2019. július

201931júlEgész nap02augKiemeltPályakerékpár Országos BajnokságBudapest - Millenáris KerékpárpályaSzakág:PályaKategória:OB

Időpont

2019. július 31. szerda - 2019. augusztus 2. péntek

Helyszín

Budapest - Millenáris Kerékpárpálya

1146 Budapest, Szabó József u. 3.

Eredmények

WU17 500méter
1 63 SÁRY Boglárka KSI SE 42.814
2 64 FAZEKAS Fruzsina KSI SE 46.165
3 65 BAGOSSY Melina Ilona KSI SE 46.394
WU19 500méter
1 60 MIKE Panna BVSC Zugló 41.680
2 54 NAGY Gréta Natasa Kontent DKSI 41.704
3 51 TIRCSI Andrea KSI SE 44.258
4 56 HÉRICS Diána Letti KSI SE 44.522
WElite 500méter
1 42 LÁSZLÓ Tamara KSI SE 41.317
2 49 KOVÁCS Vivien KSI SE 41.859
3 46 KAPOTT Szonja Fehérvár Cycling Team 42.769
4 45 HONOS Csenge KSI SE 42.882
5 47 KOVÁCS Petra Kontent DKSI 44.741
U17 500méter
1 37 MISKA Csobán KSI SE 39.465
2 34 SZEGEDI Marcell KSI SE 39.607
3 35 SÁNDOR Zalán KSI SE 42.392
4 37 FARKAS Máté Szenyor SZSE 44.355
U19 1000méter
1 24 CSENGŐI Bálint BVSC Zugló 1.09.981
2 23 ANDAHÁZY Bence Superior Cycling Team 1.18.302
3 25 VARGA Bálint BVSC Zugló 1.18.536
4 26 BAGOSSY Levente András KSI SE 1.20.036
5 29 VÖRÖS Ádám FTC 1.24.098
Elite 1000méter
1 3 SZALONTAY Sándor VeloClass Velence 1.05.473
2 14 IMRE Zsolt FTC 1.15.210
3 2 PRÁJCZER Péter Focus Team 1.15.869
4 12 DURUCZ Miklós Epronex 1.16.528
5 18 TÓTH Barnabás RSV Öschelbronn 1.16.633
WU17 2000méter
1 63 SÁRY Boglárka KSI SE 3,12,339
2 64 BAGOSSY Melina Ilona KSI SE 3,23,316
3 65 FAZEKAS Fruzsina KSI SE 3,31,529
U17 2000méter
1 33 SZEGEDI Marcell KSI SE 2,52,366
2 37 MIKSA Csobán KSI SE 2,54,429
3 35 SÁNDOR Zalán KSI SE 2,55,377
4 34 FARKAS Máté Szenyor SZSE 3,07,732
WU Elite 3000méter
1 46 KAPOTT Szonja Fehérvár Cycling Team 4,27,691
2 14 HONOS Csenge KSI SE 4,30,262
3 19 KOVÁCS Vivien KSI SE 4,39,501
4 47 KOVÁCS Petra Kontent DKSI 4,40,869
U19 3000méter
1 28 HÁJOS Dániel BVSC Zugló 3,52,893
2 25 VARGA Bálint BVSC Zugló 3,57,303
3 23 ANDAHÁZY Bence Superior Cycling Team 4,21,699
4 26 BAGOSSY Levente András KSI SE 4,24,127
5 29 VÖRÖS Ádám FTC 4,41,584
Elite 4000méter
1 6 FILUTÁS Viktor BVSC Zugló 4,45,254
2 12 DURUCZ Miklós Epronex 5,30,207
3 4 MOLNÁR Gábor BVSC Zugló 5,31,536
WElite Scratch
1 42 LÁSZLÓ Tamara KSI SE
2 49 KOVÁCS Vivien KSI SE
3 45 HONOS Csenge KSI SE
4 56 TIRCSI Andrea KSI SE
5 54 NAGY Gréta Natasa Kontent DKSI
6 51 HÉRINCS Diána Letti KSI SE
U19 Scratch
1 25 VARGA Bálint BVSC Zugló
2 28 HÁJOS Dániel BVSC Zugló
3 26 BAGOSSY Levente András KSI SE
4 29 VÖRÖS Ádám FTC
Elite Scratch
1 11 LOVASSY Krisztián BVSC Zugló
2 6 FILUTÁS Viktor BVSC Zugló
3 4 MOLNÁR Gábor BVSC Zugló
4 12 DURUCZ Miklós Epronex
5 14 IMRE Zsolt FTC
U17 Pontverseny
1 37 MISKA Csobán KSI SE 18 pont
2 33 SZEGEDI Marcell KSI SE 14 pont
