2019. június

2019jún0110:00Mountain Bike Diákolimpia Országos DöntőTamási - ParkerdőSzakág:MTB XCKategória:Diákolimpia

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Iskola Körszám Idő
 B U9  Fiú
1 101 Stolczenberger Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:11:24
2 102 Halász Gergő Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium 4 0:11:33
3 100 Császár Bendegúz Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:12:31
4 103 Nagy Kristóf Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:13:04
 B U9  Leány
1 151 Trám Noémi Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:13:15
2 150 Feledy Eszter Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:13:37
3 152 Brinkács Réka Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:14:12
4 153 Trubacs Luca Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:16:52
 A U9  Fiú
1 204 Csentericz Levente Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 4 0:10:07
2 200 Kovács Béla Napraforgó Waldorf Általános Iskola- Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:10:08
3 202 Horváth Bálint Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola – Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg 4 0:10:33
4 203 Bruchner Máté Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 4 0:10:33
5 201 Szabadi Kolos Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium 4 0:12:01
 A U9  Leány
1 210 Kömöz Abigél Érdligeti Általános Iskola 4 0:13:45
2 211 Kömöz Lujza Panka Érdligeti Általános Iskola 4 0:18:05
 B U11  Fiú
1 257 Simon Zsolt Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:15:46
2 256 Leányvári Benjámin Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:16:14
3 260 Csillag Benedek Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 4 0:16:14
4 254 Feledy Bence Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:16:17
5 252 Lónyai Balázs Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:16:35
6 253 Galuska Márk Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:16:48
7 255 Csorba Milán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:16:48
8 263 Hideg András Zalán Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:17:41
9 261 Mármarosi Marcell Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola 4 0:18:11
10 251 Tolnai Levente Tétény Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:18:15
11 262 Fenyő Péter Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:20:18
12 258 Reynolds Matthew Lajos Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola 3 0:17:58
13 264 Nagy Patrik Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:18:29
DNF 259 Csillag Bertalan Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 2 DNF
 B U11  Leány
1 284 Bálványos Rita Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 4 0:18:26
2 281 Urbanovics Hanna Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 4 0:18:56
3 286 Simon Varga Fanni Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 4 0:21:00
4 280 Lasánszki Sára Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:21:53
5 285 Bukor Janka Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:24:35
282 Kiss- Kulcsár Zsuzsanna Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola 0
283 Nagy Kamilla Laura Szent László Katolikus Gimnázium- Szakgimnázium- Általános Iskola- Kollégium és Óvoda 0
 B U13  Fiú
1 304 Kalmár Péter Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5 0:20:10
2 301 Leányvári Áron Miskolci Herman Ottó Gimnázium 5 0:21:07
3 303 Zsoldos Benedek Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola 5 0:21:39
4 308 Cseresznyés Csoma Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium- Kollégium- Általános Iskola és Óvoda 5 0:22:33
5 305 Szabó Dávid Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola 5 0:24:48
6 306 Bán Zsombor Péter Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda- Általános Iskola- Gimnázium és Kollégium 5 0:25:22
7 300 Kömlei Viktor Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:21:10
8 307 Pataki Ákos Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:21:42
302 Nagy Zoltán Szent László Katolikus Gimnázium- Szakgimnázium- Általános Iskola- Kollégium és Óvoda 0
 B U13  Leány
1 352 Tóth Emese Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 5 0:22:55
2 351 Galuska Zsófia Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 5 0:23:30
3 357 Kiss Milla Éva Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola 5 0:26:12
4 356 Salkic Anna Dorina Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola 4 0:24:15
5 354 Kreácsik Ilka Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium 3 0:16:14
6 355 Reynolds Anna Elizabeth Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola 3 0:22:56
353 Süttő Klaudia Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 0
 A U13  Fiú
1 407 Kovács Áron Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 4 0:28:40
2 410 Kálmán Dániel Ákos Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 4 0:28:57
3 404 Zsembery Boldizsár Péter Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola 4 0:32:10
