2019. szeptember

201921szep(szep 21)08:0022(szep 22)17:00Pilis KupaPiliscsévSzakág:MTB XCKategória:MK,UCI C1

Eredmények

Pl. Name Club Cat Nat Time Gap
U9 MEN (4)
1 Csentericz Levente ZKSE u9f HUN 11’10
2 Bruchner Máté ZKSE u9f HUN 11’22 +0’12
3 Gábor Balázs Superior MTB Team u9f HUN 11’53 +0’43
4 Burgermeister Bence Cube-Csömör u9f HUN 12’21 +1’11
U11 WOMEN (8)
1 Szücs Borbála ZKSE u11n HUN 16’50 16’50
2 Ádám Gabriella Sarolta ZKSE u11n HUN 17’21 +0’31
3 Kálmán Luca ZKSE u11n HUN 17’54 +1’04
4 Hegedűs Heléna Bike Zone Gödöllő u11n HUN 18’13 +1’23
5 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team u11n HUN 19’16 +2’26
6 Ádám Viktória Eszter ZKSE u11n HUN 19’31 +2’41
7 Benedek Zsófia Bike Zone Gödöllő u11n HUN 19’41 +2’51
8 Barabás Elsa Réka Superior MTB Team u11n HUN 18’50 + 1 lap
U11 MEN (10)
1 Martonics Armand ZKSE u11f HUN 15’23 15’23
2 Tímár Péter ZKSE u11f HUN 15’54 +0’31
3 Molnár Ágoston Focus Team Hungary u11f HUN 16’01 +0’38
4 Nagy Lél Bátor Focus Team Hungary u11f HUN 16’24 +1’01
5 Lovász Máté Focus Team Hungary u11f HUN 16’30 +1’07
6 Rónay Kristóf Bike Zone Gödöllő u11f HUN 17’25 +2’02
7 Cymanek Lévi Crosskovácsi u11f HUN 19’46 +4’23
8 Burgermeister Olivér Cube-Csömör u11f HUN 16’02 + 1 lap
9 Nagy Előd Tamási BringaSport u11f HUN 16’15 + 1 lap
10 Végső Bence Cube-Csömör u11f HUN 18’28 + 1 lap
U13 WOMEN (4)
1 Szabó Léna ZKSE u13n HUN 22’42 22’42
2 Szücs Júlia ZKSE u13n HUN 24’37 +1’55
3 Kiss Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő u13n HUN 26’01 +3’19
4 Szávai Petra Bike Zone Gödöllő u13n HUN 22’42 + 1 lap
U13 MEN (15)
1 Kálmán Dániel Ákos ZKSE u13f HUN 21’07 21’07
2 Tóth Márk Martin Crosskovácsi u13f HUN 21’33 +0’26
3 Kovács Áron Focus Team Hungary u13f HUN 22’49 +1’42
4 Gábor Milán Superior MTB Team u13f HUN 23’31 +2’24
5 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team u13f HUN 24’38 +3’31
6 Földesi Csaba Miklós Crosskovácsi u13f HUN 25’34 +4’27
7 Olcsvári Botond ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár u13f HUN 25’40 +4’33
8 Gudella Ádám Bike Zone Gödöllő u13f HUN 26’35 +5’28
9 Kránitz István Tamási BringaSport u13f HUN 27’02 +5’55
10 Apali-Szabó Benedek Tamási BringaSport u13f HUN 29’56 +8’49
11 Révész Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team u13f HUN 32’49 +11’42
12 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team u13f HUN 33’41 +12’34
13 Turmann Benjámin Tamási BringaSport u13f HUN 21’09 + 1 lap
14 Mesterca Dávid Crosskovácsi u13f HUN 23’41 + 1 lap
DNF Könczöl Róbert Tamási BringaSport u13f HUN Withdrawal
U15 WOMEN (3)
1 Greman Szonja PCCC u15n HUN 41’47 41’47
2 Bruchner Regina ZKSE u15n HUN 41’52 +0’05
3 Orosz Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team u15n HUN 52’22 +10’35
U15 MEN (15)
1 Takács Zsombor Superior MTB Team u15f HUN 35’04 35’04
2 Vas Barnabás Merida Maraton Team-CST u15f HUN 35’12 +0’08
3 Gergely Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa u15f HUN 35’28 +0’24
4 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team u15f HUN 35’38 +0’34
5 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team u15f HUN 36’37 +1’33
6 Kiss Ádám György VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team u15f HUN 36’58 +1’54
