2019. július

201927júlEgész napVI. Gerecse MaratonTatabánya, Turul parkolóSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Nem Kategória Idő
Minitáv 10km
1 13 Olcsvári Botond ROAD Kse. Férfi U13 0:25:11
2 7 Gábor Milán Superior MTB Team Férfi U13 0:25:22
3 15 Sike Roland András Superior MTB Team Férfi U13 0:26:14
4 24 Varga Márk Újbuda MTB és Szabadidő SE Férfi U13 0:26:15
5 1 Bánfai Olivér Superior Férfi U11 0:28:09
6 27 Burgermeister Olivér Cube Csömör Férfi U11 0:28:49
7 12 Laczko Olivér Superior Férfi U11 0:28:58
8 3 Filó Botond Márton TREK Se Férfi U11 0:31:09
9 22 Varga Csanád Lehel VKE -NELSON Pepperl+Fuchs Team Férfi U11 0:31:31
10 6 Gábor Balázs Superior MTB Team Férfi U9 0:32:28
11 30 Burgermeister Bence Cube Csömör Férfi U9 0:32:33
12 32 Halász Gergő Tatanka Racing Team Férfi U9 0:34:13
1 10 Konta Kornél Superior mtb team U9 0:35:02
13 8 Klespitz Máté Zirc Kerékpár Sportegyesület Férfi U9 0:38:28
2 17 Tóthné Seres Zsanett Felnőtt 0:43:50
14 16 Tóth Antal Férfi Felnőtt 0:43:51
15 14 Rakovics Marcell Milán Férfi U15 0:49:21
16 20 Varga Balázs Hajtókar Répcelak Férfi U9 0:50:09
3 5 Dózsa Szilvia Master 0:50:54
17 18 Vágó Bence Férfi U9 1:08:00
Hobbitáv 26km
1 149 Szegedi Gábor Team Heavy Pedál Férfi Felnőtt 1:08:23
2 177 KOVÁCS GYŐZŐ VELOCLASS VELENCE Férfi Master 1:08:27
3 164 Zsofcsák Péter Superior MTB Tiem Férfi Felnőtt 1:09:03
4 130 Laczkó András Férfi Master 1:09:11
5 113 Demeter Zoltán Superior MTB Racing Team Férfi Felnőtt 1:10:14
6 162 Zeke Norbert Mátra Biker ksc Férfi Felnőtt 1:10:17
7 139 Pásztor László Trek SE Férfi Master 1:10:21
8 158 Wencz Gergő HegyiBringa SE Férfi Felnőtt 1:10:36
9 110 Böjte Csongor Buruczki Training System Férfi Felnőtt 1:12:50
10 176 Vámos László Férfi Master 1:12:55
11 142 Riegel Dániel Superior MTB Team Férfi Felnőtt 1:14:26
12 190 Salga Ákos Trek SE Férfi Felnőtt 1:15:55
13 117 Feldhoffer Bálint FILLARI Férfi U15 1:16:01
14 163 Zoller Márton Kiválók-BakonySport KSE Férfi Felnőtt 1:17:11
15 302 Bognár Balázs Superior MTB team Férfi Master 1:17:48
16 103 Andrusch István PCCC Férfi Master 1:18:08
17 147 Szabó Dávid Kiválók- BakonySport Kerékpáros Sportegyesület Férfi Felnőtt 1:18:14
18 102 Adorján Nicoas Superior MTB Team Férfi U15 1:18:16
19 159 Wimmer Máté Superior Mtb Team Férfi U15 1:18:21
20 109 Becsei Kornél Seven-Hills Mtb Sc Tuttibringa Férfi Felnőtt 1:19:57
1 138 Ökrösné Mészáros Alexandra Superior MTB Team Felnőtt 1:20:06
21 131 Lakatos Balázs Merida Maraton Team CST Férfi U17 1:20:38
22 151 Táncsics Zoltán Superior Team Sopron Férfi Master 1:21:15
23 148 Szécsi Sándor Esztergomi Küllőszaggatók KE Férfi Felnőtt 1:22:25
24 120 Hagyó Péter Férfi Felnőtt 1:23:15
25 121 Herceg Zoltán Superior MTB Team Férfi Master 1:23:26
26 132 Lassu Bence Superior MTB Team Férfi Felnőtt 1:23:41
2 192 Kőszegi Kornélia Trek SE Felnőtt 1:25:10
27 101 Adamkó Gergely Budapest Minimal Style Apartment Férfi Master 1:25:12
28 160 Wimmer Norbert Férfi Master 1:25:49
29 116 Droblyen Zsolt Férfi Felnőtt 1:27:43
30 111 Deák Dániel Férfi Felnőtt 1:28:06
31 128 Kiss Attila Férfi Felnőtt 1:28:17
