2019. július

2019júl2100:0024Kör Országúti Kritérium VersenyTOUR DE RINGHungaroringSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Helyezés Név Nem Korcsoport Körszám Idő
 24kör  Férfi
1 FASCHINA MAX Férfi Felnőtt 24 2:40:15
2 Csámpa Tibor Férfi Master 24 2:40:19
3 Darányi Bence Férfi Felnőtt 24 2:40:19
4 Angyalföldi Richárd Férfi Master 24 2:40:19
5 Antal Attila Férfi Master 24 2:40:19
6 Salamon László Férfi Felnőtt 24 2:40:19
7 Grunda Dávid Férfi Felnőtt 24 2:40:19
8 KRAUSZ TIBOR Férfi Master 24 2:40:20
9 Hemmert János Férfi Master 24 2:40:20
10 Izsó Norbert Férfi U23 24 2:40:21
11 Gergely Szabolcs Férfi Master 24 2:40:21
12 Török László Férfi Senior 24 2:40:21
13 KALOCSA KRISZTIÁN Férfi Master 24 2:40:22
14 Mészáros Gergő Férfi Felnőtt 24 2:40:22
15 Szarka Dávid Férfi Felnőtt 24 2:40:22
16 dr. Németh Ákos Férfi Felnőtt 24 2:40:25
17 Nyemcsok Zoltán Férfi Master 24 2:40:26
18 VIKTOR ENDRE Férfi Master 24 2:40:26
19 Bozsák János Férfi Master 24 2:40:28
20 Pap Tibor Férfi Felnőtt 24 2:40:28
21 NAGY ATTILA Férfi Senior 24 2:40:29
22 Kovács György Férfi Felnőtt 24 2:40:30
23 Gaál Attila Férfi Felnőtt 24 2:40:37
24 Kreisz Zsolt Férfi Master 24 2:40:46
25 Kis Lehel Férfi Felnőtt 24 2:40:54
26 Horváth Tamás Férfi Felnőtt 24 2:41:01
27 BABOS TIBOR Férfi Senior 24 2:43:11
28 Albert Ádám László Férfi Felnőtt 24 2:43:36
29 Szabó Viktor Férfi Felnőtt 24 2:44:39
30 Kocsis Attila Férfi Master 24 2:44:39
31 Schnellenperger Zoltán Férfi Felnőtt 24 2:44:43
32 MEGGYES ANDRÁS Férfi Master 24 2:44:54
33 Jurás Imre Férfi Felnőtt 24 2:45:53
34 Lipkovics Bence Férfi Felnőtt 24 2:48:39
35 Nagy Attila Férfi Master 23 2:34:06
36 SZÁSZ ATTILA Férfi Master 23 2:34:06
37 BJÖRN EHRING Férfi Senior 23 2:41:28
38 Szűcs László Férfi Master 23 2:43:59
39 Szalánczy Csaba Férfi Master 23 2:46:34
40 Bakó Ferenc Férfi U23 23 2:46:44
41 Horváth Péter Férfi Master 23 2:47:30
42 KOVÁCS MÁTÉ Férfi U23 22 2:40:56
43 Volgemut Péter Férfi Master 22 2:41:05
44 Podlovics János Férfi Felnőtt 22 2:41:13
45 Jebelóczki Richárd Férfi Master 22 2:41:32
46 Zahorán Zsolt Férfi Master 22 2:42:07
47 Bojtos Gabor Férfi Felnőtt 22 2:42:36
48 Vecsernyés Tibor Férfi Master 22 2:44:02
49 Litauszki Tibor Férfi Felnőtt 22 2:44:22
50 Pazsitka Péter Férfi Felnőtt 22 2:44:36
51 Farkas Tamás Férfi Felnőtt 22 2:45:36
52 DR. KERTÉSZ MIHÁLY Férfi Felnőtt 22 2:47:30
53 Gajer András Férfi Felnőtt 22 2:48:47
54 Holicza Péter Férfi Felnőtt 21 2:41:02
55 Kőrösi Tibor Férfi Senior 21 2:41:12
56 Kisvári János Férfi Senior 21 2:41:15
