Időpont
2019. október 5. - 2019. október 5.
Rajtlisták, eredmények
Helyezés | Név | Egyesület | Kör | Idő |
Hobbi MTB férfi | ||||
1 | ADORJÁN Bence | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 4 | 0:30:38 |
2 | MARLOK Szabolcs | 4 | 0:31:56 | |
3 | NERUDA Nándor | Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) | 4 | 0:34:00 |
4 | KREKÁCS Barna Zsolt | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 4 | 0:34:01 |
5 | ANDRUSCH István | Pilis Cross-Country Club | 4 | 0:35:38 |
6 | HORVÁTH Zoltán | Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) | 4 | 0:37:01 |
7 | GÁBOR Bence | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 4 | 0:38:01 |
8 | PÉTER Nándor | Salgótarjáni HKE | 4 | 0:41:10 |
DNS | NÉMETH Imre | 0 | ||
DNS | BUDAI Zsolt | Drunk Bike Crew | 0 | |
DNS | KAZI György | 0 | ||
Hobbi CX férfi | ||||
1 | MADARÁSZ Áron | Brigetio Kerékpáros SE | 4 | 0:34:57 |
2 | MÁRKUS János | Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) | 4 | 0:36:36 |
3 | GROSZ Zoltán | Bringabanda SC SE | 4 | 0:37:16 |
4 | BENEDEK Gábor | Bike Zone Gödöllő KE | 4 | 0:37:46 |
5 | KÜRTHY Levente | Meditech Sportclub (Dronepilot Racing Team) | 4 | 0:39:37 |
6 | BÁNKI László | 3 | 0:33:50 | |
DNS | FARKAS Endre | 0 | ||
DNS | SZABÓ Csaba | 0 | ||
DNS | KAZI Alex | 575 Team Kft. | 0 | |
Hobbi MTB nő | ||||
1 | MÁRKUS Melinda | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 3 | 0:36:14 |
Hobbi CX nő | ||||
1 | CSÉRI Szilvia | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 3 | 0:31:02 |
2 | SZÁSZ Eszter | Vitalitás SE | 3 | 0:39:09 |
WU15 lány | ||||
1 | TÓTH Réka | Kis-Galya KSE | 4 | 0:38:30 |
2 | KISS Emma Lotti | Bike Zone Gödöllő KE | 4 | 0:38:33 |
3 | KRAUTWURST Panna | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 2 | 0:32:56 |
DNS | BRUCHNER Regina | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 0 | |
U15 fiú | ||||
1 | TAKÁCS Zsombor Tamás | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 4 | 0:30:44 |
2 | VAS Barnabás | Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) | 4 | 0:31:20 |
3 | MAGYAR Bendegúz | Kis-Galya KSE | 4 | 0:34:56 |
4 | DOROGI Alex Martin | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 4 | 0:36:39 |
5 | KISS Vince Dániel | Bike Zone Gödöllő KE | 4 | 0:36:40 |
6 | PAKOT András Gusztáv | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 4 | 0:37:11 |
7 | KOVÁCS Áron | MTB Sopron SE (Focus Team Hungary) | 4 | 0:38:11 |
8 | FILEPKÓ Márton | Szentendrei Kinizsi H. SE | 4 | 0:38:32 |
9 | GUDELLA Ádám | Bike Zone Gödöllő KE | 3 | 0:32:50 |
10 | BENEDEK Levente | Bike Zone Gödöllő KE | 3 | 0:33:44 |
11 | BÁTOR Domonkos | Újbuda Mountain Bike SZSE | 3 | 0:40:30 |
DNS | ZSEMBERY Boldizsár | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 0 | |
WU17 lány | ||||
1 | LEÁNYVÁRI Sára | Kis-Galya KSE | 4 | 0:38:51 |
2 | FISCHER Fanni | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 3 | 0:33:51 |
U17 fiú | ||||
1 | MAGYAR Gergő | Győri Atlétikai Club | 4 | 0:29:26 |
2 | MAJOROS Dávid | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 4 | 0:30:40 |
3 | KÁRPÁTI Bálint | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 4 | 0:31:15 |
4 | HAJDER Benedek | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 4 | 0:33:45 |
5 | MINDSZENTI Ákos | Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) | 4 | 0:35:35 |
6 | RADICS Milán | Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) | 4 | 0:36:08 |
7 | BÁN Benedek | Szekszárdi Szabadidős KE | 4 | 0:36:09 |
