2019. augusztus

2019aug20Egész napZENGŐ Grand Prix országúti mezőnyversenyAUTOCITY-SKODA CYCLING CHALLENGEHosszúhetény - BenzinkútSzakág:Országút

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Kör Idő
Elit férfi I
1 24 Molnár Gábor BVSC Zugló Elit férfi I 13 2:05:15
2 5 Istlstekker Zsolt BVSC Zugló Elit férfi I 13 2:05:16
3 27 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team Elit férfi I 13 2:05:16
4 28 Püspöki Dániel AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 13 2:05:19
5 17 Berecz Bence Lotus Cycling Team Elit férfi I 13 2:05:26
6 25 Lippai Marcell Narke Cycling Team Elit férfi I 13 2:05:30
7 15 Mack Márton Szekszárdi SZKE Elit férfi I 13 2:05:33
8 26 Sasvári Dániel Narke Cycling Team Elit férfi I 13 2:05:56
9 19 Schneider Sebestyén Szekszárdi SZKE Elit férfi I 13 2:06:01
10 4 Bodzán Károly AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 13 2:08:02
DNF 18 Balassa Péter AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 5 DNF
DNF 23 Eric Polansek Elit férfi I 2 DNF
DNF 29 Szilágyi Tamás Pécsi JKE Bringa Akadémia Elit férfi I 1 DNF
Elit férfi II
1 124 Peter Ochsenhofer Elit férfi II 13 2:05:40
2 113 Csomor Zoltán AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 13 2:10:28
3 103 Czigler Zoltán AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 12 2:10:26
4 130 Sipos Gergő K3SE Elit férfi II 12 2:10:46
5 128 Fónai László Elit férfi II 9 2:09:34
DNF 105 Kovács Miklós AUTOCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 8 DNF
DNF 126 Nagy Péter Imperátor Elit férfi II 7 DNF
DNF 131 dr Takács Ádám K3SE Elit férfi II 7 DNF
DNF 121 Csősz Máté 480 Fit Boys Cycling Elit férfi II 6 DNF
DNF 107 Márkus János Fehérvár Cycling Team Elit férfi II 5 DNF
DNF 112 Vörös Gergely Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit férfi II 5 DNF
DNF 127 Rózsavölgyi Péter FRO Racing Elit férfi II 5 DNF
DNF 129 Éder Patrik Pécsi Junior KE Elit férfi II 2 DNF
Elit nő
1 456 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team Elit nő 8 1:20:03
2 462 Temela Eszter Fehérvár Cycling Team Elit nő 8 1:24:36
3 453 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team Elit nő 8 1:28:58
4 466 Sohár Anna Fittbike-PJKE Elit nő 8 1:56:57
5 465 Dinya Dorka Fittbike-PJKE Elit nő 7 2:16:31
DNF 451 Jordán Dorka Lotus Cycling Team Elit nő 3 DNF
455 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team Elit nő 0
460 Novotny Gréta Mária Elit nő 0
463 Prokos Rita Elit nő 0
Master I
1 62 Szél Gábor K3SE Master I 11 1:47:00
2 53 Szalai Gábor Egyéni Master I 11 1:52:17
3 65 Máté Tamás Epronex-BSS Oil Master I 11 1:58:32
4 74 Szekeres Péter Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master I 11 2:13:34
5 63 Garai Dániel Master I 10 2:11:21
6 64 Mócz Gábor 480 Fit Boys Cycling Master I 10 2:14:38
7 73 Hajas Tibor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master I 9 1:53:52
DNF 72 Tornyai Miklós Master I 6 DNF
DNF 67 Takács Zoltán FitBike Master I 5 DNF
58 Füredi László AUTOCITY SKODA ZENGŐ Master I 0
70 Klovár Tamás Master I 0
Master II
1 164 Antal Attila Merida Maraton Master II 11 1:46:39
2 52 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master II 11 1:50:53
3 159 Szabó György Zengő SE Master II 11 2:05:54
4 66 Szalánczy Csaba Epronex-BSS Oil Master II 11 2:06:49
5 171 Dinya Illés Fittbike SE Master II 11 2:14:33
6 57 Sikari Gábor BVSC Zugló Master II 11 2:15:18
7 166 Knézics Attila K3SE Master II 10 2:09:25
8 158 Wunderlich Tamás Fittbike-PJKE Master II 9 2:16:29
DNF 154 Csörnyei Csaba Master II 7 DNF
DNF 165 Mack Péter 480 Fit Boys Cycling Master II 7 DNF
DNF 163 Béda László Szekszárdi SZKE Master II 5 DNF
Master nő
1 481 Csörnyei Csabáné Master nő 7 1:24:38
2 482 Lénárd Henrietta AUTOCITY SKODA ZENGŐ Master nő 7 1:26:12
3 484 Sohár Judit Fittbike SE Amatőr Sportegyesület Master nő 7 1:33:45
Senior férfi I
1 305 Takács Ferenc AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 8 1:24:15
2 309 Balázs Tibor Szekszárdi SZKE Senior férfi I 8 1:29:09
3 315 Björn Ehring Team Taunus-Express Senior férfi I 8 1:30:08
4 317 Szerendás József K3SE Senior férfi I 8 1:36:39
5 312 Tarnai Gábor Fittbike SE Senior férfi I 8 1:37:58
6 313 Pápai Géza PEAC Asztalitenisz Senior férfi I 8 1:38:27
7 304 Pigniczki Árpád AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 8 1:39:14
8 316 Csoknyai Attila Senior férfi I 8 1:50:07
DNF 314 Genzler Csaba Szekszárdi SZKE Senior férfi I 5 DNF
DNF 303 Lénárd Béla AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 1 DNF
310 Novotny Iván Ferenc Senior férfi I 0
Senior férfi II
1 351 Bauer Attila AUTOCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi II 6 1:07:18
U17
1 258 Radics Milán Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U17 6 0:56:35
2 256 Szabó Csongor Szekszárdi SZKE U17 6 0:56:50
3 261 Nemes Noel Szekszárdi SZKE U17 6 1:05:05
4 259 Maros András Lotus SE U17 6 1:07:03
5 262 Czirkos Barnabás KSI SE U17 6 1:12:36
DNF 252 Straubinger Balázs Szekszárdi KSE U17 3 DNF
260 Novák Ádám AUTOCITY SKODA ZENGŐ U17 0
U19
1 211 Forró Lajos Szekszárdi SZKE U19 7 1:06:12
2 201 Bagarus Bence Lotus Cycling Team U19 7 1:06:19
3 210 Csorba Bence Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 7 1:06:25
4 207 Fábián Levente Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 7 1:06:39
5 204 Koleszár Olivér Szekszárdi KSE U19 7 1:11:54

Szervező

Zengő SEzengosport@gmail.com 7694 Hosszúhetény, Ormándi u. 8.

Időpont

2019. augusztus 20. kedd

Helyszín

Hosszúhetény - Benzinkút

7694 Hosszúhetény, Széchenyi u. 40.

Back to top button
Close
Close
X
X