2019. július

2019júl2009:00KiemelteBike.hu XCO OBBudapest - Kamaraerdei Ifjúsági ParkSzakág:MTB XCKategória:OB

Eredmények

Hely. Rajtszám Név Egyesület Idő Gap
U9 WOMEN (2)
1 1955 Storcz-Nagy Réka Superior MTB Team 7’48
2 1956 Tóth Mira Viktória Superior MTB Team 8’11 +0’23
U9 MEN (7)
1 1912 Szilasi Dániel Superior MTB Team 9’25 9’25
2 1902 Csentericz Levente ZKSE 9’29 +0’04
3 1901 Bruchner Máté ZKSE 10’03 +0’38
4 1904 Horváth Bálint Focus Team Hungary 10’42 +1’17
5 1908 Molnár Zsombor Focus Team Hungary 10’44 +1’19
6 1909 Gábor Balázs Superior MTB Team 11’58 +2’33
7 1905 Berencsi Mátyás Speed-Way Team 12’34 +3’09
U11 WOMEN (8)
1 1201 Szücs Borbála ZKSE 9’30 9’30
2 1202 Ádám Gabriella Sarolta ZKSE 10’27 +0’57
3 1206 Hegedűs Heléna Bike Zone Gödöllő 10’28 +0’58
4 1214 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi SzKE 10’39 +1’09
5 1205 Cser Antónia Superior MTB Team 11’06 +1’36
6 1210 Kálmán Luca ZKSE 11’24 +1’54
7 1212 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 12’05 +2’35
8 1203 Ádám Viktória Eszter ZKSE 13’03 +3’33
U11 MEN (16)
1 1101 Móri Márton Superior MTB Team 17’53 17’53
2 1104 Martonics Armand ZKSE 17’54 +0’01
3 1109 Molnár Ágoston Focus Team Hungary 18’21 +0’28
4 1136 Nagy Adam RRC AMT 18’21 +0’28
5 1105 Bakó Donát PCCC 18’46 +0’53
6 1112 Nagy Lél Bátor Focus Team Hungary 19’04 +1’11
7 1120 Tímár Péter ZKSE 20’02 +2’09
8 1126 Bánfai Olivér Superior MTB Team 20’12 +2’19
9 1118 Laczkó Olivér Péter Superior MTB Team 20’38 +2’45
10 1133 Leányvári Benjámin DVTK-Freeriderz 21’32 +3’39
11 1123 Szép Damján ZKSE 21’53 +4’00
12 1110 Molnár Mór ZKSE 22’11 +4’18
13 1107 Illés Bence Focus Team Hungary 22’32 +4’39
14 1115 Burgermeister Olivér Cube-Csömör 23’45 +5’52
15 1116 Gergely Apor Ágoston Veszprémi Spartacus SE 24’17 +6’24
16 1130 Bartalis Hunor Roprint Racing Team 26’14 +8’21
U13 WOMEN (6)
1 1401 Szücs Júlia ZKSE 17’34 17’34
2 1406 Szabó Léna ZKSE 18’02 +0’28
3 1403 Kiss Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 18’50 +1’16
4 1404 Motován Dóra Focus Team Hungary 19’54 +2’20
5 1402 Bokros Kincső VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 21’09 +3’35
6 1405 Szávai Petra Bike Zone Gödöllő 22’36 +5’02
U13 MEN (21)
1 1323 Kálmán Dániel Ákos ZKSE 24’08 24’08
2 1301 Kovács Áron Focus Team Hungary 24’47 +0’39
3 1309 Berencsi Benedek Speed-Way Team 25’35 +1’27
4 1305 Tóth Márk Martin Crosskovácsi 26’26 +2’18
5 1311 Gábor Milán Superior MTB Team 26’44 +2’36
6 1302 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 26’53 +2’45
7 1317 Olcsvári Botond ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 26’54 +2’46
8 1312 Horváth Bence Focus Team Hungary 27’45 +3’37
9 1318 Péter Nándor Salgótarjáni HKE 28’38 +4’30
10 1316 Marczal Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 29’42 +5’34
11 1303 Kiss István Bike Zone Gödöllő 29’58 +5’50
12 1315 Magyar Botond Kis-Galya KSE 30’04 +5’56
13 1319 Sike Roland András Superior MTB Team 30’10 +6’02
14 1307 Révész Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 30’37 +6’29
15 1338 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team 30’46 +6’38
16 1304 Gudella Ádám Bike Zone Gödöllő 32’07 +7’59
17 1335 Leányvári Áron DVTK-Freeriderz 32’51 +8’43
18 1331 Balázs Örs Crosskovácsi 35’04 +10’56
19 1339 Hajder Gergely Superior MTB Team 36’11 +12’03
20 1337 Aradi Bendegúz Superior MTB Team 36’51 +12’43
