2019. május

2019máj1900:00Országúti Kerékpár Diákolimpia Országos DöntőDebrecen - BocskaikertSzakág:OrszágútKategória:Diákolimpia

Eredmények

IDŐFUTAM

Kat.h. RSZ Név Iskola Kat. Táv/Futam Idő Időfutam pont Átlag
1 2 Lencse Máté Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola I.A.fiú 3 km – F1 05:49,573 30,95 km/h
2 6 Kovács Béla Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola I.A.fiú 3 km – F1 05:55,277 30,42 km/h
3 7 Fekete Zalán Ibolya Utcai Általános Iskola I.A.fiú 3 km – F1 06:19,408 28,50 km/h
4 4 Mármarosi Marcell Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola I.A.fiú 3 km – F1 06:40,144 27,00 km/h
5 1 Balázs Bence Péter Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.A.fiú 3 km – F1 06:54,544 26,09 km/h
3 Zsadányi Sándor Örs Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.A.fiú 3 km – F1 DNS
5 Marádi Gergő Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.A.fiú 3 km – F1 DNS
1 9 Berceli Oxána Katalin Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola I.A.leány 3 km – F1 06:45,709 26,67 km/h
8 Zsadányi Mercédesz Terézia Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.A.leány 3 km – F1 DNS
1 16 Lónyai Balázs Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola I.B.fiú 3 km – F1 06:03,854 29,75 km/h
2 17 Steig Benjamin Szekszárdi Baka István Általános Iskola I.B.fiú 3 km – F1 06:05,841 29,59 km/h
3 14 Juhász Edmond Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.B.fiú 3 km – F1 06:12,868 29,03 km/h
4 11 Giricz Benjámin Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium I.B.fiú 3 km – F1 06:18,644 28,57 km/h
5 15 Galuska Márk Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola I.B.fiú 3 km – F1 06:43,017 26,80 km/h
6 10 Tomka József Kálvin Téri Általános Iskola I.B.fiú 3 km – F1 06:50,497 26,34 km/h
7 13 Csürök Marcell Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.B.fiú 3 km – F1 07:12,564 25,00 km/h
8 12 Simon Ernő Félix Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája I.B.fiú 3 km – F1 07:13,164 24,94 km/h
1 18 Bozsó Szonja Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola I.B.leány 3 km – F1 06:36,392 27,27 km/h
2 20 Bukor Janka Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.B.leány 3 km – F1 06:52,392 26,21 km/h
3 21 Bigun Janka Koppánymonostori Általános Iskola I.B.leány 3 km – F1 07:07,855 25,29 km/h
19 Biró Dorina Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola I.B.leány 3 km – F1 DNF
1 29 Péter-Lichtenberger  Ábris Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium II.A.fiú 6 km – F2 10:25,925 7 34,56 km/h
2 25 Balaskó Ádám Milán Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 6 km – F2 10:53,452 5 33,08 km/h
3 33 Szücs Benedek Áron Debreceni Dózsa György Általános Iskola II.A.fiú 6 km – F2 10:58,749 4 32,83 km/h
4 24 Tomka Ézer Kálvin Téri Általános Iskola II.A.fiú 6 km – F2 11:03,284 3 32,58 km/h
5 23 Csorba Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.A.fiú 6 km – F2 11:11,565 2 32,19 km/h
6 31 Fekete Zétény Ibolya Utcai Általános Iskola II.A.fiú 6 km – F2 11:18,222 1 31,86 km/h
7 32 Turmann Benjamin Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola II.A.fiú 6 km – F2 11:26,435 1 31,49 km/h
8 27 Iványi Zétény Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda II.A.fiú 6 km – F2 11:41,011 1 30,81 km/h
9 26 Nagy Előd Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 6 km – F2 12:07,738 1 29,71 km/h
10 22 Fekete János Zsolt Debreceni Hunyadi János Általános Iskola II.A.fiú 6 km – F2 12:28,884 1 28,88 km/h
11 30 Magyar Botond Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.A.fiú 6 km – F2 12:50,080 1 28,05 km/h
12 28 Erdei Mátyás Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 6 km – F2 13:13,821 1 27,24 km/h
1 34 Horváth Jázmin Vivien Ujhelyi Imre Általános Iskola II.A.leány 6 km – F2 11:57,752 7 30,13 km/h
2 38 Katona Korinna Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Ped.Int. II.A.leány 6 km – F2 12:05,920 5 29,79 km/h
3 36 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola II.A.leány 6 km – F2 12:13,753 4 29,47 km/h
4 37 Csikász Panni Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola II.A.leány 6 km – F2 12:59,669 3 27,73 km/h
5 35 Karanyic Emma Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.A.leány 6 km – F2 12:59,724 2 27,73 km/h
6 39 Kiss Kamilla Petra Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola II.A.leány 6 km – F2 13:25,746 1 26,83 km/h
7 40 Berceli Brigitta Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola II.A.leány 6 km – F2 13:31,939 1 26,63 km/h
1 48 Balog Ábel Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 11:31,275 7 31,26 km/h
2 42 Szücs Olivér András Barcsi Arany János Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 11:35,561 5 31,08 km/h
3 46 Bán Botond Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 11:42,554 4 30,77 km/h
4 45 Fricz Sándor Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 11:54,305 3 30,25 km/h
5 41 Feledy Bence Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 12:00,280 2 30,00 km/h
6 49 Fehér Ábel Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 12:05,631 1 29,79 km/h
7 44 Giricz Gábriel Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium II.B.fiú 6 km – F2 12:12,628 1 29,51 km/h
8 53 Csorba Milán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 12:15,763 1 29,39 km/h
9 54 Ollári Milán Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.fiú 6 km – F2 12:17,734 1 29,31 km/h
10 47 Szabó Zalán Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 12:19,123 1 29,23 km/h
11 51 Bencze Botond Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.fiú 6 km – F2 12:29,082 1 28,84 km/h
12 52 Renczes Miklós Szent József Katolikus Általános Iskola Katholische Grundschule és Szent Rita Katolikus Óvoda II.B.fiú 6 km – F2 13:36,897 1 26,47 km/h
13 50 Földes Csongor ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium II.B.fiú 6 km – F2 14:25,953 1 24,97 km/h
14 43 Bakk Máté Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.fiú 6 km – F2 14:30,971 1 24,83 km/h
1 60 Giricz Abigél Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium II.B.leány 6 km – F2 12:23,353 7 29,07 km/h
2 58 Börcsök Jana Rozgonyi Úti Általános Iskola II.B.leány 6 km – F2 13:17,985 5 27,10 km/h
3 56 Szarka Jonka Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.leány 6 km – F2 13:27,187 4 26,77 km/h
4 57 Récsán Petra Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.leány 6 km – F2 13:45,345 3 26,18 km/h
5 55 Nagy Kíra Rozgonyi Úti Általános Iskola II.B.leány 6 km – F2 13:57,560 2 25,81 km/h
6 59 Tóth Dorka Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.leány 6 km – F2 15:58,390 1 22,55 km/h
1 78 Gangl Bence Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 09:40,184 7 37,24 km/h
2 72 Hancz Tamás Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 09:50,676 5 36,61 km/h
3 61 Csáki Szabolcs Lilla Téri Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 10:03,171 4 35,82 km/h
4 67 Mance Imre Jonathan Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 10:22,626 3 34,73 km/h
5 64 Vincze Szabolcs Lehel Vezér Gimnázium III.A.fiú 6 km – F2 10:23,275 2 34,67 km/h
6 75 Moós Bercel Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 6 km – F2 10:43,768 1 33,59 km/h
7 69 Györgyfi Szabolcs Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 6 km – F2 10:45,437 1 33,49 km/h
8 71 Magyar Bendegúz Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 10:45,492 1 33,49 km/h
9 68 Szabó Balázs Gergely Fodor András Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 6 km – F2 10:55,030 1 32,98 km/h
10 77 Biró Levente Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 10:58,057 1 32,83 km/h
11 70 Tomka Ruben Kálvin Téri Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 11:01,154 1 32,68 km/h
12 74 Nyekeczki Bence Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium III.A.fiú 6 km – F2 11:06,312 1 32,43 km/h
13 66 Fritz Márton Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 11:14,030 1 32,05 km/h
14 76 Kovács Zsombor Attila Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 6 km – F2 11:19,894 1 31,81 km/h
15 63 Könczöl Róbert Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 11:21,263 1 31,72 km/h
16 62 Bak Bendegúz Zsolt Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 11:29,436 1 31,35 km/h
