2019. október

201927okt09:00III. Decathlon BorsodcrossMiskolc - Miskolci Egyetem KörcsarnokSzakág:Cyclo-crossKategória:MK

Időpont

2019. október 27. vasárnap

Helyszín

Miskolc - Miskolci Egyetem Körcsarnok

3508 Miskolc, Egyetem út 5.

Eredmények

hely_futam hely_kategoria1 teljes_nev kategoria1 csapat eredmeny
1 1 MOLNÁR Péter Hobbi MTB férfi HOTE SE 0:34:24
2 2 FARKAS Attila Hobbi MTB férfi HOTE SE 0:36:40
3 3 SZIGYÁRTÓ László Hobbi MTB férfi Merida CST 0:38:15
4 4 CZENKI Tamás Hobbi MTB férfi ZKSE 0:38:43
5 5 BALOGH Bence Hobbi MTB férfi Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0:39:54
6 1 KIRÁLY Miklós Hobbi CX férfi 0:40:04
7 2 MÁRKUS János Hobbi CX férfi Fehérvár Cycling Team 0:40:12
8 6 LIBOR László Hobbi MTB férfi 0:40:47
9 7 KOMJÁTI Péter Hobbi MTB férfi Saat Sport 0:41:12
10 8 BALOG Attila Hobbi MTB férfi 0:41:21
11 3 DEMKO Gábor Hobbi CX férfi Saat Sport 0:41:21
12 9 KISZELY Ákos Hobbi MTB férfi 0:41:23
13 4 BENEDEK Gábor Hobbi CX férfi Bike Zone Gödöllő KE 0:42:36
14 5 PÉTER Nándor Hobbi CX férfi Salgótarjáni HKE 0:34:30
15 10 CSERPÁK Péter Hobbi MTB férfi HOTE Sport 0:35:24
16 11 MOLNÁR György Hobbi MTB férfi HOTE SE 0:35:46
17 12 PAP Mihály Hobbi MTB férfi 0:36:16
18 1 CSÉRI Szilvia Hobbi CX nő ZKSE 0:37:28
19 13 FELEDY Péter Hobbi MTB férfi Kis-Galya KSE 0:38:59
20 14 SOTKÓ Tamás Hobbi MTB férfi ViniBike Kerékpáros SE 0:39:41
21 2 MÁRIÁN Krisztina Hobbi CX nő Miránk DOMKK 0:40:26
DNF PAPP Attila Hobbi MTB férfi Pappszy 0:13:47
DNS FARKAS Endre Hobbi CX férfi
DNS MINÁROVICS Krisztián Hobbi MTB férfi Trek Szabadidő SE
hely_futam hely_kategoria1 teljes_nev kategoria1 csapat eredmeny
1 1 TAKÁCS-VALENT Márk U17 fiú Pilis Cross-Country Club 0:27:21
2 2 MAJOROS Dávid U17 fiú Kőbánya Cycling Team 0:27:27
3 3 RADICS Milán U17 fiú Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 0:27:33
4 1 FÉSÜS László Master3 férfi Meditech SC 0:27:34
5 1 TAKÁCS Zsombor Tamás U15 fiú Superior MTB Team 0:28:27
6 4 KÁRPÁTI Bálint U17 fiú Kőbánya Cycling Team 0:28:49
7 2 PAKOT András Gusztáv U15 fiú Kőbánya Cycling Team 0:29:23
8 5 MINDSZENTI Ákos U17 fiú DVTK-Freeriderz 0:29:23
9 6 LÓNYAI Levente U17 fiú Kis-Galya KSE 0:29:35
10 2 SZÁVA Tamás Master3 férfi Kisvárda Bringások KSE 0:30:22
11 3 ROZGONYI Sándor Master3 férfi Buruczki Training System 0:31:00
12 3 MAGYAR Balázs U15 fiú CrossKovácsi SKE 0:31:08
13 4 MAGYAR Bendegúz U15 fiú Kis-Galya KSE 0:32:07
14 7 KOVÁCS Gyula U17 fiú Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0:32:14
15 4 LŐRINCZ János Master3 férfi Bike Zone Gödöllő KE 0:32:22
16 5 DOROGI Alex Martin U15 fiú Kőbánya Cycling Team 0:32:26
17 8 BERTALAN Tamás U17 fiú CrossKovácsi SKE 0:32:54
