2019. július

2019júl1410:0016:00XXIX. Turul KupaTatabányaSzakág:OrszágútKategória:SzabadidősSorozat:AKESZ Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Táv Kategória Nem Idő
1 206 Benedek István 30 km Senior2 Férfi 0:54:55
2 204 Labancz István 30 km Senior2 Férfi 0:55:18
3 266 Hajagos István 30 km Senior2 Férfi 0:57:01
4 208 Adorján András 30 km Senior2 Férfi 0:57:08
5 205 Papp Zoltán karbona.hu 30 km Senior2 Férfi 0:57:20
6 228 Huszár László 30 km Senior2 Férfi 0:58:15
7 211 Csintalan Miklós Brigetio KSE 30 km Senior2 Férfi 1:04:04
8 223 Dr. Nyitray László 30 km Senior2 Férfi 1:06:32
9 200 Takács László 30 km Senior2 Férfi 1:07:15
10 203 Horváth Imre 30 km Senior2 Férfi 1:08:09
11 225 Benkő István Stubers Bike Team 30 km Senior2 Férfi 1:09:13
12 227 Berkes Lajos Bakony Bike KE 30 km Senior2 Férfi 1:09:21
13 213 Leányvári József Brigetio KSE 30 km Senior2 Férfi 1:13:30
30 km
1 201 Gál István József 30 km Senior3 Férfi 0:56:54
2 258 Csaplár Árpád KTC 30 km Senior3 Férfi 1:15:29
30 km
1 218 Dorogi Alex Martin 30 km U13 Férfi 0:57:12
2 263 Balaskó Ádám Szenyor Kszse 30 km U13 Férfi 0:59:01
3 209 Péter-Lichtenberger Ábris 30 km U13 Férfi 1:05:33
4 230 Kőrösi Gábor Trek SE 30 km U13 Férfi 1:06:12
5 243 Varga Márk 30 km U13 Férfi 1:06:16
6 268 Simon Viktor KTC 30 km U13 Férfi 1:08:23
7 217 Bognár Balázs 30 km U13 Férfi 1:08:29
8 226 Bakos Kristóf Bakony Bike KE 30 km U13 Férfi 1:18:52
30 km
1 224 Varga Kristóf 30 km U15 Férfi 0:53:57
2 220 Pakot András Gusztáv 30 km U15 Férfi 0:56:27
3 219 Majoros Dávid KTC 30 km U15 Férfi 0:56:52
4 229 Máthé Bence Trek SE 30 km U15 Férfi 0:59:02
5 216 Maros András Lotus Team SE 30 km U15 Férfi 1:00:29
6 231 Szoboszlai Péter Zsombor Trek SE 30 km U15 Férfi 1:02:05
7 215 Szabó Balázs Gergely 30 km U15 Férfi 1:08:11
30 km
1 233 Lepold Zoltán Antal Green Riders 30 km U17 Férfi 0:53:56
2 269 Farkas Máté Csaba Szenyor Kszse 30 km U17 Férfi 0:55:14
3 222 Pusztai Dominik UTE-Merida 30 km U17 Férfi 0:56:36
4 221 Molnár Levente 30 km U17 Férfi 0:58:26
30 km
1 210 Budai Katalin Buruczki Training System – BTS SE 30 km WSenior 1:01:19
2 267 Ducza Valéria Trek SE 30 km WSenior 1:03:13
3 212 Tehelné Brányik Zsuzsa Brigetio KSE 30 km WSenior 1:16:01
30 km
1 207 Pohner Gréta BÚI-SZSE 30 km WU15 1:09:55
2 232 Lepold Anna Green Riders 30 km WU15 1:10:30
3 214 Szabó Gréta Adél BÚI-SZSE 30 km WU15 1:15:39
30 km
1 202 Németh Bettina Tímea 30 km WU17 1:03:47
Helyezés Rajtszám Név Klub Táv Kategória Nem Idő
1 64 Pelikán János 80 km Elit1 Férfi 2:00:51
2 65 Rózsa Balázs 80 km Elit1 Férfi 2:01:40
3 60 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team 80 km Elit1 Férfi 2:01:47
4 11 Földi Bence BIKE ZONE Gödöllő 80 km Elit1 Férfi 2:02:01
5 53 Kuba Roland Brigetio KSE 80 km Elit1 Férfi 2:02:06
6 57 Sasvári Dániel 80 km Elit1 Férfi 2:02:07
7 58 Lippai Marcell 80 km Elit1 Férfi 2:02:41
8 81 Urbán Jakab KTC 80 km Elit1 Férfi 2:02:41
9 111 Schneider Sebestyén BVSC 80 km Elit1 Férfi 2:02:44