8 | FISCHER Márk | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 4 | 0:36:32 |
9 | VÁGI Levente | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 3 | 0:32:03 |
10 | KRAUTWURST Bence | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 3 | 0:32:04 |
11 | BODA Márton | Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) | 3 | 0:32:15 |
12 | AL-SAIRAFI Dávid | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 3 | 0:40:50 |
DNF | SZÖLLŐSSY Ádám | Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) | 3 | |
Master3 férfi | ||||
1 | FÉSÜS László | Meditech Sportclub (Dronepilot Racing Team) | 4 | 0:31:14 |
2 | ROZGONYI Sándor | Buruczki Training System | 4 | 0:35:03 |
3 | LŐRINCZ János | Bike Zone Gödöllő KE | 4 | 0:36:47 |
4 | KÓSA Csaba | Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) | 4 | 0:37:15 |
5 | DÓZSA György | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 3 | 0:30:16 |
6 | HAJAGOS István | Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) | 3 | 0:31:42 |
7 | GELENCSÉR Ferenc | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 3 | 0:31:42 |
8 | GÁL István | Kerékpársport 2000 SE | 3 | 0:33:10 |
9 | KOLB Tamás | Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) | 3 | 0:35:11 |
10 | GAJDOS Tamás | Dr. Bátorfi Agria KTK | 3 | 0:36:46 |
DNS | BENCZ Zoltán | Footstrong SE | 0 | |
DNS | SZÁVA Tamás | Kisvárda Bringások KSE | 0 | |
DNS | PAP László | 0 | ||
U19 férfi | ||||
1 | CSUJA Bálint | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 6 | 0:44:56 |
2 | VARGA Marcell | Tamási BringaSport Egy. | 6 | 0:45:39 |
3 | ADAME Ármin | Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) | 6 | 0:45:46 |
DNS | PATAKI Barnabás | Pilis Cross-Country Club | 0 | |
Master2 férfi | ||||
1 | ADAME László | Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) | 6 | 0:45:20 |
2 | SPECZIÁR Viktor | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 6 | 0:46:10 |
3 | FEDOR István | Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) | 6 | 0:46:32 |
4 | SZABÓ András Balázs | SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) | 6 | 0:47:12 |
5 | NABHA Ilias | 6 | 0:47:23 | |
6 | FILEPKÓ Gábor | Szentendrei Kinizsi H. SE | 6 | 0:47:52 |
7 | KLEIN Tamás | Footstrong SE | 6 | 0:48:06 |
8 | HORVÁTH Sándor | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 6 | 0:48:47 |
9 | VAS Péter | Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) | 6 | 0:49:27 |
10 | GALAJDA Péter | 6 | 0:49:42 | |
11 | DERVALICS Gábor | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 6 | 0:50:06 |
12 | PÁSZTOR László | Trek Szabadidő SE (Trek SE) | 6 | 0:51:41 |
13 | SZILÁGYI Szabolcs | Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) | 6 | 0:51:47 |
14 | JURÁK András | CoffeeRide SE | 6 | 0:51:53 |
15 | KÁLDI Tamás | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 6 | 0:51:55 |
16 | NYÍRI József | LASTIG | 6 | 0:52:18 |
17 | HORVÁTH Szabolcs | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 6 | 0:52:27 |
18 | HORVÁTH Győző | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 6 | 0:52:51 |
19 | SZEKERES Péter | Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) | 5 | 0:45:13 |
20 | MÁTÉ János | Meditech Sportclub (Dronepilot Racing Team) | 5 | 0:45:24 |
21 | HAJAS Tibor | Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) | 5 | 0:45:25 |
22 | HEGEDŰS Ádám | Bike Zone Gödöllő KE | 5 | 0:45:54 |
23 | FEKETE Barnabás | Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) | 5 | 0:46:03 |
24 | SZÁSZ Viktor | Vitalitás SE | 5 | 0:48:44 |
25 | KOVÁCS György | 5 | 0:48:44 | |
