2019. március

201923már10:00Rákóczi KupaFelkészülési és kvalifikációs verseny Romhány - II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaSzakág:Művészkerékpár

Szervező

RMTK SE[email protected] 2653 Bánk, Petőfi Sándor út 25.

Időpont

2019. március 23.

Helyszín

Romhány - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

2654 Romhány, Köztársaság tér 1.

Eredmények

Név Egyesület Korcsoport Induló pontsz. Pontveszteség Elért pontsz. Helyezés
1. Mészáros Flóra SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U9 12,60 4,87 7,73 1.
2. Levko Jurij Nagybereg 1-es iskolás fiú U9 21,20 1,02 20,18 1.
3. Jávori-Molnár Boldizsár RMTKSE 1-es iskolás fiú U9 20,00 1,34 18,66 2.
4. Laboncz Lőrinc RMTKSE 1-es iskolás fiú U9 20,00 9,31 10,69 3.
5. Furi Balázs SKC Kolarovo 1-es iskolás fiú U9 12,60 5,76 6,84 4.
6. Laboncz Anna RMTKSE 1-es iskolás lány U11 26,10 3,15 22,95 1.
7. Szabó Zsóka RMTKSE 1-es iskolás lány U11 22,80 2,94 19,86 2.
8. Székely Dolli Flóra TAC 1-es iskolás lány U11 18,30 3,81 14,49 3.
9. Szabó Rozi Hanna SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U11 17,90 4,44 13,46 4.
10. Lukács Edua SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U11 16,70 4,95 11,75 5.
11. Nagy Júlia Mária Tardosi Hegylakók 1-es iskolás lány U11 16,20 7,15 9,05 6.
12. Simon Vivien RMTKSE 1-es iskolás lány U11 10,10 2,60 7,50 7.
13. Boskó Bene RMTKSE 1-es iskolás fiú U11 32,20 0,86 31,34 1.
14. Beck Zsombor Bokodi SE 1-es iskolás fiú U11 27,60 1,56 26,04 2.
15. Jaloveczki Máté RMTKSE 1-es iskolás fiú U11 25,30 1,33 23,97 3.
16. Csomor Gergő RMTKSE 1-es iskolás fiú U11 22,60 0,71 21,89 4.
17. Hugyecz Zekő RMTKSE 1-es iskolás fiú U11 22,40 1,95 20,45 5.
18. Filep Bence Nagybereg 1-es iskolás fiú U11 25,00 4,91 20,09 6.
19. Dubiv Roman Nagybereg 1-es iskolás fiú U11 21,40 2,40 19,00 7.
20. Mészáros Kármen Tardosi Hegylakók 1-es iskolás lány U13 37,70 4,84 32,86 1.
21. Rábai Dorka TAC 1-es iskolás lány U13 37,60 13,48 24,12 2.
22. Püspöki Orsolya Nagybereg 1-es iskolás lány U13 21,70 2,23 19,47 3.
23. Pőhr Anita Bokodi SE 1-es iskolás lány U13 24,10 4,70 19,40 4.
24. Leikertová Nikoletta SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U13 23,70 4,35 19,35 5.
25. Czirják Dóra Tardosi Hegylakók 1-es iskolás lány U13 25,50 6,62 18,88 6.
26. Sárközi Anna Bokodi SE 1-es iskolás lány U13 24,10 5,94 18,16 7.
27. Osszi Réka SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U13 17,50 3,58 13,92 8.
28. Szabó Dorina RMTKSE 1-es iskolás lány U13 15,80 4,61 11,19 9.
29. Mészáros Panna Tímea Tardosi Hegylakók 1-es iskolás lány U13 24,60 13,97 10,63 10.
30. Kiss Dorina Tardosi Hegylakók 1-es iskolás lány U13 22,40 12,37 10,03 11.
31. Juhász Niki SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U13 23,50 13,52 9,98 12.
32. Blaskó Dóra SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U13 29,20 28,59 0,61 13.
