2019. április

2019ápr1410:0023:00Stop Cukrászda IdőfutamBajna - FocipályaSzakág:OrszágútKategória:SzabadidősSorozat:AKESZ Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Idő
Férfi MTB2
1 26 Magyarcsik Benjámin MTB2
Férfi MTB3
1 52 Zábráczki Zoltán MTB3 25:21.4
Férfi MTB4
1 10 Dukony ZSolt MTB4 29:18.6
WU15
1 377 Csőgör Brigitta WU15 34:13.3
2 18 Lepold Anna Green Riders WU15 34:37.1
3 27 Szabó Gréta BUI SZSE WU15 35:13.1
4 66 Horváth Jázmin Vivien SZKSE WU15 36:05.3
5 21 Pohner Gréta BUI SZSE WU15 37:52.9
U13
1 22 Péter Lichtenberger Ábris K3SE U13 28:56.6
2 54 Balaskó Milán Ádám Szenyor kerékpáros szse U13 29:35.9
3 65 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros SZSE U13 32:45.3
4 2 Moós Bercel BUI SZSE U13 33:03.6
5 39 Bognár Balázs BUI SZSE U13 33:14.8
6 67 Lencse Máté Senior SZKSE U13 33:39.0
7 56 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. U13 39:01.6
8 1 Kálmánchey Bulcsú U13
U15
1 31 Varga Kristóf HungaroFondo U15 24:57.5
2 60 Maros András Lotus Cycling Team U15 27:13.0
3 64 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros SZSE U15 27:31.5
4 69 Gangl Bence SZKSE U15 28:23.9
5 23 Mance Imre HungaroFondo U15 30:11.2
6 47 Lernyei Samu HungaroFondo U15 30:22.7
7 61 Szántó Péter Lotus Cycling Team U15 30:57.5
8 33 Biró Levente BUI SZSE U15 31:28.9
9 49 Bognár Marcell HungaroFondo U15 32:20.9
10 25 Szabó Balázs BUI SZSE U15 33:34.9
11 43 Ifj.Papp Mihály Brigetio KSE U15 37:38.7
12 17 Józsa András Green Riders U15
Senior3
1 29 Gál István Jószef Kerékpársport2000 SE Senior3 27:10.3
WU17
1 28 Fischer Fanni Hungaro Fondo WU17 27:43.2
2 35 Németh Bettina Tímea TEAM SunVelo SE WU17 30:33.1
3 58 Fedor Maja WU17 31:38.6
WSenior
1 32 Dr. Budai Péterné WSenior 27:07.5
2 24 Budai Katalin BTS WSenior 28:33.6
3 55 Ducza Valéria TREK SE WSenior 29:40.4
4 44 Tehelová Zuzana Brigetio KSE WSenior 35:27.9
U17
1 14 Tóth-Kurucz Áron EKKE TEAM U17 23:11.4
2 45 Krekács Barna HungaroFondo U17 24:16.7
3 19 Lepold Zoltán Green Riders U17 24:46.3
4 63 Farkas Máté Szenyor Kerékpáros SZSE U17 26:03.2
5 71 BUDAHÁZI BENCE Postás Sport Egyesület U17 27:19.7
6 68 Palik Márk SZKSE U17 27:26.6
7 70 Sipeki Benedek SZKSE U17 28:26.3
8 38 Gulyás Szilveszter U17 29:52.4
9 59 Molnár Levente Kőszegi Triatlon és Úszó Klub U17
Senior2
1 3 Benedek István Senior2 25:08.7
2 40 Huszár Lászlo SAC-Karbona Senior2 25:19.4
3 51 Kívés István SZoESE Senior2 25:28.2
4 34 Labancz István Senior2 26:00.7
5 15 Adorján András Senior2 26:35.2
6 30 Papp Zoltán Salgótarjáni AC Senior2 27:17.1
7 4 Bartos György Senior2 28:38.4
8 16 Nagy Imre Szingo Se Senior2 29:44.6
9 36 Nyitray László Polythlon ETK Senior2 30:20.4
10 46 Csintalan Miklós Brigetio KSE Senior2 31:05.8
11 48 Steierlein Péter Pavé Cycling Academy Senior2 31:35.1
