2019. július

2019júl20(júl 20)14:0021(júl 21)14:00VelenceBike Ring24TOUR DE RINGHungaroringSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Helyezés Név Váltó tagok Nem Korcsoport Körszám Idő
 24h  Solo  Férfi
1 Pető Tibor Férfi Solo 170 24:05:28
2 Laboncz Sándor Férfi Solo 155 24:02:16
3 Kristián Kopecký Férfi Solo 155 24:05:28
4 Makár Tamás Férfi Solo 147 24:09:37
5 Langviser Zsolt Férfi Solo 145 24:07:31
6 Bokor Béla Férfi Solo 138 24:05:21
7 Kiss Tamás Férfi Solo 134 24:05:52
8 Hajnal Sándor Férfi Solo 127 24:07:46
9 Káldy Attila Férfi Solo 125 24:04:59
10 Papp Ferenc Férfi Solo 120 23:40:09
11 Kiss Balázs Férfi Solo 114 23:23:46
12 Szeverényi Csaba Férfi Solo 109 23:53:31
13 Székely Attila Férfi Solo 105 24:03:04
14 Katona József Férfi Solo 104 23:58:41
15 Gonda Ádám Férfi Solo 104 24:05:27
16 Papp Péter Férfi Solo 103 24:06:30
17 Borbás Tibor Férfi Solo 100 24:09:37
18 Beléndesi Attila Férfi Solo 97 23:48:13
19 Ágoston Patrik Férfi Solo 92 24:01:15
20 Horváth Zoltán Férfi Solo 91 20:13:05
21 Vörös Ferenc Férfi Solo 84 24:00:49
22 Szalontai Attila Férfi Solo 81 24:04:58
23 Rudolf József Férfi Solo 81 24:09:04
24 Francois Tamás Férfi Solo 80 24:08:14
25 Blázsovics Csaba Férfi Solo 71 23:46:49
26 Szabó Máté Férfi Solo 54 24:04:40
27 Orlóczki Dávid Férfi Solo 49 14:43:05
28 Kiss Zoltán Férfi Solo 47 8:22:32
29 Torok Laszlo Férfi Solo 46 19:13:00
 24h  Solo  Nő
1 Rauf Beatrix Solo 107 23:00:51
2 Pető Viktória Solo 102 23:50:17
3 Stanitz Bernadett Solo 75 24:10:13
4 Kovács Nóra Solo 68 24:09:04
5 Sándor Judit Solo 35 7:56:57
 24h  0-100  Férfi
1 UTE-MERIDA Drijver Bertold – Petrov Farkas – Illés Gergő – Zsíros Máté – Vizsy Domonkos – Simonics Rita Férfi 0-100 205 24:03:38
 24h  151-200  Férfi
1 Kell a küllő! Ruttkay Zoltán – Le Bao Long – Konkoly Bálint – Nagy Bulcsú – Tóth Attila – Molnár Gábor Férfi 151-200 207 24:04:36
2 Green Riders1 LEPOLD ZOLTÁN-Fejes Mihály-Hegyi Emil Péter-GORTVA LÁSZLÓ-Kézsmárki Tamás-Lepold Sámuel Férfi 151-200 206 24:04:26
3 Robert Bosch C. Honvéd Ádám – Beke Gábor – Rottek Máté – Mészáros Imre – Ladányi Norbert – ÖRDÖG KRISZTINA Férfi 151-200 200 24:03:41
4 Roadbike.hu BME Cycling Forintos Norbert – Kosztrub Tamás – Krausz Máté – Lovas Ádám – Mezei László Gergő – Zsofcsák Péter Férfi 151-200 187 24:04:40
5 Robert Bosch Team B Simon Gergely – Stier Károly Róbert – Kovács Ágoston – Pötör Balázs – Zeke Norbert – Albert Márton Férfi 151-200 174 24:01:30
6 FRAPPÁNS BANDA – TBT ÖRDÖG KRISZTINA – ÖRDÖG ÁKOS – SÁTORI BENCE – SÁTORI SZABOLCS – SCHMAUS KŐRÖSI ÁDÁM – SCHMAUS GÁBOR Férfi 151-200 150 24:08:02
 24h  151-200  Vegyes