4 403 Tóth Márk Martin Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola- Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:32:38
5 402 Péter Nándor Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium 4 0:32:55
6 406 Horváth Bence Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola – Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg 4 0:33:32
7 400 Csorba Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:34:02
8 408 Olcsvári Botond Piarista Gimnázium- Általános Iskola és Óvoda 4 0:34:28
9 405 Sike Roland András Dunakeszi Szent István Általános Iskola 4 0:35:07
10 401 Magyar Botond Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:35:18
11 412 Könczöl Róbert Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola 4 0:37:38
12 413 Kránitz István Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:29:27
DNF 411 Turmann Benjámin Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola 2 DNF
409 Pálca-Juhász Levente Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium 0
 A U13  Leány
1 423 Szücs Júlia Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 4 0:34:35
2 422 Kiss Nikoletta Bettina Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 4 0:37:30
3 421 Szávai Petra Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola 4 0:39:44
4 424 Fenyő Anna Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:39:56
5 420 Csikász Panni Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola 3 0:41:17
6 425 Nagy Csenge Dominika Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola 3 0:43:22
 A U11  Fiú
1 459 Martonics Armand Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 3 0:25:00
2 454 Bakó Donát Váci Petőfi Sándor Általános Iskola 3 0:25:46
3 460 Tímár Péter Mindszenty József Általános Iskola- Gimnázium és Kollégium 3 0:26:09
4 450 Móri Márton Biatorbágyi Általános Iskola 3 0:26:28
5 457 Lovász Máté Deák Téri Általános Iskola 3 0:26:52
6 456 Nagy Lél Bátor Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 3 0:26:54
7 462 Nagy Előd Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:28:04
8 461 Sebestyén Márton Mindszenty József Általános Iskola- Gimnázium és Kollégium 3 0:29:37
9 463 Fehér Ábel Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola 3 0:30:26
10 455 Drucker Péter Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 2 0:27:20
11 451 Kömöz Sámuel Érdligeti Általános Iskola 2 0:31:43
452 Bartalis Hunor Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium 0
453 Rónay Kristóf Tamás Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 0
458 Szép Damján Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 0
 A U11  Leány
1 484 Szücs Borbála Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 3 0:27:57
2 486 Ádám Gabriella Sarolta Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3 0:28:54
3 483 Kálmán Luca Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 3 0:29:41
4 481 Kárpáti Mira Kőbányai Janikovszky Éva Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3 0:31:23
5 487 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola 3 0:31:30
6 485 Ádám Viktória Eszter Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3 0:32:31
7 480 Benedek Zsófia Luca Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 3 0:34:11
482 Simon Varga Fanni Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 0
 B U15  Fiú
1 505 Deme Erik Németh László Gimnázium 3 0:25:33
2 502 Gémes Ádám Németh László Gimnázium- Általános Iskola 3 0:26:38
3 506 Pintér Dominik Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:28:37
4 510 Pandúr Levente Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 3 0:29:30
5 503 Széles Benedek Páduai Szent Antal Általános Iskola- Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:29:30
6 508 Szijártó Zsigmond Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:32:05
7 507 Pintér Zsolt Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:35:26
8 500 Juhász Zoltán Hernádnémeti Református Általános Iskola- Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:39:05
501 Korbács Tamás Somogyi Rezső Általános Iskola 0
509 Sneider Máté Kristóf Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 0
504 Törő Zsombor Dániel Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 0
 B U15  Leány
1 551 Tóth Réka Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 3 0:26:07
2 550 Tolnai Kincső Boglárka Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 3 0:32:52
552 Kohlhoffer Tímea Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola 0
553 Rottenbücher Ramóna Ányos Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 0
B U19 Fiú
1 641 Osterling Ádám Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium- Általános Iskola és Kollégium 5 0:35:07
2 651 Pillisz Ákos Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium 5 0:39:33
3 643 Gábriel Ádám Gyula Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 5 0:40:32
4 646 Koleszár Martin Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 4 0:35:20
5 645 Berndt Kristóf Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 4 0:36:37