57 Nagy Máté Férfi Felnőtt 21 2:41:42
58 Tóth Tamás Férfi Master 21 2:42:24
59 GYÜGYEI KÁROLY Férfi Master 21 2:42:26
60 Kertész Dominik Férfi Felnőtt 21 2:42:29
61 HAJAS TIBOR Férfi Master 21 2:42:30
62 Hargita Nándor Férfi Felnőtt 21 2:42:51
63 ORBÓK PÉTER Férfi Felnőtt 21 2:43:34
64 Béda László Férfi Master 21 2:43:56
65 Beck András Férfi Felnőtt 21 2:44:01
66 Koltai Tamás Férfi Master 21 2:44:06
67 Krajnyák Tibor Férfi Senior 21 2:44:16
68 Törzsök István Férfi Master 21 2:44:31
69 PUSKÁS ROBERT Férfi Felnőtt 21 2:46:34
70 Hönsch Viktor Férfi Senior 21 2:46:36
71 Tukora B. Csaba Férfi Felnőtt 21 2:46:51
72 Csott Bence István Férfi Felnőtt 21 2:47:51
73 Bodoki Róbert Férfi Master 21 2:48:21
74 Balázs Dávid Férfi U23 21 2:49:16
75 Tóth Roland Férfi Master 20 2:40:35
76 Mátrai Ádám Férfi Master 20 2:41:33
77 Lukács Károly Férfi Master 20 2:41:34
78 Szabó Csaba Férfi Senior 20 2:41:55
79 Kiss István Balázs Férfi Felnőtt 20 2:42:31
80 Szász Gábor Férfi Master 20 2:43:19
81 Szabó Péter Férfi Senior 20 2:43:34
82 BARABÁS JÓZSEF Férfi Master 20 2:43:36
83 Marosi Patrik Férfi Felnőtt 20 2:43:58
84 Kancsár József Férfi Senior 20 2:44:15
85 Birinyi János Férfi Master 20 2:44:20
86 Fejér Zsolt Férfi Master 20 2:44:26
87 SÁNDOR MÁTÉ Férfi U23 20 2:44:27
88 Hlonka Gábor Férfi Felnőtt 20 2:45:10
89 Papp Gergely Férfi Master 20 2:46:21
90 Sebestyén Péter Férfi Felnőtt 20 2:46:25
91 SPETH LÁSZLÓ Férfi Senior 20 2:46:39
92 Kasza Péter Férfi Felnőtt 20 2:46:41
93 Varga Balazs Férfi Felnőtt 20 2:46:47
94 Dr. Buvár István Férfi Master 20 2:46:47
95 Nagy Tamás Férfi Master 20 2:47:31
96 Frei László Férfi Felnőtt 20 2:48:10
97 Horváth Dániel Férfi Felnőtt 20 2:48:47
98 Monori Péter Férfi Master 20 2:48:48
99 Gorácz Béla Férfi Master 20 2:49:05
100 Hajdú Péter Férfi Felnőtt 20 2:49:28
101 Baranya Dávid Férfi Felnőtt 20 2:51:30
102 Vari Arnold Férfi Master 19 2:40:46
103 Róna Bálint Férfi Felnőtt 19 2:40:59
104 Dér András Férfi Master 19 2:41:24
105 Horváth Ákos Férfi U23 19 2:41:40
106 NAGY ANDRÁS Férfi U23 19 2:41:53
107 Takács Mór Férfi Master 19 2:42:46
108 Csoknyai Attila Férfi Senior 19 2:43:36
109 Strémen Bence Férfi Felnőtt 19 2:44:04
110 Kopka Mihály Férfi Senior 19 2:44:06
111 KENYERES MÁRK Férfi Felnőtt 19 2:44:31
112 Kocsis Bálint Férfi Felnőtt 19 2:44:47
113 TARCSAI LÁSZLÓ Férfi Master 19 2:45:21
114 Papp Ferenc Férfi Senior 19 2:46:28
115 Mach József Férfi Senior 19 2:46:31
116 Nagy Péter Férfi Felnőtt 19 2:46:52
117 Mereg Rolland Férfi Felnőtt 19 2:48:43
118 Klenovszki Attila Férfi Master 19 2:49:14
