2019. június

201902júnEgész napTour de PelsoBalaton Maraton, Tihany Túra, Panoráma TúraSiófok - Fő térSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Nem Korcsoport Idő
 Balaton Maraton
1 Blazsó Márton EDO Bike Team férfi Elit2 (30-39) 4:39:13
2 Balogh Lajos férfi Senior1 (50-59) 4:39:14
3 VARGA BENCE PANNONHALMA STELVIO PROJECT LOLAND férfi Master (40-49) 4:42:54
4 Arany Gábor Balaton Team férfi Master (40-49) 4:42:55
5 Darányi Bence Péceli TE Cseuz Ördögei férfi Elit1 (19-29) 4:44:00
6 Sasvári Dániel Narke Cycling Team férfi Elit1 (19-29) 4:44:00
7 Feigl László férfi Elit1 (19-29) 4:44:00
8 Zsille Péter férfi Master (40-49) 4:44:00
9 Grunda Dávid férfi Elit1 (19-29) 4:44:00
10 Krausz Tibor Atom Biciklis Club Paks férfi Master (40-49) 4:44:00
11 Hricz András Sólyom Team SE férfi Master (40-49) 4:44:00
12 Horváth Tamás EDO Bike Team férfi Elit1 (19-29) 4:44:00
13 salomon franco ASD TVBIKE TEAM férfi Senior1 (50-59) 4:44:00
14 Máté Tamás Epronex BSS Oil Team férfi Master (40-49) 4:44:00
15 Veres Gábor Team FaTe férfi Elit2 (30-39) 4:44:01
16 Bagoly Botond Kids for cycling férfi Senior1 (50-59) 4:44:01
17 Gali Tibor MMT férfi Elit2 (30-39) 4:44:01
18 Nagy Tibor gruppetto/KoM JoY férfi Master (40-49) 4:44:01
19 Bissoli Romeo ASD TVBIKE TEAM férfi Senior2 (60-69) 4:44:01
20 Szekeres Péter Veloroom-Kecskeméti ES férfi Master (40-49) 4:44:02
21 Gáspár Levente MOL Cycling Team férfi Master (40-49) 4:44:02
22 Bodzán Károly AutóCity Zengő SE férfi Elit1 (19-29) 4:44:02
23 Dusan Bohac ICE BOYS férfi Master (40-49) 4:44:02
24 Albert Ádám László Epronex BSS Oil Team férfi Elit1 (19-29) 4:44:02
25 Nagy László férfi Master (40-49) 4:44:03
26 Stodulka Péter férfi Master (40-49) 4:44:03
27 Beke Gábor férfi Elit1 (19-29) 4:44:03
28 Rezi Gábor Sió Bike Team férfi Elit2 (30-39) 4:44:03
29 Gergely Szabolcs Velocitta` férfi Master (40-49) 4:44:03
30 Popovics Gergely Narke Cycling Team férfi Elit2 (30-39) 4:44:04
31 Margreiter Benedikt Pappas SC férfi Master (40-49) 4:44:04
32 Fritz János Fate férfi Elit2 (30-39) 4:44:04
33 Kraut Zoltán Raiffesen Bank Cycling Team férfi Elit2 (30-39) 4:44:04
34 Horváth László Műegyetemi Evezős Club férfi Elit2 (30-39) 4:44:04
35 Márkus László Saxum KSC férfi Elit1 (19-29) 4:44:04
36 Héregi Péter Brigetio KSE férfi Elit1 (19-29) 4:44:05
37 Szász Attila Zalaszám Informatika férfi Master (40-49) 4:44:06
38 Dr. György Zsolt Mátra Biker sc férfi Senior1 (50-59) 4:44:07
39 Szabó Viktor Biondo Bike férfi Elit2 (30-39) 4:46:24
40 Dr.Balsai Tamás férfi Senior1 (50-59) 4:46:24
41 Homonnay Andras Roprint racing team férfi Elit2 (30-39) 4:46:49
42 Lippai Marcell Narke Cycling Team férfi Elit1 (19-29) 4:50:27
43 Dr. Bozsik Bence EDO Bike Team férfi Elit1 (19-29) 4:50:27
44 Rottek Máté Robert Bosch Kft. férfi Elit1 (19-29) 4:50:43
45 suhajda Balázs férfi Elit1 (19-29) 4:51:11
46 Bulens Tom férfi Master (40-49) 4:51:11
47 Tóth Krisztián férfi Elit2 (30-39) 4:51:59
48 Gyuk Levente Szombathelyi Biciklisek Klubja férfi U17 4:51:59
49 Mühl Tamás férfi Elit2 (30-39) 4:56:06
50 Temela Eszter Fehérvár Cycling Team WElit (19-39) 4:56:06
51 Szász Előd Superior Team Sopron férfi Elit2 (30-39) 4:56:06
52 Angyalföldi Richárd Epronex BSS Oil Team férfi Master (40-49) 4:56:06
53 Dervarics Tamás SAP Hungary férfi Master (40-49) 4:56:06
54 Pogonyi Tibor Bringa Barátok férfi Master (40-49) 4:56:07
55 Szalánczy Csaba Epronex BSS Oil Team férfi Master (40-49) 4:56:07
56 Imre Krisztián Pannonhalma Stelvio Project Loland férfi Master (40-49) 4:56:07
57 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team WElit (19-39) 4:56:07
58 Schnitzler Michael férfi Elit2 (30-39) 4:56:07
59 Kovács György Epronex BSS Oil Team férfi Elit1 (19-29) 4:56:07
60 Mészáros Szabolcs férfi Elit2 (30-39) 4:56:07
61 Soltész Balázs férfi Master (40-49) 4:56:08
62 Pelikán Gábor férfi Master (40-49) 4:56:08
63 Gaál Attila százforintos férfi Elit2 (30-39) 4:56:08
64 Podlovics János férfi Elit2 (30-39) 4:56:08
65 Skuba Ákos Brigetio KSE férfi Elit1 (19-29) 4:56:08
66 Báthori Attila férfi Elit2 (30-39) 4:56:09
67 Sajtos Dániel Bosch Bikers férfi Elit2 (30-39) 4:56:10
68 Horváth László férfi Senior1 (50-59) 4:56:12
69 Darvas Tamás BDFGV férfi Master (40-49) 4:56:17
70 Reé Balázs Biondo Bike Club férfi Senior1 (50-59) 4:56:24
71 Ottovay István Sun City Riders férfi Elit2 (30-39) 4:56:27
72 Nagy László Elanders Hungary Kft férfi Elit2 (30-39) 4:56:42
73 Hausknecht Ferenc Bringabanda SC férfi Master (40-49) 4:56:42
74 Márkus János Fehérvár Cycling Team férfi Elit2 (30-39) 4:56:57
75 dr-Ekés Károly férfi Senior1 (50-59) 4:58:13
76 Ligeti Miklós Triacto férfi Elit2 (30-39) 4:58:30
77 Kovács Lajos Team SunVelo SE. férfi Master (40-49) 4:58:50
78 Hederics Zoltán 480 Fit Boys Cycling férfi U13 4:58:50
79 Kapornai József Biondo Bike Club férfi Master (40-49) 4:58:51
80 Lubos Bohac férfi Senior1 (50-59) 4:58:52
81 Nyiri Jozsef férfi Master (40-49) 4:58:53