6 647 Nagy Bence Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 4 0:38:45
7 640 Jankovics Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 4 0:42:11
8 648 Patkó Gergő Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 4 0:43:05
642 Darányi Máté Dominik Premontrei Szent Norbert Gimnázium- Egyházzenei Szakgimnázium- Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégiu 0
649 Gémes Tamás 0
650 Spiegelberger Rafael 0
B U19 Leány
1 660 Bali Sára Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium 4 0:31:37
2 661 Bukor Edina Kőbányai Szent László Gimnázium 3 0:34:34
B U17 Fiú
1 600 Lónyai Levente Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 4 0:29:07
2 602 Szabó Ádám Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium 4 0:29:36
3 603 Terecskei Vince Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium 4 0:31:59
4 610 Porteleki Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 4 0:35:27
5 607 Molnár Levente Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium- Kollégium- Általános Iskola és Óvoda 4 0:36:14
6 604 Illés Bence Istvánffy Miklós Általános Iskola 4 0:39:59
7 605 Gémes Levente Lóczy Lajos Gimnázium 3 0:31:28
8 609 Bertók Zsombor Krisztofer Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 3 0:31:44
9 606 Nyilasi Csanád Lóczy Lajos Gimnázium 3 0:31:46
10 608 Berndt Péter Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma 3 0:33:12
601 Czár Botond Péter Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 0
611 Kandra Benjámin 0
B U17 Leány
1 620 Bukor Anita Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3 0:31:02
2 622 Garami Alexa Eliza Corvin Mátyás Gimnázium 3 0:34:03
3 621 Kreácsik Zorka Óbudai Árpád Gimnázium 3 0:34:17
623 Rufusz Zsófia Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium 0
A U21 Fiú
1 700 Székely Benedek Szent Imre Katolikus Gimnázium- Általános Iskola- Kollégium- Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 4 1:07:10
A U19 Fiú
1 710 Gémes Tamás Németh László Gimnázium- Általános Iskola 4 1:07:23
2 711 Berentei Tibor Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium 4 1:12:37
712 Spiegelberger Rafael Budapesti Műszaki SZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 0
714 Szedeli Krisztián Szekszárdi SZC Vályi Péter Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0
715 Zömbik Ádám Győri Műszaki SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 0
A U19 Leány
1 721 Kiss Kata Emma Lóczy Lajos Gimnázium 4 1:05:59
2 722 Hebling Lili Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium 4 1:07:36
720 Sági Fanni Lili Debreceni SZC Irinyi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 0
723 Szlovencsák Panka Viola Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium 0
A U17 Fiú
1 733 Pataki Barnabás Óbudai Waldorf Általános Iskola- Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 4 0:55:33
2 734 Varga Marcell Veszprémi SZC Öveges József Szakgimnáziuma- Szakközépiskolája és Kollégiuma 4 0:56:49
3 730 Barna Zoltán Péter Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium 4 0:59:52
4 732 Bertalan Tamás Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 4 1:05:17
5 735 Soós Gergő Gyula Verseghy Ferenc Gimnázium 4 1:10:53
731 Kandra Benjámin Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 0
A U17 Leány
1 743 Trócsányi Laura Lovassy László Gimnázium 4 1:07:36
2 740 Leányvári Sára Földes Ferenc Gimnázium 4 1:09:58
3 741 Oravecz Lora Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium 3 1:07:41
742 Krutilla Otília Teichmann Vilmos Általános Iskola 0
A U15 Fiú
1 755 Füri Mátyás Mihály Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola 3 0:42:52
2 754 Kárpáti Bálint Kőbányai Janikovszky Éva Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3 0:43:21
3 756 Monostori Noel Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:44:04
4 757 Kiss Ádám György Györgyi Dénes Általános Iskola 3 0:44:39
5 750 Magyar Bendegúz Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 3 0:46:58
6 760 Ádám Szabolcs László Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3 0:47:58
7 758 Tóth József Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola 3 0:48:32
8 761 Szöllőssy Ádám Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 0:49:02
9 752 Kiss Vince Dániel Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 3 0:49:03
10 751 Benedek Levente Gábor Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 3 1:03:33
753 Rónay Bálint István Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola 0
759 Iván Borisz Márk Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 0
762 Pandúr Levente Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 0
A U15 Leány
1 781 Bruchner Regina Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola 3 0:48:16
782 Vitkovics Vanda Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 0

Szervező

Tamási Bringa SEPéti Zoltán főszervező - +36 30 413 5540tamasibringasport@gmail.com 7090 Tamási, Cser László u. 2.

Időpont

2019. június 1. szombat

Helyszín

Tamási - Parkerdő

7090 Tamási, Hársfa u. 92.

Back to top button
Close
Close
X
X