119 Bartha András Férfi Felnőtt 19 2:49:20
120 Szabó Tamás Férfi Felnőtt 19 2:49:29
121 Karkecz Attila Férfi Felnőtt 19 2:50:12
122 Kántor Gábor Férfi Felnőtt 18 2:40:19
123 Tölgyesi Péter Férfi Felnőtt 18 2:41:04
124 Darics Róbert Férfi Master 18 2:41:55
125 Borsi Zoltán Férfi Master 18 2:42:10
126 Szabó László Férfi Master 18 2:42:24
127 Sándorfi Péter Férfi Felnőtt 18 2:43:40
128 Szentmártoni Szilárd Férfi Master 18 2:44:30
129 Lovas Csaba Férfi Felnőtt 18 2:44:35
130 KOVÁCS PÉTER Férfi Master 18 2:44:43
131 TAKÁCS ANDRÁS Férfi Senior 18 2:46:12
132 Urbán Marcell András Férfi U23 18 2:46:29
133 Dénes Mihály Géza Férfi Senior 18 2:46:44
134 Szabó Zoltán Férfi Master 18 2:48:00
135 Szabó Dávid Férfi U23 18 2:48:00
136 Bene Szabolcs Férfi Felnőtt 18 2:48:00
137 Csikós Attila Férfi Senior 18 2:48:01
138 Mikolasek András Férfi Senior 18 2:48:09
139 Jaksa Gergely Férfi Master 18 2:49:02
140 FRITZ JÁNOS Férfi Felnőtt 17 1:53:06
141 Mesterházi András Férfi Felnőtt 17 2:34:01
142 Id. Palkó Gábor Férfi Senior 17 2:40:15
143 Tóth Tamás Férfi Felnőtt 17 2:40:55
144 Danyi Csongor Férfi Felnőtt 17 2:41:11
145 Szunyog Tamás Férfi Felnőtt 17 2:42:24
146 Halász Gergely Férfi Felnőtt 17 2:43:02
147 Gelencsér Ferenc Férfi Senior 17 2:43:10
148 Földes Antal Férfi Master 17 2:43:21
149 Papp Zoltán Férfi Senior 17 2:43:27
150 Prokaj Gábor Férfi Master 17 2:44:01
151 Borna Gábor Férfi Felnőtt 17 2:45:41
152 Marosvölgyi Zsolt Férfi Master 17 2:46:04
153 HEGYI ZSOLT Férfi Master 17 2:46:43
154 Katona györgy Férfi Master 17 2:46:51
155 Pardi Péter Férfi Master 17 2:48:43
156 Horváth Csaba Férfi Master 17 2:49:34
157 Tóth Attila Férfi Senior 17 2:50:32
158 Zombori Gábor Férfi Felnőtt 16 2:40:34
159 Vass László Férfi Senior 16 2:40:46
160 Fazakas Zsolt Férfi Master 16 2:41:22
161 KRAJJCSI FERENC Férfi Senior 16 2:42:19
162 dr. Harmat Zoltán Férfi Master 16 2:42:44
163 Harmat Dávid Férfi U23 16 2:42:44
164 Boros Ferenc Férfi Senior 16 2:43:27
165 LENGYEL DÁVID Férfi Felnőtt 16 2:44:20
166 Ribai Gergely Férfi Felnőtt 16 2:44:40
167 ERDEI LÁSZLÓ Férfi Master 16 2:45:20
168 TATÁR CSABA Férfi Master 16 2:45:20
169 Vadas István Férfi Senior 16 2:46:39
170 Hegedűs János Férfi Felnőtt 16 2:47:21
171 Szűcs Attila Férfi Master 16 2:55:33
172 DARVAS TAMÁS Férfi Master 15 1:39:33
173 Sajcz Bence Férfi Felnőtt 15 1:40:55
174 Varga József Férfi Master 15 2:39:59
175 Fehér László Férfi Master 15 2:40:18
176 Sós András Férfi Master 15 2:43:01
177 Siklósi János Férfi Senior 15 2:47:50
178 Balogh Attila Férfi Master 15 2:50:28
