2019. január

2019jan05Egész napVácCrossVác - Derecske dűlőSzakág:Cyclo-crossKategória:MK

Eredmények

Első rajt 25-30 perc
Rajt(ok)  10:45
Táv(ok) 7050m
EREDMÉNYLISTA Egyéni
Hely. Idő Rajtszám, Név, Szül.év Település, KLUB, Csapat
1 12:26:01 0320 [15-16 év]TÖRÖK Huba 2003 HUN Nagykovácsi
CROSSKOVÁCSI SKE
2 12:26:56 0304 [15-16 év]HORVÁTH Áron Mihály 2003 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
3 12:27:25 0346 [15-16 év]LŐRINCZ Benedek 2004 HUN Nagykovácsi
MEDITECH SPORT CLUB
Dronepilot Racing Team
4 12:28:00 0358 [13-14 év]MAJOROS Dávid 2005 HUN Budapest
KŐBÁNYAI TORNA CLUB SE
5 12:28:02 0360 [13-14 év]PAKOT András Gusztáv 2006 HUN Budapest
KŐBÁNYAI TORNA CLUB SE
6 12:28:35 0321 [15-16 év]VARGA Marcell 2003 HUN Enying
TAMÁSI BRINGASPORT EGY.
7 12:28:47 0364 [13-14 év]TAKÁCS Zsombor Tamás 2006 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
8 12:28:52 0343 [15-16 év]DÓZSA Zétény 2004 HUN Verőce
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
9 12:29:15 0159 [M50+ év]ROZGONYI Sándor 1967 HUN Budapest
CSÖMÖRI SPORT SZ. NKFT
Cube-Csömör
10 12:29:28 0158 [M50+ év]LŐRINCZ János 1967 HUN Veresegyház
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
11 12:29:29 0395 [13-14 év]ADORJÁN Nicolas 2006 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
12 12:29:47 0302 [15-16 év]CSUJA Bálint 2003 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
13 12:30:00 0392 [15-16 év]GREMAN Szonja 2005 HUN Pilisszentkereszt
PILIS CROSS-COUNTRY CLUB
14 12:30:45 0341 [15-16 év]ORAVECZ Lora 2004 HUN Salgótarján
PILIS CROSS-COUNTRY CLUB
15 12:31:08 0156 [M50+ év]KOLB Tamás 1966 HUN Budapest
BLUE SCORPIONS MC
Bendzsó Team
16 12:31:15 0155 [M50+ év]GELENCSÉR Ferenc 1966 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
17 12:31:49 0396 [13-14 év]BAKSAY Dániel 2006 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
18 12:31:52 0152 [M50+ év]DÓZSA György 1967 HUN Verőce
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
19 12:31:55 0157 [M50+ év]KOVÁCS Béla Ernő 1967 HUN Debrecen
DKSI DEBRECEN
Kontent-DKSI
20 12:31:55 0153 [M50+ év]GÁL István 1949 HUN Miskolc
KERÉKPÁRSPORT 2000 SE
21 12:31:56 0169 [15-16 év]BRUCHNER Regina 2006 HUN Zalaegerszeg
ZALAEGERSZEGI KERÉKPÁROS SE
Femat-ZKSE
22 12:33:47 0151 [M50+ év]BENCZ Zoltán 1969 HUN Gyál
FOOTSTRONG SE
23 12:34:46 0345 [15-16 év]BUDAHÁZI Bence 2003 HUN Budapest
POSTÁS SPORT SE
24 12:35:03 0398 [13-14 év]MAGYAR Balázs 2006 HUN Nagykovácsi
CROSSKOVÁCSI SKE
25 12:36:54 0389 [13-14 év]TÓTH Bálint 2006 HUN Kismaros
VERŐCEI KAJAK-KENU EGY.
26 12:39:26 0380 [13-14 év]BENEDEK Levente 2006 HUN Gödöllő