17 65 Tőzsér Dávid Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola III.A.fiú 6 km – F2 12:24,208 1 29,03 km/h
18 73 Erdei Richárd Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 6 km – F2 12:58,397 1 27,76 km/h
1 82 Pusztai Dóra Debreceni Hatvani István Általános Iskola III.A.leány 6 km – F2 10:40,163 7 33,75 km/h
2 81 Csőgör Brigitta Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola III.A.leány 6 km – F2 11:07,039 5 32,38 km/h
3 80 Válek Zsófia Lilla Téri Általános Iskola III.A.leány 6 km – F2 11:14,829 4 32,05 km/h
4 79 Sass Vivien Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola III.A.leány 6 km – F2 11:31,261 3 31,26 km/h
5 83 Kiss Viktória Letícia Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola III.A.leány 6 km – F2 11:58,781 2 30,08 km/h
6 84 Pohner Gréta Palonai Magyar Bálint Általános Iskola III.A.leány 6 km – F2 12:05,128 1 29,79 km/h
1 88 Losonczi István Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 11:12,606 7 32,14 km/h
2 89 Bigun Martin Koppánymonostori Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 11:50,529 5 30,42 km/h
3 85 Giricz Balázs Forrás Keresztény Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:02,931 4 29,92 km/h
4 91 Tóth Kleon Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:09,466 3 29,63 km/h
5 86 Hartmann Róbert Barcsi Arany János Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:12,904 2 29,51 km/h
6 90 Varga Tamás Oladi Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:16,884 1 29,35 km/h
7 92 Varjú Mihály Paragvári Utcai Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:28,817 1 28,88 km/h
8 95 Pirbus Domonkos Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:32,704 1 28,72 km/h
9 94 Zámbó Mihály Péter Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:33,516 1 28,69 km/h
10 87 Szarka Regő Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:46,732 1 28,20 km/h
11 93 Smolcz Zsombor Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 6 km – F2 12:53,770 1 27,94 km/h
1 103 Tóth Réka Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola III.B.leány 6 km – F2 10:54,905 7 33,03 km/h
2 96 Horváth Lara Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma III.B.leány 6 km – F2 10:59,766 5 32,78 km/h
3 104 Csillingh-Molnár Anna Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola III.B.leány 6 km – F2 11:00,529 4 32,73 km/h
4 106 Katavics Lili Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.B.leány 6 km – F2 11:08,201 3 32,34 km/h
5 107 Kulcsár Amira Zsóka ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium III.B.leány 6 km – F2 11:12,875 2 32,14 km/h
6 101 Bozsó Míra Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma III.B.leány 6 km – F2 11:31,384 1 31,26 km/h
7 97 Janzsó Lilla ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium III.B.leány 6 km – F2 12:20,310 1 29,19 km/h
8 99 Mócz Martina Lina Gyulai Implom József Általános Iskola III.B.leány 6 km – F2 12:27,904 1 28,92 km/h
9 98 Cseke Nóra Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 6 km – F2 12:37,137 1 28,53 km/h
10 100 Horváth Katalin Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 6 km – F2 13:00,268 1 27,69 km/h
11 102 Horváth Dorina Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 6 km – F2 14:26,089 1 24,94 km/h
105 Tolnai Kincső Boglárka Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola III.B.leány 6 km – F2 DNS
1 114 Takács-Valent Márk Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 14:43,434 7 40,77 km/h
2 111 Soós Gergő Gyula Verseghy Ferenc Gimnázium IV.A.fiú 10 km – F3 15:00,170 5 40,00 km/h
3 113 Bán Benedek Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 15:30,293 4 38,71 km/h
4 109 Szabó Csongor Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 15:35,786 3 38,50 km/h
5 124 Farkas Máté Csaba Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 15:46,709 2 38,05 km/h
6 123 Radics Milán Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 15:48,317 1 37,97 km/h
7 116 Szabolcsi Bálint Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium IV.A.fiú 10 km – F3 15:49,711 1 37,93 km/h
8 121 Varga Kristóf Tüskevár Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 10 km – F3 15:54,285 1 37,74 km/h
9 112 Páll Zsombor Bendegúz Lilla Téri Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 15:54,680 1 37,74 km/h
10 125 Palik Márk Győri Szolgáltatási SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája IV.A.fiú 10 km – F3 16:24,991 1 36,59 km/h
11 108 Molnár Levente Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 16:27,997 1 36,47 km/h
12 110 Tomka István Kálvin Téri Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 16:49,410 1 35,68 km/h
13 120 Lelkes Bence Győri Szolgáltatási SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája IV.A.fiú 10 km – F3 16:59,786 1 35,33 km/h
14 122 Fehérvári Marcell Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 17:05,585 1 35,12 km/h
15 117 Andaházy Márk Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 10 km – F3 17:39,326 1 33,99 km/h
16 118 Bakki Zsombor Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 10 km – F3 18:23,209 1 32,64 km/h
17 119 Gut Gábor Zaránd Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 18:37,332 1 32,23 km/h
18 115 Bognár Marcell Gádor Általános Iskola IV.A.fiú 10 km – F3 18:51,190 1 31,83 km/h
1 132 Dobi Lili Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.leány 10 km – F3 16:10,982 7 37,11 km/h
2 129 Fischer Fanni Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium IV.A.leány 10 km – F3 16:28,614 5 36,44 km/h
3 130 Jánossy Fanni Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája IV.A.leány 10 km – F3 17:06,972 4 35,09 km/h
4 126 Leányvári Sára Földes Ferenc Gimnázium IV.A.leány 10 km – F3 17:15,214 3 34,78 km/h
5 128 Balla Fanni Anna Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium IV.A.leány 10 km – F3 17:29,069 2 34,32 km/h
6 131 Sáry Boglárka Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola IV.A.leány 10 km – F3 17:37,426 1 34,06 km/h
7 127 Szabó Gréta Adél Fodor András Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.leány 10 km – F3 18:51,060 1 31,83 km/h
1 148 Susla Vince István Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 15:30,428 7 38,71 km/h
2 146 Gyuk Levente ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium IV.B.fiú 10 km – F3 15:34,708 5 38,54 km/h
3 137 Sipeki Benedek Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda IV.B.fiú 10 km – F3 16:18,271 4 36,81 km/h
4 134 Szögyényi Ádám Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 16:19,243 3 36,77 km/h
5 141 Straubinger Balázs Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 16:20,009 2 36,73 km/h
6 136 Lónyai Levente Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 16:29,707 1 36,40 km/h
7 144 Nemes Noel Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 16:52,165 1 35,57 km/h
8 142 Szűcs Péter Zsombor Barcsi Arany János Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 17:06,923 1 35,09 km/h
9 149 Szőke Rómeó Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 17:17,627 1 34,72 km/h
10 145 Giricz Dávid Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 17:43,706 1 33,87 km/h
11 139 Bencze Áron Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 17:44,995 1 33,83 km/h
12 143 Bakó Jonatán Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 17:52,698 1 33,58 km/h
13 138 Vancsek Tamás Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 18:04,326 1 33,21 km/h
14 135 Giricz Dániel Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 18:15,177 1 32,88 km/h
15 140 Landesz Máté Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 18:21,748 1 32,70 km/h
16 133 Berndt Péter Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma IV.B.fiú 10 km – F3 18:26,092 1 32,55 km/h
17 147 Ruttai Balázs Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola IV.B.fiú 10 km – F3 18:31,820 1 32,40 km/h
1 153 Németh Bettina Tímea Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 10 km – F3 17:31,587 7 34,25 km/h
2 151 Kertész Noémi Rozgonyi Úti Általános Iskola IV.B.leány 10 km – F3 18:18,321 5 32,79 km/h
3 154 Bali Emese Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium IV.B.leány 10 km – F3 18:28,884 4 32,49 km/h
4 159 Kovács Dóra Batthyány Lajos Gimnázium IV.B.leány 10 km – F3 18:29,753 3 32,46 km/h
5 157 Szokol Evelin Rozgonyi Úti Általános Iskola IV.B.leány 10 km – F3 18:38,238 2 32,20 km/h