179 dr. Takács Ádám Férfi Felnőtt 14 1:32:43
180 ORMÁNKÖZI ZOLTÁN Férfi Senior 14 1:45:04
181 Ritter Richárd Férfi Master 14 2:41:23
182 Bálint Gergely Férfi Senior 14 2:42:58
183 Bajnok Gábor Férfi Senior 14 2:43:13
184 Sikari Gábor Férfi Master 13 1:38:01
185 Ken?z Attila Férfi Senior 13 2:06:07
186 Somoghy Attila Férfi Senior 12 1:25:53
187 Sajcz László Férfi Senior 12 1:38:04
188 Horváth Tibor Férfi Master 9 1:27:14
189 Borsodi David Férfi Felnőtt 7 0:52:55
190 Máté Tamás Férfi Master 4 0:30:10
191 Poltrok Błażej Férfi Felnőtt 2 0:14:01
192 Kopácsi Attila Férfi U23 1 0:11:15
DNF Toth Tamas Férfi Felnőtt 13 DNF
DNF Harangi István Férfi Master 6 DNF
 24kör  Nő
1 MATUZ ETELKA Felnőtt 24 2:40:23
2 Marton Orsolya Felnőtt 22 2:48:36
3 Szekeres Viktória Felnőtt 21 2:46:45
4 Józsáné Román Szilvia Master 19 2:44:05
5 Kovács Fruzsina Felnőtt 19 2:46:08
6 Goldoványi Krisztina Master 18 2:32:55
7 Ökördi Réka Master 18 2:45:59
8 Palkóné Zámbó Edit Senior 18 2:50:25
9 Tokai Lívia Master 18 2:50:25
10 Furucz Imrene Senior 17 2:44:45
11 Radics Edina Master 16 2:45:30
12 Benyóné Szabó Gyöngyi Master 15 2:49:14
13 Németh Andrea Senior 15 2:52:04
14 Pap Anita Felnőtt 14 2:42:31
15 Félegyházi-Török Magdolna Senior 14 2:43:49
16 Mónus Lívia Senior 13 2:45:38
 24kör  U23  Férfi
1 Izsó Norbert Férfi U23 24 2:40:21
2 Bakó Ferenc Férfi U23 23 2:46:44
3 KOVÁCS MÁTÉ Férfi U23 22 2:40:56
4 Balázs Dávid Férfi U23 21 2:49:16
5 SÁNDOR MÁTÉ Férfi U23 20 2:44:27
6 Horváth Ákos Férfi U23 19 2:41:40
7 NAGY ANDRÁS Férfi U23 19 2:41:53
8 Urbán Marcell András Férfi U23 18 2:46:29
9 Szabó Dávid Férfi U23 18 2:48:00
10 Harmat Dávid Férfi U23 16 2:42:44
11 Kopácsi Attila Férfi U23 1 0:11:15
 24kör  Felnőtt  Férfi
1 FASCHINA MAX Férfi Felnőtt 24 2:40:15
2 Darányi Bence Férfi Felnőtt 24 2:40:19
3 Salamon László Férfi Felnőtt 24 2:40:19
4 Grunda Dávid Férfi Felnőtt 24 2:40:19
5 Mészáros Gergő Férfi Felnőtt 24 2:40:22
6 Szarka Dávid Férfi Felnőtt 24 2:40:22
7 dr. Németh Ákos Férfi Felnőtt 24 2:40:25
8 Pap Tibor Férfi Felnőtt 24 2:40:28
9 Kovács György Férfi Felnőtt 24 2:40:30
10 Gaál Attila Férfi Felnőtt 24 2:40:37
11 Kis Lehel Férfi Felnőtt 24 2:40:54
12 Horváth Tamás Férfi Felnőtt 24 2:41:01
13 Albert Ádám László Férfi Felnőtt 24 2:43:36
14 Szabó Viktor Férfi Felnőtt 24 2:44:39
15 Schnellenperger Zoltán Férfi Felnőtt 24 2:44:43
16 Jurás Imre Férfi Felnőtt 24 2:45:53
17 Lipkovics Bence Férfi Felnőtt 24 2:48:39
18 Podlovics János Férfi Felnőtt 22 2:41:13
19 Bojtos Gabor Férfi Felnőtt 22 2:42:36
20 Litauszki Tibor Férfi Felnőtt 22 2:44:22