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
DNF 4:10:01 0329 [15-16 év]MAGYAR Gergő 2004 HUN Győrújbarát
GYŐRI ATLÉTIKAI CLUB
DNF 000:00:00 0366 [13-14 év]VAS Barnabás 2006 HUN Kiskunlacháza
MARATON SPORT CLUB
Merida Maraton Team-CST
DNS 0:00:00 0386 [13-14 év]SÁGI Péter Pál 2005 HUN Szentendre
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
DNS 0:00:00 0390 [13-14 év]RADICS Milán 2005 HUN Csongrád
KECSKEMÉT ELSŐ SOR SE
Piroska Szörp Kecskemét ES
Cyclo-Cross (CX)
Második rajt 40-45 perc
Rajt(ok)  11:30
Táv(ok) 11750m
EREDMÉNYLISTA Egyéni
Abszolút
Hely. Idő Rajtszám, Név, Szül.év Település, KLUB, Csapat
1 20:43:56 0603 [17-18 év]GOHÉR Mihály 2001 HUN Páhi
KECSKEMÉT ELSŐ SOR SE
Piroska Szörp Kecskemét ES
2 20:44:05 0230 [M40+ év]FÉSÜS László 1969 HUN Budapest
MEDITECH SPORT CLUB
Dronepilot Racing Team
3 20:44:22 0222 [M40+ év]SPECZIÁR Viktor 1972 HUN Budapest
KŐBÁNYAI TORNA CLUB SE
4 20:44:31 0201 [M40+ év]ADAME László 1976 HUN Nagybárkány
5 20:44:31 0216 [M40+ év]NÉMETH Roland 1978 HUN Érd
VESZPRÉMI KERÉKPÁROS EGY.
Maxi-Bike
6 20:44:31 0223 [M40+ év]SZABÓ András Balázs 1977 HUN Budapest
SW TEAM KERÉKPÁROS EGY.
Speed-Way Team
7 20:45:30 0210 [M40+ év]KLEIN Tamás 1974 HUN Budapest
FOOTSTRONG SE
8 20:45:56 0231 [M40+ év]MINÁROVICS Krisztián 1978 HUN Nagykáta
TREK SZABADIDŐ SE
Waberers Trek Team
9 20:46:17 0058 [E23+ év]BENKÓ Barbara 1990 HUN Pilisvörösvár
PILIS CROSS-COUNTRY CLUB
Ghost Factory Racing
10 20:46:20 0601 [17-18 év]ADAME Ármin 2002 HUN Nagybárkány
11 20:46:44 0226 [M40+ év]SZILÁGYI Szabolcs 1971 HUN Gödöllő
MAGASLATI KERÉKPÁROS EGY.
MASH Racing Team
12 20:46:52 0203 [M40+ év]FEDOR István 1978 HUN Szigetszentmiklós
MARATON SPORT CLUB
Merida Maraton Team-CST
13 20:46:58 0208 [M40+ év]KÁLDI Tamás 1975 HUN Zalaegerszeg
ZALAEGERSZEGI KERÉKPÁROS SE
Femat-ZKSE
14 20:47:13 0616 [17-18 év]GERELY Attila 2002 HUN Nagykovácsi
CROSSKOVÁCSI SKE
15 20:47:43 0204 [M40+ év]FILEPKÓ Gábor 1974 HUN Szentendre
16 20:47:47 0233 [M40+ év]SZEKERES Péter 1977 HUN Kecskemét
KECSKEMÉT ELSŐ SOR SE
Veloroom Kecskemét ES
17 20:47:59 0215 [M40+ év]MOLNÁR Bálint 1974 HUN Budapest
SW TEAM KERÉKPÁROS EGY.
Speed-Way Team
18 20:48:29 0256 [M40+ év]ZÓKA-UJHELYI Zoltán 1978 HUN Budapest
SW TEAM KERÉKPÁROS EGY.
Speed-Way Team
19 20:48:34 0245 [M40+ év]VAS Péter 1971 HUN Kiskunlacháza
MARATON SPORT CLUB
Merida Maraton Team-CST
20 20:48:40 0213 [M40+ év]MÁTÉ János 1974 HUN Budapest
MEDITECH SPORT CLUB
Dronepilot Racing Team
21 20:49:03 0207 [M40+ év]JURÁK András 1978 HUN Budapest
COFFEERIDE SE
