2019. október

201906okt00:0023:59IV. Brigetio Országúti és MTB IdőfutamMc Lloyd's IdőfutambajnokságSzakág:MTB XC,OrszágútSorozat:AKESZ Amatőr BajnokságInfó:Szabadidős rendezvény

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Idő Egyesület Korcsoport
 Nő  MTB
1 212 Ökrösné Mészáros Alexandra 00:22:32.1 Brigetio KSE WElit_MTB
2 232 Tehelová Zuzana 00:26:56.4 Brigetio KSE WMaster_MTB
3 22 Farkas Szilvia 00:27:01.0 C.K-Piko bike WMaster_MTB
4 122 Mihályné Bors Réka 00:28:55.1 ASE Kerékpár WElit_MTB
5 120 Csiba Ildikó 00:29:10.6 C.K. PIKO-BIKE WMaster_MTB
 Nő  Országúti
1 217 Marton Orsolya 00:19:40.5 FTC WElit
2 169 Fail Boglárka 00:21:09.1 Brigetio KSE WElit
3 61 Ökrösné Mészáros Alexandra 00:21:16.7 Brigetio KSE WElit
4 113 Budai Katalin 00:21:30.7 Buruczki Training System- BTS SE WSenior
5 91 Horváth Gréta 00:21:43.8 ASE Kerékpár WElit
6 199 Botka Barbara 00:21:46.6 WMaster
7 203 Németh Bettina Tímea 00:22:34.9 TEAM SunVelo SE WU17
8 135 Bali Sára 00:22:43.0 Salgótarjáni HKE WU19
9 151 Seres Judit 00:23:18.7 Bringa Barátok WElit
10 92 Szabóová Dana 00:24:22.0 WSenior
11 140 Orosz Gabriella 00:24:40.7 WMaster
12 1 Tehelová Zuzana 00:24:49.6 Brigetio KSE WSenior
13 3 Csiba Ildikó 00:25:36.6 C.K. PIKO-BIKE WMaster
14 218 Dobos Ildikó 00:25:37.3 Mátrabiker WSenior
15 143 Szabó Gréta 00:26:03.7 BUI SZSE WU15
16 147 Pohner Gréta 00:26:18.7 BUI SZSE WU15
17 133 Kormosói Liliána 00:27:25.3 WMaster
18 21 Krebsz Józsefné 00:28:04.0 WSenior
19 219 Leányvári Erika 00:29:03.0 WElit
20 39 Laki Irén 00:29:12.8 C. K. PIKO BIKE WSenior
 Férfi  MTB
1 228 Dékány Tamás Mihály 00:20:41.7 Brigetio KSE Elit_MTB
2 60 Horváth Tamás 00:20:59.5 Elit_MTB
3 90 Horváth Gergő 00:21:06.3 Seven Hills MTB SC Elit_MTB
4 2 Golasz Krisztián 00:21:08.4 BRIGETIO KSE Elit_MTB
5 56 Fekete Zsolt 00:21:16.0 Bakony Racing Team Master_MTB
6 126 Mihály Tamás 00:21:49.1 ASE Kerékpár Master_MTB
7 208 Kosztán Attila 00:22:29.8 Master_MTB
8 54 Nagy Sándor 00:22:33.3 Brigetio KSE Master_MTB
9 18 Buga Fridrich 00:22:39.6 C.K. PIKO-BIKE Master_MTB
10 16 Graszl János 00:22:58.7 Wilier/ Argon 18 Master_MTB
11 50 Németh Gábor 00:23:59.8 Elit_MTB
12 34 Kovács Kamill 00:24:52.4 C.K.PIKO-BIKE Master_MTB
13 38 Szabo Jan 00:25:08.9 Master_MTB
14 14 Bohák Marián 00:25:16.5 PIKO BIKE Master_MTB
15 146 Jankovics Erik 00:25:27.4 Master_MTB
16 58 Szili Ferenc 00:25:43.5 Brigetio KSE Master_MTB
17 26 Hullman Andrej 00:26:31.5 C.k. piko-bike Elit_MTB
18 30 Izsák István 00:26:40.2 C.K-Piko bike Master_MTB
19 52 Vaik Rudolf 00:27:10.3 U17_MTB
20 172 Németh Zoltán 00:29:17.7 Brigetio KSE Senior_MTB
21 88 Rónai Ferenc 00:30:22.8 TKTK Senior_MTB
236 Csintalan Miklós Brigetio KSE Senior_MTB
 Férfi  Országúti
1 241 Kuba Ronald 00:16:13.2 Brigetio KSE Elit1
2 235 Tomáš Nagy 00:16:44.8 Elit2
3 227 Jánoki Ádám 00:16:58.5 Brigetio KSE Elit1
4 224 Ozelka Róbert 00:17:35.3 FTC Kerékpár Tandem
5 107 Szász Attila 00:17:36.7 Zalaszám Informatika Master
6 225 Bokor Attila 00:17:40.2 Sólyom Team SE Elit2