12 20 Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM Senior2 32:10.3
13 41 Leányvári József Brigetio KSE Senior2 32:19.4
14 9 Takács László Szenyor Kerékpáros SZSE Senior2 32:22.1
15 53 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. Senior2 32:33.4
16 37 Benkő István STUBERS BIKE TEAM Senior2 32:47.9
WMaster
1 283 Varga Tímea ASE Kerékpár WMaster 42:22.4
2 359 Benczés Krisztina WMaster 43:10.0
3 389 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team WMaster 44:52.9
4 200 Ábel Melinda WMaster 45:36.6
5 325 Lénárd Henrietta Autocity Skoda Zengő WMaster 47:47.8
6 199 Ábel Melinda WMaster
7 400 Román Szilvia Green Riders WMaster
WU19
1 316 Jordán Dorka Lotus Cycling Team WU19 45:07.4
2 201 Bali Sára Salgótarjáni HKE WU19 45:08.0
WElit
1 261 Weinhardt Anna GYTSE WElit 39:28.2
2 326 Matuz Etelka FTC WElit 40:18.5
3 365 Marton Orsolya Ferencvárosi Torna Club WElit 41:22.6
4 369 Hajnal Adrienn Ferencvárosi Torna Club WElit 41:28.1
5 334 Mészáros Alexandra Éva Brigetio KSE WElit 43:19.5
6 284 Kovács Kinga Újpesti Torna Egylet WElit 44:26.0
7 340 Fail Boglárka Brigetio KSE WElit 44:50.9
8 363 Horváth Gréta ASE Kerékpár WElit 45:06.9
9 376 Seres Judit Bringa Barátok WElit 49:08.8
Senior1
1 395 Balogh Lajos Sólyom Team SE Senior1 33:58.9
2 211 Bakos András Bakony Bike K.E. Senior1 37:14.9
3 270 Nagy Tibor Helo Velo Senior1 37:47.4
4 255 György Zsolt Mátra Biker SC Senior1 38:12.4
5 355 Takács Péter Mazsola KSE Senior1 39:03.5
6 358 DR BALSAI TAMÁS velocittá Senior1 39:11.8
7 366 Kauker Attila Senior1 40:18.1
8 281 Török László Magic Bike Senior1 40:45.8
9 212 Gall Anthony Bakony Bike K.E. Senior1 40:47.6
10 258 Kiss Zoltán SKSC Senior1 41:01.0
11 205 Reé Balázs Biondo Bike Club Senior1 41:03.7
12 357 Dér Zsolt Saxum KSC Senior1 41:26.6
13 373 Babos Tibor Szerpentin KE Senior1 41:49.1
14 216 Pichner József VKE-Nelson Pepperl +Fuchs MTB Team Senior1 42:05.0
15 371 Tóth Kálmán Senior1 42:30.3
16 370 Csizmadia Zoltán Senior1 42:50.3
17 226 Fagyas László Green Riders Senior1 43:08.6
18 330 Héregi Péter Brigetio KSE Senior1 44:03.8
19 324 Lénárd Béla Autocity Skoda Zengő Senior1 46:58.3
20 215 Csoknyai Attila Senior1 49:02.0
21 364 Pirityi István Senior1 50:00.8
22 362 Dusa Gábor Senior1 50:37.8
23 223 Ostoróczki Ferenc Senior1 51:17.8
24 259 Parragh Gábor Polythlon ETK Senior1 54:09.2
U19
1 315 Rukchon Koychuen Lotus Cycling Team U19 38:11.4
2 321 Bagarus Bence Lotus Cycling Team U19 38:38.2
3 314 Meglécz Ádám HungaroFondo U19 41:07.7
4 313 Meglécz Máté HungaroFondo U19 42:30.1
Master
1 271 Petró Károly ASE Kerékpár Master 35:32.8
2 282 Molnár Tamás ASE Kerékpár Master 35:43.8
3 272 Nagy Bulcsú Szerpentin K.E. Master 36:01.4
4 391 Rákóczi Viktor Fehérvár Cycling Team Master 36:06.4
