2019. május

201919máj00:00VelenceBike MTB Maraton H66/K46/R26TOUR DE VELENCEI-TÓVelence - Bence-hegyi KilátóSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

MTB RÖVID TÁV FÉRFI ABSZOLÚT
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 BÓDI MÁRTON 0:55:06 FELNŐTT
2 KOVÁCS GYŐZŐ VELOCLASS VELENCE 0:56:21 MASTER2
3 SOÓS TAMÁS 0:59:03 MASTER1
4 ZSOFCSIK PÉTER 0:59:49 MASTER1
5 MÉHÉSZ TAMÁS 1:00:05 MASTER2
6 SZIGETI FERENC 1:00:52 MASTER1
7 ÓDOR JÁNOS 1:01:07 MASTER3
8 TAKÁCS BALÁZS 1:01:47 FELNŐTT
9 HÁDEN TAMÁS 1:01:53 MASTER2
10 VÁMOS LÁSZLÓ 1:01:59 MASTER2
11 SÁTORI BENCE 1:05:27 U19
12 KÖMÖZ RÓBERT 1:06:41 MASTER2
13 CSÁKAI BENCE 1:06:41 U17
14 FISCHER MÁRK 1:10:13 U17
15 CSIZMAZIA BENCE CSEUZ ÖRDÖGEI 1:11:19 U17
16 ILLÉS MÁRTON CSEUZ ÖRDÖGEI 1:11:20 U17
17 TATÁR MÁRTON 1:11:58 U17
18 BOGNÁR JÁNOS 1:13:31 MASTER3
19 LERNYEI ANDRÁS 1:14:49 U17
20 TATÁR ANTAL 1:17:24 MASTER2
21 ÖRDÖG ÁKOS 1:19:51 U15
22 LAPOSA TIBOR 1:21:33 MASTER4
23 TÓTH BOLDIZSÁR 1:23:03 U17
24 KOVÁCS BÁLINT 1:24:03 U17
25 ÖRDÖG SZILÁRD 1:25:19 MASTER2
26 FARKAS LÁSZLÓ 1:28:50 MASTER2
27 SZELEI ROLAND 1:31:15 U19
28 DOBOS PÉTER 1:36:59 MASTER1
29 PETRÓ SZABOLCS 1:36:59 U15
30 SÁTORI SZABOLCS 1:41:23 MASTER2
31 PÓSA GYÖRGY LÁSZLÓ 1:41:35 MASTER2
32 NOVÁK JÁNOS 1:45:02 MASTER2
33 VARGYAI JÓZSEF 1:49:16 MASTER4
34 PETRÓ GÁBOR 2:12:00 MASTER2
35 KONKOLY GERGELY 2:18:20 MASTER1
MTB RÖVID TÁV NŐI ABSZOLÚT
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 MAGYARI ZSANETT 1:31:41 U19
2 PRIBELSZKI ANETT BURUCZKI TRAINING SYSTEM 1:41:47 MASTER1
3 ÖRDÖG KRISZTINA 1:41:56 MASTER2
MTB RÖVID TÁV FÉRFI U15
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 ÖRDÖG ÁKOS 1:19:51 U15
2 PETRÓ SZABOLCS 1:36:59 U15
MTB RÖVID TÁV FÉRFI U17
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 CSÁKAI BENCE 1:06:41 U17
2 FISCHER MÁRK 1:10:13 U17
3 CSIZMAZIA BENCE CSEUZ ÖRDÖGEI 1:11:19 U17
4 ILLÉS MÁRTON CSEUZ ÖRDÖGEI 1:11:20 U17
5 TATÁR MÁRTON 1:11:58 U17
6 LERNYEI ANDRÁS 1:14:49 U17
7 TÓTH BOLDIZSÁR 1:23:03 U17
8 KOVÁCS BÁLINT 1:24:03 U17
MTB RÖVID TÁV FÉRFI U19
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 SÁTORI BENCE 1:05:27 U19
2 SZELEI ROLAND 1:31:15 U19
MTB RÖVID TÁV NŐI U19
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 MAGYARI ZSANETT 1:31:41 U19
MTB RÖVID TÁV FÉRFI FELNŐTT
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 BÓDI MÁRTON 0:55:06 FELNŐTT