7 Füri Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő u15f HUN 37’51 +2’47
8 Monostori Noel VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team u15f HUN 38’43 +3’39
9 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team u15f HUN 39’25 +4’21
10 Kiss Vince Dániel Bike Zone Gödöllő u15f HUN 40’46 +5’42
11 Tóth Márkó Győri Atlétikai Club u15f HUN 41’09 +6’05
12 Ádám Szabolcs László ZKSE u15f HUN 43’18 +8’14
13 Magyar Balázs Crosskovácsi u15f HUN 43’28 +8’24
14 Petró Szabolcs Cube-Csömör u15f 56’49 +21’45
DNF Suták Péter Crosskovácsi u15f Withdrawal
U17 WOMEN (2)
1 Tóth-Almási Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa u17n HUN 1h08’10 1h08’10
2 Trócsányi Laura VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team u17n HUN 1h19’56 +11’46
U17 MEN (9)
1 Horváth Áron Mihály Limitless Team – XCO Nagykanizsa u17f HUN 50’45 50’45
2 Pataki Barnabás PCCC u17f HUN 50’52 +0’07
3 Takács-Valent Márk PCCC u17f HUN 52’17 +1’32
4 Magyar Gergő Győri Atlétikai Club u17f HUN 55’06 +4’21
5 Török Huba Crosskovácsi u17f HUN 56’36 +5’51
6 Csuja Bálint Superior MTB Team u17f HUN 57’27 +6’42
7 Csákai Bence TelkiBike Team u17f HUN 59’31 +8’46
8 Krautwurst Bence Kőbánya Cycling Team u17f HUN 55’58 + 1 lap
DNF Bertalan Tamás Crosskovácsi u17f HUN Withdrawal
U19 WOMEN (2)
1 Kiss Kata Emma VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team u19n HUN 1h08’13 1h08’13
2 Várai Zita Tímea Crosskovácsi u19n HUN 1h27’57 +19’44
U19 MEN (10)
1 Baranyi Dávid Áron Limitless Team – XCO Nagykanizsa u19f HUN 1h19’33 1h19’33
2 Saska Jan CS Specialized Junior MTB Team u19f CZE 1h19’40 +0’07
3 Churfürst Daniel UNION RC Bikerei u19f AUT 1h20’55 +1’22
4 Gerely Attila Crosskovácsi u19f HUN 1h23’25 +3’52
5 Macháč Josef CykloTeam Kolárna u19f CZK 1h24’17 +4’44
6 Hatz Lukas Friesis-Bikery Junior RT u19f AUT 1h26’02 +6’29
7 Koren Matus Jakub Kaktus Bike Team Bratislava u19f SVK 1h26’48 +7’15
8 Papcun Florian PROefekt Kosice u19f SVK 1h28’16 +8’43
9 SZABO Levente INTERCYCLING Team u19f HUN 1h36’02 +16’29
DNF KOSÁNYI Péter Gábor Focus Team Hungary u19f HUN Withdrawal
ELITE WOMEN (12)
1 WŁOSZCZOWSKA Maja Kross Racing Team en POL 1h25’01 1h25’01
2 Benkó Barbara Ghost Factory Racing en HUN 1h26’31 +1’30
3 Lõiv Janika Estonian National MTB Team en EST 1h27’39 +2’38
4 Keseg Stevkova Janka OUTSITERZ cycling en SVK 1h28’40 +3’39
5 Cabelicka Jitka GAPP System – Cabtech MTB racing team en CZE 1h29’46 +4’45
6 Wojtyła Gabriela SUPERIOR ZATOR en POL 1h30’05 +5’04
7 Solus-Miskowicz Katarzyna KSM Trek Racing team en POL 1h30’48 +5’47
8 Tanovic Lejla National team of BiH en BIH 1h35’01 +10’00
9 Savic-Popovic Teodora Serbia National team en SRB 1h37’43 +12’42
DNF Saskova Tereza CS Specialized Junior MTB Team en CZE Withdrawal
DNF Buzsáki Virág Pavé Cycling Academy en HUN Withdrawal
DNF Popova Iryna Ukraine National Team en UKR Withdrawal
ELITE MEN (32)
1 Wawak Bartlomiej Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team ef POL 1h26’18 1h26’18
2 LE NY Benjamin Cercle Cycl. Mainsat Evaux ef FRA 1h26’58 +0’40
3 Bscherer Moritz KTM Pro Team ef AUT 1h27’04 +0’46
4 Parti András Trek SE ef HUN 1h27’05 +0’47
5 Foidl Maximilian jb BRUNEX Felt Factory Team ef AUT 1h28’05 +1’47
6 Guerrini Marcel JB Brunex Felt Factory Team ef SUI 1h28’49 +2’31