82 Haffner Katalin VKE Nelson Pepperl+Fuchs Team WElit (19-39) 4:58:53
83 Viktor Endre Atom Biciklis Club Paks férfi Master (40-49) 4:58:56
84 Udvardy Péter férfi Elit2 (30-39) 4:59:07
85 Vojcsik l Viktor Gyömrő Városi Sport Klub férfi Master (40-49) 5:01:34
86 Cselyovszky Zoltán férfi Master (40-49) 5:01:36
87 Juhász Gergely Team Heavy Pedal Szeged férfi Elit2 (30-39) 5:01:36
88 Nemes István férfi Senior1 (50-59) 5:01:36
89 Fekete Gellért Kőszegi Triatlon és Úszó Klub férfi U19 5:02:06
90 Maklári Gábor férfi Elit2 (30-39) 5:03:15
91 Pazsitka Péter Péceli TE-Cseuz Ördögei férfi Elit2 (30-39) 5:03:16
92 Storcz Ákos férfi Master (40-49) 5:03:18
93 Jebelóczki Richárd férfi Master (40-49) 5:03:18
94 Balla Tam?s Kiválók-BakonySport KSE férfi Elit1 (19-29) 5:03:19
95 Bugledits Mihály Superior Team Sopron férfi Elit2 (30-39) 5:03:19
96 Schnellenperger Zoltán BDFGV férfi Elit2 (30-39) 5:05:08
97 Pretz Dániel férfi Elit2 (30-39) 5:06:10
98 Bodola Péter Archibald férfi Elit2 (30-39) 5:06:44
99 Dékány Tamás Mihály Brigetio KSE férfi Elit2 (30-39) 5:10:24
100 Zádori Sándor Brigetio KSE férfi Elit2 (30-39) 5:10:24
101 Nemeskéri Balázs férfi Elit2 (30-39) 5:19:10
102 Kalmár Zoltán FaTe férfi Elit2 (30-39) 5:19:12
103 Honvéd Ádám Robert Bosch Kft férfi Elit2 (30-39) 5:19:20
104 Fésüs Tamás férfi Master (40-49) 5:21:35
105 Phraner Álmos Fakultatív Tekerések férfi Elit1 (19-29) 5:21:57
106 Gyorgyevics Benedek férfi Master (40-49) 5:21:59
107 Boross András férfi Elit2 (30-39) 5:21:59
108 Wahl Róbert Atom Biciklis Club Paks férfi Master (40-49) 5:22:01
109 Kiss Ernő Atom Biciklis Club Paks férfi Master (40-49) 5:22:01
110 Fibecz Zsolt Cube-Csömör férfi Elit2 (30-39) 5:22:01
111 Sajcz Bence férfi Elit2 (30-39) 5:22:01
112 Czigány Balázs Superior Team Sopron férfi Master (40-49) 5:22:01
113 Ányos Szilvia BUI SZSE WElit (19-39) 5:22:02
114 Kohl József férfi Senior1 (50-59) 5:22:02
115 Hegedus Akos férfi Master (40-49) 5:22:03
116 Antal Dénes férfi Master (40-49) 5:22:03
117 cambal frantisek aquam mohai ágnes ásványviz férfi Senior1 (50-59) 5:22:03
118 jaromir valent aquam mohai ágnes ásványviz férfi Senior1 (50-59) 5:22:03
119 Beck András Zwift Hungary Team férfi Elit2 (30-39) 5:22:05
120 Bánhidy Attila Magic Bike férfi Elit2 (30-39) 5:22:05
121 Vámos Imre férfi Master (40-49) 5:22:06
122 Nagy Máté Cseuz ördögei férfi Elit2 (30-39) 5:22:09
123 Hemmert János EDO Bike Team férfi Master (40-49) 5:22:52
124 Török Csaba férfi Master (40-49) 5:24:58
125 Weiss Dániel férfi Master (40-49) 5:24:59
126 Kisvári János BiondoBike férfi Senior1 (50-59) 5:25:34
127 Szalóki Imre Robert Bosch Kft. férfi Elit2 (30-39) 5:25:35
128 Dr. Szűcs Zoltán férfi Master (40-49) 5:25:35
129 Révész István férfi Senior1 (50-59) 5:25:35
130 Vass Péter Bosch férfi Elit2 (30-39) 5:25:46
131 Kirchner Péter férfi Elit2 (30-39) 5:26:15
132 Dr Forgó Gyula férfi Senior1 (50-59) 5:26:15
133 Farkas Tamás százforintos férfi Elit2 (30-39) 5:26:38
134 papp ferenc férfi Master (40-49) 5:26:38
135 Annus László Frenetics Cycling Team férfi Elit2 (30-39) 5:26:38
136 Csóka Dávid Road Riders férfi Elit2 (30-39) 5:26:39
137 Borsodi David Epronex BSS Oil Team férfi Elit2 (30-39) 5:26:40
138 Dr Fehér Miklós Sólyom Team SE férfi Senior1 (50-59) 5:26:40
139 Ábrahám Béla férfi Senior1 (50-59) 5:26:40
140 Csáki Zoltán férfi U13 5:26:41
141 Anton Krisztián KisTri Team férfi Master (40-49) 5:26:41
142 Trikkal János férfi Senior1 (50-59) 5:26:41
143 Lábas Zoltán férfi Master (40-49) 5:26:42
144 Hayth Balázs férfi Elit2 (30-39) 5:26:44
145 Poesz Tamás férfi Senior1 (50-59) 5:26:44
146 dr.Herke László férfi Senior1 (50-59) 5:26:45
147 Charles Shaw férfi Elit2 (30-39) 5:26:45
148 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE férfi Master (40-49) 5:26:45
149 Schiefer Márk Atom Biciklis Club Paks férfi Master (40-49) 5:26:45
150 Regős Péter férfi Senior1 (50-59) 5:26:47
151 Lipták Gábor férfi Master (40-49) 5:26:48
152 Szlovacsek Attila férfi Master (40-49) 5:26:48
153 Erdős Tamás férfi Master (40-49) 5:26:49
154 Mészáros Imre Robert Bosch Kft. férfi Elit2 (30-39) 5:26:51
155 Magyar Viktor férfi Master (40-49) 5:26:52
156 Kis Szabolcs MÁTRA ALPOK-SE férfi Master (40-49) 5:26:52
157 Boros Péter férfi Master (40-49) 5:26:53
158 Fazekas Zoltán férfi Master (40-49) 5:26:55
159 Sikonya Zoltán Team Roombach férfi Master (40-49) 5:27:11
160 D. Inczeffy István férfi Senior1 (50-59) 5:28:43
161 Vlahosz Iliász férfi Elit2 (30-39) 5:28:58
162 Dósa László férfi Master (40-49) 5:28:58
163 Papp Gergely férfi Master (40-49) 5:29:12
164 Dr. Kovács Éva WElit (19-39) 5:29:12
165 Kiss Tibor GALANTA BIKE TEAM RCY férfi Senior1 (50-59) 5:29:13
166 Monori András SAP Hungary férfi Master (40-49) 5:29:13
167 Lázár Attila Raiffesen Bank Cycling Team férfi Master (40-49) 5:29:13
168 Smithing Michael Blue Well férfi Senior1 (50-59) 5:29:13
169 Halász Péter Raiffesen Bank Cycling Team férfi Master (40-49) 5:29:13
