2019. október

2019okt0509:00Vitanika Cyclo-Cross Magyar Kupa (Kamaraerdő)Budapest - Kamaraerdei Ifjúsági ParkSzakág:Cyclo-crossKategória:MK

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Kör Idő
Hobbi MTB férfi
1 ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:30:38
2 MARLOK Szabolcs 4 0:31:56
3 NERUDA Nándor Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:34:00
4 KREKÁCS Barna Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:34:01
5 ANDRUSCH István Pilis Cross-Country Club 4 0:35:38
6 HORVÁTH Zoltán Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 4 0:37:01
7 GÁBOR Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:38:01
8 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 4 0:41:10
DNS NÉMETH Imre 0
DNS BUDAI Zsolt Drunk Bike Crew 0
DNS KAZI György 0
Hobbi CX férfi
1 MADARÁSZ Áron Brigetio Kerékpáros SE 4 0:34:57
2 MÁRKUS János Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 4 0:36:36
3 GROSZ Zoltán Bringabanda SC SE 4 0:37:16
4 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő KE 4 0:37:46
5 KÜRTHY Levente Meditech Sportclub (Dronepilot Racing Team) 4 0:39:37
6 BÁNKI László 3 0:33:50
DNS FARKAS Endre 0
DNS SZABÓ Csaba 0
DNS KAZI Alex 575 Team Kft. 0
Hobbi MTB nő
1 MÁRKUS Melinda Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:36:14
Hobbi CX nő
1 CSÉRI Szilvia Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 3 0:31:02
2 SZÁSZ Eszter Vitalitás SE 3 0:39:09
 WU15 lány
1 TÓTH Réka Kis-Galya KSE 4 0:38:30
2 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő KE 4 0:38:33
3 KRAUTWURST Panna Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:32:56
DNS BRUCHNER Regina Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 0
 U15 fiú
1 TAKÁCS Zsombor Tamás Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:30:44
2 VAS Barnabás Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:31:20
3 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 4 0:34:56
4 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 4 0:36:39
5 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő KE 4 0:36:40
6 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 4 0:37:11
7 KOVÁCS Áron MTB Sopron SE (Focus Team Hungary) 4 0:38:11
8 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE 4 0:38:32
9 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő KE 3 0:32:50
10 BENEDEK Levente Bike Zone Gödöllő KE 3 0:33:44
11 BÁTOR Domonkos Újbuda Mountain Bike SZSE 3 0:40:30
DNS ZSEMBERY Boldizsár Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
 WU17 lány
1 LEÁNYVÁRI Sára Kis-Galya KSE 4 0:38:51
2 FISCHER Fanni Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:33:51
 U17 fiú
1 MAGYAR Gergő Győri Atlétikai Club 4 0:29:26
2 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 4 0:30:40
3 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 4 0:31:15
4 HAJDER Benedek Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:33:45
5 MINDSZENTI Ákos Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 4 0:35:35
6 RADICS Milán Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 4 0:36:08
7 BÁN Benedek Szekszárdi Szabadidős KE 4 0:36:09
8 FISCHER Márk Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:36:32
9 VÁGI Levente Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:32:03
10 KRAUTWURST Bence Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:32:04
11 BODA Márton Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 3 0:32:15
12 AL-SAIRAFI Dávid Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:40:50
DNF SZÖLLŐSSY Ádám Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 3
 Master3 férfi
1 FÉSÜS László Meditech Sportclub (Dronepilot Racing Team) 4 0:31:14
2 ROZGONYI Sándor Buruczki Training System 4 0:35:03
3 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő KE 4 0:36:47
4 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 4 0:37:15
5 DÓZSA György Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:30:16
6 HAJAGOS István Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 3 0:31:42
7 GELENCSÉR Ferenc Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 3 0:31:42
8 GÁL István Kerékpársport 2000 SE 3 0:33:10
9 KOLB Tamás Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:35:11
10 GAJDOS Tamás Dr. Bátorfi Agria KTK 3 0:36:46
DNS BENCZ Zoltán Footstrong SE 0
DNS SZÁVA Tamás Kisvárda Bringások KSE 0
DNS PAP László 0
 U19 férfi
1 CSUJA Bálint Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 0:44:56
2 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egy. 6 0:45:39
3 ADAME Ármin Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 6 0:45:46
DNS PATAKI Barnabás Pilis Cross-Country Club 0
 Master2 férfi
1 ADAME László Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 6 0:45:20
2 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 6 0:46:10
3 FEDOR István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 6 0:46:32
4 SZABÓ András Balázs SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 6 0:47:12
5 NABHA Ilias 6 0:47:23
6 FILEPKÓ Gábor Szentendrei Kinizsi H. SE 6 0:47:52
7 KLEIN Tamás Footstrong SE 6 0:48:06
8 HORVÁTH Sándor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 6 0:48:47
9 VAS Péter Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 6 0:49:27
10 GALAJDA Péter 6 0:49:42
11 DERVALICS Gábor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 6 0:50:06
12 PÁSZTOR László Trek Szabadidő SE (Trek SE) 6 0:51:41
13 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) 6 0:51:47
14 JURÁK András CoffeeRide SE 6 0:51:53
15 KÁLDI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 6 0:51:55
16 NYÍRI József LASTIG 6 0:52:18
17 HORVÁTH Szabolcs Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 6 0:52:27
18 HORVÁTH Győző Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 0:52:51
19 SZEKERES Péter Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 5 0:45:13
20 MÁTÉ János Meditech Sportclub (Dronepilot Racing Team) 5 0:45:24
21 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 5 0:45:25
22 HEGEDŰS Ádám Bike Zone Gödöllő KE 5 0:45:54
23 FEKETE Barnabás Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 5 0:46:03
24 SZÁSZ Viktor Vitalitás SE 5 0:48:44
25 KOVÁCS György 5 0:48:44