5 382 Antal Attila MERIDA CST Road Team Master 36:14.3
6 381 Szász Attila Zalaszám Informatika Master 36:19.3
7 312 Dányi Pál Csőváz KSE Master 36:51.8
8 368 Nagy László FaTe Master 37:01.4
9 208 Albert Gergely Sólyom Team SE Master 37:48.2
10 351 Hubert Ferenc GFR Supersonic Master 38:15.9
11 311 Majtán Miklós Csőváz KSE Master 38:26.4
12 393 Fodor Tamás Gyömrő Városi Sport Klub Master 38:27.1
13 320 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team Master 38:41.8
14 390 Fejes Mihály Green Riders Master 39:10.7
15 219 Horváth Attila Nimfas Corporation Team Master 39:24.2
16 387 Csikós-Nagy Zsolt Dunaújvárosi Bringások Master 39:30.2
17 222 Kapornai József Biondo Bike Club Master 39:58.9
18 220 Nagy Tibor gruppetto Master 40:33.2
19 386 Fagyas Zsolt Green Riders Master 40:44.2
20 257 Stodulka Péter Master 40:44.5
21 323 dr. Kormosói Laszlo Master 40:45.6
22 328 Hricz András Sólyom Team SE Master 40:58.0
23 209 Pintér József Csőváz KSE Master 41:30.6
24 268 Kalocsa Attila Master 41:57.1
25 266 Somogyi László Miskolci Road Cycling Club Egyesület Master 41:57.5
26 225 Lévai Lóránt Sólyom Team SE Master 42:05.9
27 394 Mihály Tamás ASE Kerékpár Master 42:07.3
28 352 Solti Ferenc Master 42:09.8
29 346 Kósa Csaba Blue Scorpions Master 42:11.1
30 372 Soltész Csaba Master 43:02.3
31 379 Minczér Árpád Master 43:05.3
32 385 Pogonyi Tibor Master 43:21.2
33 213 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. Master 43:40.3
34 274 Váradi Krisztián KB Autoteam SE Master 43:49.5
35 392 Lepold Zoltán Green Riders Master 43:57.1
36 354 Pap László Master 44:04.0
37 278 Iván Attila Master 44:23.8
38 279 Nagy József Master 44:24.0
39 217 Kovács Lajos TEAM SunVelo SE Master 44:33.3
40 276 Šebák Pavol 3Klub Šamorín Master 45:52.1
41 345 Graszl János Tk Triatlon Dvory nad Žitavou Master 45:52.2
42 13 Csőgör Péter Master 46:05.3
43 384 Katona Csaba Master 47:29.9
44 329 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók – KTOF Master 50:24.8
45 262 Kiss Attila Master 53:05.8
46 350 Kormos Csaba Master 53:16.2
47 265 Császár Attila Merceds-Benz Gyár MKSE Master 54:00.6
48 202 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE Master
49 204 Nagy Péter Salgótarjáni HKE Master
50 339 Papp Mihály Brigetio KSE Master
51 367 Dvonč Miroslav Master
Elit1
1 361 Kuba Ronald Brigetio KSE Elit1 32:21.7
2 280 Padyšák Matúš OSMOS Cycling Elit1 34:56.9
3 269 Jánoki Ádám Brigetio KSE Elit1 35:13.2
4 378 András Vince Green Riders Elit1 35:58.1
5 264 Durucz Miklós Epronex-BSS Oil Elit1 36:52.8
6 267 Felipe Gaston Miranda Miskolci Road Cycling Club Egyesület Elit1 36:56.4
7 349 Sándor Tamás Lotus cyclo Team Elit1 37:10.1
8 360 Bodzán Károly AutóCity Skoda Zengő Elit1 37:45.7