33. Csóti Tamás Bokodi SE 1-es iskolás fiú U13 40,10 6,93 33,17 1.
34. Hugyecz Zalán RMTKSE 1-es iskolás fiú U13 28,30 5,44 22,86 2.
35. Bodnár Sztaniszláv Nagybereg 1-es iskolás fiú U13 23,00 2,25 20,75 3.
36. Hlacsok Petra RMTKSE 1-es iskolás lány U15 41,60 7,24 34,36 1.
37. Príbelszki Kitti RMTKSE 1-es iskolás lány U15 35,60 5,42 30,18 2.
38. Szépe Natália SKC Kolarovo 1-es iskolás lány U15 32,60 9,19 23,41 3.
39. Mátyás Viktória RMTKSE 1-es iskolás lány U15 30,70 8,67 22,03 4.
40. Marosi Áron Bokodi SE 1-es iskolás fiú U15 41,10 8,44 32,66 1.
41. Plesa Krisztofer Nagybereg 1-es iskolás fiú U15 34,50 9,38 25,12 2.
42. Zsibrita Natália SKC Kolarovo 1-es junior lány U19 86,40 20,26 66,14 1.
43. Sági Alexandra RMTKSE 1-es junior lány U19 77,50 11,49 66,01 2.
44. Zán-Fábián Panna Klára Nagybereg 1-es junior lány U19 84,40 33,93 50,47 3.
45. Fördős Nikolett SKC Kolarovo 1-es junior lány U19 68,70 19,34 49,36 4.
46. Rakócza Dóra SKC Kolarovo 1-es junior lány U19 70,60 25,95 44,65 5.
47. Somlyai Dorina RMTKSE 1-es junior lány U19 69,50 32,77 36,73 6.
48. Viszkocsil Vanessza Alexandra Tardosi Hegylakók 1-es junior lány U19 40,80 11,90 28,90 7.
49. Stvorecz Botond RMTKSE 1-es junior fiú U19 53,70 9,39 44,31 1.
50. Hajduk Olivér RMTKSE 1-es junior fiú U19 34,10 7,18 26,92 2.
51. Blaskó-Szépe SKC Kolarovo 2-es iskolás lány U15 22,30 23,51 0,00 1.
52. Csóti Tamás-Marosi Áron Bokodi SE 2-es iskolás fiú U15 26,20 18,66 7,54 1.
53. Csóti-Pőhr-Sárközi-Marosi Bokodi SE 4-es iskolás fiú U15 37,10 13,86 23,24 1.
54. Kulich Eszter-Rákócza Dóra SKC Kolarovo 2-es junior lány 63,60 9,62 53,98 1.
55. Zibrita Natália-Fördős Nikolett SKC Kolarovo 2-es junior lány 63,60 16,77 46,83 2.
56. Ollé Edina-Decsi Anna SKC Kolarovo 2-es junior lány 47,40 25,16 22,24 3.
57. Hajduk Olivér-Stvorecz Botond RMTKSE 2-es junior fiú 27,90 11,79 16,11 1.
58. Mihalics-Domin-Kulich-Domin SKC Kolarovo 4-es junior lány 200,60 43,60 157,00 1.
59. Szeder-Ollé-Decsi-Nagy SKC Kolarovo 4-es junior lány 71,70 31,78 39,92 2.
60. Hugyecz Zsófia RMTKSE 1-es női 105,60 25,76 79,84 1.
61. Varga Csaba RMTKSE 1-es férfi 168,80 9,17 159,63 1.
62. Schön Martin Bokodi SE 1-es férfi 171,80 62,95 108,85 2.
63. Bozsó Bence RMTKSE 1-es férfi 91,80 21,90 69,90 3.

Versenyinformáció

A verseny célja: versenyzési lehetőség biztosítása a sportolók számára, a sportág népszerűsítése, kvalifikációs verseny.

Versenyszámok: művészkerékpár

  • iskolás – D, C, B, A: fiúlány 1-es, 2-es, 4-es.
  • junior – fiúlány 1-es, 2-es, 4-es.
  • felnőtt – férfinői 1-es, 2-es, 4-es.

Díjazás: abszolút sorrend, kategóriánként 1-3. helyezett

Nevezési díj: NINCS

Nevezési határidő: 2019.03.09. – név, születési dátum, kategória, induló, pontszám

Versenylapok beérkezésének határideje: 2019.03.16.

Nevezés, versenylapok, kérdések:  [email protected], +36302047768

Back to top button
Close
Close