10 250 Király Levente 80 km Elit1 Férfi 2:02:51
11 117 Felipe Miranda Miskolci Road Cycling Club 80 km Elit1 Férfi 2:03:42
12 97 Sándor Tamás Lotus Cycling Team 80 km Elit1 Férfi 2:08:36
13 249 Szigl Ernst 80 km Elit1 Férfi 2:12:11
14 253 Horváth Tamás 80 km Elit1 Férfi 2:12:16
15 23 Kopácsi Attila 80 km Elit1 Férfi 2:12:17
16 94 Kovács Dávid Salgótarjáni HKE 80 km Elit1 Férfi 2:12:17
17 252 Bakó Ferenc 80 km Elit1 Férfi 2:12:27
18 130 Bodzán Károly Autocity Skoda-Zengő 80 km Elit1 Férfi 2:12:29
19 95 Ancsin Marek 80 km Elit1 Férfi 2:13:48
20 5 Kovács György 80 km Elit1 Férfi 2:14:22
21 59 Balogh András 80 km Elit1 Férfi 2:14:58
22 68 Héregi Péter Brigetio KSE 80 km Elit1 Férfi 2:15:05
23 34 Madarász Áron Brigetio KSE 80 km Elit1 Férfi 2:16:54
24 85 Csontó Ádám Buruczki Training System – BTS SE 80 km Elit1 Férfi 2:18:31
25 86 Lipkovics Bence Szerpentin KE 80 km Elit1 Férfi 2:22:18
26 244 Madarász Ádám 80 km Elit1 Férfi 2:25:47
27 89 Balla Tamàs 80 km Elit1 Férfi 2:26:52
28 38 Skuba Ákos 80 km Elit1 Férfi 2:28:08
29 96 Gajdošík Ján 80 km Elit1 Férfi 2:30:55
30 31 Jánoki Ádám Brigetio KSE 80 km Elit1 Férfi 2:36:01
31 241 Kulcsár Szabó Péter 80 km Elit1 Férfi 2:43:20
32 67 Bucsai Péter 80 km Elit1 Férfi 2:47:33
80 km
1 115 Tóth Norbert Saxum KSC 80 km Elit2 Férfi 2:01:40
2 248 Nagy Tomas osmos cycling 80 km Elit2 Férfi 2:02:07
3 37 Bokor Attila 80 km Elit2 Férfi 2:02:32
4 137 Antal Gábor 80 km Elit2 Férfi 2:02:43
5 80 Makács Gábor Szerpentin KE 80 km Elit2 Férfi 2:07:58
6 259 Tóth Gábor sac karbona 80 km Elit2 Férfi 2:08:00
7 13 Hűvösvölgyi Márton Fillari Team Budaörs 80 km Elit2 Férfi 2:08:35
8 114 Szőke Gábor Saxum KSC 80 km Elit2 Férfi 2:11:49
9 116 Varga Szabolcs Saxum KSC 80 km Elit2 Férfi 2:11:49
10 247 Michal Slovak 80 km Elit2 Férfi 2:12:30
11 112 Salamon László Szekszárdi SZKE 80 km Elit2 Férfi 2:14:14
12 256 Hermann Róbert 80 km Elit2 Férfi 2:14:40
13 73 Taródy Dávid 80 km Elit2 Férfi 2:14:40
14 63 Mészáros Szabolcs 80 km Elit2 Férfi 2:14:43
15 82 Dr. Kovács Kristóf KTC 80 km Elit2 Férfi 2:14:57
16 56 Popovics Gergely 80 km Elit2 Férfi 2:15:02
17 51 Dr. Takács Ádám 80 km Elit2 Férfi 2:15:19
18 128 Bugledits Mihály Superior Team Sopron 80 km Elit2 Férfi 2:22:49
19 71 Nyikus Norbert 80 km Elit2 Férfi 2:23:05
20 118 Balaskó Milán Szenyor Kszse 80 km Elit2 Férfi 2:23:42
21 261 Hepp János 80 km Elit2 Férfi 2:26:51
22 108 Huszti Gábor 80 km Elit2 Férfi 2:27:23
23 45 Ottovay István 80 km Elit2 Férfi 2:27:43
24 35 Bánhidy Attila 80 km Elit2 Férfi 2:28:36
25 150 Nagy László 80 km Elit2 Férfi 2:28:41
26 21 Dékány Tamás 80 km Elit2 Férfi 2:30:00
27 33 Zádori Sándor Brigetio KSE 80 km Elit2 Férfi 2:30:00
28 106 Csordás Gergely 80 km Elit2 Férfi 2:30:35
29 18 Cseke Zoltán 80 km Elit2 Férfi 2:34:37
30 19 Takács Zoltán 80 km Elit2 Férfi 2:38:06
31 75 Németh László 80 km Elit2 Férfi 2:39:15
32 121 Nagy Gábor Buruczki Training System – BTS SE 80 km Elit2 Férfi 2:43:20
33 15 Rózsa Péter 80 km Elit2 Férfi 2:47:56
