2019. július

2019júl28Egész napKomló országúti mezőnyversenyAUTOCITY-SKODA CYCLING CHALLENGEKomlóSzakág:Országút

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Kör Idő
Férfi Elit férfi I
1 12 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team Elit férfi I 7 2:48:47
2 5 Istlstecker Zsolt BVSC Elit férfi I 7 2:52:05
3 10 Sasvári Dániel Narke Cycling Team Elit férfi I 7 2:52:06
4 11 Schneider Sebestyén Szekszárdi Szabadidős KE Elit férfi I 7 2:53:27
5 15 Mack Márton Szekszárdi Szabadidős KE Elit férfi I 7 2:53:37
6 3 Berecz Bence Lotus Cycling Team Elit férfi I 7 2:54:10
7 14 Szilágyi Tamás Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit férfi I 7 2:59:23
8 16 Kovács György Epronex Elit férfi I 7 3:00:54
9 6 Lippai Marcell Narke Cycling Team Elit férfi I 7 3:01:11
10 4 Bodzán Károly AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 7 3:04:11
11 2 Balogh András Narke Cycling Team Elit férfi I 7 3:11:56
12 1 Balassa Péter AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 7 3:12:02
13 13 Dani Botond Elit férfi I 6 2:57:58
DNF 9 Püspöki Dániel AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi I 2 1:06:35
DNS 7 Litauszki Tibor Szerpentin K.E Elit férfi I 0
DNS 8 Molnár Gábor Szekszárdi Szabadidős KE Elit férfi I 0
Férfi Elit férfi II
1 108 Popovics Gergely Narke Cycling Team Elit férfi II 7 2:52:43
2 113 Csomor Zoltán Elit férfi II 7 2:52:43
3 102 Bokor Attila Sólyom Team SE Elit férfi II 7 2:53:43
4 114 Somogyi Gergely K3SE Elit férfi II 7 2:59:05
5 104 dr. Takács Ádám K3SE Elit férfi II 7 3:00:53
6 106 Kovács Tamás Kecskeméti Első Sor SE Elit férfi II 7 3:00:58
7 112 Vörös Gergely Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit férfi II 7 3:21:36
8 118 Somogyi Norbert Elit férfi II 7 3:22:48
9 101 Bodor Csaba Elit férfi II 7 3:28:05
10 117 Filip Mikael CK Olympic Elit férfi II 7 3:28:35
11 105 Kovács Miklós AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 7 3:46:31
12 103 Czigler Zoltán AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 6 2:57:30
13 110 Varga Attila Team Sunvelo SE Elit férfi II 6 3:26:12
DNF 116 Berkes Gábor Elit férfi II 5 2:11:48
DNF 107 Márkus János Fehérvár Cycling Team Elit férfi II 4 1:53:22
DNS 109 Salamon László Szekszárdi Szabadidős KE Elit férfi II 0
DNS 111 Várnagy Szabolcs AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Elit férfi II 0
Férfi Master I
1 55 Szél Gábor K3SE Master I 6 2:34:13
2 58 Füredi László Skoda cycling Master I 6 2:42:56
3 161 Kandzsarov Péter Bringabanda SC Master I 6 2:43:47
4 54 Szekeres Péter Kecskeméti Első Sor SE Master I 6 2:47:43
DNF 157 Szalai Zoltán Master I 3 1:28:30
DNF 53 Szalai Gábor Master I 3 1:34:06
DNF 160 Takács Zoltán Fittbike SE Master I 3 1:36:11
DNF 162 Máté Tamás Epronex Master I 0
Férfi Master II
1 56 Molnár Tamás ASE Kerékpár Master II 6 2:28:30
2 155 Deréki Barna Pécsi JKE-Bringa Akadémia Master II 6 2:32:53