7 195 Bodzán Károly 00:17:42.2 ZENGŐ SE Elit1
8 197 Szél Gábor 00:17:42.7 K3 SE Master
9 230 Hermann Róbert 00:17:48.7 Elit2
10 193 Antal Attila 00:17:52.2 MERIDA CST Road Team Master
10 213 Benedek András 00:17:52.2 Magic Bike Master
12 216 Miranda Felipe 00:17:57.1 MRCC Elit1
13 95 Petró Károly 00:18:05.3 ASE Kerékpár Master
14 85 Nagy Tibor 00:18:16.9 Helovelo Senior1
15 97 Ďuriač Peter 00:18:20.3 PROefekt team Senior1
16 209 Madarász Áron 00:18:22.1 Brigetio KSE Elit1
17 63 Bakos András 00:18:24.0 Bakony Bike K.E. Senior1
18 87 Tóth-Kurucz Áron 00:18:24.9 EKKE TEAM U17
19 233 Fodor Tamás 00:18:30.3 Gyömrő Városi Sport Klub Master
20 137 Albert Gergely 00:18:40.3 Sólyom Team SE Master
21 191 Csikós-Nagy Zsolt 00:18:43.7 Dunaújvárosi bringások Master
22 163 Lakó Bálint 00:18:44.6 U17
23 141 Fejes Mihály 00:18:50.3 Green Riders Master
24 229 Török László 00:18:52.0 MAGIC BIKE Senior1
25 13 Dékány Tamás Mihály 00:18:53.1 Brigetio KSE Elit2
26 77 Balaskó Milán 00:18:55.1 Szenyor Kerékpáros SZSE Elit2
27 211 Lipkovics Bence 00:18:57.8 Szerpentin KE Elit1
28 123 Kapornai József 00:18:58.1 Biondo Bike Club Master
29 10 Dr. Haller Ákos 00:19:00.6 Nutrixxion Master
30 96 Nestak Tibor 00:19:11.3 CK AB Sered Master
31 184 Lepold Zoltán Antal 00:19:20.0 Green Riders U17
32 71 Gall Anthony 00:19:23.9 Bakony Bike K.E. Senior1
33 37 Simon Gergely 00:19:31.6 Győri Triatlon SE Elit2
34 171 Labancz István 00:19:35.6 Senior2
35 81 Horváth Attila 00:19:39.4 Nimfas Corporation Team Master
36 83 Héregi Péter 00:19:40.4 Brigetio KSE Elit1
37 117 Flaskó Balázs 00:19:41.2 Nincs csapatom Elit2
38 153 dr. Kormosói László 00:19:41.4 Duna-Mix Cycling Team Master
39 220 Somogyi László 00:19:42.3 MRCCE Master
40 103 Zádori Sándor 00:19:42.9 Elit2
41 98 Lukac Luboš 00:19:43.0 CK AB Sered Master
42 155 Pogonyi Tibor 00:19:44.9 Bringa Barátok Master
43 131 Forgó Tibor 00:19:49.1 Salgótarjáni HKE Master
44 148 Farkas Máté 00:19:50.2 Szenyor Kerékpáros SZSE U17
45 175 Hatvani Róbert 00:19:51.8 Sólyom Team SE Elit2
46 181 Lévai Lóránt 00:19:55.5 Sólyom Team SE Master
47 111 Dusa Gábor 00:19:59.0 Senior1
48 223 Dragovits András 00:20:04.2 Senior1
49 121 Kiss Tamás 00:20:06.2 Elit2
50 189 Varga Kristóf 00:20:07.2 Kőbánya Cycling Team U15
51 207 Papp Zoltán 00:20:12.6 SAC KARBONA Senior2
52 119 Minczér Árpád 00:20:15.4 Master
53 101 Šišlák Stanislav 00:20:18.5 CK Falange Bratislava Senior1
54 205 Kis Zoltán 00:20:20.4 Master
55 239 Štefan Hruška 00:20:22.2 Dukla Bratislava Senior2
56 234 Cseke Zoltán 00:20:23.7 Elit2
57 237 Šebák Pavol 00:20:26.4 3Klub Šamorín Master
58 110 Perlaki Zsolt 00:20:32.0 Stubers Bike Team SE Master
59 221 Graszl János 00:20:33.3 Wilier/Argon18 Master
60 173 Gál István 00:20:35.8 Kerékpársport2000 SE Senior3
61 130 Nagy Tibor 00:20:35.8 Master
62 145 Szabó Péter 00:20:37.0 Green Riders Senior1
63 222 Héregi Péter 00:20:37.7 BRIGETIO KSE Senior1
64 159 Schmid Christoph 00:20:38.9 Marcali Kerékpáros Sportegyesülete MKSE Senior1