34 50 Bujtár Róbert 80 km Elit2 Férfi 2:51:57
35 16 Végi Tamás 80 km Elit2 Férfi 2:53:11
36 77 Őri Balázs 80 km Elit2 Férfi 2:54:01
37 29 Juràs Imre 80 km Elit2 Férfi 2:57:22
38 30 Jáger Péter 80 km Elit2 Férfi 3:01:22
80 km
1 40 Petró Károly ASE Kerékpár 80 km Master Férfi 2:11:46
2 148 Molnár Tamás ASE Kerékpár 80 km Master Férfi 2:11:53
3 8 Antal Attila Maraton SC 80 km Master Férfi 2:11:54
4 126 Varga Bence Pannonhalma Stelvio 80 km Master Férfi 2:11:55
5 134 Vereb Lajos Szolnok Cycling Team 80 km Master Férfi 2:11:58
6 62 Zábráczki Zoltán 80 km Master Férfi 2:12:00
7 12 Csikós-Nagy Zsolt 80 km Master Férfi 2:12:20
8 14 Arany Gábor 80 km Master Férfi 2:12:24
9 138 Nagy Attila Velocita 80 km Master Férfi 2:12:31
10 52 Fekete Zsolt 80 km Master Férfi 2:12:31
11 84 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 80 km Master Férfi 2:12:49
12 43 Máté Tamás 80 km Master Férfi 2:12:50
13 41 Szász Attila 80 km Master Férfi 2:12:51
14 147 Szalai Gábor 80 km Master Férfi 2:13:09
15 129 Duzmath Csaba 80 km Master Férfi 2:13:18
16 6 Pogonyi Tibor 80 km Master Férfi 2:15:16
17 113 Debreczeni János 80 km Master Férfi 2:15:30
18 4 Nagy N. László 80 km Master Férfi 2:15:57
19 104 Fejes Mihály Green Riders 80 km Master Férfi 2:15:58
20 26 Kormosói Laszlo 80 km Master Férfi 2:16:16
21 70 Albert Gergely Sólyom Team 80 km Master Férfi 2:16:42
22 79 Petrik Csaba Szerpentin KE 80 km Master Férfi 2:16:43
23 61 Horváth Attila 80 km Master Férfi 2:17:18
24 54 Schmauser József 80 km Master Férfi 2:17:19
25 131 Gáspár Levente 80 km Master Férfi 2:17:46
26 257 Kalocsa Krisztián KTC 80 km Master Férfi 2:17:57
27 125 Kósa Csaba Blue Scorpion 80 km Master Férfi 2:20:41
28 93 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE 80 km Master Férfi 2:20:55
29 242 Nagy Márk 80 km Master Férfi 2:22:10
30 139 Dr. Timár Tibor Proetekt team 80 km Master Férfi 2:22:22
31 103 Lepold Zoltán Green Riders 80 km Master Férfi 2:22:45
32 127 Soltész Csaba 80 km Master Férfi 2:22:48
33 42 Szalánczy Csaba 80 km Master Férfi 2:23:00
34 47 Boda Zoltán 80 km Master Férfi 2:23:00
35 32 Stodulka Péter 80 km Master Férfi 2:23:07
36 135 Krisák István Bringajza KSE 80 km Master Férfi 2:23:09
37 9 Inamori Kojiro 80 km Master Férfi 2:23:51
38 262 Csepi László 80 km Master Férfi 2:24:29
39 76 Pászka Tibor 80 km Master Férfi 2:30:19
40 145 Koltai Tamás Bringa Barátok 80 km Master Férfi 2:31:41
41 49 Földesi Gábor 80 km Master Férfi 2:32:05
42 1 Hegyi Zsolt 80 km Master Férfi 2:32:49
43 48 Kmetykó Gábor 80 km Master Férfi 2:32:56
44 99 Horváth Zoltán Bakony Bike KE 80 km Master Férfi 2:33:03
45 10 Iván Attila 80 km Master Férfi 2:33:08
46 245 Bódi Tamás 80 km Master Férfi 2:34:14
47 149 Sánta Ferenc 80 km Master Férfi 2:39:45
48 72 Chlebovits Sándor 80 km Master Férfi 2:40:02
49 119 Sándor János 80 km Master Férfi 3:01:58
50 122 Kocsis Tibor Individual 80 km Master Férfi 3:26:05
51 251 Kiss Attila 80 km Master Férfi 3:26:55
80 km
