2019. szeptember

201928szep08:003. Greiner Bio-One kerékpárversenyMosonmagyaróvár - Wittmann ParkSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

CSOKI FUTAM

Rajtszám Kategória Név Szül. Dátum
101 Soós Olivér 2014
100 Murai Jázmin 2013
99 Bóna Szabolcs 2013
98 Széles Gergely Áron 2014
97 Varga Levente 2015
96 Tuba Petra 2016

AMATŐRFUTAM

Rajtszám Kategória Név Idő absz..hely Kat. Hely
47 U9 Csepregi Milán 3:01 1
56 U9 Olcsvári Bulcsú 3:44 2
34 U9 Bergovics Dániel Balázs 4:03 3
36 U9 Stergerits Gergő 3:31 4
35 U9 Bognár Ádám 3:34 5
48 U9 Tuller Áron 3:44 6
25 U9 Bóna Dániel 4:40 7
65 U9 Szável Zsombor 4:14 8
37 U9 Nő Bolla Dorka 4:27 1
60 U9 Nő Weinek Réka 5:29 2
41 U11 Németh Botond 3:51 20 1
63 U11 Bognár Dávid 3:23 25 2
64 U11 Szável Olivér 4:38 29 3
49 U11 Nő Tuller Aliz 3:08 dns 1
58 U13 Takács Márk 2:52 3 1
27 U13 Sefcsik László 2:56 6 2
39 U13 Tóth Márton 3:05 7 3
54 U13 Karácson Gabor 3:05 10 4
50 U13 Rigó Noel 2:57 18 5
55 U13 Karácsony Péter 3:17 19 6
40 U13 Balassa Péter 3:00 21 7
53 U13 Borsody Balázs 2:49 22 8
33 U13 Jávor Marcell 3:38 27 9
38 U13 Murai Máté 3:11 28 10
28 U13 Nő Bubla Regina Alexandra 3:15 17 1
59 U15 Kovács Gergő 3:27 29 1
44 U17 Thuróczy Attila 2:50 2 1
32 U17 Závori Gábor 2:40 5 2
31 U17 Németh Norbert 2:37 9 3
42 U17 Fazekas Somló 2:57 12 4
30 U17 Sófalvi Sándor 2:30 13 5
29 U17 Tukovics Tamás 3:09 16 5
45 U17 Szilágyi Márton 3:38 23 7
22 U17 Nő Deák Valentina 2:51 11 1
43 U19 Zömbik Trisztán 2:37 1 1
62 Felnőtt Férfi Bognár Dániel 2:30 1 1
61 Felnőtt Férfi Takách Bálnit 2:39 8 2
52 Felnőtt Férfi Bata Martin Tamás 3:04 26 3
21 Felnőtt Nő Deák Alexandra 2:41 14 1
57 Master Balogh László 2:32 4 1
26 Master Weinek Tamás 2:54 15 2
51 Master Bata László 2:52 24 3

HALADÓ FUTAM

Rajtszám Korcsoport Csapat Név Egyesület IDŐ Absz. Hely Kat. Hely
1 U13 Xco-ok Tóth Márk Martin Crosskovácsi SKE 2:31 3. 1
4 U13 Xco-ok Olcsvári Botond RoadKSE 2:24 8. 2
2 U13 Xco-ok Marczal Marcell VKE Nelson Pepperl+Fuchs 2:45 10. 3
9 Felnőtt Férfi Road Kse1. Szvercsek Márk RoadKse 2:09 1. 1
10 Felnőtt Férfi Sályi Milán Mátra Biker SC Gyöngyös 2:26 4. 2
15 Master 2. Tatanka Dallos Kornél Tatanka Racing Team 2:18 2. 1
5 Master2 Road Kse. 1. Paár Vilmos RoadKSE 2:21 6. 2
7 Master2 Road Kse. 1. Czére Krisztián Road Kse. 2:29 7. 3
3 Master2 Tatanka Vikartovszky János Tatanka Racing Team 2:40 9. 4
6 Master2 Mtb Apukák Kovács István RoadKSE 2:51 13. 5
11 Master1 Tatanka Istenes Ferenc Tatanka Racing 2:22 5. 1
13 Master1 Mtb Apukák Marczal Milán 2:34 11. 2
12 Master1 Mtb Apukák Tóth Zoltán 2:39 12. 3
8 Master1 Mtb Apukák Olcsvári Szilárd RoadKSE 2:44 14. 4
csapatverseny
1. hely Tatanka Racing Team
2. hely Xco-ok
3. hely Road Kse
4.hely Mtb Apukák

 

Versenykiírás

Szervező

Road KSEroadkse@gmail.com 9200 Mosonmagyaróvár, Háromhíd utca 1.

Időpont

2019. szeptember 28. szombat

Helyszín

Mosonmagyaróvár - Wittmann Park

9200 Mosonmagyaróvár, Gazdász utca

Back to top button
Close
Close
X
X