2019. május

2019máj1109:00Borsod MTB Bajnoka 20191. futamBükkszentkereszt - FocipályaSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

U7 fiú (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 116 Nagy Nándor Miskolc 1:44.03
2 115 Feledy Zoltán nincs Bükkszentkereszt 2:41.19 0’57.16″
U7 lány (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 120 Csorba Hermina Bükkszentkereszt 2:11.36
2 119 Geller Eszter nincs Bükkszentkereszt 3:00.10 0’48.74″
U9 fiú (2011-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 103 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:01.66
2 100 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:15.42 0’13.76″
3 102 Mezei Benedek Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:40.51 0’38.85″
4 105 Nagy-Valent Marcell Bükkszentkereszt 4:54.43 0’52.77″
5 101 Telekes Bálint Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 5:22.27 1’20.61″
U9 lány (2012-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 109 Trám Noémi Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:11.97
2 108 Feledy Eszter Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:32.49 0’20.51″
3 112 Töreczki Zita Miskolc 4:34.73 0’22.76″
4 110 Kiss-Kulcsár Marietta Tiszaújváros 4:48.00 0’36.03″
5 111 Tóth Blanka Miskolc 5:58.67 1’46.70″
U11 fiú (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 53 Fehér Ábel Team3k Kazincbarcika 13:06.30
2 50 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:15.26 0’08.96″
3 48 Feledy Bence Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:19.34 0’13.04″
4 49 Galuska Márk Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:48.65 0’42.35″
5 54 Leányvári Benjámin DVTK-Freeriderz Miskolc 14:19.72 1’13.41″
6 46 Csorba Milán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:48.43 1’42.12″
7 51 Geller Gergő Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:49.61 2’43.31″
8 45 Vizi Bálint Miskolc 16:07.60 3’01.29″
9 47 Tolnai Levente Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 16:44.28 3’37.98″
10 52 Telekes Gergő Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 17:36.17 4’29.86″
11 56 Nagy Marcell DVTK-Freeriderz Miskolc 17:38.78 4’32.48″
12 55 Dobos Dávid Miskolc 18:35.65 5’29.35″
U11 lány (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 59 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 10:52.12
2 60 Szepesi Csenge Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 11:39.80 0’47.69″
3 61 Szolnoki Nóra Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 12:30.55 1’38.44″
4 65 Lasánszki Sára Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:36.67 2’44.55″
5 62 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna Tiszaújváros 13:38.69 2’46.57″
6 63 Tóth Zsófia Miskolc 13:38.86 2’46.75″
7 64 Molnár Fanni Miskolc 14:05.05 3’12.94″
U13 fiú (2007-2008)
Pos Bib  Name Team City Time Gap
1 70 Leányvári Áron DVTK-Freeriderz Miskolc 13:11.67
2 71 Borsody Bálint DVTK-Freeriderz Miskolc 16:26.09 3’14.41″
3 69 Kömlei Viktor Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 17:48.40 4’36.72″
U13 lány (2007-2008)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 75 Tóth Emese Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 9:50.95
2 76 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 10:38.35 0’47.40″
3 77 Csikász Panni Kazincbarcika 11:48.89 1’57.94″