32 123 Horváth Kristóf Péter Férfi Felnőtt 1:28:30
3 175 Kiss Nóra Meditech Felnőtt 1:29:58
33 156 Vizkeleti Richárd Férfi Felnőtt 1:29:59
4 119 Hagyó Anita Felnőtt 1:30:20
34 112 Deme Erik Buruczki Training System – BTS SE Férfi U15 1:30:40
35 174 Pék Csaba Férfi U17 1:32:13
36 125 Jenei Zoltán Férfi Master 1:32:48
37 126 Kerek Róbert Férfi Master 1:33:52
5 150 Szlovencsák Panka Mátra Biker Sc U19 1:34:43
38 135 Nagy Ferenc Férfi Felnőtt 1:34:50
39 168 Zentai László Férfi Master 1:35:57
40 167 Lisztes Ruben Férfi U17 1:36:05
41 195 Raffai Pál Ákos Bike Team Férfi Felnőtt 1:36:52
42 196 Török Mihály Férfi Felnőtt 1:37:39
43 136 Németh Lajos Férfi Master 1:38:05
44 143 Rosta Gábor Férfi Master 1:38:11
45 106 Bányai András Férfi U17 1:38:52
46 107 Bányai István Férfi Master 1:38:52
47 179 Fekete József Úttárs MTB Team Férfi Felnőtt 1:39:30
48 118 Gáspár András Férfi Master 1:39:54
49 104 Bácsi Csaba Esztergomi Küllőszaggatók KE Férfi Felnőtt 1:40:00
50 145 Schiller Zsolt Esztergomi Küllőszaggatók KE Férfi Felnőtt 1:40:32
51 114 Dobai László Férfi Master 1:41:25
6 157 Wagner Viktória Merida maraton team – CST Master 1:41:33
52 191 Kocsis László Férfi Master 1:42:00
53 124 Horváth Tamás Férfi Master 1:42:06
54 169 Nagy Tamás Férfi Master 1:43:24
55 180 Keppler Miklós PCCC Férfi Master 1:45:06
56 144 Salgóvári István Superior MTB Team Férfi Master 1:45:10
57 173 Pék Tamás Férfi Felnőtt 1:45:59
58 122 Horváth József Superior MTB Team Férfi Master 1:48:03
59 127 Kis Zoltán Férfi Felnőtt 1:48:07
60 193 Benedek Levente Bike-Zone Gödöllő Férfi U15 1:48:48
61 194 Benedek Gábor Bike-Zone Gödöllő Férfi Master 1:48:49
62 161 Záray Dániel Férfi Felnőtt 1:50:15
63 165 Horváth Béla Férfi Master 1:52:01
64 129 Horváth Attila Férfi Master 1:52:01
65 108 Barabás János Férfi Master 1:52:54
66 171 Viczena Áron Férfi U19 1:53:08
67 172 Pallos Zoltán DVTK Freeriders Férfi Senior 1:55:21
68 134 Mohai Károly Férfi Master 1:58:47
69 155 Vicze Bálint Esztergomi Küllőszaggatók KE Férfi U15 1:59:20
7 105 Baknák Ramóna Felnőtt 2:00:04
70 166 Deme Roland Férfi Master 2:01:50
8 170 Huszár Ágnes Felnőtt 2:02:15
71 154 Vargyai József Férfi Senior 2:03:31
9 115 Dr. Szabó Tamara Felnőtt 2:06:32
10 140 Pongráczné Oláh Judit Esztergomi Küllőszaggatók KE Felnőtt 2:08:03
11 178 Varga Regina OLAF Felnőtt 2:40:16
12 137 Nyári Krisztina Master 2:47:15
133 Lender György Hegyi Bringa SE. Férfi Master
141 Pribula Adrián Mash Racing Team Férfi Master
146 Stefanut-Győrfi Dániel Superior MTB Team Sopron Férfi Felnőtt
152 Tatár Antal Superior Mtb Team Férfi Master
153 Tatár Márton Superior Mtb Férfi U17
Elittáv 52km
1 358 Buruczki Szilárd Cube Csömör Férfi Master 2:15:29
2 330 Révfalusi Balázs Trek Se Férfi Felnőtt 2:21:32
3 336 Zoboki Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Férfi Felnőtt 2:22:40
4 349 Soltész Péter Pavé Férfi Felnőtt 2:23:03
5 339 Hasenfratz Péter PCCC Férfi Master 2:23:08
6 307 Fekete Zsolt Bakony Racing Team Férfi Master 2:24:10
7 309 Ferenczi Balázs HeloVelo Bike & Cafe Férfi Felnőtt 2:24:53
8 357 Kuba Ronald Brigetio SE Férfi Felnőtt 2:24:57