3 35 SÁNDOR Zalán KSI SE 8 pont
Elite Pontverseny
1 6 FILUTÁS Viktor BVSC Zugló 49
2 11 LOVASSY Krisztián BVSC Zugló 34
3 4 MOLNÁR Gábor BVSC Zugló 0
4 12 DURUCZ Miklós Epronex -2
5 14 IMRE Zsolt FTC DNS
U19 Keirin
1 22 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC Zugló
2 24 CSENGŐI Bálint BVSC Zugló
3 10 HÁJOS Dániel BVSC Zugló
4 29 VÖRÖS Ádám FTC
Elite Keirin
1 3 SZALONTAY Sándor VeloClass Velence
2 14 IMRE Zsolt FTC
3 2 PRÁJCZER Péter Focus Team
4 18 TÓTH Barnabás RSV Öschelbronn
U19 Omnium összetett
1 25 VARGA Bálint BVSC Zugló
2 10 HÁJOS Dániel BVSC Zugló
3 26 BAGOSSY Levente András KSI SE
4 29 VÖRÖS Ádám FTC
Elite Omnium összetett
1 11 LOVASSY Krisztián BVSC Zugló
2 6 FILUTÁS Viktor BVSC Zugló
3 4 MOLNÁR Gábor BVSC Zugló
4 12 DURUCZ Miklós Epronex
WU17 200méter
1 63 SÁRY Boglárka KSI SE 14.272
2 64 BAGOSSY Melina Ilona KSI SE 15.812
3 65 FAZEKAS Fruzsina KSI SE 15.957
U17 200méter
1 33 SZEGEDI Marcell KSI SE 13.509
2 34 FARKAS Máté Szenyor SZSE 14.103
3 35 SÁNDOR Zalán KSI SE 14.328
4 37 MISKA Csobán KSI SE 14.484
WU19 200méter
1 60 MIKE Panna BVSC Zugló 13.879
2 54 NAGY Gréta Natasa Kontent DKSI 14.292
3 51 HÉRINCS Diána Letti KSI SE 15.164
4 56 TIRCSI Andrea KSI SE 15.281
U19 200méter
1 22 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC Zugló 10.959
2 24 CSENGŐI Bálint BVSC Zugló 11.569
3 26 BAGOSSY Levente András KSI SE 13.439
4 29 VÖRÖS Ádám FTC 13.744
WElite 200méter
1 42 LÁSZLÓ Tamara KSI SE 13.770
2 49 KOVÁCS Vivien KSI SE 13.808
3 45 HONOS Csenge KSI SE 14.538
Elite 200méter
1 3 SZALONTAY Sándor VeloClass Velence 10.310
2 14 IMRE Zsolt FTC 11.961
3 19 TÓTH Barnabás RSV Öschelbronn 12.017
4 2 PRÁJCZER Péter Focus Team 12.274
U19 Sprint
Kvalifikáció Heat 1 Heat 2 Heat 3
Előfutam
1. BAGOSSY Levente András
2. CSENGŐI Bálint 12,307
Előfutam
1. LOVASY Patrik Rómeó 13,611
2. VÖRÖS Ádám
Döntő 3.-4. helyért
1. Bagossy Levente András 13,3 14,218
2. Vörös Ádám
Döntő 1.-2. helyért
1. Csengői Bálint
2. Lovassy Patrik Rómeó 12,5 11,876
Végeredmény
1 22 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC Zugló
2 24 CSENGŐI Bálint BVSC Zugló
3 26 BAGOSSY Levente András KSI SE
4 29 VÖRÖS Ádám FTC
Elite Sprint
Kvalifikáció Heat 1 Heat 2 Heat 3
Előfutam
1. TÓTH Barnabás 38.619
2. IMRE Zsolt
Előfutam
1. SZALONTAY Sándor 12,566
2. PRÁJCZER Péter
Döntő 3.-4. helyért
1. Imre Zsolt 11,951
2. Prájczer Péter 11,8 12,2
Döntő 1.-2. helyért
1. Tóth Barnabás
2. Szalontay Sándor 11,52 11,4
Végeredmény
1 3 SZALONTAY Sándor VeloClass Velence
2 14 TÓTH Barnabás RSV Öschelbronn
3 19 PRÁJCZER Péter Focus Team
4 2 IMRE Zsolt FTC
WU17 Tempóverseny
1 63 SÁRY Boglárka KSI SE 8 pont
2 64 BAGOSSY Melina Ilona KSI SE 0 pont
3 65 FAZEKAS Fruzsina KSI SE 0 pont