170 Tóth Gábor Magicréme férfi Elit2 (30-39) 5:29:14
171 Horváth Viktor férfi Master (40-49) 5:29:14
172 Bánhidi Kornél Pappas SC férfi Master (40-49) 5:29:14
173 Kozák József férfi Master (40-49) 5:29:14
174 Forintos András Spuri Sc férfi Senior1 (50-59) 5:29:30
175 Saás Balázs Team Bmsc férfi Master (40-49) 5:29:33
176 Farkas Endre férfi Master (40-49) 5:30:48
177 Novotny Gréta Mária WElit (19-39) 5:31:22
178 Pap István férfi Master (40-49) 5:32:17
179 Benyhe András férfi Elit1 (19-29) 5:32:21
180 Sákovics Andrea Fehérvár Cycling Team WMaster (40-49) 5:32:21
181 Erki István férfi Master (40-49) 5:32:51
182 Gelencsér Ferenc férfi Senior1 (50-59) 5:33:02
183 Horváth Tamás férfi Master (40-49) 5:33:48
184 Zeke Norbert férfi Elit2 (30-39) 5:34:06
185 Krizsán László Team SunVelo SE férfi Master (40-49) 5:34:08
186 Bukó Richárd 575 TEAM férfi Elit2 (30-39) 5:34:26
187 Törzsök István százforintos férfi Master (40-49) 5:35:20
188 Babits Attila férfi Senior1 (50-59) 5:36:19
189 Mudri Zoltán férfi Master (40-49) 5:36:21
190 László Sajcz Cseuz Ördögei férfi Senior1 (50-59) 5:38:33
191 Markó Áron Team Manner férfi Elit2 (30-39) 5:40:33
192 Farkas László férfi Senior1 (50-59) 5:42:27
193 Forró Péter János-hegy team férfi Elit2 (30-39) 5:44:45
194 Cymanek Ralf férfi Senior1 (50-59) 5:44:46
195 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team férfi Elit1 (19-29) 5:44:49
196 Gévai Gábor férfi Senior1 (50-59) 5:45:36
197 Venczel Ádám férfi Elit2 (30-39) 5:46:12
198 Slavo Tuleja férfi Senior1 (50-59) 5:46:14
199 Olgyay János Team Shipaak férfi Elit2 (30-39) 5:46:23
200 Szabó Csaba férfi Senior1 (50-59) 5:47:02
201 Oláh Attila férfi Elit2 (30-39) 5:47:26
202 Dobozi Ferenc férfi Elit2 (30-39) 5:47:33
203 Bulin Balázs férfi Elit2 (30-39) 5:47:35
204 Földvári Ágnes WMaster (40-49) 5:48:24
205 Békefi András férfi Master (40-49) 5:48:25
206 Erdélyi Sándor AGCO Hungary férfi Master (40-49) 5:48:28
207 Gyuk Péter Szombathelyi Biciklisek Klubja férfi Master (40-49) 5:49:01
208 Andrej Belan ICE BOYS férfi Elit1 (19-29) 5:49:26
209 Bíró Péter férfi Elit1 (19-29) 5:49:32
210 Papp Ferenc férfi Master (40-49) 5:49:38
211 Papadopulosz Filip férfi Elit2 (30-39) 5:49:47
212 SZOMOR KÁLMÁN COSMAI COFFEE GROUP férfi Master (40-49) 5:50:28
213 Juhász Dániel SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 5:50:31
214 Bodoki Róbert férfi Master (40-49) 5:50:32
215 Barcza István férfi Senior1 (50-59) 5:50:33
216 babud lászló pedal caffe férfi Senior2 (60-69) 5:50:34
217 Forgó Szilárd férfi Master (40-49) 5:50:34
218 Robert Melichar ICE BOYS férfi Senior1 (50-59) 5:53:24
219 Kecső Szabolcs GreenRiders férfi Master (40-49) 5:53:48
220 Bencze Norbert férfi Master (40-49) 5:54:48
221 Lovas Csaba százforintos férfi Elit2 (30-39) 5:54:50
222 Gerhát János férfi Master (40-49) 5:55:11
223 Gerencsér Róbert férfi Master (40-49) 5:55:14
224 Kató Árpád Pappas SC férfi Master (40-49) 5:55:15
225 Ujfalussy Balazs férfi Senior1 (50-59) 5:55:15
226 Szabó E. Zoltán férfi Senior2 (60-69) 5:55:16
227 Martos György Crazy Bikers férfi Master (40-49) 5:55:16
228 Győrik Dávid férfi Elit2 (30-39) 5:55:16
229 Blum Zoltán férfi Master (40-49) 5:55:17
230 Nagy Attila férfi Master (40-49) 5:55:17
231 Pávlicz Richárd férfi Master (40-49) 5:55:19
232 Gudlin Gergely férfi Elit2 (30-39) 5:55:21
233 Varga Gábor férfi Elit2 (30-39) 5:55:24
234 Horváth Tamás Road Riders férfi Elit2 (30-39) 5:56:36
235 Bagoly Hunor Kids for cycling férfi Elit1 (19-29) 5:57:02
236 Szalai Ákos férfi Elit2 (30-39) 5:57:04
237 Bodó Tibor AGCO Hungary férfi Elit2 (30-39) 5:57:29
238 Novák Martina TMC WElit (19-39) 5:57:29
239 Korszakasz András SAP Hungary férfi Elit1 (19-29) 5:58:46
240 Pálfalvi László Pappas SC férfi Senior1 (50-59) 5:59:42
241 Gelencsér Péter férfi Elit2 (30-39) 6:00:27
242 Farkas Róbert Dóri – Peti Team férfi Master (40-49) 6:00:33
243 Pirityi István Novartis férfi Senior1 (50-59) 6:00:33
244 Kurucz Dániel férfi Master (40-49) 6:00:52
245 Tóth Róbert férfi Elit2 (30-39) 6:00:57
246 Nagy Attila férfi Master (40-49) 6:02:20
247 Szekér Tamás KIVÁLÓK-BAKONYSPORT KSE férfi Senior1 (50-59) 6:02:28
248 Kovács Sándor férfi Master (40-49) 6:02:43
249 József Agárdi KAKK férfi Master (40-49) 6:03:01
250 Csuka Zoltán KES férfi Master (40-49) 6:03:01
251 Seres Judit Bringa Barátok WElit (19-39) 6:03:15
252 Bilau Lőrinc férfi Senior1 (50-59) 6:03:15
253 Belina Gábor Bosch férfi Master (40-49) 6:03:22
254 Kopka Mihály férfi Senior1 (50-59) 6:03:23
255 Dr. Gobert Arne férfi Senior1 (50-59) 6:03:30
256 Pál Attila Egyéni induló férfi Senior1 (50-59) 6:06:28
257 Gebler Dániel Rozmár JSE férfi Master (40-49) 6:06:29
258 Ifj Jordán László Epronex BSS Oil Team férfi U19 6:07:10
259 Jordán László Epronex BSS Oil Team férfi Master (40-49) 6:07:10
260 Tamás Siklósi férfi Senior1 (50-59) 6:08:03
261 Budai Attila férfi Master (40-49) 6:08:03