18 5 VELYCHKO Tomas Master3 férfi 0:32:56
19 6 ZSEMBERY Boldizsár U15 fiú Superior MTB Team 0:33:11
20 7 FILEPKÓ Márton U15 fiú Szentendrei Kinizsi H. SE 0:33:21
21 6 GYEVÁT Ferenc Master3 férfi Trek Nagykáta 0:33:25
22 7 DÓZSA György Master3 férfi Superior MTB Team 0:33:29
23 8 GÁL István Master3 férfi Kerékpársport 2000 SE 0:34:00
24 1 TÓTH Réka WU17 lány Kis-Galya KSE 0:34:13
25 9 VÁGI Levente István U17 fiú Superior MTB Team 0:34:44
26 9 GELENCSÉR Ferenc Master3 férfi Superior MTB Team 0:34:47
27 10 PAP László Master3 férfi 0:34:53
28 2 LEÁNYVÁRI Sára WU17 lány Kis-Galya KSE 0:35:05
29 3 FISCHER Fanni WU17 lány Superior MTB Team 0:36:25
30 8 GUDELLA Ádám U15 fiú Bike Zone Gödöllő KE 0:36:43
31 11 POLONKAI László Master3 férfi HOTE SE 0:27:38
32 9 BENEDEK Levente U15 fiú Bike Zone Gödöllő KE 0:28:53
33 4 BERENCSI Lili WU17 lány Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0:29:01
34 10 KISS Marcell U17 fiú Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0:30:02
35 5 LEHMANN Sára WU17 lány Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0:32:20
36 6 VÁGÁSI Vanda WU17 lány Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0:34:20
37 7 FILEP Zóra WU17 lány Tiszaújvárosi Triatlon Klub 0:39:31
DNS SZABOLCSI Bálint U17 fiú Tiszaújvárosi Triatlon Klub
DNS KOLB Tamás Master3 férfi Bendzsó Team
DNS KÓSA Csaba Master3 férfi Bendzsó Team
DNS BODA Márton U17 fiú DVTK-Freeriderz
hely_futam hely_kategoria1 teljes_nev kategoria1 csapat eredmeny
1 1 ADAME Ármin U19 férfi Merida Maraton Team-CST 0:35:29
2 2 CSUJA Bálint U19 férfi Superior MTB Team 0:35:37
3 3 VARGA Marcell U19 férfi Tamási BringaSport Egy. 0:36:07
4 1 ADAME László Master2 férfi Merida Maraton Team-CST 0:36:11
5 2 KLEIN Tamás Master2 férfi Footstrong SE 0:36:29
6 3 SZILÁGYI Szabolcs Master2 férfi MASH Racing Team 0:36:30
7 4 FEDOR István Master2 férfi Merida Maraton Team-CST 0:36:43
8 5 DUZMATH Csaba Master2 férfi 0:37:18
9 6 ADORJÁN Bence Master2 férfi Superior MTB Team 0:37:25
10 7 DERVALICS Gábor Master2 férfi ZKSE 0:37:48
11 8 PÁSZTOR László Master2 férfi Trek SE 0:38:11
12 9 GALAJDA Péter Master2 férfi 0:38:18
13 10 KÁLDI Tamás Master2 férfi ZKSE 0:38:31
14 11 SZEKERES Péter Master2 férfi Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 0:38:48
15 12 HORVÁTH Máté Master2 férfi 0:39:07
16 13 FEKETE Barnabás Master2 férfi Team3K 0:39:11
17 14 HAJAS Tibor Master2 férfi Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 0:39:12
18 15 MÁTÉ János Master2 férfi Meditech Sportclub 0:39:18
19 16 HEGEDŰS Ádám Master2 férfi Bike Zone Gödöllő KE 0:39:19
20 17 HORVÁTH Szabolcs Master2 férfi ZKSE 0:39:48