26 | ZENTAI Zsolt | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 5 | 0:48:54 |
27 | KOLESZÁR Zoltán | Footstrong SE | 5 | 0:49:36 |
28 | VITKOVICS Péter | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 5 | 0:54:37 |
29 | WAGNER István | 4 | 0:46:16 | |
30 | NAGY Tamás | Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) | 4 | 0:48:07 |
DNF | MIKÓCZI Géza | 2 | ||
DNF | VALKAY Gábor | Budapesti Vasutas SC Zugló (BVSC-Zugló) | 1 | |
DNS | NÉMETH Roland | Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) | 0 | |
DNS | MOLNÁR Bálint | SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) | 0 | |
DNS | SÓS Sándor | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 0 | |
DNS | ZÓKA-UJHELYI Zoltán | SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) | 0 | |
WU11 lány | ||||
1 | HEGEDŰS Heléna | Bike Zone Gödöllő KE | 2 | 0:14:52 |
2 | KÁRPÁTI Mira | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 2 | 0:15:08 |
3 | STOJANOVSKA Dalija | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:20:51 |
U11 fiú | ||||
1 | LOVÁSZ Máté | MTB Sopron SE (Focus Team Hungary) | 2 | 0:12:43 |
2 | SZIGYARTO Roland | Sportiv Nomad Multisport | 2 | 0:13:11 |
3 | LACZKÓ Olivér Péter | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:13:12 |
4 | SZILASI Dániel | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:13:20 |
5 | BÁNFAI Olivér | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:13:35 |
6 | KOVÁCS Béla | DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI Cycling Team) | 2 | 0:13:50 |
7 | LEÁNYVÁRI Benjámin | Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) | 2 | 0:14:44 |
8 | BARABÁS Olivér János | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:15:12 |
9 | SZIRÁNYI Bernát | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:15:45 |
10 | GÁBOR Balázs | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:15:46 |
11 | SPECZIÁR Olivér | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 2 | 0:17:56 |
DNS | MÁRMAROSI Marcell | Szekszárdi Szabadidős KE | 0 | |
WU13 lány | ||||
1 | KISS Nikoletta Bettina | Bike Zone Gödöllő KE | 2 | 0:13:06 |
2 | MÁRMAROSI Alexa Ildikó | Szekszárdi Szabadidős KE | 2 | 0:14:22 |
3 | SZÁVAI Petra | Bike Zone Gödöllő KE | 2 | 0:14:49 |
4 | BENEDEK Zsófia | Bike Zone Gödöllő KE | 2 | 0:16:06 |
5 | ZILAHY Boróka | Újbuda Mountain Bike SZSE | 2 | 0:16:54 |
6 | BARABÁS Elsa Réka | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:18:38 |
U13 fiú | ||||
1 | TÓTH Márk | CrossKovácsi SKE | 2 | 0:11:29 |
2 | CSORBA Zalán | Kis-Galya KSE | 2 | 0:11:34 |
3 | PÉTER Nándor | Salgótarjáni HKE | 2 | 0:11:34 |
4 | GÁBOR Milán | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:11:40 |
5 | MAGYAR Botond | Kis-Galya KSE | 2 | 0:12:19 |
6 | MARCZAL Marcell | Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) | 2 | 0:12:34 |
7 | SIKE Roland András | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:13:01 |
8 | SIMON Viktor | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 2 | 0:13:19 |
9 | LEÁNYVÁRI Áron | Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) | 2 | 0:14:29 |
10 | SZIRÁNYI Zalán | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:14:57 |
11 | HAJDER Gergely | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | 0:15:08 |
12 | CYMANEK Lévi | CrossKovácsi SKE | 2 | 0:15:31 |
13 | BÁN Botond | Szekszárdi Szabadidős KE | 2 | 0:16:53 |
14 | MINDSZENTI Áron Gábor | 2 | 0:20:21 | |
15 | SPECZIÁR Levente | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 2 | 0:20:38 |
