2019. február

2019feb0900:00Agroker Tirpák Cross4. Tirpák Cross sorozat VI. futamNyíregyházaSzakág:Cyclo-cross

Eredmények

Hely Név Club Kör Idő Hátrány Pont
Elit CX
M U18
1. Dudás Márk ProRacers 10 58:16,1 80
M U23
1. Kiss Hunor KONTENT-DKSI 11 54:31,6 80
2. Kanyári Botond 11 57:31,1 +02:59.47 70
3. Árvai Krisztián Kontent-Dksi Cycling Team 10 00:48,2 -1 LAP 66
M Felnőtt
1. Dovák Dávid HOTE SE 11 56:05,8 80
2. Géczi Gergő KKB SE 11 58:45,4 +02:39.54 70
3. Szobota László KKB SE 10 56:07,9 -1 LAP 66
M Master
1. Kis József Merida Maraton Team Cst 11 56:13,4 80
2. Farkas Attila ViniBike KSE 11 56:22,7 +00:09.31 70
3. Eke Zoltán Only Rims Brakes 11 56:24,9 +00:11.48 66
4. Vozár Zoltán Superior mtb team 11 58:21,3 +02:07.84 60
5. Horváth Zsolt ViniBike KSE 11 59:14,6 +03:01.19 56
6. Soós Károly Sólyom team 11 59:59,7 +03:46.32 50
7. Vass József KKB SE 10 54:32,8 -1 LAP 48
8. Erdős László 10 57:14,2 -1 LAP 46
9. Kocsis Péter Nyír-MTB 10 58:43,6 -1 LAP 44
10. Csuvár Attila Peloton 9 55:34,0 -2 LAP 42
DNF Pinter Attila ViniBike KSE 2 11:09,2 2 LAP
DNF Száva Tamás KKB SE 0
Elit MTB
1. Andras Loferdiuk Lider MTB Team 11 80
2. Molnár György HOTE SE 11 +00:07.87 70
3. Hrenkó Norbert NYKSE 10 -1 LAP 66
4. Takács Balázs Kontent-DKSI Kross 10 -1 LAP 60
5. Sánta Ármin KONTENT-DKSI 10 -1 LAP 56
DNF John Escobar 3 3 LAP
Hobbi
M U18
1. Árvai Kristóf Kontent-Dksi Cycling Team 7 38:09,0 80
M U23
1. Bandura Ádám Patrik C.S. Pro Racers Satu Mare 7 39:52,0 80
2. Sayej Marcell 7 40:19,2 +00:27.21 70
M Felnőtt
1. Király Miklós 7 38:44,3 80
2. Benke László 7 39:28,9 +00:44.61 70
3. Cizma Zsolt C. S. ProRacers Satu Mare 7 39:34,2 +00:49.88 66
4. Tóth Bence 7 43:42,7 +04:58.34 60
M Master
1. Nyíri Zsolt KKB SE 7 38:49,2 80
2. Kelemen Attila KKB SE 7 38:52,0 +00:02.80 70
3. Demko Gabriel Saat Sport 7 39:25,6 +00:36.40 66
4. Aranyosi Péter ViniBike KSE 7 39:46,2 +00:56.94 60
5. Zapolskij Olexander 7 40:21,0 +01:31.78 56
6. Szónok Bertalan KKB SE 7 41:45,4 +02:56.17 50
7. Hornyák Zoltán 7 43:21,9 +04:32.62 48
8. Kovács Zsolt 7 44:18,0 +05:28.73 46
9. Sotkó Tamás ViniBike KSE 6 38:40,9 -1 LAP 44
10. Cseh Tamás László Egyéni 6 39:13,4 -1 LAP 42
11. Teslér Attila HRC 6 39:24,2 -1 LAP 40
M Master II
1. Velychko Tomas 7 39:59,4 80
2. Polonkai László HOTE SE 6 39:32,1 -1 LAP 70
3. Bencze László 6 42:45,9 -1 LAP 66
4. Dragula Sandor 6 43:11,4 -1 LAP 60
Gyerek
W U14
1. Molnár Fanni 2 15:54,4 80
2. Szabó Boglárka 2 17:27,4 +01:32.93 70
M U14
1. Czinkóczki Gergő 2 11:44,4 80
2. Dajka Áron 2 11:45,2 +00:00.81 70
3. Dragula Andras 2 11:48,5 +00:04.16 66
4. Dudás Zsombor 2 11:58,1 +00:13.73 60
5. Leányvári Áron DVTK-Freeriderz 2 13:04,8 +01:20.35 56
6. Leányvári Benjámin DVTK-Freeriderz 2 13:31,9 +01:47.46 50

Szervező

ViniBike Kerékpáros Sportegyesületinfo@vinibike.hu 4400 Nyíregyháza, Arany János u. 7.

Időpont

2019. február 9. szombat

Helyszín

Nyíregyháza

Back to top button
Close
Close
X
X