U15 fiú (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 82 Csorba Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 27:10.91
2 81 Magyar Botond Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 28:12.82 1’01.91″
3 86 Sneider Máté DVTK-Freeriderz Miskolc 30:48.57 3’37.66″
4 83 Halász László Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 32:47.44 5’36.53″
5 84 Molnár Ferenc Miskolc 40:48.33 13’37.41″
DNF 85 Juhász Zoltán Hernádnémeti
U15 lány (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 89 Tóth Réka Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:25.11
2 90 Tolnai Kincső Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 18:27.85 3’02.73″
U17 fiú (2003-2004)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 96 Lónyai Levente Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 36:05.92
2 95 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 36:51.03 0’45.10″
3 98 Szarka Regő Ózdi Kerékpáros Egyesület Novaj 40:09.71 4’03.78″
4 94 Cservák Zalán team3K Encs 41:31.50 5’25.58″
5 97 Tamás Bence DVTK-Freeriderz Miskolc 56:34.70 20’28.77″
Felnőtt női (2004 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 15 Leányvári Sára Kis-Galya KSE Miskolc 40:56.52
2 18 Tamás Bianka DVTK-Freeriderz Miskolc 41:37.98 0’41.45″
3 16 Németh Réka Bükki Vadmacskák Bükkszentkereszt 54:05.53 13’09.01″
4 20 Kalavecz Klaudia Nyiregyháza 43:06.63 -1 lap
5 17 Vaszkun Anita Miskolc 50:25.04 -1 lap
Senior férfi (1969 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 38 Gönczi Attila DVTK-Freeriderz Miskolc 37:42.12
2 39 Tamás Tibor DVTK-Freeriderz Miskolc 40:04.53 2’22.41″
3 41 Wágner János Vitalitás SE Cserháthaláp 49:41.82 11’59.70″
4 37 Búza László Bükkszentkereszt 37:29.32 -1 lap
Master férfi (1970-1979)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 22 Molnár György HOTE SE Miskolc 48:57.93
2 23 Pásztor Péter HOTE SE Miskolc 49:36.70 0’38.77″
3 34 Eke Zoltán KKB Békéscsaba 51:08.63 2’10.70″
4 30 Horváth Máté Miskolc Miskolc 51:20.67 2’22.74″
5 24 Magyar Károly Cycling People Bükkszentkereszt 52:33.09 3’35.15″
6 33 Juhász Zoltán HOTE SE Miskolc 55:37.78 6’39.84″
7 31 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 59:21.92 10’23.99″
8 32 Cserpák Péter Miskolc 1:04:02.73 15’04.80″
9 27 Feledy Péter Bükkszentkereszt 53:50.48 -1 lap
10 29 Kiss László Miskolc 55:12.48 -1 lap
Felnőtt férfi (1980-2002)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 1 Molnár Péter HOTE SE Miskolc 53:11.23
2 13 Ibrányi Attila Vitalitás SE Balassagyarmat 54:10.34 0’59.12″
3 5 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 54:46.56 1’35.34″
4 3 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 54:53.91 1’42.68″
5 7 Boda Péter Mesterbike 575 Team Eger 55:41.54 2’30.32″
6 8 Magicz Dávid HOTE SE Mezőkövesd 56:01.58 2’50.35″
7 12 Reitinger Gábor Vitalitás SE Balassagyarmat 58:50.97 5’39.75″
8 11 Takács Balázs KONTENT-DKSI Debrecen 1:00:03.57 6’52.35″
9 14 Csontó Ádám Miskolc 1:00:37.41 7’26.18″
10 6 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 1:00:57.48 7’46.26″
11 4 Tálas Márton Mezőkövesd 1:02:46.60 9’35.37″
12 21 Szetpéteri Gábor Nyiregyháza 1:02:14.82 -1 lap
13 9 Pázmándi Péter HOTE SE Miskolc 1:04:36.68 -1 lap
14 19 Batta Richárd Nyiregyháza 1:06:15.83 -2 laps
DNS 10 Csonka Dávid Ózdi KE – BTS Ózd
Időmérés: www.sportkrono.hu

