2019. június

201909jún07:00XXVI. Bakony 200 TeljesítménytúraVeszprém - Óváros térSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Név Táv Egyesület/lakhely menetidő
Feigl László 200+CSÚCS Szeged 6:57
Révész Gábor 200+CSÚCS Szeged 6:57
Szendrei Kornél 200+CSÚCS Budapest 6:57
Kelemczei Ábel 200+CSÚCS SZESE 7:01
Borenich Gábor 200+CSÚCS Budaörsi TKE 7:11
Harangi Ariel 200+CSÚCS Budaörsi TKE 7:11
Lequatre Geffroy 200+CSÚCS Franciaország 7:11
Szelestei Péter 200+CSÚCS Cserszegtomaj 7:20
Pichner József 200+CSÚCS Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 7:25
Fehér Gergő 200+CSÚCS Sümeg 7:25
Bánlaki Zsolt 200+CSÚCS Budapest 7:48
Motyovszki Mihály 200+CSÚCS Bringabanda 7:52
Markó László 200+CSÚCS SZESE 7:55
Rusznyák Rezső 200+CSÚCS Győri Triatlon SE 7:55
Csete Zsolt 200+CSÚCS GYTSE 7:55
Bugledits Mihály 200+CSÚCS Superior Team Sopron 7:57
Jebelóczki Richárd 200+CSÚCS Magicréme 7:57
Kisvári János 200+CSÚCS Biondo bike club 7:57
Kollár Dániel 200+CSÚCS Győr 7:58
Pongrácz Ervin 200+CSÚCS Budapest 7:59
Keöd Ágoston 200+CSÚCS Bakony Racing Team 7:59
Horváth László 200+CSÚCS Marcali Kerékpáros Sport Egyesület 8:01
Antal Ferenc 200+CSÚCS Ajka 8:02
Staub Zsolt 200+CSÚCS Kiválók-BakonySport KSE 8:02
Szekér Tamás 200+CSÚCS Kiválók-BakonySport KSE 8:02
Staub Csaba 200+CSÚCS Kiválók-BakonySport KSE 8:03
Tamás László 200+CSÚCS Szentgáli TTT Egyesület 8:03
Szűcs László 200+CSÚCS Budapest 8:08
Kruppa Nándor 200+CSÚCS Cserszegtomaj 8:08
Da Silva Renato 200+CSÚCS Veszprém 8:12
Pálfy Ákos 200+CSÚCS Veszprém 8:13
Budaházi Tibor 200+CSÚCS Teker egyesület 8:13
Németh Róbert 200+CSÚCS ÉKTSE 8:18
Pálos Gábor 200+CSÚCS ÉKTSE 8:19
Benkő Zsolt 200+CSÚCS Budapest 8:20
Ibos Zoltán 200+CSÚCS KomJoy 8:22
Pásztor Tibor 200+CSÚCS TeamSunVelo 8:22
Pénzes Erzsébet 200+CSÚCS Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 8:22
Erki István 200+CSÚCS Békéscsaba 8:24
Mezei András 200+CSÚCS München 8:25
Lukács Kálmán 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:26
Tehel Tibor 200+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 8:26
Dely Péter 200+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 8:26
Nagy Gergely 200+CSÚCS SALTEaM 8:27
Nagy Ferenc 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:28
Hudák Szilvia 200+CSÚCS Szigetszentmiklós 8:29
Ladányi Miklós 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:29
Buza Imre 200+CSÚCS Biatorbágy 8:30
Szüts Dávid 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:30
Gráczol Péter 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:30
Fodor Paul 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:30
