2019. július

2019júl2111:00KiemeltV4 Special Series Vásárosnamény – IbrányIbránySzakág:OrszágútKategória:UCI 1.2

Eredmények

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 80 PELIKÁN János Zsombor HUN PANNON CYCLING TEAM 3:44:43
2 52 GANDIN Stefano ITA DELLIO GALINA 3:47:55
3 91 BARTA Tomas (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:47:55
4 26 WINTER Laurin GER TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:47:55
5 86 GROSELJ Matic SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:47:55
6 103 TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:47:55
7 54 PEGORARO Gino (*) ITA DELLIO GALINA 3:48:02
8 5 MALECKI Kamil POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:48:47
9 88 KOROSEC Rok SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:48:47
10 95 RUGOVAC Denis CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:48:47
11 25 RÓZSA Balázs HUN TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:48:47
12 79 FILUTÁS Viktor HUN PANNON CYCLING TEAM 3:48:55
13 75 PÁLYI Csaba HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:48:59
14 92 TYRPEKL Karel (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:49:29
15 9 DEMENTIEV Yehor UKR TEAM NOVAK 3:50:01
16 51 MENEGALE Elia (*) ITA DELLIO GALINA 3:50:30
17 30 FRANZ Toni (*) GER TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:50:30
18 45 KOLB Stefan (*) AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:50:30
19 87 POTOCKI Viktor (*) CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:50:30
20 110 KARL Ádám (*) HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA 3:50:30
21 4 STOSZ Patryk POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:50:30
22 35 SCANDIUZZI Davide (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC 3:50:30
23 77 SZARKA Gergely (*) HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:50:36
24 90 HILL Benjamin AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:51:51
25 14 OCHSENHOFER Peter AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:51:53
26 2 WALKOWIAK Kacper (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:52:38
27 1 ANIOLKOWSKI Stanislaw (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:57:10
28 44 GÖTZINGER Valentin (*) AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:57:10
29 105 VARHANOVSKY Jakub (*) SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:57:10
30 108 BELLAN Juraj SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:57:10
31 3 WAWRZYNIAK Karol (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:57:10
32 85 FINKST Tilen (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:57:10
33 15 POLANSEK Eric AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:57:10
34 73 GÖNCZY Gergő HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:57:10
35 81 MÓRICZ Dániel HUN PANNON CYCLING TEAM 3:57:10
36 101 ANDREI Ionut-Andrei (*) ROU UWT DEVRON WEST 3:57:10
37 97 PETRACHE Marius-Cristian ROU UWT DEVRON WEST 3:57:10
38 28 BEARD Cameron (*) USA TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:57:10
39 72 MÁLIK Róbert SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:57:10
40 112 DÉVAI Dániel HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA 3:57:10
41 107 MAHDAR Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:57:10
42 65 VRABEL Radovan SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:57:10
43 59 MOLNÁR Gábor (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:57:17
44 60 SCHNEIDER Sebestyén (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:57:17
45 70 BERES Stanislav SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:57:17
46 66 GAVENDA Miroslav (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:57:17
47 89 SKOK Anze (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:57:17
48 94 LICHNOVSKY Ludek CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:57:17
49 63 ZEMAN Alex (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:57:17
50 39 BALOGH Lajos HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:57:17
51 18 SÖLKNER Stefan AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:57:17
52 27 MULLER Gabriel FRA TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:57:17
53 98 BABAITA Dan-Mihai (*) ROU UWT DEVRON WEST 3:57:17
54 78 ZATHURECZKY Márk (*) HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:57:17
55 71 KASKO David (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:57:17
56 64 GAVENDA Martin (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:57:17
57 13 HOPFGARTNER Paul AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:57:17
58 43 AUER Daniel AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:57:17
59 84 SZABÓ Miklós (*) SVK PANNON CYCLING TEAM 3:57:17
60 40 URBÁN Jakab HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:57:17
61 93 DOLNICEK Marek (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:57:17
62 106 CULLY Jan Andrej SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:57:17
63 111 SASVÁRI Dániel HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA 3:57:17
64 96 PSZCZOLARSKI Wojciech POL PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:57:17
65 57 SZENTPÉTERI András HUN KONTENT CYCLING TEAM 3:57:17
66 38 BODZÁN Károly HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:57:17
67 83 FORRAY András (*) HUN PANNON CYCLING TEAM 3:57:17
68 76 PÁPAI Ádám HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:57:17
69 74 LOVASSY Krisztián HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 3:57:17
70 29 THILL Tom LUX TEAM DIFFERDANGE-GEBA 3:57:17
71 82 DINA Dániel (*) HUN PANNON CYCLING TEAM 3:57:17
72 6 TU Chih Hao (*) TPE CCC DEVELOPMENT TEAM 3:57:17
73 104 CANECKY Marek SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:57:17
74 37 PÜSPÖKI Dániel HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:57:52
75 41 KOVÁCS Kristóf HUN AUTÓCITY SKODA ZENGŐ 3:58:15
76 102 CRISAN Daniel ROU UWT DEVRON WEST 3:58:18
77 47 SALZMANN Jodok AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:58:18
78 61 LAJCHA Juraj SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 3:58:18
79 68 COMA Richard (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:58:42
80 16 HOFFMANN Tristan (*) AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:58:42
7 NOVAK Carol-Eduard ROU TEAM NOVAK DNF
8 BALÁZSI Lóránt (*) ROU TEAM NOVAK DNF
10 RESTREPO DIOSA Jaime Albert COL TEAM NOVAK DNF
11 MOLINA RICO Wilmar (*) COL TEAM NOVAK DNF
12 ARROYAVE CANAS Daniel (*) COL TEAM NOVAK DNF
31 BERTIZZOLO Achille (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC DNF
32 BESSEGA Davide (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC DNF
33 BOAGA Francesco (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC DNF
34 LEONI Alberto (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC DNF
36 PAOLINI Emanuele (*) ITA NORTHWAVE – COFILOC DNF
49 INNOCENTI Simone (*) ITA DELLIO GALINA DNF
50 SALI Edoardo (*) ITA DELLIO GALINA DNF
53 BOBBO Riccardo (*) ITA DELLIO GALINA DNF
55 D. KOVÁCS Dávid (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM DNF
56 VÍGH Zoltán HUN KONTENT CYCLING TEAM DNF
58 ISTLSTEKKER Zsolt (*) HUN KONTENT CYCLING TEAM DNF
62 HAVRAN Ivan (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN DNF
69 KOMORA Andrej (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION DNF
99 CHEPETAN Emil-Nicolae ROU UWT DEVRON WEST DNF
100 FARCAS Remus-Adrian ROU UWT DEVRON WEST DNF
109 LIPPAI Marcell HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA DNF
113 ÉDER Patrik HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA DNF
114 VÖRÖS Gergely HUN PÉCSI JKE BRINGA AKADÉMIA DNF

Szervező

MERSEmozgasegeszsegrekreacio@gmail.com 2040 Budaörs, Fagyöngy u. 1.

Időpont

2019. július 21. vasárnap

Helyszín

Ibrány

Back to top button
Close
Close
X
X