2019. május

201931máj10:0023:50Pályakerékpáros Diákolimpia Országos DöntőBudapest - Millenáris KerékpárpályaSzakág:PályaKategória:MKSZ Akkreditált

Eredmények

U11 Döntők eredménye
Helyezés Egyedi azonosító Korcsoport Versenyszám kategória Versenyző Eredmény
1. 75 U11 korosztály B Bán Botond 00:45,33
2. 49 U11 korosztály B Giricz Gábriel 00:45,70
3. 39 U11 korosztály B Levendovics Bejamin 00:50,86
1. 87 U11 korosztály B Nagy Kíra 00:49,16
2. 23 U11 korosztály B Arató Sára 01:09,04
1. 13 U11 korosztály A Drucker Péter 00:40,04
2. 61 U11 korosztály A Tomka Ézer 00:43,67
1. 69 U11 korosztály A Katona Korinna 00:43,01
2. 33 U11 korosztály A Kiss Kamilla Petra 00:46,95
U13 DÖNTőK EREDMÉNYE
1. 15 U13 korcsoport B Virág Tóbiás 00:49,12
1. 89 U13 korcsoport B Börcsök Jana 00:43,71
2. 51 U13 korcsoport B Giricz Abigél 00:44,15
1. 71 U13 korcsoport A Zsembery Boldizsár Péter 00:36,06
2. 63 U13 korcsoport A Tomka Ruben 00:39,40
1. 31 U13 korcsoport A Kiss Viktória Letícia 00:46,79
U15 DÖNTŐK EREDMÉNYEK
1.kör 2.kör
1. 27 U15 korcsoport B Ruttai Balázs 00:40,61 01:19,54
2. 1 U15 korcsoport B Giricz Balázs 00:44,58 01:30,29
3. 35 U15 korcsoport B Madarász Kristóf Márk 00:49,17 01:40,15
1. 91 U15 korcsoport B Kertész Noémi 00:42,40 01:22,26
1. 29 U15 korcsoport A Fehérvári Marcell 00:35,51 01:11,90
2. 65 U15 korcsoport A Tomka István 00:39,34 01:18,94
1. 47 U15 korcsoport A Kőszegi Bianka 00:40,17 01:18,33
2. 9 U15 korcsoport A Kovács Flóra Eszter 00:45,24 01:28,11
U17 DÖNTŐK EREDMÉNYE
1. 5 U17 korcsoport B Pálfi Botond 00:36,14 01:08,48
2. 17 U17 korcsoport B Bakó Jonatán 00:38,15 01:13,93
3. 17 U17 korcsoport B Gulyás Szilveszter 00:39,84 01:15,87
4. 85 U17 korcsoport B Giricz Dániel 00:39,15 01:17,29
5. 81 U17 korcsoport B Nemes Noel 00:40,17 01:18,74
1. 95 U17 korcsoport B Kovács Dóra 00:40,32 01:19,45
2. 93 U17 korcsoport B Szokol Evelin 00:44,54 01:27,31
3. 83 U17 korcsoport B Schneider Zsófia Inez 00:44,43 01:27,33
1. 73 U17 korcsoport A Miksa Csobán 00:33,61 01:05,36
2. 43 U17 korcsoport A Szegedi Marcell 00:33,71 01:06,35
3. 77 U17 korcsoport A Bán Benedek 00:35,13 01:07,45
4. 3 U17 korcsoport A Sándor Zalán 00:37,28 01:11,05
5. 79 U17 korcsoport A Szabó Csongor 00:38,22 01:15,92
41 U17 korcsoport A Sáry Boglárka 00:36,44 01:12,36
98 U17 korcsoport A Bagossy Melina 00:40,78 01:18,25
U19 DÜNTŐK EREDMÉNYEK
1.kör 2.kör 3.kör 4.kör
1. 21 U19 korcsoport B Gulyás Szilárd 00:46,43 01:32,55 02:21,89 03:04,67
1. 97 U19 korcsoport B Varga Nóra 00:44,19 01:27,40 02:14,65 03:02,17
1. 59 U19 korcsoport A Varga Bálint 00:32,40 01:00,74 01:30,22 02:03,40
2. 11 U19 korcsoport A Hájos Dániel 00:33,61 01:02,60 01:33,94 02:05,83
3. 57 U19 korcsoport A Muskovits Dávid 00:42,41 01:19,21 01:37,55 02:33,48
1. 45 U19 korcsoport A Tircsi Andrea 00:42,37 01:21,83 02:02,73 02:43,07
2. 99 U19 korcsoport A Hérincs Diána Letti 00:41,21 01:22,62 02:06,68 02:54,20
3. 7 U19 korcsoport A Jankura Luca 00:44,40 01:.26,36 02:09,97 02:53,74

Időpont

2019. május 31. - 2019. május 31.