1 110 Balás Attila Pécsi Jk Bringa Akadémia 80 km Senior1 Férfi 2:11:48
2 3 Balogh Lajos Sólyom Team 80 km Senior1 Férfi 2:11:50
3 39 Kauker Attila 80 km Senior1 Férfi 2:12:51
4 142 Nagy Tibor Helo-Velo 80 km Senior1 Férfi 2:12:52
5 98 Bakos András Bakony Bike KE 80 km Senior1 Férfi 2:13:35
6 143 Hegymegi István DKSI 80 km Senior1 Férfi 2:15:49
7 46 György Zsolt 80 km Senior1 Férfi 2:16:40
8 140 Babos Tibor Szerpentin KE 80 km Senior1 Férfi 2:17:21
9 141 Dr. Balsai Tamás 80 km Senior1 Férfi 2:18:42
10 255 Ehring Björn team taunus express 80 km Senior1 Férfi 2:20:49
11 146 Egyedi Zoltán Tamási Bringasport 80 km Senior1 Férfi 2:21:58
12 123 Török László Magic Bike 80 km Senior1 Férfi 2:22:45
13 246 Gayer László 80 km Senior1 Férfi 2:22:46
14 107 Lehel László 80 km Senior1 Férfi 2:31:42
15 69 Héregi Péter Brigetio KSE 80 km Senior1 Férfi 2:32:42
16 101 Gall Anthony Bakony Bike KE 80 km Senior1 Férfi 2:33:17
17 36 Csizmadia Zoltán 80 km Senior1 Férfi 2:41:48
18 55 Reé Balázs 80 km Senior1 Férfi 2:42:52
19 133 Lénárd Béla Zengő SE 80 km Senior1 Férfi 2:44:22
20 17 Delbo Jozsef 80 km Senior1 Férfi 2:49:44
21 27 Pirityi István 80 km Senior1 Férfi 3:03:16
22 44 Fehér Attila 80 km Senior1 Férfi 3:12:22
80 km
1 102 Lepold Sámuel Green Riders 80 km U19 Férfi 2:01:40
2 78 Fűzfa Ambrus Szenyor Kszse 80 km U19 Férfi 2:14:39
3 120 Kovács Máté Kőbánya Cycling Team 80 km U19 Férfi 2:25:20
4 90 Gohér Mihály 80 km U19 Férfi 2:34:05
5 87 Bagarus Bence Lotus Team SE 80 km U19 Férfi 2:34:09
80 km
1 66 Horváth Adél Lotus Team SE 80 km WElit 2:22:14
2 25 Marton Orsolya FTC 80 km WElit 2:23:23
3 109 Ányos Szilvia BÚI-SZSE 80 km WElit 2:42:05
4 144 Horváth Gréta ASE Kerékpár 80 km WElit 2:46:44
5 7 Seres Judit 80 km WElit 2:49:38
6 105 Diószegi Renáta Szerpentin KE 80 km WElit 3:02:05
80 km
1 88 Benczés Krisztina 80 km WMaster 2:32:36
2 132 Lénárd Henrietta Zengő SE 80 km WMaster 2:42:29
3 20 Ábel Melinda Buruczki Training System – BTS SE 80 km WMaster 2:44:46
DSQ 136 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team 80 km WMaster
80 km
1 83 Jordán Dorka Lotus Team SE 80 km WU19 2:18:17
2 92 Bali Sára Salgótarjáni HKE 80 km WU19 2:30:41
Helyezés Rajtszám Név Klub Táv Kategória Nem Idő
1 402 Elek Zoltán MTB 30 km MTB Felnőtt Férfi 0:59:16
2 400 Tóth Zoltán MTB 30 km MTB Felnőtt Férfi 1:01:54
3 403 Kiss Viktor Green Riders MTB 30 km MTB Felnőtt Férfi 1:06:38
4 420 Tóth Ferenc Superior MTB 30 km MTB Felnőtt Férfi 1:11:30
5 421 Dr. Slezák László MTB 30 km MTB Felnőtt Férfi 1:16:05
MTB 30 km
1 401 Gortva László Green Riders MTB 30 km MTB Master Férfi 0:56:19
2 422 Dukony Zsolt MTB 30 km MTB Master Férfi 1:04:32
MTB 30 km
1 265 Varga Ilka MTB 30 km MTB U13 1:51:18
MTB 30 km
1 264 Varga Gellért MTB 30 km MTB U13 Férfi 1:43:34

Versenykiírás

Mezőnyverseny

Szervező

TKTKinfo@tktk.hu 2800 Tatabánya, Farkastó u 48.

Időpont

2019. július 14. vasárnap - 2019. július 14. vasárnap

Helyszín

Tatabánya

Back to top button
Close
Close
X
X