Konkoly György 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:31
Oláh Attila 200+CSÚCS Budapest 8:31
Zámbó Dániel 200+CSÚCS Győri Triatlon SE 8:43
Lendvai Gábor 200+CSÚCS Budapest 8:45
Bognár János 200+CSÚCS Family Tree triatlon és szabadidős egyesület 8:49
Jenei Janos 200+CSÚCS Martfű 8:50
Dósai-Molnár Szilvia 200+CSÚCS HRSE Szentes 8:50
Hergovics Gábor 200+CSÚCS Székesfehérvár 8:50
Földvári Ágnes 200+CSÚCS Budapest 8:53
Lehoczky György 200+CSÚCS Negyven Plusz 8:59
Szirmay Zoltán 200+CSÚCS Budapest 9:00
Kecskés Károly 200+CSÚCS Alba Triatlon és Szabadidő SE 9:03
Varga Barnabás 200+CSÚCS Alba Triatlon és Szabadidő SE 9:04
Joó Ferenc 200+CSÚCS Soponya 9:05
Heinrich Péter 200+CSÚCS Székesfehérvár 9:05
Kelemen László 200+CSÚCS Kőszárhegy 9:05
Töltési Dávid 200+CSÚCS Székesfehérvár 9:05
Kerkuska Imre 200+CSÚCS Székesfehérvár 9:06
Varga Gábor 200+CSÚCS Alba Road Cycling 9:07
Muhari Csaba 200+CSÚCS Székesfehérvár 9:08
Szabó Zsolt 200+CSÚCS Alba Road Cycling 9:08
Nyikus Norbert 200+CSÚCS Székesfehérvár 9:08
Nikolics Béla 200+CSÚCS Gyál 9:09
Bartol János 200+CSÚCS Esztergom 9:11
Pál Attila 200+CSÚCS egyéni 9:18
Kiss Péter Zoltán 200+CSÚCS Alba Road Cycling 9:19
Szivák Péter 200+CSÚCS Veszett Róka SK 9:19
Mráz Katalin 200+CSÚCS 575 Team 9:20
Nagy Tibor 200+CSÚCS KomJoy 9:27
Korcsmáros Gábor 200+CSÚCS KomJoy 9:28
Lábas Zoltán 200+CSÚCS KomJoy 9:28
Frölich Tamás 200+CSÚCS Várpalota 9:30
Berki Tamás 200+CSÚCS Kecskemét 9:31
Várnagy Szabolcs 200+CSÚCS Zengő Sportegyesület 9:33
Sebestyén Gábor 200+CSÚCS Kecskeméti Első Sor 9:33
Patkó Gergely 200+CSÚCS Boda 9:34
Balázs Gergely 200+CSÚCS Pécs 9:35
Pintér Tamás 200+CSÚCS Tard 9:37
Kovács Tamás 200+CSÚCS Nagykanizsa 9:38
Dr. Gobert Arne 200+CSÚCS Budapest 9:43
Nagy György 200+CSÚCS PSF 9:43
Vaskó Gergely 200+CSÚCS Székesfehérvár 9:45
Róth Zsófia Nelli 200+CSÚCS Lovasberény 9:45
Nedoba Milán 200+CSÚCS Alba Road Cycling 9:50
Kiss Attila 200+CSÚCS Várkesző 9:50
Pallag Bálint 200+CSÚCS Vásárosfalu 9:54
Kővágó Levente 200+CSÚCS Diósd 9:59
Szép Attila 200+CSÚCS Tárnok 10:02
Bauer Tibor 200+CSÚCS Székesfehérvár 10:08
Tamás Zoltán 200+CSÚCS Gaja-völgy egyesület 10:23
Somodi Balázs 200+CSÚCS Kaposvár 10:24
Török-Pál Mihály 200+CSÚCS Ajka 10:27
Ambrusch Tamás 200+CSÚCS Bezenye 10:35
Dr. Temesváry Béla 200+CSÚCS Székesfehérvár 10:36
Somogyi Károly 200+CSÚCS PSF 10:40
Somogyi Zsolt 200+CSÚCS Family Tree triatlon és szabadidős egyesület 10:41
Fekete Géza 200+CSÚCS Lövő 10:44
Fodor Olivér 200+CSÚCS Rakehell Tean 10:48
Lintner Szabolcs 200+CSÚCS Gaja-völgy egyesület 10:57
Tóth László 200+CSÚCS PSF 11:00
Fodor Sándor 200+CSÚCS Komárno 11:01