262 Monori Péter Triacto 3 Lépés férfi Master (40-49) 6:10:15
263 Szabó Gábor férfi Senior1 (50-59) 6:10:59
264 Wágner Dávid férfi U19 6:12:04
265 Dr. Gáspárdy Pál András férfi Elit1 (19-29) 6:12:06
266 Móri Ervin férfi Master (40-49) 6:12:10
267 Kiss Ferenc férfi Senior1 (50-59) 6:12:11
268 Varga Balázs férfi Elit2 (30-39) 6:12:20
269 Magyar Gábor Krisztián SAP Hungary férfi Master (40-49) 6:12:24
270 Brucker Amanda WElit (19-39) 6:14:03
271 Heszberger László férfi Master (40-49) 6:14:04
272 Krak Eduard Winner Schnitzels férfi Elit1 (19-29) 6:14:57
273 Bánlaki Zsolt férfi Master (40-49) 6:14:58
274 Horváth László Sió Bike Team férfi Master (40-49) 6:14:58
275 Mádai László Raiffesen Bank Cycling Team férfi Master (40-49) 6:15:11
276 Borsi Zoltan férfi Master (40-49) 6:15:16
277 Cseh András AGCO Hungary férfi Master (40-49) 6:15:16
278 Wiedemann Norbert férfi Elit2 (30-39) 6:16:54
279 Takács Ákos férfi Elit2 (30-39) 6:17:13
280 Szalai Zoltán férfi Master (40-49) 6:17:39
281 Fodor András Sió BikeTeam férfi Master (40-49) 6:17:39
282 Varga József férfi Senior1 (50-59) 6:19:20
283 Kropf Balázs férfi Master (40-49) 6:20:32
284 Banko Attila férfi Master (40-49) 6:20:34
285 Dobos Tibor férfi Master (40-49) 6:20:37
286 Moran-Villota Tibor Segundó Superior Team Sopron férfi Elit2 (30-39) 6:20:38
287 Sütöri Gyöngyi WMaster (40-49) 6:20:39
288 Kucora Zoltán férfi Master (40-49) 6:20:39
289 Legoza Dániel férfi Elit2 (30-39) 6:20:40
290 Háder Márk férfi Elit1 (19-29) 6:20:53
291 Oliver Rozboril férfi Master (40-49) 6:20:57
292 dr. Rumi Csaba KIsTRi SE férfi Master (40-49) 6:20:58
293 Balogh Tamás férfi Senior1 (50-59) 6:21:00
294 Szabó Zoltán Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor ES férfi Senior1 (50-59) 6:21:01
295 Szabóné Szeibert Krisztina Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor ES WSenior (50+) 6:21:02
296 Mihályi Tamás férfi Master (40-49) 6:21:03
297 Cseresznyés Péter férfi Senior1 (50-59) 6:21:05
298 Gacs Károly férfi Master (40-49) 6:22:17
299 Bodogán Marcell férfi Elit1 (19-29) 6:22:51
300 Tamás Pál férfi Elit2 (30-39) 6:22:58
301 Krátky Imre férfi Master (40-49) 6:23:00
302 Györek Judit WMaster (40-49) 6:23:27
303 tenner tamas férfi Senior1 (50-59) 6:23:27
304 Tóth Tamás férfi Elit2 (30-39) 6:25:13
305 Strémen Bence férfi Elit2 (30-39) 6:25:14
306 Dr. Nagy Gábor SioBikeTe férfi Senior1 (50-59) 6:25:46
307 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók / KTOF férfi Master (40-49) 6:25:57
308 Benedek Pál férfi Senior1 (50-59) 6:26:17
309 Csurgó Csaba férfi Senior1 (50-59) 6:28:58
310 HAJDU PÉTER férfi Master (40-49) 6:28:58
311 Szekér Viktor SAP Hungary férfi Elit1 (19-29) 6:28:58
312 Szilágyi András férfi Senior1 (50-59) 6:28:59
313 Nusser Tamás AGYVÁLTÓK férfi Senior1 (50-59) 6:28:59
314 Bordás Zsolt férfi Senior1 (50-59) 6:29:28
315 Horváth Levente Strucc Futóklub SE férfi Senior1 (50-59) 6:29:28
316 Horváth Csaba Strucc Futóklub Mosonmagyaróvár férfi Master (40-49) 6:29:28
317 Szakács István AGCO Hungary férfi Elit2 (30-39) 6:31:11
318 Németh István férfi Master (40-49) 6:31:34
319 Denk Róbert Veszprémi Triatlon Egylet férfi Master (40-49) 6:32:00
320 Csóka Jozsef GALANTA BIKE TEAM RCY férfi Master (40-49) 6:32:22
321 Wolf Peter GALANTA BIKE TEAM RCY férfi Elit2 (30-39) 6:32:23
322 Németh Géza férfi Master (40-49) 6:32:35
323 Rózsás Hajnal WMaster (40-49) 6:32:35
324 Tóbiás Ákos Pappas SC férfi Senior1 (50-59) 6:32:42
325 Karai Péter férfi Master (40-49) 6:32:42
326 Schubert Zoltán férfi Master (40-49) 6:32:42
327 Nagy-Vári Lilla WU19 6:32:43
328 Nagy Hunor férfi Elit2 (30-39) 6:37:36
329 Velkey Gábor Dániel Gábor férfi Senior1 (50-59) 6:37:37
330 Dauner Kristóf férfi Elit1 (19-29) 6:40:16
331 Tauno Tarkkala férfi Senior2 (60-69) 6:42:40
332 Jyrki Ojennus férfi Senior1 (50-59) 6:42:41
333 Kari Nieminen férfi Senior2 (60-69) 6:42:41
334 Nagy József férfi Master (40-49) 6:42:43
335 Mikolay István férfi Master (40-49) 6:44:21
336 Doma Imre GreenRiders férfi Master (40-49) 6:44:22
337 Nyéki Eszter BiondoBike WMaster (40-49) 6:45:10
338 Gyurkity Zoltán MOGYI Se Baja férfi Master (40-49) 6:45:25
339 Ormos Krisztián TriActo férfi Elit2 (30-39) 6:45:31
340 Salfer András SALTEaM férfi Elit2 (30-39) 6:45:37
341 Papp Miklós férfi Senior2 (60-69) 6:46:51
342 Hegyi László Bringa Barátok férfi Master (40-49) 6:47:28
343 Kardos Sandor Agyváltók férfi Master (40-49) 6:47:31
344 Bauer Tibor férfi Senior1 (50-59) 6:47:31
345 Erdei Sándor Kis Tri Team Sportegyesület férfi Master (40-49) 6:49:40
346 Smaraglay György férfi Senior1 (50-59) 6:50:01
347 Abuczki Attila férfi Master (40-49) 6:52:38
348 Egyedi Zoltán Tamasi BringaSport Egyesület férfi Senior1 (50-59) 6:52:38
349 Szivler Tamás férfi Elit2 (30-39) 6:53:02
350 Turák Olivér férfi Master (40-49) 6:53:25
351 Dr. Szakács Zoltán férfi Senior2 (60-69) 6:54:01
352 Novák Zoltán férfi Master (40-49) 6:56:16
353 Németh Gábor férfi Master (40-49) 6:57:02
