINCBARCIKA 1:00:11.75 17’10.99″
Felnőtt férfi (1980-2002)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 7 Takács-Valent Márk Pilis Cross Country Club Bükkszentkereszt 1:01:56.09
2 1 Molnár Péter HOTE SE Miskolc 1:02:47.35 0’51.27″
3 2 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 1:05:42.14 3’46.05″
4 3 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 1:05:51.91 3’55.82″
5 5 Magicz Dávid HOTE SE Mezőkövesd 1:06:49.14 4’53.06″
6 6 Lórencz Péter Ózdi kerékpáros egyesület Miskolc 1:06:54.84 4’58.75″
7 8 Takács-Valent Máté Pilis Cross Country Club Bükkszentkereszt 1:10:11.74 8’15.66″
8 14 Csontó Ádám BTS SE Miskolc 1:12:51.07 10’54.99″
9 12 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 1:13:56.89 12’00.80″
10 10 Csikász Gergely Budapest 1:13:48.84 -1 lap
11 15 Fodor Dávid Ózdi Kerékpáros Egyesület Borsodnádasd 1:02:23.34 -2 laps
12 4 Gubancsik Péter ZKSE Miskolc 1:02:25.23 -2 laps
DNF 11 Pázmándi Péter HOTE SE Miskolc
Master férfi (1970-1979)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 24 Sárosi Endre Superior MTB Team Nyiregyhaza 53:50.50
2 32 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team Budapest IX. kerület 54:24.13 0’33.63″
3 21 Molnár György HOTE SE Miskolc-Görömböly 58:58.33 5’07.82″
4 33 Kelemen Attila KKB Kisvárda 59:53.72 6’03.22″
5 26 Juhász Zoltán HOTE SE Miskolc 1:00:36.89 6’46.38″
6 19 Magyar Károly Cycling People Bükkszentkereszt 1:01:12.21 7’21.70″
7 23 Horváth Máté Miskolc Miskolc 1:01:42.01 7’51.51″
8 28 Pap Zsolt Mezőkövesd 1:03:58.16 10’07.66″
9 30 Kovács Tibor Ózdi Kerékpáros Egyesület Eger 54:36.09 -1 lap
10 16 Cserpák Péter HOTE SE Miskolc 54:50.03 -1 lap
11 31 Girus Miklós nincs Hajdúnánás 56:16.49 -1 lap
12 29 Feledy Péter Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 1:01:11.57 -1 lap
DNF 22 Kiss László Miskolc

Olvasd tovább

Versenykiírás

A verseny az MKSZ szabályainak, illetve jelen versenykiírásnak megfelelően kerül lebonyolításra.

A verseny nyílt, így azon kortól, nemtől és lakhelytől függetlenül mindenki elindulhat, aki aláírásával tudomásul veszi a jelen versenyszabályzatot! Borsod MTB Bajnoka 2018 címét versenybe szállók kérjük, hogy lakcímigazoló kártyájukat hozzák magukkal, mert a regisztrációnál bemutatása kötelező! 

Verseny szervezője:

HOTE SE

Verseny időpontja:

2019. július 13. szombat, 9:00 óra

Verseny helyszíne (versenyközpont, versenyiroda, nevezés):

Miskolc-Görömböly (Pincesor) Grál Pince

Tervezett pálya adatai:

Hossz: 4,1 km (kis pálya: 1200m)

Szintemelkedés: 96 m

Talaj: sóderes, földes, agyagos, füves, kemény és puha talaj váltakozik.

Kategóriák, tervezett körszámok, rajtidők, eredményhirdetés:

