2019. július

2019júl07Egész napBORSOD MTB BAJNOKA 2019.3. FUTAM - I. KOMLÓS XCMiskolc - KomlóstetőSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

U7 fiú (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 103 Feledy Zoltán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 1:15.84
2 104 Molnár Metál Máté HOTE SE Miskolc 1:30.50 0’14.65″
U7 lány (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 116 Kovács Bíborka Miskolc 1:14.82
U9 fiú (2011-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 87 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 7:55.91
2 91 Specziár Olivér Kőbánya Cycling Team Budapest IX. kerület 8:28.16 0’32.25″
3 89 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 9:00.60 1’04.69″
4 88 Mezei Benedek Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 9:34.97 1’39.07″
5 86 Girus Gergő Hajdúnánás 9:54.66 1’58.75″
6 95 Juhász Ákos HOTE SE Miskolc 10:08.27 2’12.36″
7 90 Polonkai Marcell nincs Sajóörös 10:56.13 3’00.22″
8 93 Nagy-Valent Marcell Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 11:23.81 3’27.91″
U9 lány (2011-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 98 Töreczki Zita BHE Miskolc 4:15.25
2 99 Trám Noémi Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:23.79 0’08.54″
3 100 Feledy Eszter Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:48.31 0’33.06″
4 106 Kiss-Kulcsár Marietta Tiszaújváros 5:00.90 0’45.65″
5 101 Tóth Blanka Miskolc 5:58.85 1’43.59″
6 97 Juhász Zoé Anna Tiszalúc 6:27.68 2’12.42″
U11 fiú (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 65 Fehér Ábel Team3k Kazincbarcika 14:06.37
2 69 Leányvári Benjámin DVTK-Freeriderz Miskolc 14:10.29 0’03.93″
3 72 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:25.62 0’19.25″
4 92 Kovács Béla KONTENT-DKSI Cycling Team Debrecen 14:31.42 0’25.06″
5 75 Feledy Bence Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:55.46 0’49.09″
6 73 Galuska Márk Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:11.50 1’05.14″
7 71 Csorba Milán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:30.35 1’23.99″
8 74 Geller Gergő Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 17:26.92 3’20.56″
9 76 Tolnai Levente Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 17:53.71 3’47.35″
10 94 Burgermeister Bence Cube-Csomor Nagymaros 18:36.45 4’30.09″
11 67 Nagy Marcell DVTK-Freeriderz Miskolc 19:19.95 5’13.58″
12 121 Mindszenti Áron Miskolc 19:26.65 5’20.29″
13 123 Vizi Bálint Miskolc 19:29.11 5’22.74″
14 68 Töreczki Barna BHE Miskolc 19:33.00 5’26.64″
15 66 Dobos Dávid Miskolc 20:12.39 6’06.03″
16 78 Somfai Zsombor HOTE SE Miskolc 20:14.36 6’08.00″
17 117 Kovács Zsombor Miskolc 22:22.62 8’16.26″
U11 lány (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 107 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna Tiszaújváros 14:35.68
2 83 Szepesi Csenge Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:46.37 0’10.68″
3 84 Szolnoki Nóra Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:47.99 0’12.31″
4 81 Lasánszki Sára Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:13.11 0’37.42″
5 82 Tóth Zsófia Miskolc 25:10.32 10’34.64″
6 80 Molnár Fanni HOTE SE Miskolc 25:59.94 11’24.25″
7 111 Szabó Boglárka Nyíregyháza 27:09.49 12’33.80″
U13 fiú (2007-2008)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 60 Leányvári Áron DVTK-Freeriderz Miskolc 14:53.25
2 77 Burgermeister Oliver Cube-Csomor Nagymaros 15:15.86 0’22.62″
3 119 Kiss Farkas Benedek Tiszadad 16:27.75 1’34.51″
4 113 Lipták Ádám Miskolc 19:10.79 4’17.55″
U13 lány (2007-2008)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 110 Kárpáti Mira Köbánya Cycling Team Budapest 12:40.97
2 63 Tóth Emese Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:16.57 0’35.60″
3 61 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:21.90 0’40.94″
4 114 Nagy Csenge Team3k KAZINCBARCIKA 13:37.42 0’56.46″
5 109 Csikász Panni Kazincbarcika 25:49.30 13’08.34″
U15 fiú (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 55 Csorba Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 35:09.80