Habardik József 200+CSÚCS Szlovákia 11:02
Kocsis Tibor 200+CSÚCS  – 11:02
Váradi Gábor 200+CSÚCS Budapest 11:02
Bencsik Sándor 200+CSÚCS Dunaradvány 11:03
Oláh Viktor 200+CSÚCS Jászberény 11:05
Delacasse Richárd 200+CSÚCS Budapest 11:15
Király Elek 200+CSÚCS Tura 11:25
Vojtek Tiber 200+CSÚCS Székesfehérvár 11:32
Gránási János 200+CSÚCS PSF 11:33
Peredy István 200+CSÚCS Dunaradvány 11:41
Novothny Dorottya 200+CSÚCS Budapest  –
Suhajda László 200+CSÚCS Gaja-völgy egyesület  –
Szabó Máté 200+CSÚCS Roadbike.hu  –
Delacasse Richárd 200+CSÚCS Budapest  –
Benkő Péter 200+CSÚCS Vajta  –
Kovács Lóránt 200+CSÚCS Bátorfi Agria KTK  –
Legenyei Gábor 200+CSÚCS Budapest  –
Horváth Péter 100+CSÚCS SKSC 3:45
Kukoda Péter 100+CSÚCS Budapest 3:49
Kardos László 100+CSÚCS Ballószög 3:50
Denk Róbert 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 3:51
Németh Béla 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 3:51
Kalocsa Attila 100+CSÚCS Budapest 3:51
Kovács Soma 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 3:55
Papp Ferenc 100+CSÚCS egyéni 4:02
Radnai Dániel 100+CSÚCS Excelsior SE 4:03
Barosi Zoltán 100+CSÚCS Forró Pedál Kerékpáros Klub 4:04
Kavalecz Gábor 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 4:06
Hajdú Imre 100+CSÚCS Szeged 4:10
Recsetár János 100+CSÚCS Keszthely 4:14
Szabó Károly 100+CSÚCS Jánosháza 4:15
Novák Tamás 100+CSÚCS Vép 4:18
Trümper Gerald 100+CSÚCS Tapolca 4:21
Mecseki Renáta 100+CSÚCS SKSC 4:24
Pálinkás Andor 100+CSÚCS SKSC 4:24
Németh Roland 100+CSÚCS Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 4:24
Csikós Gábor 100+CSÚCS SKSC 4:24
Bíró Gábor 100+CSÚCS SKSC 4:25
Chlebovits Sándor 100+CSÚCS Tatabánya 4:25
Szabó Tamás 100+CSÚCS Csabrendek 4:25
Berta Ferenc 100+CSÚCS Szeged 4:25
Adamecz György 100+CSÚCS Budapest 4:26
Hujber Ákos 100+CSÚCS Bakony Sport 4:32
Herczog Tamás 100+CSÚCS Lambert Team 4:32
Szűcs Dávid 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 4:32
Klein Norbert 100+CSÚCS Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 4:32
Pávlicz Richárd 100+CSÚCS Nagykanizsa 4:32
Lendvai Katalin 100+CSÚCS Olaszfalu 4:33
Mátyási Szabolcs 100+CSÚCS RBT 4:33
Reményi Zsolt 100+CSÚCS Lambert Team 4:33
Gudlin Gergely 100+CSÚCS Nagykanizsa 4:34
Simon István 100+CSÚCS SunVeloCycling 4:34
Gál Tamás 100+CSÚCS Budapest 4:35
Kocsány Gergely 100+CSÚCS Győrújbarát 4:35
Hornung András 100+CSÚCS Veszprém 4:35
Kopka Mihály 100+CSÚCS Hatvan 4:36
Holler János 100+CSÚCS Márkó 4:36
Molnár Balázs 100+CSÚCS Veszprém 4:37
Katona Csaba 100+CSÚCS Veszprém 4:37
Bognár Márton 100+CSÚCS Budapest 4:38