354 Velkey Gyorgy férfi Elit2 (30-39) 6:57:41
355 Huszti József férfi Senior1 (50-59) 6:57:41
356 Harkai István Zöldküllő T.K.E. Mohács férfi Senior2 (60-69) 6:57:45
357 Mészáros János férfi Senior1 (50-59) 6:57:45
358 Bartal János férfi Senior1 (50-59) 6:58:34
359 Marsa György férfi Master (40-49) 6:58:52
360 Cs. Kiss Ágnes Bringa Barátok WSenior (50+) 6:58:53
361 Zoboki Attila férfi Master (40-49) 6:58:53
362 Marton Tibor András férfi Elit1 (19-29) 7:01:21
363 Szekeres Tamás férfi Master (40-49) 7:01:39
364 Varga Norbert férfi Master (40-49) 7:01:40
365 Kasza Péter Debreceni Multisport Egyesület férfi Elit2 (30-39) 7:04:16
366 Sándor Judit Debreceni Multisport Egyesület WElit (19-39) 7:04:16
367 Dudás Zoltán Csaba férfi Senior1 (50-59) 7:04:17
368 Kiss Anita WMaster (40-49) 7:04:18
369 Kiss Miklós férfi Master (40-49) 7:04:18
370 Novotny Iván Ferenc férfi Senior1 (50-59) 7:05:59
371 Seres Attila férfi Master (40-49) 7:06:29
372 Hérincs Diána Letti KSI SE WU19 7:07:21
373 Hérincs Ferenc férfi Master (40-49) 7:07:22
374 Kékesi Márton Tramontana férfi Master (40-49) 7:07:49
375 Kovács Fruzsina Superior MTB Team WElit (19-39) 7:07:52
376 Kóczé Zoltán férfi Elit2 (30-39) 7:08:46
377 Kircsi Ákos férfi Master (40-49) 7:08:47
378 Dezső Róbert férfi Elit2 (30-39) 7:08:47
379 Pokrivcak Pavol Moments team férfi Master (40-49) 7:09:28
380 Kemény Gábor férfi Master (40-49) 7:10:02
381 Patakfalvi Zsolt Patakfalvi Zsolt férfi Master (40-49) 7:10:19
382 Kardos László férfi Master (40-49) 7:12:16
383 Tóth Attila férfi Master (40-49) 7:13:42
384 Kisbán Tamás férfi Master (40-49) 7:14:34
385 Váradi-Nemes Diána DAF_Hungarotruck WElit (19-39) 7:14:40
386 Imrei György férfi Master (40-49) 7:17:10
387 Tuška Štefan GALANTA BIKE TEAM RCY férfi Senior1 (50-59) 7:17:14
388 Halász Iván férfi Senior1 (50-59) 7:17:35
389 Zsolt Tarjan férfi Senior1 (50-59) 7:19:13
390 Ulrich Zoltán férfi Master (40-49) 7:19:56
391 Lajkó Ferenc férfi Master (40-49) 7:19:56
392 Pancza Ákos Sancho Pancza Racing Team férfi Master (40-49) 7:20:08
393 Király Zsolt Sportmasszőr férfi Senior1 (50-59) 7:20:09
394 Krecsmarik Dávid férfi Elit2 (30-39) 7:20:53
395 Pánczél József SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 7:22:03
396 Mikle János SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 7:22:03
397 Jobaházi Vilmos férfi Elit2 (30-39) 7:22:12
398 Balog Zsolt férfi Elit1 (19-29) 7:22:12
399 Zsirai László férfi Master (40-49) 7:22:42
400 dr.Földeáki Péter férfi Master (40-49) 7:23:49
401 Bazula György Sancho Pancza Racing Team férfi Master (40-49) 7:24:59
402 Szőke János férfi Master (40-49) 7:25:01
403 Orbán Ferenc Polythlon ETK férfi Senior1 (50-59) 7:25:26
404 Csonka Anita Polythlon ETK WMaster (40-49) 7:25:27
405 Sándor János férfi Master (40-49) 7:25:37
406 Pintér János férfi Elit2 (30-39) 7:26:39
407 Dolgos Tamás SAP Hungary férfi Elit1 (19-29) 7:26:46
408 Tóth-Simon Márió férfi Elit2 (30-39) 7:27:03
409 Végh Nándor férfi Master (40-49) 7:27:03
410 Juhász Szabolcs férfi Master (40-49) 7:27:03
411 szöke istván férfi Senior2 (60-69) 7:27:44
412 Dr. Koszorú István férfi Senior1 (50-59) 7:27:45
413 Farkas Péter férfi Elit2 (30-39) 7:27:48
414 Klem Zsolt férfi Senior1 (50-59) 7:28:13
415 TÓTH PÉTER férfi Master (40-49) 7:28:22
416 Földes Antal Márton férfi Master (40-49) 7:29:15
417 Prohászka Ottó férfi Senior1 (50-59) 7:31:03
418 Orbán Miklós férfi Senior1 (50-59) 7:31:03
419 Deák Zoltán férfi Senior1 (50-59) 7:31:08
420 Teker Máté SAP Hungary férfi Elit1 (19-29) 7:31:30
421 Zeke Krisztián MátraBiker SC férfi Elit2 (30-39) 7:31:46
422 Princzkel Jozef férfi Elit2 (30-39) 7:32:22
423 Filetóth László AGCO Hungary férfi Master (40-49) 7:32:31
424 Marosvolgyi Krisztian Superior MTB Team férfi Master (40-49) 7:32:42
425 SZabó Péter férfi Elit2 (30-39) 7:32:56
426 Boros Norbert Pappas SC férfi Master (40-49) 7:33:12
427 Szögi Imre Pappas SC férfi Master (40-49) 7:33:12
428 Bóna László férfi Master (40-49) 7:33:14
429 steigerwald lászló aquam mohai ágnes ásványviz férfi Master (40-49) 7:34:41
430 Hajas Dávid férfi Elit2 (30-39) 7:34:48
431 Buczkó János férfi Senior1 (50-59) 7:35:01
432 Till Ervin férfi Senior1 (50-59) 7:35:03
433 Feuertag Ottó férfi Master (40-49) 7:35:03
434 dr Pácz AlexandraNóra WMaster (40-49) 7:35:03
435 Leskovics Andrea WSenior (50+) 7:35:04
436 Nagy Varga Gábor férfi Master (40-49) 7:35:05
437 Orosz Tamás férfi Senior1 (50-59) 7:36:01
438 JOgg Balázs Mátra Biker SC férfi Elit2 (30-39) 7:36:03
439 PETZ Tam?s Nincs férfi Master (40-49) 7:36:11
440 Kozma Titusz férfi Elit2 (30-39) 7:36:11
441 Karker László férfi Senior1 (50-59) 7:36:15
442 Szalai László Agyváltók férfi Senior1 (50-59) 7:36:21
443 Lengyel Dávid férfi Elit2 (30-39) 7:39:55
444 Bartos Ferenc férfi Senior1 (50-59) 7:43:10
445 Tóth László PSF férfi Senior2 (60-69) 7:44:54
446 Takácsy Gergely férfi Master (40-49) 7:45:31
447 Dr. Kiss Balázs férfi Elit2 (30-39) 7:45:32
