2019. november

201924novEgész napVI. Palóc CrossSzécsény - Robinson-szigetekSzakág:Cyclo-cross

Időpont

2019. november 24. vasárnap

Helyszín

Szécsény - Robinson-szigetek

3FQF+PV Szécsény

Eredmények

Absz. Hely Kat. Hely Név Egyesület Kategória Kör Idő
1. rajt
1 1 JUHANAK Jan CK RS Hobbi MTB férfi 4 0:30:40
2 2 LANECKER József Hobbi MTB férfi 4 0:31:52
3 1 TÓTH Tamás Mátra Biker SC Hobbi CX férfi 4 0:31:58
4 2 BAKSAY Gergely Újbuda Mountain Bike SZSE Hobbi CX férfi 4 0:32:06
5 3 BAKŠA Ondrej CK RS Hobbi MTB férfi 4 0:32:33
6 1 CSÉRI Szilvia Zalaegerszegi Kerékpáros SE Hobbi CX nő 4 0:32:58
7 3 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő KE Hobbi CX férfi 4 0:33:02
8 4 FRÖHLICH Zoltán Hobbi CX férfi 4 0:33:55
9 5 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE Hobbi CX férfi 4 0:35:06
10 4 MAJOROS Miklós Hobbi MTB férfi 4 0:35:07
11 2 SZÁSZ Eszter Vitalitás SE Hobbi CX nő 4 0:35:17
12 5 JAMRIK Egon Vitalitás SE Hobbi MTB férfi 4 0:37:17
13 6 BERNÁTH Ferenc Hobbi MTB férfi 4 0:38:04
14 7 RÓNAI Ferenc Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub Hobbi MTB férfi 3 0:35:07
DNS DNS MÁRIÁN Krisztina Miránk-DOMKK Hobbi CX nő
DNS DNS BORLAY Krisztina Újpesti Torna Egylet Hobbi MTB nő
2. rajt
1 1 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE U17 fiú 4 0:26:09
2 1 VAS Barnabás Maraton Sport Club U15 fiú 4 0:26:10
3 2 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE U17 fiú 4 0:27:50
4 1 ROZGONYI Sándor Buruczki Testedző SZSE Master3 férfi 4 0:28:01
5 2 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE U15 fiú 4 0:28:06
6 3 MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE U15 fiú 4 0:28:08
7 2 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC Master3 férfi 4 0:28:59
8 3 VARGA Kristóf Kőbányai Torna Club SE U17 fiú 4 0:29:09
9 4 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE U15 fiú 4 0:29:10
10 3 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő KE Master3 férfi 4 0:29:31
11 5 VALO Roman CK Rimavská Sobota U15 fiú 4 0:29:41
12 6 ZSEMBERY Boldizsár Újbuda Mountain Bike SZSE U15 fiú 4 0:30:30
13 4 VÁGI Levente István Újbuda Mountain Bike SZSE U17 fiú 4 0:30:44
14 4 BENCZ Zoltán Footstrong SE Master3 férfi 4 0:30:50
15 1 TÓTH Réka Kis-Galya KSE WU17 (WU15) lány 4 0:31:03
16 5 PAP László Master3 férfi 4 0:31:10
17 5 DEME Erik Buruczki Testedző SZSE U17 fiú 4 0:31:22
18 7 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE U15 fiú 4 0:31:26
19 6 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE Master3 férfi 4 0:31:38
20 7 KOLB Tamás Blue Scorpions MC Master3 férfi 4 0:32:06
21 8 DÓZSA György Újbuda Mountain Bike SZSE Master3 férfi 4 0:32:17
22 9 GAJDOS Tamás Dr. Bátorfi Agria KTK Master3 férfi 4 0:32:36
23 10 GELENCSÉR Ferenc Újbuda Mountain Bike SZSE Master3 férfi 4 0:32:48
24 8 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE U15 fiú 4 0:32:56