21 Pazsitka Péter Férfi Felnőtt 22 2:44:36
22 Farkas Tamás Férfi Felnőtt 22 2:45:36
23 DR. KERTÉSZ MIHÁLY Férfi Felnőtt 22 2:47:30
24 Gajer András Férfi Felnőtt 22 2:48:47
25 Holicza Péter Férfi Felnőtt 21 2:41:02
26 Nagy Máté Férfi Felnőtt 21 2:41:42
27 Kertész Dominik Férfi Felnőtt 21 2:42:29
28 Hargita Nándor Férfi Felnőtt 21 2:42:51
29 ORBÓK PÉTER Férfi Felnőtt 21 2:43:34
30 Beck András Férfi Felnőtt 21 2:44:01
31 PUSKÁS ROBERT Férfi Felnőtt 21 2:46:34
32 Tukora B. Csaba Férfi Felnőtt 21 2:46:51
33 Csott Bence István Férfi Felnőtt 21 2:47:51
34 Kiss István Balázs Férfi Felnőtt 20 2:42:31
35 Marosi Patrik Férfi Felnőtt 20 2:43:58
36 Hlonka Gábor Férfi Felnőtt 20 2:45:10
37 Sebestyén Péter Férfi Felnőtt 20 2:46:25
38 Kasza Péter Férfi Felnőtt 20 2:46:41
39 Varga Balazs Férfi Felnőtt 20 2:46:47
40 Frei László Férfi Felnőtt 20 2:48:10
41 Horváth Dániel Férfi Felnőtt 20 2:48:47
42 Hajdú Péter Férfi Felnőtt 20 2:49:28
43 Baranya Dávid Férfi Felnőtt 20 2:51:30
44 Róna Bálint Férfi Felnőtt 19 2:40:59
45 Strémen Bence Férfi Felnőtt 19 2:44:04
46 KENYERES MÁRK Férfi Felnőtt 19 2:44:31
47 Kocsis Bálint Férfi Felnőtt 19 2:44:47
48 Nagy Péter Férfi Felnőtt 19 2:46:52
49 Mereg Rolland Férfi Felnőtt 19 2:48:43
50 Bartha András Férfi Felnőtt 19 2:49:20
51 Szabó Tamás Férfi Felnőtt 19 2:49:29
52 Karkecz Attila Férfi Felnőtt 19 2:50:12
53 Kántor Gábor Férfi Felnőtt 18 2:40:19
54 Tölgyesi Péter Férfi Felnőtt 18 2:41:04
55 Sándorfi Péter Férfi Felnőtt 18 2:43:40
56 Lovas Csaba Férfi Felnőtt 18 2:44:35
57 Bene Szabolcs Férfi Felnőtt 18 2:48:00
58 FRITZ JÁNOS Férfi Felnőtt 17 1:53:06
59 Mesterházi András Férfi Felnőtt 17 2:34:01
60 Tóth Tamás Férfi Felnőtt 17 2:40:55
61 Danyi Csongor Férfi Felnőtt 17 2:41:11
62 Szunyog Tamás Férfi Felnőtt 17 2:42:24
63 Halász Gergely Férfi Felnőtt 17 2:43:02
64 Borna Gábor Férfi Felnőtt 17 2:45:41
65 Zombori Gábor Férfi Felnőtt 16 2:40:34
66 LENGYEL DÁVID Férfi Felnőtt 16 2:44:20
67 Ribai Gergely Férfi Felnőtt 16 2:44:40
68 Hegedűs János Férfi Felnőtt 16 2:47:21
69 Sajcz Bence Férfi Felnőtt 15 1:40:55
70 dr. Takács Ádám Férfi Felnőtt 14 1:32:43
71 Borsodi David Férfi Felnőtt 7 0:52:55
72 Poltrok Błażej Férfi Felnőtt 2 0:14:01
DNF Toth Tamas Férfi Felnőtt 13 DNF
 24kör  Felnőtt  Nő
1 MATUZ ETELKA Felnőtt 24 2:40:23
2 Marton Orsolya Felnőtt 22 2:48:36
3 Szekeres Viktória Felnőtt 21 2:46:45
4 Kovács Fruzsina Felnőtt 19 2:46:08
5 Pap Anita Felnőtt 14 2:42:31
 24kör  Master  Férfi
1 Csámpa Tibor Férfi Master 24 2:40:19
2 Angyalföldi Richárd Férfi Master 24 2:40:19