6 155 Papp Evelin Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 10 km – F3 19:01,718 1 31,55 km/h
7 152 Bukor Anita Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola IV.B.leány 10 km – F3 20:27,798 1 29,34 km/h
8 160 Makai Petra Földes Ferenc Gimnázium IV.B.leány 10 km – F3 20:55,615 1 28,69 km/h
9 156 Papp Brigitta Gyulai Implom József Általános Iskola IV.B.leány 10 km – F3 20:58,556 1 28,62 km/h
10 158 Juhász Virág Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 10 km – F3 20:59,986 1 28,59 km/h
11 150 Papp Vivien Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 10 km – F3 22:10,858 1 27,07 km/h
1 162 Szijártó Zétény Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Koll. V.A.fiú 10 km – F3 13:35,407 7 44,17 km/h
2 175 Árvai Kristóf Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium V.A.fiú 10 km – F3 13:52,816 5 43,27 km/h
3 176 Vágási Zoltán Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium V.A.fiú 10 km – F3 13:55,922 4 43,11 km/h
4 161 Krekács Barna Zsolt Újbudai József Attila Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 14:11,893 3 42,30 km/h
5 174 Mack Márton Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola V.A.fiú 10 km – F3 14:16,470 2 42,06 km/h
6 173 Bagarus Bence Pécsi Janus Pannonius Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 14:36,289 1 41,10 km/h
7 167 Dobi Gergő Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma V.A.fiú 10 km – F3 14:36,450 1 41,10 km/h
8 169 Csenki Csongor Csaba Kecskeméti Bolyai János Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 14:37,643 1 41,05 km/h
9 166 Meglécz Ádám Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola V.A.fiú 10 km – F3 14:47,528 1 40,59 km/h
10 177 Polyák Gábor Budapesti Gépészeti SZC Bethlen Gábor Szakgimnáziuma V.A.fiú 10 km – F3 14:48,551 1 40,54 km/h
11 179 Aklan György Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 15:03,305 1 39,87 km/h
12 168 Kovács Dániel Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium V.A.fiú 10 km – F3 15:08,135 1 39,65 km/h
13 171 Zvekán Zsombor Kecskeméti Bolyai János Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 15:31,536 1 38,67 km/h
14 178 Vincze Ákos Lehel Vezér Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 15:31,967 1 38,67 km/h
15 165 Bagossy Levente András Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 15:54,514 1 37,74 km/h
16 164 Tomka Mózes Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája V.A.fiú 10 km – F3 16:21,526 1 36,70 km/h
17 172 Holczer Péter Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona V.A.fiú 10 km – F3 16:39,705 1 36,04 km/h
18 170 Szutor Gábor Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája V.A.fiú 10 km – F3 17:26,903 1 34,42 km/h
163 Osvald Olivér Óbudai Árpád Gimnázium V.A.fiú 10 km – F3 DNS
1 181 Kovács Judit Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium V.A.leány 10 km – F3 15:50,654 7 37,89 km/h
2 183 Nagy Gréta Natasa Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium V.A.leány 10 km – F3 15:53,161 5 37,78 km/h
3 182 Tircsi Andrea Jedlik Ányos Gimnázium V.A.leány 10 km – F3 17:07,609 4 35,05 km/h
4 184 Jordán Dorka Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma V.A.leány 10 km – F3 17:17,187 3 34,72 km/h
5 180 Fazekas Fruzsina ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium V.A.leány 10 km – F3 18:23,005 2 32,64 km/h
1 190 Orosz Bálint Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona V.B.fiú 10 km – F3 15:07,469 7 39,69 km/h
2 188 Pálfi Botond Eötvös József Gimnázium Budapest V.B.fiú 10 km – F3 15:21,490 5 39,09 km/h
3 187 Földes Zalán Imre ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium V.B.fiú 10 km – F3 15:24,264 4 38,96 km/h
4 193 Porteleki Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 10 km – F3 16:32,976 3 36,29 km/h
5 189 Cservák Zalán Gábor Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon V.B.fiú 10 km – F3 16:47,488 2 35,75 km/h
6 186 Kovács Máté Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola V.B.fiú 10 km – F3 18:00,078 1 33,33 km/h
7 191 Bertók Zsombor Krisztofer Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 10 km – F3 18:55,385 1 31,72 km/h
185 Jankovics Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 10 km – F3 19:37,842 1 30,59 km/h
192 Tájmel Kristóf ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium V.B.fiú 10 km – F3 DNS
1 200 Bali Sára Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium V.B.leány 10 km – F3 16:40,463 7 36,00 km/h
2 194 Varga Nóra Dr. Mező Ferenc Gimnázium V.B.leány 10 km – F3 19:00,033 5 31,58 km/h
3 197 Szántó Júlia Anna Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium V.B.leány 10 km – F3 19:09,831 4 31,33 km/h
4 195 Kovács Beatrix Klára ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium V.B.leány 10 km – F3 19:59,022 3 30,03 km/h
5 199 Bukor Edina Kőbányai Szent László Gimnázium V.B.leány 10 km – F3 20:15,224 2 29,63 km/h
6 198 Schneider Zsófia Inez Szekszárdi Garay János Gimnázium V.B.leány 10 km – F3 20:25,893 1 29,39 km/h
196 Viski Fanni Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium V.B.leány 10 km – F3 DNS
1 207 Hrenkó Norbert Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma VI.A.fiú 10 km – F3 13:33,161 7 44,28 km/h
2 204 Varga Bálint Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium VI.A.fiú 10 km – F3 13:46,192 5 43,58 km/h
3 206 Schneider Sebestyén Ferenc Szekszárdi Garay János Gimnázium VI.A.fiú 10 km – F3 14:06,411 4 42,55 km/h
4 202 Monostori Samu Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma VI.A.fiú 10 km – F3 14:06,842 3 42,55 km/h
5 208 Bagi László Csaba Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája VI.A.fiú 10 km – F3 14:13,974 2 42,20 km/h
6 201 Schumann Máté Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda VI.A.fiú 10 km – F3 14:24,334 1 41,67 km/h
7 205 Csorba Bence Máté Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda VI.A.fiú 10 km – F3 14:25,209 1 41,62 km/h
8 203 Nagy Krisztián Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium VI.A.fiú 10 km – F3 16:50,747 1 35,64 km/h
1 209 Honos Csenge Kőbányai Szent László Gimnázium VI.A.leány 10 km – F3 15:15,754 7 39,34 km/h
2 210 Kovács Petra Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája VI.A.leány 10 km – F3 15:51,803 5 37,85 km/h
1 214 Gustafson Kai Vajk Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 15:25,805 7 38,92 km/h
2 213 Simon Iván ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 15:37,697 5 38,42 km/h
3 211 Darányi Máté Dominik Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Koll. VI.B.fiú 10 km – F3 15:39,378 4 38,34 km/h
4 216 Vörös Ádám Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 16:45,504 3 35,82 km/h
5 222 Barasits Bálint ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 17:14,468 2 34,82 km/h
6 221 Patkó Gergő Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 10 km – F3 17:32,870 1 34,22 km/h
7 219 Berndt Kristóf Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 10 km – F3 17:55,135 1 33,49 km/h
8 217 Koleszár Martin Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 10 km – F3 18:36,888 1 32,26 km/h
9 220 Dobos Dominik ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 18:38,665 1 32,20 km/h
10 224 Suhaj Áron Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 22:46,771 1 26,35 km/h
11 223 Málits Attila Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 27:30,728 1 21,82 km/h
12 215 Csáktornyai Levente Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 10 km – F3 28:32,939 1 21,03 km/h
218 Nagy Bence Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 10 km – F3 DNS
1 227 Kálmán Csenge Marianna Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium VI.B.leány 10 km – F3 16:46,952 7 35,79 km/h
2 226 Kotroczó Dorka Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium VI.B.leány 10 km – F3 18:50,090 5 31,86 km/h
3 229 Onhausz Cintia Kőbányai Szent László Gimnázium VI.B.leány 10 km – F3 21:32,700 4 27,86 km/h
4 228 Szalai Emília Sára Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.leány 10 km – F3 26:55,508 3 22,29 km/h
5 230 Ligeti Boglárka Eszter Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.leány 10 km – F3 29:21,879 2 20,44 km/h
225 Szegedi Szintia Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium VI.B.leány 10 km – F3 DNS

