2019. június

2019jún0809:00Vértesboglár MTB piknik és családi napSuperior MTB maraton sorozatVértesboglár - Kossuth utcaSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Idő
8 km
 Gyerektáv (8 km)  U9  fiú
1 445 Szilasi Dániel 0:22:49
2 409 Konta Kornél 0:27:06
3 422 Sziráki Marcell 0:28:16
4 429 Varga Balázs 0:36:20
5 404 Horváth Leó 0:40:12
6 420 Suhajda Ádám 0:40:25
7 428 Török Lóránt 0:44:31
8 436 Iklódi Sebi 0:50:11
 Gyerektáv (8 km)  U9  lány
1 431 Horváth Gréta 0:40:38
2 443 Storcz Nagy Réka 0:40:50
3 449 Richter Eliza 0:43:15
426 Tóth Mira
 Gyerektáv (8 km)  U11  fiú
1 412 Móri Márton 0:21:37
2 400 Bánfai Olivér 0:22:02
3 415 Puszti Levente 0:29:54
4 424 Tamási Martin 0:35:25
5 434 Pethő József 0:36:27
6 435 Iklódi Zsiga 0:42:17
7 414 Nagy Marcell 1:21:31
411 Laczkó Olivér
 Gyerektáv (8 km)  U11  lány
1 407 Kimmel Laura 0:26:42
2 418 Stojanovska Dalija 0:30:17
3 405 Hunics Barbara 0:30:52
4 401 Benedek Orsolya 0:34:10
20 km
 Rövidtáv (20 km)  U13  fiú
1 32 Olcsvári Botond 1:15:42
2 71 Vock András 1:16:00
 Rövidtáv (20 km)  U13  lány
 Rövidtáv (20 km)  U15  fiú
1 58 Wimmer Máté 1:04:23
2 53 Adorián Nicolas 1:08:12
3 93 Takács Zsombor 1:09:32
4 11 Fazekas András Mór 1:19:03
5 92 Ördög Ákos 1:26:31
39 Rakovics Marcell Milán
74 Feldoffer Bálint
 Rövidtáv (20 km)  U15  lány
1 56 Vitkovics Vanda 1:26:49
2 21 Kiss Luca Rozália 1:30:48
3 41 Somogyi Laura 2:06:35
 Rövidtáv (20 km)  U17  fiú
1 87 Szemere Barnabás 1:10:05
2 98 Pék Csaba 1:23:08
 Rövidtáv (20 km)  U17  lány
1 83 Őrszigeti Anna 1:51:16
 Rövidtáv (20 km)  U19  Férfi
1 47 Szvercsek Márk 1:19:49
2 19 Kimmel Márton 1:21:40
 Rövidtáv (20 km)  U19  Nő
46 Szlovencsák Panka
 Rövidtáv (20 km)  Felnőtt  Férfi
1 42 Szabó Dávid 1:10:50
2 30 Fetter Albert 1:12:20
3 78 Vízkeleti Richard 1:25:44
4 97 Pék Tamás 1:39:33
 Rövidtáv (20 km)  Felnőtt  Nő
1 50 Tóthné Seres Zsanett 2:16:21
2 13 Gerszi Dóra 2:45:39
 Rövidtáv (20 km)  Master1  Férfi
1 84 Takács Zoltán 1:02:06
2 38 Kocsis János 1:02:07
3 70 Salga Ákos 1:06:49
4 20 Kiss Attila 1:13:53
5 54 Varga Szabolcs 1:15:05
6 77 Droblyán Zsolt 1:25:44
7 33 Olcsvári Szilárd 1:31:34
8 29 Varga Balázs 1:32:37
9 51 Vajda Péter 1:33:56
10 100 Kis Zoltán 1:36:28
11 96 Hulman András 1:44:27
12 7 Csobádi Béla 2:04:21
13 63 Homonnay András 2:13:49
14 48 Tóth Antal 2:16:14
15 81 Kornseér Tamás 2:19:21
1 Andrej Hullman
 Rövidtáv (20 km)  Master1  Nő
1 9 Dr. Szabó Tamara 1:53:19
2 60 György Éva 2:12:18
3 62 Homonnay Bernadett 2:13:49
 Rövidtáv (20 km)  Master2  Férfi
1 69 Paár Vilmos 1:02:29
2 34 Pásztor László 1:03:03
