2019. augusztus

2019aug2011:00Hosszúhetény-Kövestető hegyi egyéni időfutamAUTOCITY-SKODA CYCLING CHALLENGEHosszúhetény - BenzinkútSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Idő
Férfi Elit férfi I
1 27 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team Elit férfi I 0:11:48
2 25 Lippai Marcell Narke Cycling Team Elit férfi I 0:12:05
3 29 Szilágyi Tamás Pécsi JKE Bringa Akadémia Elit férfi I 0:12:09
4 5 Istlstekker Zsolt Bvsc-Zugló Elit férfi I 0:12:13
5 28 Püspöki Dániel AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 0:12:26
6 24 Molnár Gábor BVSC Zugló Elit férfi I 0:12:30
7 17 Berecz Bence Lotus Cycling Team Elit férfi I 0:12:42
8 19 Schneider Sebestyén BVSC Zugló Elit férfi I 0:12:44
9 4 Bodzán Károly AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 0:12:49
10 26 Sasvári Dániel Narke Cycling Team Elit férfi I 0:12:52
11 15 Mack Márton Szekszárdi SZKE Elit férfi I 0:12:54
12 18 Balassa Péter AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 0:13:23
13 23 Eric Polansek Elit férfi I 0:13:30
14 21 Deák László K3SE Elit férfi I 0:14:07
15 20 Nász Valentin 480 Fit Boys – PJKE Elit férfi I 0:15:51
DNS 22 Dobos Milán Elit férfi I
Férfi Elit férfi II
1 119 Somogyi Gergely K3SE Elit férfi II 0:11:30
2 124 Peter Ochsenhofer Elit férfi II 0:12:29
3 113 Csomor Zoltán AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 0:12:37
4 112 Vörös Gergely Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit férfi II 0:14:08
5 105 Kovács Miklós AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 0:14:10
6 107 Márkus János Fehérvár Cycling Team Elit férfi II 0:15:52
7 121 Csősz Máté 480 Fit Boys Cycling Elit férfi II 0:16:07
DNS 102 Bokor Attila Sólyom Team SE Elit férfi II
DNS 120 Pál Balázs Gyula Elit férfi II
DNS 122 Papp László FittBike Elit férfi II
DNS 123 Szőke Gábor Saxum ksc Elit férfi II
DNS 125 Varga Szabolcs Elit férfi II
Férfi Master I
1 62 Szél Gábor K3 SE Master I 0:13:13
2 72 Tornyai Miklós Master I 0:13:27
3 53 Szalai Gábor Master I 0:13:38
4 74 Szekeres Péter Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master I 0:14:05
5 58 Füredi László AUTOCITY SKODA ZENGŐ Master I 0:14:40
6 73 Hajas Tibor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master I 0:15:01
7 70 Klovár Tamás Master I 0:15:13
DNS 71 Fogarasi József BVSC- Zugló Master I
Férfi Master II
1 164 Antal Attila Merida Maraton Team-CST Master II 0:12:48
2 159 Szabó György AUTOCITY SKODA ZENGŐ Master II 0:14:15
3 52 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master II 0:14:29
4 158 Wunderlich Tamás Fittbike-PJKE Master II 0:14:55
5 57 Sikari Gábor BVSC Master II 0:15:26
6 154 Csörnyei Csaba Fittbike SE Master II 0:16:05
7 163 Béda László Szekszárdi SZKE Master II 0:16:18
8 170 Pap Előd Master II 0:16:19
Férfi Senior férfi I
1 305 Takács Ferenc AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 0:14:21
2 315 Björn Ehring Team Taunus-Express Senior férfi I 0:15:16
3 309 Balázs Tibor Szekszárdi SZKE Senior férfi I 0:15:26
4 312 Tarnai Gábor Fittbike SE Senior férfi I 0:15:51
5 313 Pápay Géza PEAC Asztalitenisz Szakosztály Senior férfi I 0:16:09
6 311 Telek István Egyéni Senior férfi I 0:16:40
7 314 Genzler Csaba Szekszárdi SZKE Senior férfi I 0:16:56
8 303 Lénárd Béla AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 0:17:54
9 310 Novotny Iván Ferenc Senior férfi I 0:19:46
DNS 307 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Senior férfi I
Férfi Senior férfi II
DNS 351 Bauer Attila AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi II
Férfi U17
1 258 Radics Milán Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U17 0:13:57
2 256 Szabó Csongor Szekszárdi SZKE U17 0:14:46
3 261 Nemes Noel Szekszárdi SZKE U17 0:15:56
4 252 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S. E. U17 0:16:24
DNS 260 Novák Ádám AUTOCITY SKODA ZENGŐ U17
Férfi U19
1 201 Bagarus Bence Lotus Cycling Team U19 0:13:06
2 210 Csorba Bence Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 0:13:20
3 211 Forró Lajos Szekszárdi SZKE U19 0:13:37
4 204 Koleszár Olivér Szekszárdi Kerékpáros S. E. U19 0:13:44
5 207 Fábián Levente Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 0:14:07
Nő Elit nő
1 456 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team Elit nő 0:14:35
2 451 Jordán Dorka Lotus Cycling Team Elit nő 0:14:35
3 453 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team Elit nő 0:14:42
4 461 Al Saidi Leila AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit nő 0:16:21
5 460 Novotny Gréta Mária Elit nő 0:17:11
6 463 Prokos Rita Elit nő 0:18:14
7 464 Bessenyei Enéh Elit nő 0:20:16
DNS 455 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team Elit nő
DNS 462 Temela Eszter Fehérvár Cycling Team Elit nő
Nő Master nő
1 481 Csörnyei Csabáné Fittbike SE Master nő 0:17:09
2 482 Lénárd Henrietta AUTOCITY SKODA ZENGŐ Master nő 0:17:25
3 484 Sohár Judit Fittbike SE Amatőr Sportegyesület Master nő 0:17:41

Szervező

Zengő SEzengosport@gmail.com 7694 Hosszúhetény, Ormándi u. 8.

Időpont

2019. augusztus 20. kedd

Helyszín

Hosszúhetény - Benzinkút

7694 Hosszúhetény, Széchenyi u. 40.

Back to top button
Close
Close
X
X