DNS | MÓRI Márton | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 0 | |
WU19 nő | ||||
1 | TRÓCSÁNYI Laura | Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) | 5 | 0:48:47 |
2 | JORDÁN Dorka | Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) | 4 | 0:49:22 |
WMaster nő | ||||
1 | SZEKERES Viktória | 1WD Motorsport Egy. (KTM Teszt Team) | 5 | 0:43:40 |
2 | KOVÁCS Fruzsina | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 5 | 0:49:33 |
3 | KRISTON Judit | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 4 | 0:58:41 |
DNS | ENDLEIN Viktória | Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub (Vialand Racing Team) | 0 | |
WElit nő | ||||
1 | HORVÁTH Adél | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 5 | 0:43:45 |
2 | PÉTERI Niké | Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) | 5 | 0:46:13 |
3 | TOLNAI Zsanett | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 5 | 0:49:44 |
DNS | KOVÁCS Kinga | Újpesti Torna Egylet (UTE Merida) | 0 | |
Master1 férfi | ||||
1 | CSER Gábor | Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) | 8 | 1:05:14 |
2 | SZALAY Péter | Bike Zone Gödöllő KE | 7 | 1:00:42 |
3 | PETÁK Levente | Ózdi Kerékpáros Egy. | 7 | 1:00:43 |
4 | HÉJJA Attila | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 7 | 1:00:44 |
5 | HACSI Ákos | Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) | 7 | 1:01:44 |
6 | HORVÁTH Attila Vilmos | SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) | 7 | 1:03:00 |
7 | REITINGER Gábor | Vitalitás SE | 7 | 1:03:46 |
8 | KOVÁCS Kristóf | Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) | 7 | 1:04:55 |
9 | SZTREHÁRSZKI László | Bringabanda SC SE | 3 | 0:58:25 |
DNF | KUSZ Mátyás | FEMAT-ZKSE | 4 | |
DNF | ZSIVITY Zorán | Mesterbike ILB Factory SE (575 Team) | 3 | |
DNF | SZABADI Attila | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 2 | |
DNF | SCHILLER Gábor | SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) | 1 | |
DNF | DOVÁK Dávid | HOTE SE (HOTE Sport) | 1 | |
DNF | ANDOR Dávid | 1 | ||
DNS | CZAKÓ Zsolt | Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) | 0 | |
DNS | MÁTIS Barnabás | Pavé-Sport Kft. (Pavé Cycling Academy) | 0 | |
U23 férfi | ||||
1 | KUTS Bence | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 7 | 1:05:30 |
2 | SZVERCSEK Márk | Road Amatőr MTB és Országúti SE | 6 | 1:02:59 |
3 | MÜLLER Bence | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 6 | 1:08:27 |
DNF | SYLVESTER Balázs Tibor | Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) | 2 | |
DNS | FŰZFA Ambrus | Aspin Cycling Team | 0 | |
Elit férfi | ||||
1 | BÚR Zsolt | Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub (Vialand Racing Team) | 8 | 0:58:17 |
2 | DARÁNYI Bence | Péceli Túrakerékpáros Egylet (Cseuz Ördögei) | 8 | 1:05:29 |
3 | GÉRNYI Balázs | ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE Superior MTB Team | 8 | 1:06:41 |
4 | KIRÁLY Levente | 7 | 0:59:21 | |
5 | KUBA Ronald | Brigetio Kerékpáros SE | 7 | 0:59:44 |
6 | FERENCZI Balázs | HeloVelo Bike&Cafe | 7 | 1:01:23 |
7 | FORINTOS Norbert András | BME Cycling | 7 | 1:02:25 |
8 | DURUCZ Miklós | Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) | 7 | 1:05:22 |
9 | BODA Péter Kristóf | Mesterbike ILB Factory SE (575 Team) | 6 | 0:59:47 |
10 | NAGY Zsolt | Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) | 6 | 1:01:36 |
DNF | NOCHTA Zsolt | Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) | 3 |
Versenyinformáció