9 341 Madarász Áron Brigetio KSE Elit1 38:00.8
10 221 Hosszú Dániel Mazsola KSE Elit1 38:17.7
11 263 Golasz Krisztián Brigetio KSE Elit1 38:30.1
12 317 Berecz Bence Lotus Cycling Team Elit1 38:36.2
13 273 Lipkovics Bence Szerpentin K.E. Elit1 39:13.0
14 203 Kovács Dávid Salgótarjáni HKE Elit1 39:53.8
15 331 Ifj.Héregi Péter Brigetio KSE Elit1 42:04.3
16 335 Skuba Ákos Brigetio KSE Elit1 43:29.7
17 397 Kiss Krisztián Győri Triatlon Sportegyesület Elit1 43:59.3
18 181 Jánoki Ádám Brigetio KSE Elit1
19 396 Orlóczki Dávid Green Riders Elit1
Elit2
1 214 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. Elit2 34:17.3
2 275 Nagy Tomáš OSMOS Cycling Elit2 34:48.4
3 383 Tóth Norbert SAXUM KSC Elit2 35:00.8
4 347 Bokor Attila Sólyom Team SE Elit2 35:50.5
5 353 Hermann Róbert Elit2 36:53.5
6 218 Tóth Gábor Salgótarjáni AC Elit2 37:06.7
7 337 Dékány Tamás Mihály Brigetio KSE Elit2 38:07.1
8 277 Monostori Ákos Szerpentin K.E. Elit2 38:23.3
9 380 Mészáros Szabolcs Elit2 39:22.3
10 254 Balaskó Milán Szenyor Kerékpáros SZSE Elit2 39:52.2
11 338 Zádori Sándor Brigetio KSE Elit2 40:16.5
12 285 Simon Gergely Győri Triatlon Sportegyesület Elit2 40:29.1
13 388 Sarankó Gergely Elit2 41:18.2
14 260 Vachtler Péter GYTSE Elit2 41:51.9
15 399 Hatvani Róbert Sólyom Team SE Elit2 42:36.0
16 310 Benkő Gábor Csőváz KSE Elit2 42:38.6
17 227 Cseke Zoltán Elit2 42:54.9
18 336 Gregor Zoltán Brigetio KSE Elit2 43:53.0
19 398 Bujtár Róbert Elit2 44:50.0
20 375 Rózsa Péter MediConcept – Previfitt SE Elit2 45:45.0
21 206 Hessl István Csőváz KSE Elit2 49:56.1
22 224 Braun Ferenc Elit2
23 374 Halász Krisztián DVTK-Freeriderz Elit2
Abszolút
Férfi rövidtáv
1 14 Tóth-Kurucz Áron EKKE TEAM U17 23:11.4
2 45 Krekács Barna HungaroFondo U17 24:16.7
3 19 Lepold Zoltán Green Riders U17 24:46.3
4 31 Varga Kristóf HungaroFondo U15 24:57.5
5 3 Benedek István Senior2 25:08.7
6 40 Huszár Lászlo SAC-Karbona Senior2 25:19.4
7 52 Zábráczki Zoltán MTB3 25:21.4
8 51 Kívés István SZoESE Senior2 25:28.2
9 34 Labancz István Senior2 26:00.7
10 63 Farkas Máté Szenyor Kerékpáros SZSE U17 26:03.2
11 15 Adorján András Senior2 26:35.2
12 29 Gál István Jószef Kerékpársport2000 SE Senior3 27:10.3
13 60 Maros András Lotus Cycling Team U15 27:13.0
14 30 Papp Zoltán Salgótarjáni AC Senior2 27:17.1
15 71 BUDAHÁZI BENCE Postás Sport Egyesület U17 27:19.7
16 68 Palik Márk SZKSE U17 27:26.6
17 64 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros SZSE U15 27:31.5
18 69 Gangl Bence SZKSE U15 28:23.9
19 70 Sipeki Benedek SZKSE U17 28:26.3
20 4 Bartos György Senior2 28:38.4
21 22 Péter Lichtenberger Ábris K3SE U13 28:56.6
22 10 Dukony ZSolt MTB4 29:18.6
23 54 Balaskó Milán Ádám Szenyor kerékpáros szse U13 29:35.9
24 16 Nagy Imre Szingo Se Senior2 29:44.6