Ducza Valéria 100+CSÚCS Family Tree triatlon és szabadidős egyesület 4:39
Bognár Kristóf 100+CSÚCS Budapest 4:39
Pálfy Máté 100+CSÚCS Budapest 4:39
Dr. Földi József 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 4:40
Szabó E. Zoltán 100+CSÚCS Érd 4:40
Kulcsár Gábor 100+CSÚCS Csabrendek 4:41
Goda Balázs 100+CSÚCS Székesfehérvár 4:43
Fazekas Robert 100+CSÚCS Győr 4:45
Klauzer Péter 100+CSÚCS Family Tree triatlon és szabadidős egyesület 4:46
Molnár Zsolt 100+CSÚCS Székesfehérvár 4:47
Szűcs Balázs 100+CSÚCS Győr 4:47
Zsapka Imre 100+CSÚCS Székesfehérvár 4:48
Tobak Ramón 100+CSÚCS Csabrendek 4:48
Kuszi Péter 100+CSÚCS Veszprém 4:49
Pincze Gábor 100+CSÚCS PCCC 4:50
Matola Rudolf 100+CSÚCS Budapest 4:52
Tóth Péter 100+CSÚCS Tapolca 4:52
Gáspár Ferenc 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 4:53
Süle Árpád 100+CSÚCS SALTEaM 4:55
Huszti József 100+CSÚCS Veszprém 4:56
Nagy Roland 100+CSÚCS Bánd 4:56
Csarmasz Attila 100+CSÚCS Herend 4:56
Végh Tamás 100+CSÚCS Veszprém 4:57
Lukács Gábor 100+CSÚCS Körmend 4:58
Németh Roland 100+CSÚCS Csákánydoroszló 4:58
Hujber Róbert 100+CSÚCS Bakony Sport 5:00
Beniczki Dávid 100+CSÚCS Akasztó 5:00
Vida Zoltán 100+CSÚCS Csőváz KSE 5:00
Czingli Martina 100+CSÚCS Székesfehérvár 5:01
Holman Péter 100+CSÚCS Kecskeméti Első Sor 5:04
Somogyi Zsófia 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 5:04
Keserű Zoltán 100+CSÚCS Forró Pedál Kerékpáros Klub 5:05
Németh Csaba 100+CSÚCS Forró Pedál Kerékpáros Klub 5:05
Kertész Krisztián 100+CSÚCS Budakalász 5:06
Bertók Balázs 100+CSÚCS Veszprém 5:11
Horváth Balázs 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 5:11
Kalmár Katalin 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 5:12
Barabás Eszter 100+CSÚCS Veszprém 5:13
Molnár Gergely 100+CSÚCS Balatonalmádi 5:16
Unger György 100+CSÚCS Győr 5:17
D. Nagy Zoltán 100+CSÚCS Kecskemét 5:23
Kristóf Tamás 100+CSÚCS Kecskemét 5:23
Görög G. Bence 100+CSÚCS Bánd 5:24
Bődi Sándor 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 5:26
Petróczy András 100+CSÚCS Solymár 5:34
Bognár Dániel 100+CSÚCS Budapest 5:35
Pálfy Péter 100+CSÚCS Budapest 5:36
Csetényi-Guba Mária 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 5:36
Bonyhádi Szilvia 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 5:36
Szabó Zsolt 100+CSÚCS Budapest 5:38
Varga Bence 100+CSÚCS Szolnok 5:38
Róhr Attila 100+CSÚCS Budapest 5:38
Duzmath Csaba 100+CSÚCS Kerekegyháza 5:39
Nagy József 100+CSÚCS Bócsa 5:40
Duzmath Pál 100+CSÚCS Kerekegyháza 5:40
Fodor Olivér 100+CSÚCS Rakehell Team 5:41
Aczél Tibor 100+CSÚCS Zalahaláp 5:42
Szabó Pál 100+CSÚCS Kecskeméti Első Sor 5:43