448 Martos András Crazy Bikers férfi Elit2 (30-39) 7:45:34
449 Illés Péter Szilvelo Team Family férfi Elit2 (30-39) 7:46:40
450 Illésné Dr. Kosztolánczi Éva Szilvelo Team Family WElit (19-39) 7:46:41
451 harsányi Zsolt Nincs férfi Master (40-49) 7:47:04
452 Petrik Renáta WMaster (40-49) 7:47:27
453 Csuti Gergely férfi Master (40-49) 7:47:28
454 Temesvári Gábor férfi Elit2 (30-39) 7:47:35
455 Mátyás Árpád férfi Senior1 (50-59) 7:47:46
456 Váradi Csaba DAF_Hungarotruck férfi Master (40-49) 7:48:31
457 Szathmári Zoltán férfi Master (40-49) 7:48:42
458 Bóka Zoltán férfi Elit2 (30-39) 7:49:36
459 Nagy Richárd férfi Master (40-49) 7:49:36
460 Dóka András Vágta Triatlon Se férfi Master (40-49) 7:50:24
461 Józsa Ádám férfi Master (40-49) 7:50:24
462 Frankó Gábor férfi Master (40-49) 7:50:25
463 Háder József Zsolt férfi Master (40-49) 7:51:03
464 Janos Miklosvari férfi Master (40-49) 7:51:19
465 Hagymásy Norbert férfi Master (40-49) 7:52:21
466 Paukovits Tamás Mirkó férfi Elit2 (30-39) 7:52:21
467 Láris Tamás Egyéni férfi Master (40-49) 7:52:22
468 Ádám Ticz férfi Elit1 (19-29) 7:52:22
469 Friss Marcell férfi Elit2 (30-39) 7:52:23
470 Balogh Gábor férfi Elit2 (30-39) 7:52:47
471 Bosnyák Gábor Pappas SC férfi Elit2 (30-39) 7:52:48
472 Szabó Ferenc Robert BOSCH KFT Budapest csapattag férfi Elit2 (30-39) 7:55:53
473 Obermayer Rita WElit (19-39) 7:56:32
474 Pélyi Péter férfi Senior2 (60-69) 7:56:32
475 Kudla László férfi Senior2 (60-69) 7:56:39
476 Matók Viktor Raiffesen Bank Cycling Team férfi Elit2 (30-39) 7:57:38
477 Farkas László SAP Hungary férfi Master (40-49) 7:58:28
478 Dudás Péter SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 7:58:28
479 Pap Sándor Unió Klíma férfi Senior1 (50-59) 7:58:54
480 Varga Gábor férfi Senior1 (50-59) 7:59:52
481 Till Krisztián férfi Master (40-49) 8:02:44
482 Lázár Albert férfi Master (40-49) 8:02:44
483 Varga Krisztián férfi Master (40-49) 8:02:44
484 Krivényi Zoltán férfi Senior1 (50-59) 8:04:20
485 Mihály Krisztián SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 8:04:20
486 Beréti István SAP Hungary férfi Master (40-49) 8:06:43
487 Szabo Balázs SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 8:06:43
488 Dévényi Gábor férfi Senior3 (70+) 8:06:46
489 Sindler Zsuzsanna WElit (19-39) 8:06:56
490 Babits Ottó férfi Master (40-49) 8:06:57
491 Trábert Dóra X2S Team WElit (19-39) 8:08:08
492 Varga Zoltán AutoCity Skoda Zengő KSE férfi Master (40-49) 8:08:09
493 Nagy Sándor férfi Senior1 (50-59) 8:10:16
494 Jáger Zoltán férfi Master (40-49) 8:12:36
495 Kurucz Gergely SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 8:12:53
496 dr. Csík Szabolcs Gyömrői Kerékpáros Egyesület férfi Master (40-49) 8:12:56
497 Varsányi Bernadett Team Heavy Pedal Szeged WMaster (40-49) 8:14:23
498 Hegyi Zsolt Sasok férfi Master (40-49) 8:17:55
499 Andor Ákos férfi Elit2 (30-39) 8:17:56
500 Ambrus Zoltán László férfi Elit2 (30-39) 8:18:38
501 Bacsi Zsigmond férfi Senior1 (50-59) 8:18:49
502 Dr. Bodor Henriett WMaster (40-49) 8:18:50
503 Bertók Balázs férfi Elit2 (30-39) 8:21:57
504 Csicsely Mónika WElit (19-39) 8:21:59
505 Enyedi Kozma Ábel férfi Elit1 (19-29) 8:23:17
506 Szépe Bence SAP Hungary férfi Elit1 (19-29) 8:23:48
507 Szabó Dávid Olivér férfi Elit1 (19-29) 8:23:48
508 Fekete Géza férfi Senior1 (50-59) 8:24:46
509 Andaházy László férfi Master (40-49) 8:25:19
510 Pataki Gábor Pappas SC férfi Master (40-49) 8:28:02
511 Pais József Pappas SC férfi Master (40-49) 8:28:05
512 Barta Berényi Péter Pappas SC férfi Elit2 (30-39) 8:28:05
513 Varga Kálmán Pappas SC férfi Senior1 (50-59) 8:28:05
514 Székely Zoltán Moments team férfi Master (40-49) 8:28:39
515 Varga István Péceli TE férfi Master (40-49) 8:30:59
516 Lestyán Róbert SAP Hungary férfi Elit1 (19-29) 8:31:40
517 Széll Lajos férfi Master (40-49) 8:35:54
518 dr. Haraszti Lajos férfi Master (40-49) 8:35:58
519 Tóth Balázs férfi Senior1 (50-59) 8:36:36
520 Sarlós dr. Gyula férfi Senior2 (60-69) 8:40:24
521 Mikulán Attila SAP Hungary férfi Elit2 (30-39) 8:41:08
522 Molnár-Gergely Gabriella WElit (19-39) 8:43:23
523 Molnár Kristóf férfi Elit2 (30-39) 8:43:25
524 Juhász Eszter WMaster (40-49) 8:45:29
525 Pálos György férfi Senior2 (60-69) 8:47:07
526 Tóth Tünde WSenior (50+) 8:48:06
527 Bánó György SAP Hungary férfi Master (40-49) 8:59:21
528 Hartyáni Zsuzsanna SAP Hungary WMaster (40-49) 8:59:24
529 Szabó Sándor férfi Senior1 (50-59) 8:59:41
530 Ábel Melinda SAP Hungary WMaster (40-49) 9:03:28
531 Dudits Ádám SAP Hungary férfi Senior2 (60-69) 9:03:30
532 Dolgener Tobias Reiner SAP Hungary férfi Senior1 (50-59) 9:03:31
533 Keller Zoltán SAP Hungary férfi Master (40-49) 9:03:48
534 Bárkányi Anita SAP Hungary WElit (19-39) 9:05:40
535 Bonyhádi István férfi Senior1 (50-59) 9:17:31
536 Dr. Fröhlich Georgina Megathlon SE WElit (19-39) 9:20:00
537 Őze József Fuel Savers férfi Senior1 (50-59) 9:20:04