25 38 Gulyás Szilveszter U17 29:52.4
26 23 Mance Imre HungaroFondo U15 30:11.2
27 36 Nyitray László Polythlon ETK Senior2 30:20.4
28 47 Lernyei Samu HungaroFondo U15 30:22.7
29 61 Szántó Péter Lotus Cycling Team U15 30:57.5
30 46 Csintalan Miklós Brigetio KSE Senior2 31:05.8
31 33 Biró Levente BUI SZSE U15 31:28.9
32 48 Steierlein Péter Pavé Cycling Academy Senior2 31:35.1
33 20 Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM Senior2 32:10.3
34 41 Leányvári József Brigetio KSE Senior2 32:19.4
35 49 Bognár Marcell HungaroFondo U15 32:20.9
36 9 Takács László Szenyor Kerékpáros SZSE Senior2 32:22.1
37 53 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. Senior2 32:33.4
38 65 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros SZSE U13 32:45.3
39 37 Benkő István STUBERS BIKE TEAM Senior2 32:47.9
40 2 Moós Bercel BUI SZSE U13 33:03.6
41 39 Bognár Balázs BUI SZSE U13 33:14.8
42 25 Szabó Balázs BUI SZSE U15 33:34.9
43 67 Lencse Máté Senior SZKSE U13 33:39.0
44 43 Ifj.Papp Mihály Brigetio KSE U15 37:38.7
45 56 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. U13 39:01.6
Férfi hosszútáv
1 361 Kuba Ronald Brigetio KSE Elit1 32:21.7
2 395 Balogh Lajos Sólyom Team SE Senior1 33:58.9
3 214 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. Elit2 34:17.3
4 275 Nagy Tomáš OSMOS Cycling Elit2 34:48.4
5 280 Padyšák Matúš OSMOS Cycling Elit1 34:56.9
6 383 Tóth Norbert SAXUM KSC Elit2 35:00.8
7 269 Jánoki Ádám Brigetio KSE Elit1 35:13.2
8 271 Petró Károly ASE Kerékpár Master 35:32.8
9 282 Molnár Tamás ASE Kerékpár Master 35:43.8
10 347 Bokor Attila Sólyom Team SE Elit2 35:50.5
11 378 András Vince Green Riders Elit1 35:58.1
12 272 Nagy Bulcsú Szerpentin K.E. Master 36:01.4
13 391 Rákóczi Viktor Fehérvár Cycling Team Master 36:06.4
14 382 Antal Attila MERIDA CST Road Team Master 36:14.3
15 381 Szász Attila Zalaszám Informatika Master 36:19.3
16 312 Dányi Pál Csőváz KSE Master 36:51.8
17 264 Durucz Miklós Epronex-BSS Oil Elit1 36:52.8
18 353 Hermann Róbert Elit2 36:53.5
19 267 Felipe Gaston Miranda Miskolci Road Cycling Club Egyesület Elit1 36:56.4
20 368 Nagy László FaTe Master 37:01.4
21 218 Tóth Gábor Salgótarjáni AC Elit2 37:06.7
22 349 Sándor Tamás Lotus cyclo Team Elit1 37:10.1
23 211 Bakos András Bakony Bike K.E. Senior1 37:14.9
24 360 Bodzán Károly AutóCity Skoda Zengő Elit1 37:45.7
25 270 Nagy Tibor Helo Velo Senior1 37:47.4
26 208 Albert Gergely Sólyom Team SE Master 37:48.2
27 341 Madarász Áron Brigetio KSE Elit1 38:00.8
28 337 Dékány Tamás Mihály Brigetio KSE Elit2 38:07.1
29 315 Rukchon Koychuen Lotus Cycling Team U19 38:11.4
30 255 György Zsolt Mátra Biker SC Senior1 38:12.4
31 351 Hubert Ferenc GFR Supersonic Master 38:15.9
32 221 Hosszú Dániel Mazsola KSE Elit1 38:17.7