22 20:49:31 0217 [M40+ év]NYÍRI József 1978 HUN Budapest
PAVÉ-SPORT KFT
Pavé Cycling Academy
23 20:49:35 0238 [M40+ év]KÓSA Csaba 1970 HUN Acsa
BLUE SCORPIONS MC
Bendzsó Team
24 20:50:05 0259 [M40+ év]FEHÉR Csaba 1977 HUN Budapest
MERKAPT MARATON TEAM SE
25 20:50:18 0219 [M40+ év]SOMOGHY Attila 1969 HUN Vác
BLUE SCORPIONS MC
Bendzsó Team
26 20:50:27 0057 [E23+ év]SZEKERES Viktória 1983 HUN Gödöllő
1WD MOTORSPORT
KTM Team Hungary
27 20:50:54 0236 [M40+ év]PÁSZTOR László 1974 HUN Budapest
TREK SZABADIDŐ SE
Waberers Trek Team
28 20:50:56 0250 [M40+ év]LIZÁN Péter 1973 HUN Érd-Parkváros
29 20:50:58 0606 [17-18 év]MÜLLER Bence 2001 HUN Érd
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
30 20:51:10 0205 [M40+ év]HORVÁTH Győző 1973 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
31 20:51:42 0202 [M40+ év]DERVALICS Gábor 1977 HUN Zalaegerszeg
ZALAEGERSZEGI KERÉKPÁROS SE
Femat-ZKSE
32 20:51:43 0247 [M40+ év]PAP Mihály 1973 HUN Budapest
33 20:52:33 0255 [M40+ év]KÜRTHY Levente 1979 HUN Budapest
34 20:52:58 0055 [E23+ év]KUBIK Csenge 1998 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
35 20:53:12 0227 [M40+ év]TÖRÖK András 1974 HUN Nagykovácsi
CROSSKOVÁCSI SKE
36 20:54:08 0234 [M40+ év]FÖLDESI Gábor 1971 HUN Nagykovácsi
CROSSKOVÁCSI SKE
37 20:54:11 0232 [M40+ év]NAGY Tamás 1978 HUN Kecskemét
KECSKEMÉT ELSŐ SOR SE
Piroska Szörp Kecskemét ES
38 20:54:14 0239 [M40+ év]GYIMESI István 1976 HUN Budapest
39 16:45:21 0229 [M40+ év]WAGNER István 1972 HUN Budapest
40 16:46:11 0221 [M40+ év]SÓS Sándor 1971 HUN Érd-Parkváros
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
41 16:47:00 0052 [E23+ év]KOVÁCS Fruzsina 1987 HUN Pilis
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
42 16:49:18 0069 [E23+ év]KRISTON Judit 1977 HUN Budapest
43 16:49:18 0059 [E23+ év]SÁTEK Orsolya 1980 HUN Budapest
SW TEAM KERÉKPÁROS EGY.
Speed-Way Team
DNF 8:21:55 0056 [E23+ év]RIBA Orsolya 1985 HUN Budapest
SW TEAM KERÉKPÁROS EGY.
Speed-Way Team
DNF 4:09:06 0617 [17-18 év]LŐRINCZ Bendegúz 2002 HUN Nagykovácsi
MEDITECH SPORT CLUB
Dronepilot Racing Team
DNS 0:00:00 0000 [M40+ év]GROSZ Zoltán 1976 HUN Budapest
BRINGABANDA SC SE
DNS 0:00:00 0209 [M40+ év]HAJAS Tibor 1978 HUN Kecskemét
VELOMELO KFT
Velomelo+
DNS 0:00:00 0224 [M40+ év]SZALAY Béla 1974 HUN Budapest
FRO KERÉKPÁROS SE
FRO Racing
DNS 0:00:00 0252 [M40+ év]DUZMATH Csaba 1975 HUN Kerekegyháza
DNS 0:00:00 0614 [17-18 év]CSONTOS Balázs 2001 HUN Szentendre
Cyclo-Cross (CX)
Harmadik rajt 10-15 perc
Rajt(ok)  12:30
Táv(ok) 2700m
EREDMÉNYLISTA Egyéni
Abszolút
Hely. Idő Rajtszám, Név, Szül.év Település, KLUB, Csapat