DNF 1310 Csorba Zalán Kis-Galya KSE
U15 WOMEN (3)
1 1603 Bruchner Regina ZKSE 39’40 39’40
2 1601 Greman Szonja PCCC 41’21 +1’41
3 1602 Orosz Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 50’58 +11’18
U15 MEN (19)
1 1519 Takács Zsombor Superior MTB Team 33’10 33’10
2 1520 Vas Barnabás Merida Maraton Team-CST 33’49 +0’39
3 1501 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 35’18 +2’08
4 1510 Gergely Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa 35’43 +2’33
5 1504 Füri Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő 36’22 +3’12
6 1503 Monostori Noel VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 36’28 +3’18
7 1505 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 36’28 +3’18
8 1529 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 37’33 +4’23
9 1502 Kiss Ádám György VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 37’45 +4’35
10 1521 Heuschmidt Levente Superior MTB Team 38’49 +5’39
11 1527 Boda Márton József DVTK-Freeriderz 38’53 +5’43
12 1514 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE 38’55 +5’45
13 1538 Tóth Márkó Győri Atlétikai Club 39’36 +6’26
14 1512 Kiss Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 40’16 +7’06
15 1515 Motován Ádám Focus Team Hungary 41’57 +8’47
16 1524 Ádám Szabolcs László ZKSE 42’01 +8’51
17 1548 Magyar Balázs Crosskovácsi 44’10 +11’00
18 1517 Sógor Bence Superior MTB Team 53’45 +20’35
DNF 1526 Szöllőssy Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
U17 WOMEN (6)
1 1802 Bokros Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 37’30 37’30
2 1808 Tóth-Almási Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa 40’21 +2’51
3 1807 Oravecz Lora PCCC 43’18 +5’48
4 1803 Gergely Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 43’49 +6’19
5 1806 Leányvári Sára Kis-Galya KSE 43’51 +6’21
6 1801 Trócsányi Laura VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 45’04 +7’34
U17 MEN (13)
1 1701 Pataki Barnabás PCCC 49’56 49’56
2 1735 Magyar Gergő Győri Atlétikai Club 51’28 +1’32
3 1728 Takács-Valent Máté PCCC 52’02 +2’06
4 1718 Horváth Áron Mihály Superior MTB Team 53’17 +3’21
5 1705 Török Huba Crosskovácsi 54’02 +4’06
6 1707 Vránich Botond Focus Team Hungary 55’49 +5’53
7 1727 Kovács Árpád Gyula Bike Zone Gödöllő 57’05 +7’09
8 1726 Csákai Bence TelkiBike Team 1h00’19 +10’23
9 1736 Hajder Benedek Superior MTB Team 1h01’02 +11’06
10 1709 Kovács Boldizsár Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h02’16 +12’20
11 1734 Illés Levente Crosskovácsi 1h06’05 +16’09
DNF 1725 Takács-Valent Márk PCCC
DNF 1710 Bertalan Tamás Crosskovácsi
U19 WOMEN (3)
1 801 Vas Kata Blanka Merida Maraton Team-CST 1h16’40 1h16’40
2 802 Kiss Kata Emma VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h31’03 +14’23
DNF 806 Hebling Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
U19 MEN (7)
1 902 Baranyi Dávid Áron Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1h17’41 1h17’41
2 905 Szabó Levente INTERCYCLING Team 1h19’47 +2’06
3 903 Takács Máté Cube-Csömör 1h20’56 +3’15
4 904 Gerely Attila Crosskovácsi 1h26’21 +8’40
5 901 Fülöp Ádám István VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h29’25 +11’44
6 906 Kosányi Péter Gábor Focus Team Hungary 1h38’51 +21’10
7 907 Borbély Tamás Cube-Csömör 1h20’52 + 1 lap
ELITE WOMEN (5)
1 501 Benkó Barbara Ghost Factory Racing 1h22’43 1h22’43
2 504 Buzsáki Virág Pavé Cycling Academy 1h31’22 +8’39