Helyszín

Budapest - Millenáris Kerékpárpálya

1146 Budapest, Szabó József u. 3.

Szervező

KSI SEsssomogyi@gmail.com 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

Versenyinformáció

Pályakerékpár Diákolimpia Versenykiírás

KÖZLEMÉNY

A Pályakerékpáros Diákolimpia nevezési határidejét meghosszabbítottuk, 2019. május 27-e (hétfő) éjfélig lehet nevezni.

NEVEZÉSI LISTA

Egyedi azonosító Korcsoport Versenyző Nem Intézmény Versenyszám kategória
1 U15 korcsoport Giricz Balázs fiú Forrás Keresztény Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola B
3 U17 korcsoport Sándor Zalán fiú Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium A
5 U17 korcsoport Pálfi Botond fiú Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium B
7 U19 korcsoport Jankura Luca leány Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium A
9 U15 korcsoport Kovács Flóra Eszter leány Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája A
11 U19 korcsoport Hájos Dániel fiú Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium A
13 U11 korosztály Drucker Péter fiú Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium A
15 U13 korcsoport Virág Tóbiás fiú Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium B
17 U17 korcsoport Gulyás Szilveszter fiú Szent Margit Gimnázium B
19 U17 korcsoport Gulyás Szilveszter fiú Szent Margit Gimnázium A
21 U19 korcsoport Gulyás Szilárd fiú Budapesti Gépészeti SZC Mechatronikai Szakgimnáziuma B
23 U11 korosztály Arató Sára leány Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola B
25 U19 korcsoport Hérincs Diána Letti leány Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium A
27 U15 korcsoport Ruttai Balázs fiú Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola B
29 U15 korcsoport Fehérvári Marcell fiú Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola A
31 U13 korcsoport Kiss Viktória Letícia leány Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola A
33 U11 korosztály Kiss Kamilla Petra leány Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola A
35 U15 korcsoport Madarász Kristóf Márk fiú Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola B
37 U17 korcsoport Bagossy Melina leány Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium A
39 U11 korosztály Levendovics Benjamin fiú Budapesti Zsidó Hitközség Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium B
41 U17 korcsoport Sáry Boglárka leány Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola A
43 U17 korcsoport Szegedi Marcell fiú Budapesti Gépészeti SZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája A
45 U19 korcsoport Tircsi Andrea leány Jedlik Ányos Gimnázium A
47 U15 korcsoport Kőszegi Bianka leány Budafoki Herman Ottó Általános Iskola A
49 U11 korosztály Giricz Gábriel fiú Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium B
51 U13 korcsoport Giricz Abigél leány Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium B
53 U17 korcsoport Giricz Dániel fiú Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola B
55 U17 korcsoport Giricz Dávid fiú Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola B
57 U19 korcsoport Muskovits Dávid fiú Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium A
59 U19 korcsoport Varga Bálint fiú Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium A
61 U11 korosztály Tomka Ézer fiú Kálvin Téri Általános Iskola A
63 U13 korcsoport Tomka Ruben fiú Kálvin Téri Általános Iskola A
65 U15 korcsoport Tomka István fiú Kálvin Téri Általános Iskola A
67 U19 korcsoport Tomka Boáz fiú Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája A
69 U11 korosztály Katona Korinna leány Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet A
71 U13 korcsoport Zsembery Boldizsár Péter fiú Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola A
73 U17 korcsoport Miksa Csobán fiú Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium A
75 U11 korosztály Bán Botond fiú Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola B
77 U17 korcsoport Bán Benedek fiú Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola A
79 U17 korcsoport Szabó Csongor fiú Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda A
81 U17 korcsoport Nemes Noel fiú Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda B
83 U17 korcsoport Schneider Zsófia Inez leány Szekszárdi Garay János Gimnázium B
85 U17 korcsoport Bakó Jonatán fiú Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola B
87 U11 korosztály Nagy Kíra leány Rozgonyi Úti Általános Iskola B
89 U13 korcsoport Börcsök Jana leány Rozgonyi Úti Általános Iskola B
91 U15 korcsoport Kertész Noémi leány Rozgonyi Úti Általános Iskola B
93 U17 korcsoport Szokol Evelin leány Rozgonyi Úti Általános Iskola B
95 U17 korcsoport Kovács Dóra leány Batthyány Lajos Gimnázium B
97 U19 korcsoport Varga Nóra leány Dr. Mező Ferenc Gimnázium B
Back to top button
Close
Close
X
X