2019. december

201908decEgész napIII. Villapark Vértes Cyclo-CrossVárgesztes - VillaparkSzakág:Cyclo-crossKategória:MKSZ Magyar Kupa

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Kör Idő
Hobbi CX férfi
1 BÓKA Zoltán 3 0:34:02
2 MÁRKUS János Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 3 0:35:27
3 SÁNDOR Tamás Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 3 0:36:10
4 LANECKER József 3 0:38:20
5 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő KE 3 0:40:32
6 FRÖHLICH Zoltán 3 0:43:11
7 BELLA András HeloVelo Bike and Cafe 3 0:43:18
8 GROSZ Zoltán Bringabanda SC SE 2 0:34:16
DSQ KÜRTHY Levente Meditech Sportclub 3 0:42:10
Hobbi CX nő
1 MÁRIÁN Krisztina Miránk-DOMKK 3 0:50:38
Hobbi MTB férfi
1 HORVÁTH Zoltán Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 3 0:32:55
2 MOLNÁR György HOTE SE (HOTE Cycling Team) 3 0:33:11
3 MAGYAR Tamás 3 0:45:59
4 MAGYAR Levente 2 0:33:27
5 VASS Dániel 2 0:35:14
DNS SZIGYÁRTÓ László Sportiv Nomad Multisport (Nomad Merida CST) 0
DNS OROT Bence Gergő 0
Master3 férfi
1 ROZGONYI Sándor Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 3 0:31:53
2 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő KE 3 0:32:14
3 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:33:44
4 DÓZSA György Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:37:55
5 BENCZ Zoltán Footstrong SE 3 0:40:18
6 GELENCSÉR Ferenc Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:29:50
DNF FEJES Miklós HegyiBringa SE 1 0:17:23
DNS PAP László 0
U15 fiú
1 VAS Barnabás Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 3 0:29:02
2 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:34:30
3 VALO Roman CK Rimavská Sobota 3 0:35:01
4 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:35:26
5 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő KE 3 0:35:46
6 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:36:09
7 TAKÁCS Zsombor Tamás Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:36:12
8 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő KE 3 0:37:40
9 SZABADOS Máté Bike Zone Gödöllő KE 3 0:41:37
10 MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE 3 0:41:48
11 KISS Benedek 2 0,024731829
DNS APALI-SZABÓ Benedek Tamási BringaSport Egy. 0
DNS HEGEDÜS Bálint Tamási BringaSport Egy. 0
U17 fiú
1 MAGYAR Gergő 3 0:28:41
2 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:29:47
3 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:30:55
4 HAJDER Benedek Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:32:55
5 MINDSZENTI Ákos Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:33:29
6 VARGA Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:35:19
7 BODA Márton Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:36:38
8 VÁGI Levente István Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:41:44
9 RADICS Milán Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 3 0:42:23
10 SZÁNTÓ Péter Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 2 0:29:45
DNF MAROS András Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 2 0:28:24
DNS LELKES Bence Szenyor Kerékpáros SE 0
WU17 (WU15) lány
1 LEÁNYVÁRI Sára Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:35:41
2 FISCHER Fanni Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:42:10
3 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő KE 3 0:45:35
Master2 férfi
1 ADAME László Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:36:52
2 ZÓKA-UJHELYI Zoltán SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 4 0:39:48
3 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) 4 0:39:54
4 KLEIN Tamás Footstrong SE 4 0:40:32
5 FEDOR István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:40:37
6 FILEPKÓ Gábor Szentendrei Kinizsi H. SE 4 0:40:46
7 JURÁK András CoffeeRide SE 4 0:41:00
8 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 4 0:42:46
9 GALAJDA Péter 4 0:42:55
10 ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:43:03
11 SZALAY Béla FRO Kerékpáros Egy. (FRO Racing) 4 0:43:34
12 KÁLDI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 4 0:44:12
13 NYÍRI József Pavé-Sport Kft. (Lastigcross) 4 0:44:26
14 HERMANN Róbert 4 0:44:58
15 SZEKERES Péter Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 4 0:46:11
16 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE 4 0:46:34
17 LADVENICZA Tamás Bike Zone Gödöllő KE 4 0:46:40
18 KISS Attila 4 0:47:13
19 GREGÓ Zoltán Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 4 0:47:51
20 SOMOGHY Attila Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 4 0:49:14
21 RÓNASZÉKI István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:49:17
22 MÁTÉ János Meditech Sportclub 4 0:49:32
23 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 3 0:37:03
24 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:38:16
25 KOVÁCS György 3 0:40:35
26 WAGNER István 3 0:43:59
27 NAGY Tamás Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 3 0:48:42
DNF VITKOVICS Péter Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 1 0:17:46
DNS DERVALICS Gábor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 0
DNS GÁBOR Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
DNS MÁRMAROSI Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE 0
U19 férfi
1 ADAME Ármin Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:38:06
2 CSUJA Bálint Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:39:12
3 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egy. 4 0:42:10