MEZŐNYVERSENY

Eredmények – 10,00 km – F1
Kat.h. RSZ Név Iskola Kat. Táv/Futam Idő Pont Átlag
1 29 Péter-Lichtenberger Ábris Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium II.A.fiú 10,00 km – F1 00:17:55,749 7 33,49 km/h
2 24 Tomka Ézer Kálvin Téri Általános Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:17:56,599 5 33,46 km/h
3 25 Balaskó Ádám Milán Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:17:56,880 4 33,46 km/h
4 32 Turmann Benjamin Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:17:57,252 3 33,43 km/h
5 23 Csorba Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:17:58,256 2 33,40 km/h
6 33 Szücs Benedek Áron Debreceni Dózsa György Általános Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:17:59,381 1 33,36 km/h
7 31 Fekete Zétény Ibolya Utcai Általános Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:17:59,661 1 33,36 km/h
8 27 Iványi Zétény Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda II.A.fiú 10,00 km – F1 00:18:06,162 1 33,15 km/h
9 30 Magyar Botond Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:19:23,181 1 30,95 km/h
10 26 Nagy Előd Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:19:54,850 1 30,15 km/h
11 22 Fekete János Zsolt Debreceni Hunyadi János Általános Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:21:03,276 1 28,50 km/h
12 28 Erdei Mátyás Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 10,00 km – F1 00:21:36,922 1 27,78 km/h
1 38 Katona Korinna Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola II.A.leány 10,00 km – F1 00:18:57,245 7 31,66 km/h
2 36 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola II.A.leány 10,00 km – F1 00:19:55,522 5 30,13 km/h
3 35 Karanyic Emma Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.A.leány 10,00 km – F1 00:20:53,910 4 28,73 km/h
4 39 Kiss Kamilla Petra Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola II.A.leány 10,00 km – F1 00:21:24,264 3 28,04 km/h
5 37 Csikász Panni Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola II.A.leány 10,00 km – F1 00:21:28,934 2 27,95 km/h
6 40 Berceli Brigitta Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola II.A.leány 10,00 km – F1 00:24:13,072 1 24,78 km/h
1 48 Balog Ábel Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:17:58,862 7 33,40 km/h
2 46 Bán Botond Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:18:14,058 5 32,91 km/h
3 42 Szücs Olivér András Barcsi Arany János Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:18:33,367 4 32,35 km/h
4 49 Fehér Ábel Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:18:34,259 3 32,32 km/h
5 44 Giricz Gábriel Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Koll. II.B.fiú 10,00 km – F1 00:18:47,975 2 31,94 km/h
6 45 Fricz Sándor Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:19:08,859 1 31,36 km/h
7 47 Szabó Zalán Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:19:55,412 1 30,13 km/h
8 51 Bencze Botond Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:19:58,047 1 30,05 km/h
9 41 Feledy Bence Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:20:02,018 1 29,95 km/h
10 53 Csorba Milán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:20:33,041 1 29,20 km/h
11 54 Ollári Milán Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:20:34,156 1 29,17 km/h
12 232 Hella Mátyás Kiskanizsai Általános Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:22:36,905 1 26,55 km/h
13 52 Renczes Miklós Szent József Katolikus Általános Iskola Katholische Grundschule és Szent Rita Katolikus Óvoda II.B.fiú 10,00 km – F1 00:25:02,015 1 23,97 km/h
14 50 Földes Csongor ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium II.B.fiú 10,00 km – F1 00:25:27,314 1 23,58 km/h
15 43 Bakk Máté Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.fiú 10,00 km – F1 00:25:44,727 1 23,32 km/h
1 60 Giricz Abigél Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Koll. II.B.leány 10,00 km – F1 00:19:42,077 7 30,46 km/h
2 58 Börcsök Jana Rozgonyi Úti Általános Iskola II.B.leány 10,00 km – F1 00:20:49,291 5 28,82 km/h
3 57 Récsán Petra Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.leány 10,00 km – F1 00:22:37,599 4 26,53 km/h
4 56 Szarka Jonka Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.leány 10,00 km – F1 00:22:40,245 3 26,47 km/h
5 55 Nagy Kíra Rozgonyi Úti Általános Iskola II.B.leány 10,00 km – F1 00:23:00,147 2 26,09 km/h
6 59 Tóth Dorka Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.leány 10,00 km – F1 00:27:03,414 1 22,18 km/h
Eredmények – 10,00 km – F2
Kat.h. RSZ Név Iskola Kat. Táv/Futam Idő Pont Átlag
1 72 Hancz Tamás Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:30,533 7 36,36 km/h
2 71 Magyar Bendegúz Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:30,585 5 36,36 km/h
3 78 Gangl Bence Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:30,747 4 36,36 km/h
4 61 Csáki Szabolcs Lilla Téri Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:31,486 3 36,33 km/h
5 67 Mance Imre Jonathan Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:32,707 2 36,29 km/h
6 70 Tomka Ruben Kálvin Téri Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:32,741 1 36,29 km/h
7 74 Nyekeczki Bence Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:34,562 1 36,22 km/h
8 69 Györgyfi Szabolcs Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:34,751 1 36,22 km/h
9 64 Vincze Szabolcs Lehel Vezér Gimnázium III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:35,107 1 36,18 km/h
10 66 Fritz Márton Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:35,410 1 36,18 km/h
11 75 Moós Bercel Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:16:39,361 1 36,04 km/h
12 62 Bak Bendegúz Zsolt Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:17:14,411 1 34,82 km/h
13 63 Könczöl Róbert Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:17:16,350 1 34,75 km/h
14 77 Biró Levente Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:17:40,030 1 33,96 km/h
15 68 Szabó Balázs Gergely Fodor András Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:17:43,632 1 33,87 km/h
16 76 Kovács Zsombor Attila Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:18:18,751 1 32,79 km/h
17 65 Tőzsér Dávid Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:19:16,410 1 31,14 km/h
18 73 Erdei Richárd Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10,00 km – F2 00:19:16,451 1 31,14 km/h
1 82 Pusztai Dóra Debreceni Hatvani István Általános Iskola III.A.leány 10,00 km – F2 00:16:32,936 7 36,29 km/h
2 81 Csőgör Brigitta Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola III.A.leány 10,00 km – F2 00:17:43,365 5 33,87 km/h
3 79 Sass Vivien Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola III.A.leány 10,00 km – F2 00:18:18,617 4 32,79 km/h
4 84 Pohner Gréta Palonai Magyar Bálint Általános Iskola III.A.leány 10,00 km – F2 00:18:18,767 3 32,79 km/h
5 80 Válek Zsófia Lilla Téri Általános Iskola III.A.leány 10,00 km – F2 00:18:23,467 2 32,64 km/h
6 83 Kiss Viktória Letícia Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola III.A.leány 10,00 km – F2 00:19:16,610 1 31,14 km/h
1 88 Losonczi István Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:17:38,532 7 34,03 km/h
2 85 Giricz Balázs Forrás Keresztény Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:17:44,856 5 33,83 km/h
3 89 Bigun Martin Koppánymonostori Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:18:24,985 4 32,61 km/h
