2019. május

201911máj10:00KiemeltVisegrád 4 KerékpárversenyBudapest - Vogue RendezvényhajóSzakág:OrszágútKategória:UCI 1.2

Eredmények

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 4 FRANCZAK Pawel POL VOSTER ATS TEAM 3:57:26
2 140 HOCEVAR Kristjan (*) SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 3:57:29
3 138 RUCIGAJ Ziga SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:57:29
4 46 SALZMANN Jodok AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:57:29
5 154 RASTELLI Luca (*) ITA GALLINA COLOSIO 3:57:29
6 31 BOUBAL Martin CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO 3:57:37
7 90 RAPP Jonas GER HHRINKOW ADVARICS CYCLEANG TEAM 3:57:37
8 94 MIKSANIK Vladimír (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:57:37
9 153 GANDIN Stefano ITA GALLINA COLOSIO 3:57:41
10 19 KUKRLE Michael CZE ELKOV – AUTHOR 3:57:44
11 173 PEKALA Piotr (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:57:47
12 21 NEUMAN Dominik CZE ELKOV – AUTHOR 3:57:47
13 79 DINA Márton HUN PANNON CYCLING TEAM 3:57:52
14 92 TYRPEKL Karel (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:57:56
15 103 TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:58:08
16 48 TRETTWER Helmut AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:58:32
17 135 KOROSEC Rok SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:58:34
18 15 VERMEULEN Moran (*) AUT WSA KTM GRAZ 3:59:05
19 34 JAKUBEK Tomas (*) CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO 3:59:16
20 22 ZAHALKA Matej CZE ELKOV – AUTHOR 3:59:18
21 47 SCHLEMMER Lukas AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:59:28
22 141 ROSKAR Tim (*) SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 3:59:28
23 166 GASIOROWSKI Mariusz POL DUKLA PRAHA 3:59:28
24 13 PÖLL Stefan AUT WSA KTM GRAZ 3:59:28
25 134 GUY Timothy AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:59:28
26 133 PENG Yuan Tang TPE LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:59:28
27 108 BELLAN Juraj SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:59:28
28 49 SEKANINA Adam CZE TJ FAVORIT BRNO 3:59:33
29 91 BARTA Tomas (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV 3:59:34
30 25 MALOVEC Lubos SVK CK SPARTAK TLMACE 3:59:36
31 72 BABIC Adrian SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 3:59:37
32 65 WOLFMAYR Andreas (*) AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:59:40
33 3 KRAWCZYK Szymon (*) POL VOSTER ATS TEAM 3:59:41
34 168 KUS Adam (*) POL DUKLA PRAHA 3:59:41
35 137 GROSELJ Matic SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:59:47
36 165 DETKO Artur POL DUKLA PRAHA 3:59:53
37 110 GRUBER Julian (*) AUT SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP – ST. RICH 3:59:55
38 83 DINA Dániel (*) HUN PANNON CYCLING TEAM 4:00:00
39 157 PIETRULA Nicolas CZE DUKLA PRAHA 4:00:15
40 88 GRAF Andreas AUT HHRINKOW ADVARICS CYCLEANG TEAM 4:00:17
41 151 BORGO Marco ITA GALLINA COLOSIO 4:00:26
42 53 ROTTER Michal (*) CZE TJ FAVORIT BRNO 4:00:52
43 35 MODLITBA Vojtech CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO 4:01:03
44 106 CULLY Jan Andrej SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 4:01:11
45 33 HEBIK Martin CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO 4:01:14
46 37 KARL Ádám (*) HUN PÉCSI JKE – BRINGA AKADÉMIA REG. 4:01:18
47 32 GRUBER Pavel CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO 4:01:18