Olvasd tovább

Versenykiírás

A verseny az MKSZ, a BMTBB általános szabályainak, illetve jelen versenykiírásnak megfelelően kerül lebonyolításra.

A verseny nyílt, így azon kortól, nemtől és lakhelytől függetlenül mindenki elindulhat, aki aláírásával tudomásul veszi a jelen versenyszabályzatot! Borsod MTB Bajnoka 2019 címét versenybe szállók kérjük, hogy lakcímigazoló kártyájukat hozzák magukkal, mert a regisztrációnál bemutatása kötelező! 

A verseny időpontja: 2019. május 11. szombat, 9:00 óra

Verseny helyszíne (nevezés, öltöző WC): Bükkszentkereszt, lapka sportpálya, Jókai u. teteje.

A tervezett nagy pálya adatai:

    • Hossz: 3,4 km
    • Szintemelkedés: 88 m
    • Talaj: erdei földes, füves, dózer út, kemény és puha talaj váltakozik.

Kategóriák, tervezett körszámok, rajtidők, eredményhirdetés:

RAJT IDŐ (tervezett) KATEGÓRIA VÁRHATÓ KÖRSZÁM VERSENY IDŐ EREDMÉNYHIRDETÉS
1. RAJT (sportpálya)       
10:00  U7 Fiú (2013 és előtte) 2 0:05-0:10 10:20
10:00  U7 Lány (2013 és előtte) 2 0:05-0:10 10:20
2. RAJT (kis pálya ’b’– 500m) 
10:30 U9 Fiú (2011-2012) 2 0:05-0:10 14:00
10:30 U9 Lány (2011-2012) 2 0:05-0:10 14:00
3. RAJT (kis pálya ’a’– 700m) 
10:45 U11 Fiú (2009-2010) 3 0:10-0:15 14:00
10:45 U11 Lány (2009-2010) 3 0:10-0:15 14:00
10.45 U13 Fiú (2007-2008) 4 0:20-0:25 14:00
10.45 U13 Lány (2007-2008) 4 0:15-0:20 14:00
4. RAJT (nagy pálya – 3,4km) 
11:15 U15 Fiú (2005-2006) 2 0:35-0:45 14:00
11:15 U15 Lány (2005-2006) 2 0:25-0:35 14:00
11:15 U17 Fiú  (2003-2004) 3 0:35-0:45 14:00
11:15 Senior Férfi (1969 és előtte) 3 0:45-1:00 14:00
11:15 Felnőtt Női (2004 és előtte) 3 0:45-1:00 14:00
5. RAJT (nagy pálya – 3,4km) 
12:30 Master Férfi (1970-1979) 5 0:45-1:00 14:00
12:30 Felnőtt Férfi (1980-2002) 6 1:00-1:15 14:00

A várható körszámok a verseny előtti technikai értekezleten válnak véglegessé.
Eső esetén a pálya hossza rövidítésre kerül, vagy a körszámot csökkentik a szervezők!
Fejvédő használata a verseny folyamán és a pályabejárás során is kötelező!

Nevezés:

Előnevezés: Csak az előnevezési díj befizetésével válik
érvényessé, amelyet a rendező számlájára kell átutalni. 
Kis-Galya KSE, Számlaszám: 54500129-10007620-00000000 A közleménybe kérjük beírni a versenyző nevét és klubját! Több nevező esetén kérnénk egy versenyzői listát küldeni a kisgalya@gmail.com email címre. Számlát csak az utaló nevére tudunk kiállítani!

Regisztrációs határidő: 2019. május 6. 12 óra

Nevezési díj beérkezésének határideje: 2019. május 6. bankzárás

Kérnénk mindenkit, hogy a gördülékenyebb nevezést segítve a nevezési oldalra kattintva a  szükséges adatok és a nevezési feltételek elfogadásával nevezzen elő. 

Helyszíni nevezés 2018. 09. 15. szombat: 9:00-tól 10:15-ig.

Nevezési díjak:

NEVEZÉSI DÍJAK 2019.
KATEGÓRIA ELŐNEVEZÉS HELYSZÍNI NEVEZÉS
U7 500 Ft 1 500 Ft
U9 2 000 Ft 3 000 Ft
U11 2 000 Ft 3 000 Ft
U13 2 000 Ft 3 000 Ft
U15 2 000 Ft 3 000 Ft
U17 2 000 Ft 3 000 Ft
Felnőtt 3 500 Ft 5 000 Ft
Master 3 500 Ft 5 000 Ft
Senior 3 500 Ft 5 000 Ft

Díjazás: Minden kategória első három helyezettje érem és tárgyjutalomban részesül. 

Jó felkészülést és versenyzést kíván a Kis-Galya KSE csapata!

A szervezők elérhetőségei: Kis-Galya KSE

Főszervező: Sikter Zsuzsanna, 36 302063602

E-mail: kisgalya@gmail.com

Rendező egyesület honlapja:www.kisgalya.hu

Szálláslehetőségek: www.bukkszentkereszt.hu oldalon megtekinthető 

Szervező

Kis-Galya KSEkisgalya@gmail.com 3531 Miskolc, Győri kapu 37.

Időpont

2019. május 11. szombat

Helyszín

Bükkszentkereszt - Focipálya

Back to top button
Close
Close
X
X