21 18 KERÉKGYÁRTÓ Norbert Master2 férfi ZKSE 0:39:49
22 19 KOVÁCS István Master2 férfi Ózdi Kerékpáros Egy. 0:40:16
23 20 KELEMEN Attila Master2 férfi 0:40:23
24 21 NYÍRI József Master2 férfi Lastigcross.com 0:40:33
25 22 SOMOGHY Attila Master2 férfi Bendzsó Team 0:41:03
26 23 KOLESZÁR Zoltán Master2 férfi Footstrong SE 0:41:54
27 24 ZENTAI Zsolt Master2 férfi Superior MTB Team 0:42:43
28 25 GYIMESI István Master2 férfi 0:35:37
29 26 GÁBOR Bence Master2 férfi Superior MTB Team 0:37:08
30 27 NAGY Tamás Master2 férfi Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 0:37:51
DNF LOSONCZI László Master2 férfi Támadááás 0:33:44
DNF NABHA Ilias Master2 férfi 0:26:08
DNF RÓNASZÉKI István Master2 férfi Merida Maraton Team-CST 0:08:23
DNS FILEPKÓ Gábor Master2 férfi Szentendrei Kinizsi H. SE
DNS SZÁSZ Viktor Master2 férfi Vitalitás SE
DNS HERMANN Róbert Master2 férfi
hely_futam hely_kategoria1 teljes_nev kategoria1 csapat eredmeny
1 1 PÉTER Nándor U13 fiú Salgótarjáni HKE 0:12:44
2 2 TÓTH Márk U13 fiú CrossKovácsi SKE 0:12:45
3 3 CSORBA Zalán U13 fiú Kis-Galya KSE 0:12:46
4 4 GÁBOR Milán U13 fiú Superior MTB Team 0:13:08
5 1 SZIGYARTO Roland U11 fiú Merida CST 0:13:09
6 2 SZILASI Dániel U11 fiú Superior MTB Team 0:13:10
7 5 MARCZAL Marcell U13 fiú VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 0:13:11
8 6 MAGYAR Botond U13 fiú Kis-Galya KSE 0:13:12
9 7 SIMON Viktor U13 fiú Kőbánya Cycling Team 0:13:29
10 8 SIKE Roland András U13 fiú Superior MTB Team 0:13:38
11 3 KOVÁCS Béla U11 fiú Kontent-DKSI 0:13:53
12 9 FELEDY Bence U13 fiú Kis-Galya KSE 0:13:57
13 1 SZÁVAI Petra WU13 lány Bike Zone Gödöllő KE 0:14:05
14 4 LEÁNYVÁRI Benjámin U11 fiú DVTK-Freeriderz 0:14:07
15 10 LEÁNYVÁRI Áron U13 fiú DVTK-Freeriderz 0:14:07
16 5 LÓNYAI Balázs U11 fiú Kis-Galya KSE 0:14:12
17 6 LACZKÓ Olivér Péter U11 fiú Superior MTB Team 0:14:38
18 1 HEGEDŰS Heléna WU11 lány Bike Zone Gödöllő KE 0:14:52
19 2 BENEDEK Zsófia WU13 lány Bike Zone Gödöllő KE 0:14:59
20 11 CSORBA Milán U13 fiú Kis-Galya KSE 0:15:07
20 3 TÓTH Emese WU13 lány Kis-Galya KSE 0:15:07
22 7 STOLCZENBERGER Zalán U11 fiú Kis-Galya KSE 0:15:26
23 2 KÁRPÁTI Mira WU11 lány Kőbánya Cycling Team 0:15:28
24 12 MINDSZENTI Áron Gábor U13 fiú 0:16:37
25 8 SZIKLAI Boldizsár U11 fiú Kis-Galya KSE 0:12:44
26 9 GELLER Gergő U11 fiú Kis-Galya KSE 0:13:06
27 3 URBANOVICS Hanna WU11 lány Kis-Galya KSE 0:13:09
28 10 CSÁSZÁR Bendegúz U11 fiú Kis-Galya KSE 0:13:26
29 4 STOJANOVSKA Dalija WU11 lány Superior MTB Team 0:13:38
30 5 LASÁNSZKI Sára WU11 lány Kis-Galya KSE 0:13:44
31 11 MEZEI Benedek U11 fiú Kis-Galya KSE 0:13:55
32 12 JUHÁSZ Ákos U11 fiú HOTE Sport 0:14:30