1 12:10:26 0413 [11-12 év]ZSEMBERY Boldizsár 2007 HUN Törökbálint
TÖRÖKBÁLINTI BMX KLUB
2 12:10:40 0411 [11-12 év]TÓTH Márk 2008 HUN Budapest
CROSSKOVÁCSI SKE
3 12:10:49 0408 [11-12 év]PÉTER Nándor 2008 HUN Salgótarján
SALGÓTARJÁNI HKE
4 12:11:29 0428 [11-12 év]DOROGI Alex Martin 2007 HUN Budapest
KŐBÁNYAI TORNA CLUB SE
5 12:11:31 0403 [11-12 év]GÁBOR Milán 2008 HUN Üröm
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
6 12:11:39 0456 [-10 év]MÓRI Márton 2009 HUN Biatorbágy
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
7 12:11:43 0409 [11-12 év]SIKE Roland András 2008 HUN Dunakeszi
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
8 12:11:46 0404 [11-12 év]GUDELLA Ádám 2007 HUN Isaszeg
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
9 12:11:58 0451 [-10 év]BAKÓ Donát 2009 HUN Vác
PILIS CROSS-COUNTRY CLUB
Hazzard XC
10 12:12:06 0410 [11-12 év]SIMON Viktor 2008 HUN Budapest
KŐBÁNYAI TORNA CLUB SE
11 12:12:20 0488 [-10 év]SZABÓ Bence 2009 HUN Budaörs
TÖRÖKBÁLINTI BMX KLUB
12 12:12:23 0402 [11-12 év]FILEPKÓ Márton 2007 HUN Szentendre
SZENTENDREI KINIZSI H. SE
13 12:12:35 0419 [11-12 év]FÖLDESI Csaba Miklós 2007 HUN Nagykovácsi
CROSSKOVÁCSI SKE
14 12:12:57 0458 [-10 év]SZÉP Damján 2009 HUN Bocfölde
ZALAEGERSZEGI KERÉKPÁROS SE
Femat-ZKSE
15 12:13:06 0455 [-10 év]MÁRMAROSI Alexa Ildikó 2009 HUN Szekszárd
SZEKSZÁRDI SZKE
16 12:13:16 0439 [11-12 év]ARADI Bendegúz 2007 HUN Verőce
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
17 12:14:12 0463 [-10 év]KOVÁCS Béla 2011 HUN Debrecen
DKSI DEBRECEN
Kontent-DKSI
18 12:14:49 0466 [-10 év]KÁRPÁTI Mira 2010 HUN Budapest
KŐBÁNYAI TORNA CLUB SE
19 12:15:25 0481 [-10 év]STOJANOVSKA Dalija 2010 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
20 8:12:22 0493 [-10 év]MÉSZÁROS Dorottya 2009 HUN Vác
DNF 4:05:41 0459 [-10 év]MÁRMAROSI Marcell 2010 HUN Szekszárd
SZEKSZÁRDI SZKE
DNS 0:00:00 0407 [11-12 év]PAP Gréta 2007 HUN Szeged
Cyclo-Cross (CX)
Negyedik rajt 25-30 perc
Rajt(ok)  13:00
Táv(ok) 7050m
EREDMÉNYLISTA Egyéni
Hely. Idő Rajtszám, Név, Szül.év Település, KLUB, Csapat
1 12:27:27 0257 [13+ év]SOMOGHY Tamás 1972 HUN Vác
2 12:27:53 0576 [13+ év]ZSOFCSÁK Péter 1981 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
3 12:29:06 0594 [13+ év]KARAKAI Viktor 1978 HUN Budapest
MARATON SPORT CLUB
Merida Maraton Team-CST
4 12:29:19 0262 [13+ év]ZENTAI Benedek 2000 HUN Budajenő
TELKI MULTISPORT EGY.
5 12:29:27 0569 [13+ év]BÓKA Zoltán 1982 HUN Hódmezővásárhely
6 12:29:28 0563 [13+ év]LADVENICZA Tamás 1971 HUN Gödöllő
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