48 122 LISKA Andrej (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 4:01:18
49 30 BERES Stanislav SVK CK SPARTAK TLMACE 4:01:26
50 61 HOPFGARTNER Paul AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 4:01:34
51 78 TSOY Vladimir (*) KAZ APPLE TEAM 4:01:36
52 74 CHSHERBININ Yuriy KAZ APPLE TEAM 4:01:36
53 17 REITER Jakob (*) AUT WSA KTM GRAZ 4:01:36
54 109 UMHALLER Thomas AUT SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP – ST. RICH 4:01:43
55 155 PEGORARO Matteo (*) ITA GALLINA COLOSIO 4:01:47
56 80 SZATMÁRY András HUN PANNON CYCLING TEAM 4:01:54
57 145 ANDRLE David (*) CZE TOPFOREX-LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 4:02:11
58 29 FEJES Gabor HUN CK SPARTAK TLMACE 4:02:18
59 120 GÖNCZY Gergő HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 4:02:40
60 129 SYKALA Wojciech POL WIBATECH MERX (W 4:02:40
61 127 BOGULAWSKI Marcel (*) POL WIBATECH MERX (W 4:02:40
62 162 KRAUS Jan CZE DUKLA PRAHA 4:02:40
63 104 VARHANOVSKY Jakub (*) SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 4:02:40
64 81 OROSZ Gergő (*) HUN PANNON CYCLING TEAM 4:02:40
65 171 WAWRZYNIAK Karol (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 4:02:40
66 76 LAVRENTYEV Anton KAZ APPLE TEAM 4:02:43
67 87 EICHINGER Daniel AUT HHRINKOW ADVARICS CYCLEANG TEAM 4:02:43
68 167 BUDZINSKI Tomasz (*) POL DUKLA PRAHA 4:02:43
69 163 ZIELINSKI Kamil POL DUKLA PRAHA 4:02:43
70 96 PSZCZOLARSKI Wojciech POL PARDUS TUFO PROSTEJOV 4:02:43
71 85 HOFER Andreas AUT HHRINKOW ADVARICS CYCLEANG TEAM 4:02:43
72 113 HAMMERSCHMID Marvin AUT SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP – ST. RICH 4:02:43
73 64 POLANSEK Eric AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 4:02:43
74 170 WALKOWIAK Kacper (*) POL CCC DEVELOPMENT TEAM 4:02:43
75 36 MALIK Robert SVK CK PRIBRAM FANY GASTRO 4:02:43
76 27 NOTA Stefan SVK CK SPARTAK TLMACE 4:03:00
77 152 BOBBO Riccardo (*) ITA GALLINA COLOSIO 4:03:27
78 139 JENKO Robert SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 4:03:42
115 VAS Balázs (*) HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 4:03:42
79 136 SKOK Anze (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4:04:30
80 50 HAMPL Petr CZE TJ FAVORIT BRNO 4:04:36
81 52 KULHANEK David (*) CZE TJ FAVORIT BRNO 4:04:36
82 130 KISTOWSKI Kacper POL WIBATECH MERX (W 4:04:36
83 164 BANASZEK Norbert (*) POL DUKLA PRAHA 4:04:36
84 2 BANASZEK Adrian POL VOSTER ATS TEAM 4:04:36
85 161 VENDOLSKY Ondrej CZE DUKLA PRAHA 4:04:36
86 107 MAHDAR Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 4:04:36
87 116 KISS Gergely HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 4:04:36
88 121 LAJCHA Juraj SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN 4:04:36
89 55 ZATHURECZKY Márk (*) HUN DKSI – KONTENT REGIONAL 4:04:36
90 117 PÁLYI Csaba HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 4:04:36
91 158 KOHOUT Michal CZE DUKLA PRAHA 4:04:43
92 105 OROS Samuel (*) SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 4:04:47
93 20 KANKOVSKY Alois CZE ELKOV – AUTHOR 4:04:47
94 118 SOLYMOSI Márton HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM 4:05:16
95 84 MÓRICZ Dániel HUN PANNON CYCLING TEAM 4:05:29
96 180 PARMA Krysztof POL VOSTER ATS TEAM 4:06:04
97 128 WARCHOL Bartosz POL WIBATECH MERX (W 4:07:52
98 71 KASKO David (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION 4:08:01
99 14 TAFERNER Stefan AUT WSA KTM GRAZ 4:09:05