Korcsoportok Kategória Születési év U11 fiú/lány – U11/WU11 2010-2011 U13 fiú/lány – U13/WU13 2008-2009 U15 férfi/nő – U15/WU15 2006-2007 U17 férfi/nő – U17/WU17 2004-2005 U19 férfi/nő – U19/WU19 2002-2003 U23 férfi/nő – U23/WU23 1998-2001 Elit férfi/nő – Elit/WElit 1991-1997 Master1 férfi – M1 1981-1990 Master2 férfi
Versenyinformáció
Korcsoportok
Kategória | Születési év |
U11 fiú/lány – U11/WU11 | 2010-2011 |
U13 fiú/lány – U13/WU13 | 2008-2009 |
U15 férfi/nő – U15/WU15 | 2006-2007 |
U17 férfi/nő – U17/WU17 | 2004-2005 |
U19 férfi/nő – U19/WU19 | 2002-2003 |
U23 férfi/nő – U23/WU23 | 1998-2001 |
Elit férfi/nő – Elit/WElit | 1991-1997 |
Master1 férfi – M1 | 1981-1990 |
Master2 férfi – M2 | 1971-1980 |
Master3 férfi – M3 | -1970 |
Hobbi férfi és nő | -2007 |
Időrend
Rajt | Időpont | Kategória | Születési év | Futam edeje | Pálya | Kötelező CR kerékpár |
Első rajt | 10:00 | Hobbi MTB Női | -2007 | 30-35p | Teljes táv | Nem |
Első rajt | 10:00 | Hobbi MTB Férfi | -2007 | 30-35p | Teljes táv | Nem |
Első rajt | 10:00 | Hobbi Női CX | -2007 | 30-35p | Teljes táv | Igen |
Első rajt | 10:00 | Hobbi Férfi CX | -2007 | 30-35p | Teljes táv | Igen |
Második rajt | 10:45 | WU15 | 2006-2007 | 25-30p | Teljes táv | Nem |
Második rajt | 10:45 | U15 | 2006-2007 | 25-30p | Teljes táv | Nem |
Második rajt | 10:45 | WU17 | 2004-2005 | 25-30p | Teljes táv | Nem |
Második rajt | 10:45 | U17 | 2004-2005 | 25-30p | Teljes táv | Nem |
Második rajt | 10:45 | Master3 | -1970 | 25-30p | Teljes táv | Nem (OB-n igen) |
Harmadik rajt | 11:30 | U19 | 2002-2003 | 40-45p | Teljes táv | Igen |
Harmadik rajt | 11:30 | Master2 | 1971-1980 | 40-45p | Teljes táv | Igen |
Negyedik rajt | 12:30 | WU11 | 2010-2011 | 10-15p | Rövidített táv | Nem |
Negyedik rajt | 12:30 | U11 | 2010-2011 | 10-15p | Rövidített táv | Nem |
Negyedik rajt | 12:30 | WU13 | 2008-2009 | 10-15p | Rövidített táv | Nem |
Negyedik rajt | 12:30 | U13 | 2008-2009 | 10-15p | Rövidített táv | Nem |
Ötödik rajt | 13:00 | WU23 | 1998-2001 | 40-45p | Teljes táv | Igen |
Ötödik rajt | 13:00 | WU19 | 2002-2003 | 40-45p | Teljes táv | Igen |
Ötödik rajt | 13:00 | Elit nő | 1991-1997 | 40-45p | Teljes táv | Igen |
Ötödik rajt | 13:00 | Master Női | 1990 előtt | 40-45p | Teljes táv | Igen |
Hatodik rajt | 14:15 | Master1 | 1981-1990 | 55-60p | Teljes táv | Igen |
Hatodik rajt | 14:15 | Elit | 1991-1997 | 55-60p | Teljes táv | Igen |
Hatodik rajt | 14:15 | U23 | 1998-2001 | 55-60p | Teljes táv | Igen |
15:45 | Eredményhirdetés |
Nevezés
Az előnevezés a banki átutalással együtt
válik érvényessé (2019.09.30 -ig beérkezett utalások tekinthetők érvényesnek).
A helyszíni nevezés az adott kategóriák rajtja előtt egy órával zárul.
Számlainformáció:
Számlatulajdonos: Újbuda Mountain Bike és Szabadidő Sportegyesület
Számlaszám: 10101542-74050400-01004003
Előnevezési díj (2019.09.30-ig):
U11-U15 3.500 Ft
U17- 5.000 Ft
Helyszini nevezés:
U11-U15 4.900 Ft
U17- 7.000 Ft
Díjazás
Minden futam első három helyezettje érem díjazásban részesül,valamint a
szponzorok tárgyi ajándékát kapja.
Nyilatkozat
A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek. A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak. Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek. Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.
A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat, illetve az UCI szabályai az irányadók.
Legközelebbi kórház: Szent Imre Egyetemi Oktatókórház, 1115 Budapest, Tétényi út 12-16. Telefon: 464-8600
Legközelebbi traumatológia: Szent János Kórház 1125 Budapest, Diós árok 1-3. Tel.: 06 1 458 4500
Kapcsolat
Sós Sándor – Tel.: 3630/7862087