2 TAKÁCS BALÁZS 1:01:47 FELNŐTT
MTB RÖVID TÁV FÉRFI MASTER 1
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 SOÓS TAMÁS TELKI BIKE TEAM 0:59:03 MASTER1
2 ZSOFCSIK PÉTER 0:59:49 MASTER1
3 SZIGETI FERENC VELOCLASS VELENCE 1:00:52 MASTER1
4 DOBOS PÉTER 1:36:59 MASTER1
5 KONKOLY GERGELY 2:18:20 MASTER1
MTB RÖVID TÁV NŐI MASTER 1
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 PRIBELSZKI ANETT BURUCZKI TRAINING SYSTEM 1:41:47 MASTER1
MTB RÖVID TÁV FÉRFI MASTER 2
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 KOVÁCS GYŐZŐ VELOCLASS VELENCE 0:56:21 MASTER2
2 MÉHÉSZ TAMÁS 1:00:05 MASTER2
3 HÁDEN TAMÁS 1:01:53 MASTER2
4 VÁMOS LÁSZLÓ 1:01:59 MASTER2
5 KÖMÖZ RÓBERT 1:06:41 MASTER2
6 TATÁR ANTAL 1:17:24 MASTER2
7 ÖRDÖG SZILÁRD 1:25:19 MASTER2
8 FARKAS LÁSZLÓ 1:28:50 MASTER2
9 SÁTORI SZABOLCS 1:41:23 MASTER2
10 PÓSA GYÖRGY LÁSZLÓ 1:41:35 MASTER2
11 NOVÁK JÁNOS 1:45:02 MASTER2
12 PETRÓ GÁBOR 2:12:00 MASTER2
MTB RÖVID TÁV NŐI MASTER 2
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 ÖRDÖG KRISZTINA 1:41:56 MASTER2
MTB RÖVID TÁV FÉRFI MASTER 3
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 ÓDOR JÁNOS 1:01:07 MASTER3
2 BOGNÁR JÁNOS 1:13:31 MASTER3
MTB RÖVID TÁV FÉRFI MASTER 4
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 LAPOSA TIBOR 1:21:33 MASTER4
2 VARGYAI JÓZSEF 1:49:16 MASTER4
MTB KÖZÉP TÁV FÉRFI ABSZOLÚT
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 DARÁNYI BENCE CSEUZ ÖRDÖGEI 1:47:41 FELNŐTT
2 TAKÁCS MÁTÉ 1:47:45 U19
3 HORVÁTH ÁRON 1:47:50 U19
4 FÖRDÖS GERGŐ 1:50:59 FELNŐTT
5 KOVÁCS ZOLTÁN 1:58:03 MASTER2
6 KELE JÁNOS CSEUZ ÖRDÖGEI 2:04:58 MASTER2
7 SZABÓ GYÖRGY 2:05:00 MASTER3
8 PAPP GERGELY CSEUZ ÖRDÖGEI 2:05:07 MASTER2
9 DEMJÉN GÁBOR 2:12:39 MASTER2
10 PUTZER ALEX 2:15:42 MASTER1
11 JAGELLÓ ÁDÁM 2:17:11 MASTER2
12 KARMAN JÓZSEF 2:20:20 MASTER4
13 TÓTH ÁRPÁD 2:20:57 MASTER3
14 BRACHNA GÁBOR CSEUZ ÖRDÖGEI 2:21:47 MASTER2
15 NÉMETH ZOLTÁN 2:23:38 MASTER2
16 ŐRSZIGETY DÁVID 2:26:59 MASTER2
17 SAJCZ LÁSZLÓ CSEUZ ÖRDÖGEI 2:27:52 MASTER3
18 GUGÓ GÁBOR CSEUZ ÖRDÖGEI 2:27:53 MASTER2
19 GÁBOR BENCE 2:35:35 MASTER2
20 BARANYAI ANDRÁS 2:36:19 MASTER2
21 KORBULY-ZAFOUREK SZABOLCS 2:46:38 MASTER2
22 KELEMEN KRISZTIÁN 2:46:44 MASTER1
23 HEGEDŰS JÁNOS 2:58:25 MASTER1
24 BARÉNYI SÁNDOR 3:05:14 MASTER3
25 SZENTES CSABA 3:29:01 MASTER2
MTB KÖZÉP TÁV NŐI ABSZOLÚT
