2019. augusztus

201910aug13:00KiemeltUCI Művészkerékpár VilágkupaBokod - Móra Ferenc Ált. IskolaSzakág:MűvészkerékpárKategória:UCI

Időpont

2019. augusztus 10. szombat

Helyszín

Bokod - Móra Ferenc Ált. Iskola

Bokod, Fő utca 27.

Eredmények

Single Artistic Cycling Women WC
Rank Name Natio Club Subm. result Points
1 Viola Brand GER RSV Unterweissach 198,2 180,69 100
2 Milena Slupina GER TSV Bernlohe 198,9 171,52 80
3 Mattea Eckstein GER SportKultur Stuttgart 193,5 161,91 70
4 Saskia Schäffler SUI Kunstradfahrer Dürnten 161,8 116,02 65
5 Sina Bäggli SUI Freie Radler Stäfa 147 107,47 60
6 Ho I Teng MAC Macao 120,1 99,2 55
7 Zsófia Hugyecz HUN RMTK SE 105,6 80,88 50
8 HO Dong Qing HKG SCAA 105,5 75,46 45
9 Tereza KOSÍKOVÁ CZE TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE – KRA 112,9 72,94 40
10 Dóra RÁKÓCZA SVK SKC-KOLÁROVA 73,8 54,86 35
11 Alexandra Sági HUN RMTK SE 78,7 53,84 33
Single Artistic Cycling Men WC
Rank Name Natio Club Subm. result Points
1 Lukas Kohl GER Concordia Kirchehrenbach 210,5 197,41
2 Marcel Jüngling GER RRV Dornheim 203,2 173,24
3 Schön Martin HUN Bokodi SE 180 162,55
4 Lukas Burri SUI Kunstradfahren Uzwil 187,7 160,01
5 Csaba Varga HUN RMTK SE 170 155,18
6 Jakub MAŠEK CZE TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE – KRA 169,2 144,45
7 Christopher Schobel AUT RC-Mazda Hagspiel Höchst 160,2 119
8 HUI Chun Wai HKG SCAA 136 115,59
9 HUI Chun Yin HKG SCAA 143,6 114,27
10 LIM Tsz Hin Jeff HKG SCAA 135,7 106,36
11 CHAN lat Tin MAC Macao 109,4 89,8
12 Jann Frei SUI RB Brugg 114 84,17
13 Daniel Andrés Hecktor ESP RV Germania Höchst 106,5 81,48
14 Kosuke Shibayama JPN TSG Sonnenberg 107,3 75,72
Moritz Herbst GER RSV Wendlingen
Artistic Cycling Team 4 (open) WC
Rank Name Natio Club Subm. result Points
1 Julia Dörner / Annalena Vollbrecht GER RSV Steinhöring 232 188,58 100
Annamaria Milo / Ramona Ressel
2 Nadine Bissegger / Laura Tarneller SUI VC Rheineck / KRF Uzwil 227,7 185,29 80
Ronja Zünd / Fabienne Haas
3 Stefanie Haas / Valerie Unternährer SUI Kunstradfahren Uzwil 218,1 163,37 70
Selina Niedermann / Sarah Manser
4 Henriett DOMIN / Ester KULICH SVK SKC-KOLÁROVA 208,7 161,64 65
Panna Rebeka MIHALICS / Anaztazia DOMIN
5 Lukas Kayko / Roxanne Ludwig GER RKV Denkendorf 210,7 150,87 60
Vanessa Wörner / Eva Zimmermann
Pair Artistic Cycling Women WC
Rank Name Natio Club Subm. result Points
1 Sophie Nattmann / Caroline Wurth GER RSV Gutach 157,6 130,79 100
2 Lena Bringsken / Lisa Bringsken GER RCV Boehl-Iggelheim 153,3 129,65 80
3 Selina Marquardt / Helen Vordermeier GER RV Oberjesingen 147,9 123 70
4 Nadine Zuberbühler / Jeannine Graf SUI RMV Amriswil 116,7 103,26 65
5 Nathalie Steinemann / Irina Christinger SUI Indoor Cycling Schaffhausen 130 84,03 60
5 Ester KULICH / Dóra RÁKÓCZA SVK SKC-KOLÁROVA 76,5 59,58 55
Pair Artistic Cycling  (open) WC
Rank Name Natio Club Subm. result Points
1 Lukas Burri / Fabienne Hammerschmidt SUI Kunstradfahren Uzwil 166,2 145,21 100
2 Patrick Tisch / Nina Stapf GER RV Pfeil Magstadt 165,4 142,79 80
3 Marcel Schnetzer / Katharina Kühne AUT RC-Mazda Hagspiel Höchst 152,9 133,14 70
4 Michael Quecke / Matthias Quecke GER RMSV Bad Schussenried 143,9 111,85 65
5 LIM Tsz Hin / LIM Tsz Leung HKG SCAA 137,7 111,27 60
6 Dénes Füssel / Lisa Schwendemann GER RSV Gutach 121,5 103,7 55
7 HUI Chun Yin / HUI Chun Wai HKG SCAA 125,3 91,18 50
8 Jakub MAŠEK / Tomáš GRUNA CZE TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE – KRA 118,7 89,88 45

Szervező

Bokodi SEsch_martin@freemail.hu 2855 Bokod Fő u. 88.

Versenyinformáció

UCI ARTISTIC CYCLING WORLD CUP

Races

Date Name Category  Race Type  Class 
10 Aug 2019 Mixed Elite – Artistic Cycling ACT4 XE ACT4 CDM
10 Aug 2019 Women Elite – Pair Artistic Cycling Women WE PAW CDM
10 Aug 2019 Mixed Elite – Pair Artistic Cycling Mix XE PMI CDM
10 Aug 2019 Men Elite – Single Artistic Cycling Men ME SAM CDM
10 Aug 2019 Women Elite – Single Artistic Cycling Women WE SAW CDM
Back to top button
Close
Close
X
X