7 Prudek Matej GAPP System – Cabtech MTB racing team ef CZE 1h29’34 +3’16
8 AUVIN Clément Club Cycliste Grand Reims ef FRA 1h29’59 +3’41
9 Kobes Lukáš SKIBIKECENTRUM.CZ team ef CZE 1h30’38 +4’20
10 bonetto Francesco VITTORIA-SRSUNTOUR MTB TEAM ef ITA 1h30’43 +4’25
11 Jirous Samuel CS Specialized Junior MTB Team ef CZE 1h30’55 +4’37
12 Igoulen Benoit A.C.Beaumes De Venise ef FRA 1h31’23 +5’05
13 Palumby Zsombor SVS Pro Team ef HUN 1h32’42 +6’24
14 Ševců Tomáš AMENITY EXTREM SPORT TEAM ef CZE 1h33’02 +6’44
15 Xillo Edoardo KTM-PROTEK-DAMA ef ITA 1h33’20 +7’02
16 Bártek David AMENITY EXTREM SPORT TEAM ef CZE 1h34’48 +8’30
17 Dina Márton Kometa Cycling Team ef HUN 1h35’55 +9’37
18 Blazsó Márton Mesterbike 575 Team ef HUN 1h36’00 +9’42
19 Buruczki Szilárd Cube-Csömör ef HUN 1h37’32 +11’14
20 Mihalkovits Lukas ASKÖ MK Factory Racing Team ef AUT 1h38’47 +12’29
21 Kresta Jan AMENITY EXTREM SPORT TEAM ef CZE 1h26’00 + 1 lap
22 Csonka Olivér Trek SE ef HUN 1h27’49 + 1 lap
23 Kubica Roman MS BIKE ACADEMY RACING ef CZE 1h10’03 + 2 laps
24 Koniaiev Oleksandr Ukraine National Team ef UKR 1h11’23 + 2 laps
25 Smykal Martin GREENBIKE ALOHA TEAM ef SVK 1h13’03 + 2 laps
26 Fördős Gergő Jenő Cube-Csömör ef HUN 57’13 + 3 laps
27 Dolezsai Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team ef HUN 58’13 + 3 laps
DNF Wetzelberger Philipp KTM/ RC Friedberg-Pinggau ef AUT Withdrawal
DNF Borsos Benedek SVS Pro Team ef HUN Withdrawal
DNF Helta Filip SGR Specialized ef POL Withdrawal
DNF Loan Cheneval Team vtt vca anjos ef FRA Withdrawal
DNF DELPECH Paul TEAM MADEWIS ef FRA Withdrawal
MASTER1 MEN (8)
1 Burgermeister Balázs Cube-Csömör m1f HUN 1h05’17 1h05’17
2 Héjja Attila Superior MTB Team m1f HUN 1h12’06 +6’49
3 Ibrányi Attila Vitalitás SE m1f HUN 1h15’09 +9’52
4 Gubancsik Péter ZKSE m1f HUN 1h16’35 +11’18
5 Szántai Vecsera Bálint Merkapt SE m1f HUN 1h18’18 +13’01
6 Kerékgyártó Norbert ZKSE m1f HUN 1h22’54 +17’37
7 Fibecz Zsolt Cube-Csömör m1f HUN 49’23 + 2 laps
DNF Schmidt Gergely Pavé Cycling Academy m1f HUN Withdrawal
MASTER2 MEN (6)
1 Legnavsky Tomas Outsiterz cycling m2f SVK 53’11 53’11
2 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team m2f HUN 1h00’55 +7’44
3 Baluka Balázs Trek SE m2f HUN 1h03’01 +9’50
4 Bognár Balázs Superior MTB Team m2f HUN 1h06’39 +13’28
5 Horváth Győző Superior MTB Team m2f HUN 1h08’44 +15’33
6 Klein Tamás Footstrong SE m2f HUN 1h09’07 +15’56
MASTER3 MEN (5)
1 Lakatos Péter Focus Team Hungary m3f HUN 58’24 58’24
2 Kardos Tibor 480 Fit Boys-PJKE m3f HUN 1h06’16 +7’52
3 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő m3f HUN 1h07’05 +8’41
4 Takács Gábor Salgótarjáni HKE m3f HUN 1h09’29 +11’05
5 Kreácsik Miklós Alpinbike Team Giant Endura m3f HUN 1h09’48 +11’24
SPORT MEN (3)
1 Szerző Péter hff 43’11 43’11
2 Andrusch István hff 46’57 +3’46
3 Hidas Gergely hff 49’42 +6’31
Non-starters
DNS Iván Borisz Márk ZKSE u15f HUN
DNS Takács-Valent Máté PCCC u17f HUN
DNS Gergely Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team u17n HUN
DNS Oravecz Lora PCCC u17n HUN

Időpont

2019. szeptember 21. szombat - 2019. szeptember 22. vasárnap

Helyszín

Piliscsév

Szervező

PCCCinfo@pccc.hu 2085 Pilisvörösvár, Fő u. 50.

Back to top button
Close
Close
X
X