7 12:30:00 0537 [13+ év]BODA Gábor 1991 HUN Kecskemét
KECSKEMÉT ELSŐ SOR SE
Piroska Szörp Kecskemét ES
8 12:30:05 0178 [13+ év]LANECKER József 1989 HUN Budapest
9 12:30:11 0536 [13+ év]PÉTER Nándor 1973 HUN Salgótarján
SALGÓTARJÁNI HKE
10 12:30:26 0524 [13+ év]MÁRMAROSI Zoltán 1976 HUN Szekszárd
SZEKSZÁRDI SZKE
11 12:30:26 0546 [13+ év]BENEDEK Gábor 1978 HUN Gödöllő
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
12 12:30:48 0264 [13+ év]PAPP Zoltán 1971 HUN Gödöllő
13 12:30:52 0177 [13+ év]VERTICH Tamás 1984 HUN Salgótarján
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
14 12:30:58 0564 [13+ év]CSÁKAI Bence 2003 HUN Telki
TELKI MULTISPORT EGY.
15 12:32:50 0511 [13+ év]GÁBOR Bence 1973 HUN Üröm
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
16 12:32:59 0258 [13+ év]MÉSZÁROS Gergely 1978 HUN Vác
VÁCI VÍZMŰ SE
17 12:34:28 0593 [13+ év]DANCSÓ András 1969 HUN Üröm
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
18 12:37:11 0561 [13+ év]MÁRIÁN Krisztina 1988 HUN Nyíregyháza
19 12:37:33 0139 [13+ év]SALGÓVÁRI István 1972 HUN Diósd
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
20 12:39:31 0261 [13+ év]WAGNER Viktória 1976 HUN Budapest
MARATON SPORT CLUB
Merida Maraton Team-CST
DNF 4:10:18 0263 [13+ év]ZENTAI Dániel Márk 2001 HUN Budajenő
TELKI MULTISPORT EGY.
DNS 0:00:00 0000 [13+ év]CSERNYIK László 1979 HUN Veresegyház
BDFGV
DNS 0:00:00 0535 [13+ év]ZSIGRI Sándor 1965 HUN Gödöllő
MAGASLATI KERÉKPÁROS EGY.
MASH Racing Team
Cyclo-Cross (CX)
Ötödik rajt 55-60 perc
Rajt(ok)  14:00
Táv(ok) 16450m
EREDMÉNYLISTA Egyéni
Hely. Idő Rajtszám, Név, Szül.év Település, KLUB, Csapat
1 4:58:08 0002 [E23+ év]BÚR Zsolt 1981 HUN Budapest
TATABÁNYAI KERÉKPÁROS TRI.KLUB
Vialand Racing Team
2 4:58:39 0014 [19-22 év]SZÖLLŐSI Ferenc 1998 HUN Leányfalu
MESTERBIKE ILB FACTORY SE
575 Team
3 4:59:42 0033 [E23+ év]SZALAY Péter 1981 HUN Gödöllő
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
4 4:59:42 0137 [M30-49 év]KUSZ Mátyás 1988 HUN Budapest
ZALAEGERSZEGI KERÉKPÁROS SE
Femat-ZKSE
5 4:59:47 0027 [E23+ év]RÓZSA Balázs 1995 HUN Balassagyarmat
Team Differdange- GeBa
6 5:01:48 0007 [E23+ év]KIRÁLY Levente 1990 HUN Budapest
Epronex – Bss Oil Team
7 5:02:10 0101 [M30-49 év]CSER Gábor 1982 HUN Budapest
8 5:02:24 0031 [19-22 év]KISS Hunor Máté 1999 HUN Debrecen
DKSI DEBRECEN
Kontent-DKSI
9 5:02:28 0008 [E23+ év]KUBA Ronald 1994 SVK Nána
10 5:02:53 0006 [E23+ év]FORINTOS Norbert András 1991 HUN Budapest
BME Cycling
11 5:02:57 0136 [M30-49 év]KOVÁCS Attila 1979 HUN Gyöngyös
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