33 4 MOLNÁR Fanni WU13 lány HOTE SE 0:14:37
34 5 SZABÓ Boglárka WU13 lány 0:14:47
DNS MÓRI Márton U13 fiú Superior MTB Team
DNS GÁBOR Balázs U11 fiú Superior MTB Team
DNS BOZÓK Émi WU13 lány
hely_futam hely_kategoria1 teljes_nev kategoria1 csapat eredmeny
1 1 PÉTERI Niké WU23 nő Fehérvár Cycling Team 0:39:17
2 1 SZEKERES Viktória WMaster nő KTM Teszt Team 0:39:18
3 2 HORVÁTH Adél WU23 nő Superior MTB Team 0:40:14
4 2 CSEH Veronika WMaster nő Alpinbike Team Giant SE 0:40:32
5 3 KAPOTT Szonja WU23 nő Fehérvár Cycling Team 0:41:35
6 4 LÁSZLÓ Tamara Bianka WU23 nő KSI SE 0:44:15
7 3 KOVÁCS Fruzsina WMaster nő Superior MTB Team 0:44:16
8 4 FILEPKÓ Mónika WMaster nő 0:45:37
9 1 NÓNAY Fanni WElit nő 0:45:56
10 5 IMRE Zsófia WMaster nő Pilis Cross-Country Club 0:48:26
11 6 KRISTON Judit WMaster nő Superior MTB Team 0:46:28
DNS KOVÁCS Kinga WU23 nő UTE Merida
hely_futam hely_kategoria1 teljes_nev kategoria1 csapat eredmeny
1 1 BÚR Zsolt Elit férfi Vialand Racing Team 0:58:30
2 2 BURUCZKI Szilárd Elit férfi Cube-Csömör 1:01:06
3 3 HUGAUF Marcell Elit férfi Fillari Team Budaörs 1:02:35
4 1 SZABÓ András Balázs Master1 férfi Speed-Way Team 1:03:39
5 4 LEHMANN Bence Elit férfi Tiszaújvárosi Triatlon Klub 1:04:01
6 2 SZALAY Péter Master1 férfi Bike Zone Gödöllő KE 1:04:17
7 3 HACSI Ákos Master1 férfi Team3K 1:04:25
8 4 REITINGER Gábor Master1 férfi Vitalitás SE 1:04:51
9 5 DOVÁK Dávid Master1 férfi HOTE Sport 1:05:02
10 5 FORINTOS Norbert András Elit férfi BME Cycling 1:05:28
11 1 SYLVESTER Balázs Tibor U23 férfi ZKSE 1:05:29
12 2 FŰZFA Ambrus U23 férfi Szenyor Kerékpáros SE 1:05:30
13 3 KUTS Bence U23 férfi Superior MTB Team 0:58:38
14 6 DURUCZ Miklós Elit férfi Epronex-BSS Oil Team 0:59:00
15 6 KOVÁCS Kristóf Master1 férfi Kőbánya Cycling Team 1:00:26
16 7 SZEKERES Zsolt Master1 férfi KTM Teszt Team 1:02:40
17 8 SCHMIDT Gergely Master1 férfi Pavé Cycling Academy 1:03:57
18 9 HÁDEN Tamás Master1 férfi ZKSE 1:04:55
19 7 NAGY Zsolt Elit férfi Superior MTB Team 1:04:55
20 10 SÁROSI Endre Master1 férfi Superior MTB Team 1:06:19
21 11 MÁTIS Barnabás Master1 férfi Pavé Cycling Academy 0:59:29
22 12 SZTREHÁRSZKI László Master1 férfi Bringabanda SC SE 1:00:06
23 8 DARÁNYI Bence Elit férfi Cseuz Ördögei 1:00:08
DNF FEJES Gábor Elit férfi CK Spartak Tlmače 0:42:22
DNF VARGA Daniel Bence U23 férfi 0:47:14
DNF MÜLLER Bence U23 férfi Superior MTB Team 0:40:26
DNF GÉRNYI Balázs Elit férfi Superior MTB Team 0:28:55
DNF GÉCZI Gergő Master1 férfi Kisvárda Bringások KSE 0:34:11
DNF KOVÁCS Ádám Master1 férfi DVTK-Freeriderz 0:30:28
DNS KUBA Ronald Elit férfi
DNS KUSZ Mátyás Master1 férfi ZKSE
DNS PÁLMAI Zsolt Master1 férfi ZKSE