4 90 Varga Tamás Oladi Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:19:15,795 3 31,17 km/h
5 91 Tóth Kleon Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:19:16,108 2 31,14 km/h
6 94 Zámbó Mihály Péter Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:19:18,212 1 31,09 km/h
7 95 Pirbus Domonkos Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:19:29,550 1 30,80 km/h
8 93 Smolcz Zsombor Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:19:47,032 1 30,33 km/h
9 92 Varjú Mihály Paragvári Utcai Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:20:32,545 1 29,22 km/h
10 86 Hartmann Róbert Barcsi Arany János Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:21:28,342 1 27,95 km/h
11 87 Szarka Regő Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola III.B.fiú 10,00 km – F2 00:21:32,872 1 27,86 km/h
1 103 Tóth Réka Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola III.B.leány 10,00 km – F2 00:16:33,656 7 36,25 km/h
2 96 HORVÁTH LARA Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma III.B.leány 10,00 km – F2 00:16:35,671 5 36,18 km/h
3 104 Csillingh-Molnár Anna Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola III.B.leány 10,00 km – F2 00:17:43,876 4 33,87 km/h
4 107 Kulcsár Amira Zsóka ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium III.B.leány 10,00 km – F2 00:18:23,873 3 32,64 km/h
5 106 Katavics Lili Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.B.leány 10,00 km – F2 00:18:42,919 2 32,09 km/h
6 99 Mócz Martina Lina Gyulai Implom József Általános Iskola III.B.leány 10,00 km – F2 00:19:48,153 1 30,30 km/h
7 98 Cseke Nóra Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 10,00 km – F2 00:21:18,399 1 28,17 km/h
8 97 Janzsó Lilla ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium III.B.leány 10,00 km – F2 00:21:29,793 1 27,93 km/h
9 100 Horváth Katalin Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 10,00 km – F2 00:22:36,518 1 26,55 km/h
10 102 Horváth Dorina Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 10,00 km – F2 00:28:49,481 1 20,82 km/h
Eredmények – 19,00 km – F3
Kat.h. RSZ Név Iskola Kat. Táv/Futam Idő Pont Átlag
1 123 Radics Milán Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,130 7 37,64 km/h
2 113 Bán Benedek Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,247 5 37,64 km/h
3 111 Soós Gergő Gyula Verseghy Ferenc Gimnázium IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,259 4 37,64 km/h
4 109 Szabó Csongor Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,611 3 37,64 km/h
5 121 Varga Kristóf Tüskevár Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,996 2 37,64 km/h
6 116 Szabolcsi Bálint Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:18,110 1 37,62 km/h
7 125 Palik Márk Győri Szolgáltatási SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:18,206 1 37,62 km/h
8 112 Páll Zsombor Bendegúz Lilla Téri Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:18,267 1 37,62 km/h
9 108 Molnár Levente Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:19,117 1 37,60 km/h
10 110 Tomka István Kálvin Téri Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:19,355 1 37,60 km/h
11 124 Farkas Máté Csaba Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:20,996 1 37,58 km/h
12 114 Takács-Valent Márk Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:21,834 1 37,56 km/h
13 231 Monostori Noel Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:23,235 1 37,52 km/h
14 119 Gut Gábor Zaránd Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:25,484 1 37,48 km/h
15 122 Fehérvári Marcell Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:30:28,673 1 37,42 km/h
16 118 Bakki Zsombor Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:31:35,170 1 36,09 km/h
17 120 Lelkes Bence Győri Szolgáltatási SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:31:35,745 1 36,09 km/h
18 115 Bognár Marcell Gádor Általános Iskola IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:36:50,836 1 30,95 km/h
19 117 Andaházy Márk Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 19,00 km – F3 00:36:50,906 1 30,95 km/h
1 129 Fischer Fanni Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium IV.A.leány 19,00 km – F3 00:30:17,632 7 37,64 km/h
2 126 Leányvári Sára Földes Ferenc Gimnázium IV.A.leány 19,00 km – F3 00:30:18,863 5 37,62 km/h
3 131 Sáry Boglárka Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola IV.A.leány 19,00 km – F3 00:30:19,893 4 37,60 km/h
4 132 Dobi Lili Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.leány 19,00 km – F3 00:30:21,574 3 37,56 km/h
5 128 Balla Fanni Anna Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium IV.A.leány 19,00 km – F3 00:33:34,553 2 33,96 km/h
6 127 Szabó Gréta Adél Fodor András Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.leány 19,00 km – F3 00:40:10,286 1 28,38 km/h
7 130 Jánossy Fanni Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája IV.A.leány 19,00 km – F3 DNF
1 143 Bakó Jonatán Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,114 7 37,64 km/h
2 136 Lónyai Levente Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,195 5 37,64 km/h
3 148 Susla Vince István Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,437 4 37,64 km/h
4 134 Szögyényi Ádám Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,755 3 37,64 km/h
5 144 Nemes Noel Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,831 2 37,64 km/h
6 135 Giricz Dániel Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:17,921 1 37,64 km/h
7 149 Szőke Rómeó Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:19,650 1 37,60 km/h
8 146 Gyuk Levente ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:19,837 1 37,60 km/h
9 138 Vancsek Tamás Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:30:20,122 1 37,58 km/h
10 137 Sipeki Benedek Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:31:34,690 1 36,11 km/h
11 141 Straubinger Balázs Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:31:36,249 1 36,08 km/h
12 139 Bencze Áron Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:31:36,477 1 36,08 km/h
13 142 Szűcs Péter Zsombor Barcsi Arany János Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:31:37,107 1 36,06 km/h
14 147 Ruttai Balázs Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:34:26,199 1 33,11 km/h
15 133 Berndt Péter Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma IV.B.fiú 19,00 km – F3 00:37:50,000 1 30,13 km/h
16 145 Giricz Dávid Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.B.fiú 19,00 km – F3 DNF
1 159 Kovács Dóra Batthyány Lajos Gimnázium IV.B.leány 19,00 km – F3 00:30:18,482 7 37,62 km/h
2 151 Kertész Noémi Rozgonyi Úti Általános Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:30:20,458 5 37,58 km/h
3 154 Bali Emese Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium IV.B.leány 19,00 km – F3 00:31:35,287 4 36,09 km/h
4 153 Németh Bettina Tímea Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:31:35,746 3 36,09 km/h
5 152 Bukor Anita Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:31:37,288 2 36,06 km/h
6 155 Papp Evelin Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:31:37,825 1 36,06 km/h
7 157 Szokol Evelin Rozgonyi Úti Általános Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:31:38,431 1 36,04 km/h
8 158 Juhász Virág Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:40:55,132 1 27,86 km/h
9 150 Papp Vivien Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:40:57,147 1 27,84 km/h
