2019. április

2019ápr2810:00XIX. Péti NagydíjPétfürdő - Horváth István Ált. Isk.Szakág:OrszágútKategória:SzabadidősSorozat:AKESZ Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Kategória Nem Idő
1 144 Jánoki Ádám Brigetio KSE Elit1 Férfi  0:27:35
2 91 Wermeser Zsombor Dr Bátorfi-Agria KTK Elit1 Férfi  0:27:51
3 102 Durucz Miklós Epronex-BSS Oil Elit1 Férfi  0:28:29
4 126 Miranda Gastón Felipe MRCC (Miskolci Road) Elit1 Férfi  0:28:51
5 120 Lipkovics Bence Szerpentin K.E. Elit1 Férfi  0:29:58
6 43 Bodzán Károly AutóCity Skoda Zengő Elit1 Férfi  0:30:57
7 54 Madarász Áron Elit1 Férfi  0:31:35
8 142 Kovács Dávid Elit1 Férfi  0:31:51
9 23 Héregi Péter Ifj. Elit1 Férfi  0:34:33
10 39 Skuba Ákos Elit1 Férfi  0:36:29
1 134 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. Elit2 Férfi  0:27:31
2 141 Nagy Gergő Miránk DOMKK Elit2 Férfi  0:28:48
3 30 Bokor Attila Sólyom Team SE Elit2 Férfi  0:29:04
4 129 Tóth Gábor Salgótarjáni HKE Elit2 Férfi  0:29:26
5 135 Hermann Róbert Elit2 Férfi  0:30:12
6 101 Braun Ferenc Attila Elit2 Férfi  0:30:33
7 55 Monostori Ákos Elit2 Férfi  0:31:14
8 82 Balaskó Milán Szenyor Kerékpáros SE Elit2 Férfi  0:32:45
9 37 Zádori Sándor Elit2 Férfi  0:32:48
10 59 Simon Gergely Győri Triatlon Sport Elit2 Férfi  0:33:03
11 107 Bánhidy Attila Magic Bike Elit2 Férfi  0:33:23
12 70 Dékány Tamás Mihály Elit2 Férfi  0:33:30
13 149 Sarankó Gergely Elit2 Férfi  0:34:00
14 81 Bujtár Róbert Elit2 Férfi  0:35:54
15 136 Hessl István Csőváz KSE Elit2 Férfi  0:39:17
16 150 Barát Richárd Gyömrő Városi Sport SE Elit2 Férfi  0:40:26
1 33 Petró Károly Master Férfi  0:27:58
2 122 Antal Attila Merida CST Road Team Master Férfi  0:28:34
3 143 Szél Gábor Master Férfi  0:28:57
4 77 Szász Attila Master Férfi  0:29:02
5 138 Szabó Ferenc DKSI Kontent Master Férfi  0:29:29
6 123 Dányi Pál Csőváz KSE Master Férfi  0:29:36
7 127 Fodor Tamás Gyömrő Városi Sport SE Master Férfi  0:29:39
8 121 Majtán Miklós Csőváz KSE Master Férfi  0:29:49
9 97 Hubert Ferenc GFR Supersonic Master Férfi  0:30:24
10 108 Keszericze Zsolt Master Férfi  0:30:27
11 78 Albert Gergely Master Férfi  0:30:28
12 132 Taligás Tamás Master Férfi  0:31:20
13 49 Kapornai József Biondo Bike Club Master Férfi  0:32:15
14 103 Mihály Tamás ASE Kerékpár Master Férfi  0:32:21
15 117 Petes Miklós Mátra Biker KHSC Master Férfi  0:32:26
16 69 Fejes Mihály Green Riders Master Férfi  0:32:35
17 62 Kormosói László Dr. Master Férfi  0:32:59
18 67 Csikós Nagy Zsolt Master Férfi  0:33:04
19 45 Somogyi László MRCC (Miskolci Road) Master Férfi  0:33:07
20 66 Fagyas Zsolt Dr. Green Riders Master Férfi  0:34:03
21 98 Solti Ferenc GFR Supersonic Master Férfi  0:34:07
22 95 Vida Zsolt Bakony Bike K.E. Master Férfi  0:34:13
23 146 Nagy Tibor Master Férfi  0:34:15
24 19 Soltész Csaba Master Férfi  0:34:21
25 105 Gulyás Tamás AutóCity Skoda Zengő Master Férfi  0:34:24
26 65 Pászka Tibor Master Férfi  0:34:31
27 35 Pogonyi Tibor Master Férfi  0:34:39
28 145 Forgó Tibor Master Férfi  0:34:43
29 131 Horváth Zoltán Csaba Bakony Bike K.E. Master Férfi  0:34:59
30 47 Papp Mihály Master Férfi  0:35:38
31 74 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE Master Férfi  0:37:18
32 18 Katona Csaba Master Férfi  0:38:11
33 60 Iván Attila Master Férfi  0:38:19
34 44 Kormos Csaba Szerdahelyi-Hóvári C Master Férfi  0:38:30
35 147 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénf Master Férfi  0:39:06
36 57 Kiss Attila Master Férfi  0:41:10
37 42 Császár Attila Mercedes-Benz Gyár K Master Férfi  0:43:02
1 31 Balás Attila Pécsi Junior KE Senior1 Férfi  0:27:26
2 7 Bakos András Bakony Bike K.E. Senior1 Férfi  0:29:47