RAJT IDŐ KATEGÓRIA VÁRHATÓ KÖRSZÁM VERSENY IDŐ EREDMÉNYHIRDETÉS
1. RAJT (mini pálya – 400m) 
10:00  U7 Fiú (2013 és utána szül.) 1 0:05-0:10 10:20
10:00  U7 Lány (2013 és utána szül.) 1 0:05-0:10 10:20
2. RAJT (kis pálya – 1200m) 
10:30 U9 Fiú (2011-2012) 2 0:10-0:15 14:30
10:30 U9 Lány (2011-2012) 1 0:05-0:10 14:30
3. RAJT (kis pálya – 1200m) 
10:45 U11 Fiú (2009-2010) 3 0:15-0:20 14:30
10:45 U11 Lány (2009-2010) 2 0:15-0:20 14:30
10:45 U13 Fiú (2007-2008) 3 0:15-0:20 14:30
10:45 U13 Lány (2007-2008) 2 0:15-0:20 14:30
4. RAJT (nagy pálya – 3,4km) 
11:15 U15 Fiú (2005-2006) 2 0:35-0:45 14:30
11:15 U15 Lány (2005-2006) 1 0:25-0:35 14:30
11:15 U17 Fiú  (2003-2004) 3 0:35-0:45 14:30
11:15 Senior Férfi (1969 és előtte) 3 0:45-1:00 14:30
11:15 Felnőtt Női (2004 és előtte) 3 0:45-1:00 14:30
5. RAJT (nagy pálya – 3,4km) 
12:30 Master Férfi (1970-1979) 5 0:50-1:15 14:30
12:30 Felnőtt Férfi (1980-2002) 5 0:50-1:15 14:30

A várható körszámok a verseny előtti technikai értekezleten válnak véglegessé. Eső esetén a pálya hossza rövidítésre kerül vagy a körszámot csökkentik a szervezők!

Fejvédő használata a verseny folyamán és a pályabejárás során is kötelező!

Pályabejárás a verseny napján:

Nagy pályán 8:00-11:00-ig

Kis pályán 8:00-9:30-ig

Nevezés:

Helyszíni nevezés a verseny napján 8:45-9:45-ig

Előnevezés:  

Fontos változás az előnevezésben!

Az idei évtől az előnevezés csak is az előnevezési díj befizetésével válik érvényessé, amelyet a rendező számlájára kell átutalni.

Regisztrációs határidő: 2019. július 07. 24:00 óra!

Nevezési díj beérkezésének határideje: 2019. július 09. 12:00 óra! 

Kérnénk mindenkit, hogy a gördülékenyebb nevezést segítve a nevezési oldalra kattintva a  szükséges adatok és a nevezési feltételek elfogadásával nevezzen elő.

Nevezési díjak:

NEVEZÉSI DÍJAK 2019.
KATEGÓRIA ELŐNEVEZÉS HELYSZÍNI NEVEZÉS
U7 500 Ft 1 500 Ft
U9 2 000 Ft 3 000 Ft
U11 2 000 Ft 3 000 Ft
U13 2 000 Ft 3 000 Ft
U15 2 000 Ft 3 000 Ft
U17 2 000 Ft 3 000 Ft
Felnőtt 3 500 Ft 5 000 Ft
Master 3 500 Ft 5 000 Ft
Senior 3 500 Ft 5 000 Ft

Utalási adatok:

Számlatulajdonos: HOTE Sport Egyesület

Számlaszám: 10400690-06901985

Számlavezető bank: K&H Bank

A közleménybe kérjük beírni a versenyző nevét és klubját valamint azt, hogy BMTBB Görömböly!

Parkolás autóval:

Aki teheti, kérjünk, hogy lehetőleg kerékpárral érkezzen a versenyre, aki autóval jön az a pincesor táblától kezdve parkolhat a köves út mentén. Aki 9 óráig megérkezik a helyszínre, az alsó soron a versenyközpont közvetlen közelében is lesz parkolási lehetőség!

Díjazás:

Minden kategória első három helyezettje érem és tárgyjutalomban részesül.

A versenyen az MKSZ szabályai érvényesek.
Egyéb szabályok: a versenyen minden résztvevő saját felelősségére vesz részt.

A verseny után babgulyás party mindenkinek!

Főszervező elérhetőségei:

Főszervező: Molnár György

Mobil: +36 30 629 2390

E-mail: gyorgy.molnar@jafholz.hu

Szervező

HOTE Sportegyesülethello@hotesport.hu 3534 Miskolc, Gagarin u. 10.

Időpont

2019. július 13. szombat

Helyszín

Miskolc - Görömböly

3516 Miskolc, Görömbölyi pincesor

Back to top button
Close
Close
X
X