10 156 Papp Brigitta Gyulai Implom József Általános Iskola IV.B.leány 19,00 km – F3 00:42:52,317 1 26,59 km/h
11 160 Makai Petra Földes Ferenc Gimnázium IV.B.leány 19,00 km – F3 00:48:06,339 1 23,70 km/h
Eredmények – 38,00 km – F4
Kat.h. RSZ Név Iskola Kat. Táv/Futam Idő Pont Átlag
1 162 Szijártó Zétény Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközép. és Koll. V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,132 7 38,84 km/h
2 166 Meglécz Ádám Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,255 5 38,84 km/h
3 175 Árvai Kristóf Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,256 4 38,84 km/h
4 161 Krekács Barna Zsolt Újbudai József Attila Gimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,411 3 38,84 km/h
5 177 Polyák Gábor Budapesti Gépészeti SZC Bethlen Gábor Szakgimnáziuma V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,498 2 38,84 km/h
6 168 Kovács Dániel Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,626 1 38,84 km/h
7 174 Mack Márton Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,877 1 38,84 km/h
8 169 Csenki Csongor Csaba Kecskeméti Bolyai János Gimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,978 1 38,84 km/h
9 165 Bagossy Levente András Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:43,144 1 38,83 km/h
10 176 Vágási Zoltán Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:43,169 1 38,83 km/h
11 178 Vincze Ákos Lehel Vezér Gimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:43,393 1 38,83 km/h
12 172 Holczer Péter Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:43,637 1 38,83 km/h
13 173 Bagarus Bence Pécsi Janus Pannonius Gimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:43,818 1 38,83 km/h
14 171 Zvekán Zsombor Kecskeméti Bolyai János Gimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:44,586 1 38,82 km/h
15 167 Dobi Gergő Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:47,490 1 38,79 km/h
16 179 Aklan György Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium V.A.fiú 38,00 km – F4 00:58:48,290 1 38,78 km/h
17 164 Tomka Mózes Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája V.A.fiú 38,00 km – F4 01:02:58,670 1 36,21 km/h
1 183 Nagy Gréta Natasa Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium V.A.leány 38,00 km – F4 01:02:14,441 7 36,64 km/h
2 181 Kovács Judit Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium V.A.leány 38,00 km – F4 01:02:16,605 5 36,62 km/h
3 184 Jordán Dorka Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma V.A.leány 38,00 km – F4 01:04:29,091 4 35,36 km/h
4 182 Tircsi Andrea Jedlik Ányos Gimnázium V.A.leány 38,00 km – F4 01:08:45,975 3 33,16 km/h
5 180 Fazekas Fruzsina ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium V.A.leány 38,00 km – F4 01:10:22,006 2 32,40 km/h
1 188 Pálfi Botond Eötvös József Gimnázium Budapest V.B.fiú 38,00 km – F4 00:58:42,689 7 38,84 km/h
2 190 Orosz Bálint Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona V.B.fiú 38,00 km – F4 00:58:43,295 5 38,83 km/h
3 193 Porteleki Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 38,00 km – F4 00:58:43,455 4 38,83 km/h
4 186 Kovács Máté Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportisk. V.B.fiú 38,00 km – F4 01:01:50,263 3 36,87 km/h
5 187 Földes Zalán Imre ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium V.B.fiú 38,00 km – F4 01:01:56,727 2 36,81 km/h
6 189 Cservák Zalán Gábor Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon V.B.fiú 38,00 km – F4 01:05:52,829 1 34,62 km/h
7 191 Bertók Zsombor Krisztofer Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 38,00 km – F4 01:13:05,830 1 31,20 km/h
8 185 Jankovics Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 38,00 km – F4 DNF
1 200 Bali Sára Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium V.B.leány 38,00 km – F4 01:02:16,135 7 36,62 km/h
2 194 Varga Nóra Dr. Mező Ferenc Gimnázium V.B.leány 38,00 km – F4 01:10:47,371 5 32,21 km/h
3 197 Szántó Júlia Anna Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium V.B.leány 38,00 km – F4 01:12:00,097 3 31,67 km/h
4 199 Bukor Edina Kőbányai Szent László Gimnázium V.B.leány 38,00 km – F4 01:12:00,728 4 31,67 km/h
5 195 Kovács Beatrix Klára ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium V.B.leány 38,00 km – F4 01:12:01,644 2 31,66 km/h
6 198 Schneider Zsófia Inez Szekszárdi Garay János Gimnázium V.B.leány 38,00 km – F4 01:12:03,336 1 31,64 km/h
Eredmények – 38,00 km – F5
Kat.h. RSZ Név Iskola Kat. Táv/Futam Idő Pont Átlag
1 204 Varga Bálint Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium VI.A.fiú 38,00 km – F5 00:54:05,318 7 42,17 km/h
2 206 Schneider Sebestyén Ferenc Szekszárdi Garay János Gimnázium VI.A.fiú 38,00 km – F5 00:54:08,361 5 42,13 km/h
3 208 Bagi László Csaba Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája VI.A.fiú 38,00 km – F5 00:57:06,302 4 39,94 km/h
4 207 Hrenkó Norbert Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma VI.A.fiú 38,00 km – F5 00:57:06,468 3 39,94 km/h
5 201 Schumann Máté Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda VI.A.fiú 38,00 km – F5 00:57:06,790 2 39,94 km/h
6 202 Monostori Samu Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma VI.A.fiú 38,00 km – F5 00:57:07,134 1 39,93 km/h
7 205 Csorba Bence Máté Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda VI.A.fiú 38,00 km – F5 00:57:08,064 1 39,92 km/h
8 233 Strauss Balázs Siófoki SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája VI.A.fiú 38,00 km – F5 01:00:27,492 1 37,73 km/h
1 209 Honos Csenge Kőbányai Szent László Gimnázium VI.A.leány 38,00 km – F5 00:57:09,428 7 39,91 km/h
2 210 Kovács Petra Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája VI.A.leány 38,00 km – F5 01:04:02,535 5 35,62 km/h
1 211 Darányi Máté Dominik Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Műv.Isk. és Koll. VI.B.fiú 38,00 km – F5 00:57:09,294 7 39,91 km/h
2 214 Gustafson Kai Vajk Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimn. VI.B.fiú 38,00 km – F5 00:58:45,013 5 38,82 km/h
3 213 Simon Iván ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:00:28,517 4 37,72 km/h
4 224 Suhaj Áron Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimn. VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:01:49,025 3 36,89 km/h
5 219 Berndt Kristóf Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:03:53,918 2 35,70 km/h
6 216 Vörös Ádám Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:04:02,317 1 35,62 km/h
7 222 Barasits Bálint ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:05:08,496 1 35,01 km/h
8 217 Koleszár Martin Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:06:01,883 1 34,55 km/h
9 221 Patkó Gergő Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:11:08,512 1
10 220 Dobos Dominik ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 38,00 km – F5 01:14:00,000 1
223 Málits Attila Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimn. VI.B.fiú 38,00 km – F5 DNF
215 Csáktornyai Levente Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimn. VI.B.fiú 38,00 km – F5 DNF
1 227 Kálmán Csenge Marianna Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium VI.B.leány 38,00 km – F5 01:01:56,779 7 36,82 km/h
2 230 Ligeti Boglárka Eszter Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimn. VI.B.leány 38,00 km – F5 01:02:04,136 5 36,74 km/h
3 228 Szalai Emília Sára Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimn. VI.B.leány 38,00 km – F5 01:04:25,219 4 35,40 km/h