1 Decathlon Hungarian Cycling Team Halupka Ágnes – Kovács Adrienn Barbara – Radnóti Henrik – Csányi Hunor Valér – Mercz Máté – Szántó G Vegyes 151-200 183 24:01:03
2 Bosch AE-CC Kis Csaba – Szirbik Gábor – Németh Dóra – Borbély Adél – Bartucz Mihály – Horváth Zsolt Vegyes 151-200 146 24:06:03
 24h  201-250  Férfi
1 Team Imperátor Vajda János Péter – Vermes Csaba – Szabó Dávid – Nagy Péter – Dékány András – Soós András Férfi 201-250 200 24:03:53
2 INTER CARS Pintarics Balázs – Csobán Csaba – Rutai Zsolt – Székely Benedek – Ménesi Miklós – Zsikó Tibor Férfi 201-250 184 24:08:25
3 Robert Bosch Team A Sajtos Dániel – Széll Csaba – Szalóki Imre – Csörsz Ferenc – Szabó Ferenc – Székely Lajos Férfi 201-250 180 24:02:26
4 Bartók Ház Kft és barátai Bartók Béla – Csík Norbert – Urbán Péter – Csík Attila – Blaskovits Viktor – Bartók-Réthy Éva Férfi 201-250 167 24:02:32
5 Flying Pig Kirov Albert Dániel – Kirov Attila – Lojt László – Farkas László Hunor – Holéczy Tibor – Gróf Botond Férfi 201-250 158 24:00:56
6 MTD Bike Team Becker Máté – Szaraka Balázs – Hock Zoltán – Kovács Zsolt – Tar Balázs – Léber László Férfi 201-250 157 24:02:22
7 Chemtrail Brothers Horváth Attila – Móréh Dániel – Mező Imre – Kazal Kolos – Móréh Tamás – Róth Dénes Férfi 201-250 145 24:10:24
 24h  201-250  Vegyes
1 PRIMAVERA VÍZ – MÖB PIROS Dénes – PÓSA Bianka – TORDAI Csaba – Mátyás Bíborka – FAZEKAS Tamás – SZÉCSI Tamás Vegyes 201-250 175 24:03:17
2 VELOCLASS VELENCE BODROGAI LÁSZLÓ – IFJ. BODROGAI LÁSZLÓ – MAGYAR DIÁNA – NAGY ZSUZSANNA – ILLÉS SZABOLCS – NÉMETH IST Vegyes 201-250 134 22:11:00
3 MIZSE VÍZ – MÖB MARIK Péter – RUZSINSZKI András – TAMÁS Zoltán – Szilágyi Tímea – SZEPESI Szilárd – SZEPESI Mária Vegyes 201-250 116 24:09:27
 24h  250+  Férfi
1 AKER (Alföldi Keringők) Révész Gábor – dr. Hajdú Imre – dr. Szendrei Kornél – Dr. Kószó Balázs – Boda Zoltán – Pándi Balázs Férfi 250+ 203 24:03:52
2 TREKkerek Nagy András – Berta Ferenc – Schleining Rudolf – CSÁNYI KÁLMÁN – Márton Sándor – Szabó Csaba Férfi 250+ 184 24:08:25
3 SIÓ BIKE TEAM KOVÁCS ZSOLT – Horváth László – Grabant Gábor – Dr. Inczeffy István – Dr. Nagy Gábor – Fodor András Férfi 250+ 181 24:08:48
4 LACÁÉK / TBT FURTNER IMRE – KALMÁR-NAGY LEVENTE – TÖRÖK ATTILA – JÓZSA NÁNDI – KALMÁR-NAGY LACA – FARKAS TAMÁS Férfi 250+ 173 24:02:25
5 DWC Gobert Arne – Rossiter John – Mayo Arthur – Kishonti Alex – Kádár Balázs – Záhorszky Tamás Férfi 250+ 149 20:17:33
6 PAPPAS 1 Boros Norbert – Pais József – Rajnai Tamás – Pataki Gábor – SZÖGI IMRE – Koós Pál Gábor Férfi 250+ 147 23:51:16
7 ALUTECH Sándor Attila – Ralf Bauer – Hrtyán Péter – Cseh Tamás – Árvay Csaba – Futó Tamás Férfi 250+ 128 22:58:30
 24h  250+  Nő