65 164 Gáspár Zsolt 00:20:44.3 Master
66 79 Skuba Ákos 00:20:57.4 Brigetio KSE Elit1
67 201 Lénárd Béla 00:20:59.9 ZENGŐ? SE Senior1
68 125 Csizmadia Zoltán 00:21:07.4 Senior1
69 166 Tullner László 00:21:09.6 STUBERS BIKE TEAM Senior1
70 69 Horváth Zoltán 00:21:15.7 Bakony Bike K.E. Master
71 182 Lepold Zoltán 00:21:21.0 Green Riders Master
72 196 Varga Daniel Bence 00:21:24.6 SHKE U19
73 183 Bedecs Tamás 00:21:26.0 Elit2
74 65 Gangl Bence 00:21:27.0 SZENYOR SZABADIDŐ KERKPÁROS SE U15
75 105 Drusc Ladislav 00:21:36.5 Senior3
76 25 Földesi Gábor 00:21:37.0 Crosskovácsi SKE Master
77 51 Mravec Ivan 00:21:37.1 Elit2
78 93 Polák Ivan 00:21:42.0 Pezinok Senior1
79 187 Szabo Juraj 00:21:43.5 Nové Zámky Master
80 128 Nagy Peter 00:21:55.6 Elit2
81 73 Lelkes Bence 00:22:00.4 Szenyor Szabadidő Kerékpáros Sport Egyesület U15
82 139 Pölöskey Arnold 00:22:13.8 squeezy team Elit2
83 177 Hankó Zoltán 00:22:23.5 Körös-toroki Oxigénfalók – KTOF Master
84 41 Máriási László 00:22:30.4 Senior1
85 94 Bernáth Frantisek 00:22:34.5 TK Triatlon Dvory Senior2
86 99 Péter-Lichtenberger Ábris 00:22:42.5 K3SE U13
87 75 Varga Péter 00:22:47.9 Master
88 149 Dr. Nyitray László 00:22:51.7 Polythlon ETK Senior2
89 45 Delbó József 00:22:54.6 Brigetio KSE Senior1
90 206 Gál János 00:22:55.4 Brigetio KSE U17
91 47 Pintér Ervin 00:23:00.8 Senior1
92 127 Bognár Balázs 00:23:12.3 BUI SZSE U13
93 215 Vass Tibor 00:23:16.0 Senior2
94 49 Gábovics Vili 00:23:18.6 Senior1
95 89 Szabó Michael 00:23:27.3 Elit1
96 115 Ostoróczki Ferenc 00:23:32.7 Senior1
97 67 Berkes Lajos 00:23:32.9 Bakony Bike K.E. Senior2
98 118 Balaskó Ádám 00:23:49.6 Szenyor Kerékpáros SZSE U13
99 109 Pirityi István 00:23:50.7 Senior1
100 165 Takács László 00:23:56.1 Szenyor KSzSE Senior2
101 167 Horváth Imre 00:24:01.6 STUBERS BIKE TEAM Senior2
102 43 Platzner László 00:24:06.3 Senior3
103 33 Leányvári József 00:24:09.9 Brigetio KSE Senior2
104 100 Kiss Attila 00:24:25.0 Master
105 23 Földesi András 00:24:48.2 Crosskovácsi SKE U19
106 19 Németh Zoltán 00:25:31.5 Brigetio KSE Senior2
107 157 Szabó Balázs 00:25:36.9 BUI SZSE U15
108 138 Bakos Kristóf 00:26:12.2 Bakony Bike K.E. U13
109 11 Csaplár Árpád 00:27:07.7 C.K.PIKO-BIKE Senior3
110 129 Kósa Fehér Kende 00:28:52.3 U13
111 210 Kovács-Nagy Nándor 00:30:16.5 KoM JoY U13
112 7 Sztolárik Miroslav 00:34:35.5 PIKO-BIKE KOMÁRNO Senior1
DNF 185 Gulyás Szilveszter Superior MTB Team U17
4 Veréb Róbert Velopromt Master
5 Csintalan Miklós Brigetio KSE Senior2
9 Gál Lóránt Brigetio KSE Elit2
31 Szabó Tibor Senior1
150 Stodulka Péter Master
161 Mészáros Szabolcs Elit2

Időpont

2019. október 6. - 2019. október 6.

Szervező

Brigetio Kerékpáros Sportegyesület[email protected] 2900 Komárom, Klapka György út 17.

Versenyinformáció

McLLoyd’s Időfutam Bajnokság
Szlovák-Magyar Határon Átnyúló Egyenkénti Indítású Időfutambajnokság 2. forduló
IV. Brigetio országúti és MTB időfutam

Back to top button
Close
Close
X
X