Pálfalvi László 100+CSÚCS Budapest 5:46
Fekete Lajos 100+CSÚCS Szeged 5:46
Kató Árpád 100+CSÚCS Szigetszentmiklós 5:47
Török András 100+CSÚCS Budapest 5:49
Őri Balázs 100+CSÚCS Székesfehérvár 5:50
Dobor Laura 100+CSÚCS Budapest 5:50
Németh László 100+CSÚCS Pókaszepetk 5:50
Pintér Sándor 100+CSÚCS Győr 5:53
Nagy Anett Andrea 100+CSÚCS Bakony Bike K.E. 5:53
Gajdics Sándor 100+CSÚCS Zirc 5:54
Homoki Béla 100+CSÚCS Székesfehérvár 5:54
Rózsahegyi István 100+CSÚCS Bike Land 5:54
Mórocz Zoltán 100+CSÚCS Bátaszék 5:57
Kincses Mihály 100+CSÚCS Vámosszabadi 5:59
Gyurcsek Ádám 100+CSÚCS Veszprém 6:00
Kiss Péter 100+CSÚCS Veszprém 6:03
Hurda László Zsolt 100+CSÚCS Öskü 6:07
Hurda László 100+CSÚCS Öskü 6:08
Petrik Renáta 100+CSÚCS Székesfehérvár 6:12
Horváth Gergely 100+CSÚCS Magicréme 6:12
Gotthárd Imre 100+CSÚCS Székesfehérvár 6:12
Belya Attila 100+CSÚCS Hegyeshalom 6:23
Horváth Zoltán 100+CSÚCS Hegyeshalom 6:23
Botos Gergely 100+CSÚCS Székesfehérvár 6:24
Molnár Zoltán 100+CSÚCS Velence 6:27
Molnár János 100+CSÚCS Velence 6:27
Dr. Puskás Dávid 100+CSÚCS Nemesvámos 6:30
Kelemen Zita 100+CSÚCS Negyven Plusz 6:32
Kaskötő Krisztián 100+CSÚCS Szentgál 6:36
Sztán Zsolt 100+CSÚCS Budapest 6:47
Papp Katalin Viktória 100+CSÚCS Tiszaföldvár 6:48
Lezsák Tamás 100+CSÚCS Zirc 6:50
Vikartovszky János 100+CSÚCS Tatanka Racing Team 6:51
Fekete László 100+CSÚCS Kecskemét 6:53
Novák Andrea 100+CSÚCS Veszprém 6:56
Hantos Ferenc 100+CSÚCS Székesfehérvár 7:00
Burián Péter 100+CSÚCS Székesfehérvár 7:01
Cziczó Gábor 100+CSÚCS Tatanka Racing Team 7:03
Nagy Anikó 100+CSÚCS Negyven Plusz 7:06
Forgács Dávid 100+CSÚCS Gaja-völgy egyesület 7:11
Lázár Attila 100+CSÚCS Magicréme 7:21
Paré Ferenc 100+CSÚCS Agfalva 7:22
Répási Zoltán 100+CSÚCS Budapest 7:22
Kökény Vivien 100+CSÚCS Kecel 7:25
Zsivkovics Szvetlána 100+CSÚCS Budapest 7:25
Győri Péter 100+CSÚCS Mályi 7:32
Mészáros Melinda 100+CSÚCS Balatonalmádi 7:34
Papp Ágnes 100+CSÚCS Balatonfüred 7:34
Szabó István 100+CSÚCS Tiszaföldvár 7:37
Nagy László 100+CSÚCS Kecskemét 7:40
Csanádi Adrienn 100+CSÚCS Gaja-völgy egyesület 7:41
Forgács Gábor 100+CSÚCS Gaja-völgy egyesület 7:41
Bagi István 100+CSÚCS Martű 7:42
Kovács László 100+CSÚCS Székesfehérvár 7:48
Mezei András 100+CSÚCS München 8:27
Fekete Ákos 100+CSÚCS Kecskemét 8:47
Sárközi Kriszitán 100+CSÚCS Jászberény 9:05
Fekete Ákos 100+CSÚCS Kecskemét
Bíró Szabolcs 100+CSÚCS Budapest
Kovacs Zoltan 100+CSÚCS Érd
Gotthárd Imre 100+CSÚCS Székesfehérvár
Fonyó Sándor 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet
Dobrovoczky István 100+CSÚCS Érd
Bene Roland 100+CSÚCS Budapest