1 TUTTIFRUTTI – TBT SZÉKELY ÁGI – GOSZTOLAI JUDIT – SÜTŐ ADRI – BANKÓ ANDREA – BENKE GABI – RAVASZ MARIANN 250+ 131 24:01:58
 24h  250+  Vegyes
1 Green Riders TAMÁS CSABA-Fejes Ádám-Molcsán Eleonóra-Patyiné Szabó Edit-NAGY LÁSZLÓ-Turjánszki Balázs Vegyes 250+ 175 24:05:52
2 PAPPAS 2 Benedikt Margreiter – Bánhidi Kornél – Kató Árpád – Andrea Mayr – Tóbiás Ákos – Szilvási Viktória Vegyes 250+ 166 24:00:52
3 SIÓ BIKE DREAM TEAM Dr. Kerekes Csaba – Kerekes Edina – Györfi István – Johancsik Katalin – Nagy Tamás – Nagyné Pécseli Vegyes 250+ 155 23:16:30
 24h  Duo  Férfi
1 Elf Kisüzemi Sörfőzde Torma András György – Adorján Csaba Férfi Duo 179 24:03:43
2 Végtelen ciklus Szirmai Ádám – Gödér Károly Férfi Duo 178 24:01:41
3 Team Lendvai Lendvai Gergely – JÁRFÁS ZOLTÁN Férfi Duo 161 24:01:37
4 Zalai phaszagyerekek Németh László – Őri Balázs Férfi Duo 141 24:06:50
 24h  Duo  Vegyes
1 A Ribim és Én Farkas Miklós – Ősz Zsuzsanna Vegyes Duo 59 15:23:14
 24h  4/101-150  Férfi
1 Gyömrő VSK 122 Ovajka Gergely László – Barát Richárd – Kenyó Kristóf – Kókai Gábor Férfi 4/101-150 181 24:08:07
2 TEAM SunVelo SE – KIscsoport Strobl Tamás – Nádas László Dániel – Beszterczán János – Schier – Juhász Tamás Férfi 4/101-150 180 24:01:25
3 Shut Up Legs! Lázár János – Czirják Dániel – Stefanik Zsolt – Buró Gergely Richárd Férfi 4/101-150 159 24:00:43
4 Sivatagi csatacsigák Antalffy Csongor – Simon Döme András – Antalffy Loránd – Krutila Attila Férfi 4/101-150 146 24:01:06
 24h  4/101-150  Vegyes
1 TEAM SunVelo SE – Vegyes csoport Németh Bettina Tímea – Márthon Gergely – Németh Gábor – Hargitai Ádám Vegyes 4/101-150 175 24:02:55
2 Csőváz Czéh Csaba – Hessl István – Németh Gábor – Lancer-Szabó Mónika Vegyes 4/101-150 156 24:02:26
 24h  4/151-200  Férfi
1 Gyömrő VSK 186 Lovász Gábor – Krausz Zoltán – Fodor Tamás – Budai Sándor Férfi 4/151-200 187 24:08:06
2 TEAM SunVelo SE – Nagycsoport Gyenes Norbert – Kovács Lajos – Demjén Balázs – Bogdándy Soma Férfi 4/151-200 178 24:02:55
3 Nyolcasok Farkas Zoltán – Ivony István – Koczkás Sándor – Borbás Balázs Férfi 4/151-200 173 24:01:40
4 Nagyszalotai Arany Team Isaila Lucian – Fabian Mihaly – Kozma Erno – Lupu Sebastian Férfi 4/151-200 166 24:03:31
5 ITRON FIT Pencz László – Maschek László – Rózsavölgyi Miklós – Toba Zoltán Férfi 4/151-200 163 24:08:42
 24h  4/151-200  Vegyes
1 Béla és a Szegediek Bagi Róbert – Bagi Zita – Kéri Csaba – Nemes Béla Vegyes 4/151-200 147 24:01:31

Szervező

TóSportinfo@tosport.hu 2481 Velence, Fő utca 172.

Időpont

2019. július 20. szombat - 2019. július 21. vasárnap

Helyszín

Hungaroring

2146 Mogyoród, Hungaroring utca 10.

Back to top button
Close
Close
X
X