Szervező

MKSZinfo@bringasport.hu 1146 Budapest, Szabó József u. 3.

Versenyinformáció

1.               A verseny védnöke: Dr.Princzinger Péter, az MKSZ elnöke
2.               A verseny rendezője: Magyar Kerékpáros Szövetség
3.               A verseny célja:
Magyarország pályakerékpáros szakágában versenyző serdülő, ifjúsági, felnőtt és masters korosztály részére a magyar bajnoki versenyszámok helyezési sorrendjeinek eldöntése. A versenyen minden Magyarországon leigazolt versenyző indulhat, akit egyesülete szabályosan benevez, és a Szövetség által kiadott, 2018-as évre vonatkozó kerékpárversenyekre érvényes engedéllyel rendelkezik és a helyszínen bemutatja.

4.               A verseny központja: Millenáris Sporttelep, 1146 Budapest, Szabó József u. 3.

5.               A verseny időpontja: 2019. július 31- augusztus 01..-  (2.-a péntek, eső nap)

Július 31 – szerda
7:30 – 8:30 Licenc konroll, mezek bemutatása, akreditáció (csak csapatvezetőknek)
8:40 – 8:55 Technikai értekezlet
9:00 – 9:15 Versenybírói technikai értekezlet
VERSENYPROGRAM
9:30 – 14:30 U17, WU17,U19, WU19, Welit, Elit Kvalifikáció 60
U17, WU17 200m 30
Elit egyéni üldöző 30
 Welit egyéni üldöző 20
U19, WU19, Welit, Elit Sprint 1/4 35
Welit, WU19 Scratch 20
U17 egyéni üldöző 30
U19 egyéni üldöző 20
WU19 egyéni üldöző 20
Elit, U23 Scratch 20
Eredményhirdetés 15
300
16:00-19:00 U19, WU19, Welit, Elit Sprint  Döntő 1. futam 20
Welit Pontverseny 30
U19, WU19, Welit, Elit Sprint Döntő 2.futam 20
Elit, U23 Pontverseny 50
U19 scratch 20
WU19 500m időfutam 20
U17, WU17 500m időfutam 30
Welit 500m időfutam 20
20
230
Augusztus 1 – csütörtök
9:00 – 12:30  U19 Omnium I. scratch 20
Welit Omnium I. scratch 20
Elit Omnium I. scratch 20
Elit, U19 Keirin 1 kör 15
U17 pontverseny 20
WU17 pontverseny 20
U19 Omnium II. tempoverseny 20
Welit Omnium II. tempoverseny 20
Elit Omnium II. tempoverseny 20
Elit, U19 Keirin döntő 15
Eredményhirdetés 20
210
16:00-19:45 U19 Omnium III. selejtező 20
Welit Omnium III. selejtező 20
Elit Omnium III. selejtező 20
U19,Elit 1km időfutam 40
WU19 pontverseny 20
 U19 Omnium IV.  Pontverseny 25
Welit Omnium IV.  Pontverseny 25
Elit Omnium IV.  Pontverseny 40
Eredményhirdetés 15
225


7.               Korcsoportok:
U17; WU17; U19; WU19; U23; Elit; Női elit;

6.               Nevezés:
Nevezni a zsolt.torzsok@gmail.com e-mail címen a mellékelten letölthető nevezési lapon lehet.
Határidő 2019.07.28. 20:00 óra.

2019 Magyarország Pályabajnokság nevezési lap.xls

8.               Díjazás: A verseny 1-3. helyezettjei minden korcsoportban éremdíjazásban részesülnek, U19-től a Bajnokok, bajnoki mezt kapnak

9.               Versenyszámok (rr. = repülőrajtos; ár.= állórajtos):
U17                 rr. 200m, ár. 500m, ár. 2000m, pontverseny (18kör)

WU17             rr. 200m, ár. 500m, ár. 2000m, scratch (12kör)

U19                 rr. 200m, ár. 1000 m, ár. 3000 m, pontverseny (60kör)

WU19             rr. 200m, ár. 500 m, ár. 2000 m, scratch (24kör)

U23                 ár. 1000m 4000 m,

Női elit            Sprint ár. 500 m, ár. 3000 m, scrtach, pontverseny, Omnium

Elit                  Sprint, Keirin, ár.1000m, ár. 4000 m,

scratch, pontverseny, Omnium

(ScV(10),TV(10),SV,PV(25))

Áttételek:
U17 és WU17 – 6,83m – 48×15, a további korcsoportokban nincs áttétel megkötés

10.       Versenybíróság: A versenybíróságot az MKSZ jelöli ki.

11.       Tájékoztatás:

– Rajtszámok: A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni, amelyeket a verseny előtt vehetnek át és a verseny után kötelesek visszaadni, sértetlen tiszta állapotban, az engedélyekért cserébe. A rajtszámok felhelyezéséhez szükséges biztosítótűről mindenkinek magának kell gondoskodnia. Mezőnyszámokban kettő darab rajtszám viselése kötelező.

– Korcsoportonként NINCS minimális induló létszám kevés induló esetén egy korcsoporttal feljebb indítható a versenyző, vagy egyeztetés szerint össze vonható, azon korcsoportokban melyek nem kapnak UCI ranglista pontot. Női korosztályban az összevonásoknál 2 korcsoport is léphető.

– Bármi felmerülő kérdést a helyszínen a verseny előtti technikai értekezleten lehet feltenni.

– Kerék és gépcsere megengedett az UCI szabályoknak megfelelően.

– Zárt, kemény héjú fejvédő használata kötelező!

– A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget, a helyszíni orvosi ügyelet biztosítva lesz.

U17 WU17 U19 WU19 U23 Welit Elit
sprint x x x x x x
500/1000 x x x x x x
keirin x x
2-3-4000 x x x x x x
scratch x x x* x x
pontverseny x x x x * x x
omnium x x x
* UCI felé nem lejelentett Bajnoki cím.
Back to top button
Close
Close
X
X