3 114 Takács Péter Mazsola KSE Senior1 Férfi  0:29:48
4 119 György Zsolt Dr. Mátra Biker SC Senior1 Férfi  0:30:21
5 113 Nagy Tibor Senior1 Férfi  0:30:50
6 80 Hegymegi István DKSI Senior1 Férfi  0:31:16
7 128 Gall Anthony Bakony Bike K.E. Senior1 Férfi  0:31:40
8 58 Kálmánchey Attila Senior1 Férfi  0:33:26
9 53 Reé Balázs Biondo Bike Club Senior1 Férfi  0:33:27
10 27 Dér Zsolt Senior1 Férfi  0:33:43
11 64 Fagyas László Green Riders Senior1 Férfi  0:35:35
12 51 Pichner József Senior1 Férfi  0:35:49
13 21 Héregi Péter Senior1 Férfi  0:35:55
14 152 Csoknyai Attila Senior1 Férfi  0:37:40
15 16 Szabó Zoltán Senior1 Férfi  0:38:11
16 76 Marcel Zsolt Dr. Senior1 Férfi  0:39:55
17 8 Simon László Senior1 Férfi  0:43:17
18 125 Drijver Alexander Senior1 Férfi  0:45:31
1 116 Huszár László Senior2 Férfi  0:31:08
2 118 Labancz István Senior2 Férfi  0:32:15
3 115 Papp Zoltán Senior2 Férfi  0:32:22
4 130 Adorján András Senior2 Férfi  0:34:05
5 3 Fekete Gábor Szeleshát Kecskeméti ES Senior2 Férfi  0:35:53
6 72 Bartos György Senior2 Férfi  0:37:16
7 75 Csintalan Miklós Senior2 Férfi  0:37:45
8 56 Nagy Imre Senior2 Férfi  0:38:07
9 40 Nyitray László Dr. Polythlon ETK Senior2 Férfi  0:39:21
10 11 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. Senior2 Férfi  0:40:19
11 28 Takács László Szenyor Kerékpáros SE Senior2 Férfi  0:40:20
12 50 Leányvári József Senior2 Férfi  0:40:37
13 86 Horváth Imre STUBER-S BIKE TEAM Senior2 Férfi  0:41:34
14 88 Benkő István STUBER-S BIKE TEAM Senior2 Férfi  0:43:46
1 106 Gál István Kerékpársport2000 SE Senior3 Férfi  0:34:19
1 38 Péter Lichtenberger Ábris KSI SE U13 Férfi  0:38:23
2 84 Balaskó Ádám Milán Szenyor Kerékpáros SE U13 Férfi  0:41:17
3 92 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros SE U13 Férfi  0:41:47
4 22 Bognár Balázs U13 Férfi  0:43:21
5 109 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. U13 Férfi  0:44:32
6 41 Takács Barnabás U13 Férfi  0:44:52
7 12 Moós Bercel U13 Férfi  0:44:53
8 68 Földesi Csaba Miklós Crosskovácsi SKE U13 Férfi  0:46:20
1 79 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros SE U15 Férfi  0:37:48
2 36 Szabó Balázs Gergely BUI SZSE U15 Férfi  0:41:55
3 52 Papp Mihály Ifj. U15 Férfi  0:51:21
1 93 Tóth Kurucz Áron EKKE TEAM U17 Férfi  0:30:16
2 87 Farkas Máté Szenyor Kerékpáros SE U17 Férfi  0:34:21
3 48 Drijver Bertold UTE Merida U17 Férfi  0:34:23
4 73 Lepold Zoltán Antal Green Riders U17 Férfi  0:35:13
5 1 Budaházi Bence Postás SE U17 Férfi  0:37:56
6 100 Molnár Levente U17 Férfi  0:38:05
7 111 Vörös Ádám FTC U19 Férfi  0:35:44
8 71 Földesi András Crosskovácsi SKE U19 Férfi  0:41:11
1 99 Hajnal Adrienn FTC WElit  0:31:23
2 110 Matuz Etelka FTC WElit  0:31:30
3 96 Marton Orsolya FTC WElit  0:33:44
4 112 Kovács Petra DKSI WElit  0:33:48
5 83 Mészáros Alexandra WElit  0:35:34
6 63 Fail Boglárka WElit  0:36:57
7 32 Seres Judit WElit  0:44:39
1 151 Benczés Krisztina WMaster  0:35:17
2 94 Ábel Melinda WMaster  0:35:54
1 139 Budai Péterné Dr. WSenior  0:32:32
2 15 Szabóné Szeibert Krisztina WSenior  0:39:40
3 17 Budai Katalin WSenior  0:40:08
4 85 Tehelová Zuzana WSenior  1:00:38
1 34 Szabó Gréta Adél BUI SZSE WU15  0:44:11
2 90 Horváth Jázmin Vivien Szenyor Kerékpáros SE WU15  0:44:18
3 20 Pohner Gréta BUI SZSE WU15  0:47:45
1 29 Németh Bettina Tímea WU17  0:38:01
1 133 Bali Sára Salgótarjáni HKE WU19  0:36:49

Szervező

Bakony Bike Kerékpáros Egyesületbakonybike1@gmail.com 8105 Pétfürdő, Újmandulás utca 4.

Időpont

2019. április 28. vasárnap

Helyszín

Pétfürdő - Horváth István Ált. Isk.

Pétfürdő, Berhidai u 54.

Back to top button
Close
Close
X
X