538 Szabó Barna férfi Elit1 (19-29) 9:20:05
539 Gyenese Katalin Moments team WMaster (40-49) 9:21:26
540 Somodi Tamás Moments team férfi Master (40-49) 9:21:27
541 Dolhay Márk Péter férfi Master (40-49) 9:32:22
542 Kocsis Attila Sportmasszőr férfi Senior1 (50-59) 9:32:23
543 Dolhayné Lőrincz Ildikó WMaster (40-49) 9:32:23
DNF Hans György férfi Master (40-49) DNF
 Tihany Túra
1 Kovács Richárd férfi Master (40-49) 2:53:29
2 Kovács Zsolt Sió BikeTeam férfi Master (40-49) 2:59:28
3 Kerekes Edina Sió BikeTeam WMaster (40-49) 2:59:29
4 Dr. Kerekes Csaba Sió BikeTeam férfi Senior1 (50-59) 3:02:24
5 Binde Andor Nyunyu Team férfi Senior2 (60-69) 3:20:49
6 Bakondi Károly Pappas SC férfi Senior1 (50-59) 3:21:40
7 Policsányi Gyula férfi Master (40-49) 3:27:30
8 Egri Gergely Színváltós Egerek férfi Elit2 (30-39) 3:30:04
9 Mihályi Fruzsina WMaster (40-49) 3:38:02
10 Molnár Lajos férfi Senior2 (60-69) 3:40:53
11 dr Czibók Csilla WU15 3:47:08
12 KADA ZOLTÁN Team Birillo férfi Senior1 (50-59) 3:47:41
13 Kertész Zoltán férfi Master (40-49) 3:55:25
14 Kószó András férfi Master (40-49) 3:56:51
15 nemethova monika aquam mohai ágnes ásványviz WElit (19-39) 3:57:49
16 Stibor Kinga Nyunyu Team WMaster (40-49) 3:59:53
17 dr Pálfi István Nyunyu Team férfi Senior3 (70+) 3:59:53
18 Szabo Sandor férfi Senior1 (50-59) 4:01:23
19 Simon Zsolt Moments team férfi U13 4:02:03
20 Hruskó András Moments team férfi Master (40-49) 4:02:03
21 Hruskó Vince Moments team férfi U15 4:02:03
22 Kakucsi Tibor Pappas SC férfi Elit1 (19-29) 4:02:41
23 Szilvási Viktória Pappas SC WElit (19-39) 4:02:41
24 Svarda Csaba férfi Elit2 (30-39) 4:02:57
25 Sallai-Balogh Attila férfi Elit1 (19-29) 4:03:07
26 Baracskai Lajos férfi Master (40-49) 4:06:41
27 Marosvolgyi Bence Superior MTB Team férfi U17 4:07:14
28 Schneringer Péter férfi Senior1 (50-59) 4:16:35
29 Barényi Sándor férfi Senior1 (50-59) 4:16:38
30 Kéner Kolos férfi Elit2 (30-39) 4:16:45
31 Bodroghalmi Fruzsina WElit (19-39) 4:16:45
32 Parázsó Gábor psi sas férfi Master (40-49) 4:16:46
33 Vincler Zsolt férfi Master (40-49) 4:16:47
34 Hoschek Gábor férfi Elit2 (30-39) 4:16:48
35 babudne deák ildiko WU15 4:17:03
36 Ferenczi Zsolt férfi Master (40-49) 4:17:24
37 Kalas Krisztián férfi Master (40-49) 4:19:30
38 Varga Emese Senorita Vargas WElit (19-39) 4:21:17
39 Vargáné H. Gabriella WMaster (40-49) 4:21:18
40 Takács Krisztina DAF_Hungarotruck WElit (19-39) 4:21:37
41 Schmaus Vilmos Telki Bike Team férfi Senior1 (50-59) 4:21:38
42 László Andrea Telki Bike Team WMaster (40-49) 4:21:39
43 Dzielszky Balázs DAF_Hungarotruck férfi Elit2 (30-39) 4:21:39
44 Laczkó Ágota WElit (19-39) 4:21:41
45 Vincze Norbert férfi Elit2 (30-39) 4:21:59
46 Tóth Ágnes WElit (19-39) 4:21:59
47 Földesi Róbert férfi Master (40-49) 4:22:36
48 Apró Norbert férfi Elit2 (30-39) 4:27:53
49 Simon-Zavaczky Mónika Moments team WMaster (40-49) 4:28:22
50 Ördög Ákos férfi U15 4:32:06
51 Schmaus-Kőrösi Ádám Telki Bike Team férfi U15 4:32:06
52 Ördög Krisztina WMaster (40-49) 4:32:06
53 Schmaus Gábor Telki Bike Team férfi Master (40-49) 4:32:08
54 Ördög Áron férfi U13 4:33:42
55 Ördög Tamás férfi Master (40-49) 4:33:43
56 Hajas Károly Nyunyu Team férfi Senior1 (50-59) 4:34:39
57 Kocsány Péter DAF_Hungarotruck férfi Elit2 (30-39) 4:35:13
58 Szántó Krisztián DAF_Hungarotruck férfi Master (40-49) 4:35:14
59 Diósi József Takenoko Budo Klub férfi Senior2 (60-69) 4:36:24
60 Bezzeg Gábor DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 4:40:38
61 Makány Gábor férfi Senior1 (50-59) 4:41:56
62 Drucker Péter WU15 4:44:30
63 Magos Dorottya WMaster (40-49) 4:44:35
64 Szaniszló Zita WU19 4:44:58
65 Szaniszlóné Póka Júlia WSenior (50+) 4:44:59
66 Mátravölgyi Viktória Moments team WMaster (40-49) 4:48:02
67 Hadnagy Róbert Moments team férfi Master (40-49) 4:48:03
68 Rosenberg Mátyás férfi Elit2 (30-39) 4:52:21
69 Pados Róbert Takenoko Budo Klub férfi Senior2 (60-69) 4:55:18
70 Niklai Ádám férfi Senior2 (60-69) 5:01:43
71 Tarján Bence Moments team férfi Master (40-49) 5:04:03
72 Tarján Bendegúz Moments team férfi U15 5:04:04
73 Regős Zobor ZoBoR férfi Master (40-49) 5:06:52
74 Katona Zsolt férfi Elit1 (19-29) 5:10:53
75 Varga Andrea WMaster (40-49) 5:10:53
76 Fónagy Réka WElit (19-39) 5:19:16
77 Orell Annamária WMaster (40-49) 5:19:17
78 Tátrai Alida WElit (19-39) 5:19:26
79 Arja Tarkkala WSenior (50+) 5:21:31
80 Paivi Törma WSenior (50+) 5:21:32
81 Helena Ojennus WSenior (50+) 5:21:33
82 Nagy Sándor Pappas SC férfi Senior1 (50-59) 5:21:37
83 Varga László férfi Senior2 (60-69) 5:31:39
84 Spillenberg Éva WSenior (50+) 5:31:41
85 Vass Katalin WMaster (40-49) 5:37:35
86 Vass Hajnalka WMaster (40-49) 5:37:35
87 Dajka Zsolt férfi Master (40-49) 5:37:37
88 Pitz Gabriella WMaster (40-49) 5:37:38
89 Márton Gábor DAF_Hungarotruck férfi Master (40-49) 5:42:19
90 Oláh Attila DAF_Hungarotruck férfi Master (40-49) 5:42:21
91 Hugyecsekné Valéria DAF_Hungarotruck WElit (19-39) 5:42:25