26 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:48:54
27 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE 5 0:49:36
28 VITKOVICS Péter Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 5 0:54:37
29 WAGNER István 4 0:46:16
30 NAGY Tamás Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 4 0:48:07
DNF MIKÓCZI Géza 2
DNF VALKAY Gábor Budapesti Vasutas SC Zugló (BVSC-Zugló) 1
DNS NÉMETH Roland Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 0
DNS MOLNÁR Bálint SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 0
DNS SÓS Sándor Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
DNS ZÓKA-UJHELYI Zoltán SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 0
 WU11 lány
1 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő KE 2 0:14:52
2 KÁRPÁTI Mira Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:15:08
3 STOJANOVSKA Dalija Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:20:51
 U11 fiú
1 LOVÁSZ Máté MTB Sopron SE (Focus Team Hungary) 2 0:12:43
2 SZIGYARTO Roland Sportiv Nomad Multisport 2 0:13:11
3 LACZKÓ Olivér Péter Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:13:12
4 SZILASI Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:13:20
5 BÁNFAI Olivér Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:13:35
6 KOVÁCS Béla DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI Cycling Team) 2 0:13:50
7 LEÁNYVÁRI Benjámin Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 2 0:14:44
8 BARABÁS Olivér János Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:15:12
9 SZIRÁNYI Bernát Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:15:45
10 GÁBOR Balázs Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:15:46
11 SPECZIÁR Olivér Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:17:56
DNS MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi Szabadidős KE 0
 WU13 lány
1 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő KE 2 0:13:06
2 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős KE 2 0:14:22
3 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő KE 2 0:14:49
4 BENEDEK Zsófia Bike Zone Gödöllő KE 2 0:16:06
5 ZILAHY Boróka Újbuda Mountain Bike SZSE 2 0:16:54
6 BARABÁS Elsa Réka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:18:38
 U13 fiú
1 TÓTH Márk CrossKovácsi SKE 2 0:11:29
2 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 2 0:11:34
3 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 2 0:11:34
4 GÁBOR Milán Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:11:40
5 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 2 0:12:19
6 MARCZAL Marcell Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 2 0:12:34
7 SIKE Roland András Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:13:01
8 SIMON Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:13:19
9 LEÁNYVÁRI Áron Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 2 0:14:29
10 SZIRÁNYI Zalán Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:14:57
11 HAJDER Gergely Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:15:08
12 CYMANEK Lévi CrossKovácsi SKE 2 0:15:31
13 BÁN Botond Szekszárdi Szabadidős KE 2 0:16:53
14 MINDSZENTI Áron Gábor 2 0:20:21
15 SPECZIÁR Levente Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:20:38
DNS MÓRI Márton Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 0
 WU19 nő
1 TRÓCSÁNYI Laura Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 5 0:48:47
2 JORDÁN Dorka Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 4 0:49:22
 WMaster nő
1 SZEKERES Viktória 1WD Motorsport Egy. (KTM Teszt Team) 5 0:43:40
2 KOVÁCS Fruzsina Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:49:33
3 KRISTON Judit Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 4 0:58:41
DNS ENDLEIN Viktória Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub (Vialand Racing Team) 0
 WElit nő
1 HORVÁTH Adél Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:43:45
2 PÉTERI Niké Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 5 0:46:13
3 TOLNAI Zsanett Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0:49:44
DNS KOVÁCS Kinga Újpesti Torna Egylet (UTE Merida) 0
 Master1 férfi
1 CSER Gábor Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 8 1:05:14
2 SZALAY Péter Bike Zone Gödöllő KE 7 1:00:42
3 PETÁK Levente Ózdi Kerékpáros Egy. 7 1:00:43
4 HÉJJA Attila Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 7 1:00:44
5 HACSI Ákos Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 7 1:01:44
6 HORVÁTH Attila Vilmos SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 7 1:03:00
7 REITINGER Gábor Vitalitás SE 7 1:03:46
8 KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 7 1:04:55
9 SZTREHÁRSZKI László Bringabanda SC SE 3 0:58:25
DNF KUSZ Mátyás FEMAT-ZKSE 4
DNF ZSIVITY Zorán Mesterbike ILB Factory SE (575 Team) 3
DNF SZABADI Attila Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2
DNF SCHILLER Gábor SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 1
DNF DOVÁK Dávid HOTE SE (HOTE Sport) 1
DNF ANDOR Dávid 1
DNS CZAKÓ Zsolt Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 0
DNS MÁTIS Barnabás Pavé-Sport Kft. (Pavé Cycling Academy) 0
 U23 férfi
1 KUTS Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 7 1:05:30
2 SZVERCSEK Márk Road Amatőr MTB és Országúti SE 6 1:02:59
3 MÜLLER Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 1:08:27
DNF SYLVESTER Balázs Tibor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (Femat-ZKSE) 2
DNS FŰZFA Ambrus Aspin Cycling Team 0
 Elit férfi
1 BÚR Zsolt Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub (Vialand Racing Team) 8 0:58:17
2 DARÁNYI Bence Péceli Túrakerékpáros Egylet (Cseuz Ördögei) 8 1:05:29
3 GÉRNYI Balázs ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE Superior MTB Team 8 1:06:41
4 KIRÁLY Levente 7 0:59:21
5 KUBA Ronald Brigetio Kerékpáros SE 7 0:59:44
6 FERENCZI Balázs HeloVelo Bike&Cafe 7 1:01:23
7 FORINTOS Norbert András BME Cycling 7 1:02:25
8 DURUCZ Miklós Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 7 1:05:22
9 BODA Péter Kristóf Mesterbike ILB Factory SE (575 Team) 6 0:59:47
10 NAGY Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 1:01:36
DNF NOCHTA Zsolt Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 3