ÖSSZETETT (IDŐFUTAM+MEZŐNYVERSENY)

Össz. Hely RSZ Név Iskola Kat. Időfutam eredmény Időfutam pont Mezőny pont ÖSSZ. pont
1 29 Péter-Lichtenberger  Ábris Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium II.A.fiú 10:25,925 7 7 14
2 25 Balaskó Ádám Milán Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 10:53,452 5 4 9
3 24 Tomka Ézer Kálvin Téri Általános Iskola II.A.fiú 11:03,284 3 5 8
4 33 Szücs Benedek Áron Debreceni Dózsa György Általános Iskola II.A.fiú 10:58,749 4 1 5
5 23 Csorba Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.A.fiú 11:11,565 2 2 4
6 32 Turmann Benjamin Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola II.A.fiú 11:26,435 1 3 4
7 31 Fekete Zétény Ibolya Utcai Általános Iskola II.A.fiú 11:18,222 1 1 2
8 27 Iványi Zétény Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda II.A.fiú 11:41,011 1 1 2
9 26 Nagy Előd Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 12:07,738 1 1 2
10 22 Fekete János Zsolt Debreceni Hunyadi János Általános Iskola II.A.fiú 12:28,884 1 1 2
11 30 Magyar Botond Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.A.fiú 12:50,080 1 1 2
12 28 Erdei Mátyás Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.A.fiú 13:13,821 1 1 2
1 38 Katona Korinna Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Ped.Int. II.A.leány 12:05,920 5 7 12
2 36 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola II.A.leány 12:13,753 4 5 9
3 35 Karanyic Emma Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.A.leány 12:59,724 2 4 6
4 37 Csikász Panni Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola II.A.leány 12:59,669 3 2 5
5 39 Kiss Kamilla Petra Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola II.A.leány 13:25,746 1 3 4
6 40 Berceli Brigitta Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola II.A.leány 13:31,939 1 1 2
34 Horváth Jázmin Vivien Ujhelyi Imre Általános Iskola II.A.leány 11:57,752 7 DNF
1 48 Balog Ábel Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.B.fiú 11:31,275 7 7 14
2 42 Szücs Olivér András Barcsi Arany János Általános Iskola II.B.fiú 11:35,561 5 4 9
3 46 Bán Botond Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola II.B.fiú 11:42,554 4 5 9
4 45 Fricz Sándor Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola II.B.fiú 11:54,305 3 1 4
5 49 Fehér Ábel Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola II.B.fiú 12:05,631 1 3 4
6 41 Feledy Bence Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.B.fiú 12:00,280 2 1 3
7 44 Giricz Gábriel Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium II.B.fiú 12:12,628 1 2 3
8 53 Csorba Milán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola II.B.fiú 12:15,763 1 1 2
9 54 Ollári Milán Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.fiú 12:17,734 1 1 2
10 47 Szabó Zalán Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.fiú 12:19,123 1 1 2
11 51 Bencze Botond Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.fiú 12:29,082 1 1 2
12 52 Renczes Miklós Szent József Katolikus Általános Iskola Katholische Grundschule és Szent Rita Katolikus Óvoda II.B.fiú 13:36,897 1 1 2
13 50 Földes Csongor ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium II.B.fiú 14:25,953 1 1 2
14 43 Bakk Máté Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.fiú 14:30,971 1 1 2
1 60 Giricz Abigél Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium II.B.leány 12:23,353 7 7 14
2 58 Börcsök Jana Rozgonyi Úti Általános Iskola II.B.leány 13:17,985 5 5 10
3 56 Szarka Jonka Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.leány 13:27,187 4 3 7
4 57 Récsán Petra Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola II.B.leány 13:45,345 3 4 7
5 55 Nagy Kíra Rozgonyi Úti Általános Iskola II.B.leány 13:57,560 2 2 4
6 59 Tóth Dorka Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II.B.leány 15:58,390 1 1 2
1 72 Hancz Tamás Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola III.A.fiú 09:50,676 5 7 12
2 78 Gangl Bence Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola III.A.fiú 09:40,184 7 4 11
3 61 Csáki Szabolcs Lilla Téri Általános Iskola III.A.fiú 10:03,171 4 3 7
4 71 Magyar Bendegúz Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola III.A.fiú 10:45,492 1 5 6
5 67 Mance Imre Jonathan Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola III.A.fiú 10:22,626 3 2 5
6 64 Vincze Szabolcs Lehel Vezér Gimnázium III.A.fiú 10:23,275 2 1 3
7 75 Moós Bercel Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10:43,768 1 1 2
8 69 Györgyfi Szabolcs Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10:45,437 1 1 2
9 68 Szabó Balázs Gergely Fodor András Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 10:55,030 1 1 2
10 77 Biró Levente Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola III.A.fiú 10:58,057 1 1 2
11 70 Tomka Ruben Kálvin Téri Általános Iskola III.A.fiú 11:01,154 1 1 2
12 74 Nyekeczki Bence Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium III.A.fiú 11:06,312 1 1 2
13 66 Fritz Márton Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola III.A.fiú 11:14,030 1 1 2
14 76 Kovács Zsombor Attila Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 11:19,894 1 1 2
15 63 Könczöl Róbert Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola III.A.fiú 11:21,263 1 1 2
16 62 Bak Bendegúz Zsolt Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola III.A.fiú 11:29,436 1 1 2
17 65 Tőzsér Dávid Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola III.A.fiú 12:24,208 1 1 2
18 73 Erdei Richárd Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.A.fiú 12:58,397 1 1 2
1 82 Pusztai Dóra Debreceni Hatvani István Általános Iskola III.A.leány 10:40,163 7 7 14
2 81 Csőgör Brigitta Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola III.A.leány 11:07,039 5 5 10
3 79 Sass Vivien Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola III.A.leány 11:31,261 3 4 7
4 80 Válek Zsófia Lilla Téri Általános Iskola III.A.leány 11:14,829 4 2 6
5 84 Pohner Gréta Palonai Magyar Bálint Általános Iskola III.A.leány 12:05,128 1 3 4
6 83 Kiss Viktória Letícia Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola III.A.leány 11:58,781 2 1 3
1 88 Losonczi István Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 11:12,606 7 7 14
2 89 Bigun Martin Koppánymonostori Általános Iskola III.B.fiú 11:50,529 5 4 9
3 85 Giricz Balázs Forrás Keresztény Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.B.fiú 12:02,931 4 5 9
4 91 Tóth Kleon Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 12:09,466 3 2 5
5 90 Varga Tamás Oladi Általános Iskola III.B.fiú 12:16,884 1 3 4
6 86 Hartmann Róbert Barcsi Arany János Általános Iskola III.B.fiú 12:12,904 2 1 3
7 92 Varjú Mihály Paragvári Utcai Általános Iskola III.B.fiú 12:28,817 1 1 2
8 95 Pirbus Domonkos Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 12:32,704 1 1 2
9 94 Zámbó Mihály Péter Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 12:33,516 1 1 2
10 87 Szarka Regő Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola III.B.fiú 12:46,732 1 1 2
11 93 Smolcz Zsombor Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.fiú 12:53,770 1 1 2
1 103 Tóth Réka Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola III.B.leány 10:54,905 7 7 14
2 96 Horváth Lara Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma III.B.leány 10:59,766 5 5 10
3 104 Csillingh-Molnár Anna Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola III.B.leány 11:00,529 4 4 8
4 106 Katavics Lili Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola III.B.leány 11:08,201 3 2 5
5 107 Kulcsár Amira Zsóka ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium III.B.leány 11:12,875 2 3 5
6 97 Janzsó Lilla ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium III.B.leány 12:20,310 1 1 2
7 99 Mócz Martina Lina Gyulai Implom József Általános Iskola III.B.leány 12:27,904 1 1 2
8 98 Cseke Nóra Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 12:37,137 1 1 2
9 100 Horváth Katalin Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 13:00,268 1 1 2
10 102 Horváth Dorina Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola III.B.leány 14:26,089 1 1 2
101 Bozsó Míra Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma III.B.leány 11:31,384 1 DNS
1 111 Soós Gergő Gyula Verseghy Ferenc Gimnázium IV.A.fiú 15:00,170 5 4 9
2 113 Bán Benedek Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola IV.A.fiú 15:30,293 4 5 9
3 114 Takács-Valent Márk Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola IV.A.fiú 14:43,434 7 1 8
4 123 Radics Milán Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.A.fiú 15:48,317 1 7 8
5 109 Szabó Csongor Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.fiú 15:35,786 3 3 6
6 124 Farkas Máté Csaba Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola IV.A.fiú 15:46,709 2 1 3
7 121 Varga Kristóf Tüskevár Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 15:54,285 1 2 3
8 116 Szabolcsi Bálint Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium IV.A.fiú 15:49,711 1 1 2
9 112 Páll Zsombor Bendegúz Lilla Téri Általános Iskola IV.A.fiú 15:54,680 1 1 2
10 125 Palik Márk Győri Szolgáltatási SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája IV.A.fiú 16:24,991 1 1 2
11 108 Molnár Levente Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola IV.A.fiú 16:27,997 1 1 2
12 110 Tomka István Kálvin Téri Általános Iskola IV.A.fiú 16:49,410 1 1 2
13 120 Lelkes Bence Győri Szolgáltatási SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája IV.A.fiú 16:59,786 1 1 2
14 122 Fehérvári Marcell Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola IV.A.fiú 17:05,585 1 1 2
15 117 Andaházy Márk Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 17:39,326 1 1 2
16 118 Bakki Zsombor Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium IV.A.fiú 18:23,209 1 1 2