2 54 Magyar Botond Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 39:03.25 3’53.45″
3 53 Király Zétény Team3k Varbó 41:45.97 6’36.17″
4 56 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team Budapest 43:01.16 7’51.35″
5 52 Juhász Zoltán BHE Tiszalúc 39:37.23 -1 lap
DNF 118 Molnár Ferenc nincs Miskolc
U15 lány (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 59 Tóth Réka Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 26:06.93
2 58 Tolnai Kincső Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 36:07.04 10’00.11″
U17 fiú (2003-2004)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 48 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 43:24.44
2 49 Lónyai Levente Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 45:56.30 2’31.87″
3 45 Cservák Zalán team3K Encs 46:45.01 3’20.57″
4 46 Szarka Regő Ózdi Kerékpáros Egyesület Novaj 50:44.27 7’19.83″
5 47 Tamás Bence DVTK-Freeriderz Miskolc 46:44.15 -1 lap
Felnőtt női (2004 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 44 Leányvári Sára Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 49:47.53
2 124 Antonia Lamiova BikeTeam Kosice Kosice 55:02.38 5’14.85″
3 43 Németh Réka Bükki Vadmacskák Bükkszentkereszt 58:42.41 8’54.88″
DNF 42 Vaszkun Anita Miskolc
Senior férfi (1969 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 39 GORTVA László Green Riders Szigetszentmiklós Szigetszentmiklós 43:56.32
2 122 Boros Gyula MRCC Miskolc 45:08.63 1’12.32″
3 41 Gönczi Attila DVTK Freeriderz Miskolc 46:29.54 2’33.23″
4 38 Tamás Tibor DVTK-Freeriderz Miskolc 48:26.97 4’30.66″
5 125 Cserpák Péter 57:19.41 13’23.10″
6 37 Polonkai László HOTE SE Miskolc 43:27.13 -1 lap
7 115 Jobbágy András KAZINCBARCIKA 51:10.88 -1 lap
Felnőtt férfi (1980-2002)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 19 Burgermeister Balazs Cube-Csomor Nagymaros 1:03:21.06
2 1 Molnár Péter HOTE SE Miskolc 1:06:30.81 3’09.74″
3 6 Radványi Norbert AKSE Miskolc 1:07:06.79 3’45.73″
4 14 Hacsi Ákos team3K Miskolc 1:08:50.91 5’29.84″
5 5 Magicz Dávid HOTE SE Mezőkövesd 1:09:33.72 6’12.65″
6 3 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 1:11:08.39 7’47.33″
7 127 Ibrányi Attila 1:11:30.59 8’09.52″
8 18 Lórencz Péter Ózdi kerékpáros egyesület Miskolc 1:12:02.03 8’40.96″
9 4 Gubancsik Péter ZKSE Miskolc 1:12:27.95 9’06.89″
10 17 D.Kovács Dávid Pedal heaven le col Budapest 1:12:52.61 9’31.54″
11 11 Kovács Tamás Mesterbike 575 Team Budapest 1:13:25.13 10’04.07″
12 2 Kovács István Ózdi KE Ózd 1:14:38.99 11’17.92″
13 8 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 1:16:01.34 12’40.27″
14 16 Csontó Ádám BTS SE Miskolc 1:17:10.81 13’49.74″
15 7 Mindszenti Ákos DVTK-Freeriderz Miskolc 1:21:37.45 18’16.38″
16 12 Baranczó Benedek Miskolc 1:23:27.55 20’06.49″
17 10 Juhász Ákos ÁkosBike Team Aszód Aszód 1:24:39.13 21’18.07″
18 21 Csonka Dávid Ózdi KE – Buruczki TS Ózd 1:07:47.87 -1 lap
19 120 Nagy-Kociszewszki Máté DVTK Freeriderz Miskolc 1:08:46.52 -1 lap
DNF 128 Reitlinger Gábor
DNF 13 Földi Bence BIKEZONE Budapest
Master férfi (1970-1979)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 26 Sarosi Endre Superior MTB Team Nyiregyhaza 55:08.97
2 23 Molnár György HOTE SE Miskolc 55:19.17 0’10.20″
3 34 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team Budapest IX. kerület 55:44.21 0’35.23″
4 126 Farkas Attila HOTE SE Nyiregyhaza 58:16.60 3’07.63″
5 30 Juhász Zoltán HOTE SE Miskolc 1:00:36.77 5’27.80″
6 31 Magyar Károly Cycling People Bükkszentkereszt 1:02:19.36 7’10.38″
7 105 Kárpáti Attila Miskolc 1:02:53.93 7’44.95″
8 25 Horváth Máté Miskolc Miskolc 1:03:34.98 8’26.01″
9 36 Elek Bigiboy Green Riders Budapest 1:05:49.63 10’40.65″
10 35 Pap Zsolt Mezőkövesd 1:07:17.47 12’08.49″
11 28 Girus Miklós Hajdúnánás 1:18:41.53 23’32.56″
12 62 Michael Zink Berlin 1:19:51.52 24’42.54″
13 33 Kovács Tibor Ózdi kerékpáros egyesület Eger 1:25:54.52 30’45.55″
14 32 Feledy Péter Bükkszentkereszt 57:59.51 -1 lap
15 24 Kiss László Miskolc 1:07:02.12 -1 lap