33 277 Monostori Ákos Szerpentin K.E. Elit2 38:23.3
34 311 Majtán Miklós Csőváz KSE Master 38:26.4
35 393 Fodor Tamás Gyömrő Városi Sport Klub Master 38:27.1
36 263 Golasz Krisztián Brigetio KSE Elit1 38:30.1
37 317 Berecz Bence Lotus Cycling Team Elit1 38:36.2
38 321 Bagarus Bence Lotus Cycling Team U19 38:38.2
39 320 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team Master 38:41.8
40 355 Takács Péter Mazsola KSE Senior1 39:03.5
41 390 Fejes Mihály Green Riders Master 39:10.7
42 358 DR BALSAI TAMÁS velocittá Senior1 39:11.8
43 273 Lipkovics Bence Szerpentin K.E. Elit1 39:13.0
44 380 Mészáros Szabolcs Elit2 39:22.3
45 219 Horváth Attila Nimfas Corporation Team Master 39:24.2
46 387 Csikós-Nagy Zsolt Dunaújvárosi Bringások Master 39:30.2
47 254 Balaskó Milán Szenyor Kerékpáros SZSE Elit2 39:52.2
48 203 Kovács Dávid Salgótarjáni HKE Elit1 39:53.8
49 222 Kapornai József Biondo Bike Club Master 39:58.9
50 338 Zádori Sándor Brigetio KSE Elit2 40:16.5
51 366 Kauker Attila Senior1 40:18.1
52 285 Simon Gergely Győri Triatlon Sportegyesület Elit2 40:29.1
53 220 Nagy Tibor gruppetto Master 40:33.2
54 386 Fagyas Zsolt Green Riders Master 40:44.2
55 257 Stodulka Péter Master 40:44.5
56 323 dr. Kormosói Laszlo Master 40:45.6
57 281 Török László Magic Bike Senior1 40:45.8
58 212 Gall Anthony Bakony Bike K.E. Senior1 40:47.6
59 328 Hricz András Sólyom Team SE Master 40:58.0
60 258 Kiss Zoltán SKSC Senior1 41:01.0
61 205 Reé Balázs Biondo Bike Club Senior1 41:03.7
62 314 Meglécz Ádám HungaroFondo U19 41:07.7
63 388 Sarankó Gergely Elit2 41:18.2
64 357 Dér Zsolt Saxum KSC Senior1 41:26.6
65 209 Pintér József Csőváz KSE Master 41:30.6
66 373 Babos Tibor Szerpentin KE Senior1 41:49.1
67 260 Vachtler Péter GYTSE Elit2 41:51.9
68 268 Kalocsa Attila Master 41:57.1
69 266 Somogyi László Miskolci Road Cycling Club Egyesület Master 41:57.5
70 331 Ifj.Héregi Péter Brigetio KSE Elit1 42:04.3
71 216 Pichner József VKE-Nelson Pepperl +Fuchs MTB Team Senior1 42:05.0
72 225 Lévai Lóránt Sólyom Team SE Master 42:05.9
73 394 Mihály Tamás ASE Kerékpár Master 42:07.3
74 352 Solti Ferenc Master 42:09.8
75 346 Kósa Csaba Blue Scorpions Master 42:11.1
76 313 Meglécz Máté HungaroFondo U19 42:30.1
77 371 Tóth Kálmán Senior1 42:30.3
78 399 Hatvani Róbert Sólyom Team SE Elit2 42:36.0
79 310 Benkő Gábor Csőváz KSE Elit2 42:38.6
80 370 Csizmadia Zoltán Senior1 42:50.3
81 227 Cseke Zoltán Elit2 42:54.9
82 372 Soltész Csaba Master 43:02.3
83 379 Minczér Árpád Master 43:05.3
84 226 Fagyas László Green Riders Senior1 43:08.6
85 385 Pogonyi Tibor Master 43:21.2
86 335 Skuba Ákos Brigetio KSE Elit1 43:29.7
87 213 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. Master 43:40.3
88 274 Váradi Krisztián KB Autoteam SE Master 43:49.5