17 119 Gut Gábor Zaránd Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.fiú 18:37,332 1 1 2
18 115 Bognár Marcell Gádor Általános Iskola IV.A.fiú 18:51,190 1 1 2
1 129 Fischer Fanni Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium IV.A.leány 16:28,614 5 7 12
2 132 Dobi Lili Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.leány 16:10,982 7 3 10
3 126 Leányvári Sára Földes Ferenc Gimnázium IV.A.leány 17:15,214 3 5 8
4 131 Sáry Boglárka Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola IV.A.leány 17:37,426 1 4 5
5 128 Balla Fanni Anna Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium IV.A.leány 17:29,069 2 2 4
6 127 Szabó Gréta Adél Fodor András Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.A.leány 18:51,060 1 1 2
130 Jánossy Fanni Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája IV.A.leány 17:06,972 4 DNF
1 148 Susla Vince István Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola IV.B.fiú 15:30,428 7 4 11
2 143 Bakó Jonatán Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola IV.B.fiú 17:52,698 1 7 8
3 146 Gyuk Levente ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium IV.B.fiú 15:34,708 5 1 6
4 134 Szögyényi Ádám Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 16:19,243 3 3 6
5 136 Lónyai Levente Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola IV.B.fiú 16:29,707 1 5 6
6 137 Sipeki Benedek Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda IV.B.fiú 16:18,271 4 1 5
7 141 Straubinger Balázs Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 16:20,009 2 1 3
8 144 Nemes Noel Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 16:52,165 1 2 3
9 142 Szűcs Péter Zsombor Barcsi Arany János Általános Iskola IV.B.fiú 17:06,923 1 1 2
10 149 Szőke Rómeó Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.fiú 17:17,627 1 1 2
11 139 Bencze Áron Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola IV.B.fiú 17:44,995 1 1 2
12 138 Vancsek Tamás Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola IV.B.fiú 18:04,326 1 1 2
13 135 Giricz Dániel Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.B.fiú 18:15,177 1 1 2
14 133 Berndt Péter Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma IV.B.fiú 18:26,092 1 1 2
15 147 Ruttai Balázs Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola IV.B.fiú 18:31,820 1 1 2
145 Giricz Dávid Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola IV.B.fiú 17:43,706 1 DNF
140 Landesz Máté Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola IV.B.fiú 18:21,748 1 DNF
1 153 Németh Bettina Tímea Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 17:31,587 7 3 10
2 151 Kertész Noémi Rozgonyi Úti Általános Iskola IV.B.leány 18:18,321 5 5 10
3 159 Kovács Dóra Batthyány Lajos Gimnázium IV.B.leány 18:29,753 3 7 10
4 154 Bali Emese Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium IV.B.leány 18:28,884 4 4 8
5 157 Szokol Evelin Rozgonyi Úti Általános Iskola IV.B.leány 18:38,238 2 1 3
6 152 Bukor Anita Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola IV.B.leány 20:27,798 1 2 3
7 155 Papp Evelin Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 19:01,718 1 1 2
8 160 Makai Petra Földes Ferenc Gimnázium IV.B.leány 20:55,615 1 1 2
9 156 Papp Brigitta Gyulai Implom József Általános Iskola IV.B.leány 20:58,556 1 1 2
10 158 Juhász Virág Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 20:59,986 1 1 2
11 150 Papp Vivien Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV.B.leány 22:10,858 1 1 2
1 162 Szijártó Zétény Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Koll. V.A.fiú 13:35,407 7 7 14
2 175 Árvai Kristóf Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium V.A.fiú 13:52,816 5 4 9
3 161 Krekács Barna Zsolt Újbudai József Attila Gimnázium V.A.fiú 14:11,893 3 3 6
4 166 Meglécz Ádám Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola V.A.fiú 14:47,528 1 5 6
5 176 Vágási Zoltán Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium V.A.fiú 13:55,922 4 1 5
6 174 Mack Márton Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola V.A.fiú 14:16,470 2 1 3
7 177 Polyák Gábor Budapesti Gépészeti SZC Bethlen Gábor Szakgimnáziuma V.A.fiú 14:48,551 1 2 3
8 173 Bagarus Bence Pécsi Janus Pannonius Gimnázium V.A.fiú 14:36,289 1 1 2
9 167 Dobi Gergő Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma V.A.fiú 14:36,450 1 1 2
10 169 Csenki Csongor Csaba Kecskeméti Bolyai János Gimnázium V.A.fiú 14:37,643 1 1 2
11 179 Aklan György Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium V.A.fiú 15:03,305 1 1 2
12 168 Kovács Dániel Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium V.A.fiú 15:08,135 1 1 2
13 171 Zvekán Zsombor Kecskeméti Bolyai János Gimnázium V.A.fiú 15:31,536 1 1 2
14 178 Vincze Ákos Lehel Vezér Gimnázium V.A.fiú 15:31,967 1 1 2
15 165 Bagossy Levente András Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium V.A.fiú 15:54,514 1 1 2
16 164 Tomka Mózes Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája V.A.fiú 16:21,526 1 1 2
17 172 Holczer Péter Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona V.A.fiú 16:39,705 1 1 2
170 Szutor Gábor Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája V.A.fiú 17:26,903 1 DNF
1 181 Kovács Judit Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium V.A.leány 15:50,654 7 5 12
2 183 Nagy Gréta Natasa Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium V.A.leány 15:53,161 5 7 12
3 182 Tircsi Andrea Jedlik Ányos Gimnázium V.A.leány 17:07,609 4 3 7
4 184 Jordán Dorka Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma V.A.leány 17:17,187 3 4 7
5 180 Fazekas Fruzsina ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium V.A.leány 18:23,005 2 2 4
1 190 Orosz Bálint Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona V.B.fiú 15:07,469 7 5 12
2 188 Pálfi Botond Eötvös József Gimnázium Budapest V.B.fiú 15:21,490 5 7 12
3 193 Porteleki Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 16:32,976 3 4 7
4 187 Földes Zalán Imre ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium V.B.fiú 15:24,264 4 2 6
5 186 Kovács Máté Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola V.B.fiú 18:00,078 1 3 4
6 189 Cservák Zalán Gábor Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon V.B.fiú 16:47,488 2 1 3
7 191 Bertók Zsombor Krisztofer Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 18:55,385 1 1 2
185 Jankovics Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma V.B.fiú 19:37,842 1 DNF
1 200 Bali Sára Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium V.B.leány 16:40,463 7 7 14
2 194 Varga Nóra Dr. Mező Ferenc Gimnázium V.B.leány 19:00,033 5 5 10
3 197 Szántó Júlia Anna Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium V.B.leány 19:09,831 4 4 8
4 195 Kovács Beatrix Klára ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium V.B.leány 19:59,022 3 2 5
5 199 Bukor Edina Kőbányai Szent László Gimnázium V.B.leány 20:15,224 2 3 5
6 198 Schneider Zsófia Inez Szekszárdi Garay János Gimnázium V.B.leány 20:25,893 1 1 2
1 204 Varga Bálint Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium VI.A.fiú 13:46,192 5 7 12
2 207 Hrenkó Norbert Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma VI.A.fiú 13:33,161 7 3 10
3 206 Schneider Sebestyén Ferenc Szekszárdi Garay János Gimnázium VI.A.fiú 14:06,411 4 5 9
4 208 Bagi László Csaba Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája VI.A.fiú 14:13,974 2 4 6
5 202 Monostori Samu Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma VI.A.fiú 14:06,842 3 1 4
6 201 Schumann Máté Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda VI.A.fiú 14:24,334 1 2 3
7 205 Csorba Bence Máté Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda VI.A.fiú 14:25,209 1 1 2
203 Nagy Krisztián Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium VI.A.fiú 16:50,747 1 DNF
1 209 Honos Csenge Kőbányai Szent László Gimnázium VI.A.leány 15:15,754 7 7 14
2 210 Kovács Petra Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája VI.A.leány 15:51,803 5 5 10
1 214 Gustafson Kai Vajk Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 15:25,805 7 5 12
2 211 Darányi Máté Dominik Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Koll. VI.B.fiú 15:39,378 4 7 11
3 213 Simon Iván ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 15:37,697 5 4 9
4 216 Vörös Ádám Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium VI.B.fiú 16:45,504 3 1 4
5 224 Suhaj Áron Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 22:46,771 1 3 4
6 222 Barasits Bálint ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 17:14,468 2 1 3
7 219 Berndt Kristóf Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 17:55,135 1 2 3
8 221 Patkó Gergő Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 17:32,870 1 1 2
9 217 Koleszár Martin Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma VI.B.fiú 18:36,888 1 1 2
10 220 Dobos Dominik ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium VI.B.fiú 18:38,665 1 1 2
223 Málits Attila Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 27:30,728 1 DNF
215 Csáktornyai Levente Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.fiú 28:32,939 1 DNF
1 227 Kálmán Csenge Marianna Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium VI.B.leány 16:46,952 7 7 14
2 228 Szalai Emília Sára Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.leány 26:55,508 3 4 7
3 230 Ligeti Boglárka Eszter Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium VI.B.leány 29:21,879 2 5 7
226 Kotroczó Dorka Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium VI.B.leány 18:50,090 5 DNF
229 Onhausz Cintia Kőbányai Szent László Gimnázium VI.B.leány 21:32,700 4 DNF

Szervező

DKSIdksi.info@gmail.com 4032 Debrecen, Fejedelem u. 22.

Időpont

2019. május 19. vasárnap

Helyszín

Debrecen - Bocskaikert

4241 Debrecen, Teleki út

Back to top button
Close
Close
X
X