3 80 Nagy Szilárd 1:04:03
4 64 Fekete István 1:04:19
5 52 Horváth Zoltán 1:05:13
6 40 RICHTER ZOLTÁN 1:15:26
7 24 Kolozsváry Szilárd 1:16:17
8 37 Rákosfalvi Csaba 1:19:22
9 26 Liszicsán Zoltán 1:20:20
10 85 Szikszai Zoltán 1:21:27
11 23 Kollár László 1:22:27
12 3 Dr Gombos Ádám 1:25:11
13 446 Bánki Márton 1:30:19
14 17 Rekeny Máté 1:34:48
15 49 Tóth László 1:35:28
16 298 Fülöp Zsolt 1:39:31
17 66 Nagy Tamás 1:39:51
18 44 Szabó Péter 1:40:25
19 36 Pethő József 1:41:11
20 95 Kocsis Ladislav 1:44:35
21 86 Tímár Krisztián 1:46:18
22 88 Sátori Szabolcs 1:47:56
23 209 Dózsa Imre 2:00:23
24 68 Horváth Zsolt 2:00:26
25 61 György Dezső 2:12:19
26 75 Horváth Balázs 2:12:21
27 76 Oláh Zoltán 2:58:24
28 67 Szalay Balázs 3:54:16
35 Pesthy Péter
 Rövidtáv (20 km)  Master2  Nő
1 57 Wagner Viktória 1:26:08
2 10 Farkas Szilvia 1:29:25
3 2 Bakonyi Györgyi 1:30:50
4 27 Majthényi Réka 1:31:53
5 22 Hegedűs Hanna 1:36:58
6 12 Fekete Nóra 1:47:56
7 89 Ördög Krisztina 1:51:20
8 91 Micskey Kata 1:52:34
9 43 Szabó Eszter 1:59:41
10 16 Homonnai Mónika 2:06:02
11 5 Brezovszki Valéria 2:18:17
8 Dózsa Szilvia
 Rövidtáv (20 km)  Master3  Férfi
1 31 Ódor János 1:02:50
2 65 Bencz Zoltán 1:08:00
3 55 Vásárhelyi Norbert 1:08:12
4 6 Pap Mihály 1:22:57
5 14 Gőgh Tamás 1:26:53
6 59 Zoboki Attila 1:26:59
7 25 Laposa TiborM4 1:29:37
8 18 Horváth József 1:34:39
9 82 Ruckhaberle uwe 1:35:09
10 28 Mohai Károly 1:39:44
11 94 Kult János 1:41:12
12 73 Pallos Zoltán 1:42:22
13 4 Péter Zsolt 1:46:42
14 90 Szemere Zoltán 1:50:22
15 15 Havasi Gábor 2:17:20
16 45 Szalai István M4 2:29:53
 Rövidtáv (20 km)  Master3  Nő
50 km
 Hosszútáv (50 km)  U17  Férfi
1 206 Csuja Bálint 2:07:59
2 223 Hunics Balázs 2:43:36
3 210 Dózsa Imre Márk 4:13:37
 Hosszútáv (50 km)  U17  Nő
 Hosszútáv (50 km)  U19  Férfi
 Hosszútáv (50 km)  U19  Nő
 Hosszútáv (50 km)  Felnőtt  Férfi
1 246 Révfalusi Balázs 1:57:28
2 215 Ferenczi Balázs 2:00:59
3 258 Zoboki Péter 2:03:15
4 265 Markos Dániel 2:27:53
5 226 Kazi Alex 2:44:54
6 253 Tóth Bendegúz 2:58:02
256 Vingl Balázs
 Hosszútáv (50 km)  Felnőtt  Nő
1 259 Kovács Fruzsina 2:33:51
 Hosszútáv (50 km)  Master1  Férfi
1 263 Dr Timár Zsolt 2:01:08
2 274 Ibrányi Attila 2:07:31
3 296 Pálmai Zsolt 2:14:44
4 278 Májer Balázs 2:16:18
5 280 Riegel Dániel 2:23:21
6 297 Mátis Barnabás 2:23:53
7 498 Kosurnyikov Ádám 2:25:47
8 266 Töltési Dávid 2:28:40
9 205 Csete Sándor 2:33:32
10 201 Bodnár Márton 2:34:24
11 279 Molnár Gergely 2:35:09
12 497 Zentai Zsolt 2:36:21
13 216 Fibecz Zsolt 2:36:48
14 247 Svéd Csaba 2:41:27