100 44 GÖTZINGER Valentin (*) AUT MALOJA PUSHBIKERS 4:09:05
101 99 BALOGH Lajos HUN AUTOCITY SKODA ZENGŐ REG. 4:09:31
102 150 KUBA Karel (*) CZE TOPFOREX-LAPIERRE PRO CYCLING TEAM LAP
103 77 ZHUKEKOV Aspan KAZ APPLE TEAM LAP
104 143 SAGADIN Luka (*) SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE LAP
105 144 CIBEJ Simon (*) SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE LAP
73 TUREBEKOV Nurgali KAZ APPLE TEAM DNF
95 LICHNOVSKY Ludek CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV DNF
119 SZARKA Gergely (*) HUN EPRONEX – BSS OIL TEAM DNF
93 BABOR Daniel (*) CZE PARDUS TUFO PROSTEJOV DNF
18 ILIC Ognjen (*) SRB WSA KTM GRAZ DNF
172 TU Chi Hao (*) TPE CCC DEVELOPMENT TEAM DNF
156 TAMUSSI Nicolo (*) ITA GALLINA COLOSIO DNF
112 MASTELLER Stefan AUT SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP – ST. RICH DNF
114 HAMMERSCHMID Raphael AUT SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP – ST. RICH DNF
159 KOSTIHA Antonín (*) CZE DUKLA PRAHA DNF
16 GRICK Matthias AUT WSA KTM GRAZ DNF
26 MACAJ Ondrej SVK CK SPARTAK TLMACE DNF
28 WACHS Martin SVK CK SPARTAK TLMACE DNF
38 GÉRNYI Balázs HUN PÉCSI JKE – BRINGA AKADÉMIA REG. DNF
39 DÉVAI Dániel HUN PÉCSI JKE – BRINGA AKADÉMIA REG. DNF
40 VÖRÖS Ferenc HUN PÉCSI JKE – BRINGA AKADÉMIA REG. DNF
41 SZILÁGYI Tamás HUN PÉCSI JKE – BRINGA AKADÉMIA REG. DNF
42 BALÁS Attila HUN PÉCSI JKE – BRINGA AKADÉMIA REG. DNF
43 FRICK Bastian (*) AUT MALOJA PUSHBIKERS DNF
45 KOLB Stefan (*) AUT MALOJA PUSHBIKERS DNF
51 VONES Jan (*) CZE TJ FAVORIT BRNO DNF
54 KMINEK Vojtech (*) CZE TJ FAVORIT BRNO DNF
56 JÁNOKI Ádám HUN DKSI – KONTENT REGIONAL DNF
57 SZENTPÉTERI András HUN DKSI – KONTENT REGIONAL DNF
60 SCHNEIDER Sebestyén (*) HUN DKSI – KONTENT REGIONAL DNF
62 OCHSENHOFER Peter AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD DNF
67 HLOZA Michal (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION DNF
68 COMA Richard (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION DNF
69 KARAS Juraj SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION DNF
70 SZASZ Adam (*) SVK CENTRAL SLOVAKIA REGION DNF
82 PELIKÁN János HUN PANNON CYCLING TEAM DNF
86 RECKENDORFER Lukas (*) AUT HHRINKOW ADVARICS CYCLEANG TEAM DNF
97 PÜSPÖKI Dániel HUN AUTOCITY SKODA ZENGŐ REG. DNF
98 BODZÁN Károly HUN AUTOCITY SKODA ZENGŐ REG. DNF
100 BUDAI Zalán (*) HUN AUTOCITY SKODA ZENGŐ REG. DNF
101 BOKOR Attila HUN AUTOCITY SKODA ZENGŐ REG. DNF
102 MOLNÁR Tamás HUN AUTOCITY SKODA ZENGŐ REG. DNF
123 ZEMAN Alex (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN DNF
124 GAVENDA Martin (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN DNF
125 VRABEL Radovan (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN DNF
126 GAVENDA Miroslav (*) SVK TJ SLAVIA SG TRENCIN DNF
147 CAPEK Tomas (*) CZE TOPFOREX-LAPIERRE PRO CYCLING TEAM DNF
148 BREZINA Jonas (*) CZE TOPFOREX-LAPIERRE PRO CYCLING TEAM DNF
149 PALICKA Hynek (*) CZE TOPFOREX-LAPIERRE PRO CYCLING TEAM DNF
59 SZŐLLŐSI Ferenc (*) HUN DKSI – KONTENT REGIONAL DNS
58 ISTLSTEKER Zsolt (*) HUN DKSI – KONTENT REGIONAL DNS
75 SAPAR Yersaiyn (*) KAZ APPLE TEAM DNS
142 GORJANC Tevz (*) SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE DNS

Szervező

MERSEmozgasegeszsegrekreacio@gmail.com 2040 Budaörs, Fagyöngy u. 1.

Időpont

2019. május 11. szombat

Helyszín

Budapest - Vogue Rendezvényhajó

1137 Budapest, Carl Lutz rkp. 1.

Back to top button
Close
Close
X
X