Reich Csaba 100+CSÚCS Veszprém-Gyulafirátót
Gonda Gellért Csak CSÚCS Veszprém 2:34
Gonda Attila Csak CSÚCS Veszprém 2:34
Bollók Norbert Csak CSÚCS Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 2:35
Scheibelhoffer Zoltán Csak CSÚCS Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 2:39
Varga László Csak CSÚCS Balatonfűzfő 2:42
Domján Kálmán Csak CSÚCS Nagykanizsa 2:44
Komáromi Ferenc Csak CSÚCS Székesfehérvár 2:46
Kocsis Péter Csak CSÚCS Lovasberény 2:47
Rákos Tamás Csak CSÚCS Salgótarján 2:49
Iván Róbert Csak CSÚCS Ajka 2:55
Földesi Zsolt Imre Csak CSÚCS Hatvan 3:00
Vajthó László Csak CSÚCS Veszprém 3:01
Török Bálint Csak CSÚCS Veszprém 3:03
Illésné Dr. Koszlolánczi Éva Csak CSÚCS Tapolca 3:03
Illés Péter Csak CSÚCS Tapolca 3:03
Péntek Csaba Csak CSÚCS Paks 3:10
Császárné Baráth Barbara Csak CSÚCS Veszprém 3:12
Dienes Tibor Csak CSÚCS Harsány 3:21
Kaposi Rita Csak CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet 3:27
Hamvas Péter Csak CSÚCS Budapest 3:38
Gyömbér István Csak CSÚCS Miskolc 3:43
Brain Device Csak CSÚCS Veszprém 3:48
Makrai Gábor Csak CSÚCS Táplánszentkereszt 3:53
Steer Tibor Csak CSÚCS Veszprém 3:54
Mladonczki József Csak CSÚCS Veszprém 3:55
Mórocz Zoltánné Csak CSÚCS Bátaszék 3:58
Szabó Rudolf Csak CSÚCS Székesfehérvár 4:14
Radics Attila Csak CSÚCS Székesfehérvár 4:15
Dóka Tibor Csak CSÚCS Tác 4:17
Dienes Norbert Csak CSÚCS Sülysáp 4:17
Szegedi Gábor Csak CSÚCS Piliscsaba 4:56
Bába Szilvia Csak CSÚCS Budapest 4:57
Varga András Csak CSÚCS Budapest 4:57
Vizi György Csak CSÚCS Budapest 5:09
Kardos Krisztina Csak CSÚCS Piliscsaba 5:13
Rákosy Zoltán Sprint Balatonfüred 2:03
Szita Ferenc Sprint FKC 2:03
Véninger András Sprint Balatonfüred 2:03
Krausz István Sprint Mór 2:39
Kenderesi Bálint Sprint Hajmáskér 2:47
Nagy Zoltán Sprint Balatonalmádi 2:51
Vajda Péter Sprint Káosz Amigos 2:51
Simon Beatrix Sprint Veszprémi Triatlon Egylet 2:55
Czafit Zsuzsanna Sprint Veszprémi Triatlon Egylet 2:55
Vajda Kristóf Sprint Öskü 2:55
Horváth Lászlò Sprint Veszprémi Triatlon Egylet 2:55
Balogh Sándor Sprint Veszprém 3:06
Ancsányi Anett Sprint Veszprém 3:08
Szerdahelyi Roland Sprint Győr 3:10
Bedecs András Sprint Sümegi Vadász- és Kerékpáros Egyesület 3:10
Pongrácz Balázs Sprint Sümegi Vadász- és Kerékpáros Egyesület 3:10
Vas Zoltán Sprint Veszprém 3:12
Jaczó Bálint Sprint Székesfehérvár 3:12
Szőnyi Péter Sprint Várpalota 3:15
Konkoly Andrea Sprint ZKSE 3:16
Molnárné Erdélyi Nóra Sprint Székesfehérvár 3:20
Litványi Anikó Sprint TriPlan Team 3:21
Makói Ádám Sprint Gyöngyös 3:22
Kutasi Katalin Sprint Érd 3:23
László Judit Sprint Veszprém 3:24
Ungvári Edina Sprint Veszprém 3:24