3 151 Antal Attila Merida Maraton Team-CST Master II 6 2:33:08
4 52 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master II 6 2:34:10
5 60 Kalocsa Krisztián KTC Master II 6 2:40:46
6 159 Szabó György AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Master II 6 2:44:46
7 158 Wunderlich Tamás Pécsi JKE-Bringa Akadémia Master II 6 2:47:48
8 153 Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE Master II 6 2:49:45
9 61 Szalánczy Csaba Epronex Master II 6 2:59:27
10 57 Sikari Gábor BVSC Master II 6 3:00:20
11 154 Csörnyei Csaba Fittbike SE Master II 6 3:19:26
12 59 Bálint Tamás Master II 6 3:27:28
DNS 152 Béda László Szekszárdi Szabadidős KE Master II 0
Férfi Senior férfi I
1 302 Balogh Lajos Sólyom Team SE Senior férfi I 5 2:00:55
2 305 Takács Ferenc AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 5 2:08:30
3 306 Hegymegi István DKSI Senior férfi I 5 2:10:23
4 307 Egyedi Zoltán Tamási Bringasport Senior férfi I 5 2:25:45
5 304 Pigniczki Árpád AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 5 2:39:03
6 301 Balázs Tibor Szekszárdi Szabadidős KE Senior férfi I 4 2:03:21
DNF 308 Sebestyén László Szingó SE Senior férfi I 2 0:58:07
DNS 303 Lénárd Béla AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi I 0
Férfi Senior férfi II
1 353 Nagy Attila Szingó SE Senior férfi II 3 1:26:02
2 351 Bauer Attila AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Senior férfi II 3 1:28:31
3 354 Kökény Ferenc Senior férfi II 3 2:04:05
DNS 352 Harkai István Senior férfi II 0
Férfi U17
1 251 Radics Milán Kecskeméti Első Sor SE U17 3 1:17:26
2 256 Szabó Csongor Szekszárdi Szabadidős KE U17 3 1:18:08
3 255 Nemes Noel Szekszárdi Szabadidős KE U17 3 1:32:45
4 252 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S. E. U17 3 1:42:13
DNF 253 Bakó Jonathán Szekszárdi Szabadidős KE U17 2 1:17:07
DNF 257 Czirkos Barnabás KSI SE U17 1 0:32:42
DNS 254 Bán Benedek Szekszárdi Szabadidős KE U17 0
Férfi U19
1 205 Schumann Máté Lotus Cycling Team U19 4 1:38:12
2 206 Muskovits Dávid KSI SE U19 4 1:38:18
3 201 Bagarus Bence Lotus Cycling Team U19 4 1:42:37
4 204 Koleszár Olivér Szekszárdi Kerékpáros S. E. U19 4 1:42:38
5 202 Csenki Csongor Kecskeméti Első Sor SE U19 4 1:42:47
6 203 Fábián Levente Kecskeméti Első Sor SE U19 4 1:48:25
Nő Elit nő
1 453 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team Elit nő 5 2:16:25
2 451 Jordán Dorka Lotus Cycling Team Elit nő 5 2:26:09
3 454 Koller Nikoletta K3SE Elit nő 5 2:41:43
DNS 452 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team Elit nő 0
DNS 455 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team Elit nő 0
Nő Master nő
1 483 Varga Tímea ASE Kerékpár Master nő 4 1:49:17
2 484 Sohár Judit Fittbike SE Master nő 4 2:07:45
3 482 Lénárd Henrietta AUTÓCITY SKODA ZENGŐ Master nő 4 2:08:18
4 481 Csörnyei Csabáné Fittbike SE Master nő 4 2:10:28