3 Antal Attila Férfi Master 24 2:40:19
4 KRAUSZ TIBOR Férfi Master 24 2:40:20
5 Hemmert János Férfi Master 24 2:40:20
6 Gergely Szabolcs Férfi Master 24 2:40:21
7 KALOCSA KRISZTIÁN Férfi Master 24 2:40:22
8 Nyemcsok Zoltán Férfi Master 24 2:40:26
9 VIKTOR ENDRE Férfi Master 24 2:40:26
10 Bozsák János Férfi Master 24 2:40:28
11 Kreisz Zsolt Férfi Master 24 2:40:46
12 Kocsis Attila Férfi Master 24 2:44:39
13 MEGGYES ANDRÁS Férfi Master 24 2:44:54
14 Nagy Attila Férfi Master 23 2:34:06
15 SZÁSZ ATTILA Férfi Master 23 2:34:06
16 Szűcs László Férfi Master 23 2:43:59
17 Szalánczy Csaba Férfi Master 23 2:46:34
18 Horváth Péter Férfi Master 23 2:47:30
19 Volgemut Péter Férfi Master 22 2:41:05
20 Jebelóczki Richárd Férfi Master 22 2:41:32
21 Zahorán Zsolt Férfi Master 22 2:42:07
22 Vecsernyés Tibor Férfi Master 22 2:44:02
23 Tóth Tamás Férfi Master 21 2:42:24
24 GYÜGYEI KÁROLY Férfi Master 21 2:42:26
25 HAJAS TIBOR Férfi Master 21 2:42:30
26 Béda László Férfi Master 21 2:43:56
27 Koltai Tamás Férfi Master 21 2:44:06
28 Törzsök István Férfi Master 21 2:44:31
29 Bodoki Róbert Férfi Master 21 2:48:21
30 Tóth Roland Férfi Master 20 2:40:35
31 Mátrai Ádám Férfi Master 20 2:41:33
32 Lukács Károly Férfi Master 20 2:41:34
33 Szász Gábor Férfi Master 20 2:43:19
34 BARABÁS JÓZSEF Férfi Master 20 2:43:36
35 Birinyi János Férfi Master 20 2:44:20
36 Fejér Zsolt Férfi Master 20 2:44:26
37 Papp Gergely Férfi Master 20 2:46:21
38 Dr. Buvár István Férfi Master 20 2:46:47
39 Nagy Tamás Férfi Master 20 2:47:31
40 Monori Péter Férfi Master 20 2:48:48
41 Gorácz Béla Férfi Master 20 2:49:05
42 Vari Arnold Férfi Master 19 2:40:46
43 Dér András Férfi Master 19 2:41:24
44 Takács Mór Férfi Master 19 2:42:46
45 TARCSAI LÁSZLÓ Férfi Master 19 2:45:21
46 Klenovszki Attila Férfi Master 19 2:49:14
47 Darics Róbert Férfi Master 18 2:41:55
48 Borsi Zoltán Férfi Master 18 2:42:10
49 Szabó László Férfi Master 18 2:42:24
50 Szentmártoni Szilárd Férfi Master 18 2:44:30
51 KOVÁCS PÉTER Férfi Master 18 2:44:43
52 Szabó Zoltán Férfi Master 18 2:48:00
53 Jaksa Gergely Férfi Master 18 2:49:02
54 Földes Antal Férfi Master 17 2:43:21
55 Prokaj Gábor Férfi Master 17 2:44:01
56 Marosvölgyi Zsolt Férfi Master 17 2:46:04
57 HEGYI ZSOLT Férfi Master 17 2:46:43
58 Katona györgy Férfi Master 17 2:46:51
59 Pardi Péter Férfi Master 17 2:48:43
60 Horváth Csaba Férfi Master 17 2:49:34
61 Fazakas Zsolt Férfi Master 16 2:41:22
62 dr. Harmat Zoltán Férfi Master 16 2:42:44
63 ERDEI LÁSZLÓ Férfi Master 16 2:45:20
64 TATÁR CSABA Férfi Master 16 2:45:20