Jáger Tamás Sprint Balatonalmádi 3:33
Schmidt Károly Sprint Veszprém 3:37
Ihász István Sprint Veszprém 3:38
Ihász Blanka Sprint Veszprém 3:38
Szöllőskei Levente Sprint Lókút 3:38
Jeney Zoltán Sprint Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 3:38
Téti Ottó Sprint Kecskemét 3:38
Szöllőskei Gábor Sprint Lókút 3:39
Takács Gábor Sprint Kecskemét 3:39
Péntek Zoltán Sprint Veszprémi Triatlon Egylet 3:55
Balsay István Sprint Székesfehérvár 4:01
Balsayné Boros Rita Sprint Székesfehérvár 4:01
Garai József Sprint BringAjka KSE 4:06
Vajda-Kovács Ágnes Sprint Száguldó Virágok 4:14
Irházi Zsuzsanna Sprint Székesfehérvár 4:17
Nagy Lilla Sprint Budapest 4:18
Bíró Gábor Sprint Veszprém 4:21
Végh Nikoletta Sprint Veszprém 4:22
Tóth Bettina Sprint Budapest 4:54
Somogyiné Zsófia Sprint Veszprém 5:07
Máté Péter Sprint Vértesacsa 5:17
Virágos Erika Sprint Veszprém 5:30
Scharf Tünde Sprint Veszprém 5:31
Szőnyi Tamás Sprint Veszprém
Túri Péter Kicsi Veszprém 1:35
Vislavski Iván Kicsi Veszprém 1:49
Horváth Péter Kicsi Balatonfűzfő 1:54
Ujhelyi Gábor Kicsi Herend 1:58
Ujhelyi Luca Kicsi Herend 1:58
Nagy Pál Kicsi Veszprém 1:59
Nagy Bálint Pál Kicsi Veszprém 2:00
Fügi Andrea Kicsi Veszprémi Triatlon Egylet 2:00
Nagy Ágnes Kicsi Mór 2:16
Fridvalszky Zsófia Kicsi Budapest 2:17
Somogyi Laura Kicsi Celldömölk 2:32
Varga Attila Kicsi Zalaegerszeg 2:32
Nickelsz Kristóf Kicsi Szigetszentmiklós 2:42
Sándor Tünde Kicsi Szigetszentmiklós 2:42
Tamás Liza Kicsi Szentgál 2:42
Tamásné Garai Eszter Kicsi Szentgál 2:43
Tamás Levente Kicsi Szentgál 2:43
Strenner Ferenc Kicsi Veszprém 2:44
Strenner Nimród Kicsi Veszprém 2:44
Gál Sándor Kicsi Veszprém 2:44
Gál Zoé Napsugár Kicsi Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 2:45
Heizer Alíz Kicsi Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 2:52
Strennerné Makaró Erzsébet Kicsi Veszprém 2:53
Gál Levente Zsombor Kicsi Vke Nelson – Pepperl+Fuchs Mtb team 2:54
Szabados Ágnes Kicsi Veszprém 2:54
Nagy Hunor Zétény Kicsi Veszprém 3:06
Nagy Bernadett Kicsi Veszprém 3:06
Kölesdi Anna Kicsi Balatonalmádi 3:07
Kölesdi Péter Kicsi Balatonalmádi 3:07
Sárkány Réka Kicsi Budapest 3:25
Ujj-Mészáros Dóra Kicsi Budapest 3:25
Ujj-Mészáros Ádám Kicsi Budapest 3:26
Ujj-Mészáros Tamás Kicsi Budapest 3:26
Szabó András Kicsi Budapest 4:20
Szabó Gergely András Kicsi Budapest 4:20
Gábor Tamás Kicsi Mór

Versenykiírás

Szervező

Veszprémi Kerékpáros Egyesületmtbsuli@gmail.com 8200 Veszprém, Lövőház u.17.

Időpont

2019. június 9. vasárnap

Helyszín

Veszprém - Óváros tér

8200 Veszprém, Óváros tér

Back to top button
Close
Close
X
X