Olvasd tovább

Versenykiírás

A verseny az MKSZ szabályainak, illetve jelen versenykiírásnak megfelelően kerül lebonyolításra.

A verseny nyílt, így azon kortól, nemtől és lakhelytől függetlenül mindenki elindulhat, aki aláírásával tudomásul veszi a jelen versenyszabályzatot! Borsod MTB Bajnoka 2019 címét versenybe szállók kérjük, hogy lakcímigazoló kártyájukat hozzák magukkal, mert a regisztrációnál bemutatása kötelező! 

Verseny szervezője:

HOTE SE

Verseny időpontja:

2019. július 07., vasárnap 9:00-15:00

Verseny helyszíne (versenyközpont, versenyiroda, nevezés):

Miskolc (pontos helyszín később)

Tervezett pálya adatai:

Hamarosan

Kategóriák, tervezett körszámok, rajtidők, eredményhirdetés:

RAJT IDŐ KATEGÓRIA VÁRHATÓ KÖRSZÁM VERSENY IDŐ EREDMÉNYHIRDETÉS
1. RAJT (mini pálya – 400m) 
10:00  U7 Fiú (2013 és utána szül.) 1 0:05-0:10 9:45
10:00  U7 Lány (2013 és utána szül.) 1 0:05-0:10 9:45
2. RAJT (kis pálya – 1000m) 
10:30 U9 Fiú (2011-2012) 2 0:10-0:15 14:30
10:30 U9 Lány (2011-2012) 2 0:05-0:10 14:30
3. RAJT (kis pálya – 1000m) 
10:45 U11 Fiú (2009-2010) 3 0:15-0:20 14:30
10:45 U11 Lány (2009-2010) 2 0:15-0:20 14:30
10:45 U13 Fiú (2007-2008) 3 0:15-0:20 14:30
10:45 U13 Lány (2007-2008) 2 0:15-0:20 14:30
4. RAJT (nagy pálya – 2,5km) 
11:15 U15 Fiú (2005-2006) 4 0:35-0:45 14:30
11:15 U15 Lány (2005-2006) 3 0:25-0:35 14:30
11:15 U17 Fiú  (2003-2004) 4 0:35-0:45 14:30
11:15 Senior Férfi (1969 és előtte) 4 0:45-1:00 14:30
11:15 Felnőtt Női (2004 és előtte) 4 0:45-1:00 14:30
5. RAJT (nagy pálya – 2,5km) 
12:30 Master Férfi (1970-1979) 7 0:50-1:15 14:30
12:30 Felnőtt Férfi (1980-2002) 7 0:50-1:15 14:30

A várható körszámok a verseny előtti technikai értekezleten válnak véglegessé. Eső esetén a pálya hossza rövidítésre kerül vagy a körszámot csökkentik a szervezők!

Fejvédő használata a verseny folyamán és a pályabejárás során is kötelező!

Pályabejárás a verseny napján:

Nagy pályán 8:00-9:30-ig szakaszosan, a kispályát kihagyva 11:00-ig

Kis pályán 9:00-9:30-ig

Nevezés:

Helyszíni nevezés a verseny napján 8:30-9:45-ig

Előnevezés:  

Fontos változás az előnevezésben!

Az idei évtől az előnevezés csak is az előnevezési díj befizetésével válik érvényessé, amelyet a rendező számlájára kell átutalni.

Regisztrációs határidő: 2019. június 30. 24:00 óra!

Nevezési díj beérkezésének határideje: 2019. július 02. 12:00 óra! 

Kérnénk mindenkit, hogy a gördülékenyebb nevezést segítve a nevezési oldalra kattintva a  szükséges adatok és a nevezési feltételek elfogadásával nevezzen elő.

Nevezési díjak:

NEVEZÉSI DÍJAK 2019.
KATEGÓRIA ELŐNEVEZÉS HELYSZÍNI NEVEZÉS
U7 500 Ft 1 500 Ft
U9 2 000 Ft 3 000 Ft
U11 2 000 Ft 3 000 Ft
U13 2 000 Ft 3 000 Ft
U15 2 000 Ft 3 000 Ft
U17 2 000 Ft 3 000 Ft
Felnőtt 3 500 Ft 5 000 Ft
Master 3 500 Ft 5 000 Ft
Senior 3 500 Ft 5 000 Ft

Utalási adatok:

Számlatulajdonos: HOTE Sport Egyesület

Számlaszám: 10400690-06901985-00000000

Számlavezető bank: K&H Bank

A közleménybe kérjük beírni a versenyző nevét és klubját valamint azt, hogy BMTBB MISKOLC!

Díjazás:

Minden kategória első három helyezettje érem és tárgyjutalomban részesül.

A versenyen az MKSZ szabályai érvényesek.
Egyéb szabályok: a versenyen minden résztvevő saját felelősségére vesz részt.

Főszervező elérhetőségei:

Főszervező: Kalotai Norbert

Mobil: +70 291 25558

E-mail: hello@hotesport.hu

Szervező

HOTE Sportegyesülethello@hotesport.hu 3534 Miskolc, Gagarin u. 10.

Időpont

2019. július 7. vasárnap

Helyszín

Miskolc - Komlóstető

Back to top button
Close
Close
X
X