65 Szűcs Attila Férfi Master 16 2:55:33
66 DARVAS TAMÁS Férfi Master 15 1:39:33
67 Varga József Férfi Master 15 2:39:59
68 Fehér László Férfi Master 15 2:40:18
69 Sós András Férfi Master 15 2:43:01
70 Balogh Attila Férfi Master 15 2:50:28
71 Ritter Richárd Férfi Master 14 2:41:23
72 Sikari Gábor Férfi Master 13 1:38:01
73 Horváth Tibor Férfi Master 9 1:27:14
74 Máté Tamás Férfi Master 4 0:30:10
DNF Harangi István Férfi Master 6 DNF
 24kör  Master  Nő
1 Józsáné Román Szilvia Master 19 2:44:05
2 Goldoványi Krisztina Master 18 2:32:55
3 Ökördi Réka Master 18 2:45:59
4 Tokai Lívia Master 18 2:50:25
5 Radics Edina Master 16 2:45:30
6 Benyóné Szabó Gyöngyi Master 15 2:49:14
 24kör  Senior  Férfi
1 Török László Férfi Senior 24 2:40:21
2 NAGY ATTILA Férfi Senior 24 2:40:29
3 BABOS TIBOR Férfi Senior 24 2:43:11
4 BJÖRN EHRING Férfi Senior 23 2:41:28
5 Kőrösi Tibor Férfi Senior 21 2:41:12
6 Kisvári János Férfi Senior 21 2:41:15
7 Krajnyák Tibor Férfi Senior 21 2:44:16
8 Hönsch Viktor Férfi Senior 21 2:46:36
9 Szabó Csaba Férfi Senior 20 2:41:55
10 Szabó Péter Férfi Senior 20 2:43:34
11 Kancsár József Férfi Senior 20 2:44:15
12 SPETH LÁSZLÓ Férfi Senior 20 2:46:39
13 Csoknyai Attila Férfi Senior 19 2:43:36
14 Kopka Mihály Férfi Senior 19 2:44:06
15 Papp Ferenc Férfi Senior 19 2:46:28
16 Mach József Férfi Senior 19 2:46:31
17 TAKÁCS ANDRÁS Férfi Senior 18 2:46:12
18 Dénes Mihály Géza Férfi Senior 18 2:46:44
19 Csikós Attila Férfi Senior 18 2:48:01
20 Mikolasek András Férfi Senior 18 2:48:09
21 Id. Palkó Gábor Férfi Senior 17 2:40:15
22 Gelencsér Ferenc Férfi Senior 17 2:43:10
23 Papp Zoltán Férfi Senior 17 2:43:27
24 Tóth Attila Férfi Senior 17 2:50:32
25 Vass László Férfi Senior 16 2:40:46
26 KRAJJCSI FERENC Férfi Senior 16 2:42:19
27 Boros Ferenc Férfi Senior 16 2:43:27
28 Vadas István Férfi Senior 16 2:46:39
29 Siklósi János Férfi Senior 15 2:47:50
30 ORMÁNKÖZI ZOLTÁN Férfi Senior 14 1:45:04
31 Bálint Gergely Férfi Senior 14 2:42:58
32 Bajnok Gábor Férfi Senior 14 2:43:13
33 Ken?z Attila Férfi Senior 13 2:06:07
34 Somoghy Attila Férfi Senior 12 1:25:53
35 Sajcz László Férfi Senior 12 1:38:04
 24kör  Senior  Nő
1 Palkóné Zámbó Edit Senior 18 2:50:25
2 Furucz Imrene Senior 17 2:44:45
3 Németh Andrea Senior 15 2:52:04
4 Félegyházi-Török Magdolna Senior 14 2:43:49
5 Mónus Lívia Senior 13 2:45:38

Szervező

TóSportinfo@tosport.hu 2481 Velence, Fő utca 172.

Időpont

2019. július 21. vasárnap

Helyszín

Hungaroring

2146 Mogyoród, Hungaroring utca 10.

Back to top button
Close
Close
X
X