9 360 Csámpa Tibor Buruczki Training System Férfi Master 2:30:22
10 314 Héjja Attila Superior MTB Team Férfi Felnőtt 2:31:07
11 351 Hrenkó Norbert NYKSE Férfi U19 2:35:34
12 329 Pap Sándor Focus Team Hungary Férfi Master 2:36:05
13 352 Nabha Ilias Férfi Master 2:36:08
14 359 Dolezsai Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Férfi Felnőtt 2:36:17
15 355 Vastag Szabolcs Bringabanda Férfi Master 2:38:58
16 341 Tóth Attila Zoltán KTM TEAM HUNGARY Férfi Felnőtt 2:47:58
17 362 Molnár Gergely Bringabanda Férfi Felnőtt 2:47:58
18 335 Vingl Balázs Trek Se Férfi Felnőtt 2:48:46
19 364 Farkas Balázs Ózdi KE Férfi Felnőtt 2:51:12
20 346 Zsigmondi Zoltán Támadáás Férfi Master 2:52:28
21 318 Karakai Viktor Merida maraton team – CST Férfi Master 2:55:14
22 315 Horváth Sándor ZKSE Férfi Singlespeed 2:55:37
23 361 Kosurnyikov Ádám Bringabanda Férfi Felnőtt 2:56:15
24 325 Mihályi Zoltán Férfi Master 2:56:29
25 316 Juhász Ákos ÁkosBike Team Aszód Férfi Felnőtt 2:58:08
26 354 Móczár Adorján Bike-Zone Gödöllő Férfi Master 3:01:08
27 350 Kakas Péter Férfi Master 3:01:45
28 344 Guba László Férfi Master 3:02:15
29 312 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE Férfi Master 3:02:52
30 308 Feldhoffer András FILLARI Férfi Master 3:03:01
1 337 Chovanyecz Emese ZKSE Master 3:08:22
31 301 Belme Lajos Férfi Master 3:11:14
32 363 Erdélyi Zsolt Bringa Erdő Férfi Master 3:11:30
33 324 Miczkó János Férfi Master 3:15:11
34 338 Feldhoffer Sebestyén APPSolute Férfi Felnőtt 3:18:24
35 331 Sajcz László Cseuz Ördögei Férfi Master 3:19:20
36 305 Dózsa György Superior MTB team Férfi Master 3:21:11
37 313 Gelencsér Ferenc ujbuda superior mtb team Férfi Master 3:22:34
38 311 Földesi András János Crosskovácsi SKE Férfi U19 3:23:06
39 353 Czilik István Férfi Master 3:24:49
40 320 Kazi György Férfi Singlespeed 3:29:35
41 319 Kazi Alex 575team Férfi Felnőtt 3:31:35
42 348 Viczena Gábor Férfi Master 3:33:05
43 322 Makk László Férfi Master 3:35:42
44 345 Pincze Gábor PCCC Férfi Master 3:35:48
45 342 Varga Balázs Hajtókar Répcelak Férfi Master 3:36:54
46 323 Marlok Róbert Férfi Master 3:36:56
47 334 Varga Bálint OLAF Férfi Felnőtt 3:39:13
48 332 Sike András Férfi Master 3:39:49
49 327 NÉMETH VIKTOR Férfi Felnőtt 3:41:48
50 304 Dobay Gábor Vegan Energy Food MTB Team Férfi Master 3:43:44
51 343 Dremák Krisztián Újbuda Superior MTB Team Férfi Felnőtt 3:48:41
52 340 Szilágyi Zoltán HajtóKar Férfi Felnőtt 3:49:07
2 321 Kovács Fruzsina Superior MTB Team Felnőtt 3:51:52
53 333 Tornyos Péter Férfi Felnőtt 4:16:42
54 310 Fetter Zsolt PCCC Férfi Master 4:16:43
55 356 Molnár László Férfi Master 4:36:37
56 306 Dózsa Imre Márk Férfi U19 4:51:39
326 Moravek Ludovít Brigetio KSE Férfi Felnőtt
317 Kanyári Botond Újbuda Superior Mtb Férfi Felnőtt
347 Losonczi Lászlo Támadááás! Férfi Master
300 Árvay Dénes Bike-Zone Gödöllő Férfi Felnőtt
303 Bóka Zoltán Férfi Felnőtt
328 Orbán Dániel Férfi

Időpont

2019. július 27. szombat

Helyszín

Tatabánya, Turul parkoló

HCQ5+CJ Tatabánya

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Back to top button
Close
Close
X
X