12 5:03:17 0032 [19-22 év]LEHMANN Bence 1997 HUN Tiszaújváros
TISZAÚJVÁROSI TRIATLON KLUB
13 5:03:23 0004 [E23+ év]DURUCZ Miklós 1991 HUN Budapest
Epronex
14 5:03:24 0105 [M30-49 év]HÉJJA Attila 1981 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
15 5:03:37 0118 [M30-49 év]SZALMA Csaba 1982 HUN Budapest
TREK SZABADIDŐ SE
Waberers Trek Team
16 5:03:38 0019 [E23+ év]SERES Gábor 1990 HUN Tázlár
Pedal&Caffé
17 5:03:38 0121 [M30-49 év]ZSIVITY Zorán 1986 HUN Békéscsaba
MESTERBIKE ILB FACTORY SE
575 Team
18 5:04:52 0135 [M30-49 év]SZEKERES Zsolt 1986 HUN Gödöllő
1WD MOTORSPORT
KTM Teszt Team
19 5:04:57 0029 [M30-49 év]HORVÁTH Sándor 1980 HUN Zalaegerszeg
ZALAEGERSZEGI KERÉKPÁROS SE
Femat-ZKSE
20 5:05:25 0009 [19-22 év]KUTS Bence 2000 HUN Érd
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
21 5:05:26 0018 [19-22 év]TÓTH Dávid 2000 HUN Nagykáta
TREK SZABADIDŐ SE
Waberers Trek Team
22 5:07:47 0113 [M30-49 év]SCHMIDT Gergely 1987 HUN Budapest
PAVÉ-SPORT KFT
Pavé Cycling Academy
23 0:58:53 0129 [M30-49 év]GREGÓ Zoltán 1979 HUN Budapest
PAVÉ-SPORT KFT
Pavé Cycling Academy
24 1:00:20 0128 [M30-49 év]HÁDEN Tamás 1979 HUN Szigethalom
ZALAEGERSZEGI KERÉKPÁROS SE
Femat-ZKSE
25 1:01:35 0108 [M30-49 év]KOVÁCS Kristóf 1982 HUN Budapest
KŐBÁNYAI TORNA CLUB SE
26 1:02:31 0020 [E23+ év]JOBBÁGY Balázs 1992 HUN Százhalombatta
SÓLYOM TEAM SE
27 1:02:42 0131 [M30-49 év]SZABADI Attila 1986 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
28 1:02:49 0117 [M30-49 év]PETTERMANN Antal 1984 HUN Érd
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
29 1:06:06 0150 [M30-49 év]PETROMÁRKÓ Miklós 1980 HUN Göd
BIKE ZONE GÖDÖLLŐ KE
30 1:07:02 0120 [M30-49 év]ZENTAI Zsolt 1980 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
31 1:08:28 0134 [M30-49 év]TÓTH Ferenc 1982 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
32 20:58:09 0122 [M30-49 év]SZTREHÁRSZKI László 1981 HUN Fót
SW TEAM KERÉKPÁROS EGY.
Speed-Way Team
DNF 4:11:09 0116 [M30-49 év]TÓTH Tamás 1983 HUN Kiskőrös
Pedal&Caffé
DNS 0:00:00 0012 [E23+ év]SCHWENDTNER Bálint 1993 HUN Budapest
MARATON SPORT CLUB
Merida Maraton Team-CST
DNS 0:00:00 0013 [19-22 év]SÓS Bendegúz 2000 HUN Érd-Parkváros
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team
DNS 0:00:00 0015 [E23+ év]TÓTH Krisztián 1989 HUN Budapest
MAGASLATI KERÉKPÁROS EGY.
MASH Racing Team
DNS 0:00:00 0127 [M30-49 év]NAGY Zsolt 1986 HUN Budapest
ÚJBUDA MOUNTAIN BIKE SE
Superior MTB Team

Szervező

Somoghy Attila

Időpont

2019. január 5. szombat

Helyszín

Vác - Derecske dűlő

2600 Vác, Derecske dűlő

Back to top button
Close
Close
X
X