3 502 Schmidel Regina Cube-Csömör 1h38’47 +16’04
4 503 Cseh Veronika Alpinbike Team Giant Endura 1h43’24 +20’41
5 505 Király Katalin Trek SE 1h31’47 + 1 lap
ELITE MEN (18)
1 2 Dina Márton Kometa Cycling Team 1h23’09 1h23’09
2 4 Valter Attila CCC Development Team 1h25’16 +2’07
3 1 Parti András Trek SE 1h26’10 +3’01
4 6 Fetter Erik Pannon Cycling Team 1h26’52 +3’43
5 3 Palumby Zsombor SVS Pro Team 1h29’22 +6’13
6 5 Borsos Benedek SVS Pro Team 1h34’56 +11’47
7 19 Ruszin Ádám RSG Haldern 03. 1h35’34 +12’25
8 20 Vas Balázs Merida Maraton Team-CST 1h38’53 +15’44
9 13 Sylvester Balázs Tibor ZKSE 1h39’55 +16’46
10 8 Révfalusi Balázs Trek SE 1h25’31 + 1 lap
11 10 Olivér Csonka Trek SE 1h27’03 + 1 lap
12 16 Zoboki Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h31’58 + 1 lap
13 15 Fördős Gergő Jenő Cube-Csömör 1h33’07 + 1 lap
14 18 Hugauf Marcell Buruczki Training System 1h40’22 + 1 lap
15 17 Prájczer Péter Focus Team Hungary 1h26’31 + 2 laps
16 14 Takács Balázs Kontent-DKSI 1h23’26 + 3 laps
DNF 12 Király Levente Epronex-BSS Oil Team
DNF 9 Buruczki Szilárd Cube-Csömör
MASTER1 MEN (17)
1 103 Burgermeister Balázs Cube-Csömör 1h18’45 1h18’45
2 118 Hattyár Dániel Merida Maraton Team-CST 1h22’53 +4’08
3 123 Dobai Zoltán Trek SE 1h23’31 +4’46
4 125 Záray László Merida Maraton Team-CST 1h24’50 +6’05
5 102 Cser Gábor Epronex-BSS Oil Team 1h26’56 +8’11
6 119 Zsivity Zorán Mesterbike 575 Team 1h28’00 +9’15
7 110 Horváth Attila Vilmos Speed-Way Team 1h30’16 +11’31
8 112 Ibrányi Attila Vitalitás SE 1h31’16 +12’31
9 120 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 1h33’47 +15’02
10 101 Gubancsik Péter ZKSE 1h37’11 +18’26
11 124 Kerékgyártó Norbert ZKSE 1h39’23 +20’38
12 111 Horváth Szabolcs ZKSE 1h18’49 + 1 lap
13 106 Tóth Attila Zoltán KTM Team Hungary 1h21’22 + 1 lap
14 108 Horváth Sándor ZKSE 1h23’23 + 1 lap
15 121 Czettele Péter Superior MTB Team 1h29’01 + 1 lap
16 107 Schmidt Gergely Pavé Cycling Academy 1h42’45 + 1 lap
DNF 122 Héjja Attila Superior MTB Team
MASTER2 MEN (13)
1 204 Horváth Csaba István Focus Team Hungary 1h06’23 1h06’23
2 209 Medgyes Gábor KTM Team Hungary 1h08’51 +2’28
3 231 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület 1h12’19 +5’56
4 201 Dervalics Gábor ZKSE 1h12’40 +6’17
5 205 Baluka Balázs Trek SE 1h20’20 +13’57
6 220 Szilágyi Szabolcs MASH Racing Team 1h21’24 +15’01
7 217 Klein Tamás Footstrong SE 1h21’52 +15’29
8 212 Káldi Tamás ZKSE 1h25’06 +18’43
9 215 Horváth Győző Superior MTB Team 1h29’25 +23’02
10 213 Bognár Balázs Superior MTB Team 1h06’26 + 1 lap
11 203 Németh Zoltán Cube-Csömör 1h10’30 + 1 lap
12 206 Török András Crosskovácsi 1h14’00 + 1 lap
DNF 202 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team
MASTER3 MEN (8)
1 305 Fésüs László Meditech Sport Club 52’38 52’38
2 304 Lakatos Péter Focus Team Hungary 55’52 +3’14
3 306 Böhm Lajos Focus Team Hungary 1h00’08 +7’30
4 302 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő 1h03’55 +11’17
5 303 Takács Gábor Salgótarjáni HKE 1h04’48 +12’10
6 310 Kreácsik Miklós Alpinbike Team Giant Endura 1h05’05 +12’27
7 301 Kardos Tibor 480 Fit Boys-PJKE 1h06’07 +13’29
DNF 307 Dózsa György Superior MTB Team

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Időpont

2019. július 20. szombat

Helyszín

Budapest - Kamaraerdei Ifjúsági Park

1112 Budapest, Kamaraerdei út 12.

Back to top button
Close
Close
X
X