89 336 Gregor Zoltán Brigetio KSE Elit2 43:53.0
90 392 Lepold Zoltán Green Riders Master 43:57.1
91 397 Kiss Krisztián Győri Triatlon Sportegyesület Elit1 43:59.3
92 330 Héregi Péter Brigetio KSE Senior1 44:03.8
93 354 Pap László Master 44:04.0
94 278 Iván Attila Master 44:23.8
95 279 Nagy József Master 44:24.0
96 217 Kovács Lajos TEAM SunVelo SE Master 44:33.3
97 398 Bujtár Róbert Elit2 44:50.0
98 375 Rózsa Péter MediConcept – Previfitt SE Elit2 45:45.0
99 276 Šebák Pavol 3Klub Šamorín Master 45:52.1
100 345 Graszl János Tk Triatlon Dvory nad Žitavou Master 45:52.2
101 13 Csőgör Péter Master 46:05.3
102 324 Lénárd Béla Autocity Skoda Zengő Senior1 46:58.3
103 384 Katona Csaba Master 47:29.9
104 215 Csoknyai Attila Senior1 49:02.0
105 206 Hessl István Csőváz KSE Elit2 49:56.1
106 364 Pirityi István Senior1 50:00.8
107 329 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók – KTOF Master 50:24.8
108 362 Dusa Gábor Senior1 50:37.8
109 223 Ostoróczki Ferenc Senior1 51:17.8
110 262 Kiss Attila Master 53:05.8
111 350 Kormos Csaba Master 53:16.2
112 265 Császár Attila Merceds-Benz Gyár MKSE Master 54:00.6
113 259 Parragh Gábor Polythlon ETK Senior1 54:09.2
Nő rövidtáv
1 32 Dr. Budai Péterné WSenior 27:07.5
2 28 Fischer Fanni Hungaro Fondo WU17 27:43.2
3 24 Budai Katalin BTS WSenior 28:33.6
4 55 Ducza Valéria TREK SE WSenior 29:40.4
5 35 Németh Bettina Tímea TEAM SunVelo SE WU17 30:33.1
6 58 Fedor Maja WU17 31:38.6
7 377 Csőgör Brigitta WU15 34:13.3
8 18 Lepold Anna Green Riders WU15 34:37.1
9 27 Szabó Gréta BUI SZSE WU15 35:13.1
10 44 Tehelová Zuzana Brigetio KSE WSenior 35:27.9
11 66 Horváth Jázmin Vivien SZKSE WU15 36:05.3
12 21 Pohner Gréta BUI SZSE WU15 37:52.9
Nő hosszútáv
1 261 Weinhardt Anna GYTSE WElit 39:28.2
2 326 Matuz Etelka FTC WElit 40:18.5
3 365 Marton Orsolya Ferencvárosi Torna Club WElit 41:22.6
4 369 Hajnal Adrienn Ferencvárosi Torna Club WElit 41:28.1
5 283 Varga Tímea ASE Kerékpár WMaster 42:22.4
6 359 Benczés Krisztina WMaster 43:10.0
7 334 Mészáros Alexandra Éva Brigetio KSE WElit 43:19.5
8 284 Kovács Kinga Újpesti Torna Egylet WElit 44:26.0
9 340 Fail Boglárka Brigetio KSE WElit 44:50.9
10 389 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team WMaster 44:52.9
11 363 Horváth Gréta ASE Kerékpár WElit 45:06.9
12 316 Jordán Dorka Lotus Cycling Team WU19 45:07.4
13 201 Bali Sára Salgótarjáni HKE WU19 45:08.0
14 200 Ábel Melinda WMaster 45:36.6
15 325 Lénárd Henrietta Autocity Skoda Zengő WMaster 47:47.8
16 376 Seres Judit Bringa Barátok WElit 49:08.8

Szervező

TKTKinfo@tktk.hu 2800 Tatabánya, Farkastó u 48.

Időpont

2019. április 14. vasárnap - 2019. április 14. vasárnap

Helyszín

Bajna - Focipálya

2525 Bajna

Back to top button
Close
Close
X
X