Olvasd tovább

Versenykiírás

Rajt: 2019.07.28. Vasárnap 11.00 óra

Kategóriákénti távok:
3 kör      47    km    U17 (2003-2004) és Senior2 (1950-1959)
4 kör      62.8 km    U19: (2001-2002) és Woman Master (40 éves kor felettiek)
5 kör      78.5 km    Senior1(1960-1969) és Woman Elit (40 éves kor alattiak)
6 kör      94   km     Mater1:(1970-1974) és Master2 (1975-1979)
7 kör      110  km     Elit1: (1990-2000) és Elit2:(˙1980-1989)

Gyülekezés helye: Komló Sportcsarnok (Városház Tér 3.) a városháza mögötti parkoló 10.00-11.00 óra között.
Útvonal: Komló – Mánfa – Sikonda – Komló (1 kör = 15.7 km)

Előnevezés 2019.07.08.-07.22.-ig a www.skodacycling.hu oldalon. Az az előnevezés tekinthető véglegesnek, melynek összege 2019.07.24. éjfélig megérkezik az egyesület bankszámlájára. Előnevezés díja 4000 Ft (3149Ft+Áfa)
Helyszíni nevezés a verseny napján, és helyszínén 9.00.-10.30-ig. Nevezési díj: 6000Ft ( 4724 Ft+Áfa )
Időmérés: A versenyen chipes időmérést alkalmazunk. Az eredménylista elérhető lesz a rendezvényt követően a helyszínen kifüggesztve és az esemény honlapján is letölthető formátumban.
A verseny végén a szervezők minden indulónak térítésmentesen meleg étkezést biztosítanak. Díjazás: A kategóriánkénti első három helyezett érem díjazásban és egy meglepetésben részesül.

Egyéb rendelkezések:

A rendezvényen minden résztvevő a rendezők által biztosított rajtszámmal indul. A rajthelyet csak rajtszámmal lehet elfoglalni!
A versenyen csak országúti kerékpárral lehet indulni.  Könyöklő használata tilos, a rajtnál kizárásra ad okot.
A rendezvényen mindenki saját felelősségére indulhat, a versenykiírás és közlekedési szabályok -KRESZ- betartása mellett.
A rendezvényen bukósisak viselése kötelező!
Az esetleges balesetekért és a versenykiírás be nem tartásából bekövetkező, ill. egészségügyi okokból bekövetkezett balesetekért és sérülésekért a rendező semmiféle felelősséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhető.
A rendezvényen minden résztvevő köteles a rendező által biztosított rajtszámot a felszerelésén, kerékpáron, … stb elhelyezni.
Az útvonal változtatás jogát fent tartjuk!
Résztvevő elfogadja, hogy a futam útvonalát ismernie kell. A futam során minden esetben a rendezők által kitett útvonal jelző táblákat és felfestéseket kell követnie. Amennyiben a felvezető jármű esetlegesen útvonalat téveszt, úgy rendezőség ezért nem hibáztatható és semmilyen kártérítésre nem kötelezhető.
Figyelem: a verseny nem lezárt útvonalon zajlik, csak rendőri felvezetés és forgalomlassítás lesz.

A résztvevő nyilatkozata:
A rendezvényen a saját felelősségemre veszek részt.
Egészségesen és fizikailag felkészülten állok rajthoz.
Szükség esetén az orvosi vizsgálatba beleegyezem, az orvos utasításait elfogadom.
Ha a fenti okokra vagy a verseny kiírásban szereplő rendelkezések megszegésére visszavezethető vagy versenybaleset esetén bármilyen károsodás ér, illetve távolmaradásom esetén a rendezők felé követeléssel nem élek.
Hozzájárulok ahhoz, hogy a rendezvényen kép-, hang-, és filmfelvétel készülhessen rólam a rendezvény időtartama alatt.
A rendezvényen készülő film-, hang- és képanyag a rendezvény felületein, illetve egyéb kapcsolódó felületeken történő esetleges reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ezért ellenszolgáltatást nem kérek.
Hozzájárulok ahhoz, hogy a nevezés során megadott email címemre a AutóCity Skoda Cycling Challenge hírleveleit megkapjam. (Amennyiben szeretnél leiratkozni, kérjük írj nekünk az igulyast@autocitypecs.hu címre)
A nevezési díj visszatérítésére annak beérkeztét követően nincs lehetőségünk

Szervező

Zengő SEzengosport@gmail.com 7694 Hosszúhetény, Ormándi u. 8.

Időpont

2019. július 28. vasárnap

Helyszín

Komló

Back to top button
Close
Close
X
X