Olvasd tovább

Versenykiírás

Korcsoportok 

Kategória Születési év
U11 fiú/lány – U11/WU11 2010-2011
U13 fiú/lány – U13/WU13 2008-2009
U15 férfi/nő – U15/WU15 2006-2007
U17 férfi/nő – U17/WU17 2004-2005
U19 férfi/nő – U19/WU19 2002-2003
U23 férfi/nő – U23/WU23 1998-2001
Elit férfi/nő – Elit/WElit 1991-1997
Master1 férfi – M1 1981-1990
Master2 férfi – M2 1971-1980
Master3 férfi – M3 -1970
Hobbi férfi és nő -2007

Időrend

Rajt Időpont Kategória Születési év Futam edeje Pálya Kötelező CR kerékpár
Első rajt 10:00 Hobbi MTB Női -2007 30-35p Teljes táv Nem
Első rajt 10:00 Hobbi MTB Férfi -2007 30-35p Teljes táv Nem
Első rajt 10:00 Hobbi Női CX -2007 30-35p Teljes táv Igen
Első rajt 10:00 Hobbi Férfi CX -2007 30-35p Teljes táv Igen
Második rajt 10:45 WU15 2006-2007 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 U15 2006-2007 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 WU17 2004-2005 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 U17 2004-2005 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 Master3 -1970 25-30p Teljes táv Nem (OB-n igen)
Harmadik rajt 11:30 U19 2002-2003 40-45p Teljes táv Igen
Harmadik rajt 11:30 Master2 1971-1980 40-45p Teljes táv Igen
Negyedik rajt 12:30 WU11 2010-2011 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 U11 2010-2011 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 WU13 2008-2009 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 U13 2008-2009 10-15p Rövidített táv Nem
Ötödik rajt 13:00 WU23 1998-2001 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 WU19 2002-2003 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 Elit nő 1991-1997 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 Master Női 1990 előtt 40-45p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:15 Master1 1981-1990 55-60p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:15 Elit 1991-1997 55-60p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:15 U23 1998-2001 55-60p Teljes táv Igen
15:45 Eredményhirdetés

Nevezés

Az előnevezés a banki átutalással együtt
válik érvényessé (2019.09.30 -ig beérkezett utalások tekinthetők érvényesnek).
A helyszíni nevezés az adott kategóriák rajtja előtt egy órával zárul.

Számlainformáció:

Számlatulajdonos: Újbuda Mountain Bike és Szabadidő Sportegyesület
Számlaszám: 10101542-74050400-01004003

Előnevezési díj (2019.09.30-ig):  

U11-U15     3.500 Ft
U17-           5.000 Ft

Helyszini nevezés:

U11-U15     4.900  Ft
U17-            7.000 Ft

Díjazás

Minden futam első három helyezettje érem díjazásban részesül,valamint a
szponzorok  tárgyi ajándékát kapja.

Nyilatkozat

A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek.  A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak.  Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom.  Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek.  Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.

A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat, illetve az UCI szabályai az irányadók.

Legközelebbi kórház: Szent Imre Egyetemi Oktatókórház, 1115 Budapest, Tétényi út 12-16. Telefon: 464-8600

Legközelebbi traumatológia: Szent János Kórház  1125 Budapest, Diós árok 1-3. Tel.: 06 1 458 4500

Kapcsolat

Sós Sándor – Tel.: 3630/7862087

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Időpont

2019. október 5. szombat

Helyszín

Budapest - Kamaraerdei Ifjúsági Park

1112 Budapest, Kamaraerdei út 12.

Back to top button
Close
Close
X
X