4 HORVÁTH Áron Mihály 4 0:44:39
5 CSÁKAI Bence Telki Multisport Egy. (Telki Bike Team) 4 0:48:03
6 CSENKI Csongor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 3 0:44:16
U11 fiú
1 SZILASI Dániel Hungaro Fondo NKft. (Superior MTB Team) 3 0:12:18
2 SZIGYARTO Roland Sportiv Nomad Multisport (NoMad Merida CST) 3 0:12:56
3 MISETA Levente Újbuda Mountain Bike SZSE 3 0:13:05
4 BÁNFAI Olivér Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:13:29
5 BARABÁS Olivér János Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:13:29
6 LEÁNYVÁRI Benjámin Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:13:36
7 LACZKÓ Olivér Péter Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:13:36
8 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi Szabadidős KE 3 0:15:12
9 SPECZIÁR Olivér Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:16:27
DNF KOVÁCS Béla DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 1 0:04:40
U13 fiú
1 TÓTH Márk CrossKovácsi SKE 3 0:11:48
2 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 3 0:12:05
3 GÁBOR Milán Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:12:11
4 SIKE Roland András Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:13:02
5 LEÁNYVÁRI Áron Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:13:15
6 MÓRI Márton Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:13:26
7 HAJDER Gergely Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:13:28
8 MINDSZENTI Áron Gábor 3 0:15:38
9 SPECZIÁR Levente Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:17:08
10 NAGY Tamás Kecskemét Első Sor SE 2 0:12:20
DNS MARCZAL Marcell Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 0
DNS NAGY Előd Tamási BringaSport Egy. 0
DNS KRÁNITZ István Tamási BringaSport Egy. 0
DNS TURMANN Benjámin Tamási BringaSport Egy. 0
DNS BAKÓ Donát Pilis Cross-Country Club (Hazzard Cross Country) 0
DNS SZALAY Boldizsár FRO Kerékpáros Egy. (FRO Racing) 0
DNS STRIGENCZ Botond Tamási BringaSport Egy. 0
DNS SIMON Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 0
WU11 lány
1 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő KE 3 0:13:57
2 BÁLVÁNYOS Rita Bike Zone Gödöllő KE 3 0:14:25
3 KÁRPÁTI Mira Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:15:43
4 STOJANOVSKA Dalija Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:12:43
WU13 lány
1 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő KE 3 0:12:19
2 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős KE 3 0:13:12
3 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő KE 3 0:13:34
4 ZILAHY Boróka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:14:08
5 BENEDEK Zsófia Bike Zone Gödöllő KE 3 0:14:48
6 BARABÁS Elsa Réka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:15:28
DNS CSATAI Nóra Rita Hazzard Cross Country 0
WMaster nő
1 FILEPKÓ Mónika 4 0:52:15
2 KOVÁCS Fruzsina Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:55:58
3 KRISTON Judit Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:51:55
DNS MIKLÓS Mária Bike Zone Gödöllő KE 0
DNS CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE 0
WU23 (WU19) nő
1 HORVÁTH Adél Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:46:34
2 PÉTERI Niké Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 4 0:50:21
3 LÁSZLÓ Tamara Bianka Központi Sport és Ifjúsági Egy. 4 0:50:28
4 JORDÁN Dorka Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 4 1:02:09
Elit férfi
1 BÚR Zsolt Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub 7 1:00:03
2 FEJES Gábor CK Spartak Tlmače 7 1:03:51
3 RÓZSA Balázs 7 1:05:22
4 HUGAUF Marcell Fillari Team MTB SE (Fillari Team Budaörs) 7 1:06:26
5 FERENCZI Balázs HeloVelo Bike and Cafe 7 1:07:48
6 FORINTOS Norbert András BME Cycling 7 1:08:25
7 DARÁNYI Bence Péceli Túrakerékpáros Egylet (Cseuz Ördögei) 7 1:09:38
8 GÉRNYI Balázs Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 1:00:40
9 DURUCZ Miklós Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 6 1:02:21
10 NAGY Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 1:06:57
DNF NOCHTA Zsolt Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 2 0:21:17
DNS BURUCZKI Szilárd Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 0
Master1 férfi
1 CSER Gábor Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 7 1:04:45
2 SZABÓ András Balázs SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 7 1:07:33
3 DOVÁK Dávid HOTE SE (HOTE Cycling Team) 7 1:07:48
4 HACSI Ákos Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 7 1:08:28
5 KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 6 1:04:40
6 SCHMIDT Gergely Pavé-Sport Kft. (Pavé Cycling Academy) 6 1:07:57
7 VALKÓ András HeloVelo Bike and Cafe 6 1:09:15
8 SZEKERES Zsolt 1WD Motorsport Egy. (KTM Team Hungary) 5 1:01:54
9 SZTREHÁRSZKI László Bringabanda SC SE 5 1:03:16
10 KOVÁCS Ádám Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 5 1:10:03
DNF SZALAY Péter Bike Zone Gödöllő KE 4 0:41:58
DNS ZSIVITY Zorán Mesterbike ILB Factory SE (575 Team) 0
DNS HÉJJA Attila Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
U23 férfi
1 VARGA Viktor Tamási BringaSport Egy. 7 1:10:07
2 FŰZFA Ambrus Szenyor Kerékpáros SE 6 1:02:45
3 KUTS Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 1:02:49
4 VARGA Dániel Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 1:08:15
5 MÜLLER Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 1:08:44
6 MADARÁSZ Áron Brigetio Kerékpáros SE 6 1:11:12
7 GOHÉR Mihály Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 6 1:12:42