92 Varga Éva DAF_Hungarotruck WMaster (40-49) 5:42:40
93 Hugyecsek Szilveszter DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 5:42:42
94 Krsiztina Sólyom férfi U13 5:43:14
95 Pappné Sólyom Krisztina WMaster (40-49) 5:43:15
96 Dobák Ágnes DAF_Hungarotruck WElit (19-39) 5:43:31
97 Nagy Róbert DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 5:43:31
98 Papp Márton Sólyom férfi Elit1 (19-29) 5:43:57
99 Molnár János férfi Senior1 (50-59) 5:50:47
100 Szőke Barnabás Pénzügyőr férfi Senior2 (60-69) 5:50:48
101 Smer Géza Őrmezei verhetetlen férfi Senior2 (60-69) 5:54:14
102 Smerné Balogh Eszter Őrmezei verhetetlen WSenior (50+) 5:54:15
103 Fónagy István férfi Master (40-49) 5:54:27
104 Porzsolt Péter férfi Senior1 (50-59) 5:56:51
105 Csorba Alíz WMaster (40-49) 5:56:54
106 Klem Vivien WElit (19-39) 5:58:09
107 Csányi László férfi U13 5:58:11
108 Klemné Koleszár Ildikó WSenior (50+) 5:58:15
109 Szekeres János DAF_Hungarotruck férfi Master (40-49) 6:00:56
110 Nyírati Zoltán DAF_Hungarotruck férfi Senior1 (50-59) 6:00:57
111 Csímár Pál DAF_Hungarotruck férfi Master (40-49) 6:01:01
112 Moskovicz Ágnes DAF_Hungarotruck WElit (19-39) 6:01:01
113 Vas Béla DAF_Hungarotruck férfi Master (40-49) 6:01:01
114 Rusznák Ferenc B&F férfi Elit2 (30-39) 6:10:40
115 Farkasné Skaliczki Éva WMaster (40-49) 6:11:54
116 Petrovics Rita WMaster (40-49) 6:11:55
117 Czomba Tamás DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 6:15:22
118 Dandé Bernadett WElit (19-39) 6:15:23
119 Filep László DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 6:15:24
120 Popper Alexandra Pannonia Bio WElit (19-39) 6:29:52
121 Posvári Zsolt Színváltós Egerek férfi Elit2 (30-39) 6:32:05
122 Tóth Eszter Színváltós Egerek WElit (19-39) 6:32:05
123 Oláh Erika Moments team WMaster (40-49) 6:32:17
124 Szűcs Sándor Moments team férfi Elit2 (30-39) 6:32:18
125 Nagy Adrienn WElit (19-39) 6:32:20
126 Diószegi Gábor Moments team férfi Elit2 (30-39) 6:32:21
127 Kiss Zoltán Moments team férfi Elit2 (30-39) 6:32:21
128 Baracsi Zoltán Moments team férfi Master (40-49) 6:32:46
129 Rátóti Dániel férfi Elit2 (30-39) 6:37:31
130 Muzsnay Péter férfi Master (40-49) 6:40:48
131 Sarkadi Nagy László férfi Senior2 (60-69) 6:40:49
132 Dr. Benkó Balázs férfi Master (40-49) 6:40:50
133 Bakos Csaba férfi Master (40-49) 6:40:50
134 Cavojsky Rastislav Moments team férfi Senior1 (50-59) 6:41:01
135 Király Olívia WElit (19-39) 6:45:40
136 Csányi Diána WElit (19-39) 6:45:40
137 Csányi Anikó WSenior (50+) 6:45:41
138 Győri Rajmund férfi Elit1 (19-29) 6:45:42
139 Jakabné Kertész Mariann WSenior (50+) 6:45:43
140 Király Vkktória WMaster (40-49) 6:45:45
141 Nagy Ági WSenior (50+) 6:45:47
142 Bánóczki Gábor férfi Master (40-49) 7:10:29
143 Bánóczkiné Végh Andrea WMaster (40-49) 7:10:30
144 Keleti Laura WElit (19-39) 7:11:36
145 Csányi László férfi Elit1 (19-29) 7:11:37
146 Varjú Róbert DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 7:15:37
147 Naszek László DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 7:15:39
148 Besze Benjamin DAF_Hungarotruck férfi Elit1 (19-29) 7:15:41
149 Vitányi Zoltán férfi Master (40-49) 7:24:45
150 Vitányiné Bánóczki ERika WMaster (40-49) 7:24:46
151 Édl Péter férfi Master (40-49) 7:39:28
152 Lisztajer Ádám férfi Elit2 (30-39) 7:39:30
153 Meczker Bettina WElit (19-39) 7:39:31
154 Haaz Dávid férfi Elit2 (30-39) 7:39:31
Balaton Maraton Mini Férfi
1 Horváth Péter SKC Siófok férfi Master (40-49) 3:44:24
2 Neubauer Tamás Fehérvár Cycling Team férfi Master (40-49) 3:45:55
3 Tilistyák Tamás Raiffesen Bank Cycling Team férfi Elit2 (30-39) 3:47:16
4 Vadnai Jonatán BYC férfi Elit1 (19-29) 3:59:13
5 Hegyi Peter Megathlon SE férfi Master (40-49) 4:08:16
6 Szabó-Kovács Norbert férfi Master (40-49) 4:13:18
7 Czuczor Gergely 575 Team férfi Elit1 (19-29) 4:18:10
8 Mikolasek András BDFGV férfi Senior1 (50-59) 4:19:39
9 Köves Péter Csili Team férfi Master (40-49) 4:23:07
10 Kálvin Andor férfi Senior1 (50-59) 4:23:31
11 Halasi Tamás Dynamic TC férfi Master (40-49) 4:42:13
12 Sánta Gábor férfi Master (40-49) 4:43:51
13 Halécius Gábor férfi Senior2 (60-69) 4:44:38
14 Molnár Ferenc férfi Senior1 (50-59) 4:46:47
15 Sólyom András Szentendrei Solymok férfi Master (40-49) 4:59:20
16 Strausz Balázs férfi U19 5:21:22
17 Ökrös Péter férfi Master (40-49) 6:19:29
18 Sebestyén Gábor férfi Senior1 (50-59) 6:33:10
19 Gálik Gábor Pappas SC férfi Master (40-49) 6:52:00
20 Koós  Pál Pappas SC férfi Master (40-49) 6:52:00
21 Toldi Csaba Pappas SC férfi Master (40-49) 6:52:00
Balaton Maraton Mini Nő
1 Neubauer Eliza Fehérvár Cycling Team WU19 3:44:26
2 Dobor Laura WElit (19-39) 5:54:28
3 Friedl Enikő WElit (19-39) 6:02:21
4 Varga Gabriella WElit (19-39) 6:04:00

Időpont

2019. június 2. vasárnap

Helyszín

Siófok - Fő tér

8600 Siófok, Fő tér 2.

Szervező

SMKSZinfo@tourdepelso.hu 8600 Siófok, Koch R. u. 27/B

Back to top button
Close
Close
X
X