Szervező

HOTE Sportegyesülethello@hotesport.hu 3534 Miskolc, Gagarin u. 10.

Versenyinformáció

Korcsoportok

Kategória Születési év

U11 fiú/lány – U11/WU11 2010-2011

U13 fiú/lány – U13/WU13 2008-2009

U15 férfi/nő – U15/WU15 2006-2007

U17 férfi/nő – U17/WU17 2004-2005

U19 férfi/nő – U19/WU19 2002-2003

U23 férfi/nő – U23/WU23 1998-2001

Elit férfi/nő – Elit/WElit 1991-1997

Master1 férfi – M1 1981-1990

Master2 férfi – M2 1971-1980

Master3 férfi – M3 -1970

Hobbi férfi és nő -2007

Időrend

Első rajt (verseny időtartama: kb. 30-35 perc, a pálya teljes hosszában)

10:00 Hobbi MTB Női -2007

10:00 Hobbi MTB Férfi -2007

10:00 Hobbi Női CX -2007

10:00 Hobbi Férfi CX -2007

Második rajt (verseny időtartama: kb. 25-30 perc, a pálya teljes hosszában, kerékpár megkötés nincs)

10:45 WU15 2006-2007

10:45 U15 2006-2007

10:45 WU17 2004-2005

10:45 U17 2004-2005

10:45 Master3 -1970

Harmadik rajt (verseny időtartama: kb. 40-45 perc, a pálya teljes hosszában, csak cx kerékpárral)

11:30 U19 2002-2003

11:30 Master2 1971-1980

Negyedik rajt (verseny időtartama: kb. 10-15 perc, rövidített távon, kerékpár megkötés nincs)

12:30 WU11 2010-2011

12:30 U11 2010-2011

12:30 WU13 2008-2009

12:30 U13 2008-2009

Ötödik rajt (verseny időtartama: kb. 40-45 perc, a pálya teljes hosszában, csak cx kerékpárral)

13:00 WU23 1998-2001

13:00 WU19 2002-2003

13:00 Elit nő 1991-1997

13:00 Master Női 1981-1990

Hatodik rajt (verseny időtartama: kb. 55-60 perc, a pálya teljes hosszában, csak cx kerékpárral)

14:15 Master1 1981-1990

14:15 Elit 1991-1997

14:15 U23i 1998-2001

15:45 Eredmény hirdetés

Nevezés

www.versenyzek.huNevezni október 07. hétfőtől lehetséges.

Utalási adatok: HOTE Sportegyesület K&H Bank 10400690-06901985

Számlainformáció

A nevezéskor szükséges feltüntetni a számlaigényt. A kész számlát a verseny napján adjuk át a számla igénylőjének.

Díjazás

Érem és tárgyjutalmazás. A díjakat felajánlotta Miskolc Város Önkormányzata, a Decathlon Miskolc sportáruház, az Auchan miskolci áruházak illetve a HELL Energy.

Nyilatkozat

A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek. A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak. Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek. Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget. A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat illetve az UCI szabályai az irányadók.

Back to top button
Close
Close
X
X