15 271 Voszti Norbert 3:00:28
16 250 Szilágyi Zoltán 3:03:45
17 221 Hornyák László ÚTTÁRS 3:36:53
217 Gőz Péter
225 Kardos Viktor
272 Soltész Péter
 Hosszútáv (50 km)  Master1  Nő
1 281 Kőszegi Kornilia 3:02:31
2 237 Márkus Melinda 3:43:00
200 Baknák Ramóna
 Hosszútáv (50 km)  Master2  Férfi
1 292 Dallos Kornél 2:05:48
2 275 Vock Balázs 2:06:53
3 276 Nabha Ilias 2:07:11
4 295 Dervalics Gábor 2:09:52
5 285 Vastag Szabolcs 2:10:22
6 299 Papp Attila 2:13:53
7 251 Takács Szabolcs 2:15:09
8 283 Fedor István 2:16:18
9 235 Lizán Péter 2:24:27
10 287 Káldi Tamás 2:25:55
11 282 Demjén Gábor 2:28:00
12 224 Karakai Viktor 2:28:34
13 220 Háden Tamás 2:29:13
14 202 Bognár Balázs 2:31:58
15 203 Buga Fridrich 2:38:24
16 239 Ments Ervin 2:38:44
17 204 Czére Krisztián 2:40:53
18 268 Ujcz György 2:44:08
19 255 Varga Balázs 2:47:20
20 284 Kis Balázs 2:48:58
21 261 Kormos Csaba 2:49:01
22 240 Móczár Adorján 2:52:05
23 245 Rábaközi István 2:56:31
24 270 Röth András 2:59:36
25 236 Losonczi Laszlo 3:01:36
26 232 Kőszegi Csaba 3:01:44
27 269 Szehofnerl József 3:01:47
28 257 Vitkovics Péter 3:03:02
29 499 Őrszigety Dávid 3:04:06
30 495 Varga István 3:05:30
31 222 Horváth Győző 3:08:57
32 273 Gombolai László 3:14:13
33 277 Hámori Kornél 3:19:25
34 252 Tamás János 3:22:01
35 293 Balázs Gergely 3:29:38
36 267 Kottyán István 3:35:25
37 290 Lang Gábor 3:43:00
38 291 Terei György 4:04:31
207 Demjén Gábor
212 Dr. Gombos Ádám
231 Kovács Zolt?n
233 Kőszegi Csaba
 Hosszútáv (50 km)  Master2  Nő
1 289 Juhos Réka 3:29:47
 Hosszútáv (50 km)  Master3  Férfi
1 234 Kurdi István 2:14:44
2 99 Szabó György 2:25:29
3 494 Dr Erös Károly 2:31:29
4 288 Keczko Zoltán 2:33:23
5 496 Guba László 2:33:47
6 230 Kovács Kamill 2:33:53
7 286 Hardi János 2:44:10
8 208 Dobay Gábor 2:59:43
9 227 Kazi György 3:05:16
10 238 Marlok Róbert 3:06:40
11 248 Szabó Imre 3:14:07
12 294 Roller Géza 3:54:36
13 254 Truckenbrod József 3:54:36
14 241 Molnár László 3:58:28
219 György Ferenc
228 Keczkó Zoltán
229 Kelemen Imre
242 Molnár László
243 Nedeczky Csaba
 Hosszútáv (50 km)  Master3  Nő
 Hosszútáv (50 km)  Singlespeed  Férfi
1 213 Dremák Krisztián ‘egysebi’ 2:40:05
2 249 Szegi Amondó(egysebi) 2:59:30
211 Fejes Barnabás ‘egysebi’
214 Fehér Paszkál (egysebi)
60+ (50km)
1 286 Hardi János 2:44:10
60+ (20km)
1 25 Laposa TiborM4 1:29:37
2 73 Pallos Zoltán 1:42:22
3 45 Szalai István M4 2:29:53

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Időpont

2019. június 8. szombat

Helyszín

Vértesboglár - Kossuth utca

8085 Vértesboglár, Kossuth utca

Back to top button
Close
Close
X
X