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 GOLDOVÁNYI KRISZTINA CSEUZ ÖRDÖGEI 2:27:48 MASTER2
2 ÖKÖRDI RÉKA 2:42:33 MASTER2
MTB KÖZÉP TÁV FÉRFI U19
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 TAKÁCS MÁTÉ CUBE CSÖMÖR 1:47:45 U19
2 HORVÁTH ÁRON 1:47:50 U19
MTB KÖZÉP TÁV FÉRFI FELNŐTT
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 DARÁNYI BENCE CSEUZ ÖRDÖGEI 1:47:41 FELNŐTT
2 FÖRDÖS GERGŐ CUBE CSÖMÖR 1:50:59 FELNŐTT
MTB KÖZÉP TÁV FÉRFI MASTER1
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 PUTZER ALEX 2:15:42 MASTER1
2 KELEMEN KRISZTIÁN 2:46:44 MASTER1
3 HEGEDŰS JÁNOS 2:58:25 MASTER1
MTB KÖZÉP TÁV FÉRFI MASTER2
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 KOVÁCS ZOLTÁN 1:58:03 MASTER2
2 KELE JÁNOS CSEUZ ÖRDÖGEI 2:04:58 MASTER2
3 PAPP GERGELY CSEUZ ÖRDÖGEI 2:05:07 MASTER2
4 DEMJÉN GÁBOR 2:12:39 MASTER2
5 JAGELLÓ ÁDÁM 2:17:11 MASTER2
6 BRACHNA GÁBOR CSEUZ ÖRDÖGEI 2:21:47 MASTER2
7 NÉMETH ZOLTÁN CUBE CSÖMÖR 2:23:38 MASTER2
8 ŐRSZIGETY DÁVID 2:26:59 MASTER2
9 GUGÓ GÁBOR CSEUZ ÖRDÖGEI 2:27:53 MASTER2
10 GÁBOR BENCE 2:35:35 MASTER2
11 BARANYAI ANDRÁS 2:36:19 MASTER2
12 KORBULY-ZAFOUREK SZABOLCS 2:46:38 MASTER2
13 SZENTES CSABA 3:29:01 MASTER2
MTB KÖZÉP TÁV NŐI MASTER2
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 GOLDOVÁNYI KRISZTINA CSEUZ ÖRDÖGEI 2:27:48 MASTER2
2 ÖKÖRDI RÉKA 2:42:33 MASTER2
MTB KÖZÉP TÁV FÉRFI MASTER3
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 SZABÓ GYÖRGY 2:05:00 MASTER3
2 TÓTH ÁRPÁD 2:20:57 MASTER3
3 SAJCZ LÁSZLÓ CSEUZ ÖRDÖGEI 2:27:52 MASTER3
4 BARÉNYI SÁNDOR 3:05:14 MASTER3
MTB KÖZÉP TÁV FÉRFI MASTER3
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 KARMAN JÓZSEF 2:20:20 MASTER4
MTB HOSSZÚ TÁV FÉRFI ABSZOLÚT
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 KISS ZOLTÁN 3:00:35 MASTER2
2 GYŐRE ZOLTÁN 3:05:29 MASTER2
3 SVÉD CSABA 3:23:29 MASTER1
4 GELENCSÉR FERENC 3:42:47 MASTER2
MTB HOSSZÚ TÁV FÉRFI MASTER 1
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 SVÉD CSABA 3:23:29 MASTER1
MTB HOSSZÚ TÁV FÉRFI MASTER 2
HELYEZÉS NÉV EGYESÜLET IDŐ KORCSOPORT
1 KISS ZOLTÁN 3:00:35 MASTER2
2 GYŐRE ZOLTÁN 3:05:29 MASTER2
3 GELENCSÉR FERENC 3:42:47 MASTER2

Szervező

TóSportinfo@tosport.hu 2481 Velence, Fő utca 172.

Időpont

2019. május 19. vasárnap

Helyszín

Velence - Bence-hegyi Kilátó

2481 Velence, Panoráma út

Back to top button
Close
Close
X
X