25 9 BAKSAY Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE U15 fiú 4 0:33:03
26 10 FÖLDESI Csaba Miklós CrossKovácsi SKE U15 fiú 4 0:33:06
27 11 MAJOROS Balázs Vitalitás SE U15 fiú 4 0:33:07
28 11 GOMBOLAI László Vitalitás SE Master3 férfi 4 0:33:28
29 2 ORAVECZ Lora Pilis Cross-Country Club WU17 (WU15) lány 3 0:26:27
30 12 ARADI Bendegúz Limitless U15 fiú 3 0:27:35
DNS DNS THOMASZOVICS Tivadar Vitalitás SE Master3 férfi
DNS DNS TAKÁCS Marcell Szentendrei Kinizsi H. SE U15 fiú
3. rajt
1 1 ADAME László Maraton Sport Club Master2 férfi 6 0:39:17
2 1 ADAME Ármin Maraton Sport Club U19 férfi 6 0:39:18
3 2 KLEIN Tamás Footstrong SE Master2 férfi 6 0:40:20
4 3 FILEPKÓ Gábor Szentendrei Kinizsi H. SE Master2 férfi 6 0:40:26
5 4 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egy. Master2 férfi 6 0:40:58
6 5 JURÁK András CoffeeRide SE Master2 férfi 6 0:41:12
7 2 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egy. U19 férfi 6 0:41:22
8 6 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE Master2 férfi 6 0:41:27
9 7 SIBYLA Branislav CK RS Master2 férfi 6 0:41:32
10 8 GALAJDA Péter Master2 férfi 6 0:41:32
11 9 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. Master2 férfi 6 0:41:35
12 10 FEDOR István Maraton Sport Club Master2 férfi 6 0:41:48
13 11 DANIŠ Igor ŠK Topoľčianky Master2 férfi 6 0:42:05
14 3 HORVÁTH Áron Mihály U19 férfi 6 0:42:38
15 12 GREGÓ Zoltán Utánpótlás Sportakadémia SE Master2 férfi 6 0:43:00
16 13 GONDA Imrich CK RS Master2 férfi 6 0:43:03
17 14 KÁLDI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE Master2 férfi 6 0:44:05
18 15 MÁRMAROSI Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE Master2 férfi 6 0:44:21
19 16 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE Master2 férfi 6 0:44:30
20 17 LADVENICZA Tamás Bike Zone Gödöllő KE Master2 férfi 6 0:44:43
21 18 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE Master2 férfi 6 0:44:52
22 4 CSÁKAI Bence Telki Multisport Egy. U19 férfi 6 0:45:03
23 19 TÖRÖK András CrossKovácsi SKE Master2 férfi 6 0:45:05
24 5 TAKÁCS Dániel Szentendrei Kinizsi H. SE U19 férfi 6 0:45:11
25 20 SOMOGHY Attila Blue Scorpions MC Master2 férfi 6 0:45:31
26 21 RÓNASZÉKI István Maraton Sport Club Master2 férfi 6 0:45:53
27 22 PAPP Zoltán Master2 férfi 6 0:46:15
28 23 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE Master2 férfi 6 0:46:26
29 24 FÖLDESI Gábor CrossKovácsi SKE Master2 férfi 6 0:47:25
30 25 SZÁSZ Viktor Vitalitás SE Master2 férfi 5 0:39:51
31 26 GÁBOR Bence Újbuda Mountain Bike SZSE Master2 férfi 5 0:42:29
DNS DNS ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE Master2 férfi
DNS DNS PÁSZTOR László Trek Szabadidő SE Master2 férfi
DNS DNS SÁROSI Endre Újbuda Mountain Bike SZSE Master2 férfi
4. rajt
1 1 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE U13 fiú 2 0:11:09
2 2 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE U13 fiú 2 0:11:21