Időpont

2019. december 8.

Helyszín

Várgesztes - Villapark

2824 Várgesztes, Villapark

Szervező

TKTK[email protected] 2800 Tatabánya, Farkastó u 48.

Versenyinformáció

Kedves versenyzők várunk benneteket forró teával, a Stopcuki finom süteményeivel, tészta partyval,  verseny végén  a rajtszám felmutatásával ingyenesen igénybe vehetitek az élményfürdőt, szaunát  a  Villaparkban.

  1. Rendező: Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub
  2. Kapcsolat: Búr Zsolt tel.: +3670514 5297 email:[email protected]
  3. A verseny időpontja: 2019. december 08. (vasárnap)
  4. A verseny helyszíne: Villapark Várgesztes
  5. Korcsoportok: Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat
Kategória Születési év
U11 fiú/lány – U11/WU11 2010-2011
U13 fiú/lány – U13/WU13 2008-2009
U15 férfi/nő – U15/WU15 2006-2007
U17 férfi/nő – U17/WU17 2004-2005
U19 férfi/nő – U19/WU19 2002-2003
U23 férfi/nő – U23/WU23 1998-2001
           Elit férfi/nő – Elit/WElit 1991-1997
           Master1 férfi – M1 1981-1990
           Master2 férfi – M2 1971-1980
Master3 férfi – M3 -1970 -1970
           Hobbi férfi és nő -2007 -2007
  1. Nevezés:

Előnevezési díj: (nevezési határidő: 2019.12.04.)

U11-U15 3.500 Ft, U17- 5.000 Ft

Helyszíni nevezés: U11-U15 5.000 Ft, U17- 7.000 Ft

Az előnevezés a banki átutalással együtt válik érvényessé  2019.12.04. -ig beérkezett utalások tekinthetők érvényesnek). A helyszíni nevezés az adott kategóriák rajtja előtt egy órával zárul.

  1. Számlainformáció:

Számlatulajdonos: Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub

Számlaszám: 63300099 – 14912722

  1. Előnevezési díj: (nevezési határidő: 2019.12.04.)

U11-U15 3.500 Ft, U17- 5.000 Ft

Helyszíni nevezés: U11-U15 5.000 Ft, U17- 7.000 Ft

  1. Díjazás

Minden futam első három helyezettje érem díjazásban részesül,valamint a minden célba érkező a rendezvény  emblémájával ellátott ajándékát kapja.

  1. Nyilatkozat

A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek. A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak. Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek. Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.

A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat illetve az UCI szabályai az irányadók.

Back to top button
Close
Close