3 3 GÁBOR Milán Újbuda Mountain Bike SZSE U13 fiú 2 0:11:22
4 4 TÓTH Márk CrossKovácsi SKE U13 fiú 2 0:11:25
5 5 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE U13 fiú 2 0:11:25
6 6 SIMON Viktor Kőbányai Torna Club SE U13 fiú 2 0:12:00
7 7 BAKÓ Donát Pilis Cross-Country Club U13 fiú 2 0:12:12
8 1 KOVÁCS Béla DKSI Debrecen Kerékpáros SE U11 fiú 2 0:12:18
9 1 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős KE WU13 (WU11) lány 2 0:12:25
10 2 MISETA Levente Újbuda Mountain Bike SZSE U11 fiú 2 0:12:27
11 3 BÁNFAI Olivér Újbuda Mountain Bike SZSE U11 fiú 2 0:12:29
12 8 FELEDY Bence Kis-Galya KSE U13 fiú 2 0:12:40
13 4 BARABÁS Olivér János Újbuda Mountain Bike SZSE U11 fiú 2 0:12:43
14 9 JANI Bálint Újpesti Torna Egylet U13 fiú 2 0:12:44
15 10 NÉMETH Dániel Újpesti Torna Egylet U13 fiú 2 0:13:08
16 5 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi Szabadidős KE U11 fiú 2 0:13:24
17 6 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE U11 fiú 2 0:13:34
18 2 KÁRPÁTI Mira Kőbányai Torna Club SE WU13 (WU11) lány 2 0:13:36
19 3 CSATAI Nóra Rita WU13 (WU11) lány 2 0:13:46
20 4 BARABÁS Elsa Réka Újbuda Mountain Bike SZSE WU13 (WU11) lány 2 0:13:56
21 5 SIBYLA Kassia WU13 (WU11) lány 2 0:14:22
22 6 STOJANOVSKA Dalija Újbuda Mountain Bike SZSE WU13 (WU11) lány 2 0:15:21
DNS DNS TÓTH Vince Kis-Galya KSE U11 fiú
DNS DNS GÁBOR Balázs Újbuda Mountain Bike SZSE U11 fiú
5. rajt
1 1 CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE WMaster nő 5 0:37:29
2 1 LÁSZLÓ Tamara Bianka Központi Sport és Ifjúsági Egy. WU23 nő 5 0:39:28
3 2 FILEPKÓ Mónika WMaster nő 5 0:39:29
4 3 IMRE Zsófia Pilis Cross-Country Club WMaster nő 5 0:42:14
5 4 KRISTON Judit Újbuda Mountain Bike SZSE WMaster nő 5 0:46:51
6. rajt
1 1 BURUCZKI Szilárd Buruczki Testedző SZSE Elit férfi 9 0:55:51
2 2 JURAJ Karas Proefekt Team Elit férfi 9 0:56:07
3 3 DARÁNYI Bence Péceli Túrakerékpáros Egylet Elit férfi 9 0:58:05
4 1 SZABÓ András Balázs SW Team Kerékpáros SZSE Master1 férfi 9 0:58:39
5 2 REITINGER Gábor Vitalitás SE Master1 férfi 9 0:59:15
6 4 FERENCZI Balázs HeloVelo Bike & Cafe Elit férfi 9 0:59:26
7 5 DURUCZ Miklós Utánpótlás Sportakadémia SE Elit férfi 9 1:01:04
8 3 KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE Master1 férfi 8 0:55:59
9 4 SCHMIDT Gergely Pavé-Sport Kft. Master1 férfi 8 0:57:04
10 5 SCHILLER Gábor SW Team Kerékpáros SZSE Master1 férfi 8 0:57:39
11 6 SZTREHÁRSZKI László Bringabanda SC SE Master1 férfi 8 0:57:52
12 6 VARGA Dániel Bence Újbuda Mountain Bike SZSE Elit férfi 8 0:58:43
13 7 VALKÓ András HeloVelo Bike & Cafe Master1 férfi 8 0:59:26
14 8 KOVÁCS Ádám Diósgyőri Vasgyárak TK Master1 férfi 7 1:01:42
DNS DNS HÉJJA Attila Újbuda Mountain Bike SZSE Master1 férfi
DNS DNS ZSIVITY Zorán Mesterbike ILB Factory SE Master1 férfi

Szervező

Vitalitás SEpaloccross@amcomp.eu 2660 Balassagyarmat, Rákóczi út 50.

Back to top button
Close
Close
X
X